Tajemství civilizačních chorob – MUDr. Karel Erben

30.1.2016 v Zajímavosti 4

Velice doporučuji následující přednášku, kde MUDr.Karel Erben podrobněji vysvětluje problematiku homocysteinu, kterou jsme v nedávné minulosti už naťukli.

Přednáška MUDr. Karla Erbena o významu HOMOCYSTEINU pro zdraví člověka a o jeho uplatnění při vzniku civilizačních chorob. Civilizační choroby vznikají z nedostatku důležitých mikronutrientů ve stravě. V současné době se bilancuje, že za 50 let ubylo v zelenině a dalších plodinách asi 80 % z jejich původního obsahu vitaminů a minerálů.

Více o práci MUDr. Erbena na http://www.karelerben.cz/
Video bylo natočeno spolkem Goscha ve spolupráci s pořádající společností Felicius v sobotu 18. 4. 2015 na pražském Výstavišti.

Tajemství civilizačních chorob – MUDr. Karel Erben

https://www.youtube.com/watch?v=zJo0WhFGGX4


Komentáře

Ikona diskutujiciho Depe 2016-01-31 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tim plne souhlasim. Toto info se ke me dostalo uz pred delsi dobou a zatim se mi dari pri spravne nasazenych doplnich, zmene stravy a ocisty dostavat do cajku sve okoli i z tezkych pripadu (pokud je to z vrchu dovolene:-)).

Ikona diskutujiciho ifka 2016-02-01 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si poslechla úžasnou přednášku,která mi hodně dala.Jsem ráda,že zde jsou i odkazy,na které ihned klikám :-) Děkuji za toto video Alu :-)

Ikona diskutujiciho D. 2016-02-01 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice to s tím tak úzce nesouvisí, ale přikládám velmi pěkné video (má jen 8 minut) s názvem The Lie We Live. https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-07 03:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před časem jsem viděl video, kde MUDr. Erben doporučoval čas od času jíst hovězí maso kvůli snižování homocysteinu. Prý je v tom nenahraditelné. A varoval před vegetariánstvím – vegetariáni prý mají vysoké koncentrace homocysteinu a tím vyšší pravděpodobnost mnohých chorob. Tak nevím.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek