Slunce je léčivé, aneb Co je dobré vědět o vitamínu D

14.2.2013 v Léčba 14

Nabízím vám krátké praktické video (skoro 7 min.), kde jsou stručně shrnuté nejdůležitější poznatky o vitamínu D. Jak vzniká, o jeho blahodárném účinku na naše zdraví a také samozřejmě stručně a jasně o mediální masáži, vyvolané farmacií, která je v současné době velmi silná a nebezpečná. Však se brzy dozvíte, proč.

V tomuto videu bych ráda doplnila pouze tolik:

Zmiňuje se o paní (doktorce) Johanně Budwick, která léčila rakovinu pomocí lnu, tvarohu, lněného oleje a samozřejmě sluníčka. Tento recept na Alušce.org najdete zde: Zázračný len – Kůru jsem dělala 3 týdny a je velice příjemná, doporučuji zkusit. Není nic lepšího, než si dát zdravou svačinku rovnou na sluníčku…. Ovšem potom už vám len leze i ušima 🙂

Co se týče parabenů, pán asi trošku pozapomněl na toto: Důvod, proč je rakovinový nádor zrovna v podpaží, nejsou vyloženě opalováky, ale hlavně deodoranty a antiperspiranty, které parabeny obsahují. Prochází kůží a hromadí se v lymfatických uzlinách, které potom onemocní. Opalováky spíše způsobují rakovinu kůže na jiných místech. Vyloženě rakovina prsu a bulky v podpaží jsou deodoranty. (Určitě to chtěl říct, ale asi se to nějak v sestřihu muselo ztratit.)

Na solárka dávejte veliký pozor: Jsou rakovinotvorná, ať si říká kdo chce co chce. Není to přirozené slunce, ale umělé světlo.


http://www.youtube.com/watch?v=US9izSeTgOU&feature=youtu.be

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-14 03:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V zime sa dá opalovať umelým horským slnkom.

Ikona diskutujiciho leeth 2013-02-14 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za video. pán se několikrát zmiňuje o užívání vitaminu D v zimě, je to opravdu dobrý nápad?

Ikona diskutujiciho Nasgol 2013-02-14 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: A taky solárkem…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-14 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Obávám se, že je spíš problém sehnat kvalitní D v tabletách, aby se opravdu do těla vstřebal.

Ikona diskutujiciho Kačka H. 2013-02-14 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to, že tedy bílé Americké Kadeřavé kočky (kočky se špičkami uší překlopenými dozadu), jsou náchylné na rakovinu kůže na uších?? A jak to, že bílé kočky obecně mohou dostat rakovinu kůže na uších? Nechci tady zpochybňovat cizí názory, ale tohle mi prostě nejde do hlavy

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-14 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To je v podstatě stejná otázka, jako proč zlatý retrívr tak často trpí nemocemi kyčelních kloubů, nebo proč některá ,,lepší" drahá plemena psů žijí 8-10 let, když ořech z ulice se dožije 15-18let : Za všechno můžou genové mutace, šlechtění a přešlechťování. Pokud vím, tak vyloženě kočka na kterou se ptáš, vznikla z vrhu kočky, u které několik mladých mělo tuto ,,deformaci", lidem se to líbilo, tak z toho udělali plemeno… Ok, udělali plemeno z mutace, která je náchylná na rakovinu.

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-02-14 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Jenže ony VŠECHNY bílé kočky jsou náchylné na rakovinu kůže na uších. Třeba i Turecké Angory, Perské Kočky nebo i "normální" křížené kočky, které jsou bílé… To mi nejde do hlavy. A u těch Amerických Kadeřavých jsem našla toto vysvětlení, cituji: "SPÁLENINY OD SLUNCE a rakovina kůže hrozí zejména bílým exemplářům, neboť kvůli ohnutí ucha je ultrafialovému záření vystavena větší plocha vnitřního boltce" konec citace.

Ikona diskutujiciho Jíťa 2013-02-14 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Stačí kouknout do nějakého bio obchůdku s kosmetikou. Mám konkrétně deodorant: Deo crystal – Urtekram. Dánský výrobek, naprosto úžasný. :o)

Ikona diskutujiciho Ota 2013-02-15 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od přírody jsem bílý a na slunci kůže reagovala spálením do ruda a mnohdy následovaly příznaky úpalu.

Ikona diskutujiciho JJJ 2013-02-15 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tip pro lidi,kteri se rychle spali;poprve jsem si to koupil pred 5ti rokama a svete div se na dovci v Chorvatsku jsem se poprve nespalil,od te doby bez toho ani ranu.Pripravek s jmenuje GS-fa.Green Swan Betakaroten s biotinem je tam 90+45 tobolek,nejlepsi kdyz se bere 1 tob.3.mesice pred letni dovolenou,za prve se opalis vic do hneda a nespalis se,uz to vyzkouselo vice mojich znamych.Stoji asi 120kc,tedy v loni stalo.

Ikona diskutujiciho Lil 2013-02-21 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jéé :D toho pán znám.. má fajn stránky, odkaz je i ve videu – zivyzivot.cz má tam spoustu videí na přípravu veganských jídel a i podobná videa jako toto.. prostě jak zdravě žít 🙂

Ikona diskutujiciho Lil 2013-02-21 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:a potíš se opravdu méně jak píšou na stránkách Lavera nebo to jenom pach překrývá?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-21 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Limetka blbé, ale s růží mám pocit, že potu je méně, ale hlavně vůbec nic necítím. Dělá mi dobře obsah alkoholu, který vlastně podpaží desinfikuje. Aktuálně budu testovat ještě medový, moc hezky voní, tak uvidíme.

Ikona diskutujiciho Lil 2013-02-21 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: ten med musí moc hezky vonět.. tady jsem našla ještě spoustu dalších vůní  ;)dobrá může být i ta vanilka nebo pomeranč 🙂http://www.biooo.cz/search.php?search=deodorant+toaletn%C3%AD&from=0&author=Lavera&save=Vyhledat&gclid=CJz247uayLUCFdHLzAodQyMA8w

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek