Svědkem vraždy?

18.1.2012 v Zážitky 13

Stalo se mi něco příšerného. Vypadá to, že se mi otevřelo zase něco nového. Jakkoliv byla první zkušenost s novou ,,schopností“ nádherná, ta druhá byla absolutně otřesná… co otřesná, vyloženě morbidní.

Jednu noc jsem se vzbudila o půl druhé ráno a pak už jsem nemohla zabrat. – První furt někdo jezdil venku s motorkou (Magor jeden, rušit lidi ve dvě ráno!), pak začalo pršet a bubnovat do oken, pak jsem dostala strašný hlad… tak jsem to vzdala, pár hodin si četla, zdolala nějaké ovoce a pokusila jsem se znova usnout až někdy o půl páté.


Pořád jsem se nějak za toho nočního bdění nemohla zbavit dojmu, že mi to někdo dělá naschvál, že vyloženě nechce, abych v tu dobu spala. Pěkně mě to štvalo, ale když mě pak už začaly štípat oči, nezbylo mi nic jiného, než se snažit zabrat.

Chvilku se nic nedělo, jenomže potom, jak jsem ležela se zavřenýma očima v posteli, začala jsem slyšet strašný smích.

Ale to nebyl smích pana Wericha, ani Buriana. To nebyl hezký milý vtipný smích. To byly spíš skřeky nějakého šílence. Bylo to strašně hlasité.

Chtěla jsem na to nějak reagovat, zjistit co se děje a pak se toho hnusného ,,skřeta“ nějak zbavit, ale zjistila jsem, že se nemůžu hýbat.

Došlo mi, že jsem zase v astrálním cestování, ale nechápala jsem, na co jsem napojená, že slyším takový příšerný smích?

Zvláštní je, jak se člověka zmocní obrovská bezmoc, když se nemůže pohnout a použít most do světa hmoty, aby se zbavil přítomného okamžiku, kdy se mu něco nelíbí. Neuvědomujeme si, že když nefunguje tělo, musí fungovat vůle, jen se ji naučit správně používat. Jsme naučení všechno řešit sílou a pohybem těla, ale v astrálním cestování je nám to k ničemu.

Najednou se zvuky plynule změnily ze skřehotání na hysterický pláč. Byla to nějaká žena, která strašně hlasitě křičela a prosila někoho, ať ji nechá být. Byly to zvuky strašné, snad jakoby ji někdo minimálně znásilňoval, anebo rovnou vraždil, spíše to druhé.

Polila mě hrůza a panika. Ještě pořád jsem nechápala kde jsem, ale chtěla jsem od toho co nejrychleji pryč. Navíc jsem ucítila hroznou bolest a trnutí v noze.

Chtěla jsem s ní pohnout, ale nešlo to. – Chtěla jsem zvednout ruku a plesknout se, že by to třeba pomohlo, ale ani ruce mě neposlouchaly.

Mezitím mi pořád křičela do ucha ,,Ne! Prosím! Nechte mě!“ … bylo to k zbláznění.

Tak jsem násilím otevřela oči. Musela jsem se hodně snažit, protože se mi začaly automaticky zavírat. Svádět boj s vlastním tělem mě opravdu moc nebaví. Spíš mě ale šokovalo, co jsem uviděla, když jsem ty oči otevřela.

Cítila jsem svoje tělo, cítila jsem, jak ležím na levém boku ve své posteli, ale můj pohled tomu neodpovídal. Uviděla sem stěnu, která měla na sobě nalepené tapety se vzorem květin. (Takové tulipány, tři lístky okvětní a dva listy na spodu stonku.) Tapeta byla taková špinavá, jakoby vlhká a mastná. Prostě stará.

Celou dobu mi bylo jasné, že slyším nějaké záznamy z morfogenetických polí, ale teď mi i došlo, že to co slyším, se nestalo u mě a že to je minulost. – Dostala jsem se do minulosti na neznáné místo a slyšela něco, co vypadalo na vraždu. Rozhodně to ale bylo někde u nás, žena křičela jasně česká slova.

Postupně začala tapeta mizet a s ní i hlasy. Začaly se mi prolínat dvě reality dohromady, protože když má člověk otevřené oči, zapíná mozek a bdění. To je snad jediná věc, co funguje při astrálním cestování, když se ho chcete násilím zbavit. Oči jdou otevřít vždycky.

Potom jsem viděla konečně svůj domov a mohla hýbat tělem. Jenom jsem se z toho trochu oklepala a zavřela oči znova, hlasy se vrátily, ale tentokrát to byly dvě nebo tři ženy, jak si povídají. Zase to bylo česky, ale bylo to takové poklidné klábosení, asi takové jako když sedíte s kamarádkami na čaji a rozebíráte co doma, co děti a co manžel. – Opět minulé záznamy, ale tentokrát se tam nic dalšího nedělo, tak jsem v klidu poslouchala jak tlachají a nakonec se to přehouplo do normálního snu.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zážitky: Astrální cestování“ – Zde

Další fantazie – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anub 2012-01-18 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázkou je, zda šlo o nějakou minulost, či si přímým svědkem prolínání dvou současně jdoucích realit, obě možnosti jsou možné 🙂

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-01-18 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé.

Ikona diskutujiciho Michal 2012-01-18 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cau, muzu se zeptat, ktery to byl den?jestli noc z 16-17? ja mel totiz veskrze podobny prubeh noci, trochu s jinym zaverem…

Ikona diskutujiciho bigbiz 2012-01-18 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je fakt zajímavé, ale něco podobného se mi kdysi stalo taky. Týkalo se to jednoho dost známého případu a mě se zdálo, že mluvím s vrahem a on mi říkal, jak tu vraždu on a jeho komplic provedli. Dále říkal, kde jsou oběti zakopané. Jednalo se o dvě malé děti. Když sen skončil, měl jsem dost divný pocit, ale pak už to bylo dobré. Ale týden po tom snu jsem poslouchal rádio a slyšel jsem, že policie našla těla těch dětí zrovna tam, kde měly být podle toho vraha ve snu. Jen nebyly zakopány, ale ukryty. Proto je policie nemohla dlouhou dobu najít.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-01-18 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tento zážitek se psal dopředu a je starý minimálně týden.

Ikona diskutujiciho Hanka 2012-01-18 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Clarté 2012-01-18 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si to čtu, tak si říkám, jak jsou moje zážitky klidné :-) Můj nejhorší zážitek v AC bylo setkání s velkým černým psem, který na mě civěl :D

Ikona diskutujiciho Nika 2012-01-18 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,máš niekde písané ako sa napojiť na takéto rozhovory?Ak nie,tak by som bola vďačná,ak by si niečo také napísala,chcela by som sa to naučiť 🙂

Ikona diskutujiciho Krasivija 2012-01-18 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to musel být otřesný zážitek. Ještě, že jsi to nezažila doopravdy. I tohle muselo být něco.

Ikona diskutujiciho katrin 2012-01-18 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou na dovolený se mi zdál velmi živý sen o vraždě a dle mě se to snad i doopravdy stalo. Bylo to jako bych tam byla a probudila jsem se v šoku. Většinou mám sny ze svojí hlavy a někdy (jako byl tento případ) je to něco, co bych prostě nedokázala vymyslet / fantazií vytvořit. Zdálo se mi, že nějaká skupinka lidí (byli to satanisti) pozvala k sobě do bytu dva sociálně slabší lidi z ulice (prostitutka a nějaký kluk z menšiny v teplákách – oba celkem mladí 20-30 let) na párty a pak je zavraždili. Mělo to být někde v Praze poblíž Dejvic v paneláku, ale víc nevím. A zdálo se mi to v létě před rokem nebo dvěma a že tip na ty lidi jim dával revizor v metru, kterého potkám až pojedu na Dejvickou (měla jsem to celkem dlouho naplánovaný na určitý den a hodinu = povinnost) – tak jsem se na to vykašlala a nejela tam.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-01-19 07:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem byla svědkem své smrti – z minulého života. Nic příjemného 😉

Ikona diskutujiciho Peťa 2012-01-23 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doprčic, tohle jsem si neměl číst před spaním.

Ikona diskutujiciho Glukoza 2012-06-25 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy jsou zážitky z podvědomí dost děsivé. Mozek ti ukazuje věci, které měly být zapomenuty. Ale jsi pro mě hrdina, že to bereš s chladnou hlavou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek