Slovníček / Nerozumíte nějakému výrazu, který používám?

9.1.2010 v Aluška.org 0

Výrazy jsou seřazené podle Abecedy

linka

Biorobot – V pravém slovasmyslu není člověk, ale uměle vytvořený organismus. – To jsou například Šedivci (ti co žijí na plejádách), nebo jiné bytosti, které nevznikly přírodní formou.
Pojem biorobot někdy používám i jako hanlivý výraz pro lidi, které nezajímá nic jiného, než jejich televize, a mobil.

Data – pravdivá fakta, údaje

Destruktivní – Špatný / Beroucí energii (levotočivý) (+ / kladný/pozitivní náboj je pro člověka smrtonosný)

Dutá země / Uvnitř země – Vychází z faktu, že Země je dutá koule, která je obydlená zvenku i zevnitř. Toto téma je velice složité a rozsáhlé, pro více podrobností doporučuji stránky prvopodstata.cz, kde najdete mnoho údajů.

Energetický upír – Člověk, který svým chováním a nedostatečnou zásobou vlastní životní energie bere sílu ostatním. Tzv. ,,vysávání” provádí sebelítostí, ubližováním, zastrašováním a jinými metodami, které u oběti vyvolávají destruktivní emoce. Oběť se potom cítí slabá a nešťastná. Energetický upír bývá většinou člověk těžce nemocný, nebo takový, který se ocitl ve velmi těžké životní situaci, se kterou si nedokáže poradit. (návod na ochranu před energ.,,upírem” najdete ZDE)

HAARP – znamená High-frequency Active Auroral Research Program. – Technologie, která zde na planetě Zemi manipuluje počasím pomocí vystřelování paprsků. – To lze vidět také na satelitních snímcích jako šipky. Základna HAARP se nachází na Aljašce v oblasti Gakona. (více ZDE)

Chemtraily – smrtící jedy, viry, plísně a bakterie, které se na nás sypou neustále z bílých neoznačených letadel, která létají všude i mimo koridory. Tvoří to na nebi dlouhé bílé čáry, které nemizí, ale padají na nás. V aktuální době jsou zdrojem masivního nárůstu respiračních onemocnění, jde o závažný globální problém. (více ZDE)

Ilumináti – Tajná skupina, jenž řídí svět a vede ho k novému celosvětovému fašistickému řádu, tedy NWO. (více vám poví například Wikipedie: ZDE)

Informace – Zásadně nepoužívám. – INFORMACE / IN – FORM – ACE – Vnitřní Formátování, tedy česky řečeno Výplach mozku.

Jemnohmotný – Něco tvořené látkou tak jemnou, že ji nevidíte a necítíme. Zpravidla používáno pro popis přírodních bytostí.

Jména (Laurej, Viki, Kerien, Aiko apod.) – Pravděpodobně se jedná o jednu z jemnohmotných bytostí, se kterou jsem v kontaktu, bývají to zpravidla Andělé a různá přírodní stvoření. Pro bližší seznámení s nimi přejděte SEM.

Karma – Pojem pochází z východních náboženství a tvrdí, že na člověka mají vliv jeho minulé životy. Všechna náboženství pracují proti člověku a ne pro něj, tedy karma jako taková je nesmysl a v pojetí v jakém je lidem představována, vůbec neexistuje. Pokud se člověk o své minulé životy nezajímá, ani na ně nemyslí, nemají na něj žádný vliv. Jakmile se o ně však začne aktivně zajímat, dostává problémy, které není schopen řešit. Potom přicházejí deprese, zmatenost a bludy, protože není možné, aby člověk řešil cokoliv zpětně. Proto se v problematice oběť zamotá a začne být zmatená úměrně tomu, nakolik v karmu věří. Ve vlastních rukách máme pouze tento aktuální život. Co bylo předtím, není důležité a je velice nebezpečné se do toho snažit dostat.

Konstruktivní – Správný / Dodávající energii (pravotočivý) ( / záporný/negativní náboj je léčivý)

LD (lucid dream) Lucidní snění– Spící osoba si ve snu náhle uvědomí, že se jedná pouze o sen, a že spí. (Probudí se ve snu) V této situaci je možné sen začít ovládat, nebo skrze něj přejít do AC (Astrálního cestování). Jsou známy metody, jak se LD cíleně naučit.

Nanotechnologie – Je technický obor, který se zabývá tvorbou a využíváním technologií v měřítku nanometrů (obvykle cca 1-100 nm), tzn. 10−9 m (miliardtiny metru). V současné době se mnoho nanotechnologií vyskytuje také v potravinách, což je pro lidskou bytost smrtelně nebezpečné. Tyto částice vnikají do buněk a narušují tak přirozené procesy v těle. (více – ZDE)

Ňuf – Člověk, jehož identitu záměrně tajím.

OKAP – komická zkratka, plným zněním: Oficiální klub Aluščiných přispěvatelů. Slogan OKAPu je: ,,Přispívejte taky a dostaňte se z deště pod OKAP”. Tento klub oficiálně neexistuje, vymysleli ho přátelé stránek Aluška.org, kteří rádi přispívají. Protože je to dobrý nápad, tato zkratka se ujala sama a tak nějak mezi nás patří.

Orb – zpravidla světelný/duhový/průsvitný kroužek na fotografiích, mající uvnitř kruhovitou vrstvenou strukturu. Obr je projev přesunující se energie. Jakákoliv energie, která cestuje, nabývá tvar koule (zná i fyzika). Podle barvy, velikosti, celkového vzhledu, místa určení a dané situace lze rozlišit více druhů orbů.

– Obrovský shluk orbů se objevuje zpravidla na léčivých místech, či při duchovních seancích, kdy je na daném místě zvýšená koncentrace konstruktivní energie. (Destruktivní enerie nikdy nemá podobu orbu, tato podoba patří pouze konstrukci)

– Velký zlatý/modrý orb osamocený bývá většinou ochranná energie patřící člověku, který stojí na fotografii, či tomu, který ji fotí.

– Podobu orbu může někdy převzít i energie elementární bytosti (i anděla), ale orb nezachycuje bytost samotnou.

– Má-li tvar podobný orbu jiný, než kruhovitý tvar (např.: Křídla) a je jasně bílý, může jít také o vílu.

Vyfocené Orby v galerii: TADY a také TADY.

Symbolika – zkoumá významy symbolů (př: svastika, kříž, erby, čísla, pentagram)

Synchronicita – je zvláštní řetězec a souhra ,,náhod” a okolností, která nás přivede vždy k něčemu velice zajímavému a dobrému, pokud se tomuto řetězci poddáme a nasloucháme.

Systém / Matrix – Svět, ve kterém žijeme, používáno ve smyslu ukázat na problémy, se kterými se lidstvo zde potýká.

Vizualizace – Schopnost představovat si v hlavě co nejživější a nejreálnější obraz

Vysávání – Jedná se o kradení energií, většinou mezi dvěma lidmi. (viz pojem ,,Energetický upír”)

______________________________________________________________________

Pokud vám zde něco chybí, napište mi na mail co, a já to velice ráda připíšu.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek