Rodina mě odlákala od víry v anděly a já ztrácím vedení. Co s tím?

6.1.2011 v Poradna 18

Otázka:

alue.cz

Ahoj Alue,
Potřebovala bych poradit. Už nějakou dobu mám zvláštní problém s tím, že mě ostatní odloučili od duchovního světa. Tím myslím že předtím jsem byla ve spojení s anděly, vnímala nehmotný svět a žila harmonicky… Ale nějaký čas mi ostatní začali říkat ať už konečně žiju v reálném světě, přestanu myslet na tzv. blbosti a abych se sebou něco začala dělat…. a to ve mě zlomilo víru. Už jen to, že jsou mojí rodiče naprostí skeptici a ničemu nevěří je pro mě dost těžké. Jenže teď už se nemůžu spojit ani s vlastním andílkem a komunikovat s jemnohmotnými bytostmi… snažím se v sobě zase tu víru probudit…. ale nějak se mi to nedaří. Nevím jak bych se proti poznámkám ostatních měla bránit, protože cokoli mi řeknou se mě dost dotkne (např. že žádného andílka nemám) a tím se moje víra nejspíš snižuje…
A ještě bych se chtěla zeptat, nedávno jsem dostala bonsai, na a jelikož je to strom je možné i z bonsaie nasávat energii ?
měj se hezky

Odpověď:

Ahoj,

Možná by tvoji víru na nehmotné bytosti mohlo oživit setkání s někým, kdo na ně věří, možná bys potřebovala někoho, kdo si o nich s tebou bez problému popovídá. Nebylo by úplně od věci vlézt někam na seznamku, nebo i ke mě na chat, zeptat se kdo je z tvého okolí a věří na bytosti a zkusit se sejít, nebo jentak pochatovat, abys tu pozornost zase nasměrovala tam, kam potřebuješ. Zkus si vyhledat někoho, kdo o tom s tebou bude chtít mluvit a kdo třeba bude ochotný sdílet své zážitky. Třeba i čtení mých stránek by tě mohlo postrkovat, tam je těch zážitků hodně a lidé říkají, že mají moc posunovat mysl právě nehmotným směrem.
Taky bych ti doporučila nějaké milé knížky, já třeba dřív četla hodně svazky o bytostech, protože to utvrzovalo moji víru. Speciálně bych ti doporučila tuhle:
Bytosti přírody, setkání s přáteli člověka / napsala Margot Ruis
Je opravdu hezká a celá jen o bytostech, jen o zážitcích, určitě díky ní zase najdeš lepší spojení. Na mě třeba Laurej pořád mluvil, když jsem ji četla. Má zvláštní sílu otevírat brány k andělům, určitě si ji kup a pročti, pomůže ti.

Jinak pokud lidé ve tvém okolí tyhle věci nepodporují, tak je s nimi nerozebírej. Klidně můžeš tajit, že s anděly mluvíš. To že před spaním provádíš modlitby, nebo se snažíš s andělem mluvit nemusí nikdo vědět. Když je to nezajímá, tak jim to nevnucuj a když ty nechceš poslouchat jejich řeči, tak oni je nemají vnucovat tobě. Můžeš tyhle své touhy označit jako své vnitřní tajemství, o které se podělíš s tím, kdo si to zaslouží. 😉

Každý večer si představ vedle sebe hodnou bílou postavu, tvého anděla, a mluv k němu v duchu. Můžeš ho prosit, aby s tebou zase začal mluvit, aby ti dával znamení, nebo aby ti poslal zajímavé sny. Můžeš mu děkovat za hezké dny i za to, že s tebou je. Čím častěji si ho budeš představovat a myslet na něj, tím silnější mentální spojení budete mít, až se to nakonec povede.

Bonsai je živý stromeček, takže energie má, ale nesmíš jen nasávat, musíš vyměňovat a vracet. Možná by se ti mohlo hodit tohle:
Jak správně nasávat energii ze stromů?
Je to dělané na stromy v lese, ale mohlo by tě to inspirovat. Mysli na to, že první dáváš energii stromečku ty, on ti ji pak bude násobeně vracet.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Anděl

Další andělé – Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-06 05:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi se stejnymi zajmy jdou pritahnout tak stejne si jde pritahnou i andela nebo skritka :).

Ikona diskutujiciho Farah 2011-01-06 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2011-01-06 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto s článkem i radou Alušky souhlasím…

Ikona diskutujiciho Leilak1 2011-01-06 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach aké to je pekné, že niekto má také sny a možnosti komunikácie s nehmotnými bytosťami, anjelmi je to pekný dar a je pre mňa zaujímavé, že tvoji rodičia o tom ani počuť nechcú a v tebe to chcú skôr zadusiť.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-01-06 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to o smíření protikladů. Kdo chce být nahoře, komunikovat s duchovními bytostmi, má k tomu mít obrovskou pokoru a ctít volbu druhých. Rodiče a partneři jsou právě ten oprotipól, abychom my smířili oba póly. Děti a ženy přijímají. Muži dávají. A každý dostává přesně to, co dostat má. Mně k tomuto pomohla až rakovina dělohy, muž s psychózami a postižený syn. tak silná byla moje nepokora! Tedy: sperma vstupuje do ženy. PROTO žena má ctít muže. Dítě se narodí z tohoto spojení muže se ženou. Dle toho, jak je duše dítka vyspělá, přesně podle toho dostane ty rodiče, aby získávalo zkušenosti. Čím více světla, tedy se svým vědomím blíží k ovládnutí vědomí na úrovni 7. čakry, je potřeba přijmout pravdu čakry 1. (jak dole 1.čakra, tak nahoře 7.čakra). Sjednotit protipóly. Lucifera usmířit s Bohem.V srdci. TÍM jsme zpět v jednotě. Krásně je to ukázáno v knize Drunvalo Melchizedeka "Prastaré tajemství květu života". Ukázáno, jak vznikl čas, různé dimenze,… Čím více světla, tím více pokory. Rodiče jsou možná vědomím někde ve 3. čakře, ale děti mají obhájit čakru 6. či 7. a k tomu je potřeba přijmout vše "dole", tedy ty spodní úrovně vědomí, všechny předky,… Tím se dostaneme k prvotnímu pádu do duality, a odtud se odrazíme a již jdeme TRVALE do světla. Pkud je sebemenší odpor k tomu "dole", jednáme superegem, povyšujeme se. Kdo se povyšuje, bude ponížen. Kdo je ponižován, bude povýšen: my, kdyžý komunikujeme s nehmotným světem, nemáme ponižovat ty, kteří se k tomu zatím nepropracovali, také k tomu svým tempem dojdou. To by byla naše pýcha, a toto vše máme vědět, abychom OPRAVDU ustáli nahoře. Tedy, nikoho neponižujeme, každý je tam, kam svým vědomím došel. A my nebýt rodičů nejsme na světě! Jsou zástupci Boha, dali nám život! Obrovská úcta vůči rodičům, vděčnost. Až toto budeme mít vyčištěné, rodiče se třeba sami zeptají, projeví zájem. Správně Akluška radí: nic nevnucovat. Jen se zmínit, a není-li odezva, mlčet a nenechat si vnutit: sami nenutíme a ani si naše potřeby nenecháme vzít. Riodiče a okolí jen ukazuje, jak my sami jsme jim nutili to naše. byla to naše nevědomost, že se máme zmínit a není-li odezva,přijmout toto nepřijetí. Vědět: jsou na nižším stupni a ZATÍM nám nemohou rozumět. Ten vyšší rozumí nižším, opačně to nejde.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-01-06 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Navíc: kdyby víra byla tak silná, nikdo nikoho neodláká. Lze odlákat jen toho, kdo se odlákat nechá. Kdo je pevný, neodláká ho nikdo a nic.

Ikona diskutujiciho AChantall 2011-01-06 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono sa to spraví 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-06 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A líbí se vám ti tučňáčci nahoře? Napadlo mě, že bych tam dávala obrázky vždy podle období. Třeba na jaře tam můžou být květinky 🙂

Ikona diskutujiciho alenka 2011-01-06 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Tučňáčci jsou kouzelní.Už včera jsem na ně koukala :). Jinak na jaro by se hodily třeba kuřátka nebo housata.Ale tohle je tvoje rozhodnutí:).Já mam jenom strašně ráda zvířátka:D

Ikona diskutujiciho cockburn 2011-01-06 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: moc 🙂 je to super. taky to tak nějak dělám na blogu..  někdy :D

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-06 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Jj tucnaci jsou dobri 🙂 ale ja mam rad gremliny ;o).

Ikona diskutujiciho Dragomira 2011-01-06 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Je mi samozřejmě líto všeho, co se ti všechno v životě přihodilo, ale teda že bych měla ctít muže zrovna kvůli spermatu, to se mi nějak nezdá… Pokud máme smířit dva póly, snad by to mělo být tak, že žena má ctít muže, protože nechává život vzklíčit, a muž by měl ctít ženu, protože ona ten život zase dává, ne?

Ikona diskutujiciho Meto 2011-01-07 00:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: A já bych chtěl pterodaktyla.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2011-01-07 00:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Omluva, to mělo patřit kolegovy s komentářem číslo [11]: :-D Už je pozdě a špatně mířím, asi bych měl jít spát :-D

Ikona diskutujiciho Meto 2011-01-07 00:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně, místo jména mail :-D Dnes mám den :-D Pobav se sám nad svými komentáři :-D Ach jo :-D Dobrou

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-01-07 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12: Jasně, že ctít se vzájemně. Jen jsem naznačila, že žena se učí přijímat, již dostala (symbolika spermatu, tedy žena přijmout muže takového, jaký je, ctít ho, jaký je), v sobě změnit, pokud ji bolí, co jí muž dal, tím nebude dále potřeba tu bolest dostat znova (třeba když je hrubián, dostala ho proto, že jí učí milovat samu sebe, kdyby to již uměla, nebude třeba se to bolestí učit), a tedy ii za tu případnou bolest poděkovat, rozumíte: ne za bolest, ale za to, že jí to ukazuje: holka, měj ráda sama sebe. Vše, co se nám děje, je pro náš vývoj. Jsou to lekce. Spálím-li se o sporák, není vinen sporák, jen já na něm zatím neumím vařit. Takto jsem svůj příspěvek mínila: miluji sebe i druhé, nenechám sobě ubližovat a sama neubližuji. Muž zrcadlí, jak to v sobě skutečně mám, dostávám přesně to, abych byla v lepší harmonii. CTÍM ho i za bolest, až pochopím, že MUSEL, právě z lásky ke mně, aby mě naučil sebelásce, OPRAVDU bude vděk a úcta. Vztahy nás vyvažují, harmonizují. Muž dává a má sledovat, zda je přijat. Pokud ne, jde jinam (pokud má sám sebe rád). do je na vyšším stupni vědomí, má ctít vše nižší, vděčný, co vše jemu bylo dáno. A žena dostala, muž dal.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-04-22 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, moc děkuji za tento článek, i mě fakt pomohl…

Ikona diskutujiciho MD. 2011-09-27 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vstřebal jsem to, neboť žádný učený z nebe nespadl….žeee:-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek