Symbolický rozbor obálky časopisu The Economist pro rok 2018 (3.díl)

28.1.2018 v Symbolika 4

(3.díl)

Další díl začneme úryvkem z předchozího dílu:

„Veškeré symboly (nebo také jiným slovem, jak je v současné době zvykem říkat emotikony) leží na černém podkladu. Jestliže nějakého politika uvedou na stránkách časopisu na černém podkladě, neznamená to nic jiného, než že je v ohrožení, tzv. ,,na odstřel“. Většinou jsou ještě více či méně kolem siluety postavy nějaké světlejší barvy (na vysvětlení a jednodušší pochopení: jsou to síly jeho ohrožení, čím více černé, tím větší ohrožení, světlé barvy či stíny dávají ještě naději při jeho konstruktivních krocích pro „ELITU“)…..“

Jenom na vysvětlenou a pro lepší pochopení uvádím obrázek, který sice nemá nic společného s časopisem „The Economist“, ale je jednoznačný jedním pohledem. Co bylo znalcům symboliky řečeno? Než vše popisovat tisíce slovy, vyjádřili vše jedním obrázkem. Znamená: Politička se dívá do černé barvy a proto nemá pravice v norských volbách absolutně žádnou šanci, i kdyby byla zvolena…..


A nyní se podíváme na další sérii obrázků. Půjdeme tedy po levé straně obrázků směrem dolů. Jdeme dostředivě, čili centripetálně po spirále…..

Pod mužem s hůlčičkou, kde jsme minule skončili, se nachází královská koruna:

10. Obrázek

Královská koruna

Královskou korunou je pravděpodobně naznačena anglická královská rodina, která je samozřejmě také v ohrožení. Zprava se nachází tank, je v zelené, má to povoleno a nejedná se o nic jiného než o možné povolené násilné odstranění anglického trůnu. Popřípadě může být použita i nějaká „nainfikovaná nemoc“ na donucené odstoupení či svržení…..

11. Obrázek

Japonský státník?

Jedná se pravděpodobně o japonského státníka, který může být také donucen odstoupit pod pohrůžkou a nátlakem nějakého možného dalšího jaderného incidentu v jejich zemi. Japonsko má v současné době velké problémy s vodou (dle testů, které byly učiněny po celém Japonsku), je voda kontaminovaná radioaktivitou, a proto mohou být donucovací prostředky způsobeny nedostatkem nejen pitné vody ale i její možné další kontaminací třeba ze strany TEPCO????

Z toho důvodu je uveden na obrázku s japonským státníkem zprava jaderný výbuch jako hrozba a k tomu pořízení dostatečných zásob vody, tak jak si je udělal velbloud….

12. Obrázek

Kafíčko

Pohoda, klídek, kafíčko a huda bude moci zavládnout po odstranění MADAMME MERKELOVÉ pravděpodobně násilnou mocí a sice vojenským převratem, který je také delší dobu v Německu nachystán. Potom si konečně původní německé obyvatelstvo oddechne a může klidně zase slavit. Proto ta vojenská stíhačka v zelené barvě na odstranění největší evropské hydry…..

13. Obrázek

Obrázky planet a vesmíru

V tomto případě se jedná o možné ohrožení obyvatelstva planety Země z vesmíru cizí inteligencí. Po celá staletí „VĚ T CI“ a „ODBORNÍCI NA SLOVO VZATÍ“ a také „DUCHOVNÍ“ dělali z lidí naprosté ovce, blbce, tupce a omezence, aby nevěřili na jiný život ve vesmíru. Dělali z nás ŠAŠKY= KLAUNY. Klaun, který má místo očí dva křížky, čili dvě šestky, protože x=6 je umístěn mezi robotem (rozumějte ANDROIDEM či rasou ANIMUS ) Psal jsem o všem dopodrobna ZDE a byli jsme varováni před touto rasou od Leonarda da Vinciho před asi 500 lety. Tato rasa patří šesti padlým andělům z planety M51, jejichž uměle vyrobená rasa ANIMUS či ANDROID (používáte jejich techniku a mobily) kteří dostali díky Američanům přístup na naší planetu. Spojení mezi rasou ANDROID a naší planetou vytvořili právě padlí andělé. Z toho důvodu ten klaun s křížky místo očí.

Zde je video s KARDINÁLEM JUDASEM: DÍL 1. DÍL 2. DÍL3.

Pozor, ale jsou zde naštěstí i jiné technologie, které vlastní díky určitému mostu (rozuměj cestě či spojení) a možnou komunikací s těmi z povrchu, právě Putin. Viz zelené telemetrické lasery po celé planetě a padající obrovské (údajné meteority, které shoří v atmosféře). Jsou to koráby androidů, které překonaly portál, zhmotnily se a ihned byly sestřeleny….

14. Obrázek

Mlčící člověk s motýlkem pod krkem

Může se jednat o podnikatele nebo jakéhokoliv člověka, který díky zablokování mobilů, mobilních sítí, internetu a všeho s tím spojeného, bude mlčet jako ryba. Jednoduše a jasně vyjádřeno.

15. Obrázek

Poseidon a jeho vidle

Tento obrázek neznamená nic jiného než následující výrok. Všechno co v symbolech bylo uvedeno a bude uvedeno, bude tlačeno největší energií a silou, aby se dané USKUTEČNILO. Jak tedy vidíte, máme nyní velkou naději…..

Teoreticky by se mohlo jednat také o bohyni Athénu. Jsou vidět ženská prsa. Helma, kterou má emotikon na hlavě, ale není od bohyně Athény. Také se v její pravé ruce nenachází obranný štít. Vždy ho nosila se symbolem slunce a dobra. Také Poseidonovy vidle nikdy nenosila.

Ochranný štít znázorňuje terč a „trefu do černého“, aby se předurčené splnilo. Zde má lidstvo právě velkou naději, byla nám tím naznačena.

Poseidonovy vidle představují písmeno E na tyči. Znamenají ohromnou moc pravé intuitivní části mozku a výkonnou sílu tohoto světa. Byla zneužita určitými spolky, které symbolicky a následně i fyzicky díky tajnému vědění zotročily lidstvo.

Jedná se zde o pouhá 4 znamení, která se proměnila ve znamení tří písmen. Málokdo věděl, co to je a používá se to po celý den po celém světě a je ve všech jazycích stejné.

Jedná se o písmeno bratrství hada, a sice S

Potom o sílu Poseidonových vidlí a sice E

A symbol ženy, který je následující

A symbol muže, který je následující

Žena a muž splynuli v jedno a sice v písmeno X. Tím bylo dokonale zotročeno lidstvo, aniž by to tušilo.

Jedná se o slovo SEX, které v překladu znamená ,,Bratrství hada maximální energií a silou působí na ženy a muže“.

Obrázek 16.

Všechna primitivní dopravní zařízení k uskutečnění cest po vodě i po souši, ať už s motorem nebo bez, zde končí. I elektroauto má vytažený kabel ze sítě.

Dvojité lyže a dvojité hůlky znamenají, abychom dali pozor na dvojitou dualitu. Týká se to celého světa včetně Japonska, které je zde znázorněno zapadajícím sluncem (země vycházejícího slunce). Žlutý symbol by byl příznivější. Barva dalekohledu směrem od Japonska k bílému domu znamená, že Japonsko přestává hledět na pokyny z Ameriky a začíná si jít svou vlastní cestou, bude také osvobozeno z područí USA.

Obrázek 17.

Těžba ropy v Americe tím pádem končí a velké zisky z tohoto obchodu taktéž. Nacházíme se na rozcestí, ke kterému vedly dvě cesty (symbol ropné věže stojí na jakoby trojúhelníku a celý symbol je podobný písmenu T. T vždy ukazuje možnost dvou cest.) Přichází doma nových technologií, které mají být lidstvu konečně zprostředkovány po odstranění chazarské mafie. Tato zařízení nebudou pracovat na bázi mechanické a explozivní energie, ale budou ovládány myšlenkami pravé mozkové hemisféry a volnou energií.

(pokračování příště)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2018-01-28 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě přijde že The Economist těma obálkama vyloženě trolí konspirační lidi :D

Ikona diskutujiciho micka 2018-01-28 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Mám otázku ohledně symboliky a prezidentských voleb: vidíš nějaký význam toho, že volební účast v 2.kole byla 66,6%?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-01-28 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  jj bude o tom v zápisníčku, v aktuálním už mám vyčerpaný počet znaků.

Ikona diskutujiciho LucTuc 2018-01-29 00:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Skvělé, na to samé jsem se chtěl zeptat i já, tak to mě zajímá jaké vysvětlení na to má Alue. :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek