Spočítejte si své životní číslo!

2.11.2014 v Zajímavosti 17

Numerologie je pro mne velmi zajímavý obor, už jako dítě jsem se divila, jak skvěle sedí a dělávala všem mřížky. – Občas se k ní ráda vracím, když si něco potřebuji ověřit. Je to výborná pomůcka.

Množství čísel, která vás obklopují, je závratné. Při narození dostanete číslo rodné, pak to v občanském průkazu, znáte číslo domu, v němž bydlíte, i směrovací číslo obce, pamatujete si telefonní čísla rodiny i přátel, velikost svých bot, i tu konfekční.

Že by ale existovalo jedno univerzální číslo, které odráží a řídí celý váš život? – Podle numerologie ano. Spočítejte si to své!

Numerologie je velmi stará věda, kterou se vážně zabývali už ve starověkém Egyptě, Babyloně, v Číně a v Řecku. Její základní systém vytvořil slavný matematik a osvícený vědec Pythagoras, přičemž jeho postupy se využívají dodnes. V podstatě jde o nauku o číslech. Podle numerologů má každé číslo od 0 do 9 jasný význam, který se odráží v energii data narození každého z nás.

Jak na to?

Nejjednodušší a nejčastější způsob numerologického výpočtu se provádí takhle:

Napište si celé datum svého narození, tedy například: 18. 3. 1969.

Potom sečtěte všechny jednotlivé číslice: 1 + 8 + 3 + 1 + 9 + 6 + 9 = 37.

Nám jde ale o to, získat číslo od 1 do 9, tedy číslo jednociferné, proto musíme sečíst i obě cifry našeho výsledku, tedy: 3 + 7 = 10 a opět spočítat číslice, 1 + 0 = 1.

Životní číslo je tedy v tomto případě 1.


,,I mezisoučet 37 má svou hodnotu – odlišuje od sebe stejná životní čísla, ukazuje základ tohoto životního čísla a dále na něj můžeme pohlížet i jako na úkol, který se máme naučit,“ vysvětluje princip podrobněji numeroložka Dagmar Čapková.

Způsobů, jak dojít k osobnímu číslu, je ale víc, protože kromě tohoto tzv. životního čísla existují i další. Když se obrátíte na profesionálního numerologa, sestaví vám na základě vašeho životního čísla numerologickou mřížku, tedy rozbor vaší osobnosti.

,,Další vepsaná čísla v mřížce popisují vlastnosti a schopnosti člověka, které mohou značně životní číslo ovlivnit,“ upřesňuje Dagmar Čapková. Mřížka odhalí vaše přednosti, vlohy a nadání, ale i problematičtější stránky osobnosti, se kterými by bylo žádoucí trochu pracovat.

Odborníkovi v rozboru napoví i další údaje: například i vaše číslo tzv. psychické, které se vypočítává jen ze dne vašeho narození.

Dokonce i libovolnému písmenu je možné přiřadit konkrétní číslo. Z číselné řady, která vznikne převedením vašeho jména na číslice, je možné dojít k dalšímu výsledku, který o vás mnohé vypovídá. Dá se tak prý i nahlédnout do vaší budoucnosti.

Čísla mohou pomoci!

„Byla jsem úplně na dně. Opustil mě manžel, kterého jsem hrozně milovala. Našel si mladší, a hlavně bezdětnou, zatímco my jsme měli doma už tři malé děti. Vůbec jsem nevěděla, co se sebou, jak jsem trávila léta na mateřské, měla jsem sebevědomí pod bodem mrazu,“ svěřila se nám Marie, která nechce zveřejnit své příjmení. „Když jsem jednou vedla syna ze školky, na sloupu visel kontakt na numeroložku. Neváhala jsem a objednala se,“ vzpomíná paní Marie.

A co se dozvěděla? Má prý velký smysl pro počty, je pečlivá a spolehlivá. Nebude to trvat dlouho a najde si zajímavou práci. A na základě partnerského numerologického rozboru zjistila, že by jí to s manželem stejně neklapalo. A tak to taky dopadlo. Dnes je majitelkou nevelké, ale úspěšné účetní firmy. A ještě něco: Když se pokusil už bývalý manžel vrátit po roce domů, neměla o jeho návrat sebemenší zájem. K numeroložce chodí na pravidelné konzultace a cítí se být opravdu šťastná.

Spočítali jste si podle návodu své životní číslo? Přečtěte si, jak vidí váš výsledek numeroložka Dagmar Čapková!
1 – toto číslo znamená touhu po moci a uplatnění, je to jedno z čísel vůdčích (1, 5, 8). Odráží cílevědomost, spoléhání sama na sebe, všechno je dosahováno vlastní silou a často překonáváním velkých překážek.
2 – vaše číslo je citové a citlivé, důležitá je zde touha po klidu a harmonii, laskavost, spravedlnost. Na druhé straně toto číslo znamená i špatné zvládání stresu, nesnadné rozhodování a potřebu opory druhých lidí.
3 – komu vyšla trojka, ten má výborné abstraktní myšlení, tvůrčí nadšení, je komunikativní a kontaktní s okolím, jeho přednostmi jsou vynalézavost, nápaditost, aktivita, všestrannost, bojovnost, nectnostmi potom méně diplomacie, chybí vytrvalost
4 – kladem tohoto čísla jsou logické myšlení, stabilita, dovednost, zručnost, schopnost realizace, organizační schopnosti, ale dochází u vás k potlačování citové oblasti, býváte tvrdohlaví a až přehnaně konzervativní
5 – vyšlo vám číslo vůdčí, společenské, máte potřebu pohybu, vyvíjíte velkou aktivitu a toužíte po změnách, máte velké nadšení pro věc, věnujete se různým oblastem zájmů, ale panuje ve vás vnitřní neklid
6 – vaše číslo signalizuje jistotu, rovnováhu, vše se odvíjí od rodiny. Máte velkou potřebu uznání, lásky a náklonnosti. Dalšími vašimi přednostmi jsou vztah k přírodě, smysl pro krásno, umění a obchod.
7 – u vás je patrná hluboká potřeba spravedlnosti, máte schopnost vcítění se do druhých lidí. Máte vztah k duchovnu, umění, a často i léčitelské předpoklady. Zvládáte překonávání životních překážek. Na škodu je někdy váš pesimismus a přílišná strohost.
8 – jde o číslo vůdčí, nese s sebou organizační a obchodní schopnosti, vytrvalost, houževnatost. Dokážete rychle, logicky vyhodnotit situaci, patrná je vaše snaha po dokonalosti v detailech. Pozor na vaši potřebu někdy manipulovat s ostatními a nepatřičnou tvrdost. Osm je číslo příčiny a důsledku, za všechno, co v životě dostanete, musíte vzápětí zaplatit.
9 – vyšlo vám toto číslo? Potom máte ve vínku moudrost, duchovní porozumění a umělecké předpoklady. Vaším průvodcem životem je velký idealismus, často vzdálený od reality. Míváte potřebu pomáhat do krajnosti, až se obětovat. Na to si dejte pozor.

zdroj článku: http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/tajemno/21576-spocitejte-si-sve-zivotni-cislo

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-11-02 03:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, prosím není tu nějaká slečna co pracuje v Brně nebo poblíž Brna v supermarketu? Potřebuji zaručenou prodavačku na škrtání kódů 🙂

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-11-02 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyšla mi jednička… Ale jak se tak koukám, sedím úplně na každé číslo :D

Ikona diskutujiciho Kač 2014-11-02 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1 a docela sedí. Mezisoučet mám 37 a i ten  mi padne skvěle 🙂 Ale objektivně musím říct, že nejvíce se ztotožňuji s 9 😉 🙂

Ikona diskutujiciho leeth 2014-11-02 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u mě to nesedí v ničem ani mně, ani příbuzným. zvláštní.. když jsem totiž dostala výklad od paní, která se tím zabývá, až mě mrazilo, kolik přesných informací se o mě mohla dočíst :D

Ikona diskutujiciho Ajka 2014-11-02 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-02 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Podle numerologie není číslo 6 špatné, jen si přečti jenom význam.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-11-02 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: škrtať si môžeš aj sám 🙂

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-11-02 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na něco jsem přišla, a to prosím úplně sama! :D Asi jsem neobjevila Ameriku, ale: když chcete udělat ciferný součet vašeho data narození, dám vám radu, jak to urychlit – hledejte v tom datu všechny devítky, škrtněte je a dále pracujte se zbývajícími čísly – vyjde vám stejné číslo, jako kdybyste započítali i ty 9, výsledek se nezmění (mezisoučet ale pochopitelně jo)! 🙂 Když v datu objevíte třeba 1 a 8, 5 a 4 nebo jiná čísla, dávající po sečtení číslo 9, můžete je také škrtnout, protože to je jaksi další 9 :D

Ikona diskutujiciho El 2014-11-02 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš pravdu, mřížka je daleko přesnější 🙂

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2014-11-02 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte.

Ikona diskutujiciho Daniela 2014-11-02 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, spočítala jsem si svoje jméno a příjmení podle tohohle odkazu http://www.nasemimi.cz/numerologie/vibrace-slozenych-cisel-karmicke-vlivy.php Pamatuji si, že jsem ty stránky našla už dříve. Vyšlo mi tam číslo 43, což teda není vůbec příznivé. Myslíš, že je to pravda? Jinde jsem našla tabulku, kde písmenka měly jiné hodnoty a číslo 9 tam bylo zahrnuto. Tak nevím, co je správně. Nezní to moc hezky totiž :D

Ikona diskutujiciho Jana 2014-11-03 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co 11 a 22? To tu jaksi není zmíněno.

Ikona diskutujiciho Yasminn 2014-11-03 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vychází mi čtyřka a moc to na mě nesedí 🙁 To je škoda, většinou na mě astrologické i numerologické definice pasují.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-03 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Kdyby sis článek přečetla, tak je tam napsané, že dvouciferný výsledek se sčítá.

Ikona diskutujiciho Petr Nm. 2014-11-04 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue , co když mi vychází všechny čisla 6 6 a 6 ? :D respektive životní, lásky a dalsí.. vždy mi to vyjde 6, i když se to u ostatních počíta jinak. I tak to nesignalizuje nic zleho ? 🙂

Ikona diskutujiciho Carnelian 2014-11-07 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Podle knížky, kterou využívám k numerologii já, jsou 11 a 22 specifická čísla, která se už dále nesčítají a mají svůj vlastní význam.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-11-10 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: 11 a 22 jsou obecně brána jako "mistrovská čísla". Někdy ještě 33. Vlastně tím, zda se o nich píše, či ne, předběžně rozlišuju, jaké kvality je to, co čtu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek