Trans malého srdce

26.10.2010 v Čtenáři 6

Srdce

K dopisu snad tolik: Máte možnost přes odkaz číst velmi starý článek. Ač můj, s dnešním slohem se nedá srovnat. Jde zde krásně vidět vývoj člověka za pouhé 4 roky.

Milá Alue,

právě jsem si přečetl tvůj článek z 10 listopadu 2006 – Můj první trans¨.  Je to až neuvěřitelně přesný popis toho co se děje před samotným odpoutáním se astrálního těla od těla fyzického. Tímto popisem jsi mě přesvědčila, že jsi to opravdu zažila. Přesně totéž co popisuješ ty, občas zažívám i já. Navíc kromě vibrací, které mi procházejí celým tělem a stupňují se do obrovské intenzity, zažívám ještě zvláštní hukot v uších, který podobně jako vibrace v mých uší zesiluje až dosahuje intenzity, která se dá přirovnat k bezprostřednímu příboji oceánu. Vlastně to u mě probíhá tak, že nejdřív nastupuje vědomé uvolnění, velmi silný relax ( který dosahuji vědomě – dokážu zrelaxovat tělo do velmi hluboké ztuhlosti, či jak to říct. ), kdy je tělo naprosto uvolněné, potom nastupuje to hučení v uších a následně se dostavují vibrace. Pokaždé to v mém případě u mne probíhá v tomto pořadí a úplně na závěr pokaždé dostanu strach. Je to až neuvěřitelné, že ten strach nedokážu překonat. Díky tomu strachu se mi ještě nepodařilo zajít dál. Na jedné straně vím, že tam je svoboda, na druhé straně mám strach. Slepá ulička… Přeji si Ti říct, že mám obrovskou radost, že i Ty jsi zažila naprosto identický zážitek. Víš, jeden čas, jsem si myslel, že mi začalo asi šibat:-) Skutečně jsem si myslel, že mám nějakou duševní nemoc. Až potom jsem zjistil, o co se vlastně jedná. Ještě, že jsem tenkrát nezašel k psychiatrovi. On by mě nadopoval práškama a byl bych vyřízený. A co jsi psala, že jsi nemohla pohnout ani rukama, i to je přesné, tělo je bezprostředně po zážitku velmi ztěžklé. Já jsem jednou zase nemohl pohnou jednou rukou ač jsem se sebevíc snažil. Až potom to nějak povolilo a bylo to:-)

s láskou ducha objímá Alue

malé srdce

Komentáře

Ikona diskutujiciho Verča 2010-10-27 01:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem astrální cestování ještě nikdy nezkoušela, ale zažila jsem podobný pocity, když jsem prosila svý anděly, aby mi pomohli se zrelaxovat – uvolnit se a zbavit toho protivnýho svazujicího strachu. Začalo mi hučet v uších, cítila jsem, jako bych vystoupila z těla a začala se vznášet. Při tom jsem cítila děsnej tlak v hlavě. Bylo mi to nepříjemné, ale andělé mi řekli, ať vydržím, že to za chvilku skončí. No a samozřejmě měli pravdu. Po chvíli jsem se z toho zvláštního stavu začala probouzet. Bylo to takový pomalý něžný probouzení se. Když to skončilo, bylo mi hned lip. Připadala jsem si ve svém duchovním životě jistější. Byla to zajímavá zkušenost, kterou bych určo ráda zopakovala do té míry, že zkusím astrálně cestovat. Ještě jsem zapomněla říct, že jsem o to očistný zrelaxování se prosila andílky hned po probuzení, ale pořád se mi to nějak nedařilo. Když jsem se ptala proč mi to nejde, dostalo se mi odpovědi, že mám počkat, až na to budu lip připravena. No tak jsem si udělala snídani, na chvilku zapla počítač a relaxovala u hudby, což dělám strašně ráda. No a jak jsem se rozhodla, že půjdu do sprchy, někdo mi řekl, ať si lehnu na postel a zkusím to co ráno. To už jsem věděla, že jsem připravena a začala jsem prožívat ony výše popsané pocity.

Ikona diskutujiciho slnecnica 2010-10-27 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow – tak to sa pridavam do party, Male Srdce! Presne tak to prebieha aj u mna. Aj s tym strachom …

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-10-28 07:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Astrální cestování jsem jednou také zažila. Bylo čistě účelové a mělo svůj cíl a úkol, který jsem splnila – byl to neuvěřitelný a nesdělitelný emoční zážitek, ale také jsem si uvědomila, že je to velmi vyčerpávající – duchovně. Dlouhou jsem se z toho vzpamatovávala… bylo to nesmírně krásné a veškerá komunikace probíhala pouze city.

Ikona diskutujiciho Lundgren 2011-09-27 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo, proč ne….:-)

Ikona diskutujiciho Sheritra 2012-09-14 01:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,musi se vzdy slyset nejaky hluk?

Ikona diskutujiciho xoxu 2013-11-18 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já jsem astrálně cestovala ale ne sama od sebe,nejdřív jsem se toho děsila ale pak už ne

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek