Transformace / Listopad 2015

1.11.2015 v Spiritualita 120

Transformační okénko pro Listopad 2015

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Říjen najdete ZDE

31.10. 2015

Dnešní energie je o 1547% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 129.

1.11. 2015

Dnešní energie je o 32 432 432% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 131.

Nedávno mě překvapilo, že někdo psal do diskuze, že se budí každou noc kolem čtvrté hodiny. To je přesně už týden můj problém, akorát že já pak už neusnu, což je mnohem horší. Kdo ještě má tento příznak?

Postup energie Bovis po levelech vypadá dnes takto:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/ziel111.png


2.11. 2015

Dnešní energie je o 436% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 133.

Nakonec se ukazuje, že probouzení se kolem 4. hodiny ranní je buď transformační projev, nebo na nás něco vysílají z antén mobilních telefonů, možná nový pokus s ovládajícími frekvencemi. Není totiž možné, abychom se v takovém množství shodovali na stejném čase, mnozí mají také problém poté znova usnout!

Mobilní antény však mohu spíše vyloučit, zkoušela jsem 4 dny po sobě spát se zařízením na odrušení všech signálů a na to buzení vůbec neměl vliv, podle mě to bude spíš Bovis.

Co se týče mých problémů s nespavostí, vysadila jsem hořčík v domnění, že už musím být předávkovaná, protože se mi vypnul pocit unavenosti, který všechno velice zhoršoval a navíc mi cukání začalo i přesto, že jsem hořčík brala bez vynechání. Prostě přestal zabírat.

Pak jsem po extrémní noci se třemi hodinami spánku šla spát v 10 a teď se to mění. Jednak po vysazení hořčíku jsem unavená naprosto strašně, protože jsem týden nespala a z únavy se mi oslabil imunitní systém. Ve čtvrtek mě bolely mandle, nějak jsem to stáhla zázvorem, ale v sobotu jak jsem byla nakřáplá, pak jsem stála venku v chladu po přednášce a nachladila jsem se, takže jsem ještě o to víc unavená. Tak jsem šla spát 2x v 10 a poslední dva dny jsem šla spát už v půl desáté, protože jsem do desíti prostě nevydržela. A opravdu tak brzo usnu.

Zároveň mě opouští syndrom neklidných končetin. Cuknutí nervu je velice slabé, cukne třeba 2-3x v konečku prstu a pak usnu. Ve čtyři ráno se pořád budím, i dneska, ale po vysazení hořčíku jsem teď poslední dvě noci usnula, takže jsem se vyspala. Dneska jsem se probudila v sedm ráno, naspala jsem asi něco přes 8 hodin a zmocňuje se mě optimismus, že se snad konečně dostávám k vyřešení toho problému.

Večerní dodatek: Tomáš marný mě varoval před našimi podivnými příznaky, že ještě existuje jiné vysvětlení, než pouze Bovis. Nabízím trochu jiný pohled na věc, a to je článek z orgo-netu, který píše, že nad Amerikou probírá dlouhodobě pokus sprejování lithia ve směsi chemtrails. Vzhledem k tomu že se jedná o dlouhodobý pokus, není asi těžké si uvědomit, že to v Česku klidně už mohli udělat také a že jsme možná otrávení lithiem.

Cituji, jak vypadají příznaky otravy lithiem z chemtrails:

Symptomy vystavení lithiu
Lithum je především látkou nebezpečnou v těhotenství – i ve velmi malých dávkách způsobuje defekty novorozenců, zejména srdeční. Rovněž přechází do mateřského mléka a škodí dítěti.

I když mnohé weby, které varují před lithiem, dělí symptomy na běžné vedlejší účinky a nebezpečné vedlejší účinky, jde o pouhé stupňování účinků. Toxická dávka je malá a každou osobu postihne jinak. Pro některé jedince je i nejmenší dávka lithia vysoce oslabující, a někteří lidé mohou reagovat alergicky. Na předávkování či alergickou reakci neexistuje protijed.

Seznam účinků lithia:

 • Především – letargie. Člověk se cítí těžký a zdrogovaný.
 • Žízeň. Člověk se velmi rychle dehydruje, zejména při přehřátí. Dychtíte po soli.
 • Trávicí problémy, průjem i zácpa.
 • Náhlý nárůst váhy.
 • Bolesti svalů a kloubů.
 • Cukáni rukou a hlavy, někdy celého těla.
 • Ztráta chuti k jídlu. Jídlo nemá žádnou chuť.
 • Mumlavá řeč, rozmazané vidění.
 • Zmatenost, halucinace.
 • Falešná struma (vypadá jako špatná funkce štítné žlázy, ale není to.)
 • Impotence.
 • Endokrinní rozvrat, způsobující velmi silnou menstruaci. Může být zvětšený žaludek, což vypadá jako těhotenství.
 • Bolest ledvin – ledvinové buňky se stávají dysfunkčními.
 • Akné, bolavé vyrážky na kůži a spáleniny od slunce.
 • Padání vlasů.

Zde jsou aspoň dva odkazy na symptomy požití lithia, je jich mnohem a mnohem více.
http://www.everydayhealth.com http://en.wikipedia.org/wiki/lithium.com

Celý článek na orgo-netu s podrobnostmi si přečtěte tady: http://www.orgo-net.blogspot.cz/2015/11/soucasne-geoinzenyrske-pokusy-s-lithiem.html

Pokud máte příznaky, které se podezřele shodují s popisem, nasaďte si okamžitě detox na těžké kovy. Vyrábí se na to i homeopatika, například firma Joalis je má…. já si už nasadila silný širokospektrální detox tak před týdnem ale vynechala jsem ho, tak musím být teď poctivější. Je lepší preventivně se vyčistit, než pak muset řešt problémy.

3.11. 2015

Dnešní energie je o 1049% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 135.

Děkuji čtenářce BE za poslání ruského článku o tom, jak se teď vyvíjí supervulkán pod Yellowstones park, o kterém jsem už v transformačním okénku několikrát psala. Nemusíte umět azbuku, článek obsahuje velice vypovídající obrázky rozpraskané země, na několika místech už vytéká láva!

http://dictat.net/mega-vulkan-jeloustoun-tresnul-nachalo-apokalipsisa

A další překlad čtenářů, který by vám neměl utéct:

,,Pozrela som na menu na stránke umeria,tam je tag Event a budúcnosť. Prečítali ste si niekto túto informáciu ? = 15 dní temnoty na Zemi. Prečo sa o tom nehovorí?” BE

,,Preklad z anglictiny.. ten se tyka 15 dni temnoty.. Astronomove z NASA prohlasili, ze od 15 listopadu do 30 listopadu 2015 bude svet v 15 denni temnote. Tento listopadpvy blackout bude pry zpusoben astronomickou udalosti mezi Venusi a Jupiterem.. Tahle udalost zpusobi obrovskou explozi na slunci.. efekt, ktery to bude mit na Zemi, je zvyseni teploty o 6-8 stupnu..n o muzeme si pry predstavovat, co se asi za tech 15 dni stane.” Neytiri

4.11. 2015

Dnešní energie je o 280% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 135.

Zajímavý příspěvek čtenáře:

,,Jen tak pro zajímavost, mezi 10. a 15. listopadem dosáhneme 144. levelu Bovisu…možná ony děje nechápou astronomové v této souvislosti.
Stále mi vrtá hlavou ten matematický nesmysl procentuálního růstu energií a skoků v levelech. My to řešíme školskou lineární matematikou. Jako vysvětlení by mohlo být, že se to neděje lineárně po rovné ose, ale po jakési křivce pro mě komplikovaných i lehce vratných směrů, něco jako královský řez Finnabociho. Procentuální nárůsty mohou být rozdílně vnímány – námi, kteří nejsme rozumově přizpůsobeni na pochopení proudění energií mimo prostor 3D a vyspělejší civilizací, pro kterou je chápání složitých prostorů a proudění energií v nich přirozenou realitou.
Vím, že to zní jako scifi, ale nepřijde mi to příliš vzdálené od myšlenek Einsteina, nebo některých současných fyziků, teorie strun apod..” Jarek Van Ek

,,Nejsem němčinář, tak si to překládám jen zhruba. Ale na stránkách Praxis mají v odkazu na Anu podrobnější vysvětlení k měřením.V dovětku uvádějí, že na měření a popis/znázornění tak razantního nárůstu energií by byla potřebná nová forma matematiky. Že matematika 3. dimenze není schopna vibrace 5. dimenze přiměřeně popsat.” Mia

Je pravda, že to co se učíme ve škole je úplně jiná matematika, než ta která se učí v zasvěcených kruzích, tzv. správná”. Nás ve škole učí pozměněnou, vykastrovanou matematiku. Takovou, se kterou člověk nic neobjeví, která je pro systém bezpečná… Když jsem měla v minulosti možnost do té správné nahlédnout, dost jsem hleděla na ty rozdíly. Kompletně jiné pojetí všeho…

Nepohybuju se v číslech, pro mě jsou důležité jiné věci, to že cítím tělem i duší změnu, zvyšující se energie. Čísla jsou jen pomůcka, o kterou se dá dobře opřít, pomůcka na kterou se dobře kouká, která člověka lépe zorientuje, ale jak se to počítá, proč se to tak počítá… to nechávám koňovi, ten má větší hlavu. 🙂

Na level 144 jsem osobně velice zvědavá. Je řada lidí, která se domnívá, že na magické hranici 144 se něco velkého stane. Jenom doufám, že to není doslova podle 144 000 světelných bytostí inkarnovaných na planetě Zemi, protože to bychom museli čekat do levelu 144 000 a toho se možná ani nedožijeme! 😀 – No, nebudu malovat čertíky na zeď.

Aktuální postup energie Bovis po levelech vypadá k dnešnímu dni následovně:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/zielnaeherr04.png

Jen tak pro zajímavost, o ,,Bovisácké okénko” je v poslední době velký zájem. Ne že by nebyl i předtím, ale počet stálých čtenářů se stále navyšuje. Jenom včera si listopadové okénko rozkliklo celkem 1406 osob… Zvýšený zájem byl i o článek o Halloweenu (1000 osob)

5.11. 2015

Dnešní energie je o 5035% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 136.

Včera si listopadové transformační okénko rozkliklo 1560 osob… Tak vítám nově příchozí 🙂 Na podzim bývá vždycky nárůst návštěvnosti, ten letošní je velice příjemný, za poslední dva dny bylo na Aluška.org 4600-4500 osob… Lidé zkrátka vidí že se něco děje, a jdou po datech 🙂

6.11. 2015

Dnešní energie je o 619% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 85% z levelu 136.

7.11. 2015

Dnešní energie je o 134% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 137.

8.11. 2015

Dnešní energie je o 318% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 138.

9.11. 2015

Dnešní energie je o 179% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 35% z levelu 139.

Kurnik level 139! – Musím začít meditovat nebo tak něco, možná na 144. odvibrujem stadeto 🙂

Vypadá to, že už nás na něco připravují. Děkuji čtenářce na poslání následujícího článku (který mimojiné vzpomíná i rok 2012 a tři dny tmy, které nás údajně nakonec minuly jenom těsně… hm…to byly ty energie, co tehdy byly tak strašně silně cítit. Ale někteří jste mi přesto nadávali, že jsem vás zbytečně strašila…. NASA vás taky zbytečně strašila/straší?). Fascinuje mě, kolik předpovědí na temnotu už tu bylo a jak aktuální je to téma, i když se jakoby pořád ještě nic nestalo. Je to jenom otázka času a je jedno jestli to bude slunce, nebo se spustí EMP, aby lidi nakonec nezničili sami sebe.

NASA musela popřít fámu o blížící se sluneční smršti

Země se prý na dva týdny ponoří do naprosté tmy v důsledku obří sluneční bouře, a má se tak stát už 15. listopadu. Potvrdit to měl podle sociálních sítí americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) a vesmírnou agenturu zaplavila vlna dotazů vystrašených lidí.

Byla natolik masívní, že jinak rezervované vědce vyburcovala k vydání stanoviska, jímž se snažili uklidnit paniku: “Všechny tyto zvěsti jsou naprosto falešné,” uvedli.

“NASA v žádném případě nevydala prohlášení týkající se sedmi či čtrnácti dnů tmy v listopadu způsobené sluneční bouří,” napsal úřad. Pokud jde ovšem o nebezpečí, jimž solární bouře hrozí, nejde vůbec o divokou fantazii. “Jsou reálnou a aktuální hrozbou,” potvrdil před týdnem listu Washington Post Bill Murtagh, odpovědný činitel Bílého domu.

Prognóza samotné NASA totiž upozorňuje, že v příštích deseti letech existuje 12procentní možnost, že Zemi zasáhne zvlášť silná solární bouře. Výron sluneční koronární hmoty by Zemi vystavil prudkému příboji elektronů, vyřazena by byla elektrická a komunikační síť, radioprovoz, televizní a rozhlasové vysílání atd. Škody jen v USA by podle odhadů dosáhly dvou a více biliónů dolarů.

Hrozba už před třemi lety

Podobné hrozbě se Země vyhnula před třemi lety. Tehdy ji solární bouře díky magnetickému poli naší planety jen těsně minula. Podle expertů bychom jinak odstraňovali následky ještě dnes.

Bílý dům nové riziko solární smršti bere vážně a už zveřejnil strategii připravenosti k úderu živlu počínaje lepší předpovědí, přes reakci na pohromy a obnovu, koordinaci institucí, mezinárodní součinnost až po vzdělávání.

Největší dosud zaznamenaná událost tohoto druhu se odehrála v roce 1859. Koronární hmota byla vržena k Zemi takovou silou, že urazila 150 miliónů kilometrů za 17 hodin 40 minut místo obvyklých tří dnů.

Polární záře byla tehdy vidět i na Kubě a Havaji, telegrafní spojení selhalo, výboje zranily obsluhu, rozvody elektřiny jiskřily. Telegraf byl ale tehdy novou záležitostí.

zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/385539-nasa-musela-poprit-famu-o-blizici-se-slunecni-smrsti.html

Takto aktuálně vypadá růst energie Bovis v Googolplexech:

Článek, který dnes doporučila čtenářka, vám možná vyrazí dech: (na Aluška.org už byl, ale v ruštině. Teď ho přeložili)

Supervulkán Yellowstone praská. Začátek apokalypsy?
Začalo to, čeho se báli vědci z celého světa – super vulkán v národním parku spojených státu Yellowstone praskl. Vulkanologové to nenazývají jinak, než začátek apokalypsy.
Neuvěřitelné, to čeho se vědci tak dlouho obávali, se událo během dvou týdnu. Vlastníci místního ranče v horách Bighorn během posledního lovu objevili obrovskou prasklinu v zemní kůře. Rozsah katastrofy je velmi nepříznivý: prasklina je více než 700 metrů dlouhá a 40 metrů široká. A to je jen špička ledovce, schopného zničit celý svět.
Ve skutečnosti super vulkány představují srovnatelné nebezpečí jako meteorit, před kterým zachraňoval Bruce Willis planetu ve filmu “Armagedon”.
Kromě okamžité škody způsobené erupcí, z nichž ty nejoptimističtější odhady znamenají smazání veškerého života ze severoamerického kontinentu, celé lidstvo by čekala dlouhodobá nukleární zima způsobena obrovským uvolnění popela do stratosféry Země. I to už se stalo ne jednou. Na naší planetě s opakovanou periodičností dochází k dobám ledovým, z nichž většina přichází právě po výbuchu supervulkánu. Ale je tu plán pro zachování života…
Vědci v posledním desetiletí tuhle událost očekávali. Doktor Jean Philippe Perrillat z Národního centra pro vědecký výzkum ve Francii ještě na počátku tohoto tisíciletí provedl zkoušky a studii magmatu v Yellowstone, a poté dospěl k závěru, že sopečná činnost bude pokračovat v příštích deseti letech. A teď nadešel čas, smutné, ovšem během těch deseti let se na něčem pracovalo… V souvislosti s těmito studiemi byl vypracován plán “Renaissance”, který zahrnuje zachování života na Zemi. V rámci tohoto plánu v zvláště chráněných skladovacích zařízeních byly uchovány DNA všech žijících druhů živočichů a rostlin na naší planetě, a také jejich žijící zástupci. Dále také byly vybudovány speciální bunkry. Všechny podrobnosti plánu se uchovávají v naprostém tajemství, aby se zabránilo všeobecné panice.
Jinými slovy, vědci a politici rozhodli, že pokud je většina lidí odsouzených k zániku, je nutné zachovat alespoň některé “vyvolené” lidí, a zástupce zvířat a rostlin. To vše aby bylo možné zase obnovit Zemi po uplynutí nukleární zimy.
I na tom všem je kapka pozitiva, v tomto případě je to fakt, že vědci nikdy neměli tu možnost osobně pozorovat chování vybuchujícího supervulkánu. A proto si nejsou ani na 100% jistí, kolik času bude potřeba k přechodu do aktivní fáze erupce, stejně jako si nejsou jistí ani tím, k jakým následkům to může vést. Takže naděje, která pomohla lidstvu přežít ty nejtěžší časy, pořád přežívá v naších srdcích dodnes. Nezbývá, než doufat, že k tomuto scénáři nedojde.
Překlad: Jevhenij Grek,
Překlad: Jevhenij Grek,
Zdroj: dictat.net//mega-vulkan-jel…
www.svetkolemnas.info/…/3219-britsti-ve…
www.lajkit.cz/…/166-ohromna-cas…

zdroj: http://gloria.tv/media/WGGHJt39PkC

Dneska jsem ,,objevila” něco mimořádného, co jde absolutně mimo tématiku transformačních okének… ale když už se svět v prd*l obrací, mohlo by vám to odlehčit v makovičkách 🙂

Delfíni mají super schopnosti. Umí nabrat vzduch a pak s ním pod vodou dělat tyto kousky, asi díky jejich ultrazvuku. Neuvěřitelné!! Prý je to nějaký druh vortexu 🙂

… ale umí to i jiní mořstí savci 🙂 I velryby!

https://www.youtube.com/watch?v=y9JZ4SubOmw#t=98

10.11. 2015

Dnešní energie je o 417% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 139.

11.11. 2015

Dnešní energie je o 616% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 140.

Moje problémy s nervy se začínají spravovat. Při největších problémech jsem brala hodně dlouho koncentrovaný hořčík. Pak mi asi před 14-21 dny přestal fungovat a naopak stav zhoršoval, tak jsem ho vysadila a po pár dnech si nasadila MMS i na nachlazení. A detox i na těžké kovy , ale sem tam ho zapomenu… A vypadá to, že nervy už budou v pořádku.

Včera jsem si nedala nic, jenom heřmánek před spaním, cukla jsem lehce jenom asi 2x a jinak jsem v klidu usnula a spala. Nad ránem jsem měla i stav kdy jsem se skoro dostala do LD, to znamená že jsem byla konečně vyspaná. Nejkvalitní spánek mi totiž brání v LD i AC 🙁

Co se ale vůbec nelepší, je pravidelné buzení mezi 4-5hodinou ranní. Není žádná příčina, neprobudí mě zvuk, nemám žádnou noční můru, ani strach, žádný rušivý element, ale pokaždé se vzbudím v tuto dobu. A protože se to shoduje s problémy čtenářů, přisuzuji to buď opět energii Bovis, nebo na nás musí něco vysílat. Naštěstí už ale znova usnu v nějakém normálním časovém intervalu 🙂

Jak jste na to se spánkem vy?

12.11. 2015

Dnešní energie je o 3495% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 141.

13.11. 2015

Dnešní energie je o 696% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 97% z levelu 141.

14.11. 2015

Dnešní energie je o 1348% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 4% z levelu 143.

V nejbližších dnech (či možná i hodinách) náš čeká okamžik pravdy – a to, jestli se po dokončení levelu 144 něco stane, nebo nestane.

Mezitím nám nějak blbnou magnetometry, nebo se opravdu se zemí něco stalo: Jak uvádí prvopodstata.com, hodnoty magnetometru klesly pod nulu, i pod měřitelný bod. Sledujte modrou přímku. To znamená, že pokud je toto měření správně a nejde o poruchu přístroje, vypnul se 11. listopadu zemský magnetismus (Magnetismus je životně důležitý pro detoxikaci a regeneraci všech živých organismů na celém světě. Bez zemského magnetismu během několika dnů dochází k postupné intoxikaci organismu a živočich pomalu umírá).

http://www.prvopodstata.com/wp-content/uploads/2015/11/Sni%CC%81mek-obrazovky-2015-11-12-v-18.54.44.png

Magnetismus opět začal být měřitelný (nebo se zapnul, jak chcete) zhruba 13. listopadu, ale dnes opět klesá!

,,Magnetometr je přístroj na měření velikosti a směru magnetické indukce nebo magnetického momentu (tedy magnetizace). První magnetometr zkonstruoval německý fyzik a matematik Carl Friedrich Gauss.[1]

Při geofyzikálním průzkumu se používá na měření některé složky magnetického pole Země; často je umístěný v letadle nebo v závěse za letadlem (tzv. aeromagnetický průzkum).

V astronomii se trojosý magnetometr používá v umělých družicích a kosmických sondách na průzkum magnetosféry a tam, kde se vyžaduje orientace ostatních přístrojů na palubě vzhledem k orientaci magnetického pole.”

zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Magnetometr

Co to znamená? Dělali lidé nějaké pokusy se zemí? Je to chyba měření? Skutečně Země něco chystá? Souvisí to s levelem Bovis 144, nebo nesouvisí?

Jenomže magnetické pole zemské sleduje i německý Messteam, který zhotovil následující tabulku, kde v určeném období je Zemský magnetismus skutečně na nule, odpovídají tomu i doprovodné komentáře. Dokonce můžeme vidět, že to sláblo postupně. Avšak poskočení okolo 13. listopadu tady zakresleno není, netuším proč.

http://www.praxis-umeria.de/files/images/magno141115.png

A takto vypadá ke dni 12.11. postup energie Bovis po levelech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/zieleerreicht.png

….. ale jinak se přece vůbec nic neděje 🙂

15.11. 2015

Dnešní energie je o 6209% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 143.

16.11. 2015

Dnešní energie je o 1 327 434% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 143!

Zajímavé postřehy čtenářů, které by vám neměly uniknout….

Zvláštní pozorování včera odpoledne:

,,Dnes 16:15 hod jsem si šel zapálit. Bylo hnusně šedo, pršelo a najednou se nebe rozzářilo do červena. Všechno kolem bylo najednou světlý krásný a na severu (všude jinde zataženo) úplně nejnádhernější modrá obloha, kterou jsem v životě viděl. Intenzita světla vzrostla tak o 100 procent. Mohlo to být od červánků, ale v té chvíli mne napadlo…teď je level 144. Koukali jsme na to (5 lidí) a tak moc jsme chtěli, aby to něco znamenalo…. No a za půl hodiny se vše vrátilo kde bylo.”

– moai

k možným transformačním příznakům:

,,…tak to je vostrý…bušení srdce mám od léta….byla jsem i na EKG, vše cajk, srdce jako zvon…je to pocit, jakoby se najednou nevešlo do hrudi…mám z toho paniku…do toho se někdy objeví divný tlak v rukou, jak někdo výše psal, něco cítím v žilách…nikdy jsem tyto stavy neměla, jsem mladá a zdravá, sportuju, detoxikuju, nejím žádné prášky..”

– Coccinelle

,,Taky přispěji troškou do mlýna, ráda jsem toto okénko sledovala, ale zdá se že veškeré věci šli mimo mě krom zásadních změn které jsem nedokázala zařadit jestli zatím stojí osud nebo bovisy (Přechod na veganství a další osobní výhry + jsem našla opravdu skvělou práci a celkový pocit štěstí a sounáležitosti s planetou, menší potřeba spánku..bla bla) Jenže poslední dobou se mi párkrát stalo že se mi udělalo vyloženě zle, i když prostě fyzicky nemělo být z čeho, nikdy se mi to nestalo a když jo vím v čem jsem udělala chybu nebo čím by to mohlo být, tohle bylo náhlé prostě to na mě z ničeho nic padlo a mě se zvedl žaludek a celkově mi nebylo dobře, měla jsem pocit jako by mi na hlavu tlačila obrovská tíha, začali mě brnět ruce, no věřte myslela jsem že jsem v posledním tažení. Po pár minutách vše ustalo prostě to skončilo, zaklepala jsem si na čelo a zvesela pokračovala v práci. Tak jsem z toho jelen:-)”

– Mišpule

A něco na odlehčení, co mě dnes pro ránu úplně rozsekalo:

Tento je výborný 😀 “Pane doktore, manžel si vzal do hlavy, že je pavouk.””Buďte ráda, vychytá vám všechny mouchy.” “No jo, jenže on si vylezl na skříň s tím, že sleze jedině po vlákně, které si sám vytlačí.”

– Petr

Postup energie Bovis po levelech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/ziel16ter11.png

Mimochodem ta zelená šipka vlevo nahoře, kterou dodal Messteam do grafu k levelu 144 říká: ,,Cíl: Čisté Božské vibrace”. To vypadá, že němci už s tím počítají jako s hotovou věcí.

17.11. 2015

Dnešní energie je o 33 333 333 333 333 300 000% vyšší oproti včerejšku. (Messteam už udělal zase novou stupnici, tam je růst vyšší o 240%, ale to velké číslo se vztahuje na poměr oproti včerejšímu značení. Další postup už bude značen podle nové stupnice, pochopitelně.) Aktuálně jsme na 92% z levelu 143!

Předtím to skočilo snad každý den klidně o level – dva, ale teď, zrovna když čekáme zvědaví a napjatí jestli něco bude na levelu 144, tak se to zpomalilo 🙂 Napínají nás.

Mimochodem i když zítra už asi bude značení na levelu 144, jestě nehažte flintu do žita že ,,se zase nic neděje”, protože tam ještě nebudeme. 92% z levelu 143 znamená, že ještě chybí 8% k jeho dokončení. Takže teď jsme téměř splnili level 143 a level 144 teprve nakousnem.

18.11. 2015

Dnešní energie je o 1600% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 144!

19.11. 2015

Dnešní energie je o 373% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 69% z levelu 144!

20.11. 2015

Dnešní energie je o 6034% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 144!

Messteam nám ve svém velkém očkeávání píše, abychom byli čistí a připraveni na velkou oslavu. Zbývá pouhých 10% k dokončení magického levelu 144.

Jak už jsem psala předtím, magnetické pole Zemské něco chystá, velice se utišilo a jeho hodnoty se pohybují už několik dnů kolem nuly! Viz. následující graf:

Postup energie Bovis po levelech:

Jednu věc ale nevím, jestli až dokončíme level 144, ukončí Messteam sledování. Vypadá to totiž, že s tím počítají jako s konečnou hranicí….. ????

21.11. 2015

Dnešní energie je o 531% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 145!

Mno, level 144 proběhnul a jsme stále tam, kde jsme byli. Celkem se mi ten optimistický scénář hodil, hlavně kvůli evropskému problému armády ,,uprchlíků” co je tady kvůli rozpoutání občanské války…. asi se s tím nakonec budeme muset popasovat. Naštěstí máme Putina a ruskou technologii, ten řekl, že nás nenechá…

Messteam nám k dnešnímu dni vzkazuje, že level 144 byl dokončen dnes v 6 hodin ráno. ,,Zrození právě začalo a stává se stále více viditelné i navenek…”

Kdo je zklamaný ať zvedne ruku…. a s reklamací se mám postavit do fronty kam??? 😀

Mezitím magnetické pole zemské pořád nenaskočilo, tato fáze je opravdu podivná. Zajímalo by mě jestli je to pro nás dobře nebo špatně…

22.11. 2015

Dnešní energie je o 606% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 45% z levelu 145!

23.11. 2015

Dnešní energie je o 5173% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 54% z levelu 145!

24.11. 2015

Dnešní energie je o 8022% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 75% z levelu 145!

25.11. 2015

Dnešní energie je o 25 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 85% z levelu 145!

26.11. 2015

Dnešní energie je o 5 555 556% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 146!

Postup energie po levelech:

27.11. 2015

Dnešní energie je o 133% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 146!

28.11. 2015

Dnešní energie je o 143% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 146!

29.11. 2015

Dnešní energie je o 191% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 148!

Snažím se teď na konci měsíce šetřit znaky a nevykecávat se, aby mi vyšlo místo. Ale na prosinec mám už teď připravený zajímavý postřeh.

30.11. 2015

Dnešní energie je o 494% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 150!

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-21 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[273]: Černé díry neexistují, to je známá věc.. ale lidi mají pohádky rádi 🙂

Ikona diskutujiciho Iruš 2015-11-21 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted uz druhy den mam problem sedet u PC.Jako kdyby me to vysavalo.I kdyz je venku 1 stupen,sla jsem odpoledne hrabat listi.Trochu padal i snih.Pak jsem vykurovala cely dum,dle navodu od Alusky.

Ikona diskutujiciho Mišpule 2015-11-21 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připadá mi že dokavaď to pole nenaskočí tak to snad ani nedostanu:-D, jinak já dnes postřehla změnu, šla jsem spát kolem dvanácté a probudila se vyspaná přesně v 6 hodin ráno, a to jsem byla takový spáč, od přechodu na veganství jsem začAla vStávat v 7 a teď ještě o hodinu dřív..Za chvilku budu vstávat ve 4 nebo co:-D

Ikona diskutujiciho Tomáš 2015-11-21 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

http://www.n3kl.org/sun/images/noaa_mag_3d.gif? Podle tohoto je magneticke pole aktivni.

Ikona diskutujiciho mira 2015-11-21 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[275]:pozor na vykuřování vonnýma tyčinkami.Je to karcinogenní svinstvo,možný vznik rakoviny.Taktéž svíčky.Nejvíc umírající na rakovinu jsou pobývači v kostelech,nemluvě o farářích,ti to čuchaj nejvíc

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-11-21 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[266]:Díky bratře :-)

Ikona diskutujiciho sladkymesic 2015-11-21 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviděla bych to tak černě. Jak všichni víme, nic není instantní, sice jsem trochu zklamaná, že se zázrak nekonal, ale na druhou stranu cítím, že je to tak dobře. Energie nikam nezmizely, jsou tu pořád, a budou nám pomáhat dál 🙂 Všichni jsme zaznamenali jisté změny a jsem si jistá, že se to bude dál vyvíjet dobrým směrem 🙂

Ikona diskutujiciho Iruš 2015-11-21 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdepak,vykuruju pryskyrici-kadidlo,myrha :-).Ale pak se musi fakt hodne dlouho vetrat.

Ikona diskutujiciho Juli 2015-11-21 22:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[259]: Dcerku šikanují, protože Ty, šikanuješ chodce na přechodu, způsobuješ jí to Ty, když si myslíš, že znáš přecházení lépe, nežli druzí. Ta dívka, co ji šikanuje, dělá to samé,jako Ty,  také si myslí, že něco ví lépe. Přestane s tím, když se dokážeš povznést nad moralizováním lidí na přechodu a začneš je vnímat jako živé, myslící bytosti…

Ikona diskutujiciho moai 2015-11-22 00:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[282]: Myslící?? Šikanuje?? :-))

Ikona diskutujiciho moai 2015-11-22 00:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Téma: Lidská blbost

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-11-22 01:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Zrození právě začalo a stává se stále více viditelné i navenek…"

Ikona diskutujiciho R... 2015-11-22 05:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si osobně myslím jednu věc. Nikdo z vás ani Ty Alue na vlastní oči ten přístroj na měření energií(bovisů) neviděl. Navíc aj kdyby viděl tak těžko by mohl říct,že to 100% funguje, když ho vlastnoručně nesestrojil.Nebo se nepodílel na tomto výzkumu. Takže to může být klidně fikce jako už mnoho falešných proroctví co v minulosti prošlo bez následků. Každý kdo má nějaké problémy tak by si měl uvědomit z čeho pochází a ne je připisovat něčemu co třeba vůbec neexistuje. Ty problémy je třeba řešit a ne si myslet, že odletí na planetu Blahoslavii jako Homer Simpson.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-11-22 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[282]: to je preci nesmysl, dcerka nemuze pocitovat nasledky konani sve matky :-)

Ikona diskutujiciho Karloon 2015-11-22 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[201]::Také se podělím o svůj sen o transformaci.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-22 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[282]: ano, súhlasím s výkladom.

Ikona diskutujiciho :) 2015-11-22 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

uz ste prevybrovali akorat si to musi kazdy uvedomit neni to o tom ze se to proste stane az tak moc jak o tom co delate a co dokazete zmenit abyste to citili a poznali vyreste si problemy co vas trapi a budte stastni kazdy bezte po svoji ceste dal abyste stastni byly myslim ze alusce tohle uz doslo a proto to nehroti a jde proste dal uprimne sem taky cekal neco jineho ale je to tak jak ma byt omlouvam se za diakritiku a chyby pocitac uz se hrouti casteji a casteji

Ikona diskutujiciho Raja 2015-11-22 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny) A protože jsem taky mírně zklamaná,nedá mi to a vkládám odkaz na dokumentární film.. Energie pomáhají, ale změnit nás musíme sami.. https://youtu.be/jjjRkyIxYaQ

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-22 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[286]: ,,R", ty o mém životě víš jenom to, co na internet sama napíšu. Takže bych na tvém místě určitě nezkoušela odhadovat NIC na téma ,,Co už Alue viděla, neviděla, co ví nebo neví…" Já vím co už jsem viděla a na internet vám napíšu jenom to, co uznám za vhodné.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-22 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[286]: Keď švacly isté schopnosti /po údesnom trápení/ môjmu známenu "na hlavu" a zistilo sa, že je úplne normálny, poslali ho do výskumného centra fyz. vied, na meranie akýmsi prístrojom jeho vibrácií. To snáď aj ty  R. uznáš, že je možné. Namerali, potvrdili výšku, a išiel domov. Od toho času lieči asi 30 rokov ľudí. A vraví, "ja toľko antenka". – takže, BOvisy sú všadeprítomné, a keď namerali človeku, namerajú, zemi, vode, vetru ,  kameňu i pivu, strachu i láske. Každý z nás objavuje v sebe ako na tom je. Niektorí to vedia celkom presne.

Ikona diskutujiciho R... 2015-11-22 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-22 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[294]: Proč bych se měla ,,povznášet", ty jsi svůj komentář myslel jako útok? Já ho tak nepochopila. Jenom normálně reaguji na to co jsi napsal. Komentuješ mě osobně, tak ti normálně osobně odpovídám.

Ikona diskutujiciho Juli 2015-11-22 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[283]:Ahoj Moai, pracuji u týraných dětí v jednom často zveřejňovaném zařízení, právě Ti i odtud píši. Mám letité zkušenosti s dětmi. Jsou to nádherné bytosti, do kterých otiskujeme své nepochopené myšlenky, nezvládnuté strachy a ždibec lásky. Když si Df myslí, že ostatní lidé se neumí chovat na přechodu, jednou psal asi,že se neumí chovat v lese, tak posuzuje a soudí, tím si podepisuje ortel, že se dostane do situace, která by mu ukázala, že jakékoli posuzování je namířené proti sobě samému. Neodsuzuji Df, chová se tak spousta "poctivých" spících lidí. Bovisy tohle však roztaví, jako taje sníh a otci Školastikové mají odzvoněno.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-11-22 23:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem jak pod práškama, neskutečně mi plyne čas. Mám pocit, že den má tak deset hodin. Něco se mnou děje, cítím tlaky v hlavě, píská mi v levém uchu dost intenzivně. Problémy se spánkem, v noci se budím.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-11-23 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes se to třese přímo v Yellowstone.

Ikona diskutujiciho Sarkita 2015-11-23 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[297]: S Vámi vždy souzním. Jak to umíte dobře popsat 🙂 Děkuji.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-23 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[296]: Som dosť kritická, ani nie tak na správanie ľudí, ale napr. na to ako sú oblečení, dráždí ma nevkus, že sú tlustí, … jj dostala som do vienku estetickú potrebu :-) V tomto roku v jari som zas bola ako parný válec. Zároveň som sa stávala útočnou sama k sebe. Začala som sa pozorovať, premýšľať.  Pochopila som, že nesúď, nebudeš súdený. Bič sa zmenil na bičík, a ten ma vcelku počúva.

Ikona diskutujiciho Ferko 2015-11-23 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vie niekto preložiť "Schwankungen im erdmagnetfeld" (text v grafe magnetického poľa)?

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-23 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niečo ku spaní…

Ikona diskutujiciho Jana 2015-11-23 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte všem, už asi třetí den mě neskutečně bolí hlava, na štítce a pískání v uších je děsivé …… a jak čtu tak nejsem sama 🙂 Tak vydržet a bude určitě líp – všechny zdraví Jana

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-23 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[301]: Možné to je, taky mě to upřímně řečeno už napadlo… asi bude lepší sledovat ten jiný zdroj a na tenhle podivný graf meessteamu se vyprdnout.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-23 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[301]: Myslí ti to… :-)

Ikona diskutujiciho Df 2015-11-23 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[282]: Díky za rozbor, ale je zcela mylný. Víš Ty vůbec  Juli kolikrát za rok jdu přes přechod pro chodce za rok? Pokud půjdeme letos na Novoroční ohňostroj půjdu  celkem sedmkrát v roce. V příštím roce to bude ještě míň protože již přestanu chodit do pekařského krámku když zapomenu svačinu a nebo naopak sem v práci neplánovaně déle a chybí druhá sváča. Na město jinak nemám důvod chodit, technické obchody tam nejsou a očumovat něco jen tak je ztráta času. Takže, si myslím, že Tvůj rozsudek je neadekvátní. Přes přechody jezdím jako řidič a s pouštěním chodců problém nemám, jen hňupi kteří se hrnou proti ostatním potřebují zavyučenou a to si určitě nenechám ujít až zas někdy po přechodu půjdu, samože, žen se to netýká, takový balvan nejsem abych narazil i do nich. Kdo je nečinný vůči nešvarům, sám nešvar páchá. Nelze zalézt do kouta a myslet si, že to přejde a napraví se to samo. Brzy toho budeme všichni svědky pokud se jako národ nesemkneme a mě přijde, že nesemkneme.

Ikona diskutujiciho Df 2015-11-23 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[296]: Zase si dovolím oponovat, žádný ortel si nepodepisuji a jak uvidím špatnost, půjdu po ní jak po uzeným, fakt se vykašli na tento přístup. Před lety (cca 25 let) mě napadlo 5 cikánů, jen tak. Jako z udělání šli dva slušní Skini okolo a bylo po šarvátce. Už Tě slyším jak říkáš, že jsem si to vysloužil svým přístupem. To mám někoho nechat příště mlátit a jít okolo jen tak a říct si že "vše je dobré"? Hele táhne mi na padesátku, ale vždycky bližnímu pomůžu a rozpráším každý nešvar. A věřím, že mi někdo přijde napomoc až to budu potřebovat.

Ikona diskutujiciho Df 2015-11-23 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[300]: Paní BE, to bych do Vás neřekl, plácáte docela nesmysly, ať si každý chodí oblečený jak chce ať tlustý či hubený je jeho volba či zdravotní dispozice a tím zase jeho volba a dá se to změnit. Mě teď vyloženě baví chodit jako vandrák či pobuda. Začal sem spouštět zase dlouhý vlas a jsem nadmíru spokojený. Posuzovat dle zevnějšku je docela přízemní a to už jsme zde měli za komančů.

Ikona diskutujiciho Raja 2015-11-23 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[302]: To je velmi zajímavé) Já zase četla, že lidé původně fungovali v 48 hodinovém režimu. A například speleologové, kteří zůstávají dlouho po tmě záměrně bez časomíry na něj spontánně najíždějí, a vskutku spí tímto způsobem)

Ikona diskutujiciho Neytiri 2015-11-23 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Neytiri 2015-11-23 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-11-23 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že magnetické pole nemôže byť nulové, to by nás asi usmažilo slnečné a kozmické žiarenie. Ale postupne slabne. Magnetické pole Zeme za posledné dve storočia zoslablo o 15%. Asi sa blíži prepólovanie Zeme.

Ikona diskutujiciho Df 2015-11-24 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[309]: No, mám už teď za sebu několik slivovic, ale najděte si "Moutain Bucegi" a tam zjistíš, že naše historie je úplně někde jinde. Stačí zadat "Bucegi" ono toho vyleze dost. A nejlepší je monoatomické zlato, které tam našli, které způsobí pod určitou frekvencí obnovu buněk… dlouhověkost. Z mého hlediska elektrotechninika je to reálné.

Ikona diskutujiciho Juli 2015-11-24 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[307]: Nevím, sluníčkář nejsem, jen pracuji celý život s dětmi a vím, že jsou to naši nejlepší léčitelé. V těchto Tvých příspěvcích vystupuješ, jako neústupný a tahle vlastnost nemá s transformací nic společného…

Ikona diskutujiciho VS 2015-11-24 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[310]:Přečtěte si Cobru, co říká o události, řekl bych, že to hodně souvisí se Sýrií a IS. Na druhé straně se bere velký ohled na neprobuzené, vše raději pomalu, než chaos. Určitě se něco blíží a čas se zkracuje

Ikona diskutujiciho mira 2015-11-24 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[314]:Já bych to tak nechal,každý to má daný.Někdo je tvrďák a nedá se,jiný je zase piškot.Já sem Kozoroh.Nechci sem tahat IQ skoro 150,ale jsem hodně odolný.15 let jsem nebyl u lékaře,nejsem žádný chcípák,a to mi teď bude 56.Dělám psychickou i těžkou práci.Mám za to tolik co ministr.Dělám v mrazu i bez rukavic,jdu za svým cílem.Když někdo řekne,že dělá,tak musí dělat minimálně jako já.Jinak to jsou kecy u kávy.Chytrý se nad tímto zamyslí a zrekapituluje svoji minulost a co by měl dělat lépe.Ten druhý typ zjistí,že je jaksi v životě nedoceněn a bude křičet na všechny strany.Až si ráno koupíte rohlíky,tak je to právě třeba od průbojného,neústupného,který se nedá…

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-24 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[308]: .. Vy ste pane DF fyzik – ja estét.

Ikona diskutujiciho svoboda 2015-11-24 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue.mysl je poklad a tento poklad se ochrání i ,ochrání se ruka tajemství……

Ikona diskutujiciho Df 2015-11-24 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[314]: Ano sem neústupný a věřím, že Ty při své práci musíš být také neústupná, jinak bys pro týrané děti nic nevymohla a nic nezměnila. Naštěstí Ti to asi nezasahuje do rodinného života. S transformací to nemá nic společného přec. Tak nestřílejme do vlastních řad a podejme si ruce.

Ikona diskutujiciho mija 2015-11-24 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

po 2 věčných měsících stresu, různých  divných fyzických potížích, paranoi, paniky a nepříjemném pocitu, že nejsem při zemi, se mi vrátila neuvěřitelná (především na mé poměry příliš společenská) nálada.. už jsem se cítila jako blázen.))

Ikona diskutujiciho Mia 2015-11-24 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[312]: Zkuste se podívat sem: http://www.praxis-umeria.de/event-und-zukunft.html hned pod mapkama Země je text s obrázkama a na třetím seshora je znázorněna podoba současného a zřejmě budoucího magnetického pole. Odstavec se jmenuje Was passiert mit der Menschheit während des Polsprungs? čili se skutečně uvažuje o přepólování, pokud tomu tedy dobře rozumím. Ozývá se to v současnosti i z jiných zdrojů nezávislých na Praxis.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-25 00:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[319]:  Chlape, to ty si zobral "kalašnikov" a strielal, písal, že ľudia sú hňupi a my tu píšeme pi..ny.  Sám si sa odstrelil.

Ikona diskutujiciho VS 2015-11-25 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[316]:Mohl bych se zeptat na ten cíl. Je to kvůli penězům? To by byla klasická ukázka oběti, ale zase při takovém IQ mi to nedává smysl. Něco podobného jsem žil, ale to není to pravé, si myslím. Hodně jsem na tohle téma uvažoval, cosi řeknete na smrtelné posteli, dřel jsem jako kůň, nebo jsem si prožil krásný život plný lásky, nebo jak by se měl vlastně prožít takový život

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek