Rusové přiznali sestřelení mimozemského špionážního korábu – UFO nad jižním Uralem. Nebyl to meteorit jak tvrdila „média“

14.3.2019 v Poselství 6

V roce 2013 zaujala svět zajímavá kauza, která se udála poblíž Uralu. Lidé viděli něco jako ohnivou kometu a média jako vždy přišla s vágním vysvětlením, aby uklidnila veřejnost. Pravda a relaita však bývá někdy mnohem zajímavější, než bychom si mysleli. Dnes si můžete přečíst čerstvý článek od tm, který přeložil krátký film z ruštiny, vysvětlující skutečnou povahu tohoto úkazu.

 

 

Jak neustále opakuji, ke konci časů nám musí říct pravdu. Připravují lidstvo na velká odhalení po kapkách, ale kdo by tomu dnes věřil, že ano?

Byl pátek 15.02 2013 čas 21:20 místního času. Lidé jeli na víkend na dáče. Najednou se nad hlavami přes oblohu objevila velká ohnivá čára, která za sebou zanechala velkou ohnivou dvojitou čáru. Na 5 vteřin se obloha rozzářila, jako kdyby byl den a všechny oslnila. Uvidíte v níže umístěném filmu. Stojí za to ho zhlédnout, i když neumíte rusky, podstatné jsem přeložil….

 

 


 

Ohromující rána a tlaková vlna způsobila na trase průletu ohromné, jak uvádí sám moderátor, až apokalyptické škody. Nefungovala elektronika, tisíce oken bylo rozbitých, mnohá okna vypadla i s rámy, auta byla tlakovou vlnou odhozena do příkopů. Škody se počítaly v miliardách rublů.

 

Můžete se ve filmu podívat na kompletní vojenskou analýzu, zaměření korábu a jeho sestřelením nejrychlejší ruskou raketou.

Zvláštní cíl: Nad Uralem byla sestřelena cizí loď

https://www.youtube.com/watch?time_continue=50&v=Md9NereYWYM

 

 

Lidé si mysleli, dle výroků z médií, že se jednalo o meteorit, ale byl to vesmírný koráb, jak jim bylo později sděleno. Zatím nemůžeme potvrdit, jestli se jednalo o koráb rasy ANIMUS, či ANDROID.

 

V době události jsem na jiném webu datoval lidi o tom, že se nejednalo o meteorit, ale o sestřelené UFO, což se nyní potvrdilo. No dobře, byl to velký koráb. Data jsme dostali hned po sestřelení od určitých kruhů ve Švýcarsku.

 

 

V únoru 2019 bylo Ruskem oficiálně sděleno, že se jednalo o sestřel mimozemského korábu. V německých novinách Freitag v roce 2017 publikovali, že v roce 2013 nad jižním Uralem byla Rusy sestřelena mimozemská vesmírná loď. Experti k tomu závěru dospěli studováním atmosféry, kdy zjistili, že nad celou Evropou se nachází extrémní koncentrace RUTHENIUM 106.

 

(pozn.Alue) Archivní záběr z roku 2013, kdy byla velká kauza ohledně zvýšené radioaktivity ,,vysvětlena“ možnou nehodou v jaderné elektrárně poblíž Uralu. To se však nikdy neprokázalo ani nepotvrdilo, šlo jen o zástěrku pro veřejnost. V Česku jsme denně měřili hodnoty radioaktivity dozimetrem a hodnoty byly opravdu vysoké, v některé dny jsme raději zůstali doma a nechodili ven z domu.

 

Tak to bylo to nejdůležitější z filmu a nyní si řekneme podstatnou věc k této události

Když bylo zjištěno, jaké ohromné škody se odehrály v oblasti, kterou sestřelená loď proletěla, experti se rozhodli jít jinou cestou. Byla zvolena, pro případ dalšího nutného sestřelu jakéhokoliv mimozemského nepřátelského korábu, technologie implozivních zbraní. Při implozi se používá dematerializace hmoty, která je spojena pouze s ohromující ránou a nemá za následek velkou tlakovou vlnu, jak tomu bylo v Čeljabinské oblasti.

 

Mohli jste si poslední dobou všimnout komentů a zpráv k tomuto tématu po celém světě. Velké ohlušující rány a dunění, které byly také slyšet i u nás v České republice. Otřásaly se domy, chvěly se stěny a nikdo nevěděl, o co se vlastně jedná. Psali jsme o zmíněném ZDE.

 

 

napsal tm, originál článku zde: https://tadesco.cz/rusove-priznali-sestreleni-mimozemskeho-spionazniho-korabu-ufo-nad-jiznim-uralem-nebyl-to-meteorit-jak-tvrdila-media/

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-03-14 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hovorilo sa i niečo o kruhoch v obilí so správami od mimozemských kamarátov, budú i preklady tohoto?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-03-15 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No neviem či rusi niečo zostrelili, či už mimozemský koráb alebo malajzijský Boeing 777 na Ukrajine. Vystrelená raketka zanechá na oblohe stopu a tú nebolo vidieť.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2019-03-15 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1 80% kruhů v obilí dělá Člověk,aby dezinformoval ty skutečné.Takže většina je FAKE a nikdo nepozná to pravdivé poselství.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-15 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  nesmysl.. obrovské a geometricky přesné nevyšlapeš a klas má i jinou strukturu, není polámaný, ale ohlý v kolínku. první si o tom fakt něco zjisti.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-16 03:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Jak neustále opakuji, ke konci časů nám musí říct pravdu. Připravují lidstvo na velká odhalení po kapkách" … taky jsem si tuhle říkala, když jsem pozorovala to, jak se řešilo znásilňování dětí v církvi. A lidé se tomu diví, heh. Mě pro změnu udivuje, že si to i ti nejpitomější nespojí do jednoho velkého obrazu. Mně bylo 13 když mi začínal tenhle svět být divný a začínaly mi docházet samy od sebe vzorce, ve kterých se vše opakuje. Třeba jsem si začínala uvědomovat, proč existuje tolik náboženství, začínala jsem si všímat, že symbolika v hudebních klipech se opakuje, lidi do práce a z práce, děcka do školy ze školy… prostě pořád se všechno opakovalo a mně to přišlo primitivně jednoduché, jakoby umělé. Měla jsem pocit, že je za tím víc a že jsou důvody, proč tyhle vzorce existují. Zato někomu jiném je 30 a pořád věří, že se MJ "nechal předělat na bělocha", lol. říká se tomu vitilingo, kdyby něco. achjo.

Ikona diskutujiciho armag 2019-03-16 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nedělá je fyzicky člověk, ale dělají je stroje, které vyrobil člověk…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek