Skutečná historie Islámu, kterou vám záměrně neřeknou

3.12.2015 v Spiritualita 30

Dostala jsem tip na následující přednášku Dr. Billa Warnera. Amerického vědce, který přes 40 let studoval Islám a výsledky svých výzkumů předkládá v následující přednášce, která je velice důležitá pro všechny.

Prakticky tuto kapitolu našich dějim vnímám jako něco, co bychom se měli učit ve škole, protože jde o opravdu velmi důležité a obrovské události, avšak se je neučíme – a vy po shlédnutí pochopíte proč, možná to dobře víte i bez toho… Dr. Warner zde předkládá pouze historická fakta, bez jakýchkoliv zaujatých postojů, to proto, že je důležité, aby si každý posluchač uměl udělat vlastní názor.

Dozvíte se, jak krvavě expanduje Islámský stát po staletí a tisíciletí do světa. Uvidíte dokonce animovanou mapu, těchto invazí. Dostanete i srovnání s křižáckými výpravami, které byly ve skutečnosti spíše obranným tahem, než útočným, protože země které my dnes známe jako islámské, byly ještě před pár staletími čistě křesťanské. Prakticky šlo o pokus vrátit zpět původní víru, avšak těchto pár výprav není vůbec nic oproti půl tisíci krvavých výprav, které mezitím stihl Islám.


Dozvíte se jak rozpínavost Islámu kompletně zničila klasickou Civilizaci a že Zlatý věk pro nás ve skutečnosti nebyl o blahobytu, ale o úpadku, který zavinil Islám a jeho agresivní expanze do světa. Za 1400 let uplatňování džihádu zemřelo 270 milionů lidí a útoky pokračují dodnes, akorát že se o nich nedozvíme.

To co zažíváme my dnes je pouze opakování historie, která již v minulosti fungovala úspěšně. Samozřejmě ve prospěch Islámu a samozřejmě mám na mysli dnešní vlnu tak zvaných ,,uprchlíků“. Nejde o nic jiného, než další rozšíření Islámu do Evropy. Hloupé země přijmou takzvané uprchlíky, uprchlíci se usadí, rozmnoží a zničí původní civilizaci. To již v dějinách proběhlo, nyní se to děje znova na našem území.

Jak Dr. Warner upozorňuje, chováme se jako týrané ženy. Bojíme se o tom mluvit a ještě se cítíme za pravdu provinile a ukazujeme do svých vlastních řad, místo abychom se podívali pravdě do očí a správně pojmenovali svého skutečného nepřítele. Který má času dost a moc dobře ví, že pokud se to nepovede teď, jednou nás dobyde, stejně jako se mu to daří staletí předtím.

Udělejte si hodinu čas, budete fascinováni zcela novým pohledem na historii, bude vám běhat mráz po zádech. Rozhodně stojí za to investovat čas do těchto přednášek. Tato konkrétní proběhla v Brně.

Je zajímavé, že lidé pokud nesouhlasí s Dr. Warnerem neřeknou ,,tento fakt není pravdivý“, ale snaží se napadat Dr. Warnera osobně. ,,Ty jsi debil a islamofob“ však není fakt, je to pouze snaha o osobní útok, která na pravdě jako takové nezmění vůbec nic. To moc dobře znám i z vlastního života. Když lidé nemají argumenty, začnou vás napadat osobně.

Dr. Bill Warner – Why Are People Afraid – české titulky

https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI

Komentáře

Ikona diskutujiciho martin 2015-12-03 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alue

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-03 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Křesťanství na tom je možno ještě hůře. Ve jménu Ježíše zabili Indiány v Severní, Střední a Jižní Americe a udělali i velké škody všude jinde po světě i u nás.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-12-03 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi dobrá přednáška. Velmi oceňuji, že se Dr. Warner opírá o fakta a o důkladná studia problematiky. Rovněž chválím technickou kvalitu záznamu a překlad (titulky). To je dnes vzácné. Našel jsem jen několik málo chybek jazykových a drobnosti v překladu. Trochu mě zaráží (nebo mi to jen připadá), že autor spojuje 11. září s islamisty-teroristy, když dnes velmi mnoho faktů svědčí o tom, že tomu bylo jinak. Asi je více doma v historii dávnější nežli v té současné. A líbí se mi i to, že (nepřímo) naznačil, že na té situaci máme svůj podíl i my — např, tím, že jsme podporovali obchod s otroky. A nenamlouvejme si, že jsme je kupovali jen proto, abychom je vysvobodili.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-12-03 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Citát o tom hlupákovi a rozvinutí jeho vrozených schopností je připisován Samuelu Butlerovi.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-03 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: No to víš, američan, i když vědec, si nepřipustí že si to Amerika udělala ve skutečnosti sama 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-03 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozerať to nebudem, islam ma nezaujíma a teraz sa to všade moc rieši a aj tak nikto nič nevyrieši, tak myslím že je lepšie sa tejto téme vyhýbať a nestrašiť sa zbytočne, keď s tým aj tak nič nenarobíme. Tak si užívajme kým sme tu, možno sme jedni z posledných bielych európanov. Niekto si možno myslí že islam je len nejaké zaostalé exotické náboženstvo ktoré sa nás netýka ale neni to celkom tak. Sila moslimov je práve v ich viere. Každý arab sa automaticky po narodení stává moslimom. Islam je vojenská doktrína. Fanatická viera mocnejšia než atómová bomba. Arab čo žije tu na Slovensku vravel že do desiatich rokov vznikne v európe prvý kalifát. Prečo nás nechráni  blbé NATO, nemalo by nás chrániť pred vstupom cudzích vojsk? Medzi imigrantmi skrytí bojovníci IS sú. Ale naopak, elity tú migráciu ešte podporujú. Nakonec z európanov sa stanú utečenci, jediné čo budú môct bude utiect z Európskej únie.

Ikona diskutujiciho tonda 2015-12-04 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pěkný článek, děkuji za něj!

Ikona diskutujiciho Farah 2015-12-04 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smekám před odvahou, že si to sem dala, Alue. Není to jednoduché a spíš si myslím, že to není problém JENOM islámu nebo JENOM křesťanství. Ptala bych se… CO bylo na začátku NEŽ došlo k jatkám, jaké známe z historie a dnes to znovu k tomu směřuje? Nebo se nás někdo snaží přinutit věřit v to, že směřujeme ke katastrofě a pod vlivem strachu pak přistoupíme (ALE UŽ SAMI! z vlastní- vůle ovlivněné okolním děním a toho, jak se nám to prezentuje)- přistoupíme také na krajní a násilná řešení? Tady se to všecko propojuje a poměrně v nepříjemných konstelacích. Souhlasím s komentáři (6 a 7), je tam zmíněný fakt, že jsme se stále nenaučili jiných postojů a namísto umírňování na všech frontách to naopak vyhrocujeme, umocníme problém. Nicméně se snažím věřit v to, že média a proud vzdělání se MÁ postarat o to, aby sem k nám nikdo nechodil (JAKTOŽE TO NEFUNGUJE??), když jim pomoct nemůžeme a vidíme teda rizika, proč ty průměrné rodiny sem jezdí, které ale nevědí, do čeho jdou, tak jim napovídají, že se tu budou mít dobře, ale už jim nedají základní informaci jako "bacha i přes den je tu teď minus kolik stupňů Celsia a že taky máme nezaměstnanost a málo pracovních míst".. je základní komunikační chyba (navíc temně infiltrovanými osobami záměrná!) a v dost velkém měřítku. Zkreslené, neúplné informace, polopravdy anebo lži převlečené za pravdy, které obyčejný člověk nemá šanci prohlédnout. Jsme vychováni v umocnění problémů. Jako dítě jsem nechápala, CO způsobuje takové rozčilení rodičů, když řeknu, že jíst prostě nemám chuť. Tak se najím později. CO za tím rozčilením ale je nebo bylo? To se asi přesně nikdy nedozvím, leda by se rozhodli vědomě se mnou i po letech mí rodiče hovořit (byť o prkotinách, nad kterými se rozčilovali a umět si přiznat, že třeba zbytečně), odkrýt své myšlenky a záměry bez obav. Však ke mně tohle mohou! Ale zpět k tomu, co bylo před obsazováním. KDO z těch mas lidí bude moct a BUDE oprávněn NATOLIK být spolehlivým hlasem lidu, co se týče jednotnosti? Aby se už táhlo za jeden provaz? Aby pohled dokázal být jednotný a také svolný kompromisům. To se máme všichni naučit. Problém je, že si nedáváme čas. Že nenecháme nic dojet do konce (procesy a děje a jak se to vyjeví dále- tohle mi vlastně řekl v jedné meditaci anděl– nenecháváte dojet procesy do konce, jste netrpěliví a pak jsou další negativní emoce z toho navíc-, to je omezení na úkor hlasu srdce) z obav, že bude pozdě. Ono už pozdě JE! V momentě, kdy se má spojit skupina lidí a neuhlídá si záměr, který bude čistý již od samého začátku– DĚNÍ. A jestliže toto dění začalo před 1400ti lety, tak je to pozdě najít pramen a zdroj reálných motivů od původních lidí, co jsou po smrti a podle dneška, je to jako když chci pochopit Korán hnusným způsobem, tak jo, ale pak z toho nic dobrého nikdy vzejít nemůže! A když jej CHCI vidět jako přepis vždy něčeho hodnotného, přeložím ze slov do frekvencí a je to pak jiné než naučený význam slov OD LIDÍ. S těmi skupinkami ještě:

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-04 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Farah, bez jakéhokoliv útoku na tebe jako osobu: Projdi youtube, podívej se jak muslimové zachází se ženami, tohle dnešní video si pusť klidně 10x… víc k tomu říkat nebudu, nechci tě zbytečně rozčilovat, ale určitě je ti jasné, že jsem velice PROTI islámu, mám k tomu jako většina lidí velmi dobré důvody a ty bys své rozhodnutí měla přehodnotit. Ne kvůli mě (já z toho nic mít nebudu), ale svůli tobě samotné.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-12-04 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O konkrétních událostech před 332-486 lety:

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-04 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cieľom neni preorientovanie európy na islam, to sa samozrejme nedá, spraviť z nás moslimov, jedine že by nám vymyli mozgy nejakými chemtrailmi.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-04 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Je dokázané, že děti rodičů odlišných ras jsou sice často krásné i chytré, ale jejich další potomkové ve třetí generaci úplně degradují. Na tebou zmíněné IQ 90… i méně.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-05 02:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  "jdou po exotice" ??- no spíše to bývá prostě tak, že se nějak našli a mají se rádi… úplně stejně jako u stejnoetnických párů.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-05 03:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak nemela jsem vylozene na mysli muslimy ohledne tech ras (technicky ani Blizky Vychod neni jina rasa ale porad europoidni) ale obecne, v pripade muslimu vidim ten problem jako socialni/kulturni. Jestlize by nebyl ten velky kulturni rozpor, kdy jsou kultury obtizne slucitelne, nebyl by problem ani v souziti a miseni ruznych lidskych ras. (napr. s mensinami z Vychodni Asie nebyva problem v zapadnch zemich).

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-05 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Luz, to není ,,můj názor", to je dávno dokázaný a známý fakt. Nějaká Alue fakt nerozhoduje o tom jak se budou chovat míšenci ve třetí generaci.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-12-05 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Muslimové si jdou do Evropy pro ženy, to už jsem někde slyšela a je mi to jasné, když vidím ty zástupy chlapů. Opravdu nechápu jak můžou očekávat že si tady najdou ženskou. Nechápu. Která z nás by chtěla vola diktátora s vymytým mozkem? (S odpuštěním) Jedině nějaká slepice (Taky pardon). Ovšem oni si toto asi vůbec nepřipouštějí a budou si ty ženy opatřovat jinak. Ani nechci pomyslet jak. Zkouší se co sneseme a budou nenápadně zacházet dál a dál (pomalé vaření žáby).

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-05 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: No já mám takový dojem že ,,blbých slepic" je tady dost. Problém je že nechápou ani ten základ, tak jak jim chceš vysvětlit ten zbytek.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-05 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Nejak se mi tezko veri, ze skutecne probehla nejaka takova vedecka studie… Ze skutecne verohodnych vedeckych zdroju.

Ikona diskutujiciho Farah 2015-12-05 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, pouze jsem chtěla říct, že můj záměr stále zůstává se pokud možno vyhnout zabíjení, ale že bohužel dění k němu stále směřuje. Smutný fakt dneška. Nechci se totiž vyhraňovat vůbec. Protože vyhranění pro mě je k někomu se přidat a druhého potopit. Já z toho tentokrát vidím, že mě nechápeš, ale to nevadí, to je normální- dost lidí mě nechápe (jedno je jisté, pro klid tu říkám: nejsem ani A ani B a jsem spokojená). A já kvůli sobě? Přehodnocovala jsem mnohé—od narození! :D Islám jsem teda přehodnocovala 5let, abych poznala možnosti, co jde a co FAKT NEJDE. A to co nejde, je ta mentalita a navyknutý pohled. Nejde se ztotožnit s tím, že někoho sem takto pustíme, protože pokud měl problém ve své zemi, bude ho mít i tady a to možná ještě horší a nás to akorát stáhne do bahna. (Celou dobu nemluvím za muslimy, ale prostě jen za sebe.)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-05 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naše pipiny z moslimov šalejú. Napríklad niekto kto pracuje v jednom závode  hovoril že tam prišiel mladý arab a keď prechádzal okolo žien tak tie  ženské tam z neho boli úplne hotové. A i keby ich ten moslim prefackal, neviem či by ich to odradilo, niektoré ženy priťahujú zlí chlapci.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-05 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Mne se taky libi takove typy. Ale dospely clovek si taky musi uvedomit, ze pouze v pritazlivosti vztah nespociva. A prave v pripade rozdilnosti nabozenstvi a obecne svetonazoru a hodnot to muze byt dost prekazka. Mimochodem nelze ztotoznovat Araby jako etnikum a muslimy; mezi Araby jsou taky krestani a taky "kulturni muslimove" (neco jako evropsti kulturni krestane – lide, kteri maji treba ze sve rodiny nejaky nabozensky zaklad, ale osobni viru a praktikovani zadne).

Ikona diskutujiciho honza 2015-12-06 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: verici nejsem, takze nemam duvod obhajovat krestanstvi, ale ve jmenu islamu se od jeho zrozeni deje dnes to, co se jiz davno ve jmenu Jezise nedeje.

Ikona diskutujiciho Kač 2015-12-06 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím, ale ti Arabové jsou v podstatě stejné rasy jako my, pouze mají o něco tmavší barvu pleti. Kdyby se postupně hlouplo mísením se s Araby, to by vlastně člověk nemohl mít dítě ani např. se Španělem, Italem nebo Řekem, když i oni mají trošku jiný odstín pleti než běžný Středoevropan. V žádném případě netvrdím, že se chci smísit s nějakým syrským uprchlíkem, to vůbec, ale přijde mi blbost, že by to případně způsobilo nějakou degenerativní poruchu u 3. generace. Nevylučuju, že by něco podobného mohlo nastat v případě míšence černocha a bělocha, či mongoloidního typu s bělochem, protože v tomto případě se jedná o dvě naprosto odlišné rasy, ale v případě Arabů se mi to jeví jako holý nesmysl…

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-06 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  No a treba latinsko americke narody jsou z velke casti tvoreny prave smesi Evropanu a puvodnich obyvatel.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-06 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Jasne, taky jsem to zminovala.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-06 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Navic ty veci byly pachany PROTI uceni krestanstvi, takze je absurdni z toho vinit krestanske uceni. Novy Zakon nikde nevyzyva k donucovani k vire ani vrazdeni tech, kdo s ucenim nesouhlasi.

Ikona diskutujiciho Esmeé 2015-12-06 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Máme rodinných známych a tí sú zmiešaný pár – slovenka a palestínčan pravdepodobne s kresťanskými koreňmi (on je neveriaci, je vidieť že je z blízkeho východu, aj keď vyzerá ináč ako tí arabi v telke), poznám ich deti a sú veľmi chytré, viac ako priemer, a vnúčata tiež, zatiaľ majú 10-12 a zatiaľ sa zdajú byť dosť múdre. Tak s týmto "faktom" súhlasiť naozaj nemôžem. Neviem ako to dokazovali, no to čo vidím ja tomu vôbec neodpovedá.

Ikona diskutujiciho LUBOMIR 2016-01-28 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:TATO MOJA ODPOVED JE V PRVOM RADE PRE FARAH A JEJ PRISPEVKY 8. A 19. …USETRILA SI MI HODNE CASU, PRETOZE AK BY SOM MAL NA DANU TEMU ZAREAGOVAT, TAK BY TO BOLO TAKMER UPLNE V ZHODE S OBOMA TVOJIMI PRISPEVKAMI. SOM PRESVEDCENY,ZE PRESNE CITIM TO ISTE CO TY, OHLADOM MOZNOSTI, CI NEMOZNOSTI RIESENIA VSETKEHO, CO SUVISI S IMIGRANTAMI, S ISLAMIZACIOU,ATD.,  AJ KED VLASTNE SA TO TYKA VSETKEHO, CO KEDY MEDZI LUDMI VYVOLAVALO KONFLIKTY A NAPETIE… JEDNO V AKOM HISTORICKOM OBDOBI A NA AKOM UZEMI… POVAZUJEM SA ZA TOTALNEHO PACIFISTU, IRITUJE MA NASILIE AKEHOKOLVEK DRUHU VOCI COMUKOLVEK A KOMUKOLVEK, URCITE VERIM V PRITAZLIVOST ROVNORODEHO, TAKZE V RAMCI MOJICH MOZNOSTI SA SNAZIM FUNGOVAT TAK, ABY SOM SIRIL DOBRE A NEPRITAHOVAL ZLE, ALE UZ NIEKOLKO TYZDNOV RIESIM POLEMIKU, AKO BY SOM REAGOVAL V SITUACII, KEBY SA TO AJ TU U NAS VYHROTILO, AKO SA VRAVI, AZ NA KONTAKT A NEDALO BY SA UZ ANI USTUPIT, ANI SA SLUSNE A POKOJNE DOHODNUT, PROSTE HRANA… STALE MI TO VYCHADZA, ZE AK BY SA V MOJEJ BLIZKOSTI VYSKYTOL NIEKTO, KTO BY PRIAMO ZAUTOCIL NA MNA, NA NIEKOHO MNE BLIZKEHO, ALEBO EVIDENTNE SLABSIEHO, TAK BY SA TO UZ ASI NEDALO RIESIT BUDDHOVSKY, ANI KRESTANSKY, TAM PLATI JEDNOZNACNE…NAJPRV UDRI A AZ POTOM SA PYTAJ… KEDZE SOM AKO 17 ROCNY ZAZIL NA VLASTNEJ KOZI, AKO TO DOPADNE, KED TAK NESPRAVIS, SOM PRESVEDCENY, ZE ANI KARMICKY BY SI SI NEUBLIZILA, POKIAL BY SI SA ZACALA EFEKTIVNE BRANIT… ALE NAD TYM VSETKYM JE STALE JEDNO OBROVSKE… TREBA MYSLIET, KONAT, ROZPRAVAT A VYCITOVAT STALE DOBRO, AJ KEBY SME OBCAS MALI POCIT, ZE SA NAM AKOZE UBLIZUJE… TAKZE UVIDIME…

Ikona diskutujiciho renata 2016-02-01 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: mila farah,ak si myslis,ze sa s nimi dohodnes ako s kolegami na porade, tak sa dievca velmi mylis,velmi naivne nazory tu prezentujes.

Ikona diskutujiciho Jáchym 2016-02-26 03:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano……:-), islám dnešních časů je na tom podobne jako křesťanství, byl vymýšlen pro ovládání lidi. Co takhle zkusit přirozenou cestu přírodní duchovnosti? Pavel

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek