Snažím se komunikovat s andílky, zdál se mi o jednom netradiční sen

30.4.2010 v Poradna 9

(Dotaz)

Ahoj Alue,
předem Ti chci říct, že máš velmi hezké stránky – cítím se na nich jako doma! 🙂 Viděla jsem, že radíš lidem ohledně jemnohmotného světa, vesmírných zákonů, nitrem atd. S Anděly ještě takovou zkušenost nemám, a tak má zvědavost mě nakonec donutila, abych Ti napsala též :).
Před několika měsíci jsem se začala zajímat i o jemnohmotný svět, nejvíce o Andělely a víly. Většinou jsem se zaměřovala na “uzemnění” a jemnohmotný svět byl pro mě zkrátka “lítačka v oblacích”. Když se mi ale před měsícem dostala do rukou kniha od Doreen Virtue, Léčení s Anděly, začala jsem se zajímat více. Byla a stále ještě jsem velmi zvědavá, snažím se s mými Anděly komunikovat, hodně mě zajímá, jak se asi jmenují, kolik jich je a jak vypadají. Většinou když je o něco poprosím, tak mi pomohou. Když na ně ale před spaním vznesu taková přání typu: “Chtěla bych vědět, kolik Vás je. Mohli byste mi to našeptat?”, odpovědi se většinou nedočkám. Když se jich zeptám, kolik jich je, v mé hlavě je chvíli klid a najednou mi do hlavy vlezou všemožná čísla. Když se Andělů zeptám další den, vybaví se mi úplně jiná čísla. Mám v tom trochu chaos, protože vím, že uvnitř mě stále trochu pochybuji, čehož bych se ráda zbavila. Má skeptická mysl mi nedovolí postoupit dál a tak většinou Andílky o takové věci prosím, abych přesvědčila i svou mysl a otevřela se jemnohmotnému světu. Též nemám moc sebevědomí, leckdy se “proklínám” za své myšlenky a chování a to pak jsem ustrašená myšlenkou, že se Andělé zlobí. Zkouším nejrůznější afirmace, pozitivní myšlení, ale ne vždy to funguje. Nemáš prosím nějakou “medicínu”? Chci Lásku cítit plnohodnotně, chci, aby byla i v mých myšlenkách a pocitech a zastrašila to, co na mou mysl působí negativně.
Ještě mám jednu otázku. Když jsem minule před spaním Andílky prosila, aby se mi zjevili ve snech a ukázali mi, jak vypadají, v noci se mi zdál velmi zvláštní až trochu vtipný sen. Zdálo se mi, jak jsem v mém rodném městě a jsem zde na nejrůznějších místech a vždy, když se kolem sebe podívám, stojí kousek ode mě červené celkem moderní auto. Pociťovala jsem takové smíšené pocity, nejvíce asi vniřní uvědomělost a na druhou stranu zmatenost – Co to tu auto zase dělá?
Když jsem v tom snu vycházela z domu mé babičky, na trávníku mezi malými paneláky opět stálo to auto. Stála jsem tam a hleděla na něj a najednou šel v předním okýnku vidět ženský obličej. Když jsem se podívala pořádně, stačila jsem si všimnout, že ta žena měla světlou pleť, tmavě hnědé vlnité vlasy v zadu sepnuté sponou a měla po pravé straně sčesanou ofinu z obličeje. Najednou se na mě usmála. Měla tak krásný široký úsměv, moudré oči… V tom snu jsem si hned uvědomila: ” TO JE ONA! Anděl…”, ale než jsem stačila cokoliv říct, auto se rozjelo a vytratilo se tak rychle, že jsem ani nestačila mrkat. Nevím, zda- li to bylo ve snu nebo ze spánku, ale vím, že jsem s hlubokým přesvědčením řekla děkuji a pokojně si užívala dalších snů, na které si už nemohu vzpomenout. Bylo to vzrušující, v tom snu jsem prostě VĚDĚLA, že ona je mým Andělem.
Když jsem se druhý den probudila a vzpomněla si na svůj sen, byla jsem trošku zmatená. Přesvědčení tu stále bylo, ale samozřejmě se hned přihlásila i skepse, nedůvěra a myšlenky typu: “Proč se mi nezobrazila jinak?” . Čekala jsem Andílky v bílém rouchu, s křídly a zobrazil se mi jen jeden a ještě v “trochu” zvláštní podobě. A tak se ptám Tebe, myslíš, že by to mohl být můj Anděl? Mohla bych mít jen jednoho…?
Moc Ti děkuju 🙂

____________________________________________________

(Odpověď)

Ahoj 🙂

Co se tvých potíží s důvěrou a prožívání lásky týče, je na to jednoduchý recept. Trošku to přirovnám k sobě:
Když mi bylo 12 let, začala jsem mít zvláštní schopnosti, ale taky jsem hodně pochybovala. – Trávila jsem hodně času na internetu, kde jsem hodně četla a dozvěděla jsem se tam i o andílcích. – Byla jsem malá a o těchto věcech jsem dříve nepřemýšlela. Andílky jsem se začala zabývat a postupem času přišla potvrzení a oni se stali v podstatě základem pro všecho, co jsem se naučila a co dnes vím. – Můj začátek byl podobný tvé situaci. – V té době, kdy člověk nic neví, nic nezná a neví koho by se zeptal, v podstatě tápe. – Ale když jsem četla o tom, že každý máme strážnou bytost, vnitřně jsem cítila, že je to krásné a že tomu chci věřit. – Nevěděla jsem, jestli je to skutečně pravda, nebo ne. – Prostě jsem se rozhodla, že je to krásné, a že když to nikomu nebudu nutit, může být všem jedno, čemu si věřím.
Prostě jsem začala věřit na anděly, aniž bych měla zážitky. Neočekávala jsem žádná znamení, ani vize, ani kontakty. Byla jsem malá a nevěděla jsem že je to možné. – Moje dětství nebylo růžové, proto jsem nutně potřebovala něco, o co se mohu opřít. – Já sama v té době pro sebe opora být nemohla. – Proto jsem věřila, že mám u sebe vždycky nějakou bytost, která mě miluje, chrání a které se mohu svěřovat. – Před spaním jsem k ní mluvila a pak se vždycky objevovaly moc příjemné pocity. – Konkrétně jsem se v té době každý večer ,,modlila” ke své strážné bytosti. Když byly problémy, myslela jsem na to, že nejsem sama, že mám svého světlého kamaráda. – Důvod, proč jsem nepochybovala byljednoduchý: Kdybych pohybovala, neměla bych už vůbec nic, co by ve mě vyvolávalo pocit, že o mě někdo s láskou pečuje.
Zážitky přišly až časem 🙂
Ale proč ti tenhle román píšu… možná by sis z toho mohla vzít příklad. – Zkus prostě slepě věřit, že je na světě něco krásného, co tě miluje, co tě chrání a čemu můžeš vždycky cokoliv svěřit a nemusíš se bát, že ti to ublíží. – Zkus si někdy sednout osamotě a představovat si, jak tě objímá nádherná bytost, nebo jak se k tobě z nebe snáší energie – Láska Vesmíru. – Dokáže to vyvolávat úžasné pocity a když člověk chce věřit už proto, že potřebuje někoho kdo by ho miloval, je to skvělý začátek. – Nezajímej se o to, jesti jsou tvoje představy skutečné, nebo jestli na tebe anděl promluví teď, nebo až zítra. – Ty sama věř v nekonečnou lásku, představuj si ji a tím se na ni budeš neustále napojovat. – Má to úžasné účinky. – Víra v dobro udělala ze mě to, co jsem dnes.
Takováto nepodlozená víra v milující ochranou bytost nikomu neublíží, naopak tobě bude přinášet klid v duši. – Věř mi, já na tomhle dospěla 🙂
Co se tvého snu týče, byl podle všeho pravdivý. – Andělé nepatří k žádné skupině ani sektě. Jsou to milující bytosti, které znají naše nitro a pocházejí ze světla. – Ukazují se mnoha různými způsoby, které jsou pro nás příjemné. – Já potkala mnoho andělů ve snech, jednou to byl chlapec sedící na schodech, jindy krásný mladý muž, do kterého jsem zamilovala jen za jeden sen. – Jednou jsem potkala i malého černouška, který ve snu symbolizoval mého anděla.
– Oni žijí v neomezeném světě, mohou se nám ukazovat jak chtějí, mohou nám dávat znamení v jakékoliv podobě. – Svému snu věř, byl přece pro Tebe 🙂 – Aty sama jsi to v tom snu řekla. – Dokonce sis to sama potvrdila. – Není žádný důvod přestat věřit svému andílkovi jen proto, že už jsi se probudila. – Když ho za sebou teď nevidíš, představ si ho. – Když se cítíš smutná, představuj si, že se celý vesmír dívá s láskou jen na tebe a posílá ti světlo.
Ačkoliv se ti ve snu ukázal pouze jeden anděl, každý z nás mívá dva. – Jednoho, který stráží tvoji duši a druhého, který hlídá tvoji životní cestu. – Jen velice málo lidí má jednoho anděla. – Mě se napoprvé ozvala taky pouze Kerien, o ostatních jsem vůbec nevěděla 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Další obrázky stromů – Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luz 2010-04-30 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, to je krásné a určitě poučné i pro mě! Nějaký "přímý kontakt" s anděly jsem ještě neměla, jen je žádám o pomoc a říkám jim, že je mám ráda a jsem ráda, že jsou se mnou. Nevšimla jsem si dosud skoro žádných odpovědí až na občasná znamení, ale říkám si, že to nemusí vadit, zatím stačí, že se snažím být naladěná na dobro a lásku.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-30 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jasný 🙂

Ikona diskutujiciho Weri 2010-05-01 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pravda.kdyby lidé neměli anděly, vypadalo by to tu hodně zajímavě.I když…někdy lidem chybí odvaha otevřít se i něčemu, co je nadpřorozené.

Ikona diskutujiciho ACH 2010-05-04 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za otázku a odpoveď…dík Alue, že si napísala ako si Ty začínala- je to povzbudzujúce a motivujúce =)

Ikona diskutujiciho Dolores 2010-05-12 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Andělé jsou, existují, jsou přirození, nikoliv "nadpřirození". Nejsou ale tak primitivní, jak si někdy lidi představují, že jsou jen  v emocích a že jsou bez rozumu, je to spíš naopak.. Mají významnější poslání – zjišťovat skutečný stav světa a informovat Stvořitele, který podle jejich "hlášení" připravuje spuštění dalšího scénáře..l, který bere v úvahu právo lidí na svoji svobodu..Musíme poznat, že svobodu ještě neumíme správně používat.. Nejvíc jich je v Praze a v blízkém okolí. Více – viz. v bibli, ovšem z pragmatického úhlu pohledu…je nutné zapomenout na staleté předsudky, které zasily velké církve.

Ikona diskutujiciho Ella 2010-06-13 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, to já jsem jednou večer mluvila ke svému andílkovi, zatím jsem s ním nemluvila, ale mě se vůbec nechtělo spát a a až sem domluvila tak sem cítila takový zvláštní tlak na tváři a po chvíli jsem usnula.Myslíš že to byl můj andílek?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-03-08 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc krásný a motivující :-) Přesně tohle potřebuju číst a slyšet, a nejsem určitě sám. Na andílky a další bytosti jsem začal věřit teprve nedávno a doufám, že z toho mají stejnou radost, jako já :-)

Ikona diskutujiciho Amiel 2013-03-18 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, to je, jako kdybych ten dopis psala já. Akorát se mi zdál trošku jiný sen. Šla jsem venku po nějakých schodech a najednou jsem cítila strašně velký tlak, který mě tlačil zpátky, jako kdyby proti mě foukal silný vítr. Tušila jsem, že to jsou moji andílci, ale moje tvrdohlavé já, které nevěří, se "to" rozhodlo ignorovat a šla jsem dál, i když to šlo těžce. Vyšla jsem schody a objevila se na nějaké silnici. A co se nestalo. Šla jsem dál a najednou mě přejelo auto. Jen co jsem se probudila, "proletěl" mi hlavou obrázek zářící postavi a já hned věděla, že to byli moji andílci, a že jsem (já hloupá) ignorovala jejich snahu mi zachránit život.               Moc děkuji za tento dopis, protože mi moc, moc, moc pomohl. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Martina 2013-10-06 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, kedysi sa mi snival sen kde sa zbiehali mraky a bola tma, začalo sa blizkať a zhrkli sa na oblohe holuby a začali sa objimať, potom blesk preťal oblohu a mal siluetu anjela, potom prišiel další blesk a ten znazorňoval ježiša krista s trňovou korunou.. čo mohol ten sen znamenať? dakujem za odpoved

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek