Transformace / Březen 2015 – 2.díl

18.3.2015 v Spiritualita 117

Otevírám nové transformační okénko pro Březen 2015, protože původní bylo už příliš rozsáhlé.

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE / Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Transformační okénko pro první půlku Března najdete ZDE pod vysvětlením Bovisů dole. / Transformační okénko Leden+Únor najdete ZDE

Středa 18.března 2015

Německý měřící tým se po svém včerejším prohlášení na chviličku odmlčel (překlad jsem dávala v minulém transformačním okénku), uvidíme, jestli tam do večera ještě něco přibude… Moje studium němčiny konečně nese ovoce a můžu si sama překládat, to je bomba 🙂 cho cho…

Mezitím mi přistálo v diskuzi upozornění na nový článek z hovinek.cz, který by určitě neměl nikomu uniknout a který se tohoto tématu jistě dotýká:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/364526-zeme-celi-nasledkum-silne-solarni-boure-navigace-mohou-mit-problemy.html

Cituji ze zdroje:

Zemi v úterý zasáhly následky velké solární bouře. Vědci ji očekávali, byla ale mnohem silnější a přišla o několik hodin dříve, než se předpokládalo. Bouře na Slunci začala v úterý odpoledne středoevropského času a mohla by trvat až 36 hodin, bude ale spíše slábnout. Geomagnetická bouře způsobila mimo jiné velmi silné polární záře na severní polokouli, které bylo možné pozorovat i v jižněji položených místech, kde nejsou záře běžné. Výkyvy ale mohou ovlivnit i satelitní navigace nebo rozvodné sítě. To může teoreticky znamenat například výpadky v dodávkách elektřiny. Takové události zatím nejsou hlášeny.

Další aktualizace zobrazíte rozbalením článku zde ↓↓↓↓↓


Americký Národní úřad pro ovzduší a oceány (NOAA) bouři klasifikoval stupněm G4 na pětistupňové škále. Server spaceweather.com uvedl, že jde o nejsilnější bouři v nynějším slunečním cyklu, ten trvá 11 let.

Bouře je následkem dvou nedělních silných slunečních erupcí. Vědci předpokládali, že následky dorazí k Zemi později a nebudou tak intenzivní. Původní odhady hovořily o síle prvního stupně, nikoliv čtvrtého, jehož následky mohu být podle klasifikace stupnice „vážné až kritické“.

….. Určitě si pusťte i video, které je na tomto zdroji přiložené. Pás, který se tam udělá, vám vyrazí dech.

Vzhledem k tomu, že tento článek byl vyvěšen na hovinkách.cz včera kolem deváté hodiny večer, znamená to, že právě v tuto chvíli nás olizuje ona sluneční bouře… U mě zatím elektřina jede, jak vidíte 🙂 Každopádně mi to připadá jako velice podivná shoda ,,náhod“, když německo hlásí, že ze zatmění může být výpadek a nám na hovinkách hlásí, že ze sluneční erupce může být nějaký výpadek. – Výpadek sem, výpadek tam…

Ale to ještě není všechno, co k dnešnímu dni potřebuji do transformačního okénka sepsat: Včera jsem měla na návštěvě pěknou skvadru a probíhala živá debata o energetickém dění na naší planetě. Zvažovaly se i možnosti výpadků elektřiny, kdo má kolik jídla, kdo kam schová vodu, kdo má kde konzervy s masem, co napsal Irlmeier, co kdo našel na zdrojích… A debatovalo se také o velmi podivné reklamě, které jsme si všimli asi všichni.

Je to podivná reklama na ,,temnou energii“.

Jirka Woodman po této debatě očividně zasedl k PC a sepsal článek NEJENOM o symbolice na tuto ,,reklamu“, který by vám jistě neměl utéct. Článek najdete tady: Dragoon Ride in to Dark

Také vám velice doporučuji přečíst si proroctví slepého pastýře pro Česko. V tom samém článku je také Irlmeierovo proroctví. Na tento článek se v ,,Dragoon Ride in to Dark“ odkazuje a najdete ho zde: ,,Proroctví

A nyní zpět k reklamě na temnou energii:

Každého okamžitě praští mezi oči obrovské a jasně viditelné satanské rohy na tomto reklamním obrázku, který odkazuje na web ,,temna-energie.cz“ – I zde se opět ukazují Satanovy rohy. Jasně nám tím dávají najevo, kdo za projektem stojí.

Illumináti a satanisti dělají za zatmění slunce obří obětní rituály, může tady být i jistá spojitost v tomto slovasmyslu, ale význam může být i jiný. Nepříjemný je také odpočet, který odpočítává čas do zatmění slunce.

Videa na tomto webu jsou podobně divná, speciálně video ,,temná energie versus televizor“, který po zapnutí blbne, přeskakuje a zobrazuje požáry a zmatek. – Náhoda?

Co se stane až odpočet vyprší? – Dost možná zjistíme, že tyto stránky si svým WTF image pouze chtěly přitáhnout pozornost a zobrazí se tam reklama na nějaký nesmysl, který si máme koupit. JENOMŽE do té doby je ta stránka po okraj nacpaná podivnou symbolikou, která neukazuje na nic dobrého. Mají to snad k rituálnímu účelu?

….. U mě je od včerejška výrazně jasno a teplo. Včera jsem šla k rybníku podívat se na labutě a cítila jsem, jak mě sluníčko opaluje. Dnes je u mě ještě více světla, já jsem však malátná a není mi fyzicky moc dobře. Včera večer mě náhle přepadla strašná únava už okolo deváté hodiny večer. V deset jsem šla spát, to je o cca hodinu dříve, než se vůbec jsem schopná přinutit ke spánku. A spala jsem tvrdě, probudila se až o půl deváté ráno.

V noci jsem měla sen o pohromě. Byla jsem ve skupině asi osmi lidí, schovávali jsme se v lese a snažili si svépomocí udělat nějaký přístřešek, ve kterém by bylo teplo, protože jsme věděli dopředu, že má přijít sníh. První nás sejmula obrovská lavina. Celou planetu zasypal sníh, v této fázi snu jsem viděla zemi zeshora, jako když se točí dokument z vrtulníku. Viděla jsem, tak sníh zasypává města, kostel a boří domy. Pak děj snu pokračoval s mojí skupinou v zasněženém lese… Byl tam poté i přesun v čase, kdy přišlo jaro, už bylo teplo a my se choulili venku a nevěděli, co budeme dělat dál. Mnozí byli už z toho dlouhého přežívání vyšinutí, demotivovaní a vůbec jim to nemyslelo… Všimla jsem si, že je opodál malý potok, tak jsem se tam chtěla jít opláchnout, ale nachytala jsem tam 4 pijavice za asi 5 vteřin, jen co jsem tam strčila nohu. Pijavice jsem ještě v tom snu ze sebe seškrabovala nožem. Bolelo to a šlo to špatně dolů…

Pak jsem se probudila a uvažovala jsem, jestli to něco znamená, nebo jestli už jsem zblblá ze sledování všech těch varujících zdrojů? – Čas ukáže, co je pravda a co ne.

Dodatek 12:45

– Z úterý na středu byla vidět polární záře také z ČR, ZDE můžete vidět záznamy.

– Češi se bouří proti amíkům, a jejich obrněnému průvodu – čtěte ZDE. Domlouvají se na petici, protestní akci a házení rajčat. – SPRÁVNĚ!

ZDE je k podpisu petice, a ZDE je zveřejněný průzkum o mínění obyvatel na tu obrněnou sebranku.

….. Ale jinak se vůbec nic neděje 🙂

Čtvrtek 19.března 2015….. Nad mým sídlem poslední cca týden VŮBEC NELÍTAJÍ ŽÁDNÉ CHEMTRAILS, oblohu mám azurově modrou, jakou jsem snad nezažila od svého ranného dětství, kdy chemtrailování v ČR začalo. Také to sledujete?

Mezitím se německý měřící tým opět rozjel, ukazuje nám nové tabulky a hlásí:

,,Aktualizace ve středu, 20:00hodin – S radostí v srdci smíme a doufáme, můžeme sledovat božské unisono a v posledních hodinách ho zakreslovat a sledovat…“ – Počkat stop, tahle věta se nedá přeložit přesně jak je napsaná, zní to jako od google překladače.

Takže pouze smysl vět: Němci mají radost, že konečně můžou zakreslovat a sledovat energii za poslední dobu. Dále píšou, že cítí radost a lásku, přejí nám krásnou dobrou noc…

To je napsané na následujícím grafu, který ukazuje vývoj 16.-18.března.

Pak tu máme tabulku, která je předchystaná ode dneška až do 21.března (bude se postupně doplňovat).

A zde se píše něco v tomto slovasmyslu:

,,Aktualizace v 8 ráno, čtvrtek: S lehkostí a harmonií v novém dni.. Pouze s novým zobrazením!!!

po jenom 3 dnech NA 2E v prostém textu (klartext) 1000 Googolplex ve třech dnech (ano. také to nechápu).

Sledujeme a měříme, jak v příštích dnech budou vypadat tyto rozdílné konstelace.

Nikdy naše DNA takto silně nepracovala. Užívejte si tyto dny, jste jedineční. Váš měřící tým.“

Pátek 20. března 2015

09:50 – Dneska ráno se mi povedlo parádní dvojité AC, ale to až potom, co jsem znova usínala (tak to jdu teď rovnou sepsat). Kolem půl deváté ráno jsem měla problém, asi 10 minut jsem nemohla dýchat, jakoby mi někdo dal místo plic cihlu. Uvažovala jsem, jestli se náhodou nejedná o EMP, ale pak to povolilo. Tak jsem zůstala v klidu. A jinak jsem celkově v klidu, i když mi ráno něco dupalo po střeše a to byly rány jako z děla, až se dům otřásl. Jakoby vám na půdě nebo po střeše dupal nějaký golem. Fakt nevím co to bylo, jaká bytost se chtěla do domu dostat, ale není to u mne obvyklé… Možná nějaký útok, protože při zatmění dostanou satanáši větší sílu, ale jsem odstíněná, tak se samozřejmě nedostali nikam. Myslím, že budeme v klidu všichni, akorát se netěším na ty zprávy, co přijdou ze světa. Protože jak mi řekl před pár dny Jirka Woodman, za každého zatmění se něco stalo 🙁 …. Ale to nic nepředpovídám, však ještě nebylo 10:30, necháme se překvapit co bude. Já mám zariglované a na slunce se dívat nebudu… Je to paradox. Ta která se na slunce dívá v době kdy se na něj nedívá nikdo, odvrátí zrak ve chvíli, kdy se na něho naopak jdou všichni podívat!

10:00 – Jirka W. mi poslal toto live vysílání. Pozorování zatmění slunce z bezpečí a pohodlí domova, z různých míst světa: http://live.slooh.com/stadium/live/the-total-solar-eclipse-of-2015

A také na tn.cz je sledování online: http://tn.nova.cz/clanek/primy-prenos-zatmeni-slunce-sledujte-zde-at-si-neposkodite-zrak.html (bez keců, přímo holý záběr)

18:45 – U mě se z dneška vyklubal krásně slunečný a teplý den. Jsem ráda, že máme všichni elektřinu a je nám dobře. Teď počkáme, jaké budou zprávy ze světa. Mezitím i německý měřící tým je vzrušen nejenom z energií, ale i ze zatmění slunce – stejně jako my – i z bouře geomagnetického pole zemského. – Jak čtenáři trefně hlásí i zde v diskuzích.

Neděle 22. března 2015

Německý měřící tým nám hlásí v jedné ze svých posledních tabulek, že ,,Hodnoty stále mocně stoupají a přivádějí nás k našemu cíli. A ten cíl znamená, že stále více a více lidí může spolupracovat na utváření Nové Země!“

Nejnovější tabulka vypadá takto:

Středa 25. března 2015

Vývoj u německého měřícího týmu za poslední tři dny je teď v podobě aktualizovaných tabulek, vždy doplněných o textovou poznámku, jak moc čísla rostou. Na nejnovější tabulce – kterou jsem vložila níže – je poznámka, že 24.března byly hodnoty neuvěřitelných 28E Googolplex BE (28 0000)… Jenom zde na Alušce.org vím asi o třech lidech, kteří takovým číslům ještě rozumí 🙂

Zaznamenala jsem tady poznámky o tom, že se někdo divil, že dřív když ještě byly hodnoty Bovis minimální v porovnání s aktuálními, cítil tzv. ,,transformační projevy“. Skupinově jsme cítili bolení tam či onde, nemohli spát, nebo byli naopak všichni moc unavení. Ale teď, když jsou energie takto vysoké, najednou jakoby necítil nic.

Nejsem žádný expert co vynalezl Bovis, ale myslím si (a je to pouze můj osobní názor/úvaha), že pokud se naše těla energiím Bovis musí rychle přizpůsobovat, mění svoji strukturu a mění se nám i DNA, tak zkrátka ve chvíli kdy tělo hodně pracuje a sotva drží krok by nám asi logicky mělo být blbě+únava, ale ve chvíli kdy se tělo stíhá perfektně srovnávat s energiemi, bychom buď neměli cítit nic, anebo bychom měli být plní energie. Myslím si tedy, že pokud někteří z nás teď necítí nic, je to v pořádku a znamená to, že jejich tělo nemá problém přijímat tyto obrovské přívaly energií.

Transformace by přece neměla být o tom, že nám všem bude nonstop blbě, budeme odpadávat a pospávat. Možná jsme už překonali tu fázi, když naše těla startovala a snažila se dohánět energie, které přicházejí. Teď už s nimi možná držíme krok…

Mimochodem jsem dnes kontrolovala geomagnetické pole Země, je Nestabilní (unsettled).

http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

Bouře je za námi. A elektrika přesto jede, stěrače stírají, světla svítí… 🙂

Sobota 28. března 2015

Menší přeložené shrnutí vývoje energií, tak jak je zaznamenal ,,náš“ Messteam:

….. Německý měřicí tým na přání mnoha čtenářů od 25.3. znovu zavádí diagramovou verzi tabulek, které zaznamenávají růst Bovisů. I já osobně toto vítám, nevím jak vy, ale k nové tabulce jsem nenašla vysvětlení, které by mi docvaklo a evidentně jsem nebyla jediná. Jsem ráda, že se nám obyčejným smrtelníkům snaží vycházet vstříc a zakreslovat to více srozumitelně. Určitě to při tak vysokých hodnotách není jednoduché, ohlížet se na ty, co křičí ,,Já tomu ale vůbec nerozumím!“ 😀

….. 25.3. Nás zasáhla dvojitá silná vlna, která je zakreslená na TOMTO grafu. (Já pro jednoduchost přkládám pouze poslední, nejaktuálnější.) Tato silná vlna byla mezi 05:00-11:00 dopoledne.

….. 26.3. mezi 3. a 9. hodinou ranní, byla opět zesílená vlna energií. Ten samý den, okolo sedmé hodiny večerní, přišel opět obrovský výkyv, jak ukazuje TENTO graf.

….. 27.3. Silná vlna pokračuje a cca v 10:00 dopoledne se opět prudce zvedá. Německý měřící tým toto komentuje jako ,,bewegte Nacht und Morgen„, což nevím jak doslovně přeložit, ale dalo by se to říct jako: ,,Noc a ráno, které matka Země prožila v porodních/transformačních bolestech„. Mezitím silná vlna pokračuje a opět se prudce zvedá mezi 3. a 7. hodinou večerní. Měřící tým k tomu vzkazuje: ,,Milí čtenáři, buďte prosím klidní a důvěřujte.“ V ten samý den bylo zaznamenáno zmírnění růstu mezi 11.večerní a půlnocí.

….. 28.3. (dnes) Hned od první hodiny ranní, energie opět velmi prudce stoupá, jak můžete vidět na nejnovějším grafu:

31.3. 2015

Toto je můj poslední zápis v měsíci březnu. Zítra vyjde nové okénko pro duben, další aktualizace hledejte tam. (nové okénko je zde: Transformace / Duben 2015)

Od mého posledního zapisování uplynuly tři dny, mezitím proběhl velice zajímavý vývoj, který v jednoduchosti shrnuji a přikládám nejnovější graf:

….. 28.3. Proběhl další restart. Ani nové typy tabulek na Praxis se tomu nevyhnuly. Messteam na to upozorňuje a začíná s fialovou linkou zase odspoda. Růst samozřejmě pořád postupuje nahoru.

….. 29.3. Messteam* (*německý měřící tým) zaznamenává obrovský nárůst a upozorňuje, že jen za pouhých několik hodin poskočila energie o více než 100 Googolplex.

Pro připomenutí, jeden Googol je 10100. Googolplex je – mám problém to tady zapsat, takže za tečkou si jednoduše představte, že je to číslo o kousek nahoře na lince. např. 10100 by se tady provizorně zapsalo jako ,,10.100″ – Googolplex je 10.10.100 (v provizorním zápisu, trojřádek tady zkrátka nemám)

,,Říká se, že Googolplex je tak obrovské číslo, že pokud bychom ho chtěli vypsat bez mocniny, tak by se nevešlo do celého našeho vesmíru.“ (zdroj)

Dnes (31.3.) odpoledne vidím na německém zdroji kreslené zápisy ,,pouze“ do 29.3. Dál se pokračuje rozsáhlou tabulkou v pouhých číslech. Zbytek grafů buď dodají později, anebo už odvibrovali stadeto. Anebo už se jim to nechce kreslit, což by mě upřímně mrzelo, protože spíš než holá čísla lépe chápu linky a jejich souvislost, vývoj… A určitě nejsem jediná.

Pokračování najdete zde: Transformace / Duben 2015

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-03-18 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hah, ta stránka s temnou energií tečka cézet je krásná továrna na destruktivní energii a její sběrna. Kdovíkam si jí z lidí posílají. No, i takhle může vypadat nepovedený channeling a pokus o ovlivnění přítomnosti pomocí proudu budoucnosti z astrálu :-) Každopádně, nechtěl bych být v kůži nikoho, kdo má s těmi stránkami cokoliv společného, protože je to bude hodně bolet.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-03-18 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkala jsem si proč se mi včera celý den chtělo zvracet, motala se mi hlava a cítila se slabě..

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-18 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně by jsme se měli všichni uklidnit. Na youtube mají ty spoty samé palce dolů, a možná ji už ze streamu stáhly, mě se to tam dnes nezobrazilo. Zobrazuje se Vám to tam? A kdyby to bylo nějaký extra profesionální, nenahrávaly by videa na youtube, ale na svůj vlastní video server, třeba tak jako videa na tn.cz

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-18 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:: Skutečně. – tak jsem jim tam pár palců dolů přihodila na hromádku.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-03-18 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si prohlídla tu stránku s tou temnou energií. Je totálné trapná. :-)

Ikona diskutujiciho Aneta 2015-03-18 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně té sluneční bouře. Já jsem včera odpoledne (kolem 17) začala pociťovat hroznou únavu, uplně mě padaly oči no a pak jsem si večer přečetla ten článek 🙂 Takže aspoň vidím, že nejsem sama, kdo je na tyto věci citlivý 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-18 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byť zvídavý je iné ako byť zvedavý. – Práve na tom stavajú tvorcovia klipov a videí. Vy už viete z reči čo tam asi je, že je to škaredé a predsa tam idete. Chcete vidieť to škaredé. No a už ste lapeni! Zahniezdi sa Vám to v hlave, v podvedomí a vypľuvne sa to trebárs v najnevhodnejší moment. – Nechoďte na také videá, podporujete práve to čo nechcete. Oni to vedia !

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-03-18 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak se obávám.. Nevěděli by jste prosím, jak je možné, že se dnes večer cítím tak hrozně divně, vrážím do věcí,.. ? Jsem úplně mimo. Jakoby se se mnou něco dělo, mám nějak tlumené smysly. Pochybuji, že kdybych nevěděla o tomhle datu, tak se mnou nic není.

Ikona diskutujiciho Anesi 2015-03-18 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,ahojte… 20. 3. má skutočne nastať (v našich zemepisných šírkach) čiastočné zatmenie slnka + mesiac v nove + jarná rovnodennosť. Veľmi zaujímavá kombinácia… v symbolike to, vďaka čomu žijeme – sa zakryje…to, s čím žijeme sa uplne zakryje, ale pritom všetkom nastane to, kedy všetko ožíva :-) čo vy na to?

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-18 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Skús to prespať. Ja som tiež od noci motavá. A to som dlho nič podobné nemala.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2015-03-18 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to teda včera měla opačně, sice jsem byla unavená, šla jsem spát v 10 večer, ale nemohla jsem usnout. Byla jsem z toho celkem zoufalá, protože jsem ve 4:30 vstávala. Měla jsem stejný pocit jako při úplňku, ale mnohem mnohem silnější. Usnula jsem až někdy po 2. hodině ranní, spala do 3 a poté jsem se každých 15 minut budila až do budíku. Takže sranda veliká. Kupodivu jsem dnešní den přežila bez úhony až na to, že jsem si od 4 do 9 večer zase schrupla. 🙂 :D Takže jsem teď nakvačila sem s tím, jestli za to nemůže bovis, protože úplněk není, a vypadá to že jo.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-18 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: I bovis i sluneční bouře… Zatímco někoho to utahá, jiného to zase rozhodí. Že cítí únavu, ale neusne, podobně jako když tě vysaje energetický upír.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-18 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě je normálně, naopak jsem spíš v radosti protože jsem prodal auto a v garáži už na mě čeká další 🙂 Dobrou Aluško.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-18 23:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co ta návštěvnost? Nějaký brutální ne? :D U marnýho 6 a půl tisíce a tady 5400, to je nějak hodně nebo ne? Dosáhl už počet uvědomělých lidí kritické hodnoty?

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-03-18 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Děkuji. Jsem uklidněna :D

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-03-19 06:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V matice se při počítání rovnic mínusy ruší, jestliže jsou 2 a na opačných stranách – tady máme taky 2 zprávy o výpadku z opačných stran (1 pro alternativnější lidi, nebo jak to mám nazvat lépe, a jedna pro všechny na novinkách), takže by se mohly vyrušit a všechno bude úplně v klidu! :D

Ikona diskutujiciho Maruška 2015-03-19 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V úterý jsem si myslela, že to ve škole nevydržím. Měla jsem migrénu, křeče a ani v tělocviku jsem necvičila. Ve středu jsem byla doma, večer to chytla i mamka no a dneska už jsme doma obě. A pak jsem viděla tu hnusnou stránku s temnou energií a večer jsem skoro nespala. Tuším, že se zítra něco stane. Sice nevím co, ale něco určitě.

Ikona diskutujiciho Alek 2015-03-19 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue prosím myslíš že by v nejhorším případě stačily zavarene potraviny (kompoty, ovoce, zelí, houby….) anebo je nutné se spolehnout na konzervy? Díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-19 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už bylo takových různých předpovědí, co se nesplnily, že neočekávám, že zítra bude něco mimořádného. Zatmění Slunce ani není tak vzácný jev. I když taky jako mnozí toužím po změně díky těm energiím, které snad jsou dobré. Ale ve skutečnosti to pravděpodobně bude tak, že změny jsou tak pomalé, že to bude možné poznat až po mnoha letech.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-03-19 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatmění Slunce a Měsíce v dávných dobách vyvolávalo  u pověrčivých lidí strach  u dalších  zvědavost . Těmto astronomickým jevům je věnováno obrovské množství mýtů a legend, ve kterých zlý démon spolkne světlo.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-03-19 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Z toho čo sa nemá robiť, dodržím asi všetko. Kedysi sme na zatmenie slnka pozeriavali, ale teraz asi pozerať nebudem, nepotrebujem to vidieť. Ani na to nemám dosť tmavé sklá. Síce občas pozerávam do slnka, ale neviem či by bolo dobré pozerať na zatmenie slnka. Pri zatmení slnka je svetlo akoby do zelena. A vraví sa že zelené žiarenie neni dobré.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-03-19 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezapomeňme na Zemi (matku všeho, vše je z ní), nezapomeňme na zvířata, jsme jedno, nezapomeňme na rostliny. Jsme pouze jednou ze součástí velkého celku.

Ikona diskutujiciho mira 2015-03-19 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slunecni aktivita klesla,je to v normalu,jako ve vetsine beznych dnu

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-19 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úbytek chemtrailu také pozoruji. Brno / Třebíč

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-03-19 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To i ja som mal dnes hororový sen. Prechádzal som hlavným mestom a vyzeralo to tam ako po vojne, všetko poničené, plno mŕtvych. Boli tam aj živí a vyzerali akoby si už na tú situáciu zvykli. Tak som bezcieľne išiel ďalej, cestu mi skrížilo nejaké dieťa, tak som išiel popri ňom. Zaviedlo ma do záhradkárskej oblasti, bolo tam veľké kukuričné pole a záhradky, dieťa odišlo do jednej z nich kde bývalo a ďalej som išiel sám. Na konci boli domy, slepá ulička. Tak som sa otočil a šiel späť, ale niečo sa tam dialo, bolo tam dieťa (či skupinka detí) so zbraňou a strieľalo dospelákov. Na zemi som zbadal malú zbraň, tak som ju zodvihol ale bol tam nejaký chlapík, ktorý mi vravel nech tú zbraň položím, že zbrane sú zlo a neznáša spratkov so zbraňami, pritom sám v ruke držal veľký kolt. Tak som zbraň položil a nejak som sa z toho potom dostal. A viem, z čoho tento sen bol. Je to zmes zo situácie na Ukrajine a amerického hororu Kukuričné deti.

Ikona diskutujiciho ginze 2015-03-19 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě jsem se chystala sem napsat, že dnes u nás bylo pouze modro, po chemtrails ani stopy! Pár dní předtím k vidění sice byly, ale v mnohem menším množství, než je běžné. Vlastně to byla první věc, která mě uhodila do očí, když jsem vyšla z domu…něco takového jsem neviděla už dlouho.

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-19 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Kamarátka písala, že majú doma lenivého kocúra. – Dnes prestal byť lenivý – chodí a chodí, hľadá čosi, nik nevie čo chce, a on nič nechce. Akoby hľadal miesto, kde sa má ukryť. Čo tvoj Morrist Alue ?

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2015-03-19 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Děkuju moc za rady, určitě to vyzkouším až bude zase třeba. 🙂 Dneska už jsem spala krásně. Akorát se mi podařilo samovolné a dost hluboké AC. Po dlouhé době, tak mě to překvapilo.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-03-19 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jó, užívejte si tyhle dny. Dejme tomu. Ale zrovna teď se mi udělalo nevolno. Částečně je to možná i proto, že jsem si vzala kousek cibule a hned na to jogurt. Asi se to nějak nesnese.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-19 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem akorát napustil vanu plnou vody, abysme kdyžtak měly co pít, ale myslím že zítra půjdu možná tak zalít záhonky.

Ikona diskutujiciho katrin 2015-03-19 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"po jenom 3 dnech NA 2E" – takhle už by to mělo dávat smysl

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-03-20 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Den pravdy!

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-20 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kabala kapala, vraví pan Fulford.

Ikona diskutujiciho Jana 2015-03-20 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Aluško za vše a s vděkem přijímám to dobré, co k nám přichází :-)

Ikona diskutujiciho Eileen 2015-03-20 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mé ráno dnes také bylo poněkud zvláštní, poprvé jsem se vzbudila kolem paté a bylo mi nějak divně a všechno mi připadalo jiné, po nějaké chvíli jsem zase usnula a pak jsem najednou astrálně několikrát za sebou vycestovala. Nakonec se mi zdál celkem nepříjemný a živý sen o válce. Pamatuju si, jak jsem se přítele v tom snu ptala, jestli se nám to zdá a on odpověděl, že ano. Sen začánal být čím dál více nesnesitelný, tak jsem se začala štípat do rukou, abych zjistila, jestli je to realita nebo ne. Naštěstí jsem se probudila 🙂

Ikona diskutujiciho Šárka 2015-03-20 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem to prospala, cítila jsem se nějak podivně.když jsem spala.Jakobych umírala fyzicky :D Ale to asi po tej dvanáctce v práci.Nebo tím,že se mi zdálo cosi,že někdo spáchal sebevraždu.Ted mi táta píše,že už je po zatmění.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-20 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Marketingová prasárna, přesně jak jsem říkal. yello.cz/cs/dobro/ je to přelinkovaný z temna-energie.cz

Ikona diskutujiciho CZK 2015-03-20 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom připomínám, že dnes je to už čtvrtý den v kuse za sebou, kdy trvá geomagnetická bouře.

Ikona diskutujiciho ani 2015-03-20 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, to dupání jako by na střeše a dunění jsem pozoroval u nás taky, slabě se třásl lustr, po zatmění to ustalo. Pozoroval jste to někdo další?

Ikona diskutujiciho saabina 2015-03-20 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My jsme s 5letou dcerou akorát hodně moc špatně spali – přičítám to spíš těm geomagnet. bouřím. A mě v době zatmění párkrát přeskočilo a zabolelo u srdce, asi to převibrovávání…Jinak jsme se koukli, udělali jsme ráno ochranu "zlatým křížem" a cítím se fajn, nějak jako že vše zlé by mělo odejít a přijít jen "zlaté časy". :-)

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-20 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady nic zvláštního, jen mi přišlo zajímavé, jakou měla obloha  celé dopoledne zvláštní barvu, přece jen to se běžně nevidí. A koukala jsem trochu na netu na přenos ze severnějších oblastí, kde bylo úplné zatmění. A celkově je příjemné, jak už je naplno cítit jaro.

Ikona diskutujiciho Iris 2015-03-20 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatmění jsem pozorovala v Beskydech ,modrá obloha,krásná energie,pocitově příliv radosti a klidu,celkově i nyní odpoledne cítím se moc skvěle a nějak "ponovu" nové pocity úlevy a odlehčení.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-03-20 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co by se mělo za zatmění stát? O.o

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-03-20 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím jak ostatní, ale já byla velý den v docela dobrém rozpoložení. Dneska celý den mi bylo příjemně, nestávaly se my nějaké velké nehody, všechno probíhalo hladce.

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-20 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[51]:  Stát, stane, stalo sa – to nie je vidieť očami. To je cítiť vnútornými čidlami.

Ikona diskutujiciho hannah 2015-03-20 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj lidičky,tak jsem ráda,že jsme to všichni ustáli!Mně bylo už včera hodně zle,a dnes ráno taky,vlastně to trvalo už od minulého čtvrtka,srdce,játra, slinivka,žaludek, všechno se nějak zbláznilo a už jsem nemohla ani jíst,ale protože se léčím sama,tak jsem to pořád zvládala..A dnes,když vrcholilo zatmění,tak jsem pocítila šílenou bolest hlavy(a na to netrpím!!)a pak to odeznělo tak rychle,jak to přišlo a teď je mi krásně..Věřím,že Vám všem taky..

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-03-20 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stovky tanků kdekoli na světě během sedmi hodin-Rusko vyvíjí nové transportní supersoniky. Že by slepý Pastýř a Alois Irlmeier viděli dobře?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-20 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[55]: Doufám že se sekli, nebo že se budoucnost změní.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-03-20 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[56]:No nevím. Dnes napsal TM,že má Putin elektomagnetickou bombu.

Ikona diskutujiciho iris 2015-03-21 08:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[55]: Doufám,že jsme přeskočili do jiné dimenze -mírové-a ta jejich předpověď zůstane jen vize té válečné dimenze.Každý si má možnost přitáhnout a prožit to na co myslí a o čem hovoří.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek