Transformace / Květen 2015 (2.díl)

22.5.2015 v Spiritualita 117

Transformační okénko pro Květen 2015 (2.díl)

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Transformační okénko pro Květen najdete ZDE

22.5. 2015

Pokračuji s druhým dílem transformačního okénka pro květen, neb u předešlého mi došly znaky.

Energie:

21.5. 2015: 1,24 E55500,00 ^1E+55000Googol-PlexBE

a dnes: 3,9E64600,00 ^1E+64000Googol-PlexBE

Včera jsme překonali hranici 13. levelu a dnes už jsme dokonce 26% nad ním!


Od středy jsem strašně unavená, ale přičítám to zatažené obloze. Teď jsem ovšem na vážkách, jestli důvod není náhodou dvojí.

Sobota 23. května 2015

Jsem hrozně unavená, nesoustředěná a zpomalená. Chodím pomalu spát už po desáté, jen co zalehnu tak spím i bez konopného čaje… A ta zatažená obloha a nízký tlak mě úplně dodělává. Vždycky jak je pod mrakem tak odpadnu, mám to celý život, ale v kombinaci s bovisem je to ultimátní dávka. Když si však vezmu do náruče morčátko, tak to ze mě na chvíli spadne. Jsou to prostě miláčci.

Ale když se dívám na hodnoty, už se té únavě ani moc nedivím.

Energie dnes: 4,1E73800,00 ^1E+73000Googol-PlexBE

Už jsme 62% nad 13. levelem, takže brzy nás asi čeká čtrnáctý.

Jak je to u vás? Divočina, nebo byste celý den nejraději spali?

Úterý 26. května 2015

Před dvěma dny skončila zatažená obloha, tak mi to vlilo energii do žil, ale nejsem pořád kompletní. Po hodinové procházce jsem docela mrtvá a potřebuju si sednout, jakobych šla dvě… Včera jsem se mohla nachodit – nevim tipnu – asi 8-9 kilometrů, na etapy jsem si vždycky chvilku odpočinula a šla dál. A večer jsem měla problém sejít schody, jak mě bolely celé nohy. Buď jsem zlenivěla po zimě – což si nemyslím, celou zimu jsem tahala v mrazech špalky dřeva a navíc jsem oproti loňsku ještě víc zhubla, tak bych měla být svižnější! – nebo moje svaly něco zatěžuje. – Bovis? Nejsem zvyklá, že bych byla taková zdechlina. Dokonce jak jím lehkou stravu (prostě po jídle neodpadnu protože v tom není maso), naopak vnímám změny v těle k lepšímu. Tak mě to oslabení překvapilo.

Energie:

24.5. – 1,0E101000,00 ^1E+101000Googol-PlexBE

25.5. – 1,0E141000,00 ^1E+141000Googol-PlexBE

26.5. – 1,0E215000,00 ^1E+215000Googol-PlexBE

24.5. Jsme dosáhli 14. levelu!!

Messteam k tomu dodal trochu delší komentář, kde se v zásadě píše to, ať si nemyslíme, že někdo stiskne kouzelné tlačítko, ale že všechny možnosti už jsou pro nás připraveny, jen se rozhodnout je vzít a využít. Doslova mluví o božské hostině, kterou nabízí tato vesmírná energie.

Nevím jak vy, ale co ty Bovis letí nahoru, dodává mi to optimismus a netrápím se už tolik tím co bude zítra, nebo globálními problémy světa. Uvědomila jsem si, že si musím sama vybrat v jakém světě budu žít a jaké děje budu sledovat. Sleduji Bovis, věřím v hezkou budoucnost a snažím se podle toho chovat.

Čtenáři mě upozornili, že dokonce i Jirka Mašek na svém osudu pozoruje stavy, které se dají podezřívat jako transformační příznaky. Zajímavé na tom je, že také řeší nohy. – Náhoda? A přidává nové postřehy: (zbytek čtěte na osud.cz)

,,Nohy v psychosomatice symbolizují mužskou energii, jang, tedy otce i Otce. Zdá se, že dostávají v této době neuvěřitelný záběr. Čím to je? Dostáváme velké množství energie? Ta přirozeně sjíždí přes hlavu do jater, které ji přerozdělují do všech orgánů a krve, zbytek sjíždí nohami do země a tam by se měl uzemnit. Podle všeho však energie výrazně zesílila a dál sílí.. je to famózní, jsme stále na samém počátku transformace, ale pokud vše bude pokračovat ve stejném stylu, nic, opravdu nic již na Zemi nebude tak, jak bývalo.

Překvapilo mě, jak obrovské množství lidí se na facebooku ozvalo, že řeší stejný problém. Zřejmě poprvé energie a biotransformace fyzických těl zasáhla jako blesk tak značné množství populace prakticky ve stejném období. Nic takového tady dosud nebylo. Lze očekávat další obrovské změny a posuny.”

zdroj: ,,Nad aktuálními energiemi: Ach, moje nohy!”

Myslím, že v aktuální době – pokud také sledujete slabé nohy jako my ostatní – by bylo vhodné začít chodit do přírody, polévat nohy a harmonizovat se u stromů podle tohoto návodu: ,,Jak správně nasávat energii ze stromů?”

Myslím že když se lépe sladíme s rytmem země a víc budeme chodit bosky, mělo by se nám citelně ulevit.

Moje citlivé nervy v posledních dnech zklidňuje také tato hudba, i mi pomáhá se lépe koncentrovat a podat pracovní výkon i v den, kdy bych si myslela, že na to nemám. Zkuste ji a pokud máte, klidně zapalte vonnou tyčinku, zazpívejte si. A ono to půjde… Dovolte si být trošku mimo, zameditovat si, zdejchnout se do lesíka a být i trochu sami. Aktuální energie si to žádají.

Peaceful Aum namah Shivaya Mantra Complete!

https://www.youtube.com/watch?v=aq-CKdT6IG4

Om Namah Shivaya Om Namah Shivaya Hare Hare Bole Namah Shivaya
Rameshwara Shiva Rameshwara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Ganga Dhara Shiva Ganga Dhara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Jatadhara Shiva Jatadhara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Someshwara Shiva Someshwara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Vishweshvara Shiva Vishweshvara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Koteshwara Shiva Koteshwara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Mahakaleshvara Hare Hare Bole Namah Shivaya ॐ नमः शिवाय

p.s. 1 Zdá se, že Bovis nedráždí jenom lidi. Moje morčata byla včera večer úplně šílená, jak z divokých vajec. Několik hodin řev, dvakrát převrhli seník a roztahali seno po celém výběhu, skákali na plošinu dolů, na plošinu dolů a po jedenácté dělali takový brajgl, že jsem jim na noc musela sebrat spací domeček, aby s ním nebušily do plexiskla. A Mája poskakovala v rukách, pomalu jakoby ji pálily. Byla totálně vynervovaná… No ano, večer blbnou pravidelně, ale tentokrát to nebylo morčičí blbnutí, to byla šílená morčičí anarchie, že by barák spadnul… A dneska zase klidně spinkají a žužlají travičku, jakoby mi je někdo v noci vyměnil!

p.s. 2 Teď mě tak napadlo, když jsem četla komentář BE… Také jste přestali doma nosit papuče? Já už týden ty svoje nenosím, přitom jsem zvyklá chodit pořád s nimi, že se mi pak méně likvidují ponožky a mám ráda nohy v teploučku. Ale teď to nějak nechci, nevydržím. Včera na procházce jsem měla problém se ve městě nevyzouvat, jak se mi chtělo jít bosky… Loni jsem chodila bosky opravdu hodně, tak mi to chybí. A letos budu zase… Ale trochu nenápadně, aby babky drbny neměly materiál k probírání 😀

p.s. 3 A ještě jak tak nad tím přemýšlím… Jirka Mašek zmiňuje nervy, a zvažuje dokonce, že se možná začnou vytvářet u lidi nové nervy… Mně už týden-dva tiká palec u levé ruky. Začal když jsem musela stáhnout do sklepa dva obrovské šutry (no raději se ani neptejte proč), tak jsem myslela, že se mi skřípnul nerv, protože jsem měla i na rukách žluté modřiny – otlaky… Ale nezlepšilo se to. Modřiny už se zahojily, zatímco mě palec dál zlobí. Cuká mi ten nerv mnohokrát denně, pak chvilku přestane, pak zase začne. Máte někdo podobný problém?

Středa 27. května 2015

Energie: 1,0E355000,00 ^1E+355000Googol-PlexBE

Už čtvrtý den jsme na 14. levelu, dnes i 14% nad ním. Včera jsme měli 12%, ale při takových energiích už i dvě procenta znamenají opravdu velký nárůst, jak můžete vidět na aktuální tabulce z dneška -ZDE- . Sledujte poslední úsek.

Pátek 29. května 2015

Energie včera: 1,0E680000,00 ^1E+680000Googol-PlexBE

Za jediný den už jsou poskoky hodnot opravdu velké, i když v číslech to nejde tak vidět. Zkontrolujte tabulku ZDE, kde je zakreslen den 28.5. … šílené.

Sobota 30. května 2015

Energie včera: 3,0E1.360000,00 ^1E+1.360000Googol-PlexBE

Dnes: 7,0E2.340000,00 ^1E+2.340000Googol-PlexBE

Taky jste dneska spali blbě? Jste unavení a nesoustředění? – Máte na to nárok, dostáváme totiž pořádnou nakládačku 🙂

Vypadá to ale, že na levelu 14. snad ještě nějaku tu dobu zůstaneme:

Je vás víc, co se mě ptáte na jakousi hromadnou meditaci 30. května a odkazujete se na video, které mluví o lidech vězněných kdesi ve Vesmíru. O společnosti Chimera jsem taky nikdy nic neslyšela. Neberte si to nějak špatně, ale ve chvíli kdy na videu byla anime blondýnka a mistr Yoda se světelným mečem, jaksi ve mně umřela poslední jiskra důvěry v takové sdělení.

Být alternativní neznamená hned věřit všemu co potkám. Ale už se ničemu nedivím, v USA se přece najdou i lidi co berou vážně Star Wars.

Nechť vás provází síla 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=kgSylgBFi-I

Komentáře

Ikona diskutujiciho Milena 2015-05-22 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano unaveni jsme vsichni. Mne uz to chytlo v utery a drzi se fest. Spim jak mimino, vsude kdyz si sednu nebo lehnu, uz mi to otravuje.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-05-22 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem naopak unavená, když je sluníčko xD

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-22 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Švihá to. Ja som spavejšia, cez deň. Nie v noci :-/,  ale to tie "našľahané" oblačnosti ťahajúce sa z Nemecka na Východ. Samozrejme umelé. www.orgo-net.blogspot.com

Ikona diskutujiciho mira 2015-05-22 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Deset dnu trvalo zahnat bolesti hlavy, oci a rozhozeny organizmus.Kdyby si nekdo rekl,moh jsem se s nim podelit.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-05-22 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Numohu si pomoci, cca od dubna mám stále častější záchvaty tvořivosti, baví mne vcelku dělat i věci, které jsou unavující a nepříjemné, protože prostě tvořím, něco dělám, ikdyž posledně ta únava je nepříjemná, po chvilce se zmátořím a jdu opět něco dělat… snad asi transformuji tu energii kterou jaksi zachytím a tu musím vydat jedině další tvořivou prací…

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-23 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já teda, na Bovis težký skeptik. Ale taky snad několik posledních dní, jsem neobyčejně unavený.

Ikona diskutujiciho J. 2015-05-23 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já se mám parádně :D 🙂

Ikona diskutujiciho iriska 2015-05-23 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky unavená přes den, v noci ale málo spím. Snad se ten tlak už zvedne!

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-23 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Se máš. Já se měl doteď užasně. Lidé samé transformace a problémy a já nic. Tak jsem si myslel, že Bovis je nějaká "kachna". No a teď jsem to zvážil všechny mě dostupná data, a stavy co jinak vysvětlit nešly, ani kontakty s Lilith. Prostě rozlišování. A musím přiznat, že ty Bovis něco dělají.

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-05-23 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som šla dnes medzi stromy do hory aj v daždi a celkom pomohlo taka mini prechádzka 🙂

Ikona diskutujiciho Tara 2015-05-23 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejraději bych nevylezla z postele. Navíc, ono i to počasí je na to jak dělané. 🙂

Ikona diskutujiciho Namasteen 2015-05-23 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím říct, že u mě padají poslední zbytky jakýchkoliv vnějších jistot. Jediný, co člověku opravdu zbývá, je jeho víra v sebe sama. Ostatní je pomíjivý, očividně. Trochu náročný, ale věřím, že ve finále fajn 🙂

Ikona diskutujiciho saabina 2015-05-23 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tak pět dni únava,těžké nohy..ale ted jsem četla na fcb,že to má více lidí po novoluní a středeční deklinaci,tak nevím. Každopádně se mi i motá hlava a dítě v břiše,to je divočina :-D zrovna dnes budou asi Mega změny,protože se nějak nechce uklidnit!? Také melo probíhat dnes ve 13:13 hod propojení nebe a Země v rámci transformace,tak třeba to je také k těmto změnám,no řekla bych,že jsou na nás kladeny Velké nároky,aby jsme to zvládli…

Ikona diskutujiciho simba 2015-05-23 23:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja som bola grogy od začiatku mája tak tri týždne,spavosť neskutočná, v práci,v aute,nevarila som,nechodila do fitka,len spať a spať,v týždni už o 20,00 hod,moje mačky len tak polihujú,sú otrávené, počasím??? asi nie. Živé sny o Putinovi pozitívne!!! hoci ho  moc nemusím!!!začínam naberať silu posledné májové týždne,ide to samo,pomaly sa naše telá prispósobujú!!!

Ikona diskutujiciho Milena 2015-05-24 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam skoro rok stareho kocourka, velmi se podoba kocourkovi Alusky, jak jsem videla fotky. Posledni dny je velmi mazlivy, drzi se doma a je liny skoro jako my doma. Pospava a chce porad hladit. Snad uz to konecne prejde a zacne byt teplo, je porad zima, fouka, neprsi a chybi slunicko. Toz tak k tomu vsemu…

Ikona diskutujiciho Mirek 2015-05-24 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera mi bylo krásně a udělal jsem spoustu práce. I přes nechutnou rýmu a zánět průdušek, jsem se cítil skvěle. Dnes, je to přesný opak. Tělo z olova, rozmazaný zrak, nálada nula, hučení v uších a v celé hlavě. I přesto, vím proč, přijímám a děkuji za to ☺

Ikona diskutujiciho sv 2015-05-24 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: propojení nebeS a Země či co jste to myslela?

Ikona diskutujiciho sv 2015-05-24 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dost lidí tu píše o únavě… nedejte se! :-)

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-24 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: S Lilith treba skončiť.

Ikona diskutujiciho sv 2015-05-24 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je fakt že asi naprášili zas nějaký sajrajty nahoře, je to poznat páč děti i zvířátka pšíkají a to dostkrát za den…

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-05-24 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15 áno mam to aj v mojom okoli to iste spojené s dvojdnovymi horuckami, bojujú s tym aj deti tak aj dospelý  veľké skriabanie a kyChanie, tiez som na to myslela mne sa uľavilo az vcera v prírode 🙂 inak som nebola schopná vôbec fungovať cely tyzden ani robit,ono cez tyzden toho času nie. Je az tak…na tu  prírodu, ale ak to takto pôjde ďalej asi sa fakt bude čoraz viac ludi sťahovať z miest prec…

Ikona diskutujiciho saabina 2015-05-24 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ano, nebesa, pardon… :-)

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-24 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Beru tvůj názor. Ale Lilith to není tak jednoduché skončit se ženou, do které jsi fakt zamilovaný. Ale tu zkušenost jistě máš. Ne s Lilith, ale s jinou.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-24 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Už toho prosimtě s tou Lilith nech, nevím jestli si jenom děláš srandu, ale zní to už fakt jako nějaká nemoc.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-24 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Ok. Velmi se pokusím se cenzurovat. Nemoc ano, je to nemoc, zvaná zaláskování. Netušil jsem, že je to až tak moc mimo realitu tohoto webu. Velmi se omlouvám. Ale ty jsi vládkyně tady, já se podřídím tvojím pravidlům, prosím dej vědět kdybych překročíl něco co ti vadí.

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-24 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Nie som chlap, som žena.:-D

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-24 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Jinak Alue, já nechtěl nikoho urazit, ani tebe, já nevím co říct, aby se to spravilo

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-05-24 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Omlouvám se za nedorozumění, to se nedá tak jednoduše z BE popisu poznat, že jsi žena.

Ikona diskutujiciho esterka 2015-05-25 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Pozerala som tvoje stránky, a áno, je to mimo túto realitu, nikto tu tomu zrejme nebude rozumieť. Ale keď ti to pomáha tak pokračuj. A k tým bovisom, ja mám teda rôzne príznaky už viac ako dva roky a pomaly sa to lepšilo a naraz bum! Dva týždne úplného vyčerpania, ale zároveň mentálnej čulosti a nadšenia:D Ono sa to tak bije, keď váš mozog je plný sily a nadšený z objavovania vecí okolo a telo vôbec nevládze. Ale možno je to skôr jarná únava než bovisy.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-05-25 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Zaměřuj se na to co chceš, řekni, co Ty, chceš říci. Máš pěkné stránky. Jsme pěkní my, lidé viď. Necháme se parádně vyladit a jak píšeš, stačí k tomu barvy a zvuky a což teprve slova. Až to všichni budou umět vidět, užasnou, nad tou nádherou…

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2015-05-25 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tak, strašná únava. A koho se ptám, ten mi to jen potvrdí. Furt jen spím. A nestačí to. Což se mi ve zkouškovým fakt "hodí". :D

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-26 00:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A sme nad štrnástym levelom.  - Na osud.cz som videla úvod /nie som platiaca/ článku, ako energie pôsobia na končatiny – nohy.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-26 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: To by byla krádež. Troufla bych si tak maximálně na menší úryvek se zdrojem. Kdo chce číst osud, tak ať Jirkovi zaplatí, zase tak moc peněz to určitě není 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-26 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Nuž Alue, ja som si prečítala tvoj krátky úryvok a stačí mi. Potvrdzuje, čo pred 2 mesiacmi hovoril môj známy, liečiteľ. Chodiť boso !  Keď nemôžete zrovna v prírode tak i v miestnostiach, po kachliciach, tehlách, betóne, … 10 minút denne.

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-26 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa nohy nebolia, ale akoby v nich prebiehali v nártech smerom ku prstom prúdy, ako elektrina. Je to krátke, niekedy viackrát za deň, inokedy deň nič. Záchvev mrvenia, pichania. Myslela som si, že to je z nových topánok, sú tesné, takže kým sa rozchodia. Ale prišlo to niekedy v zime a zimné boli rozšliapané dostatočne.

Ikona diskutujiciho Sarkita 2015-05-26 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny. U nás minulý týden nejdříve padla dcerka s horečkami, ale byla za 2 dny OK. Únava však přetrvává. Já jsem padla ve středu s 39°C, migrénou …. drželo se mě to do pátku, pak jsem si nechala udělat zábal a teplota klesla. Ale motala jsem se, bylo mi na omdlení, zajímavé bylo, že hlavně v sobotu, jsem v patře nemohla vůbec stát a chodit, okamžitě mi bylo zle, motání, bílo všude, neviděla jsem a hned jsem zapadla do postele, ale když jsem sešla do přízemí nebo do zahrady se na chvilku projít, mohla jsem se pohybovat a neomdlívala jsem. Nohy jakoby nebyly moje, brněly mne, ruce mě zvláštně brněly taky. Od včera sice zase funguju, teploty nemam, ale pořád ze mě soci leze, smrkám snad furt. Únava šílená se mě drží. Pochopila jsem taktéž, že důležité je uzemňování, pobyt venku. U sebe to vnímám jako velkou velkou čistku. Jinak mám dotaz na ženy. Máte některá z vás potřebu nějak řešit ženství, jeho pravou podstatu, sexualitu ženy… vracet se ke kořenům ženství? Docela by mě to zajímalo. Letos mám na zahradě krásné bohaté obrovské růže a už kvetou a růže jsou takové symboly ženství…a že si ho letos řeším…. i na vše možné s růžemi jsem přešla (na radu Alue na růžovou vodu, na olejíček z růží, teď už i na parfém….).

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-26 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: oooo 🙂

Ikona diskutujiciho Robo 2015-05-26 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Sarkita 2015-05-26 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: 🙂 To musí být krásné, pugét růží na stole… já to nějak vnímám jako vzkaz Země ženám – tu potřebu růží. "Ženy, nastal čas se vrátit samy k sobě, ke své původní ženské síle…." Ty květy to fakt není jen tak :)))))

Ikona diskutujiciho Milena 2015-05-26 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodila jsem celou zimu kazdy den minimalne 6 km, ale spis i 12 az 15 km. Posledni 3 tydny nemohu utahnout nohy. Kdyz vyjdu nasich 16 schodu doma, mam pocit, ze jsem vysla na Snezku. Boli mi stehna jako bych utrzila bodycek. Takove jemne brneni na slapejich mi docela znervoznovalo asi 4 mesice.Pravda, ze nesnesu na nohach ani ponozky. Bosa chodim na zahrade denne, pobyt venku prinasi ulevu, uvnitr bytu naopak unavu.   Jinak ale musim rict, ze se citim celkove statnejsi a mam lehci hlavu nezatizenou myslenkami a take si min pamatuji, spis zapominam nepodstatne. Diky moc Alusko za sdileni, ze v tom nejsme sami.

Ikona diskutujiciho Lenny 2015-05-26 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14. level, ale co to znamená? Může jich být ještě spousty.. Koukám, že nejsem sama, kdo cítí slabost v nohou. Poslední dobou se mi často podlamují kolena, zničeho nic. Pantofle nerada nosím už od dětství 🙂 A co se týče nervů, tak mě dost dlouho trápily tiky v oku, ale po tom, co jsem si vyřešila vnitřní konflikty, to najednou přestalo.

Ikona diskutujiciho Eamë 2015-05-26 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… a já si říkala, proč mi poslední týden cukají ruce, nohy… nejvíc ty ruce, ale ne že by v nich trochu cuklo, ony musí celé rovnou nadskočit :D

Ikona diskutujiciho saabina 2015-05-26 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Zdravím, levelů je 18. Co bude pak, asi nikdo neví.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-26 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Jak to víš, že je levelů 18? Je možné si to někde přečíst, nebo zjistit?

Ikona diskutujiciho Gilraen 2015-05-26 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštní, zrovna před 2-3 dny mě zaskočilo, jak strašně mě rozbolely nohy po chvilkové námaze. Stačila mi hodinka intenzivnějšího cvičení, a druhý den jsem málem nesešla schody, jak moje stehna trpěla. A v ten samý den ráno se mi na zápěstí levé ruky (pod palcem) udělala podivná modřina a brněly mě prsty, až jsem se lekla, že mám snad infarkt… během dopoledne to ale přešlo. Takže nejsem jediná?

Ikona diskutujiciho Maruška 2015-05-26 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně zase pořád brní ukazováček a stehno. :D

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-26 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte k tým nohám a cukaniu i u mňa v rukách. Ano, to mi pripadá výstižné. -  Mala som kedysi ako decko po pádu zabodnutú os z kolobežky pod kotníkovou kosťou z vnútornej strany.  Fuj bolelo to, ale nič som s tým nerobila, aby mamka nevedela.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-05-26 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fungujeme na principu magnetismu. Pokud Vás bolí nohy, připravte si do postele kovovou lžíci na polévku. Ráno, před spuštěním nohou na zem, si je promasírujte lžící, zvláště paty a chodidla, za dva až tři dny bude po bolesti a po slabosti, která mohla trvat měsíce…

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-05-26 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Několik dní mě bolí chodidla, hlavně paty, nejvíce v klidu v noci. Také se přidala bolest v dlaních, těsně nad zápěstím, jako bych dlouhou dobu intenzivně na něco tlačila. Včera jsem namasírovala chodidla na noc měsíčkovým olejem a natáhla ponožky. Dnes je bolest mnohem menší. Nikdy mě nebolela kolena – v poslední době se začínají také ozývat a cítím v nich nejistotu,když chodím po schodech. Celkově velká únava a ospalost, ale na duši pohoda.:-)

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-05-26 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se po celodenním chození ve městě stává, že mě ty nohy nebolí, ale tak nějak něco mezi brněním a únavou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek