Test: Vyber si květinu a zjistíš co potřebuješ

28.6.2021 v Poselství 3

Květiny jsou prostředník, za pomoci kterého se k nám matka příroda snaží promlouvat. V minulých stoletích byly květiny používány jako tajná znamení a posvátné symboly, aby upozornily toho, kdo byl zasvěcen. Dokonce i za inkvizice existoval tajný jazyk, kterým se zasvěcení dorozumívali za pomoci květin.Každá květina vyzařuje jinou energii. Když nás nějaká květina přitahuje, znamená to, že k nám její energie promlouvá. Zkuste se s těmito schopnostmi více spojit a vyzkoušejte si to v dnešním testíku. Vybírejte zcela volně, každá uvedená květina vám nese dobré poselství.

Zvolte si z následujících květin tu, která vás nejvíce přitahuje. Pak si můžete přečíst výklad:
KOSATEC
LEVANDULE
PIVOŇKA
MAGNÓLIE
ORCHIDEJ
NARCISKY
VLČÍ MÁK
KONVALINKA
TULIPÁN
KARAFIÁT

Vlčí mák: Chci se osvobodit
Pokud jste si vybrali tuto květinu, zpráva je docela jasná. Vlčí máky byly vždy spojovány se svobodou a hořící potřebou osvobodit se od hmotných pout a problémů. Měli byste si pamatovat, že pokud budete mít víru v sebe, můžete dosáhnout čehokoli a překonáte všechny překážky.
Je zřejmé, že je tu něco, co vás už dlouho trápí. Možná vám ještě není jasné, co to přesně je, ale toužíte po svobodě a po nových příležitostech. To, co jste celý život budovali, by nemělo být vaše břímě, ale nástroj k tomu, abyste se cítili šťastní a požehnaní.

Kosatec: Chci mluvit narovinu
Tato květina souvisí s komunikací, dopravou a tajnými zprávami. To, co se vám tato květina snaží říct, je, že máte vždy mluvit upřímně to, co si skutečně myslíte a co cítíte srdcem. Lži otráví vaši auru a vaši duši. Musíte se tedy spojit se svým srdcem a svou nejpravdivější podstatou a nezaobalovat svoji upřímnost do pohodlnějších lží.
To, že budete díky neupřímnosti oblíbenější u ostatních, vás nemusí učinit šťastnými. Být věrný sám sobě, vás však šťastné udělá.

Narcisky: Chci začít znovu
Tato květina ztělesňuje vroucí potřebu překonat obtíže, kterým člověk čelí, a zahájit novou lepší verzi sebe sama. Měli byste se soustředit na to, co je na vás skvělé, pěstovat tyto dobré vlastnosti a zároveň se zbavit toho, co vás tahá dolů. Je velmi důležité se sebrat a zaměřit se na větší cíle.
Matka příroda se vám snaží říct, že jste skvělí. Věřte tomu, začněte znovu.

Karafiát: Chci zahnat zármutek
Každého něco bolí. Každý má horší období, prožívá bolest nebo ztrátu. Neměli byste však nikdy být otroky bolesti, nebo své minulosti. Nesete své břemeno už dlouhou dobu, proto nyní nastal čas tuto temnotu zahnat a otevřít se nekonečným možnostem tohoto světa. Karafiát je symbolem bolesti, kterou je načase pustit.
Matka příroda vám chce připomenout, že láska je všude kolem vás a čeká na vás štěstí, pokud budete připraveni vidět tuto pravdu. Je potřeba, abyste udělali první krok. Vyšší síly vás podpoří.

Magnolie: Chci projevit své duchovní dary
Mnoho let ve vás rostly nadpřirozené síly, které se snažily najít způsob, jak se vyjádřit. Matka příroda se vám snaží říct, že vše, co musíte udělat, je naslouchat vašemu srdci, naladit se na tyto síly a vyjádřit je vůči sobě i vesmíru. Nebojte se těchto sil, nebojte se sami sebe. Jste moudří a kompetentní, jděte do toho.

Tulipán: Chci vyjádřit svou lásku
Toto je květina, kterou matka příroda vytvořila, aby skrze ni vyjádřila lásku a vášeň. Pokud jste si vybrali tuto květinu, znamená to, že je vaše srdce plné vroucí lásky a chtíče, které je třeba vyjádřit. Nejprve však musíte vyjádřit tuto lásku vůči sobě samému.
Tím, že se budete milovat a uznávat své největší a nejdůležitější charakterové kvality, otevřete cestu Vesmíru a vpustíte do svého života vyšší podpůrné energie. Můžete také začít vyjádřením své lásky přírodě a bytostem okolo vás, protože to povzbudí tok lásky zpět do vašeho života.

Levandule: Chci nastolit mír
Tato květina ztělesňuje přírodní síly, které mohou přinést mír a klid. Její podstatu již dlouho používají alchymisté k podpoře míru a čisté mysli. Proto je vaše mysl pravděpodobně plná znepokojivých myšlenek, které je třeba vyhnat. Co však musíte udělat jako první, je obejmout a uznat to, co vás vlastně trápí. Tím děláte první krok ke svému štěstí. Tento boj nemůžete vyhrát, pokud nevíte, proti čemu vlastně bojujete. Nejvíc obvykle bojujeme sami se sebou. Přijměte tedy tuto temnou část sebe sama a přijměte závazek jít kupředu a změnit svůj osud k lepšímu.

Konvalinka: Chci se znovu cítit jako dítě
Pokud jste si vybrali tuto květinu, pak se vám pravděpodobně Flora snaží připomenout, že jste skvělá, dobrá a čistá duše. Umíte snadno kontaktovat vaše vnitřní dítě. Děti nevnímají hranice a omezení tak, jako to mají dospělí.
Co vám asi v životě chybí, je vědomí toho, že je všechno možné, pokud to skutečně chcete. Přijměte nekonečné možnosti, které vám svět nabízí.

Orchidej: Chci projevit své touhy
Je zřejmé, že u vás v minulosti došlo k mnoha zklamáním, pokud jde o to, co k sobě chcete v životě přitáhnout. Mohli jste už ztratit víru. Orchideje ztělesňují plodnost a materiální projev. Proto pokud jste si vybrali tuto květinu, znamená to, že ve vás stále existuje velký potenciál tyto vlastnosti manifestovat.
Nejprve musíte meditovat o tom, čeho jste již dosáhli, a vizualizovat svůj osud, jako by hranice a omezení neexistovaly. Poté si představte, jak kvetoucí orchidej rodí vaše touhy. Tuto vizualizaci opakujte každý den pro celý měsíc. Energie přírody vám pomůže.

Pivoňka: Chci život v prosperitě
Je to pravděpodobně něco, co si přeje většina lidí. Zdá se však, že vy to zjevně potřebujete víc, než ostatní lidé. Jako by vaše štěstí záviselo na šťastném manželství a hmotné hojnosti. Matka příroda je tu, aby vám řekla, že je nepotřebujete. Štěstí, láska a hojnost jsou již ve vás, protože jste dítětem matky přírody a zdědili jste je při svém narození.
Vše, co musíte udělat, je projevit tyto touhy bez hanby, či lítosti. Koneckonců je to vaše právo již od narození.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Zina 2021-06-28 07:56:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu,slyšela jsem tuhle,že byly jahůdkové svatyně a ty byly spojeny s láskou.

Ikona diskutujiciho Emily 2021-06-28 12:19:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc krásný článek. 🙂 Děkuji ti za něj. 🙂

Ikona diskutujiciho Zina 2021-06-29 13:59:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě Ti chci Alu napsat,v souvislosti s květinami,že se na květiny mohou dávat bílé stuhy,ale na dárky ke svatbě ani svátku a narozeninám se bílé nedávají,jen na vánoce na dárky ano a tam se používá zelená,bílá a červená

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek