Transformace / Červenec 2015

2.7.2015 v Spiritualita 120

Transformační okénko pro Červenec 2015.

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Červen najdete ZDE

1. července 2015

Pozor, konečně se nám hýbe level!

30.6. byly energie o 35 238% vyšší než předešlý den. (to je postup v číslech o 44.274.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000 jednotek)

1.7. poskočily o 50 000 000 000 000%, což je 98% ze 14. levelu. Co nevidět ho dokončíme.

V noci z 30.6. na 1.7. jsem skoro nespala. Jednak byl úplněk a světlo skoro jako ve dne i se staženými roletami, ale hlavně jsem necítila vůbec únavu. Ve dvě ráno jsem po dvou hodinách převalování vstala jakoby nic a chodila čile po schodech, jakoby bylo poledne. To u mne není normální, speciálně když už dvě hodiny není žádná poloha dost dobrá, žádná myšlenka dost tichá a ne a ne usnout. Byla jsem přebitá jako radioaktivní rybička. A to jsem ještě od desíti do půlnoci psala tak speciální a zvláštní článek, že jsem se při závěrečném čtení divila, kolik toho ze mě vypadlo. A překlepů extrémě málo, soustředění na maximum. Zkrátka magická noc. Možná jsem se na spaní měla vykašlat úplně a jít ještě třeba do čtyř dělat knížku…


A když už se zdálo se začínám pomalu usínat, pokaždé jsem s sebou cukla. Jednou krk, jindy ruka. Škub sem, škub tam. To mi dělá, když se rozladím. – Pomohly mi později nějaké ty energetické pomůcky na harmonizaci, ale přesto jsem usnula pozdě, ne dřív než ve tři ráno.

Perfektně si pamatuji první fázi svého usínání. Místo abych normálně usnula, tak se mi nevyplo bdělé vědomí a nevstoupila jsem do snu, ale naprosto lehce a automaticky jsem se vysunula ven z těla, aniž bych o to usilovala. Bylo to příjemné a hezké… Fáze byla úplně mělká, takže jsem se stihla jenom trochu proběhnout kolem baráku a za chvilku jsem se zase probrala a mohla začít s usínáním nanovo.

Další den byl bez následků spacího deficitu velmi plodný, i když jsem dokonce vstávala v obvyklou dobu. Ani jsem nemohla pořádně dospat do rána… Ničemu jinému než Bovisům a úplňku se to nedá hodit na triko.

– Vy jste spali v úterý dobře?

Mimochodem začínám být nervozní, když vidím jak vypadají čísla u Messteamu. ,,Steigerung Differenz” se ještě donedávno běžně denně pohybovalo v hodnotách o několika místech (2-8). Ale v červnu se to zbláznilo a najednou tady lítají statisíce a miliony, biliony, až jsme se dostali na číslo 22.199.999.999.955.600.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000, což je dnes 1.7. … Takové číslo ani nevyslovím. Doufám že z toho velkého skoku taky sakra něco velkého bude!

Aktuální skoky energií vyjádřené grafem v jednotkách Googol-plex Be:

2. července 2015

Dnes jsme konečně dokončili 14. level. Nyní se nacházíme na 7% z 15. levelu.

Dneska v noci jsem na tom byla se spaním podobně bídně jako předešlou. Tentokrát jsem s sebou při usínání cukala silněji. V jednu chvíli kdy jsem měla pocit že konečně usínám, mi vyletěla ruka a praštila do nočního stolku. – Tak jsem zalehla na břicho, obě ruce zajistila pod sebou a stejně mi to nepomohlo. Spát se prostě nedalo, i když by člověk chtěl. Ty energie jsou strašně silné a nedají pokoj. Snad se to srovná, hlavně až přejde ten úplněk, co svítí jak žárovka.

Messteam hlásí, že má od 2. do 12. července dovolenou.

Aktuální energie vyjádřené grafem v jednotkách Googol-plex Be:

4. Července 2015

V noci z 2. na 3.7. jsem spala moc dobře, přestože měsíc byl zase obrovský jak víko od popelnice a svítil jako za dne. Přesto se mi ale stala nad ránem podivná věc, kterou jsem ještě nezažila: To jsem se probrala za tmy a jak pomalu otevírám oči, vidím že je tma a najednou se ozval takový tichý svištivý zvuk a já viděla jak se asi během 2-3 VTEŘIN rozednělo. Normálně se posunuly stíny, světlo postupně zesílilo a pak se to zastavilo na určité fázi rána. Přísahám, že jsem nespala a že se mi to nezdálo.

Hleděla jsem na to jako puk a ještě teď přemýšlím, jaká to byla úžasná chyba v matrixu. Oni mi dodatečně načetli správný čas?? Vypadalo to přesně tak, jako když se ve filmu pouští zrychleně příroda, nebo nebe. – Pak jsem ještě znova usnula.

Přivádí mě to na otázku, kde jsem to asi byla během spánku, že se mi vypnul program měřící čas? – Co se mi předtím zdálo si totiž nepamatuju, asi to nebylo nic důležitého.

Třeba budem za pár let všichni jako ta ve Filmu Lucy. – Mávne prstem a před ní lítá čas jako ve zrychleném filmu… Tohle přesně jsem viděla.

Dnes máme 1,0 E 4,44E+190, což je 20% z 15. levelu. Zatím máme jen čísla. Grafy nejsou pravděpodobně proto, že má Messteam už zmíněné volno.

7. července 2015

Dnes jsme na 38 procentech z 15. levelu. Níže přikládám podrobné hodnoty od 26.6. do dnešního dne:

Postup energií vyjádřen v grafu, v jednotkách GoogolPlex BE:

Sonnenkraft Dimmung, neboli Božské zatmění aktuálně není v tabulkách dostupné, zatím pouze jako číselná hodnota. (viz.tabulka nahoře, červené sloupečky vpravo.) Zajímavá je zbývající energie slunce, která je dnes pouze 21,90%. Znovu připomínám, že existuje poměrně logická teorie, že až Božské zatmění dostoupí 100%, můžou nastat ony prorokované 3 dny tmy a přestup do zlatého věku lidstva.

11. července 2015

Aktuální hodnoty vypadají následovně:

Včera 10.7 jsme byli na 50% z 15. levelu 🙂

15. července 2015

Aktuální energie + Božské zatmění vypadají takto:

Včera 14. července jsme byli na 58% z 15 levelu.

Božské zatmění je celkem 86,70%. Přituhuje, přituhuje… 🙂

Já se cítím celkem dobře, i když už dříve zmiňovaná slabost v nohách mě předevčírem znova chytla, ale jenom na pár hodin a naštěstí bez úrazu.

18. července 2015

Dnes jsme na 70,0% z levelu 15.

Božské zatmění mezitím postupuje mílovými kroky, to jsem moc zvědavá, co bude na 100%. Odvibrujem stadeto? 🙂

Postup Bovisů po levelech aktuálně vypadá takto:

Jinak zatím žádné větší zvraty, vývoj postupuje konstantně kupředu bez větších výkyvů. Každý den se energie znásobí zhruba o 200-350%.

21.července 2015

Aktuální hodnoty:

Dnes jsme na 77,0% z levelu 15.

Co se týče hodnot Božského zatmění, zbývající síla slunce je nyní 6,70%. Vzhledem k tomu že je hodnota tak neuvěřitelně nízká a přece je přes den krásně světlo a na koupališti to solidně opaluje, vypadá to, že ono ,,zatmění” bude buď chvilkové, nebo zcela symbolické. Osobně bych k tomu zatmění měla pár ryze primitivních a praktických dotazů, ale asi je v tuto chvíli není komu položit.

Je dobré si uvědomit, že to co se v tuto chvíli děje, ještě nikdy v dějinách této planety neprobíhalo. To znamená, že nevíme co a jak přesně bude, můžeme se pouze domnívat, naciťovat, channelovat, diskutovat, snít, vypočítávat, odvozovat. Ale vědět nemůžeme, protože neexistuje předešlá zkušenost z takové situace. – To připomínám i kvůli dotazům, které pokládáte do diskuzí, často je míříte na mě. – Ne, nevím jak PŘESNĚ to bude probíhat a když přesně se to stane… a co vlastně se přesně stane. Nikdo z nás to neví. Jediné co můžeme, je dívat se a divit se.

24. července 2015

Aktuální hodnoty:

Dnes 24.7 došlo k velkému poskoku energií o 495%, což je v podstatě dvojnásobek oproti předešlým denním hodnotám. Při takto vysokých číslech je to nepředstavitelný skok. Messteam už tyto energie označuje jako ,,Božský otisk prstu”. – Celkem vtipné označení, nemyslíte? 😀

A pozor, zbývající síla slunce (Božské zatmění) už je pouze 2,70%.

25. července 2015

POZOR: Energie postoupila o 1019% oproti včerejšku, což je nevídaný skok ve srovnání s předešlými hodnotami. To nás postrčilo nad level 15, nyní jsme na 21% z levelu 16.

Navíc BOŽSKÉ ZATMĚNÍ JE NA VRCHOLU! MÁME PLNÝCH 100%. Messteam k tomu připojil nějaký (asi vlastní) stručný channeling anděla Azraela, který říká: ,,Čas očisty je nyní. Jste připraveni?”

28. července 2015

Dnes jsme na 45% z levelu 16.

Samozřejmě – nevím jak vy – jsem osobně trošku zklamaná že se nic extra hmatatelného globálně nestalo při dosažení 100% Božského zatmění. Sluníčko svítí, stěrače stírají, kytky rostou, rozumíte… Jakoby se zkrátka ,,nic nestalo”. To mě osobně ještě víc utvrzuje v myšlence, že cokoliv se s touto planetou má stát co se týče vzestupu a transformace, budou to změny jemné, pomalé, postupné a nebudou ani tak vnější, jako spíš že budou zasahovat nás lidi zevnitř. Protože my jsme ti co dělají na planetě zlo a tedy my jsme ti, kdo se musí napravit, pozvednout a nenechat se už svádět k destruktivnímu chování.

Nabízím alespoň menší stručný překlad z nejnovějších zpráv od Messteamu:

Die Dimmung der göttlichen Sonne[unsere Sonne in unserem Planetensysthem]
die von der Urquelle veranlasst wurde, ist jetzt erreicht,
und enthält keine “Lebenskraft” mehr, wie Gott(die Urquelle) es eingangs vorgesehen hatte:
“…ich lasse die Sonne scheinen auf Gut und Böse zum Gedeihen…bis zum Tag der Ernte…”,
liebe Erdenbürger, diese “ERNTEZEIT” ist jetzt erreicht,
und DIES hat die Urquelle bewogen, seinen göttlichen Zeitplan einzuhalten!
Deshalb ist wie bei euch in der buchstäblichen Erntezeit,
der Moment da, die “wertlose” Spreu vom “reinen” Korn zu trennen.
Dieser Prozess hat jetzt angefangen und wird sich vehement schnell fortsetzen
…Seid nicht blind noch taub…seht und hört euch um,
die Masse der Menschheit “stirbt” in immer schnellerem Masse,
informiert euch und denkt nach bitte.

Messteam aktuálně vypisuje slovně pouze výsledky svých Channelingů s andělem Azraelem, který tvrdí, že na tento proces dohlíží. Zde se píše, že po dosažení Božského zatmění 100% nastává doba očisty, vysloveně že se nyní oddělují ,,zrna od plev”. Dobré zůstává, špatné zemře. Nastává doba sklizně pro všechny pozemšťany, bude rychlá a rázná. Je to celé v Božském plánu, nechme své oči a uši otevřené…

(To zní celkem dobře. Jestli konstruktivní síla vesmíru dovolí, mám pár tipů, koho odklidit nejdřív: Obama, Babiš, Sisyfos.. haha :D)

30. července 2015

Pozor, dějí se věci 🙂 Jak tady někdo správně posílá do diskuzí dotazy, ZÍTRA bude tzv. modrý úplněk. Více podrobností přikládám níže:

31.07.2015 bude magický Modrý úplněk

Čeká nás přírodní úkaz, kterému jsou přisuzovány magické schopnosti a ke kterému znovu dojde až za dlouhé tři roky. Přijde druhý úplněk v jednom měsíci.

Modrý měsíc je astronomická zvláštnost, kdy se v jednom kalendářním měsíci objeví dva úplňky. K této výjimečné události dochází zhruba jednou za tři roky, poslední nastala 31. srpna 2012, a dávné nauky i moderní alternativní směry Modrému měsíci připisují zvláštní schopnosti.

Pátek 31. 7. 2015, 12.43 SELČ – úplněk ve znamení Vodnáře

Buddhisté, hinduisté a jogíni jsou přesvědčeni, že blokované čakry, energie nebo silová pole se dají odstranit silou úplňku. Největší intenzitu má tzv. modrý měsíc, událost, k níž dochází zhruba jednou za tři roky. V tomto červenci byl první úplněk byl už 2. 7. a v noci z následujícího pátku na sobotu nás čeká onen druhý úplněk. Zpozornět by měli ti, kdo vyznávají úplňkovou dietu, úplňkový půst, řídí se úplňkem při stříhání vlasů nebo plánování lékařských zákroků. Jeho intenzitu ale pocítí všichni, kdo jsou náměsíční, nebo prostě jen nemůžou v noci spát. Tentokrát to bude chtít prášky na spaní – anebo naopak, zůstat vzhůru.

Indiáni, východní nauky i moderní alternativní směry přisuzují modrému měsíci schopnost transformace. Chcete-li ve svém životě něco změnit, ať už jde o pouhé přání (najít lásku, uzdravit se…) nebo už rozhodnutí (změnit práci), modrý měsíc má energii “nakopnout” vás kýženým směrem. Správnou meditací dosáhnete rovnováhy mezi duší a tělem, tedy tím, po čem toužíte a tím, kam ve skutečnosti směřujete.

Připomínám všem čarodějnicím a čarodějům!

Tradice tvrdí, že o Modrém měsíci se může čarovat zcela volně, bez ohledu na jiné okolnosti (konstelace planet, fáze Měsíce atd.). Také se říká, že kouzlo bude mít větší moc.

Též se doporučuje provést velkou očistu polodrahokamů, talismanů a amuletů, které vlastníte či používáte, či provést rituál zaměřený na vlastní očistu. Též jsou vhodné všechny rituály typu “uncrossing” čili na odstranění překážek na vaší cestě.Princip rituálu Uncrossing – tři základní kroky (ve zkratce)

  • 1. Odstranění škodlivých vlivů
  • 2. Vyléčení způsobeného zranění
  • 3. Ochrana před opakováním útoku
  1. První krok zahrnuje pochopení skutečné podstaty problému a její odstranění – to je často to nejtežší, protože lidé si často své problémy hýčkají.
  2. Druhý krok: Po odstranění problému, je čas zahojit způsobené škody, pomoci přizpůsobit se “novému” životu.
  3. Třetí krok představuje prohloubení celého procesu a utvrzení na “správné” cestě.

(Druhý a třetí krok, obzvlášť jestli se jednalo o dlouhodobý problém, vyžadují čast a vytrvalost.)

Recept na olej Uncrossing

Lze použít buď jen esenciální oleje, popř. rostlinné části v oleji (v tom případě se mi osvědčilo přidat ještě maličký kousek křišťálu)
Stejným dílem: růže, vavřín, levandule, verbena/sporýš lékařský.

Každá složka receptu se pojí s částí uncrossingového rituálu – růže je “spiritualita a láska”, vavřín je “silně ochranný s příkazovým aspektem”, levandule na “zklidnění a léčení” a verbena je “očišťovatel”.
Takže jestliže to shrnu: Růže obklopí člověka láskou, vavřín ochrání a dodá sílu, levandule zklidní a nastartuje léčivý proces a sporýš očistí od škodlivých vlivů.

Jako nosný olej doporučuji ideálně jojobový, který vydrží neomezeně dlouho, popř.mandlový (trvanlivost 3-6 měsíců, v chladu a tmě až 12 měsíců), v nouzi slunečnicový (trvanlivost 1 měsíc, v chladu a tmě až 3 měsíce).

Modrý úplněk a láska

Zdá se, že nejintenzivněji pracuje modrý měsíc ve prospěch milostných vztahů: Ať už nějaký potřebuje ukončit, začít, nebo změnit jeho směřování.

“Podle tantrických tradic je úplněk spojený s energií druhé čakry, která v našem těle ovlivňuje nejen tok vody, krve a lymfy, ale také naše emoce, senzualitu, kreativitu, smyslnost a vášeň,”

zdroj: http://www.2012rok.sk/wp/astrologia-2/31961-31-07-2015-bude-magicky-modry-uplnek

A to ještě nejsou všechy novinky. Včera večer bylo hodně zajímavé světlo:

Jakési podivné oranžové, kdy modré věci byly vidět fialově, nebo růžově. Když se setmělo, po nebi lítaly hromady blesků, které ale neuhodily do země a neozval se hrom. Byla doslova přebitá atmosféra. Toto bývá, když se příliš osolí HAARP, ale je to zajímavé zrovna v tomto období, v kombinaci zrovna s tímto podivným žlutým světlem při zapadajícím slunci a zrovna v době, kdy má vyjít modrý měsíc.

p.s. Popisujete slabost v nohách, mohu potvrdit 🙂

A k aktuálním bovisům:

Energie hodně výrazně poskočila. Ještě včera jsme byli na 54%, ale dneska už máme 95%!!! z levelu 16. Zítra ho už pravděpodobně dokončíme.

31. července 2015

Energie za dnešek zatím nejsou zaznačeny – asi doplním až na zítra do nového transformačního okénka.

Jinak nezapomeňte, DNESKA je ten modrý úplněk 🙂 – Můžeme sledovat a nabíjet se.

Mimochodem jsem včera byla hrozně unavená, od odpoledne mě i bolela hlava. Tak jsem šla o půl jedenácté spát, usnula jsem jako špalek a vzbudila se až o půl deváté, či tak nějak. To je hezkých 10 hodin spánku, no neberte to, když je to zadarmo.

A dneska tady čtu, jak někdo naopak nemohl spát. – Což ale dává víc smysl, když včera měsíc svítil žárovka.

Odpadl včera ještě někdo?

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Zamyšlení” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mirek 2015-07-15 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mně je to opačně. Jak povolila energie, tak se mi přitížilo. Ale jak píše Zimniku, mám pocit, že antény a vysílače jedou naplno! Jakmile vytáhnu paty mimo město, citelně se mi uleví. Když se vrátím, je bolest hlavy a únava zpět. Včetně hučení v uších a tlaku na spánky.. No, vydržet ?

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-15 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky se to rozběhlo je tu další piktogram.  12/7 z letadla Michal Šmíd u Jablonce nad Nisou  http://www.kruhy-v-obili.cz/?p=2408

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-15 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já zažívám posledních pár dnů absolutní fičák, aktivovala se mi celkem značně empatie, je to něco neskutečnýho!!! 🙂 Čekám co se stane dál, a taky se mi vrátily záchvaty smíchu z mého dětství :D Začal jsem chápat celý svět trochu jinak a je to mazec :))

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-07-16 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes špatný zrak. Může to být hodně věcí. Není to poprvé. Minule byl obrovský nárůst energií. Jako bych viděl nějaký vibrujici kruh či pulkruh. Včera jsem odpočíval dosyta, z únavy to není. Někdo něco podobného?

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-07-16 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hroutí se matrice?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-07-16 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi tak od utorka som ospalý, zaspávam aj cez deň to u mňa neni obvyklé, ja toho normálne moc nenaspím. No teraz som si dal nejaký cukrík čo si dávajú kamionisti aby nezaspali. Ale najhoršie sú tie výpadky pamäte, človeka niečo napadne a hneď mu to vypadne, ide niečo urobiť a zabudne čo vlastne chcel.

Ikona diskutujiciho bobina62 2015-07-16 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

poslední pár týdnů mám potřebu si zalézt někam do kouta a být sama. Ticho, klid..

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-16 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Milena 2015-07-16 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vcera i dnes spatne videni, uplne rozostreno. Taky mi tyto dva dny bolelo temeno hlavy vzadu a nemohla jsem v noci na dnesek usnout. Podarilo se mi to az kolem pul treti rano. Citila jsem jak mi jde rychle srdce, nebyl duvod z ceho. Pres den bych usnula vsude, kde bych si sedla. Pak take citim silenou tihu tela, asi se neco zase deje.

Ikona diskutujiciho Liba 2015-07-16 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[61]:Jééé, to jste mě potěšil, já už myslela, že mám nějakého mozkožrouta, protože si nic nepamatuji a přesně jako Vy, jdu a nevím pro co, jedu po rodném městě a musím silně uvažovat o trase k cíli. Ale jinak čím vyšší bovisy, tím je mi lépe. Asi mi gumují mozek :-)

Ikona diskutujiciho Jaroslav Maly 2015-07-17 02:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem člen mnoha skupin na FB a také hodně píšu komentářu o všem možném. Bude mě 69 roků a od svých 18 let provadim výzkumy tajemna a neznáma. Absolvoval jsem 2 speciální kursy pořádané PEL při CVUT. Jsem mimo jine i prediktor. Potřebuji verifikaci Události mezi 23- 28.9.2015.Zanedlouho budu provádět noční paravyzkum na jedné tajemné hoře kde je aktivní i časoprostorovy portál.S kolegou budeme natáčet video dokument pro interní potřebu.Tot vše.

Ikona diskutujiciho Veronika 2015-07-17 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kde najdu Vase materialy p. Jaroslave? Dekuji.[66]:

Ikona diskutujiciho Míla 2015-07-18 07:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Míla 2015-07-18 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Magdalena 2015-07-19 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám zase strašné mezery, nejen že jsem neviděla fotku NASA ale ani nevím že je nějaká předpověď pro září tohoto roku. Můžete mi to přiblížit? Děkuji

Ikona diskutujiciho mira 2015-07-20 00:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[69]:Ano,muze to byt.Prostudoval jsem si nejake informace,hlavne ty co vynesli nejaci neznabozi,za to jim diky,z konferenci a pak z toho udelali video.Takze,co tady mame.V US je postavene podzemni mesto.Pojme 144 tis.vybranych.Pokud ze vsech statu,tak procentove z Cech 100 az 150 lidi.Kdo to je si kazdy domysli.Fema tabory jsou pripraveny pro 1mil.lidi.A jakesi cerne plastove truhly.Jenom parset tisic.To je Amerika.V Evrope Cern pripravuje neco velkeho na zari.Kolem 23.Nevi se,jestli dobro nebo zlo.Je spocitano,kdyz dopadne asteroid velikosti 4,5 km mezi Ameriku a Evropu,treba kus od Portorika,tak tady mame vlnu za 8,5minut.Ano tech 8,5 minut.Az se neco zatrese,tak skocim do auta,mam tady kopec pul km vysokej,hm,mozna to stihnu,ale vlna muze byt i km vysoka.Pri takovehle akci fouka i silny vichr,ktery nese vse.Uvidime jak to dopadne.

Ikona diskutujiciho Nikol 2015-07-20 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

si pamatuju jak jsem byla malá tak jsem si hrála s kalendářem a snažila se věštit :D nejvíce mi utkvělo v hlavě září roku 2015 O.o jen už nevím den 🙁

Ikona diskutujiciho BE 2015-07-20 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[72]: snívalo sa mi, prekognitívne, tomu rozumiem. Lebo vidím udalosť "Zboku". – Teda išlo o fantómové vlny /veľké ako mrakodrap/.Medzitým maličký akoby parníček, upresnené bolo že Hawai.

Ikona diskutujiciho Robo 2015-07-21 02:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[71]: Koniec sveta nastane iba vo chvíli, keď tomu VŠETCI uveríme.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-21 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[75]: O konci světa snad mluvíš jenom ty…

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-07-21 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem asi před pěti lety zakoupil pozemky na horách pod Lázkem v n.m.v. 500-650. Asi před rokem jsem uviděl mrak ve formě anděla. Od té doby se připravuji na nějakou katastrofu-já to spíš vidím na přepo´lování země-tsunami-3sv.válka.

Ikona diskutujiciho Robo 2015-07-21 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[76]: o konci sveta som nepovedal NIKDY, tak neviem, prečo tento komentár, Alue..

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-21 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Božské stmívání je u konce, schází cca 6%, to je zhruba za týden, nesedí ti se zářím, ale jak to bývá něco se změní a výsledek se dostaví později. Energie se trochu zklidnili a už nedělají problémy, možná pomohli afirmace, opravdu jsem ucítil okamžitou úlevu. Ano bude konec světa, tak jak ho známe, je tedy lepší bavit se o novém začátku zlatého věku. A pokud někdo odejde tak si myslím, že je to jeho volba být nadále v nižších vibracích 🙂

Ikona diskutujiciho Robo 2015-07-21 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[77]: Dozaj, potrebujem aspoň hektár pozemku..:-)

Ikona diskutujiciho zimniku-Karel 2015-07-21 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby nám řekli nebo jsme se dozvěděli, že nejsme lidé ale sloni s chobotama, tak se v komentářích dočtu, jak ho má každý dlouhý. Všechno co potřebujeme máme a nosíme neustále sebou. A ještě si to funguje samo. Jen to využíváme. Jsme naučení na vše hledět,mi se díváme, vše nám zprostředkovávají jako film, máme vytvořený obraz, děj a zvuk. Na nás je abychom viděli a věděli. Neustále mám problém s kupováním lesů, vod a strání. Jak se dá koupit něco, co není jenom naše, nikdy nebylo a nikdy nebude.

Ikona diskutujiciho esterka 2015-07-21 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tými tsunami sa mi snívalo tiež, ale to bolo už strašne dávno, tak 15 rokov dozadu. Bola som vonku na sídlisku kde som vyrastala. Naraz som začula obrovský hluk a spoza činžiakov sa vynorili vlny, omnoho vyššie ako osemposchodový činžiak. Rýchlo sa blížili a potom ma zaliali, ale bola som úplne pokojná a zmierená so smrťou. Je to zaujímavé, ale mne sa zdá, že v snoch navštevujem svoje iné ja v paralelných svetoch, sledujem ich život a konanie, je iné ako moje a niekedy som prítomná v okamihu ich smrti.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2015-07-21 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[80]: u Lanškrouna

Ikona diskutujiciho Robo 2015-07-22 01:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[83]: Ďakujem!

Ikona diskutujiciho hosť na planéte Zem 2015-07-22 06:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…v tomto interview s Dr. Simonom Atkinsonom sú nejaké informácie o tom, čo by nás mohlo čakať v septembri 2015…obrovská vlna elektromagnetickej energie zo slnečnej sústavy (resp. z našej galaxie..), ktorú on nazýva vlna X, ako s tým súvisí činnosť CERN-u, čo to urobí s ľuďmi, atď. ….článok je v NJ, nechce sa mi to celé prekladať, ale cez prekladač sa dájú informácie pochopiť….

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-07-22 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vybral jsem si rušnou dobu k bytí zde. Víte, co je zajímavé? Jednotlivé "cihly" naši reality se tváří, že jsou něco jiného, než zeď z nich postavená. To co platí pro zeď, pro ně samostatně neplatí.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-07-22 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď mi něco docvaklo. Jednou jsem měla sen. Pokoušela jsem se ho tenkrát dát do spojitosti s rokem 2012 a jeho koncem. Ale protože v tom snu bylo léto nebo spíš konec léta, tak jsem to vzdala. Viděla jsem v něm slunce, které pomalu ale jistě zakryl hustý, neprostupný černý kouř. Bylo dusno a skoro tma. Pak po čase přišla prudká bouře, déšť všechno spláchl na zem a ovzduší bylo zase normální. Ale ve skutečnosti nevím, jak ta bouře byla silná nebo jaký měla dopad. slyšela jsem jen hřmění. Byla jsem zády k oknu… Ale asi to nebylo tak hrozné. Baráky zůstaly stát.

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-22 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle mi přiletělo před nos, docel to vypadá důvěryhodně a katastrofa se nekoná.http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/slunce-provede-zaverecnou-promenu-chemicke-struktury-lidi

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-07-22 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[88]: Uhlík sem, uhlík tam. Neříkám, že to není zajímavé. Ovšem, co s tím? Přijde někdo a řekne, něco jiného. Oznámí, že dnešní fyzika se mýlí a je to jinak. Však Einsteinova rovnice je přece teoretická, může být popřena něčím jiným. Přes samé pitvání hmoty, nevidíme. Nevidíme třeba, že tělo je náš nástroj k fungování ve zdejším prostředí a je dokonalé, vytvořené z prachu planety Země. Tvůrce je na dost vysoké intelektuální úrovni(nekonečné) a myslíte, že my na této  úrovni hmoty jej sme schopni pochopit? Jsme součástí těchto dějů a má to své důvody i když jsou nám momentálně skryté, tedy mě jsou skryté. Vím, že se je dozvím, dozvíme.

Ikona diskutujiciho mira 2015-07-22 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[88]:Je to zajimavy,ten blog sleduju uz 3 roky,ale v posledni dobe je tam moc slunickaru,vychazi vsechno na sladko

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-23 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[90]: Chce to být trochu tolerantní. Ono to pramení od nejsilnější energie a tou je Láska, je pravda, že někteří přehrávají a někteří ne. Je to jejich problém, oni se s tím musí vyrovnat. Zas je to příjemnější než bručouni. 🙂 Každopádně je to takové materialistické vysvětlení.

Ikona diskutujiciho Robo 2015-07-23 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[91]: Jak energie postupujú (alebo jak "čas" postupuje), som stále menej tolerantný ku všetkému nečistému.

Ikona diskutujiciho mira 2015-07-23 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[91]:To na to Veku Svetla vypramenilo z chanelingu,ktery neco slibujou.Premena,uhlik atd.Nikdo tam nebyl,nikdo nezkusil.Ono to velke opojeni muze prinyst taky zklamani.Ja se nenecham masirovat ani lakovat,ani si nechavat predkladat vzorec ze to tak existuje nekde.Ani to hop nebo trop

Ikona diskutujiciho mira 2015-07-23 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[92]:Ano,s parazitami.Zacina to na odbornych skolach.Tam jsou larvy budoucich parazitu.Ja sem takovou skolu opustil,jsem na tom ted mnohokrate lepe po vsech strankach.Priklad.Setrenice se ptala,kde se da hodne vydelat,aby si urcila skolu.Rekli ji pravnik.1tis.kc na hodinu.No tak ji sla delat kvuli tomu.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-07-23 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[92]: Všechno je zmanipulované. Pokud někdo četl nebo viděl, Orwelluv "1984",  tak tam je to přesně řečeno a popsáno. Vše je tolikrát zmanipulované, že už nikdo neví, co bylo na začátku. Je na nás aby jsme věděli a viděli.

Ikona diskutujiciho mira 2015-07-23 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[95]:mozna je dost veci zmanipulovanych,ale treba zasadni vec:Cern je v bibli,sledujte Tom Horn,pokud se stane to,co tam je,tak je to pravda.Zatim to jede podle scenare.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-07-23 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[96]: Nedivil bych se, kdyby byl plán dle kterého je vše řízeno. Jak je v "Tvůrci křídel" pouhé mávnutí křídel motýlů  změní vše. Když hodíte kámen do klidné hladiny, tak se začne tvořit kruh a vzdálenosti od vhozu slábnout, energie vytvořená sice slábne ale nezmizí, šíří se nekonečné (vše je vlastně výsledek reakce energií navzájem). Vytvářejí se děje, okolnosti, které v důsledku vedou k určitým udalostem. Je to tak propracované, že se nám to může zdát naprosto "přirozené".  Vlastně "slintáme"(děláme to co máme), jak je dáno v tom plánu.

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-23 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[96]:S tím scénářem, na tom něco bude. Kde máme tu jistotu, že neznáme pouze ten špatný a falešný a k němu se upínáme. Dokonce bych řekl, že zfalšovaná bible a podobné dokumenty nás vedou jinudy. Možná to chce zapojit fantazii a tvořit si jinou budoucnost.

Ikona diskutujiciho Robo 2015-07-23 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[97]: Svet už od dôb starého Egypta riadia žreci pomocou obrazov. Už som to tu možno písal, tak prosím o zhovievavosť.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-07-23 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo by si chtěl poslechnout Margot Ruis z 12.dubna 2015 v Brně, tak tady je pěkná přednáška:

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-07-24 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zlatíčka, též se mi děje to, co už je tu tolikrát popsáno: spím kolem 4-5 hodin denně (v noci) běžně, teď o dovolené kolem 6 hodin. Také se mi cca ještě minulý měsíc hojně vybavovaly sny a celkem živě, mohla bych z nich celé děje prvé hodiny po probuzení ocitovat, kolikrát jsem je doma zmínila. Bydlíme v horním patře paneláku. Teď na dovolené na staleté chalupě spím dole v přízemí (se psem na rohovém gaučíku) a mám klídek (aspoň na čas). Tož uvidíme :-)

Ikona diskutujiciho Mary 2015-07-24 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak se s vámi musím podělit co se mi stalo během meditace. Cítila jsem se nějak blbě tak sem si řekla že poprosím vesmír o trošku energie. Nějak mi to hned nešlo ale pak jsem z ničeho nic ucítila obrovské množství energie v rukou, chvíli na to mi začlo bušit srdce, ale ne tak trošku, spíš jako při infarktu. Poté jsem cítila jako kdybych začla létat a chvílema jsem si myslela že třeba i převibruju :D . Takový zvláštní pocit v puse taky.. jako kdyby jsem jí měla plnou nějaké tekutiny. Podobné  stavy občas mívám když se snažím o AC ale ne v takové míře.. Ještě teď se klepu a přijdu si nějaká lehčí

Ikona diskutujiciho Tara 2015-07-24 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týý jo, tak to jsou velice zajímavé hodnoty. Kdo ví, jestli má být zatmění pouze symbolické, nebo jestli je třeba nachystat baterky.

Ikona diskutujiciho elda trnimir 2015-07-24 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

teda, já si vážně přeji, aby se stalo něco, co bude v důsledku velmi konstruktivní… napjatě čekám co se bude dít

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek