TRANS-FORMATION? Člověk ztratil řeč lásky a Vesmíru! – DOPORUČUJI

2.8.2013 v Poselství 25

Velice důležitý vzkaz pro všechny lidi

Vážení čtenáři,

Dovoluji si Vám krátce komentovat film, který dole uvádím. Vše, co jsem se Vám snažil po celá léta na osudu vysvětlit, máte uvedeno v jednom jediném filmu, který je nejlepším filmem (dle mého názoru) vytvořeným pro lidstvo. Vytvořený pro lidstvo, než dojede na konečnou stanici.

PRO KAŽDÉHO ČLOVĚKA NA PLANETĚ ZEMI BY TENHLE FILM MĚLA BÝT POVINNOST HO SHLÉDNOUT. (POVINNÁ ČETBA)

Ptáte se mne proč????? Je to nadmíru jasné. Člověk se stal na planetě Zemi nebezpečný sám pro sebe a pro celou lidskou rasu. Bylo to také řečeno v MATRIXU architektem. Člověk není v podstatě problém, ALE JEHO MYŠLENÍ A JEDNÁNÍ.

Jeho myšlení a jednání je utvářeno domestifikací. Lidstvo se stalo samo sobě cvičitelem. Odmala hned po narození je formován svými rodiči a hlavně potom školkou, školou, střední a vysokou školou. Aby byl člověk v MATRIXU úspěšný, musí po celý život papouškovat a říkat to, co je v systému zavedeno. Běda jak člověk, který pochopil a prohlédl do jiných dimenzí, a má zároveň vysoké postavení, začne otáčet v jeho úvahách před kolegy či veřejně. MATRIX to velice dobře zařídil, bude naučenými papouškujícími AGENTY MATRIXU prvně zesměšňován, ponižován, udělají z něho blázna a nakonec vyhodí z jeho pozice. Ve filmu 13:20 – 17:08.


Cenu kterou za papouškování ale zaplatíte, nejsou už peníze, ale život VÁŠ SAMOTNÝ!!!!!

Každý jednotlivec je v systému držen levou částí mozku. Proto říkám, že levá část mozku patří do koše či do záchodu. Jste jí zotročeni. 18:04

Podívejte se, kolik jednotlivců neustále zastává vědu a vše s ní spojené. Protože systém VÍ, že tohle nebezpečí zde je, nasadí po celém světě do diskuzí jedince, kteří mají za úkol vymývat nadále mozky nesmysly přijatými vědou.

Proto se snaží systém nasadit všude jedince, aby na volně dostupných webech nemohla být šířena ta správná DATA. Poznáte je jednoduše. Odvolávají se na důkazy a na vědu a až přímo hysterickým způsobem za vědou stojí. Nepřipustí žádné odchylky. To jsou jejich vynikající AGENTI.

Člověk ztratil řeč lásky.

Řeč zde není myšlena jako slovní forma vyjadřování. Je to projev každého člověka ke každému a k přírodě. Beze slov, bez mluvy. Pohledy a jednáním. Jakmile otevře člověk ústa v MATRIXU a řekne ,,já tě miluji„, lže, lže a opět lže. Je to jeho levá mozková hemisféra. Má dojít k ovlivnění toho druhého, levou hemisférou, na kterou jsme byli naprogramováni. Podívejte se jak skoro veškeré lásky na planetě zemi končí. Soudy, nenávist, závist, nepochopení a někdy i vraždy. Ale na začátku byla přece láska. Ano, ta nepravá, slovní.

Podívejte se, kam vede věda, která lidsvo slučuje se stroji. Do totální katastrofy a konce lidstva. Přijdou, povede-li se jim to, „TRANSHUMÁNNÍ LIDÉ“. Dnes už není vyhnutí. Jsme všichni zasaženi mikrotechnologií a mikročipy, které nakonec na povel antén mobilních telefonů vše aktivují a z člověka se stane BIOROBOT. Navždy. Zotročení navždy. Není tomu úniku. Chemtraily po celém světě to jistí a je to právě jejich hlavním úkolem z lidí udělat TRANSHUMANOIDY. Jedy a viry jsou jen produktem pro snížení populace. To je ta špatná zpráva pro Vás.

Ta dobrá zpráva pro Vás přichází až nakonec. V případě že dojde k uvědomění lidstva o kterém neustále hovořím, člověk se opět stane sám sebou a vytrhne se sám z tohoto předurčení vědou a technikou. Bude to to slibované PŘEVIBROVÁNÍ. Jinou možnost už člověk nemá.

Nyní ale nastává situace, která rozděluje lidstvo na dvě kategorie. Na kategorii lidí, kteří si přejí převibrovat a na druhou, která má zájem jenom na MATRIXU a chránění MATRIXU zuby nehty.

Po 31.03.2013, kdy doposud nedošlo k uvědomění lidí a veškeré bytosti na planetě Zemi, dle Májské civilizace, měly možnost převibrovat, nyní se karta otočila.

Převibrování bude umožněno jen lidem, kteří jsou uvědomělí, jsou v kontaktu s přírodou, respektují zákony vesmíru a neřídí se vědou. NIKOLIV SLOVNĚ A PÍSEMNĚ, ALE SKUTEČNÝM KONÁNÍM A JEDNÁNÍM. Je ale nutné docílit KRITICKÉ HODNOTY LIDÍ, která povede k převibrování. Další dobrá zpráva je, že počet jmenovaných lidí se zvyšuje. Nemáme už mnoho času. Proto prosím (bylo by vynikající) buďte tak laskavi, tenhle článek a film pošlete co nejvíce lidem.

Film 30:14

Milióny dětí vyhledávají lékaře a říkají: ,,Nic necítím. Necítím se být člověkem“. To je dokonalým znamením, že lidé už nejsou ani schopni ztotožnit se s lidskou rasou, protože se už nacházíme uprostřed procesu dělení lidstva na dva tábory. Morgellony již udělaly své. Podprahová data neustále vysílaná do mozku dětí počítači, televizí a mobilními sítěmi, udělali také své.

Ptáte se, co z toho plyne?????

Tak jak Vám to řekli v MATRIXU.

BUĎ LIDÉ NAVŽDY ZVÍTĚZÍ NAD STROJI, NEBO STROJE NAD LIDMI.

Byl by to konečný kriminál se vším všudy.

Nenechte se tímto kratičkým článkem odradit a několikrát se podívejte kvůli uvědomění na film. Prosím, rozešlete ho co nejvíce lidem. Děkuji…..

Vynikající vzkaz pro Vás v minutě 59:58 – 1:00:05 pomocí SMART METRU.

JEDINÉ ŘEŠENÍ, KTERÉ EXISTUJE, SE NACHÁZÍ V PŘIROZENÝCH ZÁKONECH VESMÍRU A V LIDECH, KTEŘÍ JEJ CTÍ.

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

http://www.youtube.com/watch?v=QHNeR3BGM2E

V případě, že by se přiklonily temné síly na planetě Zemi vyvolat třetí světovou válku, dojde k EMP, o kterém jsem mnohokrát hovořil na přednáškách. Tím by bylo také zajištěno zlikvidování nanočipů v těle každého jednotlivce. Problém by se tedy vyřešil z velké části sám. Otázka zůstává, co by bylo potom dál.

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný…

Žádám tímto čtenáře, aby cokoliv komentovali jedině v případě, že už viděli film.

Bez filmu není možné pochopit smysl a souvislosti.

Prosím, sdílejte toto poselství s vašimi blízkými.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Příspěvky čtenářů“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho lenka f 2013-08-02 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za uvedení tohoto videa. Už delší dobu, jak se tak rozhlížím kolem sebe, mám pocit, že to k tomuhle směřuje. A je opravdu trefné, že pokud chceš zničit nepřítele – změň jeho děti. Stačí se třeba někde rozhlédnout a vidět reklamy nebo plakáty člověka v objetí s robotem apod. Je to odporně morbidní, tak to vnímám já. Spousta lidí si třeba ani neuvědomuje, proč se takovéto plakáty dělají. Je to dobrá masáž.

Ikona diskutujiciho just it 2013-08-02 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdárek :-). Nemám dnes čas si to pouštět celé. Já se spíš obávám toho, že roboti a technika bude natolik vyspělá, že si sama sebe uvědomí. To je něco, co píší už i v cizích vědeckých časopisech. Stroje začínají být natolik vymakané a vědci píší (ne všichni, dělí se na dva tábory; ti, kteří se o to zajímají), Nevíme, kde vzniká vědomí. Čapek ve své knize R.U.R. nám dal odkaz, že by se to klidně mohlo stát a z toho strach mám :-).Navíc už i zneužíváme metodu umělého oplodňování a obávám se, že v budoucnosti už bude možné si i vybrat jaké embryo se do maminky vpraví s tím, že se zjistí dopředu, jaké miminko se narodí atd. Peníze a pěstování sebe sama (zde nebudu psát chování – info jen pro netykavky)…-> to je další myšlenka, která mě napadá, protože více než transhumanoidi mne ještě trápí, že většina mužů dnešní doby má podprůměrné množství spermií ve srovnání s dřívější dobou a skutečně za dvě generace zřejmě většina mužů bude neplodná. Už teď se spermie uchovávají k tomuto účelu a to není humorná hypotetická situace. To je fakt. Vždy, když si na to vzpomenu, tak si řeknu – To se nás matička země chce zbavit, chce nás zeliminovat, aby se rozmnožovali jen ti lepší, ale člověk to očůrává. No a další věc je klonování, kde někteří vědci (já už si ta jména fakt nepamatuju), ale veřejně se přiklánějí k možnosti klonování lidí, hypoteticky. Nebylo by dobré, kdyby jste existovali ještě jednou? Mohli byste svému já říci, jaké jste měli nadání a on by pokračoval, kde vy jste skončili. Klonování lidí a bohužel i orgánů (bohužel), je ale zakázáno. I když, co my víme, kde se co děje ;-). Jinako ve svém životě se většinou neřídím mozkem, ale svým srdcem. Pokud mám u srdce teplo a lásku, jemné šimrání, vím, že jdu v životě správně. Když pociťuju tíhu, změním své počínání a zas pocítím lásku. Spoustu lidí se k přírodě navrací. No a středověk byl pěkně hnusný a zlý. Historie se opakuje. Vždy šlo o moc. Další část filmu si pustim v následujících dnech. Nemám čaaas. Jo a školský systém že studenty mění… já seděla vzadu a četla jsem si, co jsem chtěla! A taky jsem ze školy zdrhala a dělala průšvihy, tak nevím, jestli školský systém je natolik špatný. Rozhodně jsem tam chtěla, i když mé zdraví utrpělo, ale chtěla jsem tam chodit. A už je na rodičích, jak své dítko vedou doma a co ho doučí -> např; aktuální dění aj. Co dítě mění je podle mě hlavně základka, tam je kámen úrazu. Navíc nějací smutní učitelé za směšný plat musí učit děti a kazit jim ideály, to jo, daleko raději bych ten čas prolezla po stromech, po střechách a prodloužila si své krásné dětství, o které jsem byla hnusnou základkou okradena :D.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-02 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak prozatím z 8 komentářů bylo možné uveřejnit 2. Zbývajících 6 byl trolling, ale místy velmi kvalitní.

Ikona diskutujiciho Gray 2013-08-02 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak až se to zachází. Zajímavý film, rovněž se přidávám k díky za jeho uvedení.

Ikona diskutujiciho Naso 2013-08-02 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě se tam nezobrazují titulky

Ikona diskutujiciho mk 2013-08-02 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím všechny. skvělý článek. ta věta začínající v 1:14:58 je jako facka ze tmy a já byl její trefností překvapený, přestože to vím a každý den to mám na očích.. shrnu-li to jedním slovem: OTUPĚLOST nebo možná spíš REZIGNACE. když se na tohle téma s někým začnu bavit, ťuká si na čelo.. "jak, že nás práškují?" / "co bereš za medikamenty?" / "jsi v nějaké sektě?" / "moc koukáš na sci-fi, něco takového by se dávno vědělo." .. paradoxně ty lidi neslyším mimo pracovní záležitosti rozebírat nic jiného než tv program, "politiku" a senzační technologické pokroky. jsou to ti samí, co mi rozmlouvají alternativní medicínu, ale básní o skvělých zkušenostěch s těmi a těmi prášky, přestože jim samým od zdravotních problémů nikdy úplně nepomohly. je mi z toho pokrytectví zle, ale jak pomoct někomu, kdo pomoct nechce? už jsem mockrát narazil..

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-08-03 07:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mě naprosto šokující a zároveň mi to hoodně otevřelo nové obzory. Hrozně moc děkuji. Taky jsem konečně pochopila, proč se mi vždycky intuitivně něčím hnusili roboti, nikdy jsem nikomu nedokázala vysvětlit, proč mi tak vadí. Technologický pokrok by byl úchvatný a užitečný, kdyby Svět kráčel k dobru a lásce. Sedím tu, koukám na svého syna a říkám si, PROBOHA, VŽDYŤ JSME LIDI! A je to tak krásné… Cítit lásku v srdci, usmívat se, plakat, utěšovat :D Všude je tolik krásy, ve všem živém i neživém. Lidé se jen dívají přes mlhu, kterou ale není těžké odstranit, když se chce! Lidé hledají Boha v náboženství, v sektách, u podvodníků, hledají slávu a moc v penězích, ve válkách, "spásu" v technologii a přitom vše co potřebujeme najdeme tak blízko – přímo v sobě… ve svém srdci je střed všeho – tam najdem lásku, mír, klid nebo Boha chcete-li. Od toho se odvíjí vše. Takže ne – v parku není mrtvo, když tam zrovna není plno lidí a nekoná se tam nějaká akce. Není tam mrtvo, člověče rozhlédni se a podívej se dětskýma očima, jakobys viděl všechno poprvé… Stromy, tráva, květiny, včelky a tak dááále.. Je v tom život, je v tom krása, láska, ve všem je Bůh! Strašně moc si přeju, abysme to dokázali… Já už se na to nechci dívat, jak tento krásný Svět spěje – sory – do sraček… Musíme to změnit!!! ♥

Ikona diskutujiciho mg 2013-08-03 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… že ďakujeme.

Ikona diskutujiciho David 2013-08-03 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Mám pokračovat ? :D

Ikona diskutujiciho Schmetti 2013-08-03 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se na ten film rozhodně podívám a pak ti to tu okomentuji ještě jednou. Díky moc za zveřejnění.

Ikona diskutujiciho JJJ 2013-08-03 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten film jsem zu videl,ale rad jsem se podival jeste jednou,na takove filmy je lepe se podivat vicekrat,ano v te 1 casti je velmi zajimave rozvedena teorie ohledne memu,je to pomerne novy objev tusim,ze na to napsala clanek anebo ho snad sama objevila (ten mem,ted zu presne nevim)Susan Blackmore,jmenuje se to teorie memu a pak jeste geny memy a treti replikator,uz tenkrat pri tom cteni mne napadlo,jestli ty male potvory nejsou nejakym zpusobem zodpovedni za velmi podivne chovani novodobych lidi-asi tak,jako by ty lidi nakazili,no a po zhlednuti tohoto doku to vypada,ze jsem nebyl tenkrat az tak moc vedle.Pak jsou tu jeste ty morgelony, nanovlakna,kdovi kolik lidi s tim uz po svete chodi,kolikrat si rikam ze to snad neni ani mozne,to, co se zde deje a jestli to nahodou vsechno neni jen nejaky moooc skaredy sen.David Icke v prvni casti doku serialu "Lev uz nedrima"tvrdi,ze nynejsi svet je pouhy hologram,tak kdo vi,jak to vsechno vlastne je.

Ikona diskutujiciho eveline 2013-08-04 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím taky moc poděkovat! Moc pěkný film, pěkně udělaný :-) Ikdyž mluví hlavně o tom špatném, dává naději a to je moc fajn…

Ikona diskutujiciho Element 2013-08-04 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento film som dopozeral s velkymi tazkostami.

Ikona diskutujiciho Sam 2013-08-04 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Pravděpodobně ses napodíval na celý film. Jinak bys takhle nepsal. Je to spíše film, který uklidňuje, lidstvo má ještě šanci. Film rozhodně nikoho nestraší. Ba naopak dává lidstvu naději!

Ikona diskutujiciho Martina K. 2013-08-04 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja teda nevim, me moc positivni nepripadal, spis jsem si porad rikala, tak co vlastne jeste muzem delat? Pousti to na nas ze vzduchu, obrana neni zadna a jestli to pak opravdu spusti a my zacneme reagovat podle jejich predstav a chovat se jak nam poruci, protoze to tak budem citit diky programovani…tak co se vlastne da delat? Spolehat na to, ze nakonec jeste vcas se vsichni probudi??

Ikona diskutujiciho Tammy 2013-08-04 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děsivé, ale uvěřitelné. Jen mám ten pocit, že čím víc se snažím s lidstvem jako takovým soucítit a chápat ho, tím víc se mi to lidstvo snaží překazit. Nechat se předělat na stroj. Připadá mi to šílené. Nepochopitelné. Absurdní. Vesmír se musí lidem smát, když to vidí. Neomezené možnosti, které má lidská mysl, jsou mnohem úžasnější než jakýkoli stroj. A co teprve příroda. Jsem si jistá, že skutečný lidský potenciál je stroji nenahraditelný a je nesmírně smutné, že si to lidé mnohdy neuvědomují.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-08-05 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

žit podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia to je evolucia /vedomia a svedomia/

Ikona diskutujiciho kikina 2013-08-05 02:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to strašné kam ten svět spěje. Já bych nikdy nechtěla bejt robot a necítit třeba lechkej  vánek ve tváři, sluneční teplo, chladnou vodu v parních dnech či bolest jako třeba když zakopnu, píchnu se jehlou, odřu si koleno, protože i ta bolest je součástí každodeního života. Ale nejvíc by mi chiběly citi hlavně láska.

Ikona diskutujiciho mama mia 2013-08-05 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den,

Ikona diskutujiciho Ivo 2013-08-06 00:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a na konci veku nam museji rict pravdu 🙂

Ikona diskutujiciho Sokrates 2013-08-06 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, film je zajímavý, ale pro mě nic nového nepřinesl. Před 14 dny jsem šel organizovaný turistický pochod. Letos jen denní 68km. Šel jsem s jednou pochodnicí, která také docela často chodí. Svých 68km jsme v náročném terénu s tropickými teplotami došli za 20h na pohodu. Kolegové šli 120km a ten nejlepší "kyborg" to dal za 17:43h. Slovo kyborg používala spolupochodnice a myslím, že je příkladné. Mnoho lidí jde pochod přes bolest, často tupí bolest brufeny a jinými nesmysly. Nějak se nám vytrácí lidství i u obyčejných turistických pochodů. Chodím také a rád, ale můj největší doping je kofola nebo cappy. To jen mě napadlo k tomu filmu co se z nás pomalu stává – hybrid člověk-stroj. Stačí se učit z přírody a našich předků, ale hlavně poslouchat hlas svého srdce.

Ikona diskutujiciho Amálka 2013-08-06 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za odkaz. Tenhle film ve mně znovu vyvolal pocity, které jsem naposledy s někým sdílela asi tak v 17 letech. Došlo mi, že jsme chyceni do své vlastní sítě, která nás ovládá (přesně jak říkají ve filmu, že jsme "otroci systému") a hledala z toho cestu ven. Když jsem se o tom ale zmínila doma mamce, tak mě bylo v dobré víře doporučeno, ať si takové myšlenky nechám raději pro sebe, jinak skončím velmi rychle v blázinci, vedle kterého jsme bydleli. Pocit, že kdo se vymyká systému, ten bude společností zničen, mě ještě utvrdil v mém přesvědčení:-) No vida, o 13 let nás to pomalu dohání a nutí k zamyšlení, abychom konečně přijali zodpovědnost a vzali věci do svých rukou. Že už jsme ale zašli tak daleko,to bylo pro mě dost šokující (i když jsem to tušila). Každopádně budu ho šířit dál.

Ikona diskutujiciho Marcela 2013-08-08 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi mají to, co si přitáhnou do života…samotná myšlenka má velkou sílu…dávejme si tedy pozor na svoje myšlenky…mysleme pozitivně…;-)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-08-10 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasný film, děkuji za něj. Dodal mi sílu a naději, nepůsobil na mě vůbec pesimisticky, pouze ukazuje realitu.

Ikona diskutujiciho Dobrochtělka 2015-02-11 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film je skvělý.Tak jak se tedy bránit?Nemít v sobě strach,ale lásku.Mít konstruktivní,láskyplné myšlenky a vzájemně si pomáhat,podporovat se a považovat ostatní za rovnocenné.NELHAT,nepodvádět.Často pobývat v přírodě.Zrušit všem lidem dluhy,které je zotročují a poplatky za energie atd.Nepřehánět to s dalším náročným,násilným,stresujícím vzděláváním ve školách řízených státem, kde nám záměrně snižují IQ -"opakování")a po skončení ZŠ raději se vyučit řemeslu nebo nějaké potřebné práci nebo manuálním činnostem potřebným pro život, na které pro samou školu není čas,zvláště je-li tam student od 7 do 16 hod.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek