Transformace / Červen 2015

1.6.2015 v Spiritualita 117

Transformační okénko pro Červen 2015.

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Květen najdete ZDE

1. června 2015

Dostala jsem tip na předpověď Nostradama pro rok 2015, která u nás v Česku zatím není příliš známá. Chtěla jsem najít zdroj, tak jsem si zagooglila, abych ověřila jestli to co mi bylo řečeno je pravda a jestli to jinde po světě je známo, alespoň v některém z jazyků které ovládám. Naštěstí vůbec nebylo těžké proroctví najít, anglicky mluvící země mají o proroctví Nostradama na rok 2015 mnoho a mnoho materiálů, které se vzájemně shodují. V němčině tyto materiály také jsou. V Česku je to slabší, ale něco se také dá najít.

Materiál se jmenuje 8 slavných předpovědí Nostradama pro rok 2015, našla jsem toho nejvíc v angličtině (umíš-li anglicky čti ZDE), ale ten samý článek přeložily zahranicni.eurozpravy.cz do češtiny, takže zde je pro všechny:

,,Saint-Rémy-de-Provence (Francie): S koncem roku se vždy pojí různé předpovědi na ten následující. Odborníci na Nostradamova proroctví ze serveru ,,Predictions of Nostradamus“ sepsali seznam sedmi nejzajímavějších předpovědí na rok 2015.

V roce 2015 poprvé začnou mizet jazykové bariéry, a to hlavně kvůli univerzálním překládacím zařízením. Podle Nostradama by to mohlo vést až k velkému sjednocování států.
Měli bychom si také dávat pozor na mrtvé. Nostradamus napsal „pohřbení mrtví, začnou lézt z hrobů“. Stane se to, protože v pekle již nebude žádné další místo pro hříšné lidi, a tak začnou ožívat.


Z poslední finanční krize v roce 2008 se ještě někteří pořádně nevzpamatovali a podle Nostradama by příští rok měla přijít další. „Bohatí musí zemřít několikrát,“ stojí v jeho prohlášení.
Ke konci roku 2015 by mělo dojít k velké erupci Vesuvu, italské sopky, která v roce 79 pohřbila několik měst, v čele s Pompejemi. Erupce proběhne ve dne a celé okolí spadne do temnoty. Několik minut před výbuchem dojde k velkému zemětřesení.

Lidé se začnou dožívat mnohem vyššího věku, a to hlavně díky velkému pokroku v medicíně. Osmdesátiletý stařík prý bude vypadat jako padesátiletý gentleman. Toto prý předpovídali i ostatní věštci, jak napsali na serveru Predictions of Nostradamus.

Západ USA zasáhne obrovské zemětřesení, což bude mít za následek probuzení sopky St. Helens, kde poslední erupce proběhla v roce 2006. Co hůře, tato událost prý může mít za následek i probuzení supervulkánu.

Lidé se naučí komunikovat se zvířaty. Velké skoky v oblasti telepatie a zvířecí komunikace budou mít za následek to, že se svými mazlíčky budeme normálně mluvit.“

Existuje i video (v angličtině) věnované předpovědím Nostradama pro aktuální dobu, a zahrnuje pět základních bodů:

Humans Rising From The Grave – Lidé povstávají z hrobů

Communication between Animals & Humans – Komunikace mezi zvířaty a lidmi

The Third Antichrist – Údajně příchod třetího antikrista

World War Three – Třetí světová válka

Time Warping leads to major disruption of time in local area. – Deformace času vede k závažnému narušení času v určitých oblastech.

5 Nostradamus Predictions For The Future

https://www.youtube.com/watch?t=220&v=RT_A2Hi-_i8

Jaké si z toho můžeme vzít ponaučení?

Jestli se všechny předpovědi Nostradama v minulosti skutečně splnily nebo ne, je věc diskuze, které se klidně můžete věnovat dole pod článkem. Já bych ráda poukázala pouze na ty body, které v souvislosti v transformací a aktuální dobou mají souvislost. Vyzdvihnout věci, které už zažíváme:

Mnozí z vás mi píší v diskuzi opakovaně, že vnímáte jinak čas. Že se vám buď všechno prožité smrskne do jakéhosi žmolku a vy máte problém určit, co bylo před rokem, týdnem, deseti lety. Nebo se vám jinak zdeformuje schopnost vnímat čas. Pocitové zrychlování času sledujeme už delší dobu posledních několik let (troufnu si odhadnout asi 10 let se kolem toho mluví). Je zvláštní, že naše potíže s vnímáním času Nostradamus skutečně popsal.

Nejzajímavější je Nostradamovo proroctví, že si lidé začnou vzájemně rozumět a začnou rozumět i zvířatům. Odhady PROČ SE TO STANE, se trochu liší. Někdo tvrdí telepatie, nebo to vidí na rozvoj moderních vymožeností. Například máme v mobilech už aplikace, kdy někdo řekne něco v cizím jazyce a nám se to přeloží do češtiny. (nedávno jsem o tom koukala video na stream.cz, ne že bych takový mobil sama vlastnila) Může to být právě to, co Nostradamus viděl?

V tomto duchu začínám chápat, proč se se mnou posledních pár let děje co děje, proč se to poslední půlrok dostalo za neúnosnou mez a proč už nemám jinou možnost, než být a zůstat vegetariánem. Určitě to má vzájemnou souvislost.

Četla/slyšela jsem nadšené výkřiky: ,,No to je skvělé, protože pak už se nenajde nikdo, kdo by zabíjel zvířata!“ – Připadá mi hrozně smutné slyšet takový názor od člověka, co přitom jí maso… Víte ukazuje s opovržením na řezníky, jaká jsou to hovada že to zvíře klidně podříznou, ale řezníci zabíjí ty zvířata kvůli lidem, co to maso jedí. Takže konzumenti nejsou o nic lepší než ti řezníci, je to přímý provázaný systém.

To sakra musíme čekat na to, až řezníci začnou mluvit s krávama, aby konečně nebylo maso, abychom ho přestali pojídat? Co to je za debilní logiku? Přece pokud mi zabíjení a jezení zvířat SKUTEČNĚ OD SRDCE vadí, tak to prostě přestanu dělat a nebudu čekat, až za mě transformace něco udělá. Ta změna je v nás, v lidech. – Promiňte že moralizuju, když přitom přecházím na vegetariánství teprve půlroku, tak mám pochopitelně sama máslo na hlavě… Ale štvou mě tyhle alibistické kecy. Opravdu.

Vstávání z hrobů je zajímavé, když si to člověk spojí s tím, jak jsme posedlí v poslední době zombíkama. Obrovský hit po celém světě je interaktivní příběhová hra The Walking Dead a také počítačové hry na podobné téma, třeba The Last Of Us. Jakoby nás elity na něco připravovaly.

Také si vzpomínám na zajímavý díl ze seriálu The Simpsons: V městečku kohosi napadl zhovadilý nápad, udělat maso masovější a začali krávy krmit jinýma krávama a z toho masa pak dělali burgery. A každý kdo tu zrůdnost sežral, se potom proměnil na zombíka a tak začala zombie apokalypsa.

Perfektně to koresponduje s Nostradamovou vizí. Oboje nám vlastně říká, že zombíci povstanou na svět v době, kdy lidstvo bude zrůdné, nemorální a nehumánní.

Ale v tomto ohledu jsem klidná, stejně tak jsem klidná ohledně třetí světové války i ohledně antikrista. Jak už jsem řekla, v mém palmovém listu, ani v palmových listech mých přátel kteří se se mnou o svůj výklad podělili není nic, co by připomínalo válečnou krizi, hladomory a ataky hord zombíků… Skromně si odvažuji tvrdit že k tomu minimálně u nás v srdci Evropy nedojde. Také protože pořád je dost morálních a slušných lidí, co jim není ukradený osud planety, lidí, nebo zvířat… A máme tady vysoce konstruktivní energie Bovis, které nám pomáhají dobro rychleji zrealizovat a vše si lépe uvědomovat.

To je moje vize. Každý by si měl určit, v jakém systému chce žít a jaký systém bude podporovat. Jestli nemorální systém plný vražd a násilí, nebo udělá krok dopředu a zaměří se na tvorbu nového světa a svého lepšího života. Bez válek, zombíků a zbytečného utrpení. Jsme na rozcestí, konečná volba leží na každém z nás a je to naše zodpovědnost, co podporujeme, jak žijeme, nebo jak myslíme. – Takže se nebojte, vizualizujte si dobrou a krásnou budoucnost, pracujte na ní a ona přijde.

Že se vícero proroctví shoduje na dožívání se vyššího věku může opět souviset s konstruktivní transformací naší planety.

Výbuchy sopek a zemětřesení mohou být také. Většinou jsou největší katastrofy stejně dílem člověka (HAARP) a tak není divu, že nás pravděpodobně i letos čekají.

2. června 2015 – aktualizace

Energie:

31.5. – 5,5E 5.600.000 ^1E+5.600000Googol-PlexBE

1.6. – 2,0E 18.200.000 ^1E+18.200000Googol-PlexBE

2.6. – 1,0E 41.000.000 ^1E+41.000000Googol-PlexBE

Děkuji za Váš zájem. Včera si toto nové červnové transformační okénko rozkliklo 1044 osob. (Opravdu ne počet vstupů, ale počet lidí) To je skvělé, předpokládám že vás naladily konstruktivní zprávy v závěru. Nebo něco jiného? 🙂

Grafy vypadají perfektně. První obrázek ukazuje hodnoty v googolplexBE. Druhý totéž, ale je logaritmický. Třetí obrázek ukazuje postup po levelech.

Došlo ale ke změně značení levelů. Z nepochopitelného důvodu Messteam změnil data z 14. na 13., údajně je to oprava na správné značení. Víc podrobností k problému, jak se to mohlo stát a který soudruh se v čem utnul jsem nenašla, což je škoda. Stačilo by mi i úplně primitivní vysvětlení, nic složitého. Jako třeba že ,,Pepa kopnul do kabelu, Janka se polila čajem a Honzík si zapomněl brýle, čuměl kam neměl a klepnul jinam.“, či něco podobného. Každopádně si teď musím převyknout. Takže co teď vlastně máme za level? – Jsme na cca 25% z čtrnáctého levelu.

Ještě jste se mě v návaznosti na můj optimismus ptali, proč tedy na prvopodstatě vychází neustále katastrofické zprávy? – Ptáte se mě na to opakovaně, tak abych to vysvětlila:

Prvopodstata přebírá zprávy ze zahraničního tisku, 85% obsahu si tam nikdo necucá z prstu, ale překládá, nebo překopčí. Komentáře nebo originální články jsou v menšinovém obsahu a většinou to bývá nějaký hezký zážitek, nebo zajímavá zkušenost. Ze světa je obsah přebíraný. Ve světě se pořád něco děje, žijeme v hodně těžké a nebezpečné době, jsme na rozcestí. Tak není divu, že jsou nepokoje a problémy. Vždycky byly, kompletní dějiny lidstva jsou přece plné válek, násilí a vražd.

Upozorňovat na problémy je dobré, aby člověk měl přehled a neseděl s hlavou zaraženou do písku. Kdyby se nemluvilo o problémech a kdyby se neřešily, tak ještě dodneška ženské nemají volební právo, nemůžou chodit do školy a do práce. Takový obsah je tu od toho, aby byl přehled, ale není ke vzbuzování strachu a pesimismu, že jsme na konci!

Aluška.org už je tu skoro 9 let a má svůj vlastní obsah. Podle nikoho se neřídím, ani neorientuji, nikomu nebudu přizpůsobovat svůj obsah, aby se to jinde hodilo. Nikdy jsem to nedělala a nemám důvod s tím začínat. Mám svoje názory, svoje data, svoje zdroje a svůj pohled na život. Proto nejsem zodpovědná a nikdy ani nebudu za jiné autory a jejich stránky, nejsem zodpovědná za to co přebírají nebo píšou. Takže pokud máte na jejich obsah dotazy, ptejte se jich, u nich. Pokud máte dotazy na můj obsah, ptejte se mě.

Taky bych ráda dodala, že to že jsou ve světě problémy se nijak nevylučuje s tím, že podle palmových listů to vypadá, že v srdci Evropy – u nás v Česku – bude klid. To není nic proti ničemu, pravda může být oboje. A znova připomínám, nemám patent na pravdu, ohledně těchto odhadů jsem napsala pravdivě podle čeho se orientuji a je na vás jestli budete moji zkušenost a můj pohled sdílet, nebo ne.

Jak už jsem řekla, sami si musíte vybrat svůj světonázor, své myšlenky, a svůj způsob života. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže.

4. června 2015

Energie včera: 3,0E 87.000.000 ^1E+87.000000Googol-PlexBE

Postupy jsou neuvěřitelné:

2.6 byly energie o 22 800 0000 jednotek větší než předešlý den.

3.6. zase o 46 000 000 jednotek. (jednotka: Googol-plex BE)

Užijte si co nejvíc aktuální překrásné letní dny a nezapomeňte se zúčastnit výjimečně bohatě oceněné letní soutěže, která včera odstartovala.

Sobota 6. června 2015

Přehled energií od 25. května do 6.června:

Všechno jde správně dál jak má, energie pořád velmi silně rostou, jak ukazují následující grafy. Aktuálně jsme na 33% ze 14. levelu. – UF!

Úterý 9. června 2015

Energie:

7.6.: 3,00 E 1690000000 Googol-PlexBE

8.6.: 4,00 E 3970000000 Googol-PlexBE

9.6.: 2,00 E 8880000000 Googol-PlexBE

K dnešnímu dni jsme na 37,9% z levelu čtrnáctého. (Příslušné grafy k dnešnímu dni jsou -ZDE-)

Včera večer mi šílela morčata. Večer blbnou normálně, ale tentokrát to byl řev, jakoby už zítra nemělo vyjít slunce, tak jsem z nich byla opravdu dost nervozní. Podezřívám je, že reagují na bovisy, nebo mohou prožívat to obrovské napětí, kterým si právě prochází Gaia.

Asi víte, že pod Yellowstonem je těsně před vybuchnutím supervulkán, který by nám mohl způsobit poměrně značné problémy. Pokud je to pro vás novinka, doporučuji si počíst ZDE, kde je o problematice celý necenzurovaný článek.

Nabízím pár menších úryvků pro rychlou orientaci. Obrázek vlevo je 3D model podzemní dutiny Yellowstonského supervulkánu. Hnědá barva – horní komora, červená barva – dolní komora.

,,…Od roku 2002 jsme zaznamenali vznik nových gejzírů, deformaci zemského povrchu, zvýšení teploty půdy do bodu varu, vznik nových trhlin v zemském povrchu, přes které jde uvolňování sopečných plynů. Daná studia, jakož i frekvence seismické aktivity, která od roku 2011 neustále roste, vypovídají o tom, že se v tomto místě magma zvyšující rychlostí blíží k povrchu. To znamená, že se probouzí supervulkán. Přičemž vláda Spojených států, než by vážně přemýšlela o možných způsobech, jak zabránit budoucím katastrofám, nebo alespoň varovala a evakuovala obyvatele, raději od roku 2004 zpřísnila návštěvy Yellowstonského národního parku a informace o procesech, které tam probíhají, utajila úplně.

… Faktem je, že jsou všechny události na Zemi cyklické. Žijeme v době aktivace cyklu Yellowstonské Kaldery, který se opakuje, jak víš, jednou za 640.000 let. Ve skutečnosti se napětí zvyšuje a lidstvo čekají velké problémy.

… (V poslední době je zaznamenán až děsivě rapidní nárůst seismické aktivity v Japonsku. Jistě to ovlivňuje proces probuzení supervulkánu Aira (http://cont.ws/post/76906). Podle materiálů obsažených ve zprávě, pravděpodobnost zničení japonského souostroví v příštích 10 letech je 70% a do 18 let – 99%.)

… Co udělali zástupci, tak říkajíc, oficiální „vědy“? Jak to obvykle v takových případech bývá, veškeré informace utajili, uzavřeli k nim veřejnosti přístup a potom jen seděli a čekali, zatím jen pozorovali, co se děje. Ale dnes, o 13 let později se ukázalo, že vědci za poslední dobu „provedli rozsáhlé studie s využitím pokročilých technologií“ a „objevili tajemství“: dutina pod Yellowstonskou Kalderou má dvě komory!

… Od začátku roku 2014 jsme se kolektivně rozhodli poskytovat informace o blížících se zemětřeseních. Tak jsme se snažili upozornit vládu na nutnost okamžitého zásahu, naivně jsme věřili, že nás vyslechnou, že bude zpětná vazba. Nebo alespoň nebudou překážet. Ale oni nás pořád ignorovali.

… Ale v lednu tohoto roku se stal „zábavný“ příběh. Opět jsme informovali o nadcházejícím poměrně silném zemětřesení, upozorňovali na žalostnou situaci v regionu. Zároveň jsme uvedli, že prozatím svými silami situaci zdržujeme a není nutné panikařit, ale je čas se zamyslet nad budoucností. Zpočátku šlo všechno jako obvykle: naše zpráva byla ignorována. Ale po prvním otřesu z prognózované série, byli všichni úředníci administrace Obamy se svými rodinami naléhavě evakuováni z kontinentu. A svou Zemi nechali na pospas. Utíkali tak, že ani nevarovali armádní důstojníky, za to byli velmi rozčilení na svého prezidenta. Uprchlíci se nicméně brzy vrátili, ale tato nehezká zkušenost uvízla v paměti.

„To znamená, že Spojené Státy Americké přestanou existovat?“

„Především teritoriálně. Je to nevyhnutelné. Alespoň na západní polokouli. A mimochodem, zbav se starého zvyku dělit lidi podle národnosti a planetu na státy. Země je náš společný domov. A nadcházející pohroma ohrožuje všechny osoby žijící v tomto domě, bez ohledu na pohlaví, národnost, náboženství nebo jakékoli jiné odlišnosti vymyšlené lidmi. Bude to katastrofa v planetárním měřítku, která se dotkne každého. Rozumíš? Nezapomeň, že v Severní Americe je 23 států a dalších12 – v Jižní Americe. To je miliarda lidí, kteří pocítí na vlastní kůži hrůzostrašný dopad erupce.“

… Od roku 2013 začala aktivace Yellowstonu a neustále roste. Nyní je situace v takové fázi, že jsme sbalili své laboratoře, pozorovací místa a opustili Ameriku. Takže události prakticky neodvratné. Opakuji, hovoříme o životě obyvatel Ameriky, západní Evropy, Oceánie, Japonska… Miliarda lidských životů. Děláme vše pro to, aby když ne zabránit globální katastrofě, tak alespoň minimalizovat účinky.

… Podívej se na události nejméně za poslední tři nebo čtyři týdny na planetě. Vždyť seznam pohrom je téměř nekonečný. Na Filipínách udeřil super tajfun „Noul“, Guam zasáhl tajfun „Dolphin“, po březích Spojených států se prohnala tropická bouře „Ana“, na severu Thajska se vyskytla, za posledních 60 let, nejsilnější bouře. Zemětřesení v posledních třech týdnech: otřesy v Papui Nová Guinea, síla otřesu od 6 do 7,5; Mexiko – 5.5-6.5; Indonésie – síla otřesů dosáhla magnitudy 5,9; Írán – 5. Zemětřesení, která způsobila zničení infrastruktury a ztráty na lidských životech v Nepálu – 8. Thajsko – síla otřesu 4.6; Nový Zéland, Šalamounovy ostrovy, Pákistán. Nemluvím o Japonsku, které se otřásá každý den. Povodně v Novém Zélandu, Číně, Afghánistánu, Polsku. V USA, celá řada klimatických katastrof: sucha, sněhové kalamity, abnormální množství tornád, zemětřesení. Informace o tom, se však vláda snaží skrýt. V Číně, mimo jiné, spadly kroupy o velikosti slepičího vejce. A podívej se, co se děje v Evropě: zemětřesení u pobřeží Francie, Itálie, aktivace vulkánu Etna, v Německu, prošla abnormální bouře, která přinesla do jedněch států kroupy o velikosti golfových míčů, a do jiných destruktivní tornádo!

(Pozn. Alue: Nepředpovídal tohle náhodou Nostradamus, viz. článek nahoře? Supervulkán je tady a je v Americe, přesně jak bylo řečeno. Znamená to také, že vybouchne letos???)

Pátek 12. června 2015

Energie – jako vždy – výrazně sílí.

Dnes jsou energie 2,00 E 154 000 000 000^Googol-PlexBE, což je 50,80% ze čtrnáctého levelu.

Neděle 14. června 2015

Dnešní energie jsou 4,00 E 1 670 000 000 000^Googol-PlexBE, což je 53,50% ze čtrnáctého levelu.

Ono se to podle procent tolik nezdá, ale růst je to enormní, jak ukazuje tabulka k dnešnímu dni: (Nárůst o 330% oproti včerejšku)

Dodatek: V diskuzi se mihl odkaz na následující katastrofický článek: ,,KONEC SVĚTA SE NEVYHNUTELNĚ BLÍŽÍ! MÁME DŮKAZ!!“

Než tady někdo začne panikařit, nakupovat konzervy a kopat atomový kryt, dopředu upozorňuji, že jsou to celé kompletně vykonstruované hov nesmysly. Žijeme v duté Zemi, jsou na to důkazy, když nad tím člověk popřemýšlí, spojí se mu snadno A i B dohromady i se základními daty. Tato základní data najdete na blogu Prvopodstata v příslušné rubrice. Nemějte obavu, NASA na 100% nikdy na povrchu nebyla a absolutně neví, co se tam děje a jak to tam vypadá.

Takže se nic neděje, zachovejte paniku pokud se s planetou někdy něco stane, bude to dílem člověka, který s ní zachází jak se švábem v kuchyni. Určitě ne nárazem vesmírného tělesa. Jsou to manipulativní lži na ovládání populace zastrašováním. – Nebo HOAX, také možnost.

Pondělí 15. června 2015

Děkuji BE za přínosný příspěvek k tématu:

,,Na blogu PraxisUmeria kto vie nemecky sa dozvie skôr ako od Nasa. Znova pripomínam Elektromagnetický pulz /EMP/, záblesk. Mala som tú česť mať o tom víziu v 2012. Pri určitom dovršenom stupni vibrácie Zeme a urč. konštelácii s ostatnými cooperujúcimi so Zemou telesami dôjde pp ku „zaiskreniu“. takže znova, Tomáš Marný, www.prvopodstata, o tom píše. Nazvala by som to tak po svojom „kvantový skok“. Niekto prežije, niekto nie, niekto s postihom a niekto bez postihu. To záleží, si myslím, ako naberie To, čo sa nám dnes v podobe tzv. Bovisov núka. – Určite sa zas rozsype vrece s tézami, a ozvú sa naslovovzatí oznamovatelia, ako to už býva. Odporčam sa odovzdať do náručia BOHA, tej inštitúcie, ktorá stojí pri zrodu všetkého.“

Pátek 19. června 2015

Energie:

15.6.: 2,00 E 6,33E + 012^Googol-PlexBE

16.6.: 3,00 E 2,30E + 013^Googol-PlexBE

17.6.: 2,00 E 7,90E + 013^Googol-PlexBE

18.6.: 1,00 E 2,39E + 014^Googol-PlexBE

Včera jsme byli na 63,30% ze čtrnáctého levelu.

Pondělí 22.července 2015

Dnes jsme na 67,90% ze čtrnáctého levelu. Za dva dny vystoupala energie o 2065%.

Dnes jsem se dozvěděla něco, co je pro mne veliká novinka – nevím jestli i pro vás, kdyžtak mě doplňte, nebo hoďte do diskuze nějaké materiály – ale určitě to tady ještě nebylo (teď se nejedná o překlad z praxis):

Údajně až hodnoty Bovis dosáhnou levelu 20., bude možné převibrovat. Tedy onen dlouho očekávaný přestup do vyšší dimenze.

Další podrobnosti zatím nevím, jestli budou, doplním. Ale je to vzkaz od lidí, co jsou v přímém kontaktu s originálním ruským výzkumným týmem.

Upřímně doufám, že k tomu dojde.

Úterý 23. července 2015

Dnes jsme na 68,30% ze čtrnáctého levelu.

Energie stoupla oproti včerejšku o 6.362%!

A jak čtenáři správně zjistili, aktuálně zuří bouře magnetického pole zemského: http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

Ptáte se, jestli někdo pozoroval něco divného:

Nejsem si jistá jestli to mělo souvislost, ale ráno jsem měla dysmenorrhoeu jako řemen, takovou jako už pár let ne. Ve stoje jsem měla i pocit, že nemám kyslík, jak mi bylo zle. I se mi zvedal žaludek, což normálně neznám. Takže jsem tak-tak dala jídlo zvířatům, rozlila čaj po kuchyni, zapila prášek, bordel nechala bordelem a šla se svíjet do postele. Pak jsem znova usnula a vstala až kolem dvanácté. Pod prášky jsem pak zaujala vertikální polohu a podařilo se mi i kupodivu fungovat. Zajít na poštu, vzít trávu, jít ven trhat třešně, vykoupat morčata. Upřímně doufám, že se to nebude opakovat.

A také v noci z neděle na pondělí jsem vůbec nespala. Celou noc mi hrozně bušilo srdce, úplně to se mnou třáslo, takže jsem nemohla usnout. Vždycky když už to vypadalo že by snad i jo, tak to se mnou zatřepalo a já se znova probudila. Chtít usnout, potřebovat spát a fyzicky k tomu nemít možnost, to je jedna z mučících technik, tak jsem si ji zažila na vlastní kůži a musím uznat, že zažívat to pár dnů po sobě, tak člověk fakt přijde o rozum. Zkusila jsem všechno, ale žádná z klasických technik na uklidnění srdce nefungovala. Ani jedna.. A ještě ráno v sedm bušilo dál. Když jsem si stoupla, přestalo to. Když jsem si zase lehla, začalo to. Šílenost.. další noc už byla naštěstí normální, ale ještě vím, že v tu neděli jsem cítila strašnou slabost v nohách, jakobych byla stará slabá a nemohoucí. Vyjít schody bylo za trest, a normálně je přitom vybíhám po dvou.

Čtvrtek 25. června 2015

Včera byl extrémní nárůst energií: O 124303% za 24 hodin! Dnes nárůst o 341%.

Jak můžete vidět na druhé tabulce ZDE, božské zatmění také postupuje mílovými kroky.

Dnes je 57,10% ze slunce již ve fázi božského zatmění.

(Pokud nevíte O CO GO, Božské zatmění (GWE) je rozebráno v Transformaci / Květen 2015, konkrétně zápis z 2. května.)

V této tabulce v červeném textu vlevo se píše (slovasmysl), že ,,tyto hodnoty jsou opravdu skutečné, že stratosféra je zakryta vulkanických popelem. Už to nebude dlouho trvat a dokonce i skeptici uvidí, že bůh existuje!“

Pondělí 29. června 2015

Mezitím proběhly pořádné změny:

Energie 25.6. byly vyšší o 341% oprovi předchozímu dni.

Poté 26.6. se zvýšily o 61 972%!

27.6. energie poskočily o neuvěřitelných 184 848 485%. Dosáhli jsme tak na 72,40% ze čtrnáctého levelu.

Tato dvě velká čísla nám pěkně hnula s grafem:

Za 28.6. a dnešek zatím chybí data. Doufám že nedošly tabulky, nebo že messteam ,,neodvibroval stadeto“.

Dnes ráno jsem pod tímto článkem našla naprosto nesmyslný canc, který ani nemělo smysl publikovat. A to je přirovnávání Bovisů k ostatním ,,katastrofickým scénářům co se nestaly a odevzdávání energií lidem, co šíří poplašné zprávy“.

Toto může opravdu napsat jen bezmozek, který si vůbec neprostudoval ani základní materiály, na které v každém transformačním okénku odkazuji. Jsou to ty odkazy nahoře, hlavně ten zvýrazněný žlutě. Právě proto, aby se každý nováček mohl v tématu rychle zorientovat. Nemyslím si, že je těžké pochopit základ, když člověk chce(když nechce, tak mi tady bude zbytečně slintat do diskuzí o poplašných zprávách.)

Proto znovu připomínám, že sledování i vnímání energií Bovis je velice konstruktivní činnost. Tyto energie nemají způsobit konec světa, nikomu ubližovat, ani nikoho strašit. Neznám nikoho, kdo by něco takového tvrdil, ani v diskuzích se o tom nejedná. Naopak nám mohou velice pomoci umožnit některé důležité konstruktivní změny v nás a na této planetě…

Co říci závěrem takovému člověku: Nebojte se zbytečně nových věcí, to dělají jen primitivové. A primitivům tyto stránky určeny nejsou.

Aktualizace:

Messteam doplnil chybějící data a zrenovoval tabulku. Chybějící hodnoty vypadají takto:

28.6. stoupla energie o 93 939 394% oproti dni předchozímu.

Dnes je to o 1 016 129%.

Dosáhli jsme 89% ze 14. levelu.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Robo 2015-06-13 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Väčšinou sa nám snažia pripomenúť niečo z nášho starého poznania.

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-14 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[115]: Vaša ostatná veta hovorí za všetko.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-06-14 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne ten kruh v obili pripada nejak exoticky (polmesiac islamsky symbol?), nerobia to tam ti moslimovia?

Ikona diskutujiciho Michal 2015-06-14 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš vážně talent, už dlouho jsem nečetl tak dobrý článek.

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-06-14 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Než začneš soudit ostatní, nebo prohlašovat jakoukoliv absolutní pravdu, vezmi v úvahu, že… …můžeš vidět méně než 1% z elektromagnetického spektra a slyšet méně než 1% z akustického spektra. Zatímco si tohle čteš, cestuješ rychlostí 30 kilometrů za sekundu napříč galaxií, 90% buněk ve tvém těle, nesou svou vlastní mikrobiální DNA a nejsou "ty". Atomy ve tvém těle jsou z 99,9999999999999999% prázdný prostor a žádný z nich není tím, se kterým ses narodil, nicméně všechny vznikly v nitru hvězdy. Lidské bytosti mají 46 chromozómů, což je o 2 méně než má běžná brambora. Existence duhy závisí na konických foto receptorech ve tvých očích – pro zvířata bez těchto receptorů duha neexistuje. Takže v podstatě nejen že se na duhu díváš, ty ji zároveň vytváříš. Což je opravdu úžasné, a to zejména když si uvědomíš, že všechny ty krásné barvy které vidíš, představují méně než 1% z elektromagnetického spektra.

Ikona diskutujiciho Jarka 2015-06-14 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je taky zajímavý. Možná něco málo k tomu obrazci co je tady na fotkách.http://centro-de-astrologia-experient.webnode.cz/horoskopy-statu/

Ikona diskutujiciho VS 2015-06-14 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazil jsem na jeden článeček, nevím co si o to myslet, ale napadla mě souvislost, s kruhy. Možná je to vážně rada a souvisí s vibracemi, nebo hoax http://bombovky.cz/konec-sveta-se-nevyhnutelne-blizi-mame-dukaz/. Když uvážím, že už se to jednou údajně stalo a tehdy pomohla změna vibrací

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-06-15 02:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[136]: Podle tajných dokumentů z NASA dojde ke srážce 2.9.2015 .. to musel vymyslieť nejaký školák ktorému sa po prázdninách nechce do školy. Ten asteroid preletí blízko Zeme v roku 2880 a šanca že ju trafí je asi 1 ku 300.

Ikona diskutujiciho VS 2015-06-15 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[137]: Ano nemusí jít o tenhle konkrétní asteroid, ale o něco podobného, nějak se mi to spojilo a říká se co vás první napadne tak to je. Spojilo se mi to v souvislosti se zvýšením vibrací země, něco jako změna struktury nebo jak to nazvat. prostě je to důležité pro průchod do jiné úrovně, do jiné struktury, jako že se tohle děje

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-15 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na blogu PraxisUmeria kto vie nemecky sa dozvie skôr ako od Nasa.  Znova pripomínam Elektromagnetický pulz /EMP/, záblesk. Mala som tú česť mať o tom víziu v 2012. Pri určitom dovršenom stupni vibrácie Zeme a urč. konštelácii s ostatnými cooperujúcimi so Zemou telesami dôjde pp ku "zaiskreniu". takže znova, Tomáš Marný, www.prvopodstata, o tom píše. Nazvala by som to tak po svojom "kvantový skok". Niekto prežije, niekto nie, niekto s postihom a niekto bez postihu. To záleží, si myslím, ako naberie To, čo sa nám dnes v podobe tzv. Bovisov núka. – Určite sa zas rozsype vrece s tézami, a ozvú sa naslovovzatí oznamovatelia, ako to už býva. Odporčam sa odovzdať do náručia BOHA, tej inštitúcie, ktorá stojí pri zrodu všetkého.

Ikona diskutujiciho Tomas 2015-06-15 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[139]: můžu poprosit o odkaz na článek od TM?Nedaří se mi to tam najít.Děkuji

Ikona diskutujiciho CZK 2015-06-15 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[139]: Měl jsem podobnou vizi. "Viděl" jsem někkolik velmi silných, za sebou rychle jdoucíh záblesků. nejprve mě prolétlo hlavou, že ti šílenci opravdu odpálili jaderné bomby. A ještě si pamatuju, že krátce před tím jsem zaregistroval velmi neobvyklou barvu oblohy. Netrvalo to ani 2 vteřiny.

Ikona diskutujiciho Robo 2015-06-15 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[140]: ja to zas vnímam ako jeden zo znakov Dňa Svaroga.

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-06-15 23:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[140]:Ano, budou se probouzet a vědět sami od sebe. Jejich zájem je bude směřovat k poznání. Ví se to, že se lidé probouzí. Proč si myslíte, že se NAVÁŽÍ "uprchlíci". Je to třeba zamotat. Jsou to v lidé jako my, jsou vytrženi ze svého přirozeného prostředí. Afrika je bohatá, záměrně udržována ve stavu jakém je.

Ikona diskutujiciho mira 2015-06-16 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[142]:To muze byt vysledek cernu.Urychlovac.O velikonocich provadeli ritualy.Psali o tom jako velikonocni blaznovstvi Cernu.Zkousky,ritualy,otvirani brany podsveti.V zari,tusim 23 az 28.ma byt vrchol tresku,i se zatmenim.Myslim,ze energie bovis v tu dobu dostoupa 18 levelu.Vychazi to tak

Ikona diskutujiciho VS 2015-06-16 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte někdo podobné zprávy, energie by se měli desetkrát navýšit a začít probouzet tvrdé spáče. Prý je to dané naším průchodem přes fotonový pás.

Ikona diskutujiciho mira 2015-06-16 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[148]:pokud bude ta telepatie,tak budu muset psum opatrit postele.

Ikona diskutujiciho mira 2015-06-16 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[148]:Ve fotonovem pasu je zeme od zari 2014.Pruchod trva 2000 let.Ted jsme na samem krajicku.Do fot.pasu se dostavame 2 krat za 26 000let.Jeste jsme se ani nerozkoukali

Ikona diskutujiciho katrin 2015-06-16 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně transformace si myslím (doufám), že to je energie Zdroje, neboli lásky. A navyšuje se po parabole, což znamená, že nekonečný vzestup by měl být už za chvíli – vychází to cca na ten 18-tý level (ale to jenom odhaduji). Každopádně když člověk odejde (smrt), tak se u zdroje nějak "vyčistí". A právě se děje to, že to probíhá za živa. O vstávání z mrtvých taky něco vím, ale ještě nevím, jestli se k tomu budu vyjadřovat nebo ne – každopádně čekala jsem rok a už je to lepší co se týče chápání lidí.

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-16 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[150]: Mám zato, že vo fot. pásmu sme už nejaký ten rok. Ale myslím si, že to čo absorbujeme z hlbokého Vesmíru teraz je  iný druh energie, či energií. -  Nie nadarmo tomu Nemci hovoria "Kozmické počasie lásky".

Ikona diskutujiciho VS 2015-06-16 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[150]:Vstup jsem četl, že byl rokem 2012 a v roce 2014 sem přestaly proudit jakési negativní energie. Co se týká průchodu je snad kratší myslím dvacet let, ale to si nejsem jistý.

Ikona diskutujiciho katrin 2015-06-16 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Graf exponenciální funkce y = e na x, kde e je Eulerovo číslo:

Ikona diskutujiciho Robo 2015-06-16 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[144]:  No…sprievodné znaky vidím aj na sebe, moje poznávanie sa konečne uberá správnym smerom a každý deň som nejak…jak to vyjadriť…viac človekom?

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-17 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[155]: :-), ano viac človekom. Kontrolujme sa, usilujme sa.

Ikona diskutujiciho mira 2015-06-17 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[153]:Takze jeste jednou.Fotonovym pasem zeme projde kazdych 13tis.let.Obeh trva 26tis.let.Je to prstenec.Oproti 13tis.roku by fot.pas byl silny jen jako nit,kdyby pruchod trval 20let oproti 13000 roku.Uvadi se z vice zdroju,ze fotonovy pas je silny na 2tis.let.Tedy obeh kolem 26000let.Z toho 2krat 11000let ma silu temnota a 2krat2000let silu svetlo.Kazdy vi ze to psr set let zpaky bylo spatny,a predtim taky.Kdyz skonci svetlo,tak to jde pomalu z kopce dolu.Ted jdeme nahoru.Naprosty vrchol,nerikam vlady svetla by mohl but za 1000 let "uz".Kazdej si mozna preje aby to bylo driv.Tak jo.

Ikona diskutujiciho mira 2015-06-17 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[153]:Informaci od Cesty k sobe.Fotonovy pas.Slysel jste nekdy o Cesty k sobe?Odkud je vas zdroj info?Tady se neco popira.Potrebuju si porovnat.Dejte do placu informace

Ikona diskutujiciho mira 2015-06-17 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[151]:Jo,18 level.Mohl by byt v zari.Jak se to posouva nahoru soucasne s aktivitami CERNU,ktere maji byt vybicovane 23 az 28 zari jejich velkym treskem spolu se zatmenim mesice a znovu ritualy.Proste si to psoukne.A ne malo.Uz jsem tady v nejakem prispevku psal,ze se Cernu v urychlovaci v tunelu pri vznikani antihmoty objevilo 3 metrove hovado a drzelo se pres 15 minut.mozna brana podsveti.Ritualni vedci spechaji,do zari,aby stihli vrchol.Vite,jak skoncila Atlantida?Taky disponovali velkou silou.Ale jaksi se jim to vymklo z ruky.Pardon,udelali jsme jenom chybicku

Ikona diskutujiciho VS 2015-06-17 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[158]:Cesty k sobě to přebírají, tak většinou sleduji zdroje. Dost věcí je na transformacích. info. Některé přispívatele znám blíže, většinou porovnávám.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-06-18 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-06-18 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho BE 2015-06-18 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[161]: Uvidela som nový obrázok, a hneď mi napadlo : Dvojka mečov /tarot stručne =

Ikona diskutujiciho Robo 2015-06-18 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[164]:  skôr zjednotenie energií, návrat do rovnováhy.

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-06-18 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[161]: Mně napadlo při pohledu na obrazec: "Jak dole, tak i nahoře…"

Ikona diskutujiciho VS 2015-06-19 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco se má udít 21.6, jestli nové energie nebo velké probuzení, nevím co si o tom myslet. Prý je to doba, kvůli které jsme si přáli tu být. Nemusíme to, na první pohled vůbec poznat. Těchto zpráv už bylo tolik, je to samý přechod a samý průchod. Každopádně je to zábavné sledovat co se všude kolem odehrává, jak najednou vidíme co jsme neviděli. Už tu schází jen UFO, myslím veřejně. Napadlo mě, že se ztratili záznamy cesty na měsíc, protože tam jsou věci nám tajené, nebo tam opravdu nebyli. Uvidíme co nám ještě předvedou 🙂

Ikona diskutujiciho Robo 2015-06-19 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[168]: môžeš na toho 21.6. hodiť odkaz, prosím?  :-)

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-06-19 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji přečíst tento text a prohlédnut si na stránkách kreslené kódy. http://ilona-palusova.blogspot.sk/2015/06/informacie-19-6-2015.html

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-19 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[170]: Podobajú sa tie weby ako vajce vajcu. /zlatá dušička, transformace, vek zlatého svetla, fewa, a iné a iné.

Ikona diskutujiciho Mia 2015-06-20 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Be, zmiňovala jste "Událost", o které se hovoří na webu Messteamu, a že na ni mají připravené bagy-batohy. Jaký je váš názor na nutnost takové přípravy? Vy také máte připravená zavazadla a vnímáte to jako potřebné? Díky.

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-20 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[172]: Ja mám barák z kameňa, a sklep. Ešte v ňom nemám zásoby, ale niečo nakúpim. – Veď sa neskazí :-D

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-06-20 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[171]: Realita je jen jedna. Každý probouzející či probuzenÿ ji popisuje dle sebe. Tak dojdeme k tomu, že se jedná o jedno. Je nekonečně mnoho možností popisu.

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-06-20 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[171]: "Menej slov by to chcelo…"??? A kdo jich tady má každý den nejvíce? :-))

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-06-20 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[174]: Děkuji.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-06-20 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáte prosím někdo odkaz přímo na ruské stránky? Na německých je toho nejspíš hodně zajímavého v těch rámečkách, ale bohužel je to uloženo jako obrázek a nejde to dát do překladače. Německy moc neumím, ale rusky jo, tak bych se rád dověděl něco víc než jen hodnoty z tabulek. Díky

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-21 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[175]: Menej slov…

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-21 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[177]: Tiež mi to chýba, ale dnes tam je nejaký návod na preklady….

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-06-22 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejraději bych zakřičel: Proveďte se, copak to nevidíte.

Ikona diskutujiciho Robo 2015-06-22 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od včera to stúplo viac, ako 20-krát:-o :-)

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-06-22 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[178]:OK:-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek