Setkání na skále, první rozhovor s vodními bytostmi

26.7.2010 v Zážitky 12

alue.cz

Seděla jsem na vrcholu nevysoké skály, která byla porostlá mechem. Dívala sem se dolů pod sebe, kde byly různě položené staré kameny, krásně pokryté kapradím a mechy.

Skála nebyla hluboko v lese, asi 80 metrů pode mnou byla veliká louka, kde se stavěl nový dům.

Nic jsem nedělala, jentak jsem seděla a koukala kolem sebe. Ale už při příchodu na skálu a čistění jehličí z mechu jsem cítila něčí pohled v mých zádech a tušila jsem, že si se mnou někdo chce promluvit.

A skutečně, po asi deseti minutách zpod skalního převisu pode mnou vylezla bílá bytost a chvilku po ní zprava přilezla druhá. – Říkám přilezla, protože nechodila po dvou. Opírala se o ruce, jakoby šplhala. První bytost, která vylezla ze skalního převisu mě chvíli pozorovala. Viděla jsem jen její hlavu a oči, jak si mě pozorně měří. Byla pode mnou a zbytek jejího těla zakrývala skála.

Byla jsem z toho trošku nervozní, protože jsem podobný druh bytosti nikdy nepotkala a nevěděla jsem, co po mě chtějí, jestli jim třeba nevadím, že jsem si sedla takto drze na jejich skálu, třeba tam mají rozdělané něco důležitého. Temnou bytost jsem neočekávala, už více než rok jsem žádnou nepotkala. Asi už to u mě vzdaly, nebo jsem zkrátka moc odolná.

Dělala jsem tedy, že je nevidím a čekala. Pokud se mnou chtějí mluvit, samy mě osloví.

Po chvilce první bytost vylezla přede mě a posadila se na skálu. Začala jsem si obě návštěvnice prohlížet. Bylo to zvláštní, ale vnitřně jsem najednou cítila, že patří právě ke skále, na které sedím. Ale jejich vzhled se skalnímu skřítkovi vůbec nepodobal. První bytost byla vysoká asi 150 centimetrů, druhá odhadem 130. Vypadaly obě stejně, ale ta první byla větší a v rozhovoru a komunikaci dominantnější. Obě měly úplně bílá těla bez jakéhokoliv odstínu. Měly velmi dlouhé rovné vlasy. Obličeje byly jemné, pěkné, ale také úplně bílé. Nikde ani náznak zelené, nebo jiné barvy.

Víly, Andělé - Sošky, Figurky

Neměla jsem s sebou žádný papír, proto jsem rozhovor nemohla zaznamenat slovo od slova.

Tyto dvě bytosti mi vysvětlily, že žijí ve skále, tak jak jsem očekávala, ale nevypadají jako klasická skalní bytost, protože se nestarají o skálu, ale o pramen, který pod skálou je. Tím se vysvětlilo jejich bílé vzezření  a také to, že jejich těla byla úplně holá, neměly na sobě žádné šaty. Na hrudi jsem neviděla ňadra, spíše jemné vyboulení, které naznačovalo ženský původ.

Velmi rychle ve mě poznaly ,,Tamtu Alue, co mluví s bytostmi a taky o nich píše“.

Důvod jejich návštěvy byl prostý. Ptaly se mě, proč se na louce pohybují lidé, proč s sebou vláčí těžké stroje a cože se chystá. Když jsem jim vysvětlila, že tam bude stát dům, ve kterém budou bydlet lidé, ptaly se mě, co to bude za lidi a jestli tam budu bydlet taky já.

Řekla jsem jim, že ne. Že tam budou hodní lidé, kteří je budou respektovat a že za nimi občas přijedou i děti, které jistě budou do lesa chodit.

Taková zpráva je potěšila. Měly velikou radost a hned se usnesly, že musí děti jak se patří pěkně v lese přivítat. (No, jsem zvědavá, jak to chtějí udělat.) Očividně obě měly děti velmi rády a těšily se.

Zničehonic zafoukal silně vítr a já periferním zrakem viděla napravo od sebe několik zelených bytostí, jak běží okolo. Nestihla jsem ani nic říct a jedna z bytostí ze skály řekla: ,,Lesní skřítkové tě zdraví.“

Pozdravila jsem je také a pokračovalo se dál v rozhovoru.

Skalní bytosti se mi později i představily jménem. Větší byla Geladra a ta menší zpravo Gaurien. Už podle jmen měly zkrátka stejný úkol, stejný původ a podobnou povahu. Protože jak už asi víte, duchovní jména energeticky rezonují na podstatě naší bytosti. Proto se občas takto podobají.

Geladra se mě vyptávala, jak mi chutnaly jahody. – Ještě před příchodem na skálu jsem totiž u lesa spásla dvě plné hrstičky lesních jahod – Samozřejmě jsem za ně slušně poděkovala, otrhávat bez komunikace je pro mě nepříjemné, protože se cítím, jakobych kradla. Ale poděkování vše napraví. Geladra se ptala, protože znala víly, které se o tamní jahody starají, takže jsem snědené plody vychválila do nebes, což obě skalní bytosti potěšilo.

Dvakrát jsem chtěla jít, ale nechtěly mě pustit. Když jsem se ptala proč, vysvětlovaly mi, že takový rozhovor je pro ně veliká věc a že ho chtějí jak se patří vychutnat.

Zajímaly se i o moji energetickou ochranu. Řekly mi o mě a o tom co mám s sebou zajímavé věci, takže jsme se tak nějak obohatily navzájem. Velmi mě oslovilo jejich přirovnávání k vodě.

Zajímavé je, že celou dobu po mě lezli mravenci. Ptala jsem Geladry, co s nimi a ona mi řekla: ,,Když je necháš napokoji, nechají napokoji i oni tebe.“ Noa opravdu, žádný mravenec mě nekousl, ačkoliv jich po mě lezlo hodně. Ale jakmile jsem jednoho scvrnkla z nohavice, začali po mě pobíhat jako diví a musela jsem zase naujmout klidný posed, abych to od nich neschytala kusadlem.

Geladra a Gaurien mě pustily až napotřetí, přesto mě ale zvaly na další návštěvu. Očividně jsem jim padla do oka a ony mě také, protože tvar jejich obličejů i vlasy byly podobné mému vzhledu. Možná proto a možná v nás zářilo něco jiného. Toto setkání bylo ale můj první rozhovor s bytostmi, jejichž podstata byla ve vodě. A skutečně už chápu paní Margot Ruis, která ve své knize píše, že má vodní bytosti nejraději. Skutečně je v nich něco jiného, neopakovatelného, něco, co zelené a zemní bytosti nemají. Jsou zkrátka jiné. Milé, něžné a ženské.

Podoba obou bytostí zachycená na kresbičce – Zde

Víly, Andělé - Sošky, Figurky

Další sošky Andělů a Víl – zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin 2010-07-26 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela pěkná povídka, ale chtělo by to ještě na některých místech doladit 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-26 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To není povídka, to je zážitek a nic se na něm dolaďovat nebude 🙂

Ikona diskutujiciho Linn 2010-07-26 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško.

Ikona diskutujiciho Daja 2010-07-26 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, to muselo být úžasné. Vždycky mě na tobě, Alue, fascinuje to, jak to dobře napíšeš a čte se to skvěle 😉

Ikona diskutujiciho symbolicalka 2010-07-26 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stavíš se ještě za nima?:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-26 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Stavím 🙂 Okolo rostou borůvky a taky by mě toho mohly hodně naučit, zdají se být zvědavé 🙂 O vodních bytůstkách toho totiž zas tak moc nevím, spíše jen základy, tak bych se jich mohla chodit vyptávat.

Ikona diskutujiciho Leannka 2010-07-26 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Eleen 2010-07-26 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-26 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Bytosti mluví hlasem myšlenky. Lidský mozek potom jejich telepatii překládá do slov, pokud máme tu schopnost, anebo přijímá ve formě vjemů, obrazů anebo rovnou myšlenek. Bytosti mají komunikaci nad jazyky, mluví univerzálně.

Ikona diskutujiciho Beith 2011-04-01 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky,jen ti chci říct,že i já na víly věřím a komunikuju s nimi 🙂 Je moc krásné,jakým způsobem jste se seznámily. Má víla je zase vysoká jen pár centimetrů,má blond vlásky a modrá křídla. Říkám jí Bibon,protože žádné jméno neměla. Vytrvej ve svém postoji a stůj za nimi :),protože ti to mnohonásobně oplatí!

Ikona diskutujiciho Martin 2012-04-05 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co by byl tvůj argument kdybych nevěřil že se s nimi jde skontaktovat? Co si pro to udělala? Víš, na internetu je toho strašně málo.. a když člověk něco najde je to popisovany jak z pohádky, různý ilustrační obrázky.. Moc se tomu nechce věřit ať na tyto bytosti věřím :D dívné, vím. pokud se budeš nudit napiš mi na meil nějakou reakci. Ahoj

Ikona diskutujiciho Štěpa 2018-02-23 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mne by bylo eště dobrý jim přinést nějaký malý dárek, jaké bytosti máš nejraději? Věnuješ se tomu v součastnosti?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek