Transformace / Květen 2015

1.5.2015 v Spiritualita 119

Transformační okénko pro Květen 2015.

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Transformační okénko pro Duben najdete ZDE

1. května 2015

Uznala jsem, že by bylo vhodné se trochu vrátit ke zdrojům těchto měření, která pravidelně přidávám a trochu lépe osvětlit problematiku. Upozorňuji, že nejsem Brouk Pytlík, nevím úplně všechno na světě a napíšu pouze to co se domnívám že veřejně napsat můžu, nebo co vím.

Ještě předtím bych ale ráda upozornila a znovu připomenula velice zajímavý vzkaz, který nám 27.4. večer vyvěsil na své domovské stránce německý Messteam:

MESSTEAM NÁM OZNAMUJE, ŽE ,,TRANSFORMACE LIDÍ A JEJICH DUŠÍ SE MÁ STÁT PO DOVRŠENÍ 12. ÚROVNĚ. (Teď jsme dovršili sedmou.) V té době by měla být dovršena přeměna všech našich dvanácti čakrových systémů.“

Další podrobnosti k tomuto vzkazu jsem přeložila na konci předešlého Transformačního okénka ZDE, komu to uteklo a je zvědavý, vraťte se k zápisu 28.4. 2015.

A teď potřebné dovysvětlení:

Zaznamenala jsem dotaz, jestli jsou známy ještě jiné zdroje/týmy měřící tyto energie? – To je velmi trefný dotaz, ráda bych se k němu vrátila a podělila se o podrobnosti.

Určitě pro nikoho z nás není těžké pochopit, jak extrémě citlivý, nákladný, vzácný a drahý musí být přístroj, který je schopen zaznamenat hodnoty Bovis v Googolplexech a přitom nevybouchnout. Na navržení, sestrojení, pořízení a obsluhu takového měřícího přístroje nestačí obyčejný domácí kutil, ani týpek s virgulkou nebo kyvadélkem. Musíte mít zkrátka o dost více ,,za ušima“, než je obecně známo a přístroj který je schopen takové energie měřit, není tak úplně normální technologie, na kterou jsme zvyklí. Samozřejmě není nikde v obchodě dostupný, to je asi také všem jasné.


Pravda je taková, že zdroj pro nás i pro německý Messteam pochází z Ruska. Messteam tento měřící přístroj nemá, ale dostává každý den podrobné výsledky z ruské laboratoře, kde tento přístroj mají. Viděla jsem i ruskou webovou stránku, která překládala a zveřejňovala tyto údaje, ale spolu s ní jsem dostala i překlady od Messteamu a měla jsem možnost si vybrat, kterou stránku chci pro Česko a Slovensko překládat a používat. Samozřejmě jsem se rozhodla pro německý zdroj, protože Azbuku dost zapomínám a moje začátečnické ,,kak tibja zavut“ rozhodně nestačí na to, abych se bůhvíjak dobře vyznala v té hromadě čísel a znaků. Proto jsem si ji ani neuložila, když jsem viděla, jak pečlivě a poctivě německý Messteam dává dohromady svoje tabulky.

Nicméně ruská stránka zveřejňující hodnoty Bovis existuje a je určitě pořád na internetu. Mám dojem, že ji dokonce někdo našel a odkázal na ni v diskuzi v některém z transformačních okének, když se lidé ptali, jestli se to dá najít ještě někde jinde… ale ten příspěvek je zahrabaný kdesi v hlubinách miliard písmenek, dat, příspěvků a znaků, rozlehlých stránek Aluška.org, ve kterých se někdy ztratí už i sama autorka. 🙂

Pokud ovládáte azbuku, určitě zkuste zapátrat a stránku najdete, ale upozorňuji vás, je to pořád ta samá laboratoř, ten samý přístroj, ta samá data, ten samý tým výzkumníků.

O tom, jestli třeba existuje obdoba tohoto přístroje někde jinde, nevím. Pokud ho někdo má, mohla by to být Čína, která s rusy na podobných projektech někdy spolupracuje. Každopádně země, která na celé čáře exceluje ve svých vynálezech a výzkumech na poli alternativních věd, hermetismu a která je plná velmi zajímavých profesionálních laboratoří, které zkoumají věci o kterých se nám ani nezdá, kam se nikdo z nás nemá šanci dostat a ani o nich neví, je jednoznačně Rusko. Není divu, že právě oni mají tento přístroj. Je to výsledek jejich mnohaletého bádání v energii, na kterou zbytek světa zvysoka kašle, protože je tak intenzivně vychováván ke skepticismu a cynismu. Rusko je země, která se na rozdíl od většiny zbytku světa neposmívá věcem, které nejsou na první pohled očima vidět, ale naopak je intenzivně skrytě studuje.

Co se týče mé osoby a mého vztahu k těmto energiím a měřením, vzala jsem ten úkol proto, že jsem pochopila že je důležitý a je potřeba dát lidem u nás možnost, aby také věděli co se kolem nich a ve světě děje. Jednak jsme takoví speciální, že jazyky všichni automaticky neovládáme. Druhak jsem člověk, který se typově na tento úkol hodí. Umím jazyky, mám hodně navštěvované stránky kde mě snadno najde každý kdo se zajímá a navíc mám povahu běžce na dlouhé trati, který svůj úkol nezahodí po dvou měsících, až ho omrzí a přestane bavit… Navíc mám vstřícný vztah k problematice, jen tak se něčeho neleknu a rychle se učím. To je důležité mít na paměti.

Rozhodně jsem však ten úkol nevzala proto, že bych byla expert na problematiku, všechno věděla, všude byla a od všeho měla klíč! Proto na některé vaše otázky, odpovědi neznám… Přesto se snažím obohacovat základní data od Messteamu o nějaké NAŠE poznatky a dění, prostě přizpůsobit podobu těchto výsledků nám a zasadit je do našeho prostředí. Proto obsah Transformačních okének částečně tvoříte i Vy, proto se ptám jak se cítíte, co si myslíte a chci číst vaše postřehy a nápady. Jsme v tom spolu, dělám to pro vás, ne pro sebe… stejně tak Messteam který všechno překládá z ruštiny, stejně tak ruská laboratoř, která poskytuje výsledky zainteresovaným lidem zadarmo.

Uvědomte si, že dostáváte k dispozici v češtině překlad dat, ke kterým byste se jinak neměli šanci dostat, nebýt aktivních a ochotných dobrovolníků. To stejné by si mělo uvědomit i německé publikum, které je občas pěkně náročné a brblá, že Messteam něco nestíhá.

…. Mezi 29.4. a 30.4. Je údajně dosaženo 45% z 10. levelu. Uvidíme, jak bude vypadat a jestli se naplní odhad, který nám zanechal Messteam ohledně překročení 12. levelu.

Nové grafy od Messteamu přestaly sledovat podrobně procenta, ale už zakreslují postup po levelech.

Energie 30.4. je 1E+10000Googol-PlexBE

Sobota 2. května 2015

Messteam nám zanechal nová data pro květen (zatím jsme bez grafu)

1.5.: 3,48E+186,70 ^1E+18000Googol-PlexBE

2.5.: 3,33E+207,20 ^1E+18000Googol-PlexBE

Také bych ráda přidala překlad nejnovějšího vzkazu, který připsali: (…. a vezmu to zlehka s humorem, protože mám dneska moc dobrou náladu)

,,Jak můžete vidět, v žebříčku přibyly nějaké nové údaje (můžeme vidět na zdroji, poslední 3 sloupečky jsou nové).

Energie slunce je ztlumená o 17%, což znamená, že vlivy jako jsou chemtrails, mraky popela (patrně narážka na nedávnou erupci o které jsme psali v minulém okénku) a znečištění sem přišly, aby zeslabily sílu slunce.

To nás vede k závěru, že se planeta země skrze toto ochlazení stahuje a to aktivuje litosferické desky k pohybu.

Tyto účinky by měly být známy každému, kdo se zabývá těmito tématy!!“

– Překlad možná trošku kostrbatý, na orientaci nám to snad stačí a pak si to logicky pospojujeme dohromady. Dále se Messteam zase vrací zpět k mnohokrát vzpomínaným třem dnům tmy:

,,Mnohokrát citované 3 dny tmy, které byly popsány v posledním channelingu (mně se neptejte, nevšimla jsem si že by u Praxis byl nějaký nový channeling v souvislosti s Bovis měřeními, asi jde o nějaké jejich vedlejší okénko… nebo myslí ten starý, co jsme řešili už v roce 2012) nejsou vázány na konkrétní dobu a nebudou to vyloženě 3 dny tmy, ale jsou orientovány na dobu, kdy slunce – nebo jeho hvězdní sourozenci se stejným posláním – vědomě svými světelnými loděmi (viz. fotografie NASA u slunce) zešednou/zatmí se.“

Překlad opět kostrbatý: Messteam říká, že 3 dny tmy nejsou vyslovené ,,3 dny tmy“, ale upozorňují nás možná na dobu, kdy hvězdná tělesa potemní, nebo výrazně sníží svoji aktivitu… (To mě vždycky u proroctví a předpovědí hrozně štve, že se často dají vyložit na milion různých způsobů a človíčku vyber si, hoď si korunou.)

Ve zprávě se také vyskytuje zkratka G.W.*, kterou se mi nakonec podařilo nějak odvodit podle tabulky. (Znám jenom ,,WG“ Wohngemeinschaft a to asi nebude to pravé ořechové 😀 haha…)

*,,G.W.“ ukazuje v procentech oslabující energii slunce, což Messteam podrobně sleduje a každý den uvádí v procentech. Říká tomu ,,Božské zatmění“ a spojuje to s předpovídanými a již zmiňovanými třemi dny temnoty.

Dále zpráva obsahuje souhrnné info** naší planety:

Znečištění stratosféry: 1,5% z celkového Božského zatmění
Částečné znečištění popelem v mracích: 0,7%
z celkového Božského zatmění

Božské stmívání: 14,8% (to bylo ke dni 30.4.2015) – aha? Pozor?

Zajímavé je Božské stmívání za poslední měsíc (DUBEN 2015) v souhrnu čtyř týdnů:

1.týden: 3%
2. týden: 7%
3. týden: 10%
4. týden: 14,8%

Takže už se sleduje i ubývající síla slunce (,,šednutí/stmívání“) v procentech. (,,Sonnenkraft – Dimmung“ / Síla slunce – zatmění). Dnes máme G.W.* 15,90%. Včera to bylo 15,40%. Tendence je stoupavá. – To je ale velice zajímavé!

Ještě zpět k té tabulce: První je řeč o 17ti procentech zatmění, pak najednou 15,90%, kdo se v tom má vyznat? – Oboje jsou totiž jiné hodnoty. Když se podíváme na novou tabulku na ZDROJI doplněnou o poslední tři sloupečky nadepsané jako ,,Sonnenkraft – Dimmung“, vidíme u prvního nadpis ,,TOTAL“ (total je těch 17% zmíněných na začátku dnešního překladu) a pak vidíte G.W. (to je dneska těch 15,90%).

Hodnoty jsou rozdílné, protože první sloupeček patrně souhrnně udává celkovou hodnotu i s připočtením vlivu chemtrails, popela, ostatního vzdušného znečištění atd… proto jsou tyto hodnoty také vypsané zvlášť v souhrnném infu** nahoře.

(malá poznámka na okraj:Chemtrails zastiňuje slunce a snižuje jeho sílu, to se obecně ví – I VEŘEJNĚ PŘIZNÁVÁ, proto se připočítává do souhrnného sloupečku TOTAL.)

…. Nevím jak vy, ale já bych k tomu měla celou řadu otázek

Například, co se stane až tam bude 100% a jestli se to vůbec kdy stane? A když se to stane, tak bude zhruba 3 dny tma? Nebo tma nebude? A ať už bude nebo nebude tma, potom může přijít Zlatý věk, o kterém píšou proroctví? Nebo zase slunce nabere sílu a my se budeme handrkovat, jestli se něco stalo nebo ne? A je to časově shodně nastaveno na překonání 12. levelu Bovis, o kterém nám bylo řečeno na konci dubna? Nebo to jde úplně nezávisle na sobě?

U překladů se sice zapotím, ale když se nad tím pak člověk zamyslí a spojí si A + B dohromady, nezbývá než zírat.

Postupné zmíněné ,,potemňování slunce“ je zajímavý paradox k nedávno řešené sluneční bouři, která byla silná tak, že německé úřady dokonce oficiálně hlásily obyvatelstvu, aby se připravilo na možný blackout! – Prvopodstata.blog.cz to dokonce lidem přeložila. Poté přišlo zatmění slunce a teď zase máme Božské stmívání. – Pal nepal. Pal nepal.

Úterý 5. května 2015

….. Jak nám ukazuje TENTO graf, 3. května jsme dosáhli 11. levelu, předtím jsme ,,setrvali“ na 10. levelu pouze mezi 29. dubnem až 3. květnem. Jde to hodně rychle.

….. Dále byl přidán nový graf K VIDĚNÍ ZDE, který už sleduje a zakresluje jednak aktivitu slunce (což byl můj předchozí překlad z 2. května) a také obsahuje přímku, která ukazuje postup po levelech. Ke dni 4.5 jsme pořád na levelu jedenáctém.

….. Božské zatmění postupuje každý den po desetinách procent, zatím tam žádný velký skok není, ale uvidíme později. Aktuálně ani nepřibyl žádný zajímavý ,,blog“ od Praxis k přeložení.

….. Ještě mě celkem zaujaly popisky u grafu, na který jsem odkazovala jako první (myslím tento). Od 12. levelu nahoru je popisek ,,Počátek nové cesty“ a dál nahoru je ,,Aktivování 12. vlákna DNA“ – Shodné jako už zmíněných ,,12 čakrových systémů“. Napadá mě otázka, jestli náhodou jeden level neznamenal aktivaci jednoho vlákna/systémů, protože ty stále se opakující dvanáctky už jsou podezřelé.

Zajímalo by mě, jak to bude vypadat, až dvanáctku skutečně překročíme. Mně by úplně stačilo, kdyby na světě přestali existovat blbci, hamouni, záškodníci a nemoci. 🙂

….. Mimochodem kdo má pocit že se nic neděje, u mě se náhodou děje. Kdo nečetl, doporučuji článek ,,Přestalo mi chutnat maso.“ Určitě to není shoda náhod.

….. A jaké změny nastaly u Vás?

P.S. Elektronika taky dostává na zadek, jak tak koukám. Před pár dny se mi zblbnul mobil a například dneska ve 13:03 mi ukazuje čas 23:11 …. A to na něho nikdo jiný než já nesahal. Mám ho už 9 let a tohle se předtím nikdy nestalo.

Čtvrtek 7. května 2015

Zatím je relativní klid. ,,Božské zatmění“ dál pomaličku postupuje. Dnes je G.W. 16,90%.

Energie Bovis dál stoupají. Dnes máme hodnotu 3,50E1680,00 ^ 1E+3000Googol-PlexBE, dostáváme se pomalu NAD jedenáctý level a pomaličku jsme vstoupili do počátku dvanáctého.

Sobota 9. května 2015

Božské zatmění každý den pokračuje, jak můžeme vidět na této tabulce zobrazující data od 30.4. do 8.5. 2015:

Bovisy pokračují také, blížíme se rychle k 12. levelu, na který jsme jistě všichni zvědaví:

Dnes 9. května jsou energie Bovis 1,25 E5360,00 ^1E+7000Googol-PlexBE.

Ve čtvrtek tento týden se mi stala taková zábavná věc:

Večer jsem se převlíkala do pyžama a přes židli v ložnici jsem si přehodila oblíbené modré triko s bílými tygry a černé tepláky. Je to moje oblíbené a pohodlné domácí oblečení. Měla jsem v plánu si je další den znova oblíct.

Pak jsem hezky usnula… V pátek ráno vstanu, umyju se, jdu k židli, šmátrám – hledám … A moje oblečení nikde!

,,No to je ale divné“, říkám si, protože naprosto přesně vím, kam jsem to dala!!!

Procházím koupelnu, skříň, znova pokoj, znova židli, znova koupelnu.. kontroluju prádelní koš, pracovnu… Nic. Nikde nic.

Nechala jsem to teda plavat, že to někde pak po cestě snad objevím, vytáhla si něco jiného a dala jsem se do úklidu. Měla jsem spoustu energie, tak jsem za dopoledne stihla vypucovat celý dům, ale na své oblečení jsem ani tak nenarazila…. a nenašla jsem ho, ani když jsem dávala prát věci.

Ještě večer znova šmátrám, hledám… oblečení fakt nikde. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit.

V sobotu ráno jsem vstala – oblečení stále nikde – a už jsem začala uvažovat, jestli mi ho nějaký skřítek neodnesl, nebo jestli to oblečení nepřevibrovalo do jiné dimenze a já omylem zůstala tady, místo aby to bylo naopak? 😀 haha!

Odpoledne už jsem z toho začala být nervozní, protože – znáte to – na svoje nejlepší tepláčky a triko s tygříky jsem háklivá a fakt by mi to ve skříni chybělo. Nemám zase tolik hader, aby mi to bylo jedno.

Tak znova procházím dům a zase nic… Až mě napadlo zkontrolovat jedinou místnost, ve které jsem ani při úklidu nebyla: Sklad s knihami. A věřte nevěřte, na knihách Svět za oponou bylo složené moje oblečení, položené na bublinkové folii, co ji tam mám dopředu nastříhanou na přesný rozměr pro jejich zabalení… Hledím na to jako puk, a už radši ani nic neříkám, no hlavně že mám co jsem chtěla.

– Tak. A teď mi někdo vysvětlete, jestli mi kornatí mozek, blbnu z Bovisů, nebo si ze mě fakt nějaký skřítek dělá srandu?

Pondělí 11. května 2015

Včera jsme se těsně přiblížili k hranici 12. levelu, jak sleduje následující graf:

Tento graf ukazuje i dnešní den 11.5., ALE nezobrazuje levely, zobrazuje Googolplexy:

Zatím to ještě nevypadá, že bychom přešli přes 12. level. Uvidíme co bude za pár dnů.

Zaznamenala jsem tady zmínku o včerejší únavě – já byla také včera trochu KOPRová, ale vytáhla jsem se na moc hezkou procházku po okolí, kde jsem strávila dvě hoďky a tak mě to příjemně hodilo do pohody. Myslím si ale, že trocha lenosti k neděli patří, když jinak člověk celý týden lítá jak nadmutá koza 🙂

Středa 13.května 2015

Pořád se na to těším, až si přečteme na Praxis, že jsme překonali ten 12. level, ale zatím nic. Vývoj postupuje víceméně stabilně kupředu, ale 12. meta asi zatím není dobyta, to by nám snad řekli 🙂

Za mě se těch změn stalo až moc a osobně mám pocit, že už žiju v jiné realitě než do nedávné doby. Například už jen to moje přirozené vegetariánství je obrovský šok a připisuji to právě vzestupu. Myslím si, že mi tyto energie Bovis pomohly umožnit a dořešit můj velký morální problém ohledně jezení masa. Už jsem byla naťuklá dlouho, takže mě nakoply tím směrem, jakým už jsem se pomalu šinula nějaký ten pátek.. Ale ten nový svět se děje jakoby v mé hlavě, v mé energii, v mém těle a v mém vědomí. A nevidím tu změnu u všech lidí, jenom u některých…. Transformace je asi o dobrovolné vědomé změně každého z nás. Proměníme se z housenek na motýlky, ale očividně to je hlavně otázka naší volby. Uvidím, třeba je to jenom přechodný stav, možná mě lidstvo ještě překvapí a potáhne za jeden provaz celé… (Tak teď si budu vizualizovat toho krásného statného chlapa a dostanu ho!! 😀 Protože Bovis!! :D)

A mladí také koukám nezahálejí:

,,Že by se teda vážně něco dělo ? Jsem v 9. Třídě základní školy, kde jsou všichni odjakživa naprosto závislí na mobilech. No dnes jsem slyšela vážně zajímavé věci :)) „Mě už ten fejsbuk nějak nebaví“… „Jo mě taky. Ani ten snapchat“ „Přesně, je to už nuda“ Tak jsem zvědavá jestli z toho ještě něco bude“

Pátek 15.5. 2015

Energie:

12.5. –1,13 E9060,00 ^1E+10000Googol-PlexBE

13.5. – 3,03 E9834,00 ^1E+10000Googol-PlexBE

14.5. – 4,33 E10770,00 ^1E+11000Googol-PlexBE

Stále se pohybujeme v hodnotách 11. levelu. Včera jsme naplnili 85%, po dovršení 100% bychom se měli dostat na dvanáctý level. Asi to ještě trochu potrvá, přece jenom ty hodnoty nejsou zrovna malé.

Božské zatmění (jak jsem překládala výše) pořád postupuje, 14.5. už jsou hodnoty G.W. 17,90%.

Chcete slyšet vtip? – Včera se mě tomáš marný (po kterém jsem převzala úkol zapisování Bovisů) jen tak mimochodem zeptal, jestli ještě pořád zapisuju hodnoty Bovis na web… Tak přemýšlím, jestli si ze mě jenom dělá šoufky, jinak je to dobrý hlod. (Počkám si pár dnů a pak se ho pro změnu zeptám já, jestli ,,ta prvnípodstata nebo jaksetovlastněsakrajmenovalo“ ještě existuje? :D)

Zajímavý komentář nám přistál v diskuzi:

,,Nedá mi to a také se s vámi podělím o velice čerstvý zážitek.
Dnes se mi podařilo něco, co se mi ještě nikdy nestalo – totiž, kompletně jsem vyhodila elektřinu v celém domě. Nic jsem se zásuvkami nedělala, pouze jsem si chtěla nabít notebook… už už jsem se dotýkala těch otvorů a najednou bum, objevil se takový jakýsi blesk a konec nabíječky byl najednou takový očouzený. No a pak jsem se dozvěděla, že právě vypadl proud… A to v celém domě. :D“

– Někdy když má člověk až moc energie, tak vyřadí nějaký elektrický přístroj. Ale vyhodit celý barák, to už je celkem výkon 🙂

Poslední tři dny jsem ještě citlivější, a hodně špatně spím. Usnu dobře, skoro hned, ale pořád mě budí nějaké zvuky, víc než obvykle. K ránu už jsem tak divně rozkopnutá a zmatená, že nemůžu dospat, a když se probudím, tak se můžu snažit jak dlouho chci, už neusnu. Vstávám proto v půl sedmé, nebo v sedm a to se ještě tak hodinu dvě převaluju z jedné strany na druhou a snažím se spát jako o život. Nic. Dneska mě něco vzbudilo před šestou a už jsem nezabrala, přitom to původně vypadalo nadějně… ale pak mi začal na střeše řvát Rehek a to byl konec. Nadšená z toho nejsem, zase ale zažiju klasické brzké vesnické ráno, rosu na louce, spící sousedy…. čajíček na balkoně, tichoučko, ptáčci zpívají. – To mi nakonec vždycky spraví náladu.

Ráno se budím s bolavou hlavou, ucpaným nosem a tlakem v uších, to už mám tak 2 týdny, a nemocná přitom nejsem, podávám nadstandardní výkony každý den. Navíc užívám rakytník, béčko a od včerejška už i spirulinu.

Včera jsem měla ,,přetlak v hlavě“ vlastně skoro celý den. Taky jsem měla velkou žízeň, ta mě chytla hlavně včera večer, ale šílená. Litr vody mi na večer skoro nestačil a všechnu tu vodu jsem zdematerializovala, nepotřebovala jsem na záchod ani ráno. – A jak jsem z toho nespání rozhozená a převaluju se dvě hodiny, tak se orgány vzbudí dřív, pak dostanu hlad už v 9-10, místo v 11-12. Snažím se přizpůsobit tělu tak jím, netrápím ho hlady, ale radši bych se místo toho vyspala. – Vrátím se zpátky k večernímu popíjení konopného čaje, mám po něm tvrdší a kvalitnější spánek. Sice mi nechutná jak je hořký, ale každý lék je hořký… a objednám si nové špunty do uší, snad to zase pomůže. Přes ty svoje už slyším sousedovy psy i když si je zarazím hluboko do uší.

Moje příznaky ukazují na přetíženou šišinku mozkovou, která reaguje zbytečně přecitlivěle, místo aby mě v noci nechala spát. Pořád na něčem pracuje. Viním z toho právě extrémní proudy Bovis, které na ni pochopitelně působí a se kterými se musí vyrovnávat.

Večerní dodatek: POZOR, Levelu 12. jsme dosáhli dnes 15.5. v 03:30 hodin ráno!

V 11:00 kdy messteam přidal dala, už jsme dokonce 6% nad touto hranicí.

Energie k dnešnímu dni v 11:00 jsou: 1,35 E16670,00 ^1E+16000Googol-PlexBE

Zajímavé komentáře, které by jistě nikomu neměly uniknout:

,,Zdravím,měla jsem to také tak,dvě noci zpět, únava ale nemohla jsem usnout,pak se pořád budila. Usnula jsem ve 12 hodin a vzbudila se v 5ráno..včera dokonce ve 4! Ráno. A i když jsem byla moc unavena,žádný spánek nepřicházel. Žízeň večer také. Včera veliká únava hned od rána, dnes to bylo chvíli únava a chvíli absolutní energetický náboj. Tak jsem pak zjistila,že jsme překročili 12level. Ale byla jsem u terapeutky a říkala,že to ted melo hodně lidí,i ona. a že to bude ještě hustý,že těch levelů je 18..tak uvidíme :-„

,,Zdravím 🙂
Ráda bych se také podělila o nějaké své poznatky:)
Ze začátku se mi strašně líbí, že se rozmáhá zdravý životní styl 🙂 bohužel ne přímo vegetariánství, ale skoro všichni v mém okolí přešli na zdravou stravu a cvičí!

No a co se týče mě… to nejpodivnější je, že asi přestávám vnímat čas. Nedokážu ten pocit úplně vysvětlit, ale když si na něco vzpomenu, ať to bylo před rokem, týdnem, nebo dnem, přijde mi to jako stejně dlouhý časový úsek. Někdy mám pocit, že se to stalo před pár hodinami, nebo dokonce v přítomném momentu. Často si tu situaci představuji, že doteď pro nás byla normální dlouhá rovná časová úsečka… a já to mám jakoby v obřím pytli všechno dohromady 😀
Když vzpomínám třeba na dovolenou v Itálii, dokážu slyšet šum vln i jak studené bylo moře, nebo jak voněl vzduch.
Jediné „vzdálené“ vzpomínky jsou ty, které ještě nemám vyřešené – traumata a velmi špatné zkušenosti…
Také často cítím tlak na 3 oku. Vyloženě jako by mi jej někdo masíroval, nebo na něj tlačil, ale nebylo to nepříjemné 😀
A posledních asi 14 dní přestaly mé celoživotní problémy s komunikací! všechny problémy, co jsem dřív strašně řešila a hlavně strach… prostě jen tak odezněly a jsou pryč! O.O :D“

16. 5. 2015 (10:32hod.)

Jak jedna z čtenáček trefně poznamenala, je zajímavé, že k dosažení důležitého 12. levelu došlo 15.5. 2015 (555 – Lidstvo).

,,Něco mi říkalo, že to bude 15.5.2015. 🙂 Já to na sobě včera dost slušně pocítila. Neskutečná únava. Na dnešek jsem spala nějakých 15hodin (cca od 5 do 8). Jak jsem si lehla, byla jsem úplně hotová. Měla jsem neskutečnou žízeň a pocit jakobych měla horečku. Celé tělo mi hořelo, neměla jsem vůbec sílu z té postele vstát, jediné co mě přimělo byla ta strašná žízeň, že jsem se vyvrávorala z postele do kuchyně, napustila si flašku studené vody, půlku vypila a zase zalehla. (Nemocná ale nejsem.) Měla jsem hromadu divných snů, ze kterých jsem se budila s pocitem, že mi vibruje páteř, jakoby mě skrz ní projížděl elektrický proud. Prostě celkově byla ta noc prapodivná. Máte někdo podobnou zkušenost ze včera?“

Já se dneska ráno probudila a měla jsem moc příjemné pocity kolem páteře, od krku až po kostrč. Sice to nebrnělo, ale bylo to příjemné, občas to mám, hlavně když se dobře vyspím. A proč jsem dobře spala? 🙂

Včera jsem si uvařila půl litru silného konopného čaje. Pila jsem ho půlhodiny, chvílemi se mi až křivila pusa, jak byl hořký. Med to nezachrání. Ale perfektně mě to odrovnalo, takže jsem v jedenáct hodila masku do peřin a celou noc jsem nevěděla o světě, ani o tom že by se ozývaly odkudsi nějaké zvuky. NIC mě celou noc nevzbudilo a to jsem neměla ani špunty v uších. – ZÁZRAK.

Měla jsem i jeden kratší divný sen, zdálo se mi o nechutném obrovském hmyzu a já dělala ,,fuj fuj, dejte to někdo pryč, to je strašnej humus…“ (přitom normálně jsem odklízeč havěti já, toto ale bylo nadpozemsky odporné.) Tak jsem zvědavá, co se stane, jestli nějakého odporného hmyzáka/podrazáka fakt potkám? :/ … no snad ne.

Každopádně znova doporučuji všem kteří spí strašně mělce tento konopný čaj Delibutus, fakt funguje. Víc silnější a čím víc, tím líp odpadnete a tím tvrdší spánek přijde. Já mám menší balení ,,Zenového klidu“, ale vyrábí i ,,Zenový spánek“. Podle mě fungují oba stejně, uspává hlavně to konopí. Co se do něj přisype už je víceméně tak trochu jedno. To je jenom na dolechtání. Neobsahuje to THC.

Dnešní energie: 3,23 E17380,00 ^1E+17000Googol-PlexBE

Už jsme na deseti procentech ze 13. levelu. Jsem zvědavá co nám přinese dalšího.

Pondělí 18. května 2015

Energie se vyvíjejí dál a to extrémní rychlostí.

Energie včera 17.5.: 3,53 E23850,00 ^1E+23000Googol-PlexBE

Energie dnes: 6,53 E26650,00 ^1E+26000Googol-PlexBE

Messteam upozorňuje, že už jsme 40% nad 12. levelem, což je za tak krátkou dobu ohromný skok.

První tabulka ukazuje hodnoty v Googol-Plex BE.

Ve druhé tabulce vidíme vývoj božského zatmění.

Třetí tabulka shrnuje postup Bovisů po levelech.

21.5. 2015

Energie:

19.5. – 5,45 E29950,00 ^1E+29000Googol-PlexBE

20.5. – 3,53 E34680,00 ^1E+34000Googol-PlexBE

(Blížíme se k 13.levelu!)

Právě mi došly znaky na jeden článek. Zítra odpoledne bych tedy vydala nový díl pro květen.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho saabina 2015-05-10 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, uklidním Tě…stalo se mi něco podobného, cca před měsícem a půl. Přijdu domů, svlékám si kaltoty a s kalhotama se mi svlékli i ponožky, zůstli uvnitř, jak je mám úzké. No tak jsem lovila uvnitř, vylovila z jedné nohavice jednu, z druhé nohavice nic! Na podlaze nic, obrátím kalhoty, hledám ponožku, nic, prostě ponožka jednoduše zmizela, není! Měla jsem opravdu obě :-) I jsem hledala, prostě nenašla, od té doby se nikde neobjevila…a že by vidět byla, protože je barevná pruhovaná. Takže fakt NEVÍM!! :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-10 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[95]: Vím že občas žere ponožky pračka, ale že by už i nohavice, to je teda novinka :O

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-05-10 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mi se stalo to co ještě nikdy… Ztratil se mi celý svazek klíčů! A to jsou u mě klíče normálně vždy v bezpečí a nikdy jsem nic takového cennějšího neztratil…  Celkem průšvih 😛

Ikona diskutujiciho CZK 2015-05-10 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes mě už od rána bolela hlava (přešlo to až kolem poledne). Nemívám s tím problémy. A celý den jsem byl jak pod sedativy. A odpoledne dokonce nějaký "tik", nebo co, jako by mi něco lezlo ve vlasech, ale nic tam nebylo. Asi za 2 hodiny to odeznělo. prostě únava, jako prase!  Ani nijak výrazně nepomáhal odpočinek …

Ikona diskutujiciho Mára 2015-05-11 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Schoval Ti tričko nějaký Tvůj spolubydlící.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-05-11 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco se stalo na prvopodstatě, je nejnavštěvovanější blog na blog.cz!! :O

Ikona diskutujiciho esterka 2015-05-11 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím sa vám pochváliť, dnes sa mi po prvý krát podarilo vidieť auru okolo stromov, jupí.

Ikona diskutujiciho mira 2015-05-11 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[100]:A jaka to je informace?Nasel jsem tam jenom jak nasli na Ukrajine kulku v hline,kterou vystrelil nejaky magor na letadlo.Je to ono?

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-05-11 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[103]: Narodil se král.-)

Ikona diskutujiciho mira 2015-05-12 00:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[104]:diky

Ikona diskutujiciho svoboda 2015-05-12 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[104]:kdo si nasadí na hlavu královskou korunu a není z královského rodu,tak ho postihne smrt…………apokalypsa.

Ikona diskutujiciho mary 2015-05-12 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslednich dnech si prijdu jak vyzdimanej hadr.. vecer leham do postele a jsem rada ze ziju, ze by to byl ten zminovany dvanacty level?

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-05-12 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[92]: právě teď mi přišel mailem vtip, co se k tvé odpovědi náramně hodí: Mám doma psa, kocoura a papouška a ti mi úplně nahradí chlapa. Pes furt jenom vrčí a něco žere, papoušek furt kecá nějaký kraviny a kocour, ten každou noc není doma.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-12 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[108]: :D !! – achjo, ten je ze života.

Ikona diskutujiciho sv. 2015-05-13 02:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[97]: A kdo ztratil jeden klíč? :-)

Ikona diskutujiciho svoboda 2015-05-13 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[108]:nahradí chlapa?ale,vy se snažíte žít v těle muže a zničit jeho energii,—-vesmírný řád—-ženská energie bude oddělena,skončí svět………

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-05-13 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že by se teda vážně něco dělo ?

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-05-13 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jdu na výlet, po cestě jsem potkal ohradu s koňmi, přišli dva koníčci. Jak se tak dívám do jejich velký tmavých očí, tak si říkám, že jejich těla jsou taky sestaveny z materiálu planety dle informací obsažených v DNA a stejně tak i v nich jsou bytosti, které je využívají. Naše těla bych přirovnal k autu. Po autu chcete aby vykonalo to k čemu je určené a to k přepravě z bodu "a" do bodu "b". Víte, že auto obsahuje motor, brzdy, spojku, kola, dáváte do něj pohonné hmoty ale nevíte, co se v dané chvíli s nimi děje a ani vás to nezajímá. Stejné je to i s tělem. Něco po něm chceme a to nám výkonná. Víme, že obsahuje srdce, mozek, svaly, ledviny, játra, atd. Stejně jak u auta nevíme, co konkrétně dělají, nepřemýšlíme nad tím.

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-05-13 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[111]:  To byl vtip svobodo, chápeme?

Ikona diskutujiciho CZK 2015-05-13 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes (13.5.) je od rána geomagnetická bouře. Nevím jak u vás, a u mně už od rána trochu zatuhlá šíje a vše, co mi nešlo od ruky mě mělo tendenci vytočit. Jinak docela únava a taková trochu "motejlice" i bez alkoholu.

Ikona diskutujiciho Raja 2015-05-13 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, dneska jsem měla opravdu zajímavý sen. Zdálo se mi, o dívce, která měla v místě páteře krystal (přesně ten samý, co mám od tebe, ale větší) velice jemně svítil všemi barvami duhy a třpytil se. Najednou se jakoby rozzářil, potom zase zeslabil a pak opět zářil. V tom snu jsem se pak přenesla jinam, kde jsem viděla chlápka, co po něm asi pátral. Říkal něco jako "Mysleli jsme, že je daleko, ale zmýlili jsme se"…něco na ten způsob :D Ten sen byl detailnější, pamatuju si jenom to hlavní. Připadá mi to, jako zajímavá alegorie k tomu, co se možná děje s našimi energetickými centry…různá světýlka v oblasti páteře…to byly určitě čakry 🙂 A ony září!

Ikona diskutujiciho svoboda 2015-05-13 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[114]:to nebyl vtip….šachová partie se ještě nedohrála,,,,,

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-05-14 01:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psal jsem před 14 ti dny o vyhazovu z práce z podivných příčin. No tak během 14 dnů mám práci novou o deset litrů vyšší plat a nějaký platy odstupného a navíc čas měsíc pro dceru a rekonstrukci domu. Že by ty bovisy? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-14 08:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[118]: No paráda, velká gratulace 🙂

Ikona diskutujiciho River 2015-05-14 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mira 2015-05-14 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[120]: To vypada na straku,nebo jiny ptak

Ikona diskutujiciho Evelina 2015-05-14 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, děkuji moc za tvuj článek. Moc se mi ulevilo. Měla jsem problémy se žaludkem a doktoři mi moc nepomohli. Začla jsem jíst tak nějak jinak a zjistila jsem že nemůžu jíst maso, je mi po něm blbě. Jím jen kuřecí maso. Myslela jsem si že jsem nemocná, ale ted zjištuji že je všechno zřejmě jinak. Moc moc děkuji:-)A změny? Těch bylo v poslední době tolik že to ani není možné:-)

Ikona diskutujiciho Midori 2015-05-14 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedá mi to a také se s vámi podělím o velice čerstvý zážitek.

Ikona diskutujiciho VS 2015-05-14 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak to tu utichlo jako by všichni pře vibrovali, tak schválně co očekáváte pod pojmem transformace, jak nás to změní

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-05-15 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[124]: Bude přibývat těch co si budou uvědomovat a podle toho se i chovat. Budou vytvářet odlišné vibrace. Staré-nízké vibrace, nebudou mít vliv. Může to být rychlé,to bude mít silný dopad, nebo postupné a to zabere "čas".

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-15 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[124]: Myslím, že kdo doposud na sobě nezpozoroval žádné změny, trochu zaspal…

Ikona diskutujiciho marcela 2015-05-15 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…já už si toho krásného a statného chlapa vizualizuji od svých 16 :))), že by bovísky pomohli :)))))

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-15 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[124]: Kde a co utichlo? Nějak jsem si nevšimla.

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-15 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

.. utíchla som, iný barák, kosačka a fúra práce :-) po zime.

Ikona diskutujiciho J. 2015-05-15 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den, Alue. Mohla bych se zeptat, proč každý den také stoupá ty další hodnoty v zatmění? Jao chemtrails a tak…

Ikona diskutujiciho milena 2015-05-15 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda s tou zizni souhlasim. Nemohla jsem se dopit vody az do dnesniho poledne. Pocituji od dnesniho odpoledne, ze se zase neco deje. Jinak tady ve strednich a severnich Cechach sprejuji jako divi. Ze by to bylo vsechno z toho?

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-15 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[131]: Sprejujú aby zahatali plynulý prílev energií. Niekedy sa cítim trošku horšie a keď pozriem na nebo vidím, že začali chemovať. Pre mňa je to narušenie prirodzeného chodu Vesmírnych energií, vibrácií s akými súzniem, umelo ich otravujú, rozhadzuje ma to.  - V noci sme dosiahli podľa nemeckých meračov level 12. – Vnímam situáciu inak ako predvčerom, som pokojnejšia.

Ikona diskutujiciho VS 2015-05-15 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A máme tu dvanáctku.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-05-15 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[130]: Vše kolem nás vytvořila lidská mysl. Jestli to chceš nějak změnit, třeba, aby nás letadla neposypávala chemií, je potřeba si to uvědomit. Nebojovat s tím, netrápit se tím, nevztekat se, tím tomu dáváš svoji energii a podporuješ to. Nevšímej si toho, jako když někdo kouří, zakazuje se to, odsuzuje se to a pak to všechny více láká. Je třeba to nechat být, ono je to přestane bavit…

Ikona diskutujiciho saabina 2015-05-15 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,měla jsem to také tak,dvě noci zpět, únava ale nemohla jsem usnout,pak se pořád budila. Usnula jsem ve 12 hodin a vzbudila se v 5ráno..včera dokonce ve 4! Ráno. A i když jsem byla moc unavena,žádný spánek nepřicházel. Žízeň večer také. Včera veliká únava hned od rána, dnes to bylo chvíli únava a chvíli absolutní energetický náboj. Tak jsem pak zjistila,že jsme překročili 12level. Ale byla jsem u terapeutky a říkala,že to ted melo hodně lidí,i ona. a že to bude ještě hustý,že těch levelů je 18..tak uvidíme :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-15 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[134]: :D – oni to nedělají proto, že by je to bavilo. To by byla docela drahá ,,zábava".

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-05-15 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vlastně skoro nic nespozorovala. Celý život se mně i v mém okolí vlastně dějí podivně výkyvy, nehody, pocity, anomálie a nepředloženosti. Nic není konstatní. Nechci vypadat jako barbar, ale musím konstatovat, že i rok 2007 měl větší grády, než tenhle. V jeden měsíc nám odešla pračka, televize i lednička. A v roce 2014 nám furt blblo čerpadlo na vodu. Ale letos je všechno podezřele klidné, plynulé a skoro bych řekla i stereotypní. A tu rýmu nezpůsobily Bovisy, ale to, že jsem trochu zmokla. Možná by se to přece jen nemělo podceňovat. Ale já celý půlrok s sebou nosím deštník a nezaprší. A jen se ocitnu bez deštníku kilometr od domova nebo od něčeho, kde bych se mohla schovat, tak lije jako z konve. Co je to za smůlu?

Ikona diskutujiciho Sisi 2015-05-16 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím 🙂

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-05-16 00:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[136]: Ano oni to dělají z jiných důvodů. A drogy to nejsou.

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-05-16 01:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od teď budu vystupovat se svým netovým nickem moai

Ikona diskutujiciho bobina62 2015-05-16 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[132]: tak proto jsem byla včera jak přejetá parním válcem, bolel mě celý člověk. Jakoby mi začínala nějaká chřipka. Usínala jsem u jídla. Přišlo to najednou, zasadila jsem nějaké kytičky a najednou to na mě padlo… myslela jsem, že je to z té práce.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-16 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[140]: Jardo, škoda že jsi neviděl ty výsledky rozborů vzduchu a dešťové vody, to by ses posral ty.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-05-16 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[140]:Ahoj. Zrovna včera jsem chtěl napsat něco podobného. Náhoda?.-)

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-05-16 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[142]: Já piji převařenou dešt´ovou vodu už 5 let. A zatím mám zdraví dobré a to jezdím am.závody horských kol. I když- ,byslím uprostřed Orl. hor a Jeseníků,tak tady znečištění ovzduší není tak cítit.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-05-16 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo-a kdysi někto povedal: Není důležite,co do tebe vchází,ale to co z tebe vychází.-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek