Rok 2012, tajemství matky Země

12.11.2011 v Doporučení 17

Milí čtenáři,

přišlo mi doporučení na zajímavou knihu v podobě parádně zpracované recenze.

Určitě by to mohlo mnohé z vás zajímat a také obohatit o nové poznatky.

____________________________________________________________________________________________

díky Alue mohu zde uveřejnit recenzi na poutavou knihu, která mě moc zaujala a kterou jsem četla jedním dechem.


Rok 2012, tajemství matky Země.

Je tak poutavá, že jsem jí zvládla za jediný víkend. V knize autorka Zdeňka Sládková rozebírá hodně tématiku matky Země. Poukazuje na to jak jí ubližujeme, ale také rozebírá proroctví, které nás čekají. Kniha rozšíří vaše obzory a připomene vám staré zákony Země.

Zasvětí vás do proroctví, jež jsou uchovávána v Drážďanském kodexu. Poodhalí tajemství roku 2012. Dále upozorní na velké problémy, které planeta Země v současné době má. Kniha obsahuje i mnoho vědeckých poznatků, které se jako laici nikde nedočtete, pokud nemáte přístup k informacím z NASA, NOAA apod. Také se zde píše o karmě, stromech, kouzlu elixíru mládí, který jsem si hned udělala.


Ale poradí i jak na energii. Díky orgonitu, který jsem si sehnala, lépe spím.

Zaujal mě článek o spících Titánech, kde autorka píše o krásném Yellowstonském parku.

Moc zajímavé jsou vlastně všechny části knihy, Andělé, tajemství vody, Slunce a jeho vliv na nás, proroctví Mayů, Nostaradáma, regenerace pomocí soli, apod.

Jsou zde popsána a vysvětlena tajemství Země. Dočtete se o Slunci. Jak začal život, ale i o naší Karmě, kouzlu léčivé pyramidy a orgonitů, elixíru mládí, vymírání včelstev a spících Titánech, které ohrožují nás i celý svět. Jsou tam kapitoly věnované léčivým kamenům, léčivé vodě, soli, bylinkám, stromům apod.

Zkrátka, hlavním účelem knihy je, aby lidé více vnímali a ctili matku Zemi a chránili ji. Toto jsem z knihy vycítila i sílu a vliv lidí na vše kolem nás.

Za sebe moc doporučuji.

Norinka

Knihu můžete zakoupit zde:
,,www.stahuj-knihy.cz – Sládková Zdeňka – Rok 2012, tajemství matky Země“

Něco málo o autorce knihy:

Zdeňka Sládková žije vysoko v Orlických horách na statku se psy, stádem koní a nádhernou přírodou.

Postupem času jí život přinesl certifikáty na Čínskou medicínu, Reiki -Sensei Široi, Tibetian Reiki, Feng Shui, Akupunkturu, Akupresuru, Bylinkářství. Pracuje s endogenním dýcháním, čistí auru, rehabilituje organismus, zabývá se
psychoenergií a léčí bolístky duše. Mistr, který ji moc naučil, byl sám život a Mistr Son Sinh Huong, na což je právem pyšná.
Je to žena zrozená v roce Draka. S přírodou pracuje více než 20 let. Prošla bojovými sporty až po Nin-po, které ji přivedlo na cestu Reiki.
S manželem, rodinou a několika lidmi v roce 2011 založila neziskovou organizaci na ochranu přírody a koní – Stáj Český Dvůr o.s., kde znovu učí děti, školy a školky jak to dříve vypadalo na Českém dvoře. Jaká se zde chovala zvířata, proč pod okny pěstujeme bylinky a na co se používaly. Autorské honoráře z knih půjdou na účet této neziskové organizace a na rozvoj Naučné stezky pro děti.

V této době chystá další knihu Bylinky na každou nemoc a do každé rodiny. Zde se dozvíte, kde děláte chybu, že je vaše tělo nemocné, jak nastolit imunitu a jak se sám vyléčit pomocí bylinek a jiných přírodních preparátů.

Pro děti připravuje předvánoční knihu Pohádky Piškotka a Elišky, která vás zavede na typický český statek, kde dva pejskové Piškotek a Eliška prožívají své dobrodružství s domácími zvířátky, je velmi poučná pro rozvoj malých dětí, které se v pohádkách dozví zajímavé informace, Kniha rozvíjí dětský intelekt a je určena pro předškolní, ale i školní děti.

Další obrázky Víl – Zde

Otevřt rubriku ,,Knihy“ pro další doporučenou četbu – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-11-12 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé… 🙂 V ponděli půjdu do knihovny, jestli tam náhodou není, ale když tam nebude, určitě si ji koupím

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-11-12 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vy lide jste Zeme 😉 zeme je universum kde lide jsou jeho galaxiemi ;).

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-11-12 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale je to velmi dobra zkusenost pro me videt tu bidu 😉 protoze bude oscilovat mnohem vice pro svobodnou zem a pro armagedon ;).

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-11-12 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když něco pěkného pro očka, tak i něco pro ouška?? :o)

Ikona diskutujiciho Realtotlek 2011-11-12 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Great spirits have always encontered violent oppostion from mediocre minds

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2011-11-12 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta kniha vypadá moc zajímavě, asi si ji naježím k vánocům:)

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-11-12 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5, 6: ale notak! :oD nemohl by jsi pro změnu navrhnout něco do pusiny nebo na ohmat??? (když už tu je na očko i na ouško?) :oD :oD

Ikona diskutujiciho woodpecker 2011-11-12 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popis knížky mě zaujal, možná si ji koupím 🙂 i ta druhá o těch bylinkách, až bude v prodeji.

Ikona diskutujiciho Bo 2011-11-12 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… ten elixír mládí,what is it ??

Ikona diskutujiciho Alue 2011-11-13 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Nespamuj tady.

Ikona diskutujiciho dáša 2011-11-14 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

knihu si koupím moc mě zajímá

Ikona diskutujiciho Babe 2011-11-18 03:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pokusím se sehnat

Ikona diskutujiciho Amy 2011-12-29 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM! 🙂 Už niečo okolo 2 týždňov, možno trošku viac sa zaoberám myšlienkou, že by som si zaobstarala knihu o bylinkách, pretože sa ku mne dostáva veľa informácii o ich obrovskom vplyve na zdravie, hlavne ak sú živé a neupravené a ako liečia aj tie najťažšie choroby / ktoré bežní doktori "liečiaô neprimeranými, telo devastujúcimi spôsobmi/ .. stále som pre niečo odkladala moje hľadanie tej správnej knihy, stále ma niečo nepresvedčilo až som "náhodou" objavila toto a vedela som, že to je odpoveď pre mňa ktorú knihu o bylinkách si mám objednať! Ďakujem ešte raz! 🙂

Ikona diskutujiciho Kristýna 2012-02-06 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, myslela jsem, že jsi proti reiki a podobným věcem, autorka používá reiki, takže nevím, jestli se tvé doporučení trochu nemíjí s tvým názoremm?!

Ikona diskutujiciho Primula 2012-04-26 05:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, Matka Zem donekonečna nebude tolerovať ľuďom to ich týranie, utrpenie, vraždy, bezohľadnosť a ničenie jej prírodných krás !!! Ľudia to akoby ani nevideli, že je stále viac a viac prírodných katastrof, viac tornád, zemetrasení, silných prívalových dažďov, výbuchov sopiek. Mne je úplne jasné prečo to väčšina nevidí, a nemienim im otvárať oči – negativistom. Lenže oni si absolútne neuvedomujú, že ničia svoj domov, a to až do úplného vyčerpania a zničenia. Lenže toto im Matka Zem nedovolí, preto je tolko prírodných dejov, ktoré sa objavujú stále častejšie – ona sa tiež dokáže brániť proti utrpeniu a ničeniu, to si len ľudia myslia, že to tak nie je a môžu si stále robiť čo sa im zachce!!!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek