Transformace / Leden+Únor 2015

1.1.2015 v Spiritualita 120

Milí čtenáři, Bovisové okénko od ledna dostává novou podobu

Vzhledem k tomu, že se už málokdo vyzná v tabulkách našeho zdroje, ponechám pevně odkaz na tyto hodnoty ve funkčním prokliku, aby ti pokročilejší o nic nepřišli a nemuseli to nikde složitě hledat. Budeme používat německý zdroj (ne ruský, v azbuce se vyzná méně lidí než v latince :D)

Aby okénko bylo více ,,pro obyčejné smrtelníky”, pokusím se mapovat jen klíčové okamžiky, kdy např. energie hodně poskočila a sbírat/sledovat dopady na lidi a zkušenosti.

Okénko zůstává, jen má jinou podobu a dostává nový název, protože už nebude obsahovat denní čísla. Spíše se z něj stává shrnutí a sbírka poznatků. Podle mě je důležité mít speciální prostor pro diskuzi o nově příchozích energiích. Hlavně ta diskuze je zde podle mě stěžejní bod programu. Je nyní ještě důležitější, než tabulky s číslama.

Aktuální hodnoty energií Bovis naleznete ZDE:

http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html

1.ledna 2014

Před několika dny jsem měla zajímavý vjem, který jsem nikdy předtím nezažila. Na levé straně, v horní části mého zorného pole, mě osvítilo jasné bílé světlo. Byl to však jen okamžik a hned jak jsem na něj přímo upřela zrak, zmizelo.

Ne že bych nikdy předtím nevídala světlo, ale tady mě zaujalo, že šlo zeshora, bylo vlevo, a bylo velmi jasné, silné a hutné. Žádné průhledné fluidum, ale jasně ohraničené, jako když vám někdo posvítí do obličeje baterkou… Úplně jsem s sebou cukla.

Velice mě to zaujalo… Proč zrovna levá strana? – Levé oko? – Protože levé oko je spojeno s pravou mozkovou hemisférou. Levé oko je to, které lépe a častěji vidí do jiných dimenzí a přes které snadněji něco nehmotného pronikne, než pravé, které je spojeno s levou (logickou) polovinou mozku.

Doufám a těším se, že mě osvítí ještě… Třeba mi pak narostou anténky a odletím na Alfa Centauri 😀


Lidi píšou, že Bovisy jsou blbost, že kdyby to byla pravda, tak už se dávno všichni vznášíme. No nemyslím si, podle mě se něco děje, akorát to nemá ten rychlý spád, který lidé vždycky čekají (chtějí), ale postupný, pomalý. A člověk musí mít oči otevřené. Zase ale taky nezastávám tu filozofii, že cokoliv se stane, je dílem Bovisů. To samozřejmě není pravda… To bychom si nakonec ještě mohli hodit nohy na stůl a všechny naše problémy a úspěchy hodit na Bovis, zbavit se zodpovědnosti za svůj život, nebo za své zdraví. – Nic se zkrátka nemá přehánět.

Neděle 4. ledna 2015

Bylo to pro mě velice zajímavé zjištění, že světlo které jsem popsala, viděla v podobném čase celá řada lidí a dokonce na stejném místě!! Že by se v ten den lidem něco otevřelo? Přímo v mozku? – To totiž bývají vidět světla… Možná na Alfa Centauri odletíme všichni spolu. hehe 😀

U německého Bovis zdroje se dějí věci. 3.ledna 2015 ve tři hodiny ráno zjistili, že z nějakého důvodu nedokážou měřit hodnoty a dají vědět hned, jakmile to bude možné. Těsně před tím zaznamenali veliký růst…. Další hodnoty začaly naskakovat až v 18:00 večer…. Že by se jim zavařily ručičky a měnili ciferníky? 🙂

Pátek 9.ledna 2015

Mám zprávy, že se teď hojně odvážejí lidé do nemocnic, prý něco jako infarkty. Nevím, jestli je to ,,náhoda”, bovis, nebo zanešení plic od chemtrailů (to je propojený okruh).

Myslíte, že to může mít spojitost? Pozorujete něco takového okolo sebe?

– Pro jistotu šetřete svoje srdce, hlavně nenervujte a kdo znáte a máte, inhalujte sůl. Prevence je nejlepší.

Úterý 20.ledna 2015

Dneska v noci jsem za boha nemohla usnout, bylo to šílené… Když jsem se konečně vyhrabala z peřin, přečetla jsem si zde na webu v komentářích, že jsem nebyla sama, kdo dneska v noci nespal. Včera večer kolem deváté a poté ještě kolem třetí dost poskočily Bovisy, ale ty poskakují pořád. – Máte podobnou zkušenost? 20. ledna má být novolunní, takže úplněk to nebyl.

Úterý 27.ledna 2015

Tady je takový pěkný malý přehled, ukazuje jak šly Bovisy nahoru od 4. do 15. ledna:

http://file1.npage.de/008391/45/bilder/dia1(1).png

Těžko uvěřit, že už z toho dávno všichni nelítáme a nesvítí nám anténky 😀

Jinak jsem uvažovala, že bych možná nechala tento článek jako aktuální i na únor 2015 (že jenom dopíšu nadpis a tradá). Ale řekněte sami, jak to vidíte. Jestli radši chcete začít v únoru nový, s novou diskuzí zase hezky od čísla 1, nebo dál navážeme na obsah z ledna? – Jak jsem už psala, primárně je důležité nechat zde proklik na sledování Bovis a diskuzní prostor pro předávání poznatků. Takže řekněte sami, jestli už je podle vás diskuze zaliskaná moc, nebo pojedeme dál tu samou další měsíc… Jestli nebudete protestovat, tak nechám tento článek i na únor pokračovat.

Pondělí, 2. února 2015

Minulý týden byl v České republice extrémě nízký tlak, nikdo pořádně neví proč. To samozřejmě velice zatěžuje lidský organismus, díky tomu zejména starší lidé se slabším srdcem hodně kolabovali. Máme zprávy z nemocnic, že údajně za půl dne přivedli tolik lidí s kolapsem, kolik jich za normálních okolností přijmou za celý týden.

To znamená, že se jejich počet zvýšil čtrnáctinásobně. – Zůstává otázka, jestli v tom mají prsty tyto energie, nebo něco jiného? Třeba to byl pokus na lidech?

….. Mám zprávy, že aktuálně už je možné provádět jaterní očisty na vylučování kamínků. (olej, grep, dietka, toto všechno) Naše těla už by měla být na Bovis zvyklá a játra by měla fungovat ,,normálně”, tím pádem už v pořádku i pouští kamínky při očistě.

Úterý 3. února 2015

Namasteen poslala do zdejší diskuze VELICE zajímavý příspěvek k tématu, které jsme celkem nedávno řešili, a to je světlo v levém oku. Nechci, aby se taková krásná zkušenost ztratila ve zdejší extra živé a bujaré diskuzi (Jinak jsem samozřejmě ráda že si čile povídáte a máte zájem o Bovisy. I když to často sklouzne úplně mimo téma, ale to už tak zkrátka bývá…), tak ji vyzdvihnu zde:

Dneska jsem měla velice zajímavý zážitek s tím kuželem světla do levého oka. V noci jsem se probudila, a hned jsem se posadila, a koukla se z okna, protože tam svítilo to světlo, a přímo do levého oka. Trochu si nejsem jistá, jestli to nebyl astrál, protože to všechno bylo hrozně rychlý – sednout, kouknout na světlo, dobrý, lehnout 😀 V astrálu totiž jednám tak rychle, že vlastně nic nestíhám. Takže byla to moje projekce nebo né? Občas si prostě nejsem těmi realitami jistá. Byl to kužel bílého světla, a svítil na mě. Trochu jsem měla pocit, že tam byly ještě jiné dva světelné kužely, jinak barevné (tmavší?), ale ty nebyly vůbec podstatné. Pak jsem to pořád omílala dokola v hlavě, a představovala si, jak to sem napíšu, za což jsem ráda, protože jen díky tomu jsem to nezapomněla. Pořád to byl takový polostav, ani vzhůru ani spánek. Pak mi nějaký mužský hlas vysvětlil, o co jde. Že je to světlo pro hledající. Tedy pro ty, kdo na sobě pracují a přemýšlí – uvědomují si. A že je to moc dobře. Že to světlo značí hledajícího, a že mi si ho samy k sobě zavoláme, jinak nepřijde 🙂 Pak mi bylo řečeno, že se na ten zdroj někdo napojil – někdo velice konstruktivní? (můj pocit) – a ať to přeruším. Doslova bylo řečeno: “Stop, teď Teleu odlož.” Takže ten zdroj/světlo/spojení se jmenuje Telea (minimálně tedy pro mě asi). A že ten kužel světla má od 2,5 do 6 cm (6cm?)..A to bylo všechno, pak jsem se probudila. A nebyla to Thelea nebo tak něco, ale opravdu Telea. Mňo, tak co myslíte? Může mít něco takového jméno? Vážně by mě to zajímalo. Občas mi přijde, že spousta “stavů” má svoje jméno. Ale ono je to stejně asi jedno, jak se to jmenuje nebo jak je to velký malý, hlavně, když s tím má člověk spojení! 🙂

….. Před pár dny se mi to taky zase stalo. Nabírala jsem zrovna dřevo venku, když tu směrem zleva doprava proběhlo cca 20 metrů ode mě světlo. A vypadalo fakt, jakoby běželo. Připomínalo mi to bílého koně, ale když jsem se na něho přímo podívala, zmizelo. – Zářivý jednorožec? Hm? Žeby? To by byl mazec 🙂 … Zážitek to byl moc příjemný, opět ale na levé straně mého zorného pole.

Pátek 13. února 2015

V poslední době u sebe pozoruji, že mám skoro pořád předvídací sny. V noci se mi zdá, co se stane zítra, nebo pozítří. Je to situace vždy spojená s nějakými emocemi. Upřímně uvažuji, jestli se tento rozvoj týká Bovisů, nebo ne… Tak bych se ráda zeptala: Vy kteří máte předpoklady na proroctví přes sny – a je vás tu fakt hodně – máte něco podobného?

Minimálně poslední rok sleduji, že naprosto s jistotou předpovím, že mě někdo naštve. Na intenzitě naštvání přitom nezáleží, sen mi to ukáže pokaždé… I když je to třeba pitomost, nebo jedna blbá poznámka. Už to snačí na sen. Snažím se pak tomu člověku vyhnout, ale když se to nepodaří, tak se sen vyplní.

Mám i dopředu sen o tom, že třeba nemám někomu něco říkat, nebo nabízet, že se mnou nebude souhlasit. A bum, zítra ho potkám, povím mu o něčem úžasném, co by ho mohlo zajímat, nebo by mu to pomohlo a on k mému překvapení zavrtí hlavou a skutečně má jiný názor. Bez toho snu by mě to třeba samotnou ani nenapadlo.

Dneska v noci jsem měla sen o dvou malých dětech, které jsem prováděla domem. Respektivě otevíraly dveře a všude vešly a ptaly se kde co je… Ráno jsem to nechápala, dneska se to ale skutečně dělo, jako v tom snu. Přišla návštěva a děti byly fakt takové… Tak jsem je sama provedla a povídala jim. A bylo to fakt milé.

Mám předvídací sny i co se týče čtenářů: Mám sen, že čtu nějaký e-mail s určitým obsahem a něco konkrétního na to odpovídám. Jsou to většinou kratší obrazy, vím jen pár vět, souvislost, něco základního…. Za dva týdny ho fakt otevřu a při čtení si vzpomenu. A když odepisuju, uvědomuji si, že to je přesně to, co jsem psala v tom snu… Tyto sny však nepředvídají na den-dva předem, ale jsou ještě víc posunuté do budoucnosti. Časový rozdíl je tam proto, že se mi asi sen zdá v době, kdy mi ten člověk ten mail pošle, ale než se k němu dostanu, tak uplyne nějaký čas.

Bývám z toho občas celkem vykulená. Že se mi zdají třeba konflikty, to je dobré, mám nějakou šanci tomu zabránit. Že se mi zdá varování před někým, to je dost dobré, nedávno jsem si tím pomohla. To varování totiž obsahovalo jasný obraz a ukazoval mi přesně, co se stane… Z toho jsem odvodila, co nesmím dělat. Tak to je praktické. – Ale že se mi zdají i čtenářské maily? Děti co přijdou na návštěvu?

Snažím se vydolovat v paměti, kdy to začalo a mám pocit, že dřív jsem mívala taky dost zajímavé sny, ale předvídací moc nebyly. Spíš hodně nočních můr. Postupem času se to ale začalo otevírat. První to byl jeden sen za pár měsíců, pak jeden za měsíc, dneska jich mám i vícero do týdne. Včera v noci se mi zdál jeden, ten se splnil. Dneska se mi zdál jeden, ten se taky splnil. Prakticky tak nejsou dané přestávky… Třeba AC se mi v době největší úrody daří dobře každou druhou noc. Tyhle sny si ale chodí jako na běžícím pásu.

Uvažuju, že se to možná víc otevřelo v té době, když jsem začala tak hodně astrálně cestovat. Taky jsem si pěkně zaplnila zážitkovou rubriku… Teď zase cestuji o něco míň, ale naopak se mi víc otevírá toto. Nemám z toho těžkou hlavu, vlastně mám radost a snažím se s tím pracovat. Na druhou stranu mám skoro každý den ten pověstný WTF moment, kdy vím že se mi to už zdálo, nebo se biju do čela, když se mi nepodaří něco změnit tak, aby konkrétní sen nevyšel.

Využitelnost je podle mě celkem vysoká, když vím že něco přijde v intervalu přístích cca 48mi hodin. Dlouhodobé věci se s tím asi zatím vyčíst nedají, ale i tak. Někdy mám proroctví na delší dobu předem, ale čím delší doba to je, tím více je daný sen obrazný a symbolický a o to těžší je v něm něco číst. Tyhle krátkodobé jsou většinou stručné, velmi jasné a provází je emoce.

….. Jak jsem si tady dělala nedávno srandu, že mi narostou anténky a odletím na Alfa Centauri, tak teď spíš mám pocit, že to jsou časové radary. Pokusím se je líp používat jako nárazníky, měnit ostřeji kurz podle snů. Čím víc Bovis houstne, tím podrobnější a častější mám ty sny… Už se nezaměřují na zlomové nebo nepříjemné situace, ale berou s sebou i menší věci. A záhadou mi je, jestli je to zcela přirozený proces? Co je spouštěč? A jak se to ještě dál dovyvine? – Mohla bych pak mít i vize na přání? Nebo ve dne?

Tady je energie Bovis na grafu znázorněná, období od 16. ledna do 13. února…

Neděle 15. února 2015

Moc se mi zalíbil příspěvek, který včera odeslal do diskuze ,,zimniku”. Podle mě je to opravdu nádherná a velice moudrá myšlenka, na kterou stojí za to poukázat:

,, ….. Zkus se zamyslet nad nekonečně složitými, sofistikovanými procesy, které se každým okamžikem dějí v těle. Je to do naprosto detailních činností propracované. Každá sebe menší částečka ví naprosto přesně co má dělat. Co je ještě zajímavější, že vše pochází z naprosto stejného “materiálu”. Těla jsou vybudovaná ze stejného materiálu jako vše. Stejný materiál z kterého se skládá planeta na které se nacházíme. Naše těla vytváří iluzi věku, jenže na materiálové úrovni, je tělo staré jak země, jak vesmír. Informace, které se dozvídáme ve školách, televizi atd. jsou od toho aby nás odváděli od reality-pravdy. Jsou k tomu aby jsme byli ovladatelní, jsme naučeni si vše myslet to co se nám předkládá. Každý jednotlivě má svobodnou vůli, kterou může využít k poznání, které se neučí ve školách, nevysílá v televizi, nepíší v novinách. Je potřeba hledat. Kdo hledá, ten najde.”

Děkujeme 🙂

27.2. 2015

V posledních dnech byl zaznamenán velice silný nárůst bovis energií. Na tomto grafu je to krásně vidět:

– Pokud vám bylo v posledních dvou dnech blbě, měli jste deprese, lenoru, nervy, nemohli jste spát, či nějaké jiné podobné obtíže, může to být odpověď vašeho těla na tento obrovský skok.

Jak psal včera 26.2. komentující ,,sv”: ,,Dnes v 7.00 nárůst o 27777 % během hodiny! :)” – Jsou to nepředstavitelná čísla a stále rostou…

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-02-08 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To světlo, které vidíte a někde dostalo i jméno, je způsobené transformací. Ale upozorňuje Vás na zaostávání za hlavním proudem. Bovisy nás všemožně tlačí ke svému sebeuvědomění, k uvědomění se uvnitř sebe jako Jednota. A někteří o tom ani nechtějí číst v diskuzi, nevěří svému nitru a chtějí důkazy z venku, tak vidí Světlo, Anděla, Učitele…To vše je schopná mysl vytvořit mimo Vás. Ale je třeba to brát jako signál, že jste sešli z cesty. Pozor – nevěřím sám sobě, tomu, kdo jediný má pravdu…

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-02-08 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[312]:Dle mého máme každý své úkoly. Každý to máme jinak nastavené, jiný program v rámci jednoho operačního systému. Každý program využívá to co potřebuje. Dále jsme záměrně zavirováváni s tím jsme ovládání. My jsme součást "stavebnice" a z ní bylo, je a bude vše. Kdykoli se může jakkoli přestavět, vlastně my tu stavebnici děláme tím čím je, tím jak ji vnímáme. Naše kolektivní vědomí tvoří realitu, proto jsme zavirováváni s tím je udržováno naší vědomí na určité úrovní, dle kterého je realita. V televizi nám to neřeknou, neměli by žádnou moc nad námi. Potřebuji nás mít nevědomé. My vlastně víme jen to co nás učili, jak nás programovali. Podle mne jak jsem psal, to máme každý více čí méně odlišně. Jsme různě spící, probouzející či bdělí. Podle toho je i různá míra informací, které každý pojímáme. Jdeme po cestě a nemáme žádnou jistotu, že jdeme správně. Myslím, že srdce a to doslova naše srdce  nám řekne. Nejblíže k našemu pozorování jsme my.  Pozorně pozorujme sebe a další bude následovat. Ze stavebnice toho již bylo tolik, že na té úrovni které jsme, velice by jsme se divili. Jsme hodně omezeni, 5% není mnoho.

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-08 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[314]:Ja se raduju,proc bych se neradoval.Ale zase je dnes svet mensi o 5mil.litru ropy vylitych do rezervace Evrona.

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-08 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[316]:To vim,ze jsme omezeni na 5 procent volnosti.V pripade cipovani konci i to.

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-08 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[314]:Sdelujes,ze Nibiru se nevrati.Hm,to je zvlastni.Papez si nedavno poridil infracerveny dalekohled,ukazuje v jinym spektru,jak vis.Cili je pozorovatelne,to  co neni videt normalnim okem.A neni to nejaky dalekohled do ruky.Je to obrovsky.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-02-09 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[319]: Tak to mne pobavilo. Představa jak papež celý nedočkavý vyhlíží své zřizovatele a oni neletí a neletí. Jenže, nevím, na co má ten dalekohled, ale jsou ve styku z podzemí Vatikánu. Proto se sídlo nestěhuje a nemění.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-02-09 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

320] I kdyby přiletěla baba Jaga na koštěti z Tramtarie, tak se to dozvíme. Nemusíme se bát, že o to přijdeme. Nevím proč se tím zatěžovat nyní, když je tolik důležitějších věcí kterými se zabývat. Všeobecně je problém, že jsme buď v minulosti, vzpomínáme na to co se již nedá ovlivnit. Nebo na budoucnosti, která ještě není. Opojíjime to nejdůležitější a to PŘÍTOMNOST, kde můžeme reálně vše uskutečnit. V přítomnosti tvoří

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-09 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[320]:Nerikam,ze v to verim,jen jsem dal informaci.Kdo na to ma,ten to pochopi.Neverim v nic,protoze muze byt vsechno i cokoliv.Potrebuji neustaly prisun informaci,cokoliv,a nevyvracim.Tady jsem jich par dal.Ale ortodoxne si nestojim za zadnym nazorem.

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-02-10 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našli jsme přes kyvadlo ve svém okolí 3 lidi co nemají žádnou auru. Ale VUBEC žádnou. Jsou všichni velice inteligentní, ale srdce nula. Máte někdo podobnou zkušenost? Jsem z toho dost v šoku

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-10 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[323]: To je kravina. To jste museli měřit mrtvolu, aby to nemělo energii… Anebo to nejsou lidé.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-10 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[323]: Asi ste zle merali a nenamerali ste auru ale niečo iné (silu srdca?). Auru má každý, aj ten najhorší človek. Alebo sú to ufóni. velice inteligentní, ale srdce nula -to sedí na reptiliánov. Ale neverím že ich je tu tak veľa aby ste našli hneď troch.

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-02-10 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[324]: Přesně k tomuhle jsme došli… Nevěřil jsem na E.T. (reptiliány), ale začínám mít pocit, že jsem se pletl…Vážně. Nechci si o sobě nic myslet, ale dva jsou kolem mne a jeden kolem proutkaře. Už jsem psal dřív, že nám oběma proutkař kyvadlář naměřil před týdnem 84 milionů bovisů. Neberte to prosím jako chlubení (není čím), spíš co ti reptoši? Neskenují to?

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-11 00:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[326]:Asi mas pravdu.Zacalo se neco dit.Taky se zacinaji tu a tam objevovat postavy BEZE STINU.Nemam osobne provereno.Kdyby mel nekdo cas se s tim zabyvat.Ve svete se to zjistilo na kamerovych systemech.Dnes,tedy v utery v 17hod.asi tak, jsem venku na obloze spatril pres cele nebe klec.Ale ne mrizkovanou.podelne cary od vychodu na zapad.Drzely tam 20 sek.,svetle a do oblouku.To jen k tem podivnostem.

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-11 00:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[326]:Verim,ze mas tolik bovis.Uz jsem tu uvadel,tusim tak 3az 4mes.zpatky,ze ma kazdy pres mil.bovis.A to i stari a nemocni.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-02-11 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[326]:Jardo, nemusí to být nutně Reptiliáni. Zkuste měřit Auru lidem u bazénu, nezjistíte nic. Lidé narozeni tzv. ze zkumavky umělým početím, mají také jinou energii. A lidé narození ve znamení Berana, Vás také při měření překvapí. Není potřeba se na ně soustředit, ale na sebe, na svůj strach z nich a odpor, který k nim máte a přeměnit ho v přijetí.

Ikona diskutujiciho VS 2015-02-11 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[326]:Tak tomuhle věřím. Ten boj o planetu je v plném proudu. Problém si myslím je , že ho musíme vyhrát teď ve hmotě a jediná naše zbraň je mysl. Proto ty energie na podporu myšlení a naše probuzení

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-11 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[323]: No, tady jde o to, co myslíš tou aurou. Protože éterické tělo a vyzařování má KAŽDÁ živá bytost, i zvířata a kytky, stejně jako repťoši. Dokonce i u kamenů jde vidět něco na způsob "aury". Kdovíco jsi měřil 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-11 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No vlastne auru má každý živý tvor, asi by ju mali mať aj ET a reptili. Tak ma napadá že to môžu byť bioroboti. Ľudia ktorí (možno aj nevedomky) zapredali svoju dušu diablovi.

Ikona diskutujiciho fox 2015-02-11 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[329]: Mohu se vás zeptat, jestli byste se více nerozepsala o energiích lidí ve znamení Berana, co je jiné? Děkuji

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-11 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[332]: I biorobot je živý tvor a má ji taky. Prostě aby někdo nebo něco nemělo vůbec žádnou auru, je nemožný, to by to totiž muselo být mrtvý. Těžce nemocní nebo depresivní lidi ji mají extrémně tmavou a scvrklou, ale mají.

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-11 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[332]:Co se tyce aury dost mozna maji ochranny obal,proto neni.Co se tyce bovis,zkousel jsem tusim v rijnu,zmerit Obamu a Putina a vyslo nemeritelne.Ochrana?Zkuste je nekdo zmerit v techto dnech.Treba pozname kdo dabel

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-02-11 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[333]: Nejsem astrolog, ale prošla jsem si také vším možným měřením a vidění čaker svým čelem přes kůži a dnes všem říkám, že jsou to zbytečné odbočky ať to nedělají. A v té době, když přišli lidé narození ve znamení Berana, bylo vše jiné. Energii lidé pociťují jako teplo, brnění, blaho, ale Berani cítí chlad. Jejich Aura je velmi slabá (vidím ji jen ve tmě), Pro mne jsou Berani takoví nováčci na Zemi, kteří ještě fungují jinak a jinde. Ti Berani, kteří se rychle přizpůsobí, jsou kouzelní, milí, jako by svým životem říkali, vidíte jak to tady zvládám, ale většinou se vztekají a diví se, že to všechno dobře znají a najednou je to jinak a jejich energie je jak na houpačce…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-11 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám už len jedno zaujímavé vysvetlenie prečo človek nemá auru, ale to sa týchto ľudí bez aury o ktorých píše Jarda nemusí týkať. Ide o to, že človek nemá auru predtým ako ho čakajú veľké nepríjemnosti, nehoda alebo smrť.

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-02-11 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po dalším měření. Ti tři jsou asi skutečně reptiliáni a skutečně NEMAJI žádnou auru. V jakýchkoliv neviditelných i teoreticky nemožných spektrech. To, že měříme třeba něco jiného vylučuji počtem strávených hodin nad problémem. Nejsme amatéři v přemýšlení a ve schopnosti ptát se z různých směrů a pohledů a ověřovat shodu. Zkrátka ji nemají. Ochraný obal, snad. Zítra zkusíme.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-02-12 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[311]: "Ať udělám cokoliv a jakkoliv, vždy dojdu do stejného cíle." – to je dost nebezpečný přesvědčení, o jehož nepravdivosti se přesvědčilo hodně těch, kteří si mysleli, že se jim nemůže nic stát, budou-li dělat cokoliv… takový výrok v podstatě vylučuje existenci jakékoliv svobody. Lidské bytosti můžou směřovat mnoha směry, a můžou dospět k mnoha různým cílům, není to tak, že by byl jen jeden.

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-12 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hovorí sa tu hodne o neexistujúcej aure, môže to vyplývať z neexistujúceho "zadného mozočku".  Rodia sa už i takíto jedinci.

Ikona diskutujiciho Khira 2015-02-12 22:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda žádné bílé světýlka, ale teď dost často vídám malinké fialové tečky. Nevím, jestli to stojí za zmínění, ale začali se objevovat častěji. Asi nějaký druh ochranných energií, sem tam problikne i červená nebo zelená, to ale málokdy. V noci to někdy trénuju na zdi a začne se ta energie rozlévat a vlévat jako vlny. Když je tam ale obraz, vždycky vidím šedou stopu po auře. Vcelku sranda ^^

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-02-12 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další měření si zatím nechám pro sebe. Jsem z toho trošku blbej. Chce to čas.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-02-13 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[339]: Nemám žádný popis práce a nemám za úkol nic šířit. Nejsem žádná sekta, ani jiný fanatik. Jen žiji v téhle době a probouzím se a je to nádherné a úplně nový svět a trošku chci ukazovat šipkami kudy se tam chodí.

Ikona diskutujiciho Jarda S 2015-02-13 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mira 2015-02-13 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[341]:Taky je obcas vidim.Modrofialovy.Tak do pul matru nad zemi.Nekdy jedna nebo dve.Venku i vevnitr.Nedavno se to motalo u psa.Jak svetlusky.Zacalo to asi pred rokem a pul,kdyz se z kuchyne ozvala rana pred lednici.Jako mensi petarda.Chvilicku tam zustalo zbytkove svetlo po tom modrym.A byla citit spalenina.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-02-14 01:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[344]: Vím to, co psal a na co reagoval a vím, co píšeš Ty. Každý se může uvědomit v čem chce, vše je jedno ve všech časech, můžeš prožívat, co chceš…

Ikona diskutujiciho Sora 2015-02-14 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle "tušení" nebo vidinu toho co se stane mám poslední dobou spíše v bdělém stavu za pochodu, prostě to náhle přijde :D A jo, zmnožuje se to pěkně, už se to týká i "kravin", což je chvílema dost vtipný.. A jak si člověk pak připadá jak blbec, když "to" náhodou neposlechne a ono se to stane 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-14 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[347]: O Bovisoch ešte nebolo chýru a v Anglicku robili výskum, či vec riešená intuitívne, rýchlo,spontánne,  je úspešnejšia ako vec riešená logikou, analytikou.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-02-14 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[339]:Ahoj. Dojít do stejného cíle, ať uděláme cokoli. Je myšleno, že vždy to skončí smrtí. Nevím jaké máš zkušenosti ale pro drtivou většinu, to tak je. Naše tělo! Zkus se zamyslet nad nekonečně složitými, sofistikovanými procesy, které se každým okamžikem dějí v těle. Je to do naprosto detailních činností propracované. Každá sebe menší částečka ví naprosto přesně co má dělat. Co je ještě zajímavější, že vše pochází z naprosto stejného "materiálu". Těla jsou vybudovaná ze stejného materiálu jako vše. Stejný materiál z kterého se skládá planeta na které se nacházíme. Naše těla vytváří iluzi věku, jenže na materiálové úrovni, je tělo staré jak země, jak vesmír. Informace, které se dozvídáme ve školách, televizi atd. jsou od toho aby nás odváděli od reality-pravdy. Jsou k tomu aby jsme byli ovladatelní, jsme naučeni si vše myslet to co se nám předkládá. Každý jednotlivě má svobodnou vůli, kterou může využít k poznání, které se neučí ve školách, nevysílá v televizi, nepíší v novinách. Je potřeba hledat. Kdo hledá, ten najde.

Ikona diskutujiciho Kvítek 2015-02-15 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj lidi, taky u vás přestaly létat chemtrails? Koukám na nebe dennodenně a toto už se dlouhý čas nestalo. Je to u vás tady tak?

Ikona diskutujiciho Namasteen 2015-02-15 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Joo emocionální sny :D Už se mi to děje nějaký pátek, ani nevím, kdy to přesně začalo, možná tak před rokem a víc? Povaha těchto snů je u mě taková, že se mi zdá, když se s někým něco děje, s někým, kdo je mi (většinou) blízký. Což zas není takové terno, když člověku na někom záleží. V tom snu vždycky dostanu ty emoce, ty nejintimnější pocity člověka, hezky naplno (což je někdy záhul :)). Když pak toho člověka kontaktuji, tak zrovna prožívá to, co se mi zdálo, a koukají jak puci, včetně mně :D Nejdřív jsem si myslela, že to jsou informace pro toho určitého člověka, a že já mu mám tu informaci pouze předat, a dál jsem z obliga. Poslední dobou mi dochází, že se mi to zdá, protože s tím asi mám něco dělat. Když se takový sen/informaci rozhodnu ignorovat z x důvodů, hned druhou noc se mi zdá to samé, abych si tedy jako nemyslela, že se na to vykašlu :)) Nevím, jestli to vnímat jako nějaké předvídání budoucnosti, časové rozpětí je různé, někdy to je aktuální, někdy se to týká něčeho za pár měsíců, spíš to vnímám jako informaci emocionální. Taky se mi stává, že za mnou ve snu někdo příjde, a řekne mi, že teď mám/nemám dělat či říkat to či ono. Vím, že to jsou rady, a že je dobré se jimi řídit. Dost to vlastně věci ulehčuje. Máma si ze mně dělá srandu, že jsem jakýsi telefon :D Ale vzhledem k tomu, že emoce a pocity jsou základním nástrojem komunikace, tak když člověk není úplně zasekaný, tak to jde vlastně i pochopit.. A jakýkoliv rozlišování realit/dimenzí/času jsem už vzdala :D

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-02-15 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[350]: Někde jsem četl, že začátkem 2015 mají být chemtrails 2. Měli by být méně vidět. Taky jsem si všimnul, že večer není takový hukot od letadel. Jo a doporučují článek z http://orgo-net.blogspot.cz/2015/02/tajemstvi-vyreseno-chemtrails-jsou.html?m=1

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-15 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[352]:Tak to bude zajimavy koktejl.Zatezova zkouska.Clovek fakt hodne vydrzi asi.Je prokazany,ze clovek vydrzi 10 az 13krat vic,nez si mysli,kdyz uz je tzv.se silami u konce.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-02-15 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[350]: Tak som k večeru 40minút sledoval oblohu, za ten čas preletelo asi 25 lietadiel. Väčšina mala za sebou krátku čiaru ktorá hneď mizla. Jedno lietadlo robilo tmavšiu čiaru. Asi štyri lietadlá mali dlhé čiary. Ešte tu obletovalo nejaké pozorovacie lietadlo v nižšej výške, to nerobilo čiaru.

Ikona diskutujiciho Kvítek 2015-02-15 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[354]:Tak to jsem se asi radovala předčasně.

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-15 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stručne, na orgonetu je správa, že bola rýchlopôsobiacou rakovinou umelo vyvolanou zabitá Dr. Rauni Kilde, ktorá zasvätila desiatky rokov dokazovaniu chemtrails. Česť jej pamiatke, česť jej práci.

Ikona diskutujiciho arny 2015-02-16 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tym predvidavym snom – mate to fakt zaujimave 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-16 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[357]: Aj keď sa to nepletie zrovna online do reality, človek je v ťahu otázok. Čo, kedy, kde ?

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-17 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zacina to tady nejak utichat.Haloo,je tam nekdo?Zeby zimni spanek.Nevite nekdo nejake nove info o male dobe ledove?Pry by mela zacit letos.Nekde uvadeji dobu jen 20 let,jinde 200.

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-17 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[360]:Vskutku zajimave,chemtrails to asi nebude.Jelikoz to je vys nez letaji letadla.Nekde jsem slysel,ze co ma zelenou barvu a je z kosmu,treba i zareni,tak pryc od toho sajratu,je to skodlive.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-02-19 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krutý Ty Tvé prorocké sny, asi je budeš v budoucnu potřebovat na ochranu sebe a své rodiny a nebo z Tebe bude druhý strašpytel Nostradamus :D

Ikona diskutujiciho mira 2015-02-19 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[362]:Vzdycky se nejvic lekne ten kdo je ukoleban do klidu.Me je to jedno,ja uz to nejak doklepu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek