Transformace / Duben 2015

1.4.2015 v Spiritualita 118

Otevírám nové transformační okénko pro Duben 2015.

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Transformační okénko pro Březen najdete ZDE

1.4. 2015

Naštěstí jsem se bála zbytečně, že tabulky končí. Messteam* (*německý měřící tým) mezitím aktualizoval kompletně celou stránku, promazal stará data a přidal komplet nové grafy. Ve své včerejší aktualizaci jsem skončila u dat pro 29.3., takže na to navážu:

30.3. ….. Musel proběhnout další reset tabulek. Messteam se snaží vyhovět lidem, kteří nerozumí jejich příliš složitým nákresům, jenomže to vypadá, že zjednodušení záznamu vyžaduje resety, takže jsme více méně tam, kde jsme už byli. haha 🙂 Jak ukazuje tato tabulka:


A zde se píše (slovasmysl): ,,Ta rychlost s takou stoupá energie pořád rychleji, vyžadovala další reset jen po pár hodinách od předešlého resetu.” (v druhém komentáři je jen pozdrav a přání hezkého úterka)

31.3. ….. to je ale pěkný fičák! Na následující tabulce sledujte fialovou linku, což je ,,pulsschlag pro minute”, tedy o kolik energie povyroste za minutu. (Prudký propad dolů je reset od Meesteamu, aby se to vlezlo na jeden obrázek)

Messteam ještě 31.3. v devět večer uveřejňuje další tabulku s jiným typem nákresu a vzkazuje nám, že energie jsou E 300 + Googol-Plex. V tuto chvíli linky i na dalším nákresu letí vzhůru, uvidíme jak se to vyvine později…

Pořád čekám, kdy mi tady někdo nabančí, že nepřepisuji pro každý den také čísla, ale je ticho po pěšině. Domnívám se, že to asi znamená, že vám ta čísla také nic moc neřeknou. Holt, ,,obrázek řekne víc než tisíc slov”, viďte? 🙂

Včera večer jsem zaznamenala pěkný a zajímavý komentář od CZK, který je schovaný v diskuzi pod minulým transformačním okénkem. Podle mě stojí za přečtení a popřemýšlení:

,,Zdál se mi sen – o bovisech :-). V tom snu se mi to jevilo jako “základní stavební jednotky pro tvorbu reality”. Byly všude, ale vnimal jsem je jenom, když jsem se na ně soustředil. A něco mi říkalo, že jsou volně k použití tvorby reality. Ale není to úplně totožný materiál, ze kterého je stvořen ná svět. Tento materiál lze použít k tvorbě reality pouze v případech, kdy “výtvor” ničemu a nikomu neškodí.
…..Praštil jsem se to prstu, až mi praskl nehet. Tak jsem si to na noc přelepil, abych nezachytil tím prasklým za peřinu a nezakrvácel si pelech. A mentálně jsem použil bovisy jako tmel, kterým se zakytuje třeba prasklina v dřevu. Po 24-hodinách jsem si sundal náplast, že ji vyměním … a hle, po prasklině ani stopy !!”

Díky za tip, večer si to zkusím také 🙂

5. 4. 2015

….. 1.4. Vývoj dál pokračuje megavlnou, která přišla kolem sedmé hodiny večer a opět vyhodila hodnoty mimo tabulku, takže se poté musel provést dvojnásobný reset, a to jen pár hodin po sobě.

Na následujícím obrázku:

Nám Messteam ukazuje, jak se energie postupně vyvíjela od 21.12. 2012. – Ano, v tu dobu začíná měření, tato vlna k nám začala přicházet PO konci Mayského kalendáře.

Možná vám to připadá divné, že vlastně už několik let energie stoupá, ale uvědomte si, že jste malinká buňka v obrovitánském Vesmíru, který nezná čas a tisíce let jsou pro Vesmír úplné nic.

….. Vidíte značku, pak je datum, ,,Googol” už znáte, ,,erreicht” znamená ,,dosaženo”. Messteam děkuje přátelům za vyhotovení této tabulky a dále na ní pokračuje zápisem po dnech, toto je pravděpodobně nová forma zápisů, jakou budeme dál sledovat.

Dále nám Messteam vzkazuje (rudý text který vidíte ve zdroji), že ,,Energie stoupá tak strašně rychle, že už zaznamenávají klidně poskok 3 Googol-Plex během pár hodin a v této fázi při tak vysokých hodnotách a s novým způsobem zaznamenávání, nemá smysl zapisovat všechno po hodině, takže budou aktualizovat stránky ,,pouze” 1x denně.

Upřímně nechápu a klaním se před jejich pečlivostí a obrovskou výdrží, s jakou zapisovali hodnoty po hodině až do této doby. Uf!

….. 4.4. Zaznamenává Messteam nárůst hodnot o 8 Googolplex.

….. V sobotu se na obloze objevil tzv. Krvavý měsíc.

Video a podrobnosti najdete zde: http://www.novinky.cz/koktejl/366201-na-obloze-se-objevil-krvavy-mesic.html

Pátek 10. dubna 2015

….. Mezi 4. a 8. dubnem byly hodnoty zakreslené do duhové vlnovky (kterou vidíte o kousek výš), ale nedá se to přečíst ani po přiblížení na max. lupou. Také to není zase tolik praktické, přece jenom grafy jsou podrobnější. Ale 8. messteam navazuje znova na zvyk grafů a každý den vydává nový. Já přiložím poslední graf z 10.4:

Messteam nám vysvětluje, že horní rudá linka ukazuje nárůst v procentech, jak RŮST sílí nebo slábne. To znamená: Pokud jde přímka dolů, neznamená to že energie klesá, ale že se zvýšil nárůst o méně procent než včera.

První dva kopečky na začátku jsou 8.4.

9.4. Proběhlo obrovské navýšení energie, u rudé linky vidíte o kolik procent růst naskákal.

10.4. je dnes, energie dál letí výrazně nahoru.

V grafech jsem zaznamenala několikrát poznámku o tom, že teprve od 8.4. jsou hodnoty měřitelné (,,messbar”), tak jsou zapsané v podrobném grafu, ale nedává mi to moc velký smysl, protože energie dál roste a pokud se dostane mimo měřitelný ráfek, jak to tedy vyřešili, aby se to dalo znova měřit? Navíc v základní číselné tabulce hned nad grafy přímo ve zdroji žádné údaje nechybí. Znamená to, že nebylo možné je nakreslit? To jsem bohužel nevyčetla.

Co se týče aktuální diskuze k tématu:

Pobavily mě stesky některých z vás, kterým se nelíbí ta zvláštní předuchovnělá diskuze. V podstatě souhlasím, ale jsem celkem ráda i za takové příspěvky, protože jsou vesměs mírumilovné – snažím se to kontrolovat – a dokud si duchovně nejdete po krku, nechci zasahovat, i když vím, že zrovna ty příspěvky na které jste si někteří stěžovali, nemají moc hlavu patu.

Že vás víc bavily postřehy týkající se energií a Bovis? Ano, to mě samozřejmě také a znovu vám proto vzkazuji, abyste se nebáli a přispěli do diskuze, abyste obohatili téma tím, co chcete číst. Od toho tady diskuze je, je tu pro vás. Celé toto okénko je pro vás, takže se v něm patřičně zabydlete. Nepíšu ho pro sebe, nebo pro pět lidí, co pravidelně přispívají do diskuze, ale pro všechny. Takže neříkejte, že to tu někdo okupuje 🙂

Nicméně – stejně tak jako mnoho jiných – i u mne přestaly podivné a nevysvětlitelné stavy. V podstatě změny které u mne byly zůstaly, ale přestala jsem se cítit divně, jako je těžkost těla, nebo nevysvětlitelné zdravotní problémy. Samozřejmě neříkám že jsem jako rybička, ale jsou to věci s příčinou, nic transformačního. Nedělá se mi blbě, když energie prudce naskočí. Myslím – a už jsem to tady někde psala – že si výborně zvykáme. Pokud něco cítím, je to jemné, takže se to dá s čímkoliv zaměnit.

Úterý 14.4. 2015

Od 10.4 energie hezky konstantně letí nahoru, jak ukazuje graf k dnešnímu dni. U červené linky sledujte i datumy:

Co nového pod sluncem?

….. Začínám uvažovat, jak moc se asi měním, aniž bych si to přímo uvědomovala? Začaly se mi dít takové ,,zábavné” situace, které jsem NIKDY předtím nezažívala. Zničehonic vyvinu strašnou sílu a něco nechtěně zničím a pak jenom koukám. Příklad?

1. Před asi 4-5 měsíci jsem lisovala česnek ve starém lisu (klasický lis na česnek). Nutno podotknout, že tento lis byl OCELOVÝ a fungoval už celou řadu let naprosto perfektně bez závad a problémů.

Ale pak jsem jednoho krásného dne přišla, vložila česnek a nějak mi to nešlo, tak jsem trochu přidala na síle. – A lis jsem zničila tak, že mřížka kterou se stroužky lisují, první nadvakrát pukla a pak jsem to vylomila úplně celé. A to jsem do toho nešla plnou silou, stačilo trošku přidat a najednou rup… Chápete, místo aby česnek prošel lisem, tak křupnul ten lis!

2. Pár měsíců jsem tedy česnek krájela na malé kousíčky keramickým nožem, ale lis mi chyběl. Tak jsem si ho až minuý týden šla nakonec koupit. Stál asi 122 korun, a byl z chromu. První použití celkem OK. Dnes jsem ho použila podruhé – a naposledy. První jsem si všimla že mi česnek leze zpátky bokama, místo aby prolézal dírkama, a pak stačilo trošku zabrat a chromový lis byl náhle jako z plastelíny. Totálně zdeformovaný…. Takže reklamace a jsem zase bez lisu na česnek.

– Existují nějaké, které jsou pevnější než ocelové? Protože ten ocelový jsem zdemolovala taky. Nevím, jestli vůbec někde seženu lis, který nepovolí dřív než moje ruka.

3. Tím nekončí sranda. Používám skleněnou konvici z VARNÉHO SKLA, ve které louhuji čaj (a někdy i sladím), než ho přeleju do konvičky. Nutno podotknout, že se k této skleněné konvičce chovám velmi hezky a nikde jsem ji neoťukala, protože je pro mě moc důležitá… Včera jsem ji hezky umyla, naběhla jsem s utěrkou, strčila jsem do konvičky ruku a myslela jsem si, jak ji hezky vytřu i zevnitř, když tu se nádoba rozlomila na dva díly, jen to udělalo KŘUP. A mně zůstala ruka uvnitř, naštěstí obalená tou utěrkou kterou jsem ji chtěla vytřít. Takže když jsem postupně vysoukala ruku ven, obešlo se to bez zranění… A teď nemám v čem louhovat čaj! Je to strašně nefér, protože já vůbec nezabrala, jenom jsem ji chtěla vytřít a najednou *křup!* 🙁 To se mi vůbec nepodobá.

….. Za chvilku ještě prošlápnu plovoučku, vyrvu dveře z pantů a při kýchnutí odfouknu střechu, nebo co???

Zabalte mě prosím někdo do bublinkové folie a pošlete nejvyššímu konstrukterovi na reklamaci, protože mám sílu jak Pepa Lamželezo.

….. Včera večer mi hučelo v hlavě a pískalo v pravém uchu, to samé i dneska dopoledne. Měl někdo to samé?

Neděle 19.4. 2015

….. Zde je krásný přehled od 1. až do 18.4., kde vidíme jak energie hezky stoupá:

K dnešnímu dni 19.4. lze vyjádřit energie jako 1E+1000 Gogol-PlexBE.

K projevům Bovis:

Díky že jste reagovali a řekli mi, co jste sledovali vy.

Vypadá to, že 13.4. nás bylo víc, kterým pískalo v uchu a hučelo v hlavě.

A 17.4. nás bylo víc, kteří jsme měli problémy se spaním.

Když jsme u toho spánku, dneska jsem měla nepochopitelně celou noc násilné sny. Jako civil jsem běhala po obrovském komplexu plném vojáků, kteří na potkání stříleli. První jsem se jenom snažila utéct, ale nebylo kam. Podařilo se mi někde na zemi sebrat nenabitou pistoli a po cestě jsem potkala dalšího civilistu, který byl ozbrojený. Říkám ,,počkej, domluvíme se, nestřílej” a on mě nenechal ani domluvit, napálil mi dvě rány do nohy a utekl. Jenom jsem hleděla a nevěřila vlastním očím, že střelí do holky co je přitom na jeho straně?! – Takže vážně úžasný sen. I když jsem se z toho několikrát probudila a jednou jsem dokonce vědomě otevřela oči abych sen přerušila, po dalším usnutí jsem se zase vrátila zpátky do děje. Nedalo se z toho vůbec uniknout.V jedné chvíli jsem se probudila, poté co jsem schytala 4 nebo 5 kulek do nohou a jednu do břicha. A měla jsem problém se pohnout, protože jsem pořád cítila, jak to strašně bolí. Úplně mě to paralyzovalo. Teprve rozhýbáním bolest postupně povolila… To je dost divné.

Když jsem znovu usnula, z vojáků už byly jakési zmutované zrůdy a byla jsem ve skupince přeživších posledních civilistů. Bylo nás asi 20, nikdo neměl pořádnou zbraň, většina jenom nějaké kusy dřeva nebo násady co se různě našly po cestě. Kdo měl náhodou zbraň, ten ji někde šlohnul a byl za šťastlivce. Já měla holé ruce a přemýšlela jsem, co v té skupině dělám, když už jsem přece několikrát umřela?… Pak to bylo hodně brutální. Samozřejmě jsem umřela znova, ale hodně ošklivým způsobem. Moc toho ze mě nezbylo, ale to už jsem se viděla zeshora. Procházela jsem se po tom místě jako duch, sledovala ten chaos a najednou mi došlo, že moje skupina vůbec neví co má dělat, poté co ze mě zbyl mastný flek. Měli to prohrané. Buď jsem jim velela, nebo jim prostě beze mě klesla morálka na nulu a vzdali to.

Najednou jsem si ale uvědomila, že jsem sice duch, ale že mám obrovskou moc a že celý tento příběh můžu ovládat. A už nedovolím, aby po mě někdo střílel, nebo aby tady řádily obludy. Tak jsem se rozhodla, že to takhle skončit nenechám.

První jsem oživila a vyléčila sebe tak, že jsem stáhla odkudsi zeshora zlaté světlo, ve kterém stály i dvě andělské bytosti s velikými křídly. Když se světlo rozplynulo, stála jsem na svém místě (kde původně leželo to co ze mě zbylo) a zbytek skupiny na mě užasle hleděl. Poslala jsem na ně pak nějakou energii, díky které byli nezranitelní. Vypadalo to jako vajíčko z bílého světla. Popadli jsme všechno co bylo po ruce, zařvali ,,do nich” a šli se probojovat ven poslední branou na svobodu. Pryč z toho odporného místa.

Ve chvíli kdy jsme na ně vyběhli celí nabuzení, jsem se konečně začala pomalu probírat. Příběh KONEČNĚ skončil.

Co mi na tom připadá divné?

Mívám sny o vojácích a černých agentech, co se mě snaží zlikvidovat. Skoro vždycky před nimi utíkám někde v exteriéru, ale oni mě vždycky najdou a doběhnou, takže je to honička co nemá konce. Občas umřu. Ale bývají to sny, ze kterých dokážu vystoupit ven. Otevřu oči, proberu se, chvíli počkám, začnu myslet na něco jiného (hezkého) a postavím si nový sen, nějaký klidný. Naopak když vidím že se znova začíná objevovat sen co se mi nelíbí, otevřu hned oči a začnu programoval znova děj. A jde to. Mám nacvičené různé techniky, jak sny ovládat, přerušovat nebo měnit.

Jenomže z tohoto snu jsem se nemohla celou noc dostat ven. Jakoby na mě někdo něco vysílal a nutil mě pořád běhat mezi vojáky, řešit neřešitelné a schytávat jednu ránu za druhou. Byl šíleně dlouhý, na hromadu etap, se složitým dějem (podrobnosti jsem nepsala, to by bylo na samostatný článek) a užila jsem si tam hodně bolesti. Díky délce ,,snu” jsme se postupně potkávali, přátelili, pak vždycky někdo z nás umřel, takže to byl zápřah i na nervy.

A je zvláštní, za jakých okolností mě ten sen pustil. Dokud jsem utíkala, otevírala oči, nebo umírala, sen se vracel a nechtěl mě pustit. Ale ve chvíli kdy jsem jako duch vzala celý děj do vlastních rukou a vyloženě silou vůle jsem změnila veškeré podmínky v náš absolutní prospěch, že jsme nemohli prohrát ani se zranit, dostala jsem konečně propustku ven. – Co to znamená? Je to připomenutí, že jsem pánem svého života a nemám si nic nechat líbit? Ale pokud cítím bolest i poté co se probudím, znamená to, že nešlo o obyčejný sen! – Kam jsem se to proboha v noci dostala a proč bylo nutné, abych to nakonec takto zmanipulovala?

Sama si to neprogramuju. Násilné hry nehraju a už vůbec ne střílečky. Ani nekoukám na filmy s podobnou tématikou. Jak tam běhají agenti a vojáci, vůbec se takovým materiálem nezahlcuju, nezajímá mě to, nebaví. Nesnáším zabíjení, umírání a zbraně, tak proč bych o nich měla mít sny?

A než jsem šla spát, studovala jsem materiály o chovu morčat a vybírala si na internetu překrásný kotec. Koukala jsem na videa kde morčátka běhají přes obruče, chodí do kolečka, nebo dokument o nich… Šla jsem naopak spát celá rozněžněná těmi krásnými obrázky. Prostě nebylo absolutně nic, z čeho bych měla mít takové zlé sny. Mělo by se mi přece zdát o morčatech, když jsem se jimi zabývala několik hodin před spaním, no ne? Včera to tak bylo, proč to dneska nevyšlo?

– Máte někdo podobnou zkušenost z dnešní noci?

Středa 22.dubna 2015

POZOR, PRUDKÝ NÁRŮST BOVIS!!

Mezitím se nám to pěkně pohlo. 19.4. začala energie podezřele nabíhat, až jsme se dostali k něčemu neuvěřitelnému:

Když se k tomu ještě vrátím, messteam popisuje vývoj:

– 19.4. večer byla energie 4x vyšší, než ten samý den ráno.

– V pondělí 20.4., kdy energie prudce vylítla nahoru, zaznamenává meessteam zvýšení o více než 13 000 krát více (13 956,95x pro přesnost), než v předešlý den ráno.

– 21.4. energie dál letí prudce nahoru. Messteam to komentuje celkem zajímavě: ,,Rychlost postupuje! Dnes v noci se toho hodně vyřešilo. Dle této energie lásky budeme osvobozeni a náš vzestup bude umožněn!” 21.4. byla energie znásobena 251.000x!

22.4. Pozor, sledujte červenou přímku:

ČÍSLO ZOBRAZENÉ NA ČERNÉM POLI UKAZUJE, KOLIKRÁT SE ZNÁSOBILA ENERGIE OPROTI PŘEDEŠLÉMU DNI 21.4. RÁNO!!!!!

….. Messteam dodává, že od této chvíle už je všechno možné.

24.4. 2015

Jsem vzrušená a napjatá jako kšandy, když vidím vývoj energií Bovis! Jistě nejsem jediná:

23.4. se energie zvýšila 6,1 oktilionkrát více oproti 22.4. – Čtete správně.

A dnes 24.4. máme hodnotu 1E+1000 Googol-PlexBE.

Ode dne kdy se energie takto zlomila a vylítla nahoru se ráno probouzím trochu zbitá, soplím a mám pocit nachlazení, nebo chřipky. I se mi trochu zvedá žaludek… To mě pak postupně během dne přejde.

Ale dneska jsem si musela jít odpoledne na 2 hodiny zdřímnout, běžný provoz mě totálně zmohl (jsem myslela že na tu poštu dneska nedojdu a odpadnu někam do rozkvetlého záhonku) a od té chvíle mě bolí hlava jako střep, což se s příchodem večera zhoršovalo na neúnosnou mez.

Pomáhá mi pít studený ředěný rakytníkový sirup (z kyselého a syrového mě vždycky na chvilku přejde bolest hlavy, osvěží to). Ale za chvilku se bolest zase vrací.

Vzala jsem si svůj energetický krystal a bolest krásně polevila asi za 10 minut, i když trochu tu hlavu pořád ještě cítím a mám jakoby tlak v uších, i mi v nich hučí. Ale dá se to už vydržet. Pochybuju, že by mi na tohle zabral ibalgin.

Snad budu zítra v pohodě, v tomto stavu bych nejradši celý víkend spala… Se svou malou morčičí babulkou v postýlce a nevytahovat paty.

Teď navíc čtu komentář v diskuzi ,,Jeden skorokolega (z jiné pobočky), usínal 21.4. v pořádku a probudil se 22.4. jako hluchý, na obě uši! V nemocnici se zjistilo, že mu praskla nějaká céva v hlavě, přesně se ještě neví, mám jen letmou prvotní informaci. Docela hrůza, mladej člověk, zdravej a vyloženě sportovní typ.”

… Nestrašte mě! Snad se klučina ještě zahojí a spraví! Bovisy jsou přece konstruktivní energie. Pokud je to z toho, mělo by to přejít.

Shrnutí: Slyším to z vícero stran, že je nám blbě, bolí hlava, nemáme energii. Možnosti zmírnění a pomoci jsou následující:

– Kdo máte energetické krystaly, noste je u sebe, příznaky odezní nebo se hodně zmírní, i já si takto pomáhám, když je mi zle. Zharmonizují naši energii.

– Pijte hodně čisté chladné vody, doplňujte vitamíny a céčko pokud možno v syrové potravě. Posilujte své tělo výživou, bude to lépe snášet.

– Hlaďte a mazlete svoje domácí zvířata, pomáhají zharmonizovat energii.

– Obejměte venku strom podle NÁVODU

– Kdo máte velké surové neopracované křišťály, zkuste s nimi v noci spát, vezměte si je do ruky.

– Na lepší spaní vám pomůžou bylinky, mně se teď skvěle osvědčuje TENTO konopný čaj, který uspává a prohlubuje spánek.

– Dejte si teplou a pak studenou sprchu, pokud vás bolí hlava, břicho, žaludek – zkrátka pokud bolí kompletně všechno, a dokonce i to co ani nemáte. Tělo se uvolní a srovná.

26.4. 2015

Messteam někam pracovně odcestoval, takže poslední měření ,,končí” na 24.4. Uvidíme, kdy zase doplní data. Doufám, že to bude brzy!

Mezitím vás chci upozornit na hezký a přínosný příspěvek č.144, který se právě mihnul v diskuzi a určitě stojí za pokus a pozornost:

,,Podle jednoho chenelingu je to co teď proudí na zemi další očistná vlna energie. Všimli jste si jak je silná a z toho jsou ty problémy. Měla by tahaht ty nejzapadlejší nečistoty z nás. Z toho jsou i ty sny a různé projevy nemocí a příznaků bolesti hlavy atd. Píšu to jen proto, že mojí dceři to pomohlo, to řešení je jednoduché. Je potřeba se těm energiím nebránit, ale naopak si o ně požádat a dovolit jim tohle čištění. Dva tři dny si dcera stěžovala na nepříjemné bolesti a stavy. Napadlo mě jí toto poradit a výsledek mě překvapil. Sama přišla a řekla jak si mi radil tak jsem to zkusila a najednou jsem ucítila úlevu jak by to ze mě spadlo. Tak je to na každém jak s tím naloží, třeba vám to pomůže. Samozřejmě je potřeba se ukotvit až do jádra země. Aby jsme postoupili dál musíme být všichni do jednoho čistí, jinak to nepůjde. :)”

28.4. 2015

Messteam doplňuje aktuální data, tentokrát v číslech:

Mezitím se u messteamu něco stalo, tak dlouhý zápis mě u nich celkem zarazil…

Vzkazují nám, že: Dělají tuto práci pro potřeby celého světa a také ze svého osobního zájmu. Zcela zdarma, bez toho že by je někdo platil, nebo jim diktoval co a jak, nebo po nich žádal cokoliv zkreslovat. Ale dostávají dary od svých vděčných čtenářů, za které velice děkují! Svoji rezonanci získávají z laskavého Vesmíru.

V posledních třech dnech údajně dostali nepříjemné reakce, některé i vyloženě naštvané a arogantní. Lidem se nelíbilo, že nedostali hodnoty zakreslené v grafu okamžitě a online… pouze dodatečně doplněná čísla jim nestačila.

Žádají, aby čtenáři pochopili, že musí při měření stíhat chodit i do práce a vést normální život. A restíky se jim kupí právě kvůli tomu, že musí každý den vysedávat u PC a vyrábět pro nás podrobné grafíky a tabulky.

Žádají aby čtenáři pochopili, že nejsme živi jen z euforie, ale musíme plnit také své závazky v tomto hmotném světě, platit nájem a podobné. Nic se nestane a neudělá samo stisknutím jednoho tlačítka, ale tyto grafy skutečně sestavují a vytvářejí, což zabere dost času.

.. Patrně a zcela pochopitelně už jsou unavení z každodenních podrobných nákresů (vůbec se jim nedivím) a chtějí opět o něco zvolnit. Asi proto dostáváme aktuálně měření ,,pouze” v číslech. Útoky jejich čtenářů se mi ani trochu nelíbí. Bohužel tím jde poznat, že nevděční lidé, kteří nechápou jaká piplačka za tím je, je všude po světě dost a není to výsada pouze Čechů.

V dalším zápisu Messteam opět upozorňuje na ,,velký nárůst energií. Dopady na hmotnou realitu tam venku jsou sice pomalejší, ale učíme se spojovat si souvislosti.”

Upozorňují nás na výbuch Calbuco sopky v Chile v Argentině, kde teď lítá ve vzduchu sopečný popel. Letecká doprava je narušena, odborníci nevylučují další erupci.

… Našla jsem pro nás Čechy něco k této erupci a na Reflexu je k tomu článek i s fotkami. Kdo by tedy chtěl znát podrobnosti, může kouknout sem: 12 dechberoucích fotografií nedávné erupce sopky Calbuco v Chile

,,Poprvé po více než pěti desítkách let vybuchla tento týden sopka Calbuco v jižním Chile, a hned dvakrát. Vulkán vychrlil sloup sopečného popela a dýmu do výšky několika kilometrů. Úřady vyhlásily nejvyšší stupeň pohotovosti a nařídily postupnou evakuaci všech asi 5000 obyvatel v okruhu 20 kilometrů od vulkánu. Podívejte se na fascinující snímky erupcí, které zachytili pohotoví fotografové.”

Zde: http://www.reflex.cz/galerie/foto/56469/?foto=0 je přímo odkaz do galerie, kde jsou opravdu překrásné fotky.

Messteam dále hlásí, že ,,v Nepálu se v poledne zachvěla země (což se stalo včera 27.4.) tak mocně, jako už celá desetiletí ne. Mohutné Himálaje rostou, klesají a lidé v Indii, Číně, Bangladéši a Pákistánu cítí, jak se jim pod nohama pohybuje země.”

A pozor, teď to bude zajímavé – na to jste se mě v diskuzi ptali, co vlastně znamenají ty úrovně, co Messteam zakresluje do nových grafů:

MESSTEAM NÁM OZNAMUJE, ŽE ,,TRANSFORMACE LIDÍ A JEJICH DUŠÍ SE MÁ STÁT PO DOVRŠENÍ 12. ÚROVNĚ. (Teď jsme dovršili sedmou.) V té době by měla být dovršena přeměna všech našich dvanácti čakrových systémů.”

Messteam také říká, že ,,tato transformace bude postupná, pomalá a je třeba se tomu také přízpůsobit, živit se pokud možno lehkými potravinami.” (Patrně tím myslí vyhýbat se jedům a omezit maso, ideálně ho úplně z jídelníčku vyhodit. O alkoholu, cigaretách a hulení snad ani mluvit nemusíme… 🙂 )

,,Teprve potom budeme schopni těžit z našeho světelného těla a mít schopnosti jako je materializace a dematerializace.”

…. Upřímně bych k tomu měla pár otázek, za prvé jestli se to týká všech lidí nebo jenom některých a také by mě zajímalo, KDO určil hranici 12. úrovně? Ale asi mi na to jen tak někdo neodpoví 🙂 Nezbývá než počkat co se stane a mezitím se zušlechťovat.

To by bylo za měsíc duben všechno. Další zápisky najdete v transformačním okénku pro KVĚTEN, které vyjde 1.5.

Komentáře

Ikona diskutujiciho CZK 2015-04-14 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejprve trochu "kritiky" :-) Nevím proč, ale i když nepouživám vulgarismy, tak se mi stává, že některé moje příspěvky nejsou publikovány. Respektuju, že je to Váš blog, tak si můžete zveřejňovat, co chcete. Jenom nevím, proč něco ano, a něco ne?

Ikona diskutujiciho Jarda s 2015-04-14 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mrzí mne, že neznáte pokus s ebonitovou tyčí. Zkrátka statická elektrika vzniká třením třeba (a nejen)umělých předmětů. Hřeben vlasy atd. A vybíjí se nejlépe do země, tedy i do vody. Rozdíl potenciálů. Je to úplně normální

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-15 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[75]: Ano to čo píšete je úplne normální.

Ikona diskutujiciho dana 2015-04-15 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera večer před usnutím jsem zaslechla asi 3 vteřiny dlouhý vysoký ton, jako když kluci v našem mládí nám pískali do ucha kovovou tyčinkou – tehdy krajon.

Ikona diskutujiciho Tara 2015-04-15 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně teda včera zase "brněla" :D pravá půlka hlavy. Navíc jsem psala ve škole při tom test, takže celkem zábavné. :D

Ikona diskutujiciho nibiru 2015-04-16 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kdo se těší na setkání?

Ikona diskutujiciho CZK 2015-04-17 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[81]:Nu, domnívám se, že málokterý "lis na česnek" je vyreben pouze z jednoho kovu. Zpravidla jde o různé slitiny. poslední dobou mám problém s vodárnou. Postupně, všechny izolace v šroubových spojeních přestávají těsnit, najednou mi teče vodárna na spoustě míst. A můj "dvorní instalatér" říkal, že poslední dobou opravuje hlavně čerpadla na vodu. Jinými slovy  řečeno, vše, co souvisí nějak s tekoucí vodou, je estrémně opotřebováváno.  Tedy alespoň takový mám z toho dojem.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-04-18 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[81]: Asi proto, aby jsi si uvědomil, že žádná protější strana není…

Ikona diskutujiciho Milena 2015-04-18 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou vodarnou musim souhlasit. Nam tece cerpadlo z niceho nic. Pujde na opravu,kape.

Ikona diskutujiciho gandalf.jr 2015-04-18 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[81]: jak píšeš,je to separace-taky ovšem atomární,kde vysoce vibrující fotony z centrálního slunce Alkyone (vibrace je udávána v Bovisech)narušují strukturu hmoty systému 3D,neboť se planeta Terra(Země)převibrovává se vším všudy do vyššího vibračního systému 5D…každý obyvatel planety je originál-tudíž (ne)zažívá originální symptomy(vjemy atp.)…Jak už napsal CZK mezi datem 31.3.2015 – 5.4.2015, energie jsou "základní stavební jednotky pro tvorbu realit",ovšem Bovisy jsou jednotky a "vykonavatelé" fotony…ovšem vytvářená změna realit je v podstatě vysokofrekvenční pole(zde aurické pole),kde fyzické tělo "pouze"vykonává na základě 5-ti fyzických smyslů nápravu chyb z jiných realit(tyto tzv.minulé životy vnímá éterické tělo)…můžete tohle vše klidně pojmenovat i škola života-a v podstatě je to to samé,jde jen o jiný úhel pohledu…mohl bych to tady popsat i detailněji,ale kdo hledá info,tak na netu je ho dost a já nemohu žádnou informaci nebo adresu webu preferovat,neboť vše souvisí se vším a každý "člověk" je jiný :* hezké dny všem

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-19 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[80]: všetci ?

Ikona diskutujiciho Robo 2015-04-19 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[86]: Fulfordovi som veril i ja, no už som z neho "vyrástol"…

Ikona diskutujiciho Solais 2015-04-19 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem přespávala v neobvyklém prostředí, měli jsme soustředění a spali všichni v tom cvičícím sále. I když jsem pod sebou měla koberec, karimatku a spacák, zrovna měkké to nebylo a dlouho jsem nemohla usnout. V noci jsem se pořád budila, převalovala, hrůza…ostatní taky. Je zajímavé, že když jsem minule spala na dřevě bez čehokoliv, jen ve spacáku, vyspala jsem se líp a nebyla jsem ráno tak příšerně rozlámaná, jako jsem teď.  

Ikona diskutujiciho VS 2015-04-19 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi by vás mohlo zajímat a myslím, že to i souvisí  http://www.osud.cz/odjinud-jedlo-je-mrtva-hmota-hovori-muz-co-zije-zo-vzduchu

Ikona diskutujiciho Neytiri 2015-04-19 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, tvuj sen mi pripomnel film s Tomem Cruisem – Edge of tomorrow ( Na hrane zitrka, 2014 ). Je to film z budoucnosti z vojenskeho prostredi..Velmi zvlastne napsana sci-fi. Cruise se dostava do casove smycky a stale umira.. Ja takove filmy vetsinou nesleduji, ale chtel ho videt manzel..

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-19 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdy sa mi nesnívalo o bojisku, mrtvých ľuďoch, o krvi na nich, na zemi. Videla som v noci asi zo 17. na 18.4. takú scénu. Myslím si, že sa mi prehnal hlavou obrázok z Fb, vojnový samozrejme. – Uvedomujem si, že som sen rýchlo zabudla – totiž nedala som tomu výjavu emóciu – nebála som sa po zobudení. A to som si dokázala udržať.

Ikona diskutujiciho CZK 2015-04-19 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o ten sen, tak si myslím, že podobný scénář mi přišel taky. S tím rozdílem, že problém byl v realitě (3 D) a řešení bylo ve snu. Zatím se to osvědčuje, tak doufám, že to vydrží i do budoucna :-)

Ikona diskutujiciho nibiru 2015-04-20 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[86]:myslíte si,že vesmír nechá zničit člověka,aby na jeho místo se transformovala nižší forma,která se zrodila z moře???

Ikona diskutujiciho Namasteen 2015-04-20 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se od čtvrtka spalo blbě, na pátek tedy extrémně, pořádně jsem usnula až kolem třetí, ráno jak praštěná palicí, přičemž důvodů moc nebylo, dobře jsem se vyspala až dneska.

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-20 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[93]: Odpovedáte otázkou. Ja by som skôr uvítala širšie vaše vysvetlenie, názor, veď každý vieme čiastkové informácie, a niet sa čo čudovať. Je ich veľa, rôznych, z rôznych zdrojov. Takže ako ?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-04-20 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zlé sny jsou způsobeny převážně tím, že ve svém éterném těle uchováváš své morální postoje. Tím, že uděláš něco, co je proti těmto morálním postojům, spustíš obrannou reakci svědomí, které ti "zařídí" nějaký podobný sen.

Ikona diskutujiciho nibiru 2015-04-20 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[95]:člověk-duše-příroda a proti němu — moře-opice-duchovno–z opice se nikdy nestal a nestane člověk,člověk je teplá forma života_(mysl),opice je chladná(rozum)

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-21 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[96]: Nojo, ale ja som zas čítala, že v istej oblasti, i natívneho národa, sa zistilo, že sa ľuďom žiadne sny nesnívajú, lebo všetko prežijú cez biely deň, myseľ/svedomie nemá dôvod rozoberať v noci.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-04-21 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[93]: Vesmír člověka stvořil sám ze sebe, zničit ho nemůže – a ani nechce. Člověk se může zničit jenom sám, tím, že se odmítne vyvíjet výš, tam, odkud kdysi "spadl" do hmoty.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-04-21 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu tvému snu- páni, to musel být hnus, jestli jsi byla aspoň trochu vyspaná, tak to gratuluju :P. Ale ano, zaznamenal jsem jakési zajímavé- nazval bych to "zesmyslnění" snů. Je to přibližně od páteční, či sobotkuní noci. Míval jsem vždycky spíše většinou sny zmateného, nesmyslného rázu; že člověk kroutil hlavou, jak se mu mohly zase zdát takové mlhavé nicneříkající nesmysly. Ale už asi třetím dnem si ze snu pamatuju konkrétní víceméně potenciálně realistické obrazy, které jsem u sebe předtím pozoroval rozhodně méně častěji. Samozřejmě jsou pořád do velké míry nesmyslné a nereálné, ale pamatuju si je méně mlhavěji, hmatatelněji a s většími detaily.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2015-04-21 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel už si nepamatuju, co se mi zdálo v neděli. Vím, že to bylo něco, nad čím jsem kroutila hlavou jako obvykle. Často mám takové sny, které mě nechtějí pustit. A to s tou bolestí se mi taky stává. Často mívám hodně bolestivé sny a po probuzení tu bolest ještě řádnou chvíli cítím. Zajímalo by mě, co to znamená. Poslední dobou se mi zase často zdává o andílkách. 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-21 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviete niekto, čo to môže byť, keď po prebudení cítite ruky ako boľavé. Ako by ste na nich dlho ležali, ale nie som si vedomá, že by tak bolo.

Ikona diskutujiciho nibiru 2015-04-21 23:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]:to je vaše přání spojit se a transformovat do těl přírody,těla duše,příroda nebude zničena,příroda nedala souhlas k tomuto spojení(násilnému),příroda bude samostatně a mysl dosáhne osvícení,

Ikona diskutujiciho henryho 2015-04-21 23:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo dobrého patrona je třeba mít

Ikona diskutujiciho henryho 2015-04-21 23:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue kdy bude tvá aktuální fotka ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-22 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[105]: No nevim, půl hlavy mám tmavý blond, půl hlavy zlatý blond… bych to ráda popohnala pod uši alespoň 😛

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-22 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[106]: Si originálna, nie ako tie baby čo som pred pár dňami videla na nete, že vraj trend, farbiť vlasy na sivo !!! Vyzeraly ako stareny…, mne tak prišlo, že nejaký výrobca má veľké zásoby vyrobených šedých fariebútužidiel/ – tak vymyslel reklamu a ohlúpol dychtivých… hehe, absurd.

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-22 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Videli ste Bovisy ?  Je to neuveriteľné – dostala som práve správu, známa mi osoba, zomrela v spánku. Za ostatný mesiac evidujem tretí prípad – len z môjho okruhu…

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-04-22 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem si vyšel na výlet. Byl jsem plný energie a šlo se mi velmi dobře. Vybral jsem si cestu kde jsem přelézal jeden z tunelů nad Říkonínem. Bez cesty do srázu, docela ostrý. Byl jsem doma(příroda) a tak jsem se nebál, cítil jsem, že jsem pod kontrolou. Vše jsem prošel a měl dobrý pocit z výletu. Došel jsem na stanici Nihov, kde jsem čekal. Těšil jsem se jak si ve vlaku budu číst a  odpočívat. Jenže se mi začala točit hlava (bolela mě celý den, i když na to netrpím) začala mi tuhnout pravá ruka, nebyl jsem schopen se ničeho upamatovat, vzpomenout. Jistě může to být hodně příčin, tlak, páteř, a další. Podíval jsem se na růst bovis a přestal jsem se divit. Nyní jsou vlny energií k nám přicházející velmi silné. Vyspal jsem se a vše dobré. Pravda v levém uchu mi stále píská, někdy více někdy méně. Tu a tam se změní tón ale jinak je to vcelku monotónní. Nijak mi to nevadí. K lékařům nepůjdu. Dostal bych prášky a zaplatil jim dovolenou. Bez záruky na úspěch.

Ikona diskutujiciho Jan 2015-04-22 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi dnes zdál sen hodně živí jako by to byla realita z ničeho nic mi doktoři zjistili nějaký nádor a já si řekl hmmm ale tak takhle to nebude a celou sílou myšlení sem si řekl že mi nic není a bum byl sem zdraví to není vše z toho snu sem se chtěl moc probudit taky se stalo jenže pak jsem usl podruhé a mamka mi říká že je to semnou vážné a že umřu najednou mi jakoby moc tlouklo srdce a já věděl že přichází můj konec ještě jsem chtěl napsat kamarádům rodině že jsem je měl rád a pak bum a byl sem vzhůru sen se mi zdál až tak k ránu od 7 do 9 hodiny ve stručnosti: dokázal jsem měnit své zdraví sílou myšlenky 🙂

Ikona diskutujiciho Liba 2015-04-22 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[109]:Bovisy jsou fakt síla, ale plaradoxně se cítím mnohem lépe, když stoupají a čím více, tím lépe. Píská mi v hlavě už skoro 3 roky, někdy víc, někdy míň, nic příjemného, ale snažím se to nevnímat. Malého 5letého kloučka od neděle do včerejška bolela hlavička, měl zvýšenou teplotu, chudáček, takhle reaguje na bovisy.

Ikona diskutujiciho saabina 2015-04-22 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak proto je mi tak mizerně :-/ Včera odpoledne jsem také měla náhle velkou slabost, únavu, motání hlavy, pak najednou mi začalo téct z nosu…pak to trochu polevilo. Část toho připisuji těhotenství, ale zas tak to se mnou nemává. Spánek jakž takž, jen dnes ráno pocit velké horkosti v hlavě, cca hodinu…a pocit jako kdybych včera skládala uhlí. A také mě boleli obě ruce, jak to popisuje BE…už se mi to stalo vícekrát a nevím, čím to je. I moje 5letá dcera si tak 3dny teď stěžuje, že jí bolí nohy, ruce a je ráno unavená, i když je zdravá. Mává to s námi slušně tedy :-)

Ikona diskutujiciho River 2015-04-22 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny zdravím, delší dobu si tu čtu a také přidávám svou zkušenost.  Mám už velmi dlouho živé sny, úplné sno-vize. Tož ta nejnovější z dnešní noci je, že jsem nás lidi, a to všechny bez rozdílu viděla zlatě zářit. Nejdřív jsem se jakoby dívala na velkou obrazovku na „film“, kde všichni zúčastnění měli okolo celého těla zlatou záři, ne příliš rozsáhlou, tak 20 – 30  cm, ale i tak to bylo nádherné.  Otočila jsem se na svou dceru ( ta tyto věci zde moc nebere) a říkám jí – vidíš je? Tak takto záříme všichni. Samo že ano, zářila také, postupně přicházeli i jiní lidé, no hotové světlušky  . Ve tvářich výraz mírně vyjevený, překvapený….Překrásné dny, včerejšek a dnešek – příjmáme, dýcháme, radujem se, usmíváme se – pusu od ucha k uchu prosím!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-22 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[111]: Pokud to je už 3 roky a obtěžuje tě to, patrně trpíš na infekci. Zlatý stafylokok, nebo pneumokok. Určitě zajdi za detoxikačním poradcem a přeleč se na ně. Malého vem s sebou, ona druhy jsou nebezpečné a určitě je mezitím chytil.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-22 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[112]: Poslední 2 dny jsem po ránu taky trochu horší, i když jsem třeba dneska v noci spala úplně luxusně, protože jsem byla na delší procházce. To mi udělalo dobře.

Ikona diskutujiciho Liba 2015-04-22 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[114]:Aluško, díky, něco s tím udělám.

Ikona diskutujiciho Maruška 2015-04-22 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo, ten den jsem taky měla velice živí sen. Honili mě v něm takoví ti lidé s černou kapucí a pláštěm a nešlo jim vidět do obličeje (strašně se jich bojim a ani nevim proč :D), ilumináti a muslimové dohromady a chtěli mě zavraždit. Docela síla. A to se taky vůbec nedívám na násilné filmy, protože vím, že po nich špatně spim.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-04-22 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Momentálně jsem strašně hyperaktivní, hýbu se víc než obvykle, jsem více energičtější a spím méně… Ale podle mě to nejspíš bude tím sluníčkem! 🙂 Miluju jaro!!

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-04-22 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes kolega v práci, který má něco s pravým mozkovým lalokem a z něj migrenu mi hlásí, že ho bolí hlava ale jinak než co zná. Mne též. Zajímalo zda má někdo představu kolik těch bovis je. To jsou čísla mimo jakoukoli představu. Nárůst jde kolmo. Už budou lítat třísky z lesa.

Ikona diskutujiciho mira 2015-04-23 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[111]:To piskani je v poradku.Je to vnimani zemske frekvence.Za posledni rok se zvysila Schumanova rezonance ze 7Hz na vice nez 16Hz.Citlivi lidi to vnimaj.Az bude 40,tak uz to bude neco.Jinak naky paraziti nebo viry to asi nebudou.Letos jsem na ne bral 3tydny antibiotika,pak Wurm-ex(tj na odcerveni),pak i kapky mms a v neposledni rade denne plnou lzicku vit.C.Detox.provedena,ale piskani tam je furt.Takze to nemusi byt nic spatnyho z neceho

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-23 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[120]: Musíš proložit MMS nebo KS spolu s frekvencí/preparátem/homeopatikem PŘÍMO NA DANÝ KMEN. Pokud nebereš nic cíleného, nespraví se to.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-04-23 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se dnes zdálo, že jsem byla s kamarády v Izraeli a já jsem "znesvětila" vlajku Islámského státu, tak mě ti teroristi naháněli a já jim ujížděla v autě. a musela se před nimi skrývat. Měla jsem v tom snu docela stres a hlavně strach, že ublíží mým blízkým. A nespavost potvrzuji, už (oba s přítelem) nespíme cca 3-4 dny, máme oba docela problém usnout a v noci se budíme, to se nikdy dříve nestávalo..

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-23 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každé pískanie a šumenie lekár označí za tinnitus. Najprv dá liek na rozšírenie cievok , čiže prietoku krvičky, aby to tam fungovalo ako sa patrí.

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-04-23 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[120]: Pískání je zvuk nad 1000 Hz. 16 Hz je dunění. Takže pískání v uších nemá se Schumanovou rezonancí nic společného.

Ikona diskutujiciho River 2015-04-23 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přidávám komentář – zážitky z ověřených zdrojů-  od blízkých, důvěryhodných  lidí co znám. Potvrzuju symptomy:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek