Rozhovor na goodgeneration.blog.cz

16.7.2011 v Aluška.org 5

Milí čtenáři,

Po delší době mi přišla nabídka rozhovoru, kterou jsem samozřejmě neodmítla, ba právě naopak. Mám pocit, že tazatel se v otázkách docela vyřádil a obdobně jsem se vyřádila i já s odpověďmi.

Proto vznikl 7xA4 dlouhý text, který byl rozdělen do dvou částí, na obě najdete proklik na této stránce, hned pod obrázky.

Otázky jsou vesměs o tom, jaké to je spravovat Aluška.org, také něco o setkáních s fanoušky, případně o přípravách mojí knihy.

Koho tedy rozhovor zajímá a kdo by se rád zasmál (protože je to pojaté poněkud otevřeněji), srdečně vás zveme ke čtení:

1. část:

► Otevřít ,,Rozhovor s Aluškou (1. část)” – ZDE

2. část:

► Otevřít ,,Rozhovor s Aluškou (2. část)” – ZDE

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Média”

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho Saracén 2011-07-16 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, a co kdyby Ti tu knížku vydal Jirka Mašek?

Ikona diskutujiciho Lirka:) 2011-07-16 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"O něčem si povídáš se svým kamarádem, já u toho celou dobu jsem, ale najednou se jakoby proberu a zeptám se tě: ,,Co, kdo s kým? A proboha proč?" – Ale před půl minutou jsi to říkal a to že jsem vás neposlouchala a zabývala se něčím ve své hlavě, tě nezajímá, mám přece dávat pozor, když chci vědět, o čem je řeč… jenomže to bych pak nebyla já, kdybych se občas blbě neptala. Mám toho strašně moc v hlavě, pořád nad něčím přemýšlím, takže napůl žiju tady a napůl někde úplně jinde. " :D tak to znám Aluš moc dobře :D

Ikona diskutujiciho MMK 2011-07-16 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji hodně ŠTĚSTÍ nejen s "KURZEM SEBELÁSKY" :-)

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-07-17 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný rozhovor. Právě jsem to přečetl, po návratu z dovolené a dozvěděl se zas nemálo zajímavostí. Pobavily některý obraty a situace. Co se týká těch trapných setkání, tak si holt musíš zvykat, jsi internetová celebrita by se už dalo říct. Říkal jsem si, jak bych asi reagoval, kdybych tě někdy potkal. No, vzhledem k mé nesmělosti se nemusíš bát, že bych vzpínal ruce jako ke zjevení, ani že bych tě začal objímat. Spíš bych se jen tak překvapeně kouknul a šel dál a pak sem na blog jen napsal, že jsem tě zahlídnul a potěšilo mě to.

Ikona diskutujiciho Martina 2011-07-18 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To já bych řekla: Ahoj Alue :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek