Spontánně astrálně cestuji, ale děsí mě temné postavy. Co s tím mám dělat?

10.3.2015 v Poradna 16

Dopis:

Zdravím Alue 🙂
Jmenuji se A. a před pár dny mi bylo 15. Vaše stránky sleduji už dlouho, vždy v nich najdu nějakou tu podporu, ale poslední dobou mívám docela problémy, které se jen stupňují. Doufám tedy, že nějak nemrhám vaším časem. Už jsem psala do nějaké poradny, ale nebyla mi poskytnuta odpověď, kterou jsem potřebovala, pokud tedy otravuji, velmi se omlouvám…

Od malička jsem tak trochu zvláštní a teď se to akorát utvrzuje. Mám problémy se spolužáky, co se mi smějí apod. ale proč píši..
Asi před 2 roky mi umřel děda a od té doby se mi tak trochu začaly dít zvláštní věci. Asi dvakrát se mi týden po jeho smrti objevil ve snech a poté mě v něm navštívil i duch nějaké holky asi v mém věku. Začínala jsem panikařit.

Odmalička mám strašný strach (možná o něco slabší fóbii) z nadpřirozených bytostí. Jednou se mi zdál opravdu hrozný sen, z kterého jsem se snažila co nejrychleji probudit, ale jak jsem to udělala, zůstala jsem ve svém těle a nemohla se vzbudit, hýbat, nic… Zkrátka taková ta paralýza svalů (nevím jak se tomu přesněji říká).

Od té chvíle se to opakovalo každý měsíc (nejčastěji o úplňku), někdy i častěji. To by problém ještě nebyl, protože jsem se vždy po nějakých pár minutách probudila. I když to bylo velmi nepříjemné, smířila jsem se s tím, že se to zkrátka děje a neřešila to.

No ale zase za nějaký čas se začalo dít něco nového. A to, že mi duše vystupovala z těla.

Při probuzení se mi běžně stává, že se probouzím jen napůl a nedokážu se hýbat, ale náhle se mi jednou povedlo se jakoby posadit. A já myslela opravdu, že je to realita a že sedím, když v tu ránu jsem se svalila z gauče na zem, přitom neslyšela ani necítila náraz.


Po chvíli jsem se probudila znovu. A celou dobu jsem si myslela, že to byl jen nějaký sen. To se mi začalo dít vždy, když jsem usínala na gaučích (zkrátka lehký spánek). Když jsem spala ve své posteli, tak jsem se opět přesně takto posadila, ale když se podívala na zeď vedle mě, byly tam černé otisky rukou.

Opět jsem ještě myslela, že to byl sen. No a když se mi toto stalo i na chalupě, tak jsem se podívala do rohu a tam stál nějaký černý stín ve tvaru postavy a začal se ke mně blížit. Nehorázně jsem zpanikařila, protože jsem ještě s něčím takovým neměla zkušenosti a navíc jsem se nedokázala pohnout, bojovala proti své vůli, chtěla se probudit, ale přitom jsem se mohla jen dívat na tu ohavnou postavu, co byla už u postele. Naštěstí jsem se včas probudila. Nevím co by se stalo, kdyby se ze mě pokusil vysát energii.
Včera jsem zase vylétla nad sebe a něco mě táhlo ke stropu a já chtěla zpátky ke svému tělu a probudit se.

No spoustu lidí se chtějí naučit astrálně cestovat a rad mají plno… Existuje něco pro ty, kteří cestují NEdobrovolně? Né že bych nechtěla… On má člověk vždy na vybranou, jestli se rozhodne vstoupit zpět do těla, nebo se pokusit dostat dál. Vždy jsem při takových situacích přemýšlela, kam. Ale i když se rozhodnu, že chci zpátky, a snažím kolem sebe mlátit rukama, čímkoli, tak hýbu jen svým tělem z energie, ale naštěstí už dokážu rozeznat, jaké je které.

A né, že bych nechtěla cestovat, nebo tak. Nadpřirozeno a vše s ním společné mě vždy neuvěřitelně přitahovalo, ale já jsem prostě posera… Bojím se těch postav, co po mě jdou… Asi před třemi dny jsem začala prosit anděly, ale z důvodu svého strachu bych je volala každých pár minut…

Vždy cítím rychlý nárůst energie, která mě velice uklidní, ale tolik obtěžovat je zkrátka nebudu :). No a během dne pořád čučím do míst, kde je tma, stíny, nebo do odrazů na skle apod. jestli tam náhodou něco není. (Nikdy tam nic nebylo, ale je to z důvodu mého strachu.)

A dotazy znějí asi takto:
Existuje něco na to, jak se ze stavu paralýzy svalů rychle vzbudit a né z těla vystoupit, když u mě se to děje přesně naopak ?
Jelikož neumím ovládat své tělo, nevím jestli bych byla schopná v situaci, kdyby moji postel obklopovalo černé cosi rychle poprosit anděla. Protože ano… Já jsem posraná snad ze všeho. Fungovalo by na ně ještě něco, kdybych byla zrovna ve stavu nouze ?
Mělo by u mě cenu snažit se vidět svého anděla, když se bojím temných sil a duchů (vím, ti sice z 95% neublíží, ale i tak je to pro mě něco neobvyklého) ?
Pomohlo by mi něco na ten strach ? Něco, abych nemusela vidět ty černé postavy ?
Vím, že toto rozhodnutí je hlavně na mě, ale když už mám tu možnost a tak snadno se dostávám do stavu, kdy duše může vyjít z těla (kdy hučí/píská v uších a tak), měla bych se zkusit dostat dál ? Vím že přes můj strach to nepůjde, musím se ho zbavit. Tahle otázka tedy navazuje na ty předchozí. Šanci má sice každý, ale nejsem si jistá, jestli chci být jako ostatní, nebo se zkusit dostat nějak dál.

Předem vám moc děkuji.

Jestli tedy odpovíte, ani nevíte jak bych vám byla vděčná…

A.

Odpověď:

Ahoj,
To je lehká pomoc. Teď cestuješ spontánně, máš z toho strach, chceš to mít pod kontrolou…
Ale platí jednoduchý paradox: Ten kdo má z AC strach, cestuje více, častěji a snadněji než ten, co se na AC naopak těší. Zároveň strach zesiluje a prodlužuje tranz i spánkovou paralýzu. Z toho vyplývá, že když u toho budeš v klidu, všechno odezní rychleji.

Taktéž nemůžeš chtít, naučit se NEVYSTUPOVAT z těla, když ses ještě nenaučila, jak v astrálu fungovat. Pokud by ses první naučila základy, (cílené vystoupení z těla, pohyb, stabilizační techniky, techniky výstupu z fáze) tak potom vlivem praxe bys už dokázala AC mírumilovně odmítnout. Dokázala bys situaci ovládat a rozhodnout se, jestli vyjdeš ven, nebo ne. Nebo jestli a jak rychle se vrátíš.

Takže udělej přesný OPAK: Prostuduj si tuto knihu, aplikuj ji, nauč se to, poznej praxi:
http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf
Až to ovládneš a pochopíš, odnaučíš se strachu a budeš ty stavy umět perfektně ovládat. Nemůžeš teď ovládnout něco, co neznáš. To nejde.

Upřímně ti ale říkám, že jestli pochopíš jak astrální svět funguje a jak v něm fungují nepříjemné přeludy, tak se přestaneš bát, začneš se tam těšit a pak tě bude naopak štvát, že to trvá krátce, nebo ti nejde vystoupit z těla. 🙂

– Černá bytost v astrálu pro tebe není nebezpečná. Může způsobit nepříjemné vjemy, pocity, ale pak se vrátíš do těla. Dojde k chybě a fáze se naruší. Většinou je to totiž jenom tvoje zhmotněná myšlenka, bojuješ tam jenom sama se sebou, se svým vlastním strachem a bujnou fantazií. Tvé myšlení je tam hmotné.

A abych byla úplně přímá a mluvila k věci:

,,Existuje něco na to, jak se ze stavu paralýzy svalů rychle vzbudit a né z těla vystoupit, když u mě se to děje přesně naopak ? „
Technika zní: Zůstat vnitřně absolutně v klidu, nedělat vůbec nic, relaxovat, vyprázdnit mysl a počkat. Tím se spánková paralýza nejrychleji zruší. Strach ji prodlužuje, mrskání éterickým tělem tuplem.
Pokud tě něco tahá ven, poddej se tomu. Řekni si ,,jo bejby pojď, vytáhni si mě, já to chci!“ – Buď to tahání povolí úplně samo a ty klesneš zpátky, nebo tě to opravdu vynese… Poletíš vzduchem. – Pokud nebudeš dělat vůbec nic, vrátíš se po chvilce v pořádku a v klidu do těla. Nezažiješ nic nepříjemného. Všechno nepříjemné si tam děláš sama. Když jsi v klidu, je v klidu i AC.

Jelikož neumím ovládat své tělo, nevím jestli bych byla schopná v situaci, kdyby moji postel obklopovalo černé cosi rychle poprosit anděla. Protože ano… Já jsem posraná snad ze všeho. Fungovalo by na ně ještě něco, kdybych byla zrovna ve stavu nouze ?
Vizualizuj si, jak se černý hnus promění v bílé světlo. Je to tvoje myšlenka a tvůj strach, takže si ho předěláš. Pokud se necháš pohltit strachem, chytáš sebe samu do své vlastní iluze.

Mělo by u mě cenu snažit se vidět svého anděla, když se bojím temných sil a duchů (vím, ti sice z 95% neublíží, ale i tak je to pro mě něco neobvyklého) ?
Pokud ho nevidíš spontánně, je zbytečné snažit se to nacvičit, tyhle schopnosti nepadají jako jablka ze stromu. K těm dozraješ. Pokud s nimi už teď komunikuješ emocemi a myšlenkami, je to v pořádku. Tak to má fungovat a tak to většinou i je. Buď za to ráda, víc ani nepotřebuješ.

Pomohlo by mi něco na ten strach ? Něco, abych nemusela vidět ty černé postavy ?
Pochop, jak vlastně astrální svět funguje. Od toho je ta knížka, co jsem ti poslala. Děsíš sama sebe.

Vím, že toto rozhodnutí je hlavně na mě, ale když už mám tu možnost a tak snadno se dostávám do stavu, kdy duše může vyjít z těla (kdy hučí/píská v uších a tak), měla bych se zkusit dostat dál ? Vím že přes můj strach to nepůjde, musím se ho zbavit. Tahle otázka tedy navazuje na ty předchozí. Šanci má sice každý, ale nejsem si jistá, jestli chci být jako ostatní, nebo se zkusit dostat nějak dál.

Ne, tvůj strach naopak tyto stavy podporuje. Pokud se strachu zbavíš, půjde to hůř, naopak ale získáš výhody správných vědomostí a technik. Ty to zase usnadní a umožní.
Rozhodně jdi dál, protože díky AC se můžeš ze svého strachu kompletně vyléčit. Tím, že se s ním setkáš, přijmeš ho a transformuješ. Když pochopíš, že jsi to ty sama, pustí tě to. A je to dost velký náskok do života před ostatními lidmi.
Pročti si moje zážitky, až budeš s knížkou hotová. Pak pochopíš souvislosti. Já tam taky potkala věci, co mi nebyly po chuti, ale nenechala jsem se tím pohltit, šla jsem prostě dál: ,,Zážitky – Astrální cestování

Předpoklady máš dobré, naopak díky své skromnosti a menším ambicím by ses mohla dostat daleko a hodně z toho vytěžit. Takže šup do knížky Cesty mimo tělo. Otevře se ti úplně jiná dimenze poznání.

s pozdravem
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Zdeněk 2015-03-10 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já jako dítě jsem měl strach i když jsem astrálně necestoval. Tedy v noci, třeba když jsem třeba musel přejít dvůr do našeho bytu. Nebo jít do sklepa. Měl jsem strach, že mě tam někdo sleduje. Otočil jsem se – aha, stačil se schovat,  je rychlejší, než můj pohyb očima. Když jsem v noci usínal, připadalo mi, že tam se mnou někdo je, že mě pozoruje. Snad když se ani nepohnu, tak snad mi dá pokoj. Přikrytej peřinou, ani jsem nedutal.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-03-10 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokusím se přidat pár rad.

Ikona diskutujiciho Kuník 2015-03-10 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue prosím, když cestuješ je to spíš LD nebo umíš i OBE?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-10 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Upřesni pojmy.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-03-11 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim slecnu z dotazu. Mam podobne zkusenosti, kdyz se mi drive stavala spankova paralyza a ja byla k smrti vydesena, mrskala sebou, snazila se probudit, obcas jsem i mela pocity ze se dusim (spici telo dycha pomaleji, tak ma vedomi pocit nedostatku vzduchu, i kdyz to tak ve skutecnosti neni)… V takovych situacich se pozdeji opravdu ukazalo jako nejucinnejsi zustat v klidu, treba se astralnim telem projit po pokoji, nebo se jen posadit, tak si pomyslet "chci se vratit" a byt v klidu, a pak se clovek temer ihned probere :-) jinak AC se da dobre vyuzit ke komunikaci s andely, ja s nimi umim komunikovat prave jen behem techto stavu.. Zkus to tedy take vyuzit a misto strachu si proste "pokecat" s andelemc U me ma andel podobu jasneho svetla a hrejiveho pocitu, take zaplaveni ohromnou laskou – je to zajimava zkusenost. Takze se toho neboj, nepanikar, vyuzij to… Take mi prijde zajimave, ze lide maji casto hodne podobne zkusenosti a zazitky, u vsech to funguje podobne.

Ikona diskutujiciho takybasnik 2015-03-11 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečetl jsem několik knížek o astrálním cestování. Je to určitě zajímavá věc, ale nikdy se mi nepovedlo ji uskutečnit. Lucidní snění znám, ale myslím, že takové stavy občas prožívá každý z nás.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-03-11 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se taky stávalo když jsem byl mladej že jsem měl paralýzu, pak jsem se jakoby probudil kousek nad svou postelí, pískalo mi v uších a hučelo v hlavě a viděl jsem u postele černou postavu v kápi s nožem v ruce. A nemyslím si že to byl můj strach nebo předsudek. Bát jsem se začal až když jsem tu postavu viděl, předtím mi to bylo jen nepříjemný, ale nebál jsem se. No ale když pak vidíte tu černou postavu tak to jste posraní strachy ať chcete nebo ne, to vás úplně ovládne, nevíte co se s váma děje, a cítite se úplně bezbranní nechaný napospas, tak jsem se nebál nikdy ničeho v životě. No ale jak jsem stárnul tak to postupně odcházelo samo, rozhodně jsem neviděl důvod vylízat z těla, unavovalo mě to akorát. Teď se mi to už dávno nikdy neděje. Ale dělo se mi to jen tehdy když jsem usnul na zádech. Po smrti z něj stejně každej budeme muset vylízt ať chceme nebo ne, takže o to nikdo nepřijde. Sem zvědavý jestli ta černá postava tam bude zase..

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-03-11 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Aneska 2015-03-11 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to, proč mě napadlo se zeptat na vidění svého anděla.. Vím, že to není nezbytné, ale chtěla bych si ho strašně nakreslit :D A nemůžu dokud se mi sám neukáže.. No počkám, počkám,..

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-03-12 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečetl jsem si v jedné knížce, že bychom neměli astrálně cestovat ani se o to pokoušet, když jsme jakokoli nemocní, stačí být jen malinko nachlazen, protože by to mohlo tu nemoc násobně zhoršit, pokud bude duše mimo tělo. Můžete mi prosím někdo tohle vyvrátit nebo potvrdit ?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-12 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Nesmysl. To už bych byla mrtvá 🙂

Ikona diskutujiciho Blaf 2015-03-15 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Vyvracuji xD

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-03-17 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Astrální tělo máš venku z fyzickýho těla každou noc, jen s tím rozdílem, že si to neuvědomuješ. A na všechny nemoci a celkově na fyz. tělo to působí blahodárně, protože astrální tělo "nasává" harmonii z planet, hvězd a celého vesmíru, je to pro něj něco na způsob potravy, a toto působení pak přenáší přes éterické až na fyz. tělo. Takže se není třeba bát AC při nějaké lehčí nemoci. Celkem by mě zajímalo, co to je za knížku, kde se takové věci říkají…

Ikona diskutujiciho myší královna 2015-03-18 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je učebnicový případ spánkové paralýzy. I s těma postavama. Neřeším.

Ikona diskutujiciho Ivette 2015-03-21 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já tedajako nevím. FAKT cestujeme každou noc, nebo ne??? A není to podle toho, čemu kdo věří? Chci to vědět.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-03-30 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Každý cestuje každou noc, ale většina o tom neví

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek