Skvělý postřeh o Indigu od Životní-enegie.cz

22.2.2008 v Nezařazené 4

Všimli jste si, že děti, které se poslední dobou rodí, jsou jiné, než jsme byli my?

indigové

Já si nepamatuji, že by některý z mých spolužáků byl “hyperaktivní” a nebo trpěl “lehkou mozkovou disfunkcí”. Dnes je výjimka, když některé dítě takto diagnostikováno není. Je to ještě nenormální? Přichází věk Vodnáře a s ním celá planeta postupuje vibračně do vyšší úrovně. A také bytosti, kteří se na naší planetě inkarnují se těmto změnám musí přizpůsobit. Proto se v posledních letech stále více k nám na Zem inkarnují bytosti, které už jsou na tu “novou dobu” patřičně vybaveni. Jejich duchovní úroveň odpovídá tomu novému, co přijde. Protože v auře každého člověka se odráží tato jeho duchovní úroveň, lze je podle této barvy poznat. Mají ji indigově modrou.

Ale představte si situaci, že vás se vším,co víte a znáte a se všemi vašimi zkušenostmi teď někdo samotné vysadí v pravěku mezi neandrtálci, kteří neznají ani oheň. A řeknou vám, že teď mezi nimi musíte žít. Jak se budete chovat a cítit? Nikdo Vás zřejmě nepochopí, když jim budete vysvětlovat, že maso je lepší opečené na ohni. Stanete se pro domorodce velice nepřizpůsobivými a problematickými. A stejně tak se cítí i Indigové dítě….

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lennroe 2011-02-25 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsou jiné, my jsme jiní, snažíme se vše pojmenovat. nemyslím tím indigové děti, ty tu byly vždy, ale děti " s lehkou dysfunkcí." Jsou to úplně normální děti. Možná jim občas něco nejde nebo jde až moc, ale tím, že jim nějaký dospělák řekne, že mají dysfunkci jim jenom ubližuje a vyčleňuje je.

Ikona diskutujiciho Ketly 2011-05-26 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ono se to totiž hodně špatně určuje pokud tě rodiče důkladně nepozorují už od narození a nezkoumají jestli jsi nebo nejsi indigo. Já to taky nevím, ale příjde mi trošku divné, že 95% narozených dětí (mladých lidí do 18 let) jsou indigo. Já když pozoruji tu naši třídu, přemýšlím kde se bůh spletl? Moc tomu tedy nevěřím, ale nesjpíš to bude tím, že lidé nerozvíjejí svůj vnitřní potenciál a auru a pouze pracují jako stroje. Hodně by mě to zajímalo jestli jsem indigo nebo ne, ale popis na mě moc nesedí. Jako třeba nejedení zmrzliny :D Sice bych bez ní přežila, ale uznej, že je dobrá.

Ikona diskutujiciho Jura 2011-08-15 03:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spojovat indigáčky, s lehkými mozkovými dysfunkcemi, je asi dost troufalé. Podle mě, LMD byly odjakživa, jen se o nich nevědělo. Co je však horší, dodnes neumíme, některé LMD  kompenzovat. Uvedu příklad. Před cca.10lety, byla mému synovi, indikována dysortografie. Jedná se o neschopnost aplikovat, mluvnická pravidla. Teprve tehdy mi došlo, proč jsem se Anglicky, učil 12 let!, ale Anglicky mluvit, jsem začal, až když jsem byl nějakou dobu, v Anglicky mluvící zemi. Klasická metoda, naučit se slovíčka a gramatiku, u mě jednoduše selhala. Takže jsem se sice, po letech, dozvěděl proč, ale jak z toho ven, dodnes nikdo neví  …ke smůle mého syna a mých ostatních dětí  …většina LMD, je totiž dědičných  :-(

Ikona diskutujiciho meditaceprodeti 2012-08-30 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No můj sedmiletý syn mi asi před půl rokem tvrdil, že štěstí není muška zlatá to je prostě jako klíště chytne se tě a mepustí. :-))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek