Transformace / Duben 2016

1.4.2016 v Spiritualita 117

Transformační okénko pro Duben 2016

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Březen najdete ZDE

Vysvětlení PROČ sledovat vzestup energií ZDE

31. března 2016

(Transformační okénko pro minulý měsíc bylo malé (přestože jsem tentokrát zacházela s prostorem úsporně) a 31. den se do něj už nevešel.)

Dnešní energie je o 71 548,94 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 714!

To je růst o 39 levelů za 24 hodin.

1.dubna 2016

Dnešní energie je o 912950880503776000,00% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 775!

To je růst o 61 levelů za 24 hodin.

Takto vypadá aktuální skok energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex:


2.dubna 2016

Dnešní energie je o 1,00E+68 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 867!

Růst je neuvěřitelný, ale já se cítím dobře. Jsem večer unavená už po deváté hodině a spím jako zabitá, ale myslím že to spíše souvisí s cvičením, než s Bovisy. Vůbec to se mnou nelomcuje, i když je pravda že před cca pěti dny jsem dvě noci po sobě zažila zvláštní chvíle. To jsem se najednou probudila úplně čilá uprostřed noci – počítám že asi kolem 4. ráno – úplně studená a mokrá, jakoby na mě někdo vylil kýbl vody. Což bylo dost nepříjemné, na člověka se lepí košile jako žvýkačka, krk taky mokrý, takže je mu zima, prostěradlo mokré, brrrr…. Takže se pak i dost dlouho a špatně usínalo. Přitom jsem nebyla nemocná, ani žádné noční můry, nic. Nevím co to bylo, ale už to nemám.

Moje morčátka jsou dneska jako z divokých vajec. Nevím jestli je nakopávají Bovisy, nebo jestli je to tím, že už je třetí den krmím jarní trávou a lomcují s nimi vitamíny. Kulí oči, baští jako pominuté a pak večer lítají po domečku jako závodničky, pořád bručí a všechno převracejí. Je s nimi sranda, jde vidět že jsou ve výborném rozmaru. Takže u nás dobrý 🙂

3.dubna 2016

Dnešní energie je o 363 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 1170!

To je pokrok o 303 levelů za jediný den.

Dneska v noci jsem se zase probudila pěkně mokrá. Něco mě probralo, až jsem nadskočila v posteli a začala jsem se potit tím studeným potem, co mě předtím vždycky probudil, až když bylo všude mokro. Přitom mi trochu bušilo srdce, ale nebylo mi nijak extra zle. I ráno mi bylo dobře, krásně jsem zvládla dopoledne sedět dvě a půl hodiny nad knihou. Pohodička… ale to studené pocení je opravdu divné. Má to někdo také?

4.dubna 2016

Dnešní energie je o 123 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 1272!

5.dubna 2016

Dnešní energie je o 639 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 1963!

6.dubna 2016

Dnešní energie je o 2 271 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 2970!

To je růst o 1007 levelů za jediný den. Musím se smát, když si vzpomenu, jak jsme čekali celé měsíce na level 144. 😀

Růst energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex vypadá následovně:

Pobavil mě obrázek na zdrojové stránce Messteamu, kde je přeškrtnutý alkohol, cigarety a nějaké nezdravé ládování… Protože v rámci redukce jsem od února úplný abstinent, ani jsem si necucla, předevčírem jsem vylifrovala z domu 7 flašek a ještě další z domu půjdou, těším se na to. Připadá mi to jako docela zajímavá synchronicita… Ani jsem si od té doby nedala kafe a ani jedno mi vůbec nechybí 🙂

Poslední cca týden jím veganské obědy, zelenina na pánev a rýže s kurkumou. A strašně moc mi to chutná, jenom mě to tak napadlo a najednou jsem si to udělala 4x po sobě, nechápu. Možná to také souvisí s růstem energií… ale mám v potravě málo bílkovin, což mě štve. Dneska jsem si objednala rostlinné proteiny Sunwarrior, tak jsem zvědavá, jak mi pomůžou. Takhle se to snažím dohánět vajíčky, zítra bude ryba, ale stejně je těch bílkovin málo, do toho transformační chutě na veganská jídla, takže se snažím najít v tom nějakou rovnováhu a neodrbávat se na živinách.

Dneska jsem byla unavená, ale to bude včerejškem, cvičila jsem trochu víc než normálně. Zato jsem ale dost duševně unavená, mám problém se soustředit a do ničeho se mi moc nechce, to už od Bovisů určitě bude. Do toho zatažená obloha, to bývám vždycky utahaná… Už v devět mám chuť jít spát. Díky tomu jsem toho dopoledne na knize moc neudělala, alespoň jsem tu kapitolu dopsala a zítra bych měla zkontrolovat 14 stran, tak doufám že už nebudu jak praštěná pytlem po hlavě, že ty Bovisy trošku zmírní.

Jinak jsem dneska v noci spala jako miminko, to divné pocení už vůbec nemám, ale zdál se mi ráno nepříjemný sen o nebezpečné mimozemské entitě, kterou jsme chtěli my lidé zneškodnit a nevěděli jsme jak. Nakonec se ustanovila nějaká akce na její zneškodnění, já si běžela ,,domů“ pro věci, protože jsem se rozhodla přespat v lese, daleko od města kde měla probíhat přes noc ta akce… Najednou byla ale noc, čas vypršel, já ještě neměla ani pobraný spacák. A ta bytost tam najednou přišla, přitom měla být někde úplně jinde. Schovala jsem se na poslední chvíli za roh, takže mě neviděla. Ale na konci toho snu se ta bytost v kuchyni omylem setkala s klukem který mě následoval a spálila ho ve vteřině na popel.

Tak jsem se lekla, že jsem se probudila a normálně jsem měla ještě výčitky, že jsem toho kluka neuhlídala. Nevím, kde chodím na tak strašně pitomé sny, z televize to určitě nemám. Ale vůbec jsem z toho neměla dobrý pocit, od té doby co spím s krystaly, už zlé sny nemám a navíc si to pamatuju, takže v tom byl význam.

Poslední cca 3 dny vnímám před spaním známé cukání svalů, opět změny v energiích. Ale stačí mi vzít si do ruky přírodní brazilský křišťál, nebo si vezmu na krk svůj energetický krystal abych se zharmonizovala a prakticky okamžitě mi to zabere. Takže usínám úplně v pohodě, stačí si vzít na chvilku jedno, nebo to druhé… Na těch energetických krystalech mě baví jedna věc. Já je původně začala dělat, abych pomohla lidem, no nakonec s nimi řeším úplně všechno a už si bez krystalu neumím představit svůj život. Vůbec jsem nevěděla, že vlastně vyvíjím produkt pro sebe 😀 … a dokonce i na transformaci. Ono je to logické, že to na to bude, když to harmonizuje a dobíjí, čili je to širokospektrální věc. Ale stejně jsem fakt šťastná, že to tak úžasně pomáhá. Někdy mi brazilský křišťál totiž nezabere, ale energetický krystal mi zabral úplně pokaždé. A na ty energetické dysbalance je to fakt nejlepší věc, jakou mám.

7.dubna 2016

Dnešní energie je o 848 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 100% z levelu 8100!

To je růst o 5130 levelů za jediný den. o_O

8.dubna 2016

Dnešní energie je o 227 161 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 19 300!

To je růst o 11 200 levelů za jediný den.

Za mě dneska dobrý. Spánek v noci výborný, sice mi pršelo do střešního okna tak jsem šaškovala se špunty abych se vyspala, ale jinak jsem byla totálně tuhá. Dneska se cítím dobře, určitě mám i víc energie než za poslední dva dny.

9.dubna 2016

Dnešní energie je o 10 000 000 000 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 36 000!

To není překlep…

Něco hezkého pro zpříjemnění dnešního dne 🙂

Celtic Ballad – Riversong

https://www.youtube.com/watch?v=TgVngfs_5lU&list=FLN5OvJFRI-JqTDCzL21tnYA&index=11&nohtml5=False

10.dubna 2016

Dnešní energie je o 100 000 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 48 000!

11.dubna 2016

Dnešní energie je o 135 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 92 000!

12.dubna 2016

Dnešní energie je o 152 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 110 800!

13.dubna 2016

Dnešní energie je o 156 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 163 000!

Takže nepřevibrováváme ani na levelu 144, ani na 144 000, ba ani na 163 000… Tak možná až tam bude o nulu navíc, nebo zkrátka byl ten tehdejší odhad blbě 🙂

Každopádně já se mám velmi dobře a nevím jestli to taky máte, ale teď třeba jak dopisuju knížku, tak jsem se v závěru asi 3x zarazila, ne že bych nevěděla co napsat, ale od čeho začít, jak to poskládat za sebe, jak to přesně formulovat. Tak se pomodlím, poprosím o vedení, nechám to jeden den uležet a druhý den ráno se vzbudím a přesně vím a píšu a jedu jako fretka. Dneska jsem ten stav měla potřetí a ještě jsem nakopnutá, ještě není ta kapitola dopsaná, takže na to povalím i zítra… A fakt třikrát po sobě to stačilo uležet jeden den a na druhý už se mi to v hlavě seskládalo. Já se tedy modlím před každým psaním za tu knihu, takže vedení je, ale tohle je fakt super, že nemusím sumírovat moc dlouho.

Prostě je to fajn, nemůžu si stěžovat. Včera jsem byla hoďku běhat podél potoka v nádherné přírodě a tak krásně tam bylo, že jsem sundala pecky z uší a radši poslouchala přírodu. Miluju to místo, kam jsem se přestěhovala, líp snad nikde v Česku není. A jsou tu úžasné trasy po rovince podél vody.

Ale trochu jsem se lekla pár dnů zpátky, bylo myslím 11., dopoledne u nás vypadl proud, šla jsem uklízet a udělalo se mi mdlo a špatně, jakobych jela vzadu v autě a měla kinetozu, nebo jakobych měla závratě. A přitom jsem ráno vypila litr slazeného čaje… Tak si říkám co mi je, že zničehonic taková slabost a žaludek na vodě… Jestli třeba nepřevibrovávám? 😀 😀 😀

Tak jsem lehla na gauč, nalila půlllitr vody a pomalu ho popíjela. Ukázalo se, že to byla jenom dehydratace, ale je to divné, protože den předtím jsem vypila 3 litry, na spaní další 2 deci, ráno litr čaje a v 11 dop. jsem dehydrovaná???

Včera jsem byla dokonce tak žíznivá, že jsem vypila 3,4 litrů tekutin, většina z toho čistá voda, jenom 1,4 byla s příměsí a ještě bych pila, ale radši už ne, abych nepřetížila ledviny. Myslím si, že tělo potřebuje víc vodu kvůli rostoucím bovisům, že jak se mění tak hodně vody i vyzáří… Ale je to jenom domněnka. – Máte to někdo taky tak?

14.dubna 2016

Dnešní energie je o 1,00E +034 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 189 000!

15.dubna 2016

Dnešní energie je o 1,00E +017 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme splněn level 238 000!

16.dubna 2016

Dnešní energie je o 298 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 730 000!

17.dubna 2016

Dnešní energie je o 665 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 1 143 000!

Není to překlep.

Takto vypadá aktuální Schumannova frekvence:

Modrý graf ukazuje rychlost denního růstu energie Bovis po levelech:

(Není to značení aktuálního levelu, ale o kolik jsme se za daný den pohnuli.)

18.dubna 2016

Dnešní energie je o 1636 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 6 000 000!

19.dubna 2016

Dnešní energie je o 4653 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 12 000 000!

20.dubna 2016

Dnešní energie je o 10 507 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 96 000 000!

21.dubna 2016

Dnešní energie je o 1020 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 172 000 000!

22.dubna 2016

Dnešní energie je o 6359 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 1 080 000 000!

23.dubna 2016

Dnešní energie je o 9 632 224 168 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 4 800 000 000!

24.dubna 2016

Aktuálně máme level 18 400 000 000!!

25.dubna 2016

Aktuálně máme level 41 000 000 000!

Růst energie Bovis po levelech:

26.dubna 2016

Aktuálně máme level 202 000 000 000!

27.dubna 2016

Aktuálně máme level 2 269 200 000 000!

Takto vypadá růst energie Bovis po levelech:

Předevčírem se mi stalo, že jsem večer byla u sebe v pracovně, byla jsem u morčat a udělala od nich tři kroky na druhou stranu místnosti. A najednou mi pod nohou křuplo a pak to šlo jako cestička křupání k vnější zdi, pak ve střeše a nakonec nejvíc zakřupal dům v rohu a ozval se hlasitý vibrující dutý zvuk železa.

Takže jsem se lekla, že se pode mnou boří barák, že prdla kari síť a že mi ten lagric spadne na hlavu. A ztuhla jsem… A nic se pak už nedělo, takže jsem to nějak rozchodila.

Říkala jsem to včera příteli, který mi potvrdil, že ten den 25. dubna bylo v Brně zeměstřesení, takže se to ke mně mohlo večer dostat…

Takže jsem pohledala a FAKT je to pravda, akorát že epicentrum bylo v Rakousku, ale zatřásli jsme se taky.

http://brno.idnes.cz/zemetreseni-rakousko-jizni-morava-dtv-/brno-zpravy.aspx?c=A160425_152658_brno-zpravy_vh

http://zpravy.idnes.cz/zemetreseni-o-sile-4-1-viden-rakousko-d7c-/zahranicni.aspx?c=A160425_133238_zahranicni_fka

http://tn.nova.cz/clanek/take-jste-to-citili-jih-ceske-republiky-zasahlo-zemetreseni.html

Zemětřesení s epicentrem u rakouského města Alland pocítili také Češi. Země se otřásala také na jihu Moravy a na jihu Čech. Otřesy byly cítit na Hodonínsku, Mikulovsku a dokonce i v Brně. Otřesy byly naštěstí mírné a nezpůsobily žádná zranění a zřejmě ani žádné materiální škody.

Epicentrum zemětřesení bylo zhruba 20 km od Vídně u města Alland. Podle globální seismologické sítě GEOFON se země otřásla silou 4,1 stupně Richterovy škály. Zemětřesení bylo pozorovatelné také na jihu Moravy.

„Dnes po 12. hodině bylo cítit slabé zemětřesení. Sama jsem to cítila v Hustopečích. Sedačka se se mnou třásla a chvěla 3 sekundy,“ uvedla čtenářka TN.cz. „Tak se nám zatřásla půda pod nohama. Sice nevím, jak silný otřes to byl, ale cítit to bylo, hlásil z Moravského Krumlova jiný čtenář.

30. dubna tady vyjde článek související s transformací, o aktuální zvýšené sopečné činnosti…

28.dubna 2016

Aktuálně máme level 17 969 200 000 001!

29.dubna 2016

Aktuálně máme level 72 969 200 000 002!

30.dubna 2016

Aktuálně máme level 311 000 000 000 000!

Takto vypadá růst energie Bovis po levelech. Nové květnové pokračování transformačního okénka vyjde zítra.

Komentáře

Ikona diskutujiciho neidentifikovatelný 2016-04-13 00:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]: Podle mě jsi ale měl určitě povolit uzdu své fantazii a zkusit se normálně zamilovat. Zkusit odhodlaně a suverénně dodat jestli má chvilku na společnou návštěvu místní knihovny a pak hned vedle do bufíku na to kafčo, než jen po něm tři zastávky periferně pokukovat a tajně snít jak to asi umí s tím jeho prknem v centrál parku..  

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-13 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se blíží, ty moje miliony. Víte a my jsme při tom. Jsme v éře, která má popřít stvořitele. Je skvělé, když si můžeme nezávisle na čemkoliv uvědomit pravdu, uvědomit realitu, i když se nám dostává po lžičkách. My jsme z materiálu Země, my jsme Země. Jak je úžasné, co vše z materiálu může být (může z něj být cokoliv v rámci myšlenky). Tak vidím Zemi na které jsou vědomé bytosti, které ví. Miluji vše, co je ze Země. Já jsem Země.

Ikona diskutujiciho Tina 2016-04-13 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušíte to někdo testovat? Vychází Vám taky takové hodnoty, jako jim?

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-04-13 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]: Jednu malou radu: dříve než dáš výpověď,  zkus dlohodobou nemocenskou,  nejméně 3 měsíce,  nejlépe aspoň 6. Jestli máš špatného lékaře,  změň ho. Když si pořádně odpočineš, možná se budeš dívat na práci jinak :-)

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-13 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Láska, mír, pochopení, tolerance, vcítění atd..Můj pohled je ten, že je nezbytné vědět. Sto lidí, popíše tyto pojmy stokrát jinak ze svého pohledu. Pokud opravdu vím, jsou tyto pojmy již obsaženy. Pokud by všichni věděli, hodně by se divili v jakém stavu a na jaké úrovni byli. Čím víc vím, tím víc se ptám, co je v mém "životě" opravdové. Vím, že velmi mnoho nevím, to jediné mne zdržuje vyjádření, že nic není v mém životě opravdové. Máme vše před očima, máme vše v sobě a nevidíme, tak velká je manipulace.

Ikona diskutujiciho martin 2016-04-13 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak dens nebo zitra? one four four at uz to triskne 🙂 konec otroctvi loutkaru a zacatek noveho vedomi 🙂

Ikona diskutujiciho Pomelo 2016-04-13 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelikož nejevím vůbec žádné příznaky, mám strach, že většina lidí převibruje a já tu zůstanu. 🙁 Zlý, ani destruktivně naladěný člověk nejsem, neubližuju – ba naopak, aktivně pomáhám zvířatům, kde to jen jde. Tak nevím, co by se mnou bylo špatně.

Ikona diskutujiciho Petr 2016-04-13 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlásím že dnes mě odpoledne dost silně svědilo třetí oko, úplně mi tam vibrovalo asi hodinu :D

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-04-13 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dny motání hlavy tak mezi 17 – 18 hodinou a slunce mi přijde navečer nějak silné, a to i přes mraky. Nedělá mi to dobře.

Ikona diskutujiciho Barča 2016-04-14 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mého názoru už dávno vibrujeme a ty energie jsou k tomu, aby nás to postupem času srovnávalo na tu úroveň, kam je se třeba dostat.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-04-14 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledne te dehydratace zeleny caj dehydratuje protoze je to antioxidant a te pomaha zbavit se vselijakych sracek ale nevyhoda je ze prave vetsinu z neho vycuras, lepsi to s nim neprehanet

Ikona diskutujiciho Marcela 2016-04-14 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,tak jak ty jsem byla včera překvapena tou šílenou žíznivostí,neb tolik vody nepiju abych nezatěžovala ledviny,ale ráno 4dcl teplé vody,pak 2dcl,pak v lese celou magnézku,púak řepu ředěnou a měla jsem tak sucho v puse,že jsem popíjela kokosové mléko,do toho přišla žravá…to také nemívám,kamarádky hlásily totéž,můj osobní postřeh je,že tělo při přísunu bovisů vyplavuje co se dá,a musí tuto energii zpracovávat,potřebujeme tudíž více paliva …a převibrování je mimi jiné  o posunu vědomí,nevím na co někteří čekají…nic viditelného se nestane ale na vnotřní úrovni mnoho….otevře se spojení s intuicí a srdeční čakrou,o tom má nádherné přednášky paní Ivanka Adamcová,a ta mluví o posunu vědomí a umenšení emocionálních odporů,tedy odstup od ega.

Ikona diskutujiciho Jana 2016-04-14 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahojte …..včera šílená migréna. Ležela jsem celý den pospávala a tiše chcípala – doslova. K večeru přišla úleva a konec migrény jak mávnutím. Jinak taky piji enormní množství vody a stav na omdlení byl taky. Spaní nic moc, ale jinak vnitřně spokojená a klidná. Jsem ráda že žiji v tuto chvíli a jsem při TOM …. zdraví Vás Jana:) a mějme se BOŽSKY

Ikona diskutujiciho Lena 2016-04-14 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Povrzuji také pocit velké žízně v posledních dnech,pachuť na jazyku, včera a dnes migréna, na kterou vůbec netrpím, bolesti v celém těle a včera dopoledne náhle pocit na omdlení. V posledních dnech extrémně zachemtrailsovaná obloha- smog by se dal krájet, dehtový zápach…Jestli ty zdravotní problémy nejsou spíše z tohoto a tělo nečistí to, co nadýcháme… Při velkých nárůstech energie jsem se až do tohoto týdne cítila plná energie, nápadů a dobré nálady. Najednou velký propad, který vnímám i na okolí.

Ikona diskutujiciho lukas 2016-04-14 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AhojAlue. velky smad citim aj ja aj vela ludi co stretavam, najma vcera! pime teplu vodu a bude fajn!!! :D

Ikona diskutujiciho Tauri 2016-04-14 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pachuť může být způsobena kovy z ovzduší.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-04-14 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě teď poslouchám Pjéra la Šéze a on říká zajímavou myšlenku ke kolektivnímu převibrování, přesunu.  Říká, že je tu rozpor mezi naším individuálním vědomím a ochotě se ho vzdát a jít cestou kolektivního vědomí,  které  nám omezí naši individualitu. Pokud se k tomu společně rozhodneme, můžeme tam vstoupit. Parafrázuji "převibrovat". Domnívá se, že existují světy,  kde se nelze přemístit jinak.

Ikona diskutujiciho pozdravy z ameriky 2016-04-14 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[109]: Ty brďo! A nebolí tě tam? Myslím v tom třetím oku? Mě se z toho teď úplně sevřelo a zasoucítilo to moje třetí oko.. Při představě, že by mi tam něco vibrovalo hodinu bych si ho aspoň namazal HemaGelem a poslal svůj dvojplamen ať si minimálně 14dní hoří sám.. jo a ještě bych se modlil ať minimálně do zítřka nemusím konat žádnou velkou potřebu:D

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-15 00:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno je propojené. Cítíte také někdy pocity zmatení, vnitřního neklidu a roztěkanosti, aniž by k tomu byl nějaký důvod? Napadla mě souvislost, že něco mě tahá jinam a něco mě drží zde. Jedna část zde již nemá být a ta v druhá se nemůže odpoutat. Vzniká z toho kolize na energetické rovině. Tak nějak bych si vysvětlit tento stav. Část lidstva a ne malá je již připravena, ale temnota dělá, co může aby to narušila. Nyní jsem taky ve stavu očekávání migrény, v uchu píská, v hlavě na různých místech takové lehoučká tlačeni v bodech. Pokud sledují, co se odehrává a s jakou rychlosti se nás snaží zaplavit zmanipulovanými, ovládnutými masami vytržených bytostí, jak se, co nejrychleji snaží nás zablokovat. Ví, že s probuzenỷmi nic nesvedou.

Ikona diskutujiciho Lena 2016-04-15 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[120]: Prosím, můžete dát odkaz na pořad, ve kterém Pjéra la Šéz na toto téma hovoří? Děkuji. :-)

Ikona diskutujiciho Raja 2016-04-15 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALuško já to tak mám s vodou taky :D Pořád bych jen do sebe lila litry čisté vody. Nikdy nemám dost.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-04-15 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pjér la Šéz -přednáška v Plzni:

Ikona diskutujiciho Lena 2016-04-15 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[125]:Moc děkuji, poslouchám Pjér la Šéze ráda.Jeho psychologie je nekonvenční.

Ikona diskutujiciho hannah 2016-04-15 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

122taky jsem neklidna,až nervní,nic mě nebaví..a všichni mě štvou..ale na druhou stranu cítím velké změny,i naše zvířátka to vnímají..

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-15 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[127]:Přesně.

Ikona diskutujiciho Petr 2016-04-16 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[121]: Ahoj Ameriko! Jako nevím co sis dal, ale dobrý.

Ikona diskutujiciho Juli 2016-04-16 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[127]: Jsi ta Hannah s horoskopy? Já jsem také udivena svým neklidem. Jsem mírumilovný tvor, ale nějak se nepoznávám, dotkne se mi nepatrná větička nesouladu. Dělá mi dobře rozhovor s vnímavými lidmi.

Ikona diskutujiciho BE 2016-04-16 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, voda !!!!!!  

Ikona diskutujiciho Emma 2016-04-16 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasné, prečo som v noci nemohla spať, píšu : vyletelo nám to o 492 000 levelov, mala som neskutočne silný tlak na tretie oko, ležala som v pohode a spánok neprichádzal, tak som vedela, že sa niečo deje…

Ikona diskutujiciho Jana 2016-04-16 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(125) ……děkuji taky za odkaz, přednášky byla super, velice přínosná.

Ikona diskutujiciho Albiii 2016-04-16 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj 🙂 jo, poslední dobou..hlavně 2 poslední dny..furt piju čistou vodu, semtam čaj, celkem klidně 4-5 litrů denně (trochu víc jsem pil vždycky, jsem hrozná násoska :D ) ale teď….nevím kam se ta voda ve mně ztrácí o.O se napiju a za chvilku mám pocit že mám žízeň, na WC chodím snad míň než předtím…jsem netušil co se mnou je vůbec…no asi teda bovisy 🙂

Ikona diskutujiciho Depe 2016-04-17 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cim vetsi skok,tim je mi lepe:-) Vic energie. Je to parada. Jen tak dal. Tesim se na kveten. Mam pocit, ze se kazdym dnem tesim na vetsi skoky jak na sprchu po pernem dnu:)

Ikona diskutujiciho Milena 2016-04-17 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukam, ze nam to tedy pekne vyskocilo. To je uz hodne vysoke cislo. Ja jsem tedy vecer brzy ospala, ale v noci se budim uz od 2 hod. rano po hodine. Posledni 2 dny mi je nejak blbe od zaludku, jako tezko a mam ho jak na vode. Zizen mam hlavne v noci a po ranu. Take jsem zaznamenala, ze citim nejak jinak vune, mam citlivejsi nos.

Ikona diskutujiciho Farah 2016-04-17 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po delší době zdravím a shrnu poslední 2-3 týdny.Klasika přecitlivělost na chvíli (ale ta je důsledkem ještě něčeho jiného a projevuje se to brekem a dojmem, že lidi jsou hrozně moc oškliví a zlí na sebe), vždy stačí pár dní počkat a zase mohu říct o sobě, že jsem vyrovnaná a hádám se výjimečně. To "výjimečně" jsem si vybrala na konci března a slila se mi všecka ta energie strachu, naštvání až paranoii na jednoho člověka, co úspěšně a dlouhodobě hýbal naprosté většině kolegů žlučí (napětí pociťuji od začátku ledna). Pohádala jsem se s ním a všecko se to na něj vylilo. Kupodivu- vzduch se vyčistil, ale byla to síla. Cítila jsem vibrace skrze tělo (a myslela jsem si, že se neumím naštvat! a taky mě to celkem vyděsilo). Co se týče mých čichových buněk, tak mám taky citlivější nos. A jinak jediné, co chybí- to jarní počasí- je takové nemasné, neslané, všiml si někdo? Když už má pršet, tak prosím. Ale pokud se slibuje sluníčko a pak nic a je jen pod mrakem…člověk by si naplánoval volno, ale spolehnout se nemůže, aby mohl pak absorbovat ze slunka přímo a harmonizovat se tak snáz.

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-17 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[137]: K tomu počasí, bych z mého pohledu dodal. Připadá mi, že je menší sucho, než v posledních dvou letech. Ač není ideální, tak je letos takové přijatelnější, není zatím tolik velkých výkyvů. Viděl jsem spoustu hmyzu a spokojeně si létá z květu na květ, opět letos víc. Počasí dle mne je takřka ideální, na to, že je duben. Prší, sluníčko a teploty 20 stupňů, co chtít víc.

Ikona diskutujiciho Zina 2016-04-17 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak dnešek byl naprosto KO. Po několika týdnech plných energie a fyzické pohody, dnes totální kolaps celého organizmu. Ráno bolest břicha, pokračovalo to bolestí zad, žaludek jak na vodě, pocit na zvracení, tlak na hrudi a v hlavě. Do toho nepředstavitelný emocionální guláš. Nevím, jestli jsem se zbláznila nebo zda jsem ještě aspoň trochu normální. Ale takový obrat oproti předešlým pohodovým dnům jsem fakt nečekala.

Ikona diskutujiciho CZK 2016-04-17 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[137]:Taky mám občas takové emocionální výkyvy. Zpravidla je to tak, že když mě něco začne dojímat, tak si dodatečně ověřím, že je buď GM bouře, nebo enormní nárůst bovisů oproti minulým dnům. Mám to ale nastavené tak, že mně dojímá nějaký lidský projev, nebo třeba melodie, která mě zrovna chytne za srdce. Po pár hodinách to ale přejde.

Ikona diskutujiciho Gája 2016-04-18 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi před týdnem jsem byla na procházce, bylo 18.00 hodin, takže na nebi sluníčko mělo 17.00. Bylo ještě docela vysoko. Foukal studený větřík a já si všimla, že i když mi to slunce svítí přímo na obličej, necítím z něj naprosto žádný teplo. Sebemenší závan tepla….není to divné? A víte co ?….dalo se do něj dívat, a viděla jsem před tou "žhavou koulí" modrý kruh, bylo to jako stínítko slunci…za ním jako by se snažilo svítit, ale ten modrý kruh mu to nedovolil Tetelil se přesně tak jako to sluníčko a nedovolil mu jasně zazářit. Všiml jste si někdo toho, že před sluncem je modrý kruh ?? Co to je? Je to normální? pro mě to byl nový vjem….a nějak intuitivně jsem cítila, že to asi nemá tak být….:-(

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-18 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[141]:  Modrý kruh se při sledování slunce udělá pokaždé. Není to před sluncem, ale na tvém oku. Nedívej se do slunce přes den, když na to nejsi zvyklá. Jenom na západ a východ.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-04-18 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[137]:Vysoká citlivost, ve vazbě na kolísání nálad a vnímání okolí,  tedy spíše přecitlivělost, má souvislost s tělesnou konstitucí, kdy nervy nejsou dostatečně obalené tuky, nebo naopak, tuky mohou být, ale tělo je plné toxinů a tělo se trápí.  

Ikona diskutujiciho Gája 2016-04-18 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[142]:Děkuji, Alue, za osvětlení :-)

Ikona diskutujiciho Jana 2016-04-18 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[143]: ….. pokud je to pravda, tak by to sedělo, páč muž je chodící reklama na hlad a na těle nemá jediný gram tuku (nikdy jsem ho nenašla) A momentálně jsme v detoxu, tedy cca 2hý měsíc …. a emoce to byly dost velký, pěkná itálie. Já jsem klidnější, ale s ním to lomcuje pěkně …… ale stejně ho mám ráda 🙂

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-18 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Emocionálně rozhozený. Nic mě nebaví, nic se mi nechce. Chvílemi nemůžu padnout dech. Nechce se mi ležet, nechce se mi stát, vadí mi oči zavřené i otevřené. Nějak mě to začíná unavovat. Nejraději bych za každým šel a řekl, že toto je jen sen, holografická energetická projekce. Budou na mě nechápavě koukat, pak se ožerou, zhuli a ještě mě řeknou jak je to úžasné. To by mě zajímalo kdo je doopravdy zavřený v blázinci, když blázni jsou všude kolem mě.

Ikona diskutujiciho Petr 2016-04-18 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K dnešním hodnotám nemám slov..

Ikona diskutujiciho Sarkita 2016-04-18 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[146]: Váš dotaz na závěr mě pobavil 🙂 Mám kamarádku, která trpí různými poruchami a byla i v blázinci. Jinak je velmi inteligentní a citlivá bytost. A říkala mi, že právě v tom blázinci jí přišlo, že jsou tam samí zajímaví, inteligentní lidé, se kterými je možné diskutovat o všem možném, že naopak tady venku jí to připadá celý šílený 🙂 Tak jak to je tedy, co?

Ikona diskutujiciho Petr 2016-04-18 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[148]: Souhlasím 😉

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-04-18 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[148]: Není to, tak jednoduché. Díky manipulaci a ohýbání skutečnosti je drtivá většina "za zdí" a né vyloženě svojí vinou. Víc se soustředí na to jak jsou naučení, co se po nich vyžaduje a sebe-já upozaďují, neli plně vylučují. Jistě potom ti, co vidí a vědí jsou za divné a blázny. Běžte si stoupnout na náměstí a všem řekněte, že jsme z materiálu Země, že vše je materiál Země. Je to pravda, uvidíte reakce.

Ikona diskutujiciho hannah 2016-04-18 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víkend-loučení se životem,děs,bušení srdce od půl třetí ráno a kolem 12 hod.extrém,myslela jsem na záchranku,ale jsem hrdina..Nárůst neskutečnej,dnes je mi dobře už to moc nechápu…

Ikona diskutujiciho Long 2016-04-18 23:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neskutecne narusty. Blizi se to rychle limite. Pocit zizne nekolik poslednich dni. Vraci se mi sny, krasne, zadne hruzy. Pocit jistoty. Zvlastni…

Ikona diskutujiciho Milena 2016-04-19 07:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uz treti den se budim rano ve 4.56 hod. Dnes to tedy byla sila. Probudilo mi brneni celeho tela, i srdce si busilo o 106. Boli mi hlava a je blbe od zaludku. Ja jsem jinak uplne cely zivot zdrava. Strasne moc vnimam akorat od mladi jakekoliv vykyvy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek