Rozbité zrcadlo a světelné jiskření / DOPORUČUJI!

6.3.2010 v Zážitky 31

Bylo ráno, sluníčko svítilo do oken a já zrovna rozlepila oči. – Zblbnutě jsem natáhla ruku a začala hledat iPod, abych se podívala, kolik je hodin, ale najednou mi padla pod ruku kniha o Fyziognomice, ve které jsem měla založené zrcátko. – Nějak jsem ji blbě uchopila a najednou *KŘÁP!* – Zrcátko bylo na padrť.

V tu ránu se moje rozespalost vytratila. – Vykoukla jsem z postele pod sebe, kde na podlaze ležely střepy a první věc co mě napadla bylo: ,,Sedm let smůly.“

Rychle jsem vstala, naházela střepy do sklenice a šla jsem si pro vysavač, aby se mi nějaký malinký střípek ještě nezaryl do nohy. – Už jsem se o sklo párkrát pořezala, je to vážně super, ale zažít znova to nechci.

Ňuf který slyšel ránu se hned zvědavě ptal, co to bylo. ,,Ááále.. rozbila jsem si zrcátko.“ Prohodila jsem, ale Ňuf jen kvíkl: ,,COŽE?!?“

– Na to jsem dělala, že neslyším. – První věc co mě zajímala bylo vysát ty střepy a navíc mě jeho rozrušení nějak nedocvaklo. – Nepamatuji si, že bych rozbila někdy jindy zrcadlo a nebyla jsem si jistá, jestli jsou ty pověry co se okolo toho tradují pravdivé. – A i kdyby byly, co já s tím nadělám? Nejsem Pánbůh, ani Krakonoš a kouzla fakt nedělám.

Když byly střepy separovány ve sklenici a zbytek skončil ve vysavači, došel za mnou Ňuf a jaksi mi vysvětlil, co jsem to za strašné jelito, že klidně nechám z knížce zrcátko, tak nebezpečný předmět, že o zrcadlech píšu a já ho klidně rozbiju. – Ano, i mistr tesař se někdy utne, ale kdybych ho v té knížce nepotřebovala, tak ho tam nemám. – A jak mi teď chybí, druhý už jaksi nevlastním.

Ňuf mi vysvětlil, že pověra o sedmi letech smůly za rozbité zrcadlo je pravdivá, čímž mi v podstatě docvaklo, proč se mi ta věta hned vnukla do hlavy, když jsem se ráno podívala na střepy. – Asi vnitřní vedení.

On naštěstí coby starší a moudrý člověk věděl co s tím, takže jsme se domluvili o společné cestě, abychom se toho prokletí zbavili.

Naházela jsem na sebe nějaké hadry a šla si zkrotit rozcuch k zrcadlu, když najednou se okolo mě objevily bílé jiskřičky.

Rozhlížela jsem se, poletovaly všude okolo mě. Vypadaly jako malinká bílá světýlka, která se pohybují ve shluku, zhruba jako když se rojí komáři. – Dosatal jsem šílenou radost, že vidím svoje ochranné energie a začala jsem poskakovat a nadšeně kvílet: ,,Já je vidím! Já vidím jiskřičky! Tady hele! Taky všude okolo! A tady!“ – Mohla jsem si mrkat a koukat kam jsem chtěla, jiskřičky jsem viděla asi minutu a potom se pomaličku ztratily.

Z vedlejšího pokoje se ozval Ňuf: ,,Když je vidíš, tak ti dávají najevo, že je potřebuješ. To není dobré znamení.“

To už mě moje nadšení pustilo a došlo mi to. – ,,Sakra. – Asi mě varují skrz to rozflákané zrcátko.“

Začal jsem se cítit nervozně…

Přesto jsme s Ňufem ještě ten den odpoledne nasedli do auta a vydali se na cestu, abychom kletbu z rozbitého zrcátka ze mě sundali.

Po cestě jsem se dověděla zajímavé věci, které parádně seděly do všeho… Jednou jsem o zrcadlech sepsala zajímavý článek, který si mimochodem můžete přečíst TADY.

Krom toho co je tam napsané se teď máte možnost dovědět něco nového, co mi nedošlo a co jsem do toho článku nenapsala.

Jelikož jsou zrcadla brány do jiných dimenzí, používají je různé bytosti jako portály, přes které se přemisťují. – Světlá strana tohle nedělá, zrcadla proto používají pouze temné síly. – Ne že by zrcadlo samo o sobě bylo špatné, ale je to nástroj temných sil, proto je nutné se zrcadly opatrně.

To je jeden z důchodů, proč se zrcadla nemají dávát do ložnic, hlavně na ně nesmíte z postele vidět, protože potom vás tyto temné bytosti otravují.

Důvod proč máte za rozbité zrcadlo sedm let smůly je založen na velice jednoduchém principu:

Vemte si zrcadlo jako portál, přes který cestují temné síly. – Když zrcadlo rozbijete, tento portál zničíte a uzavřete tak temným silám jednu cestu, kterou již nemůžou používat. – Proto pokud máte doma hodně temných bytostí, stačí odnést pryč všechna zrcadla.

Když temným silám uděláte cokoliv co se jim hodně nelíbí, platíte za to často velikou cenu. – To není slovní obrat, já to zažila na vlastní kůži. – Za rozbití zrcadla vám temné síly škodí 7 let, přesvědčilo se o tom již mnoho lidí.

Naštěstí existuje způsob, jak to ze sebe sundat. – A to byl právě důvod, proč jsme se s Ňufem vydali na cestu. Než jsme se dostali na místo, asi pětkrát mě Ňuf neustále opakoval, co musím udělat, abych na něco nezapomněla a abych to nezdupala.

Přivezl mě k veliké řece (potok by nestačil) a vypustil mě z auta s mojí sklenicí plnou střepů. – Vyšla jsem na most přesně doprostřed řeky a opřela jsem se o zábradlí. Důležité bylo, aby voda tekla směrem proti mému obličeji a vzdalovala se od mých zad.

Byla jsem strašně nervozní a nebyl čas ani pozorovat labutě, které byly opravdu nádherné.

Znovu jsem si v duchu přehrála co dělat. Počkala jsem, abych byla na mostě sama. – Vzala jsem střepy do pravé ruky a zavřela oči. – V tuto chvíli bylo nutné říci tu správnou prosbu, takže jsem se musela soustředit:

,,Drahá Konstruktivní Sílo Vesmíru, prosím Tě, aby jsi mě zbavila všech nepříjemných událostí, které by se mohly odehrát nyní i v daleké budoucnosti ve spojitosti s tímto rozbitým zrcadlem. Děkuji Ti.“

Řekla jsem to pro jistotu dvakrát a potom jsem rychle hodila střepy za sebe. – Zaryla jsem pohled na beton mostu. – Člověk se totiž po odhození střepů nesmí podívat na tu půlku řeky, kam střepy hodil, jinak se to neodruší.

Na most zrovna vcházeli lidé, ale protože neviděli co tam házím, soudili z výrazu mého ustaraného obličeje a nervozní chůze, kdovíco…. nikdo na mě neměl řeči, takže jsem se rychle odpařila.

Když jsme se vzdalovali od řeky, cítila jsem, jak mi padá kámen ze srdce… druhý den jsem potkala ještě jednu malou jiskřičku, ale smůla byla díkybohu zažehnána.

…. Musím si jít koupit nové zrcátko… ale nějaké rámované nejlíp zalité v plastu, abych ho příště tak jednoduše nekřápla, mě už se povedlo i rozflákat hodně skleniček a štamprlí 🙂

Další obrázky Přírody – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nikol 2010-03-06 06:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé…

Ikona diskutujiciho Frise 2010-03-06 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštní, já rozbila jednou když jsem byla malá takové ošklivé velké nástěnné zrcadlo, které jsem vůbec neměla ráda a sedm let smůly mě jaksi minulo… :D No fajn, někdy se nedalo vydržet se spolužáky, ale to se nedalo ani předtím ani potom…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-06 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Mno jo, ale je otázka jestli tě to minulo, když nevíš, jaký by byl život, kdyby jsi zrcadlo nerozbila. – A navíc malé děti před pubertou jsou chráněné před temnými silami mnohem více než dospělí a ti co se dostali do puberty. – Při ní se uzavírá třetí oko, člověk ztrácí napojení na jemnohmotný svět a jen velice málo lidí si ho udrží. – I já jako malinká rozbila zrcadlo, ale malé děti mají ochranu. – To jsem do článku nepřipsala, omlouvám se 🙂

Ikona diskutujiciho Frise 2010-03-06 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jakože už nikdy neuvidím třetím okem?

Ikona diskutujiciho septik 2010-03-06 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní, co všechno musí člověk udělat pro svou ochranu – nejde mi do hlavy kde na tyhle věco chodíte. Řeka je asi symbolem síly, která všechno pohltí a odnese pryč (stejně jako čas). Jenom je mi divné, že by vesmír chtěl mít řeky plné střepů…

Ikona diskutujiciho Ani 2010-03-07 00:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, este tolko k tomu, ze zrkadla si pamataju co sa pred nimi udialo (aspon nam ucili podla feng shui takto.)Vdaka za zaujimavy clanok:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-07 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Musela by sis ho umět otevřít. Pokud ho nepoužíváš, máš ho zavřené.

Ikona diskutujiciho Morrisst 2010-03-07 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dost dobrý článek. Doufám že i "pověra" že střepy přinášejí štestí je pravdivá. Včera jsem rozflákal prosklené dveře (už zase) :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-07 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-07 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď zkadlá využívajú len temné sily, prečo si potom radila ako nadviazať kontakt s anjelom, ako ho uvidieť cez zrkadlo???

Ikona diskutujiciho Urabwe 2010-03-07 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]::To je divný….u mě to funguje zdá  se naopak :D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-07 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Protože zrcadlo může posloužit v pár věcech i člověku 🙂

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-08 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Proč se uzavírá jemnohmotný svět a třetí oko? Záměr Vesmíru? Měli bychom to jednodušší?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-08 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-08 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: takže to není věcí Vesmíru, ale tohoto systému, že ten nás v podstatě násilně, ale pro nás nevědomě, odpojí od jemnohmotná, kam se s uvědomněním vracíme zpet? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-08 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Datlik 2010-03-08 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý a užitečný článek 🙂

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-08 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím Ťa, Alue a kde môžem nájsť na svojom blogu nejaké články o tom, ako tretie oko spoľahlivo otvoriť? Nemám totiž teraz čas to tu prehľadávať…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-08 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Na to snad nepotřebuješ návod, to se stačí zamyslet.

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-08 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Volajú ma jasnozrivka Jana, kvôli mojim ,,divným" schopnostiam, takže tretie oko prebudené mám, ale nedarí sa mi udržať ho otvorené, stále to skrátka nie je ono a zrejme ani nebude kým žijem tu, kde žijem a spôsobom, akým žijem. Bojím sa, že ma raz ,,hmotári" tak pokazia, že už nebudem vládať byť mnou, že sa stanem jednou z nich a všetku svoju citlivosť navždy stratím …:-(

Ikona diskutujiciho Morgan le Fay 2010-03-09 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek: 🙂 Jsem ráda, že jsem se dozvěděla, z čeho tedy ta "pověra" o zrcadlech pramení…;)

Ikona diskutujiciho zuz 2010-05-10 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám dotaz ohledně zrcadel-a oken(úplně náhodu jsem jednou v noci viděla v odrazu okna zatemnělou místnost a u svíčky u stolu někoho možná vyděšeného hledícího mým směrem). mám pocit, že se na mě čas od času skutečně někdo chodí dívat. můžeš poradit, jak to zablokovat aniž bych se zrcadla či okna :-) zbavila? dííík díík moc***

Ikona diskutujiciho Edita 2010-07-02 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mam problem vcera sem rozbila zrcadlo a urcite nestojim o to mit 7 let smulu mamka hned vyhodila strebi to kose a nasledne do popelnice jak se teda ted mam zbavit prokleti???

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-03 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Ty už to napravit nemůžeš. Pro rituál, který tě prokletí zbaví POTŘEBUJEŠ TY STŘEPY A TO ÚPLNĚ VŠECHNY. Pokud je vyvezli popeláři, je to v háji. Navíc se to musí udělat V DEN, KDY ZRCADLO ROZBIJEŠ. O den později už je pozdě, lituji.

Ikona diskutujiciho rok 2010-08-26 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje jen tento způsob zbavení se případného sedmiletého prokletí není ještě alespoň jeden jiný? a třebas i právě po určitém čase po tom, co se zrcadlo rozbilo?

Ikona diskutujiciho Patus 2010-08-29 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Preco je to ale 7 rokov prekliatia? :D Vzhladom na to, ze sa jedná o deštrukciu, by som to hádala na 6 😉

Ikona diskutujiciho anet 2011-12-13 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už jsem rozbila tak 15 zrcadel malých i velkých, mám na to rozbijení nějakou smůlu. Jednou mi zrcadlo vydrželo asi tak 5 minut:D. Pak jsem si na něj sedla a bylo po zcadlu. Ale nikdy jsem nevěřila, že by mi to mohlo přinést smůlu, ted už si budu dávat pozor.

Ikona diskutujiciho Robo 2012-04-26 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No asi to tak bude, minimálne raz za sedem rokov nejaké rozbijem, takže som v podtate furt v pr..li. A možem potvrdiť, že fakt som, nech sa snažím sebeviac nedarí sa mi nič. A čo sa týká temných sil navštevujú ma denne, nemožem kvoli tomu spávať, tak max. 2 hod denne a vždy okolo tretej ráno ich mám plnú izbu kde spím. Hned idem odniesť niekam to velké zrkadlo čo mám pred postelou, na to som úplne zabudol, že zrkadlá sú brány. Zvláštné..ale kedysi som to vedel ako že je "nebe nademnou" To je práve tím všetkým okolo, čo nám skutočne takým neskutočným štýlom zasiera mysel a ducha, že už len málokdo z nás si uvedomuje, čo je skutočne doležité, pravé hodnoty atd. Je to skutočne umelo nasadený systém skupinou iluminátov, aby si z nás robili dojné krávy. Takže všetkým držím palce v ceste vlastného uvedomenia a uvedomenia toho, čo je skutočne doležité, v ceste za otvorením tretieho oko. Prestanme byť baterky !!!

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2012-05-15 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na sedm let smůly, pátek třináctého, atd.. nevěřím, protože kdybych na ně věřila, tak by to bylo ještě horší. 🙂

Ikona diskutujiciho Lili 2012-09-23 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co když jsem jej nerozbila já, ale někdo  své vlastní v mé přítomnosti a ihned jej uklidil? Můžu mít problém a mohl by mi pomoci jako ochrana malachit? Děkuju za odpověď.

Ikona diskutujiciho černá kočka 2015-04-03 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: já mám na pátek 13 vždicky štěstí a černou kočku máme doma a nosí nám štěstí a to s tím zrcadlem to se mi stalo dneska rano ale potom o jsem to četla na netu tak nwm ale asi máš pravdu že je to kravina

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek