Speciální výklad nádí Kaka Bhujandar pro Šrí Gejzu Valenta

20.12.2016 v Zprávy 1

Nacházíme se opět v knihovně palmových listů, která se nachází ve městečku Chidambaram ve státě Tamilnadu. Tentokrát si můžete poslechnout rozbor ze speciálních palmových listů, které sepsal jeden ze sedmi proroků (rishi), Kaka Bhujandar. Jeho nádí je určeno speciálně pro spirituální osoby a duchovní učitele, není proto běžně dostupné pro každého. Rozbor provádí profesionální vykladač Nádí, Guruji Jayaraj (česky čteme ,,Džejrač”). Odpovědi překládá z tamilštiny do anglického jazyka tlumočník z Shyam (čteme ,,Šam”).

V tomto speciálním listu je Gejza Valent označen jménem ,,Šrí”, což je označení duchovního učitele. Palmové listy byly poté posouzeny odborníky z Tamilské univerzity v Tanjavuru, kteří potvrdili, že jde skutečně o symbol ,,Šrí” a vydali certifikát, který potvrzuje oprávnění používat jméno Šrí Gejza při duchovní činnosti spojené s prací s palmovými listy.

Dále je Šrí Gejza nazýván jako ,,Gedža” , což v tamilštině znamená slon – ,,Geja”. To ukazuje, že tento člověk má sloní sílu a je spojen s bohem Ganéšou. Dle těchto listů spirituální síla Šrí Gejzy tkví v sebedůvěře, odhodlání a tvrdé práci. Dále říká, že Šrí Gejza je speciální osoba, která má požehnání pro zprostředkovávání výkladů osudu z palmových listů pro Českou republiku, neboť je to jeho duchovní poslání.

Nalezení těchto speciálních listů je považováno za zázrak, který se stal poprvé po mnoha desítkách let existence knihovny palmových listů v Chidambaramu ve státě Tamilnadu v Indii. Vzácné palmové listy jsou uloženy na Tamilské univerzitě v Tanjavuru, jako dědictví pro další generace a jako předmět vědeckého zkoumání.

Speciální výklad nádí Kaka Bhujandar pro Šrí Gejzu

https://youtu.be/dM2wxuH_-YY


V naší galerii ve složce Šrí Gejza Valent se můžete podívat na certifikát ke jménu Šrí, detailní fotografie palmových listů z nádí Kaka Bhujandar a fotografie překrásné Tamilské univerzity v Tanjavuru

Originální certifikát, potvrzujcí pravost palmových listů a výskyt znaku Šrí: Gejza Nomination Certificate

Překlad certifikátu do angličtiny: Certificate Translation

a do češtiny: Schválení a jmenování Šrí

zdroj: http://nadi.blog.cz/1612/specialni-vyklad-nadi-kaka-bhujandar-pro-sri-gejzu-valenta

Komentáře

Ikona diskutujiciho Eurien 2016-12-30 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na výkladu PL jsem byla v roce 2014. A nevím, zda došlo k záměně listu..ale podle mého listu mi budoucnost nevychází. Nejen časově ale i životními událostmi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek