Tak vidí ta Alue bytosti z jiného světa, nebo ne?!?

19.5.2011 v Aluška.org 101

Tak vidí ta Alue bytosti z jiného světa, nebo ne?!?

Článek sepsaný na adresu těch, kteří ryjí, nevěří a pomlouvají.

___________________________________________________________

Leží vám tato otázka v hlavě?

Mnoho lidí má pocit – a mluvím nyní výhradně o odpůrcích existence nehmotných bytostí a tím i mého psaní, ne o těch, kterým se to líbí – že všechno tohle pochází z mojí fantazie.

Někdo mi dokonce přičítá nízké sebevědomí, nebo nějaké podobné komplexy méněcennosti, protože jinak si neumí vysvětlit, jak je možné, že šířím něco podobného.

S čistým srdcem vám přátelé můžu říci, že mám o sobě vysoké mínění, že se miluji, že bych nikdy nechtěla být žádným jiným člověkem než sebou. Ve svoji schopnost uspět (i v životě) bezmezně věřím a jsem o sobě přesvědčena. Toto vysoké sebevědomí a víru v sebe sama jsem si vypěstovala postupně, protože můj život nebyl zrovna lehký. Bylo nutné naučit se síle a to je to, co se snažím dál lidem předávat.

S nehmotnými bytostmi nejsem v kontaktu proto, abych si něco kompenzovala, ani si je nevymýšlím proto, abych měla nějaké přátele. To opravdu nemám zapotřebí.

Na mě andělé volali ,,Alue“, už když mi bylo 7 let a byla jsem malinká, nevěděla jsem o nich vůbec nic, až později.

Nemám zapotřebí od roku 2006 popisovat krásu svých zážitků a neuvěřitelná setkání, která mě provází skoro každý večer, když usínám.

Kdyby toto všechno byla má fantazie, uvedu to v úvodu tohoto webu.

Jsem poctivý člověk, nelžu, nekradu a nepodvádím. S lidmi jednám otevřeně a na rovinu, nepotřebuji se dělat zajímavou proto, abych se někomu zalíbila a už vůbec nemám potřebu si kompenzovat nějakou fantazii a vydávat ji za realitu po dlouhých pět let.

Podívejte se na mě, na sebe a na cestu, kterou si tyto stránky ušly. Proč se lidé začali zajímat a proč se začali vracet?

Protože přišli na to, že v roce 2006 dospívající pískle mluví o něčem, co je skutečné. A když se tomu otevřete, začnou přicházet krásné změny, vítané v životě každého z nás.

Kdo považuje všechny mé zápisky a rady lidem za pouhou fantazii, či lež, nad tím se mohu jen usmát, protože není možné lži a výmysly takto úzce provázat a ještě dokázat, aby je i ostatní lidé nezávisle na mě vnímali stejně, aby dokonce popisovali zážitky vlastní, nebo aby se na základě vlastní zkušenosti dostali ke mně, kde našli to, co jim okolí nedalo. – Vysvětlení.

Nejsem se svojí jasnozřivostí výjimečná, každý z nás může vnímat bytosti, které jsou dnes odsunované do říše pohádek, jako skutečné, živoucí a schopné ovlivnit a pomáhat v našem životě.

Pamatujte si, že realita se otvírá tomu, kdo věří. Mohu zde předložit desítky autentických fotografií, na kterých najdete andělská zjevení, ale pokud v ně nevěříte, budete je vždy nakonec považovat za kaz, flek, či odraz slunce, ačkoliv mohlo být už dávno za kopcem.

Kde se bere v lidech závist a pomluvy, které o sobě semtam najdu na internetu a občas zde v diskuzích, když jediné co dělám, tak mluvím o tom, co prožívám a snažím se poradit lidem, kteří se mě na něco zeptají?

Je to strach.

Bojí se snad logicky založení lidé, že mám pravdu? – Beze sporu ano. Kdo se vysmívá, vždy maskuje strach.

Vždyť andělé a nauka o nich, coby bytostech světla tu provází lidstvo už od jeho počátku.

Nikdy jsem neusilovala o nějaký převrat myšlení zdejších lidí. Necítím se být jako nějaký vůdce, nebo guru, nebo prorok. Zkrátka jen otvírám bránu, kterou lidé za sebou neustále zavírají a to mnohé děsí. Přitom se není čeho bát, vždyť nikoho nenutím mě poslouchat, nikomu nenutím, že andělé existují.

Můžu se s vámi bez problému bavit o počasí a o tom, jaké jste si pořídili krásné boty, nedělá mi to žádný problém.

Jen nabízím pomocné ruce, kdo o ně nestojí, ať jde o dům dál, vždyť jde vždy o moji i vaši svobodnou volbu.

Tak jako já nikdy nebudu schopná chápat pokročilou matematiku, protože můj mozek funguje na nelogičnosti, tak jsou lidé, kteří nikdy nepřijmou existenci andělů a je to tak v pořádku, protože kdybysme byli všichni na světě stejní, zbláznili bysme se z vlastní obyčejnosti a stereotypnosti.

Není ale v pořádku rýt na popud vlastního strachu do lidí, kteří se snaží uchopit něco dál, než kam sahá vaše vlastní mysl.

Kdo se tedy znovu a znovu ptá (a je vás očividně dost), ano, nehmotné bytosti vidím, není to výmysl, není to má fantazie.

Z psychologického hlediska jsem zdravá, netrpím depresemi, neberu žádné prášky a mám okolo sebe dost lidí, které miluji a kteří milují mě.

Co se týče pomluv na mé hodnocení sebe sama, jediná pravda je taková, že moje sebevědomí a sebedůvěra je vysoká, ale vždy tomu tak nebylo. Musela jsem sama sebe přesvědčit, než jsem k takové povaze došla a věřte, že to nebylo snadné, protože se prakticky v životě vychovávám sama, nikdo lepší na to nebyl.

Ano, nejsem dokonalá, občas mluvím sprostě a dělám chyby, nastoupím do špatného autobusu, nevyznám se v mapách, nebo nenasypu do brambor sůl, když mám. Jako každý jiný normální člověk.

Ale to co se vám tu snažím sdělit a to co vám nabízím je něco, v čem jsem si jistá naprosto. Je to neoddělitelná součást mého života. Neberte mi ji, protože si ji nikdy vzít nenechám. Nebudu mlčet.

Kam dál:

Další obrázky andělů – ZDE

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí“

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nelča 2011-05-19 06:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám tě ráda, opravdu jsi mi pomohla. Souhlasím s tebou v mnoha věcech. Jsi jeden z mých vzorů. Asi tak. :-)

Ikona diskutujiciho eknea 2011-05-19 06:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s Nelčou. Opravd jsi mi pomohla, vždy s tebou soulasím a mám tě ráda. Sama vím že jenohmotné bytosti existuji. Lidí jako ty je málo, a proto bychom si jich měli vážit, ne je odsuzovat.

Ikona diskutujiciho Táňa 2011-05-19 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,díky že jsi taková jaká jsi.Mám Tě ráda.Pokračuj ve své tvorbě je úžasná…

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vis co, Alue, nikdy jsem ti sem nic nepsala, ale dneska me neco napadlo.

Ikona diskutujiciho Bo 2011-05-19 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V ostatnom čase som kukla na podobné  blogy mladých ľudí a vidím základný zmätok. – Niekto používa výraz Nehmotný/á/é  a niekto Jemnohmotný/á/é pre bytosti čo bežne nevidíme, ale sú.

Ikona diskutujiciho Richard 2011-05-19 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nehmotné bytosti většinou spíš cítím než vidím nebo slyším, vnímám jejich energii, někdy vím, co mi chtějí sdělit. U Tvých popisů a obrázků cítím naprosto jasně, že jsou velmi přesné. Budeš-li své schopnosti v této oblasti rozvíjet, třeba jednou sestavíš nějakou podařenou encyklopedii. ;-)

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-05-19 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, proč máš potřebu se ospravedlňovat před těmi, kdož jak píšeš "ryjí"…??

Ikona diskutujiciho Hi 2011-05-19 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Api 2011-05-19 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, kdo nevěří, nevěří. Je to jeho chyba a pokud máš opravdu vysoké sebevědomí a víru v sobě, je tento článek zbytečný. Ať ti, co nevěří si dál žijou v "iluzi", ať jsou dál neúplní. Neví, o co přichází. 🙂

Ikona diskutujiciho Suny 2011-05-19 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Naprosto souhlasím.

Ikona diskutujiciho Pišta 2011-05-19 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcel by som ťa poznať osobne,aká si, cítiť tvoju energiu, Teba. Články…články sa písali, píšu a budú písať, ale o autorovi povedia len drobný zlomok pravdy.

Ikona diskutujiciho Gája 2011-05-19 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:A já si vůbec nemyslím, že má Alue problém v tom, jak své názory podává. Naopak! Dokáže vše podat s citem, s přesností, s tak úžasným výběrem slov, že po prvním přečtení je jasné, co chce sdělit. Nemusíme tápat v textu znovu a znovu a hledat význam. Že jí chybí pokora?? Na to jste přišla jak? …A že jí chybí vyspělost? Co to je? Neměla by se náhodou nakonec omluvit za to, že je mladá a je jí teprve 19 let? :-) Na svůj věk je velmi vyspělá, a zkušená je tolik, kolik stihla za ta léta odžít. A jestli takto bude "moudřet" s každým rokem, tak se máme na co těšit… A já se na to moc těším!!! A ještě chci říci jednu věc: Alue a ani nikdo další z nás neneseme zodpovědnost za chápání druhých lidí. To abychom se nakonec báli říci svůj názor na cokoliv, ve strachu, že nás někdo uslyší a připojí k našemu názoru. Z nás pak udělají fanatika a začnou vyčítat, že ten co poslouchal má tento názor kvůli nám….No jděte mi někam. A poslední věc: jak víte, že na Jupiteru není nebe? byla jste se tam o víkendu mrknout??

Ikona diskutujiciho Aran 2011-05-19 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Liu 2011-05-19 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky tě mám rád :), a moc. Asi mi to teď nevěříš, dřív jsi mi to ale věřila :D. Tvým stránkám vděčím za hodně, ve správnou chvíli mě nasměrovali správným směrem a dozvěděl jsem se z nich spousty věcí. Ty sama jsi nádherná, milá, paličatá :D hravá a kouzelná holčina a moc rád bych tě někdy potkal naživo. Jediný problém mám ale s tím, že to tvé vysoké mínění o sobě, které tu zmiňuješ často přerůstá ve víru ve vlastní neomylnost. Pro příklad ten poslední příspěvek s fotkou bytosti z hor. Prezentuješ to tu jako jednoznačný důkaz a přitom nejsi schopna připustit, že by to mohlo být jen to světlo. Třeba to ta bytost doopravdy je, třeba se tam projevuje právě v tom odrazu světla co já vim, ovšem podle stínů na stěně té hory se slunce vyskytovalo přesně v místě které je třeba proto aby se to světlo takto odráželo. A i přes to všechno nejsi schopna připustit, že by ses mohla alespoň trošičku mýlit. To je jen jeden příklad z mnoha. To je to co mě tu štve a díky čemu tu tolik reju. Neber to rytí tak vážně, ale zase jeho obsah úplně neignoruj. Jak říkám jinak tě mam ale opravdu moc rád :* :D.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: No ja se vubec nevidim, ze zadny problem nevidis 😉 Vse souvisi se vsim a je jasne, ze vetsina lidi, kteri chodi na tyto stranky, sem chodi proto, ze maji Alue za uzasnou osobu. Proto se da take predpokladat, ze v ni ani neuvidi zadnou chybu.

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-05-19 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě připadá nějaká pokora jako zbytečnost – naco bych se měla před někým klanět (i před stvořitelem) když jsme všichni jedno (i se stvořitelem)? Když mi někdo pomůže tak poděkuju, když se mi něco nelíbí tak to řeknu. Ale fakt nechápu, proč lidi lépe přijmou názor, který je prezentovaný jako: "Možná to bude takhle ale může to být i tak, bojím se to říct na plnou pusu abych náhodou někoho neurazila tak si to každý přeberte jak chcete..". Snad je samozřejmý že jeden řekne svůj názor který je pro něj pravda a každej kdo to čte si z toho vezme co potřebuje, na co si na něco hrát?

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-19 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ráda, že jsi napsala tento článek, třeba někomu nevěřícímu pomůže najít anděly a jiné krásy tohoto světa…

Ikona diskutujiciho Non 2011-05-19 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Naprosto souhlasím!

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podala jsem to blbe, omlouvam se. Tedy jinak. At uz je Alue vyspela nebo neni, at uz si prozila kdovico, at uz nekomu pripadaji moudrejsi deti nebo dospeli (ja znam mnoho deti i mnoho dospelych a nemohu rict, kteri z nich jsou moudrejsi, i deti umi byt hloupe ve svyslu rozvijejici se idiocie), jedno je jiste – Alue je teenager. Proste pubertak. A pubertak nemusi mit nutne ruzovy blogis o sminkach nebo chlastat a sexovat kazdy vikend na diskotece. Je to o pristupu, o podavani nazoru, o schopnosti prijmout cizi nazor a o takovem tom grimasu rozmazlaneho decka – kombinace rebelie s davkou "kdyz neni po mem, je zle". A to je ten hlavni kamen urazu.

Ikona diskutujiciho Leannka 2011-05-19 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja ti verím

Ikona diskutujiciho Nelča 2011-05-19 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: A ty umíš obhájit názor, se kterým, jak ty sama říkáš, vůbec nesouhlasíš?

Ikona diskutujiciho Lúthien Alcarin 2011-05-19 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chci Ti jen říct, že Tě mám také moc ráda, přesto, že jsme se nikdy neviděli…., občas mívám pocit, z toho co napíšeš, že tě snad odněkud už znám :). Dokonce, když jsem přišla na Tvé stránky, zdál se mi o Tobě zajímavý sen. Bylo to někdy začátkem tohoto roku.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: ano, presne to umim. Nic nehledam, vidim co vidim 😉

Ikona diskutujiciho Suny 2011-05-19 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Podle mě omni na ní chyby nehledá, naopak je to dobrá připomínka. vpodstatě se jedná o konstruktivní kritiku, která je na úrovni, žádná sprostá slova a žádné urážení. Jasně, že je na světě hafo zlých lidí, ale to neznamená, že budeme Alušce říkat, jak je skvělá a úžasná i když občas udělá nějaký ten přešlap a my jí přesto budeme říkat, jak je to správně, to přece k ničemu nebude. Tento mix pochvaly a připomínek je podlě mě nejlepší varianta. Alue to myslí dobře, má velký potenciál, ale i mistr tesař se někdy utne, na tom není nic divného a ani špatného.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: take se mi dnes o Alue zdal sen, byly jsme spolu a diskutovaly, to je prave i ten duvod, proc jsem se rozhodla tady dnes psat 😉

Ikona diskutujiciho Nelča 2011-05-19 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže Alue se kritiku nikdo říct nebojí, ale jiným, zlejším lidem jo… To mě na vás nejvíc zaráží.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: proc myslis, ze se nebojim rict kritiku zlym lidem? Ja se bojim rict kritiku jen jiste, ze to tak reknu, etnicke skupine, protoze mam rada sve nohy v nepolamanem stavu :D

Ikona diskutujiciho AChantall 2011-05-19 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja ti verím, píšeš o nich tak krásne a s láskou a autenticky, že mám vždy príjemné zimoriavky =o)

Ikona diskutujiciho Jíťa 2011-05-19 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,já bych neřešila jestli Ti někdo věří,že vidíš anděly.Prostě je plno lidí,kteří musí všechno vidět na vlastní oči,jenže jak víme zrovna u jemnohmotných bytostí to takhle nefunguje.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: ovsem, ze se pokora a sebevedomi nevylucuje, proc by se mela vylucovat?

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-05-19 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue moc ti to tu sluší 😉 připomínáš mi obličejem někoho. Já předpovídala že to tu bude taková bitka 😛 ,  se ti ani nedivím že to neřešíš. Každý na tobě vidí chyby a přesto tě tu ti co diskutují neznají a neví jaká jsi doopravdy. Neznám tě tak tě odsuzovat nebudu ale moc mi tvé články pomohly a to že na tobě všichni hledají mouchy, nějaké mouchy máš určitě ale přirovnávat tě k nevyspělýmu děcku který ani nezastane svůj názor… mě příjde že ho už jenom tím článkem zastáváš. Děkuju a můžu se zeptat kdy vydáš recenzi na online knihu rafaelovu školu jak jsem ti posílala?

Ikona diskutujiciho Alena 2011-05-19 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vykašli se na ně, holka. Jsem asi o 20 let starší než ty, ale věřím Ti a Tvoje stránky se mi taky líbí. Já sice nic nevidím, ale věřím. Ne, vím. Nedej se a jdi dál touto cestou.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: a ja zas predpovidala presne takove vyhrocene vztahovacne reakce lidi, kteri si nejspis muj komentar ani poradne neprecetli. Na jakykoli jen malicko nesouhlasny nazor, at uz je podany se sebevetsi snahou nikoho neurazit, reagujete jako byk na cervenou barvu. Jo, ja jsem taky cholerik, ale aspon si nehraju na nejakeho duchovne vyvazeneho jedince..

Ikona diskutujiciho Jíťa 2011-05-19 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:Každý si to nemyslí.

Ikona diskutujiciho Dragomira 2011-05-19 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Onni, tvé názory jsou výborné, dobře se mi čtou. Také nerozumím tomu, proč se hned někdo čuří, i když stokrát napíšeš, že nic nemyslíš ve zlém ani hanlivém :o)

Ikona diskutujiciho raramacejka 2011-05-19 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a my jsme ti za to neskonale vděční 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2011-05-19 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Vždyť se tu normálně v klidu diskutuje, nevím, kde vidíš nějakou bitku… A pokud máš na mysli Onni, nevím, proč by se tu nemohli vyjádřít i lidé, co chtějí napsat něco ze svého pohledu a ne pouze bezvýhradný souhlas s článkem (v takovém případě by už ani ta možnost přidávání komentářů neměla žádný smysl).

Ikona diskutujiciho Livi 2011-05-19 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, napíšeš nám nějaký podrobný popis jak vypadá víla? Mám schopnost vnímat jejich přítomnost, ale nedokážu je vidět. Chtěla bych vědět jestli mé představy odpovídají skutečnosti. Díky moc.

Ikona diskutujiciho Nelča 2011-05-19 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Bože a nemůže mít alespoň jeden den klid? Jaké by to bylo vám, na sebemenší chybu reakce…

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Musim jeste reagovat. Nemyslim si, ze bych psala neco, kvuli cemu by Alue musela vrit krev v zilach. Nerypu do ni ani ji nepisu, ze by se mela jit lecit. Jen podotykam, nad cim by se mohla zamyslet. Neni dokonala ani neomylna, to neni nikdo. (Ja osobne si treba spravne mirene pripominky k srdci beru, byste se divili jake trpelivosti jsem diky tomu za poslednho pul roku naucila. Ale to sem nepatri) Kazdy, kdo si zaklada blog/web, nebo jakymkoli jinym zpusobem verejne prezentuje sve nazory, musi ocekavat reakce. A pokud nema na to, aby je prijimal a chce mit, jak pises klid, pak je asi nekde chyba.

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-05-19 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Ale vždyt' já jen říkám že si myslím že člověk jako Alue není nevyspělý, asi se prostě jen nechce hádat. Ty se jí snad divíš? Pomerně dost lidí na ní hledá chyby, a přitom nikomu nic nedělá akorát ukazuje své názory ostatním. Hlavně já nemyslela bitku já myslela takovéto že každý se snaží předvést svůj názor a ostatním se samozdřejmě nelíbí a Onni jsem přímo nemyslela ale už jen tímto vidím že se ti taky nelíbí co jsem napsala a to není pouze u mě

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Musim jeste reagovat. Nemyslim si, ze bych psala neco, kvuli cemu by Alue musela vrit krev v zilach. Nerypu do ni ani ji nepisu, ze by se mela jit lecit. Jen podotykam, nad cim by se mohla zamyslet. Neni dokonala ani neomylna, to neni nikdo. (Ja osobne si treba spravne mirene pripominky k srdci beru, byste se divili jake trpelivosti jsem diky tomu za poslednho pul roku naucila. Ale to sem nepatri) Kazdy, kdo si zaklada blog/web, nebo jakymkoli jinym zpusobem verejne prezentuje sve nazory, musi ocekavat reakce. A pokud nema na to, aby je prijimal a chce mit, jak pises klid, pak je asi nekde chyba.

Ikona diskutujiciho onni 2011-05-19 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jej, omlouvam se za to, ze je to tady dvakrat (navic i nejak divne), kdyztak at to druhe Alue smaze (pak i toto)

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-05-19 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky týhle diskusi jsem došla k překvapivýmu poznání. Zamyslela jsem se totiž, co mi na Alue nejvíce vadí:) Smajlíka tam dávám proto, že se nerada stavím do role hodnotícího a ani mě nic nenapadlo tak jsem se k tomu musela donutit. Přišla jsem na to, že co mi asi trochu vadí je, že když jí tu psal někdo o andílkách a vychvaloval jí, tak se s ním bavila víc i když to občas ten člověk dle mě přeháněl (např. koupu se ve vodopádech světla, kolem mě tančí zástup andělů, aluško milovaná atd. – že jí to nepřipadalo přehnaný ani komický ale naopak se jí takový člověk líbil a ocenila ho). Nejdřív mi připadalo logický že mi to vadí vždyť je to jasný že když je někdo přehnanej na jakoukoli stranu tak by se s ním rozumný člověk neměl bavit. Ale pak jsem si řekla – proč mi takováhle blbost vlastně vadí? Tak jí jsou sympatičtí lidé co ujížděj na lásce a světle a co? A pak mi to najednou došlo. Když jsem sem psala tak mi přišlo, že alue nejsem nijak moc sympatická. A když jsem pak viděla, že si rozumí více s lidmi, kteří jí dle mě jenom naschvál lezou do zadku, tak jsem trošku žárlila. Takže jsem se díky tomu, co mi vadí na druhých dozvěděla něco o sobě. (nízký sebevědomí a z toho plyne snaha se každýmu zalíbit a být něčím výjimečná).

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-05-19 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo vidět nechce nikdy neuvidí, kdo nechce dát pokoj, pokoj nedá 🙂 Toto je boj s větrnými mlýny. Je tu mnoho lidí, kteří ví, že si nevymýšlíš, jenom se neozývají tak hlasitě, jako "rejpalové".

Ikona diskutujiciho Baru 2011-05-19 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Baru 2011-05-19 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Veronika 2011-05-19 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobře, že nebudeš mlčet, protože jsi člověk, který má co říct… a na pomluvačné huby se vybodni… když takoví lidé jsou skoro všude, ale hlavu si s nimi lámat nemusíme.

Ikona diskutujiciho Baru 2011-05-19 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to měla být reakce na[45]: xD

Ikona diskutujiciho titi 2011-05-19 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Katrin, vidiet, ze mas uzasnu sebareflexiu… :-),

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek