Stalker mění taktiku a dává MAT sám sobě

7.1.2015 v Nezařazené 59

Pamatujete si ještě na ten článek, kde píšu, že mě stalkuje jeden týpek, se kterým jsem se jednou na kamarádsko viděla? No ta schůzka jinak moc extra dobře nedopadla (ale takových jsem zažila vícero, to neberu jako nějakou světovou katastrofu, nebo vesmírnou anomálii). Problém je spíš, že se ten týpek na mě upnul, začal mě bombardovat duch-hovními maily a úplně šílel, nedal pokoj. Článek kdyžtak najdete tady: ,,Už mám svého stalkera“

Tak tenhle příběh má pokračování… (Ano, už je to několik let a on to pořád ještě řeší!)

Stalker Miroslav mi totiž stále nedal pokoj, akorát změnil taktiku. Založil si nový e-mail a přejmenoval se na někoho, kdo si říká ,,Otazníček“. (Patrně reakce na moji výhružku policií, protože tehdy byla situace opravdu neúnosná. Myslela jsem to vážně…)

Nějakou dobu jsem měla pocit, že ten jeho styl psaní odněkud znám, že je mi nějaký povědomý… Ale IP jsem si neověřila, z minulosti jsem všechny jeho staré útočné příspěvky likvidovala a nechtělo se mi to už dohledávat. Ale ten způsob skládání vět a psaní, ta energie která z toho šla, ho prostě prozrazovala.

Otazníček neškodil. Chodil normálně do diskuzí, přispíval, choval se normálně, nespamoval mě. Takže jsem nějakou dobu dělala, že nic netuším a normálně jsem ho nechala volně diskutovat, občas jsem mu i na něco odpověděla. Myslela jsem si, že pokud to je fakt on, tak ten kluk asi dostal rozum a chce se mnou uzavřít mír a ,,Změna identity“ je pro něj způsob, jak toho docílit, aniž by musela nutně proběhnout nějaká konfrontace, nebo omluva… Mír s Miroslavem však netrval věčně 🙂


Pod prosincovým článkem o Bovisech proběhla mezi pány menší diskuze, jak a jestli zvýšené hodnoty Bovis působí na libido. Otazníček se k tomu samozřejmě vyjádřil (klasika, sex zajímá každého a kdo říká že ne, tak toho ještě víc než ty ostatní). A použil zkomoleninu, kterou nepoužíval nikdy nikdo, jenom stalker Miroslav. Je to slovo ,,Alušuni“. Pěkně hnusné slovo… Připadá mi to jako nadávka, něco jako ,,,alu-čuně“, nebo něco podobného. Utkvělo mi to z minulosti v paměti, takže jsem pak už měla jasno, o koho doopravdy jde. A protože bylo pozdě večer a měla jsem v sobě trošku medovinky, byla jsem k němu upřímná a stručně mu napsala, že o něm vím… (a to byla chyba) Holt alkohol, tekutina upřímnosti 🙂

Tak tohle se stalo ve čtvrtek…

Ještě je důležité napsat, že jsem v prosinci vůbec nestíhala vybírat maily. Otevírala jsem jenom zprávy svým přátelům, nebo ty, které nemohly počkat. Řešila jsem hlavně e-shop (předvánoční nákupní horečka), pobíhala jsem pořád s nějakými balíky, izolepou a měla jsem to celkem chaotické. Takže není divu, že mi v mailu vázly měsíc staré zprávy, které ještě teď nemám dodělané. Špatně se to dohání. Člověk jich 20 vyřídí, na druhý den jsou tam zas…. Ale veděla jsem, že mezi těmi neotevřenými zprávami byly nějaké od ,,Otazníčka“. Jedna měla předmět ,,blázniviny, nebo otázky, nebo tak nějak“ a pak tam byla ještě jedna, která začínala nějak jako ,,nedošla mi od tebe odpověď, tak píšu zas…“ obsah těch zpráv jsem neznala, pamatovala jsem si jenom zhruba jejich náhledy ve schránce.

V neděli mi došla zpráva od Otazníčka, kde byl předmět vyplněný caps lockem a stály tam fráze jako ,,loučím se“ a ,,uzavírám to“. Jelikož jsem už věděla, že to je ten stalker a že ho možná naštvalo moje malé odhalení, tak jsem zprávu rovnou otevřela a tam se psalo tohle:

28.12. 2014 – 13:11

Ahoj,
takže to UZAVÍRÁM – v tvým životě se už neobjevím.. jsem fakt magor – že bys třeba náááhodou chtěla se mnou na druhý rande a já to jakože hrozně moc napravil a strašně moc bych tě okouzlil.. – BLBOST!!! ty palmáče to definitivně uzavřely .. už nemám nervy na to tě řešit další rok.. dělej si co chceš a mysli si o tom všem co chceš já už na to prostě seru.. pokud jsem v tvým životě opravdu VELKOU NÁHODOU nějakou menší či větší roli měl hrát, tak máš smůlu najdi si jinýho asistenta – nebudu tady dělat vola ani ze sebe ani ty ze mě..

víš moc dobře kdo jsem.. – nepatřím sem, nezvyknu si žít tady ve hmotě, nedokážu žít jako ostatní lidi, mám dny, kdy bych s tím NEJRADŠI SEKNUL A VRÁTIL SE ZPÁTKY DO MLHY!!!!! – Tam bych aspoň věděl na čem jsem a nemusel bych každej den jak idiot řešit omezenosti a nápravu podělanýho randete!!! – s člověkem jako já by jsi stejně nevydržela a nikdy bys ho nepochopila.. nikdo ho nepochopí.. jsem nepřizpůsobivej a často naštvanej samotář, co sem nikdy neměl lézt, protože je tady stejně na hovno.. kdybych na to kámošům nekývl a zůstal doma v mlhovině bylo by to o dost moudřejší .. nenarodit se, svět by byl pořád stejnej, lidi furt stejný, nic zásadního by se nezměnilo, bylo by mnohem míň bolesti a o jedno velmi PODĚLANÝ rande míň.. proč jsem sem doprdele lezl? Jaký to mělo smysl? – tohle vůbec žádnej smysl nemělo..

… taky lituju, že jsem ti vůbec něco psal – bylo to úplně k ničemu a trapný.. – kdyby v tom byla Anča od vedle nebo její kamarádky nikdy bych se v tom tak dlouho nerejpal.. jestli si myslíš, že je to sranda tak tě vyvedu z omylu – beru to dost vážně a odmítám třetí rok neustále řešit TEBE I TO DEBILNÍ RANDE!.. mám svou hrdost.. času na odpověď jsi měla dost – stačila mi jedna upřímná věta abych konečně věděl s jistotou na čem jsem a jestli stojíš o tanec se mnou… – jsem fakt naivní cvok, že jsem tomu chvilkama věřil..
nervy mám prostě jen jedny a právě mi došly.. tenhle mail jsem si založil kvůli tobě a do konce roku bude smazán.. nerad jsem tě obtěžoval.. Sbohem Alušuni

Když jsem si to přečetla, nedalo mi to a šla jsem si otevřít zbylé dvě zprávy, které tam ležely už od začátku prosince. Stalker dostal výjimečně přednost před ostatními, zkrátka jsem se chtěla nějak zorientovat v tom, o čem to vlastně píše, ale moc jsem to nepochopila ani potom. Jenom připomínám, že to je velký hlář, manipulátor a prakticky všechno co dělá nebo píše, je jen hra na to, jak docílit svého. A citové vydírání, nebo naopak lezení do zadku, je jeho parketa, tam se očividně cítí jako ryba ve vodě… Taky mě baví, jak se pořád snaží kopírovat moje hlášky, články a názory, abych z toho měla pocit, že je jako já. To mu musí dát asi dost práce, tohle sestavovat a vymýšlet.

Tohle mi poslal 6.12:

Ahoj Alušuni,
mám nějaké otázky – předem upozorňuju, že jsou hodně bláznivý a taky ti chci něco říct..
za poslední rok se toho v mým životě hodně změnilo, uvědomil jsem si důležité věci, změnil jsem určité názory, přehodnotil své životní hodnoty- postoje a začal jsem tvořit .. – něco jsem ti i psal na web do diskuze.. každopádně musím s pravdou ven a hned- ty tvé odrosty jsou fakt dost ULTRA-MEGA- COOOL!!! beze srandy!!!!! Když jsem viděl fotky, říkám si -“ Páááni.. Alušuni… a s odrostama… to snad?! Ne!?! Ale ano!! Alušuni frčí odrůstací cestou.. držím palce ať vydržíš a dostaneš zpátky své původně parádní vlasy.. – protože to jsi TY.. Ne, že by ty blond nebyly hezký, ale tyhle tvé vlastní vypadají už teď o dost parádnější!!!

ta první bláznivá rozehřívací.. – hodně dlouhou dobu jsem byl na sebe naštvaný za to, jak jsem se k tobě zachoval a že jsem neudělal co bylo třeba, aby to bylo v pohodě.. dlouhou dobu jsem se toho pocitu nemohl zbavit.. teď se to ale změnilo.. za poslední měsíce je ten pocit pryč, prostě zmizel – nejsem na sebe už kvůli tomu, co se stalo naštvaný a dokázal jsem si odpustit.. otázka je, jestli jsi pořád naštvaná ty na mě?

vím, že teď budu znít asi jako fakt blázen, ale co když si mi ve skutečnosti pomohla dostat se tam, kde jsem teď? Co když to prostě nebyla náhoda, že naše cesty měly vést od sebe, abychom něco důležitého pochopili a uvědomili si- posunuli se někam dál… ? Alespoň já to tedy tak cítím v poslední době i když dlouho jsem si něco takovýho vůbec ale fakt VŮBEC nepřipouštěl.. možná to nebyla náhoda a mělo to svůj smysl.. nic se přece neděje jen tak – pro nic za nic.. možná, že i tohle drama mělo nějaký „konstruktivní záměr“ a bylo nakonec pro naše dobro.. jen mě to tak napadlo.. stejně ale píšu zase šílenosti co? Nebo nepíšu? Samé otázky..

druhá bláznivá.. co se s Tebou stalo? Osvítil tě někdo? Nechápu.. domnívám se… zajímá mě to…. tohle totiž není jen tak..
třetí nejbláznivější.. co dát někde řeč, třeba někdy kolem Vánoc?

P.S.: taky jsem „přepůlený“.. ta drsná část se nás snaží držet naživu, když je to zlý, nebo když je nám nejhůř.. bez tý drsný části, kterou máme bysme to tady ve hmotě podle mě nezvládli – já teda určitě ne – proto díky bohu za kus drsňáka ve mně..

A pak tam byla ještě jedna neotevřená zpráva ze 17.12:

Ahoj,
nepřišla mi od tebe žádná odpověď, takže s velmi vysokou pravděpodobností zase píšu svý šílenosti.. – ode mě už typický.. máš za sebou výklad života, který je dost přesný.. znáš svůj osud a jeho přibližnou cestu.. jsem nadšený z toho, jak ti ten výklad otevřel oči – pomohl ujasnit si spoustu věcí a určitě ti taky dal obrovskou motivaci pokračovat, protože jsi pořádně otočila – poznal jsem to.. podle mě se vracíš zpátky k sobě – ke svý přirozenosti – k tomu jaká jsi uvnitř sebe ve skutečnosti.. líbí se mi jaká teď jsi.. líbí se mi, že ti ten výklad tak pomohl.. líbí se mi tvé odrosty!!! Líbí se mi poslední dobou všechno kolem Palmáčů!!

podařilo se mi dostat z docela těžkých situací.. rozhodoval jsem se mezi „odejít nebo zůstat“.. volba byla na mě a vydržel jsem.. změnil jsem svůj život a nevzdal to tu.. i když jistojistě vím, že si nikdy nezvyknu být v hmotném těle – které mi bylo vypůjčeno na určitou dobu a dělat věci, které většině ostatních připadají normální a samozřejmý- mě připadají divný – přesto chci jít dál.. proč? – vytvořil jsem si takovou bezvadnou afirmační mantru, která mi hodně pomáhá, možná se i zasměješ – když mi je fakt ouvej a na hovno řeknu si – “ Já jsem Mira Svobodný a jsem odolný!! Mira Svobodný to nikdy nevzdává i když často nadává!!! Tenhle člověk jede nadoraz až do konce – protože je skutečný bojovník!!!!! – povznese mě to, nakopně mě to, uklidní mě to, vlije mi to do žil energii jít dál a nepodlehnout.. naučil jsem se tomu věřit..
víra v sebe je nezbytná pro stabilizaci života.. zjistil jsem, že bez toho nemá vůbec smysl tvořit něco novýho.. to, že mám zpátky víru v sebe, považuju za MEGA úspěch v mým životě.. Svobodný je moje duchovní příjmení, který jsem si vytvořil a který se mi líbí a který je cool – proto si pořád tak říkám.. – připomíná mi to totiž stále, že jsem svobodný člověk – což je pro mě moc důležitý.. občas na to totiž zapomínám, kdo vlastně jsem – tady ve světě forem – ve hmotě – v omezení..

potřebuju to uzavřít Alušuni.. když už jsem to zmáknul a vydržel a chci pokračovat – a budu pokračovat, protože nejsem srab, abych to zbaběle zabalil a kašlal tady na to, potřebuju si v hlavě srovnat něco, co už řeším dlouhou dobu.. čekat mě už fakt nebaví a nemá to pro mě smysl.. a proč vlastně? jaký to má smysl? k čemu? na co? – život půjde dál – uplyne další rok boje, potom druhej a mě to bude pořád vrtat v hlavě a budu pořád řešit dokola jestli teda nakonec jo nebo prostě ne.. chci to vědět TEĎ.. znáš svoji cestu jak asi bude vypadat a probíhat.. – tím pádem možná víš i něco o mé cestě a jestli se ještě někdy mihnu přes tvou cestu.. mám jen obyčejnou otázku – o dost normálnější, než ty předchozí.. vezmu všechno, cokoliv co mi napíšeš – hlavně ať už mám otázku Alušuni VYŘEŠENOU A UZAVŘENOU, protože jí neustále řeším.. Chceš jít se mnou ještě někdy na rande? Budu dělat reparát? Pokud náhodou ano, kdy budou opravky?

Ten člověk je opravdu neuvěřitelný… Pamatuji si ještě na jeden mail, co jsem mu kdysi posílala. Byl celý napsaný caps lockem, obsahoval jednu větu a tam stálo něco v tom smyslu, ať už mi ,,do prd*ele dá konečně pokoj“ …. Pak ještě před rokem jsem vyhrožovala, že půjdu na policii a předložím ty zprávy, co mi píše.

A on má ještě pořád na to žaludek, ptát se mě znova, jestli s ním půjdu na rande, nebo řeší, jestli má šanci a chce slyšet odpověď? Dokonce mi dává ultimáta stylu ,,času na odpověď jsi měla dost“, pomalu jakobych mu něco dlužila… Toto by měli řešit obdobníci. A ne, psycholog je na tohle málo, spíš psychiatr.

A samozřejmě to zase všechno byly jenom kecy a lži, protože pár dnů poté (připomínám, že jsem mu jinak už nenapsala jediný řádek!!) vzal útokem moje diskuze, kde byl dost sprostý, hnusný a začal trollovat. Na nový rok mi dokonce z nějakého neznámého mailu přišlo 3x stejné ,,přáníčko“, kde bylo napsané, že mi kdosi přeje, ať v novém roce umřu. Myslím, že v tom má taky prsty tento expert.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zážitky – Ostatní“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-01-07 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nastavit mu zrcadlo a máš klid..

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-01-07 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U človíčka Miroslava to vypadá na dost velký vnitřní rozpor mezi vlastním duchem a egem. Jak tento vnitřní rozpor vyřešit popisuje Pavel Karpeta na svých stránkách v devítidílném serálu Dvě cesty životem – http://www.ragauian.cz/category/dve-cesty-zivotem/.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2015-01-07 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadá, jestli tympán není ten samý tympán, co spamuje cizí blogy s určitými informacemi o Alue, které se mi ani nechtějí opakovat, no. Ale čte to tu hodně lidí, tak to může být kdokoliv.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-07 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Jo, to je on. Zhrzený ctitel. Buď uchvátit, anebo zničit. To je jeho taktika… Měla jsem na tu policii už před rokem jít.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-01-07 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uf, soucítím. Aluško, drž se 🙂

Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-07 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co tento vzkaz od "Ivo" ?

Ikona diskutujiciho Blaf 2015-01-07 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Alušuni" ?? Opravdu šílené slovo..

Ikona diskutujiciho Eva 2015-01-07 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ten člověk je určitě velmi nešťastný (když se už tři roky platonicky upíná k nějakému idolu a v podstatě nežije svůj život) a prožívá si své osobní peklo. Bohužel kolem sebe nemá zřejmě nikoho, kdo by mu naznačil, že je už mimo a že potřebuje odbornou pomoc. Jsi hezká a mladá, bude se ti asi stávat, že se do tebe někdo zamiluje, ale prosím tě, neřeš tyto věci veřejně. Stačí, když se za toho člověka pomodlíš a poprosíš v duchu, aby tě nechal být. Navíc jeho obtěžování může být pro tebe i nějakým upozorněním, protože všechno, co si člověk nevyřeší sám v sobě a kvůli čemu se dokáže rozčílit, se mu opakovaně vrací. Držím palce, ať najdeš správné řešení.

Ikona diskutujiciho lulu 2015-01-07 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

podla mňa len ignorovat, mazat, zablokovat co sa da od neho….

Ikona diskutujiciho ACH 2015-01-07 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Evidentne je to psychicky chorý človek, neviem aké máte zákony v ČR ale u nás je to tak, že pokiaľ stalker fyzicky nenapadne človeka, tak sa nedá voči nemu nijako zasahovať. Dúfam, že tie choré maily budú stačiť ako dôkaz..

Ikona diskutujiciho Vojta 2015-01-07 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alušuni… to zní, jak slovo ze  Sauronovy černý řeči… No, přeju ti, abys už konečně měla klid.

Ikona diskutujiciho Lúthien 2015-01-07 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nemáš to jednoduché Aluško s těma nápadníkama……. pan Svobodný má asi velký problém nechat tě svobodně dýchat…. snad už dá pokoj… vypadá to, že se asi dost často hádá sám se sebou…

Ikona diskutujiciho Marťa 2015-01-07 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježišmarja to je tragéd. Nechápu, že jsi s tím už nešla na policii :O. Máš fakt trpělivost, to se o mě říct nedá, já pošlu každého upřímně hned do patřičných míst, pokud se mi dotyčný nelíbí. Mně se strašně nelíbí to jeho Alušuni, promiň, připadá mi to něco jako Alu-šulin, promiň za to slovo, ale mně to tak opravdu připadá :((. Alue, musím říct, že tě obdivuju, že jsi tohle vydržela!!! Přeju pevné nervy a ať se to všechno brzo vyřeší! 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-01-07 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Píše o tebe príspevky na rôzne blogy, treba uznať že je to veľmi vytrvalý trollstalker, musí ťa fakt veľmi milovať. Ale vraj má ip z Floridy, (zrejme používa anonymizer a mení ip) tak ťažko dokázať že to písal on a tiež je možné že sa znovu objaví s novou identitou.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2015-01-07 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Panejo, asi má v mozku chlamídie nebo co… Nejspíš si myslí, že se chová normálně. Hodně síly Alue!

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-01-07 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejspíš to bude ten psychopat, co psal u Lúmennky. A na ní mě mrzí, že to ani není ochotná smazat a vystavuje tam ty hnusy.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-01-07 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj :-). Jak to tak čtu… vidím v tom úplně jednu holku, protože se mi to taky stalo… :-D. Zprávy TRPĚLIVĚ mazat a mazat a mazat :-D, policie asi moc nepomůže :-D.. nepřemýšlet nad tím a ujasnit s tím člověkem slušným způsobem nové NEKAMARÁDSTVÍ :-D, ať nemá nejmenší naděje (každý si musí jít totiž svou cestou), to mě pomohlo :-). Hodně štěstí :-) i tomu klukovi přeju hodně štěstí :-) :-) myslím si totiž, že se taky bude cítil líp, až přestane orat tam, kde je více kamení, než hlíny.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-01-07 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Jo, to je možná ten, jak psal ty spamy ke mně :D

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-07 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ahoj,

Ikona diskutujiciho valllus 2015-01-07 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… napadlo mě už dřív jestli ti někteří kluci píšou ,že je zajímá co píšeš, nebo že se jim líbíš (nevím jen mě to napadlo). Možná, že fotky není třeba dávat na net. Protože jsou zde hlavně zajímavý informace, o kterých jsem nevěděla a zde jsem se pro inspiraci mnohé dozvěděla. Nechci ti radit, ty určitě nejlépe víš co dělat. Až budu potřebovat ráda si nechám poradit. Tak ti fandím a přeji poklidný život a práci. 8-)

Ikona diskutujiciho Lenka L. 2015-01-07 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co na to říct. Vážně to vypadá jako vnitřní boj – jako kdyby to psali dva lidé. No, jestli je to boj nebo taktika ví stejně sám Miroslav. Hodně trpělivosti, Alue ♥

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-01-07 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je šílený. Člověk, co napíše, co se mu zrovna hodí. Asi ses za ním po tom posledním mailu měla podle jeho logiky připlazit po kolenou, aby tě vzal, a on by ti jako milostivý pán vyhověl :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-07 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Těžko říct, pomlouvačů tohoto typu je víc. Napsat o někom ,,lhářka", na to nepotřebuješ nic vědět ani umět. To umím taky.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-07 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pepřák máš pořád? Jinak těžko říct, co by si o tom policie mohla myslet, oni jsou zahlceni mnohem těžšími případy(tím to nezlehčuju) aby to jen nedali do odložených případů. Ale tak za zkoušku nic nedáš běž tam, aspoň zjistíš jak moc je to bude zajímat a jak moc se snaží, jak to tam chodí, bohužel já mám s POMÁHAT A CHRÁNIT v tomto ohledu špatné zkušenosti, za to naopak za drobný dopravní přestupek na parkovišti jsem byl doslova vláčen byrokracií.

Ikona diskutujiciho Katrin 2015-01-07 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je síla!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-07 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Upřímnou soustrast 🙁 taky celkem blbý.

Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-07 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho sv. 2015-01-07 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-07 23:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: kkt je myslim o něco starší než já, ale ne o moc… už si to nepamatuju, protože na něho upřímně kašlu a neskladuju tyhle informace. Musela bych dohledat.

Ikona diskutujiciho Farah 2015-01-07 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bych mu odpověděla: Najdi si anděla, je blíž než si myslíš, stojí hned po Tvém boku… ALE JÁ TO NEJSEM!

Ikona diskutujiciho aneta 2015-01-07 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je teda fakt blazen! Jeste ze ti neco na tom rande neudelal!

Ikona diskutujiciho M 2015-01-08 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pán by měl vyhledat odborníka a to hodně hodně rychle. Já měla až strach, když jsem to četla. A co teprv Ty. To je přímo posedlost.:-/

Ikona diskutujiciho Juan Matus 2015-01-08 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdrcadlo nikomu nepomáhá použe udržuje nadále člověka v iluzi.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-01-08 02:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach jo, z takovejchhle věcí na mě padá strašná únava. Chtěla bych, aby se lidé uměli dohodnout a chtěla bych si myslet, že s trochou snahy lze vyjít s každým… No a pak si přečtu o takovýmhle případu.

Ikona diskutujiciho IrenaT 2015-01-08 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Stačí se pomodlit? No to mne teda nadzvedlo ze židle. Copak je málo případů i u nás v ČR, kdy stalker napadl fyzicky sledovanou osobu a dokonce i její příbuzné? A nezveřejňovat to? Naopak, pokud dotyčná osoba nechápe, že obtěžuje a znepříjemňuje život, je nutné to řešit všemi dostupnými cestami (zveřejněním, pomocí policie). Stalking patří mezi trestné činy. A Alue si to má vyřešit v sobě? Zkuste tohle říct obětem stalkerů.

Ikona diskutujiciho esterka 2015-01-08 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to proste psychicky chorý človek, no. Keby bol len trochu pošahaný, tak by si to dal dohromady po pár týždňoch, ale tri roky?! Mne na moju stránku s veštením písal tiež jeden týpek, nešťastný z lásky.Čím viac som sa mu snažila pomôcť, aby videl veci trochu z odstupu, tým viac sa prepadal do svojho "šialenstva." Tak som ho blokla a odvtedy mám pokoj, našiel si inú zábavku, chce vstúpiť do politiky:)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-08 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Navíc kdyby mě náhodou našel a zabil, tak má veřejnost a policie jasnou stopu, kdo to asi byl.

Ikona diskutujiciho BE 2015-01-08 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

10dní som nebola na tvojej stránke Aue a je zaujímavé, že ostatné čo som vtedy čítala bol práve akýsi príspevok od "Ivo".

Ikona diskutujiciho vea 2015-01-08 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: to jo, sice jsem nic takového nezažila ale dost jsem o tom četla a já osobně mám husinu i když jde někdo za mnou rušnou ulicí (co dělat třeba v obchoďáku :D)

Ikona diskutujiciho tarantule* 2015-01-08 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Human stupidity has no limits… Tohle je fakt šílený :D

Ikona diskutujiciho exsultate 2015-01-08 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je mozna lepsi, se takovymi magory vubec nezabyvat 🙂

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2015-01-08 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže ten magor, co mi píše pod všechny články, je tenhle člověk? Aha a já si říkala, co to je za cvoka. No, bohužel to znám, taky jsem měla pár šílených ctitelů, ale naštěstí už je od nich pokoj, tohodle to snad taky přejde;)

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2015-01-08 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Lúmennka nemá čas ty věci mazat, protože jich má na blogu asi 50 za poslední týden a má důležitější věci na práci, než mazat řádění stalkera, ono to není na dvě kliknutí, ale nějaký čas by to zabralo a i když jsem ho už zablokovala, píše zas…:(

Ikona diskutujiciho myší královna 2015-01-08 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ten přesný typ modela na bílou vestičku…

Ikona diskutujiciho Kamisek 2015-01-09 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda to mi úplně připomnělo toho magora ze Samotářů co hrál Trojan..taky pořád opakoval, že jsou jakýkoli kraviny znamení, znamení od Boha, že má bejt s tou holčinou, co pořád i po letech obtěžoval…a nakonec ji i její kamarády zapálil, totální pomatenec. Je to jen film, místama fakt vtipnej ale v realitě tohle musí bejt hrozný, fakt z těch jeho mailů jde strach.. Snad to panu Otazníčkovi nebude trvat x desítek let, až se od tebe "odpsychopatí"

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-10 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: To snad nehrozí, teď už ti snad konečně dal pokoj. Věřím že by ses jen tak zabít nenechala.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-10 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podívejte se na dokument podle skutečné události, kde na Filipínách Stalker a ještě k tomu ozbrojený dělá zle jedné filipínské dívce se kterým kdysi žila ale teď už s ním nic nechce mít, skončí to dobře jinak bych to sem nedával, ale ona i její nový milý si i díky tamním pošetilým zákonům projdou peklem než se to nadobro vyřeší. Můžete stáhnout třeba zde http://ulozto.cz/x9ipE6Yt/veznem-v-cizine-s06e03-veznem-lasky-david-scott-cz-dub-avi

Ikona diskutujiciho Patrik 2015-01-10 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miroslav (aka Otazníček a Pokoutník domácí), 24 let, nedokončil střední školu, otec alkoholik, na škole šikonované dítě, proto to tam dodnes nenávidí. Pracuje, ale svou práci nesnáší, protože povinnost chodit do práce je v rozporu s jeho spasitelským komplexem a hlásaným osvobozením se. Myslí si, že je vůdcem, který může lidi dovést k osvobození. Odvahu má ale jen na internetu, v realitě nenachází pochopení, i v práci je jen outsider. Nevyzrálá osobnost, která není schopna přijmout fakt, že není ničím výjimečná. Žije v iluzích a je nebezpečný sám sobě (sklony k sebevraždě). Doporučuji navštívit psychiatra, který bude schopen pomoci.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-01-11 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: To je pravda, odvahu má skutečně jen za klávesnicí. Bohužel.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-11 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: Komu není rady tomu není pomoci, ve Svítání píšeš že právě tito lidé potřebují největší pomoc co si něco zažili v mládí, ale takovéhle případy jsou právě beznadějné, pro něj bude vysvobozením pouze smrt.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek