Svět šokují podivné zvuky, rány a otřesy. Nevyhýbá se to ani Česku. Jaké je vysvětlení?

20.2.2019 v Poselství 10

Po celém světě sledujeme podivné humy, záblesky, rány a otřesy. Zažíváme to i v Česku, zažívám to i já. Proč se to děje? Tají nám něco vláda? Existuje vůbec nějaké normální vysvětlení? Na úvod do tématu je zde velmi čerstvá zpráva z Karviné:

 

Zvláštní jev vystrašil v úterý večer lidi na Karvinsku. Na obloze viděli záři, kterou doprovázel výbuch a otřes. Třásly se domy, hýbaly skříně a ze zdí padaly obrázky. Co se ve skutečnosti na obloze objevilo, je stále záhadou. Hasiči k žádné podobné události nevyjížděli, žádné oznámení o výbuchu nemají hlášeno ani policisté. Astronomové zjišťují, jestli se nejednalo o těleso z vesmíru. Jasné je nicméně to, že otřes byl tak silný, že ho zaznamenaly i seismologické stanice.

 

 

„Byl jsem zrovna v Mošnově. Asi ve 21:45 jsem v dáli uviděl, jak se objevila červená koule nad obzorem. Neviděl jsem žádný meteor jen červenou kouli. Jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Vypadalo to jako výbuch,“ popsal Jiří.

 


 

Kateřině výbuch znepříjemnil sledování oblíbeného seriálu. „Večer koukám na Ordinaci a najednou rána – spadl mi fotorámeček,“ postěžovala si. „Hýbaly se i skříně,“ přidala se Liběna.

 

Asi nejsilněji cítili otřesy lidé v Rychvaldě nebo Petřvaldě. „U nás to třísklo a zatřáslo pořádně,“ svěřila se Kateřina. „Otřes dost silný, dům se otřásl,“ řekl Martin. Zvláštní záři viděla také Kristýna přímo v Karviné: „Viděla jsem oranžový záblesk směrem k náměstí.“

 

Okolnosti napovídají tomu, že se nejednalo o bolid. K události mělo dojít v úterý ve 21:47. Lidé hlásí záři, výbuch a následný záchvěv z mnoha míst na Karvinsku, nikdo ale netuší, o co by se mohlo jednat. ZDE je dokonce úkaz zachycený na kameru.

Seismologicá stanice Ostrava/Krásné Pole otřes v úterý večer zaznamenala.

 

Událost prověřuje i Astronomický ústav Akademie věd České republiky:

 

„Žádný záznam z toho času z našich speciálních bolidových kamer vybavených i velmi přesnými a citlivými fotometry, které pracují i při zatažené obloze, nemáme. Navíc snímky kvůli zatažené obloze nemáme, ale kdyby se jednalo o bolid, navíc s tak mohutnými projevy, tak bychom o něm věděli právě díky těm fotometrům. Proto si myslím, že se jednalo o nějaký jiný, lokální jev, který neměl nic společného s jevy, kterými se zabýváme,“ vysvětlil astronom Pavel Spurný.

 

Mnozí si myslí, že by se mohlo jednat o blesk, síť na zaznamenávání blesků ale v úterý v noci v daném čase žádný nezaznamenala.

 

Podivný úkaz na Karvinsku je stále větší záhadou. Ohlušující ránu, záblesk a silné otřesy nemají na svědomí stíhačky a nešlo ani o odstřel v dole, jak si někteří lidé mysleli.

 

Tyto zprávy publikoval web tn.cz a krátce na to se o ně opírá web naseveru.org, který doplňuje poznámkou a přiloženým videem:

 

,,Zvláštní nevysvětlené exploze, světelné efekty, hřmění, podivné zvuky… podobné jevy jsou hlášeny z celého světa a jejich četnost je stále na vzestupu. V takzvaně seriózních sdělovacích prostředcích se těmto událostem redaktoři příliš nevěnují. Možná i proto, že by se museli snažit přinést vysvětlení a to úřady ani vědecké instituce zatím nemají. Nebo ho nechtějí zveřejnit. Pokud sledujete videosestřihy Proměny Země, tak máte představu, o jak globální fenomén se jedná. Britský bulvární deník The Sun zmiňuje podobné exploze v uplynulých týdnech napříč Spojenými Státy a v přiloženém videu můžete zaznamenat události z celého světa.

 

(konec citací z externích zdrojů)

 

Nevysvětlitelné události po celém světě! 2019

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=q0nSOSXQF8M

 

Stručný překlad:

V přiloženém videu vidíme sestřih nejčerstvějších záznamů, které posbírali obyvatelé Ameriky. Jsou to záhadné silné rány a humy (,,Hum“ je hluboký pronikavý zvuk, který nemá vysvětlení a zní jako z jiného světa. Posluchače většinou vyděsí.)

Od druhé poloviny videa následují záznamy hromadných úhynů ryb v Austrálii. Tyto velmi smutné zprávy oběhly svět už i loni, kdy ryby hromadně umíraly pravděpodobně kvůli extrémě teplému počasí.

Aktuálně – přesněji 2.února 2019 jsou ve východní části Austrálie obrovské záplavy.

V tom samém čase se Amerika potýká s extrémně studeným vražedným počasím, padají rekordy. Umrzlo minimálně 12 osob.

21. ledna 2019 sledovala Amerika zatmění měsíce. Byl obrovský a krvavě rudý.

 

Hum v Česku

Abych se vrátila zpátky k humu a silným ránám, nejednou jsem to zažila i já. Moje nejstarší záhadná zkušenost tohoto druhu, kterou řadím k humu (mohlo jich být více, ale nemusela jsem si to spojit) je asi 7-8 let stará. Byl to les v Brně Ivanovicích. Z kopce, který je kompletně zalesněný, kde nevedou žádné větší cesty, jen pěšinky zvířat, kde nejsou žádné domy, žádné dráty vysokého napětí, zkrátka absolutně žádná elektřina ani louka, se ozýval velmi hlasitý zpěv. Bylo to, jakoby tam někde nahoře stálo sto chlapů a ti všichni zpívali sborovým hlasem ,,ááááááá!“ A měli obrovské zesilovače. Zpěv byl strašně hlasitý a rozléhal se do okolí.

Rok poté jsem slyšela úplně to samé. Poprvé jsem byla přímo v tom lese a slyšela to zeshora, tak jsem letěla nahoru, ale než jsem doběhla, hum skončil. Podruhé jsem šla pod lesem a slyšela to přicházet opět ze stejného kopce, když jsem šla podél silnice.

 

Ani v jednom případě jsem nenašla absolutně žádný zdroj, na místě ze kterého se zdálo že to jde, nebyly žádné stopy, ani památky po lidských krocích. Vydala jsem se tam a hledala stopy lidí, stopy elektroniky, stopy aut, nic…. ani na jedno pozorování nemám svědka, koho jsem se ptala, tvrdil že nic neslyšel. To místo navíc celkem dobře znám, v té době jsem tam chodívala často a dobře jsem věděla, že na tom místě nikdo zpívat nemůže, i kdyby tak to nikdy nemůže být tak hlasité a kdo by tahal reprobedny a elektrocentrály do strmých kopců, kde nic není…

Mimochodem ten zvuk co jsem dvakrát slyšela, je zachycený podobně i na přiložených videích v tomto článku. Například druhé video (dole) 4. minuta, zvuk byl velice podobný, ale o dost méně děsivý.

 

Také jsem párkrát zažila ránu, jakoby mi na dům spadl stokilový slon, rána byla vždy spojena s citelným otřesem. Ale po poškození střechy ani památky…

 

Dostávám občas dotazy, jestli něco nevím, od různých lidí po republice, kterým se stávají podobné věci, ale nenajdou k nim žádné oficiální vysvětlení… Opravdu nemám po republice rozmístěné repráky a nemapuji světové dění tak dobře, abych vám mohla vysvětlit co jste slyšeli zrovna vy… Mohu však sdílet svoji zkušenost a sdílet zprávy, které dostanu.

 

Naposledy se mi stala tato podivná věc ve čtvrtek. To je přesně 14.2. 2019. Seděla jsem v pracovně, bylo asi 10:00. Najednou se ozvala rána, jakoby mi něco obrovského padlo na střechu. Šlo to z jihovýchodu a jakoby zeshora. Otřásl se celý dům, židle pode mnou, světla ve stropě zacinkala…. Morčata se vyděsila, zalezla do domku a ani nedutala.

Vykoukla jsem ven. Nebylo nic vidět, žádné stopy po výbuchu, nic…

 

Už jsem ve stejném domě prožila slabé zemětřesení, i o tom byly články na netu. Celkem nedávno bylo slabé zemětřesení, které bylo cítit i na jižní moravě. U mě z toho zavibroval barák, jižní strana a něco v něm jakoby ruplo, znělo to jakoby prdla železná tyčka někde ve zdi nebo u střechy (však je taky pěkně lagricově postavený, můžu být ráda že vůbec zůstal stát :D).

 

Že by v úterý střílel myslivec, vylučuji, zvuk ani jeho intenzita tomu neodpovídal. Že by exploze z dálky vlivem člověka, asi ne…. Bylo by něco vidět, nebo by byla nějaká zpráva. A rozhodně se mi to nezdálo, když se vyděsila čtyři zvířata naráz. A žeby znova zemětřesení? Jednak by se o tom snad vědělo, zadruhé zemětřesení vám nepadá na střechu. Tohle bylo jako rázová vlna, jakoby něco nad domem explodovalo. Bylo to slyšet do dálky. Mám dobrý výhled, viděla jsem pár sousedů, jak koukají vykuleně ven co se děje, byli stejně překvapení jako já.

Možná to bylo něco podobného, co zažili krátce předtím Karviňáci.

 

 

Následuje druhé video mapující aktuální světové dění, ať nemluvíme jenom o mně: Vyšlo 5.2.2019. Začíná záběry obří laviny v Rusku a pokračuje sestřihem podivných zvuků, které natočili lidé ve světě:

https://www.youtube.com/watch?v=bfQLvSyupFw

 

V páté minutě ukazuje video záběry UFO, které létá okolo letadla.

5:20, podivné záblesky světla v Mexiku během zemětřesení, tyto snímky už známe, byly o tom články.

6:30 Video informuje o projektu, který probíhá v Saúdské Arábii. Projekt se jmenuje NEOM a má to být hypermoderní hyperdrahé město, které bude z větší části obýváno roboty, bude jich více než lidí. Autor videa se ptá, jestli je tu nějaká spojitost s biblickým Babylonem. (Já vím, už jsme dost mimo téma, ale když už překlad, tak překlad.) NEOM prý znamená ,,nová budoucnost“ a má naplňovat představy NWO o budoucím světě. Je to hodně kontroverzní projekt i proto, že to chtějí vybudovat na hoře Sinaj… na místech, kde podle víry ovčanů působil Mojžíš. Hlavně je to ale krásné místo (zatím) nezničené člověkem, plné cenných míst, která mají archeologickou hodnotu. Dokonce je tam místo, o kterém si místní myslí, že bylo Mojžíšův oltář. NEOM to chce celé přejet buldozerem a postavit si na tom high tech město budoucnosti. No potěš teda.

 

Pod videem je jedna třešnička ohledně humu:

 

9.2.2019 Alejandro Muñoz

,,I heard these booms from 230 till around 423 am last night here in Arizona crazy stuff man. May the Lord protect us all“

 

 

Pokud jste článek dočetli až sem, tak vám tedy gratuluji (zdravím všechny kteří čtou jenom nadpisy+první dvě věty a tento pozdrav nezaznamenají) a můžeme si napsat teoretické vysvětlení. Zdůrazňuji slovo teoretické, protože k tomu nejsou fyzické předložitelné podklady a navíc nelze přesně určit, jestli ten či onen konkrétní hum nebo výbuch je způsoben skutečně tímto, jestli jde o v zahraničí smontovaný fejk, nebo jestli měla ta daná konkrétní událost vysvětlitelnou příčinu. Berte to jako něco, co se dá vzít v úvahu.

 

Každopádně jedno vysvětlení by tu bylo, o kterém z běžných médií nikdy neuslyšíte. Pokud jste četli články o Jemenu a trochu sledujete světové dění – avšak v podání alternativních médií, v těch oficiálních se zásadně nedočtete to, co byste skutečně potřebovali vědět – pak to velmi snadno pochopíte.

 

Kdo sérii nezná, první díl je ZDE , série se jmenuje JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost. V tom seriálu se dočtete o podstatě a příchodu uměle vytvořené rasy Animus, jiným názvem Android. Pak jste také mohli číst o zprávě, že byly v jemenském zálivu instalovány jakési telemetrické lasery proti pirátům. Ta zpráva byla fejk, ale telemetrické lasery fejk nejsou. Dodneška tam fungují, ale nejsou proti pirátům, jsou proti rase Animus. Fungují celkem spolehlivě, odstřelují je jednoduše řečeno ,,zpět odkud přišli“.

Problém ale je, že Animus otvírají portály i na jiných místech. Jemenem to začalo, byl to první vstupní portál.

O záhadné spirále nad Norskem jste četli? Pamatujete si na článek, který jsem o ní dávala? Kdysi to obletělo celý svět.

 

 

Tehdy obrovská záhada, taky jsem nevěděla co to má být… Později se ukázalo, že jde právě o otevírané portály. Podobných spirál jsme po té norské mohli ve světě zaznamenat více.

Poté se ke mně dostaly další zprávy. Údajně skrze tyto portály prochází Animus, ale máme výbornou pomoc z Agarthy. Už pár let po zveřejněném Jemenu dostávám zprávy, že podobné rány a humy, které slyšíme po celém světě, jsou průvodní jevy boje proti těmto vetřelcům.

Za poslední rok se tyto zprávy zhoršují, hustota přicházejících Animus narůstá a je potřeba zesilovat obranu. Nepíšu o tom pravidelně, protože by tomu stejně nikdo nevěřil, zprávy bývají dosti strohé a pravděpodobně o tom zase dlouho neuslyšíte.

Úplně nejnovější zpráva kterou jsem dostala, je ze dne 14.2. Údajně už proti Animus bojuje i ruská armáda. O tom, že mají rusové pokročilé technologie, o kterých si můžeme nechat jenom zdát, se ví už dlouho.

 

(A o tom, že tyto zbraně využijí na ochranu lidstva, bylo také mnoho zpráv. Asi proto se naše podplacená masmédia tak snaží, abysme Rusko všichni nesnášeli, pomlouvali, abychom měli Putina za naprostého magora… Kdybych mohla mluvit jenom za sebe, nic jiného než snahu o manipulaci s veřejností v tom nevidím. Jsem osvobozena od jakékoliv minulosti, nemám nic proti nikomu, ani němcům, ani rusům, ani američanům, polákům, francouzům, slovákům, britům, komukoliv. Protože přímo mně nikdo nic neudělal, dnešní dvacítky co tam žijí jsou na tom podobně – nic jsme si neudělali – a proto nemám důvod kohokoliv z nich nesnášet, nebo na něho nadávat. A ruské články mám náhodou ráda, jsou jiné. Jsou zajímavé a originální. Mám ráda Zemáka, dej mu konstruktivní sílo Vesmíru dobré zdraví i Putina. A nevím proč by to mělo být špatně, nebo proč by automaticky každý, kdo nechová nenávist k prezidentovi nebo k Rusku, měl být podplacený ruský agent. Vždyť je to naprosto absurdní.)

 

Zpátky k tématu: Má to být od doby, kdy ,,Erdogan požádal Putina o pomoc“. Našla jsem k tomu jediný článek ve slovinštině, naše mi vyhledávač nechtěl vyplivnout, ale patrně dle data jde o tuto událost: http://topnews.si/2018/08/11/turcija-v-krizi-erdogan-poklical-putina-na-pomoc/

Článek je dobře srozumitelný, ještě lépe s automatickým překladačem, zejména se tam píše:

 

,,Dva prezidenti také diskutovali o pokračování spolupráce v odvětví obrany a energetiky. To samozřejmě odkazuje na rozhodnutí Turecka koupit ruský obranný systém S-400, zprávy AP.“

 

Je jasné, že na veřejnost se dostal jen nepatrný zlomek z toho, co mají mezi sebou ve skutečnosti a dohoda byla přece jenom o něčem úplně jiném, než co se maže nám obyčejným lidem na chleba.

 

Teoreticky to může vysvětlovat jak ránu u nás, tak i v Karviné. Je to sice dost těžké sci-fi, že by i scénáristé z Hvězdné brány mrkali a věřit tomu nemusíte, ale pokud si spojíte jedno s druhým, výsledný obrázek je celkem zajímavý. Rusové údajně používají implozivní druh zbraně, která zaměří nepřátelské těleso, stlačí jej a mezidimenzionální bránou odstřelí pryč. Výsledek je pak tlaková vlna která zatřese s domem a slyšitelný výbuch, v noci to může být i spojené se zábleskem nebo podivným světlem.

 

K tématu záhadných výbuchů na Karviné ještě vyšla 16.2. následující zpráva na tadesco.cz, kde se píše prakticky to samé:

 

,,Po celé planetě Zemi probíhá boj s Animusáky (Androidy) od té doby, kdy byl Putin požádán ERDOGANEM o ochranu a pomoc v Allepu, kde narazili na Androidy. A mimo jiné používají zbraně nihilační, tedy lasery, které způsobují implozi a nikoliv explozi, proto není nikde na Zemi žádný odpad ze sestřelených animusáckých korábů. Ta rána je tam ale slyšet a hlavně také otřesy, které zaznamenávají i seizmografické přístroje. Ale, kdo by tomu věřil, že ….. ????

tm“

 

Pokud to berete v úvahu, dodat by se mohla ještě jedna věc: Buďte úplně klidní. Zaprvé s tím my obyčejní lidé vůbec nic neuděláme a zadruhé máme tu nejlepší pomoc a tu nejlepší technologii na naší straně.

 

 

 

všechny zdroje:

http://tn.nova.cz/clanek/zahada-na-karvinsku-nejdriv-mela-prijit-rana-pak-zablesk-a-otres.html

http://tn.nova.cz/clanek/lidi-na-karvinsku-vydesil-zablesk-trasly-se-domy-padaly-obrazy.html?fbclid=IwAR2pQpUp5qKUm_KlCJnNw6THYKhkjef1m4cHPte_4cUbWm8UICIKcX50LGE

https://naseveru.org/2019/02/16/podivny-vybuch-otres-a-zablesk-v-oblasti-karvine/?fbclid=IwAR1bQD4nmZtRCCBLZbljwxr3a8sEjZS3VS0szVOTbPE3ApUHjrdtgxwuOBY

http://tn.nova.cz/clanek/jana-natocila-zahadny-ukaz-na-karvinsku-ruda-koule-a-otresy.html

http://tn.nova.cz/clanek/ani-stihacky-ani-dulni-odstrel-zahadne-otresy-se-nedari-objasnit.html

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=q0nSOSXQF8M

https://www.youtube.com/watch?v=bfQLvSyupFw

http://topnews.si/2018/08/11/turcija-v-krizi-erdogan-poklical-putina-na-pomoc/

https://tadesco.cz/po-cele-planete-zemi-probihaji-ve-vzdusnem-prostoru-boje-s-rasou-animus/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-20 04:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale kdo by tomu věřil, že….. ?

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-20 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vytvaří portaly jinde protože tam už neprojdou myslím že jich pár bylo vytvořeno  česku a ruzně po celým světě ale zachvíli je to přestane bavit až přijdou o dost lodí jejich logika se da obtížně pochopit proc nehledají jinou planetu kde se neuměj bránit když se podívám na jasnou noční oblohu vidím letat  ufo a to každou chvíli hnedka jak se anumusaci objeví je hned po nich-)))

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-20 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zprávy!

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-02-20 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně k tomuto tématu (Erdogan požádal Putina o pomoc v Allepu) jsem se taky snažila něco před pár dny najít, ale nikde nic. Je jasné, že tu něco za naprostého utajení probíhá (boje s touto rasou) a před lidmi se to tají. Proto děkuji tm (jeho seriál o Jemenu) a tobě, že se tomu věnujete.

Ikona diskutujiciho Renda 2019-02-21 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to Nirvana.. cituju "Já mám asi nějaký podivný stav mysli. Všechno je mi jedno. Nechávám věci dopadnout jak dopadnout mají a dělám všechno co nejlíp můžu a umím, den po dni… A jsem klidná. Ale kde se to ve mně vzalo teda netuším."

Ikona diskutujiciho Katie 2019-02-21 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem si vzpomněla, že u nás byla taky rána jako z děla a při tom jsem nic ale neviděla, bylo to podivný.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-21 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koncom minulého roku zahynulo 13 baníkov v bani na Karvinsku, vybuchol metan, tak žeby nejaký ďalší miestny výbuch niečoho, čo sa ututlalo? Možno je to niečo iné, len je trochu divné, že zrovna v nejakom Karvinsku majú takú smolu na výbuchy.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-21 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Matne som si spomenul že niekedy teraz v zime som začul niečo ako krátke silné zahrmenie, prvé čo ma napadlo že niekde je snehová búrka, bola tma ale nič, žiadny blesk som nevidel.

Ikona diskutujiciho Jara 2019-02-22 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Globální klimat.změny už musí vidět každý člověk i bez hloupých komentářů v TV.Hlavní příčinu tvoří přísun energie z Kosmu-jsou to vlivy kosmické.Člověk vše jen zhoršuje a s tzv.,,Emisními kartičkami" se jen kšeftuje,jako s další negat.politickou hrou.V magnetosféře Země se mimo jiné tvoří i veliké ,,koule koncentrované energie",která pak tvoří obří exploze.Je ale mnoho dalších jevů.Větší aktivita postupuje i od zemského jádra(kde se kosmiská energie rovněž hromadí a navyšuje) a to se projevuje pohybem kontinent.desek a jejich vibrací,navyšuje se aktivita sopek,vln tsunami,zemětřesení,roste síla tajfunů,tornád.Můžeme pozorovat častěji i ,,neobvyklé jevy" na obloze,i zvuky,atd..Reagují ptáci,zvířata.Všímejme si ptáků a přírody celé,vcelku,hovoří k nám,ale lidé neslyší.Příroda se už ůplně dusí(chemií a bezohledností).Imunita a zdraví člověka ale ůzce souvisí s přírodou a potravinami,takže neustále klesá odolnost a somoregulační a samoléčitelská schopnost organismu a neustále se vše svádí na viry a bakterie,bohužel.Jenže viry a bacily nejsou příčina,ale až druhotný jev.Ony prostě mají za ůkol rozložit už neschopný,zkomírající organismus,bez vitality,bez energie,přiotrávený a zanesený..Připravujme se ale na ještě větší a mohutnější proměny,které nutně přichází a přijdou.Nevyhne se jim vůbec nikdo.Velmi těžké to budou mít lidé konzumní a pouze materiálně založeni v roli bezohledných dravců,kterých je všude vidět,jako hub po dešti,ti zduchovnělejší jsou nenápadní a naštěstí taky přibývají.Všimli jste si,kolik např.ubylo ptáků a zase za to mohou viry? Až se zvedne agresivita některých zvířat..zase to svedou na ,,novou nemoc",jako obvykle.Budou nám donekonečna lhát.Jenže je už mnoho lidí,co Vědí a ví co se ve skutečnosti děje.

Ikona diskutujiciho Renata 2019-02-23 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v lete sme sli autom po juznej Morave, tusim smer Zlin, ako sme sa autom dostali na kopec, odtial krasny vyhlad polia, nejaka dedina a za nou velky kopec,  prechadzali sme cestou, vzadu v dialke cca 3 km vzialeny kopec pred nami a ohnivo oranzova gula prechadzala ponad ten velky kopec tesne, pritom bolo poludnie, uplne som zostala zaskocena, bol to moment asi 5 sekunt, neviem, kam to zaslo, lebo potom sme klesali autom dolu a zavadzali stromy. S muzom sme len pozreli na seba s otazkou, co to bolo?? Bolo to velmi zvlastne, nic take som predtym nevidela.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek