Transformace / Leden 2016 (2.díl)

20.1.2016 v Spiritualita 120

Transformační okénko pro Leden 2016 (2.DÍL)

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Prosinec najdete ZDE

20.ledna 2016

Dnešní energie je o 9 890% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 95% z levelu 191!

Takto vypadá aktuální růst energií Bovis v googolplexech:

Posledních pár dnů jsem strašně hladová, jak kobylka. Bývaly doby kdy jsem se na večeři musela i přemáhat a většinou jsem necítila hlad, tak jsem si dávala malé jídlo, většinou zbyteček od oběda… Dneska si musím k obědu uvařit tak, aby mi stejná porce vyšla i na tu půl osmou a potřebuju se pořádně najíst, protože než zalehnu, tak mě jinak přepadne další hlad a kroutím se kvůli němu pak jak žížala a nemůžu spát. – Dřív jsem si uvařila jednu porci a z té mi zbyla ještě třetina a tu jsem pak dojela na večeři, teď tu porci sním celou a na večeři ještě celou. A to jsem přitom v procesu postupné lehké redukce váhy, protože beru detoxikační preparáty, nakopávám to Yerba maté a ještě dělám každý den 20 sklapovaček, abych líp aktivovala svaly na těle a rozhýbala víc lymfu… Protože při chození a tahání dřeva jsou to hlavně nohy a záda, kdo maká. – Takže jím poslední 4 dny jak hladovej Hektor a přesto vidím že úspěšně ztrácím váhu/vodu.


Mimochodem to maté je tak výborný nápoj, udělala jsem o něm článek co brzy vyjde, snad se vám bude líbit. Je to na detoxikaci, na hubnutí, na rychlejší metabolismus, na povzbuzení… Prostě parádní věc na ráno, místo kafe, s takřka stejným účinkem jako zelený čaj. Piju to teď místo čaje a je to moje nová droga, nežloutnou po tom zuby a když si je pak po maté ještě přejedu pořádně kurkumou, tak si fakt udržím odstín. Parádní věc… Já tomu po prvním doušku úplně propadla, kdežto dva lidé na kterých jsem to zkoušela a dala jsem jim ochutnat, se moc netvářili. A to přitom zelený čaj pijí. Takže je to asi bylina která nesedne každému, asi podle toho jak ji tělo zrovna potřebuje. A moje tělo se na to úplně třepe. Jednou o půlnoci jsem nemohla usnout, protože jsem se strašně těšila až si ráno dám maté a bojovala jsem s chutí jít si ho udělat hned, protože to bych pak neusnula vůbec 😀

Možná je to dané náročnějším týdnem kdy jsem blbě jedla a skoro nespala, tak tělo dobíjí baterky a víc jí, víc spí, nebo… bovis?

– Jste taky hladovější? Já teď v poslední době zaznamenala že spíš jíte méně. Pořád to platí?

Dost jste mě překvapili, když jste psali že vás taky chytají bolesti kotníků a kolen. Shodneme se i na tom, že to byla dočasná věc pouze na rozmezí několika dnů? Protože už to teď nemám. Ani ty bodavé bolesti do žeber, které byly před pár týdny už nemám.

21.ledna 2016

Dnešní energie je o 3 520% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 192!

22.ledna 2016

Dnešní energie je o 114 286% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 192!

23.ledna 2016

Dnešní energie je o 249 028% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 193!

24.ledna 2016

Dnešní energie je o 8,E+24% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 193!

25.ledna 2016

Dnešní energie je o 1,E+50% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 193!

Čtenáři píší, že dnes moc nespali. Potvrzuji, budila jsem se každou půlhodinu a pak jsem ráno nemohla vůbec vstát. Navíc celou noc pršelo, takže špunty do uší, pak jsem si je během spánku vytáhla, pak mě probudil déšť, než jsem je našla kde jsou, než jsem je nacpala zpátky, to se opakovalo tak 3x a do toho bovisácké buzení. Achjo 🙂

Prvopodstata zveřejnila fotografie včerejšího vyškovského sněhu, kde vidíme abnormálně velké vločky, kde chybí přirozený reliéf. Škoda, že jsou snímky tak malé, ale podivné vločky jsou i tak velmi zřetelné:

vločka 3

vločka 4

Pravděpodobně se jedná o umělý sníh (takové vločky příroda přirozeně nevytváří). Dejte si na něj pozor, nedotýkejte se ho a řekněte to i dětem, které občas sníh strkají do pusy. Mohou v tom být nanotechnologie a chemtraily, působí i při styku s holou kůží. Po styku s ním umyjte ruce teplou vodou a mýdlem, pokud máte stříbro, postříkejte stříbrem.

Loni byl zase sníh co netál a pod plamenem se neroztékal, nýbrž černal a smrděl jako pálící se pneumatika. Taky jsem takový sníh loni měla, taky jsem to zkoušela… Vypadá to, že doby kdy jsme jako děcka jedli sníh a prali se o to kdo sní největší rampouch, jsou ty tam. Dnes už je to hazard se zdravím.

Takto vypadá aktuálně růst energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex (Googolplexy už jsme překonali)

Takto vypadá procentuální růst energie Bovis v porovnání s předchozími dny. Mezi 24. a 25. probíhá úplná smršť:

Neustále se zde opakuje jeden a ten samý dotaz: ,,KOLIK TĚCH LEVELŮ JE CELKEM?“

V předchozích transformačních okénkách jsem to vysvětlovala, vysvětloval to i messteam. Levely jsou pouze ZPŮSOB ZNAČENÍ. Jako se dá energie zakreslit procentuálním růstem, v jednotkách googolplex, tak se dají i stanovit levely, přitom jeden level pouze udává určitý počet jednotek.

Lapidárně řečeno: Máte koláček, to je 100%, pro vás 1. level…. Koláček se zduplikuje na dva, tak máte 200% a řeknete si že to je druhý level.

Je to pouze zjednodušený způsob měření, který pomáhá člověku lépe chápat, jaký ten růst vlastně je, protože se pohybujeme v tak šílených číslech, které bychom neuměli ani přečíst.

Tuším že jeden level udává 1 googolplex, ale nejsem si tím jistá, už je to tak dva roky co jsem překládala vysvětlení od messteamu o levelech a blog.cz má úplně nefunkční hledání, nikdy tam nenajdu co hledám.. na novém webu už bych to dohledala hned. Tak vás nechci mystifikovat a taky nevím, jestli mezitím neproběhla nějaká změna, když už měříme v Googolplexplexplexech.

Každopádně i Messteam vydal krátký přehledný text, kde snadno a stručně vysvětluje svá měření a co co znamená. Je k nalezení tady jako .pdf: http://www.praxis-umeria.de/get_file.php?id=29701658&vnr=151090

Komplet je to v němčině. Mohla bych to zvládnout přeložit, ale vzhledem k tomu že jsem středně pokročilá, byla by to pro mně práce na dlouho a navíc poslední kapitola na konci týkající se levelů zatím chybí a měla by být teprve dopsána. Takže zkusím počkat, až bude čerstvý překlad vypsaný, mohu ho pro vás přeložit.

Ale mezitím bych uvítala, kdyby se nějaký expert na němčinu utrhnul, investoval čas a přeložil to celé i když ta poslední kapitola zatím chybí, protože to vysvětlení by se nám velice hodilo, zejména nově příchozí by za to byli jistě velmi vděční.

Takže stručná odpověď na tu otázku kolik je levelů: Žádný konkrétní počet levelů neexistuje, je to jenom zjednodušený způsob značení, aby to lidé líp chápali.

Příklad: Než vysvětlovat že dneska to bylo 1 456 236 789 254 2563 Googolplexů+BE na entou plus kabriolet, je snažší říct že jsme na levelu 15.

26.ledna 2016

Dnešní energie je o 2155% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 193!

27.ledna 2016

Dnešní energie je o 4641% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 193!

28.ledna 2016

Dnešní energie je o 3139% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 193!

29.ledna 2016

Dnešní energie je o 3532% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 193!

30.ledna 2016

Dnešní energie je o 23 052% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 5% z levelu 1934!

31.ledna 2016

Dnešní energie je o 133 686% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 25% z levelu 194!

Posledních pár dnů výborně spím. Kolem jedenácté na mě padne šílená únava. Pokud v noci neštěkají psi, neprší a nebuší vítr do střechy, tak spím jako zabitá, vzbudím se v 9 a do desíti ještě dospávám. Luxus!! Jsem za to tak ráda, doufám že mi to vydrží!! – Mám to od té doby co se mi stalo speciální setkání, o kterém jsem sepsala článek a ten vyjde na webu 1.2. – zítra. Možná to má nějakou souvislost a možná jsou to Bovisy.

Co nového se mezitím děje ve světě?

V Kolumbii se otevřela země. Prasklina je už několik kilometrů dlouhá

V kolumbijské oblasti Nariňo i nadále roste abnormální trhlina v zemi, která se tu poprvé objevila začátkem loňského roku. Dlouhá je již několik kilometrů, široká místy až dva metry. Nad jejím vznikem si nelámou hlavy jen místní obyvatelé, ale i odborníci.

Někteří vědci se domnívají, že se jedná o přirozený důsledek silného zemětřesení v roce 2013, který oblast zasáhl. Objevily se však i teorie, že tento jev je jen předzvěstí daleko větší katastrofy. „Tyto praskliny se objevují stále na více místech světa. Země se na nás hněvá,“ jsou přesvědčeni místní lidé.

Desítky obyvatel byly již nuceny kvůli prasklině opustit své domovy… (zdroj)

Pod tím mě zaujal následující komentář:

Podle „uznávaných“ věštců se má Země ocitnout na kraji zkázy. Údajně to začně „zadrátováním“ planety (zřejmě bylo myšleno elektrifikace). Dalším bodem je vymírání lidstva hladomorem a ještě novými a zatím neznámými nemocemi. Což již ve středověku taktéž proběhlo – mor. Dalším tématem byly katastrofy. Člověk se naučí létat a jen kousíček se zastaví pod hvězdami. Hm, i to tu již bylo, další věcí jsou války – člověk v bezměré hladovosti, sobectví, nepochopení a touze po moci vyvolá spousty válek, které budou mít vliv na několik desítek generací 😀 Opět splněno. Další a skoro poslední předpovědí před „zkázou“: Člověk, ničitel, se bude chtít snažit o přežití, proto válka v podobně použití ničivých zbraní nejen pro lidstvo, ale zejména pro celou tuto planetu se neuskuteční. Přímo proti sobě nebudou válčit ani dvě největší mocnosti světa. Válka která se uskuteční bude „hadí“ a „červí“ válkou. (Takže na prahu této války se právě v současnosti nalézáme a bohužel vše nasvědčuje tomu, že něco se stane). A v poslední fázi, částečně i vinou člověka vzniknou nové kontinenty a na planetě nastane chaos. Technika nebude k ničemu. A až lidé začnou „vymírat“ objeví se z nebes „Spasitel“. A začne „Nový věk“ s novým přístupem lidské rasy k vnímání nejen života ale zejména všeho okolo něj. Takové a podobné předpovědi máme od Sibyly i jiných známých věštců – co myslíte, mýlili se nebo ne?

Když opominu tu příšernou češtinu (kterou jsem za pochodu co nejvíc opravila nemohla jsem se na to koukat), je to celkem pěkné shrnutí slavných věšteb pro aktuální dobu.- Jak si ji představujete vy?

Další pokračování transformačního okénka je naplánováno na 2.2. 2016, Únor.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-21 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Ano. Nic proti, ale je to skutečně smyšlená postava, mezi těmi lidmi tam nikdo se jménem Aštar není.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-21 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Články jsou omezeny na 4000 znaků. To se diskuzí netýká, ani by to nedávalo smysl, co by se pak dělo s diskuzemi kde je třeba 400 komentářů?

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-21 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Tak. – Pamätám si ešte, najprv vymysleli Aštara Šerana. Potom potreli Aštara Šerana a teraz už len Aštar. Kedysi som hltala oboje, :-)

Ikona diskutujiciho Liba 2016-01-21 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: 16, Joo, a kdo s tím pracovat neumí, tak existuje technologie, která to čistí. Stačí si o ni napsat na e-mail.

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-01-21 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-21 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Paní doktorko.. vy jste doktorka? A věříte v Boha?

Ikona diskutujiciho renata 2016-01-21 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: skoro toto iste som citala ako Tajemstvi Amenti,alebo od Melchizedeka je Prastare tajemstvi kvetu zivota.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-01-21 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ten Aštar si šlehnul O.o

Ikona diskutujiciho Lena 2016-01-21 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K zamyšlení…Sanat…stačí zaměnit n za t…náhoda? Není lepší naslouchat svému nitru než věřit všemu, co se kde píše?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-21 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Pozor, Amenti je silně manipulativní, doporučuji vůbec nečíst.

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-21 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: ano

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-01-22 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Michaela 2016-01-22 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Malem jsem odpadla kdyz sem si precetla to o jidle. Ja posledni cca dva tydny zeru jak prokopnuta. Nemam vubec dost. Predtim sem jedla velmi malo. Ja to ale prikladala te zime..

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-01-22 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám spíš poslední týden problém s tím, že jsem věčně unavená a potřebuju hodně spánku než s tím, že jsem hladová 🙂

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-01-22 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško a piješ zelené nebo pražené maté? Já mám radši asi zelené, ale nedávno jsem si zkusila koupit pražené a taky není špatné.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-22 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Nepražené… 🙂

Ikona diskutujiciho Milan 2016-01-22 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, sleduj také geomagnetickou bouři, ze dne 21 na 22. byla až G3! … se pak nedivím jak jsme všichni kolem mne unavení, utahaní, ospalí, bez nálady…

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-01-22 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem dneska slyšela v rádiu, že na Ameriku se řítí nějaká sněhová bouře, která prý bude největší za posledních… nevím kolik let… Že jim během dne napadne půl metru sněhu a že by to nejméně na tři dny mohlo ochromit infrastrukturu. A lidi už teď se tam na to připravují jako na dobu ledovou. Že by konečně ty symbolické tři dny tmy? Ale kdo ví co jsem slyšela. Přesné znění zprávy si stejné nepamatuju, tak nechci mystifikovat.

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-22 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  V páse kde má byť búrka býva moja dcéra. Nič také teraz po skype nehovorila. – Ono sú miesta, kde môže byť, a práve tam, kde bežne búrky bývajú, tak nebude. Je to umelé. – Tie tri dni chápem ako Drunvalo Melchizedek , link v prvej časti ledna.  Je to inak.

Ikona diskutujiciho Jarek van Ek 2016-01-23 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazil jsem na velmi zajímavou a srozumitelnou přednášku o tom, jak probíhá naše transformace, proč se lidé mění. Přednáší psycholog a herec Pjér la Šéz (pro ty, kteří ho neznají, je to přezdívka, umělecké jméno….však my jich tady na webu máme taky spoustu).

Ikona diskutujiciho moai 2016-01-23 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] [Smazaný komentář]

Ikona diskutujiciho moai 2016-01-23 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět jsem odpověděl na staré stránce, takže znovu

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-23 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Prosimtě, jak reaguješ na jiné komenty? Klikneš na to číslo vlevo nahoře? Všude se ti ukazuje smazaný komentář, ale v téhle diskuzi nic mazané nebylo.

Ikona diskutujiciho moai 2016-01-23 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Ano. Ale tohle jsem kopíroval ze strany 1.

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-23 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho VS 2016-01-23 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:Tak trochu mi to přijde jako nepochopení, nebo zmatek způsobený volbou špatných výrazů. Hlavně není žádná  absolutní láska, jde o nepodmíněnou lásku to je veliký rozdíl, ta by měla být i k sobě. Nejde o to dělat dobro jen pro druhé, to mi taky přijde nepochopené a z toho možná vychází sluníčkáři, jde o to tvořit. Tvořit tak abych druhému neškodil, protože to nikam nevede a to když se naučím, budu vlastně tvořit dobru pro druhé, takže ne se obětovat ale nezištně pomáhat, tím si zachovat svoje Já, které prostě je a vždy bude. Samozřejmě je vždy protipól, tedy zápor a klad, jenže naším úkolem je být v rovnováze, pokud je někdo moc v plusu bude někde moc mínus. Pokud se tedy nemýlím, pochopením principu nepodmíněnosti se vše vyváží a zápor si nevytvoříme. Pokud si tedy přeješ zápor ta si ho prožívej, v tom ti nikdo nebude bránit, ale je přeci příjemnější žít v kladu. Takhle nějak tomu rozumím já 🙂

Ikona diskutujiciho moai 2016-01-23 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: No nejsem si jistý kdo z nás dvou nepochopil. Moje reakce byla na (169). Hlavně na první větu. Dále je podle mne nejdůležitější ze všeho Cesta a její směr. A terminologii má každý jinou. Věty se cítí, ne čtou…

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-01-23 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Fakty od Lemi 2016-01-23 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Heskééé :D :D

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-01-23 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto se sem asi nehodí, ale ke konci časů se dějí různé věci. http://www.nwoo.org/2016/01/22/kdo-zabiji-lecitele-a-proc/

Ikona diskutujiciho Depe 2016-01-23 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U me v poslednich dnech pocit maleho hladu, jim jen 2x denne. Unava bych rekla lepsi. Dite ji malo, zacalo si samo rikat, ze by jeste spalo (coz je zazrak slyset. Od narozeni je slovo "spat ci unava" nemozno vyslovit.

Ikona diskutujiciho Viktor 2016-01-24 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nárůst o 250 000? tak to je hustý já měl v sobotu průjem a myslel jsem, že to bylo konopnou vlákninou co jsem měl na snídani :D ale bylo jí jen trocha teď mi to dává větší smysl.

Ikona diskutujiciho VS 2016-01-24 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:Aha chápu něco jako "řekl jsem pět, ale myslel jsem deset". Pokud, ale máte svoji terminologii, nebudete pochopen, z mé strany nešlo o útok, spíš právě o úpravu myšlenky a je vaším právem ji nepřijmout a máte naprostou pravdu o pocitech

Ikona diskutujiciho Zina 2016-01-24 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, s mužem mám to samé. Jakmile vyslovím něco na téma transformace či čehokoliv ezoterického, je to jako když píchne do vosího hnízda. Nesnese jakékoliv informace jen slyšet, natož přijímat. Nevím, co s tím, je to jako když valíte před sebou obrovský balvan, který vám brání jít svobodnou cestou. Jinak je s ním vše v pořádku, jen toto téma opravdu nesnese. :-(

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-24 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Depe 2016-01-24 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2016-01-24 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se zeptat, kolik těch levelů je celkem, když poslední měření ukazuje level 193? Existuje nějaká hranice?

Ikona diskutujiciho VS 2016-01-24 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[52]:Mě v tomhle ohledu pomáhá, změnit téma na sci-fi, Muži jsou v tomhle ohledu přístupnější a dá se přejít na možnost existence mimozemských bytostí. Většinou všichni připustí, že v nekonečném vesmíru, nemůžeme být jediní.

Ikona diskutujiciho Lechaim 2016-01-24 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[55]:Levelů je 995

Ikona diskutujiciho Tomáš 2016-01-24 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[55]: neexistuje.Asi je zbytečné to sledovat.

Ikona diskutujiciho Iruš 2016-01-24 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[52]:Mela jsem to podobne s muzem.Ted se ale neco zlomilo.Muj muz chce dokonce do koupele i bylinky :)Je pravda,ze s nim na tema transformace nediskutuju.Jen tak si ledabyle jako do prostoru povidam o tom nahlas.Nemirim s tim na nej,ale mimo nej.Nenutim ho do rozhovoru.On ma pak cas v klidu si z toho vzit co potrebuje.Tu nahle koukam,jak se meni.Je to uzasne!Driv stravil spousty casu divanim se na valecne filmy a ted najednou se mnou kouka na filmy o prirode.Dekuju Bohu za tu zmenu.

Ikona diskutujiciho Iruš 2016-01-24 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak dnes lidi u vas?U mne dnes velka unava,paleni oci,ospalost.Ale jinak dobra nalada 🙂

Ikona diskutujiciho Milena 2016-01-25 06:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevim, ale dnesni noc byla nejaka divna. Budila jsem se kazdou chvili, mela jsem pocit, ze se neco deje s casem. Videla jsem to jinym videnim jako natahovani a smrstovani. Da se to tezko popsat. Muj muz po probuzeni povidal, ze celou noc spal blbe. On je jinak velkej spac, tak nevim. A taky mne kolem druhe a treti hodiny rano zacalo busit srdce. Hodne neprijemny pocit, ale byla jsem klidna.

Ikona diskutujiciho Sarkita 2016-01-25 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: [52]: Potvrzuji, že s mužem, se kterým si jinak rozumíme a nemáme konflikty,tak téma na cokoliv, co je mimo racionalitu, je nemožné probírat, nebo rozhovor velice záhy skončí. Pro něj je vnímání světa racionální, svět je chaos a vše náhodné, vše řídí mozek (i chemii lásky – ještě, že už jsem si vše pročistila, jinak bych toto nedávala :)) ), nevěří ani na duši… No 🙂 Bude to zajímavé. Zjistila jsem, že před nim nemohu zpívat, jako vůbec, tak jsem si ten problém rozebrala a čistila a včera jsem si před nim broukala furt, protože mám potřebu si furt zpívat nějaké svoje vymyšlenosti, ale kdo ví, odkud to pramení? Dělá mi to dobře, dokonce to jede v hlavě i v noci. Otevřu oči a ta melodie jede. Slova jsou nějaká záhadná, jak nějaký starý zapomenutý jazyk 🙂 Nevim. Doufám, že i tito muži se proberou. Znám i takového, který je plně vědomý…pravda, je mu 25 nebo 26 jenom. Každý tam holt máme svoje vrstvy a každý hrajeme nějakou roli. Snažim se už nehrát, ale to bych musela vypadnout ze systému úplně – neplatit soc. a zdrav. atd., neposílat dítě do školy (i když chodí na waldorf.)… neplatit hypotéku… Je to veselé. 🙂

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-01-25 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[62]:Mám nyní v oblibě se ptát: Víš, co nyní dělá tvá slinivka, ledviny, co se odehrává za procesy ve svalech? Následuje nechápavý výraz a následně se začne projevovat dotčené EGO. Reakce jsou prakticky stejné, máme stejné programy. Pak dávám další: Jak chceš cokoli řídit a ovládat, když neovládáš to, co máš nejblíže? Po této otázce je EGO doslova devastováno a následuje většinou hysterický úprk s nadávkami. Jaksi si tyto věci neuvědomujeme a nikdo nemá zájem, abychom si je uvědomovali. Docela si umím představit Ježíše a jemu podobné, když jen oznamoval spícím prosté fakta o realitě. Kolik takových „bláznů asi je v blázinci?

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-01-25 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední týden velmi špatně usínám, večer píská v levém uchu jak u tryskového motoru. Začínají se ozývat zuby s působením až do hlavy.

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-25 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-25 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[63]:  A na co taky chtít ovládat hladké svalstvo? Je dělané konstruktivní silou Vesmíru dokonale a pokud ho nenarušíme, není tam co ovládat. Vždyť to tělo je chytřejší a moudřejší než my :D

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-01-25 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte 🙂

Ikona diskutujiciho zimnku 2016-01-25 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[66]: Mám to jako pomůcku. Vydáváme "soudy" o všem a na vše. Přitom netušíme nic o sobě a okolí. Jen nabourat to myšlení. K číslu příspěvků se to hodí "66". Točí nám " Avatara", přitom jsme to my.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek