Stojím na místě s problémy na krku, kde se stala chyba?

22.10.2011 v Poradna 7

Dotaz:

….vzdy jsem byla vesela, optimisticka, ….uspesna, …to ja rozdavala radost okoli, ale pracovni podminky velke firmy ve ktere jsem pracovala privedly do meho zivota hodne negativnich energii, co se projevilo i doma v soukromi. Odesla jsem z prace a dostala se do obrovskych problemu, podvedome jsem tusila, ze je treba jit spravnou cestou (zaroven jsem to chtela, nevedela vsak jak?) a tak mi zivot dal knihy Edgara Cayce a Patera Fratiska Ferdy, zivot mi dal i internet doma, dal mi cestu k Vasi strance a pak k filmu “Tajemstvi”: Vse jsem tusila, neumela jsem to vsak naplno vyuzit, vcera jsem uz zoufala volala kolegyni (ona tomu vsemu rozumi a je mi oporou, hodne mi vysvetluje) o pomoc, ale i přesto už delsi dobu stojim na miste, couvam, jsem ted numerologicka 9, je to těžke.


…JAK V SITUACI KDY SE HROUTI SVĚT ZVLADNOUT ŽIVOT (np. poptala jsem asi 20 firem o dulezitou nabidku, nikdo neodpovedel)
…neni mozne ze ve vsem opravdu stojim na mistě!

Velice vam dekuji za to, ze Vas mam, ze jste tady pro mne i pro jine lidi!

P.S. Jsem Polka tak ta cestina mozna neni dokonala, ale Vy mne prece pochopite…

Odpověď:

Dobrý den,
Je těžké radit, protože jste mi nepopsala moc konkrétní problémy, nemám se od čeho odrazit, proto se můžu vyjádřit jen všeobecně:

Pokud máte pocit, že v životě stagnujete a nevíte co dál, je nutné si v klidu sednout do ticha a zamyslet se určitým směrem. Je to velmi jednoduché, v podstatě jde jen o to, přijít k jádru věci a ujasnit si, to chcete a co děláte špatně, co je potřeba změnit.
Nikdy nepřemýšlejte tak, jakoby váš život řídilo vaše okolí, nebo věci, které vás potkají. Uvědomujte si každý den, že váš život je vaše dílo. Jestli se plácáte, nebo jestli jste spokojená, o tom si rozhodujete sama svým každodenním myšlením a následným chováním.
Vezměte život do svých rukou tím působem, že budete žít uvědoměle.
Přesně si uvědomte, co konkrétně vám vadí a snažte se najít to, kde asi děláte chybu. Potom se s tou chybou snažte pracovat, zaměřte se na ni.

Například pocit že stojíte na místě vám jasně říká, že v životě neplníte svůj úkol. Všichni máme poslání. A když to poslání plníme, naplní to náš život a naše srdce. Vy poznáte své poslání jednoduše.
Vzpomeňte si, po čem toužíte v hloubi svého nitra, vzpomeňte si, po čem jste toužila jako dítě. Jděte za tím, co vás láká, jděte za svými sny. I když se můžou zdát nereálné, vy nikdy nevíte, k čemu vás přivedou. Hlas vašeho srdce a vaše touha je hlas vaší intuice a vaší duše.
Je nutné ten hlas následovat, protože on vám ukazuje cestu.
Všichni máme sny a touhy, problém je, že za nimi nejdeme a děláme naopak to, co od nás očekává okolí, rodina, společnost. To je ale špatné.

Pokud nemůžete sehnat práci a nikdo vám neodpovídá na nabídky, co když je to nějaké znamení? Co když pořád chcete dělat to samé, ale ve skutečnosti je čas začít dělat neco úplně jiného? Co když vám vesmír chce dát najevo, že tudy cesta nevede, že je potřeba hledat na jiném místě? Co když je čas na jiný obor a jiné aktivity? Na něco, co vás naplní lépe?

Zkuste každý večer prosit svého strážného anděla, aby vám dal jasné znamení, jakou práci hledat. A potom musíte chodit s otevřenýma očima. Třeba zaslechnete nějakou písničku, přečtete si nadpis v novinách, otevřete knihu na nějaké straně a přečtete si text, který vám dá odpověď. Můžete naslechnout někoho něco říkat na ulici, můžete potkat billboard, nebo vás v tu ránu, kdy o pomoc prosíte, napadne nějaká konkrétní myšlenka, jako nápad shůry.
Za tím pak jděte, hledejte znamení všude okolo vás a nepodceňujte nic, co potkáte a bude vám to vrtat hlavou. Právě náhody a znamení je to, co vás přivede zpátky. Uvědomte si, že pomoc je pro vás dostupná a že na ni máte právo, jen je potřeba ji umět využít. Je potřeba umět se té pomoci správně chytnout.

Myslete konstruktivně, věřte, že to dobře dopadne. Život je samá změna.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi – ZDE

Další obrázky víl: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-10-22 07:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty umíš vždy poradit Aluško 😉 nevím proč, ale tenhle článek mi dal energii vstát z postele 🙂

Ikona diskutujiciho Nika 2011-10-22 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný článok

Ikona diskutujiciho Farah 2011-10-22 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekne a uzitecny clanek, zrovna vcera jsem se rozhodovala o necem a asi pul roku mi to vrtalo hlavou. Ale vcera jsem premyslela pri uklidech trochu jinak. Co bude kdyz- ve vztahu k cloveku, ktery je pro me nejdulezitejsi.

Ikona diskutujiciho duchovni-poradna.cz 2011-10-22 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue velmi pěkně jsi to napsala, opravdu hodnotný článek. Jak bylo v článku uvedeno, člověk se nikdy nemůže cítit jinak než podle toho, jaké má myšlenky…Když bude udržovat krásné láskyplné myšlenky a nemyslet jen na sebe ale i na druhé, život se mu obrátí o 180 stupňů…

Ikona diskutujiciho Martinka 2011-10-22 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá slečno, držte se 😉 Vy to dokážete, to víme všichni jistě 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka K. 2011-10-25 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek, díky tazatelce za zajímavý podnět. Zrovna dneska jsem v jednom článku narazila na větu: "Věci mají tendenci dopadat dobře". Stačí sebe sama o tom přesvědčit a život se pohne tím správným směrem. Někdy opravdu to, co zprvu vypadá jako nepřízeň osudu, může být jakýmsi popostrčením. Já sama takovou zkušenost mám a je fakt, že člověk to posoudí a ocení až s nějakým odstupem času.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-26 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: S tím se nedá jinak, než souhlasit. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek