Transformace / Říjen 2015 (2.díl)

21.10.2015 v Spiritualita 90

Transformační okénko pro Říjen 2015 – 2.díl

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Září najdete ZDE

20.10. 2015

Kvůli délce předešlého článku jsem musela založit nové okénko. V poslední době je hodně o čem psát, hlavně proto že se z původně bovisového okénka nakonec stal i menší přehled aktuálního dění.Další zajímavá zpráva, kterou byste neměli přehlednout, tentokrát pochází z Číny. Stalo se to letos 7. října:

Tisíce lidí spatřily nad zemí město v oblacích

Tisíce obyvatel čínského města Fo-šan v provincii Kaung-tung spatřily nedávno nad svým městem další město vystupující z oblaků. Někteří z nich to natočili a záběry vzbudily velké pozdvižení. Hojně se spekulovalo o tom, že video je zfalšované, vysvětlení však nabízejí optické zákony.

Floating ‘Interdimensional’ City-Like UFO Witnessed by Hundreds in China

https://youtu.be/3avXRcORPGQ


Teorie pokoušející se vysvětlit, o co se jednalo, byly opravdu divoké. Ve skutečnosti to ale zřejmě byla “obyčejná” fata morgana.

To je optická iluze vznikající teplotní inverzí, kdy teplota vzduchu v některé z dolních vrstev atmosféry stoupá, nikoli klesá. Když pak světlo narazí na hranici mezi dvěma vrstvami vzduchu s rozdílnými teplotami, je odkloněno a směrem k pozorovateli putuje pod jiným úhlem.

Pokud se světlo odrazí nad úrovní pozorovatele, může se nad obzorem stejně jako v Číně odrazit vzdálený předmět za obzorem, který by jinak nebylo možné pozorovat. V tomto případě mrakodrapy. Které reálné město se na obloze odrazilo, agentury nezmiňují. (zdroj: Novinky.cz)

Je podivné, že když už mají vysvětlení, měli by zmínit, jaké město tedy bylo v okolí ,,za obzorem”, kde jsou vysoké budovy? Navíc toto zjevení nevypadá moc jako moderní mrakodrapy, spíše jako středověký hrad.

Ať už je vysvětlení fata morgany správné nebo není, nemůžu si nevzpomenout na proroctví, která říkají, že ke konci časů lidstva budou znamení na obloze. V poslední době je těch znamení nějak moc.

Úkaz neutekl ani blogu Orgo-net, který shrnul další možné teorie, vysvětlující tento úkaz:

Město mimozemšťanů v oblacích

Je město v oblacích, které se objevilo na několik minut nad čínským městem Foshan v provincii Guandong, a o několik dní pozdějí nad Jiangxi, vzdáleným 500 mil, sídlem mimozemšťanů? Jev trval jen několik minut. Viděly ho tisíce lidí, ale zatím byl zveřejněn pouze jeden záznam. Vědci se domnívají, že jde o optickou iluzi zvanou fata morgana, která vznikla odrazem světla procházejícího rozdílnými teplotami.

Konspirační teoretikové mají další alternativy.

  • Někteří to považují za důkaz existence paralelního vesmíru, či za vzkaz od mimozemské rasy.
  • Jiní, jako kanál Paranormal Crucible na youtube, navrhují, že se jedná o test NASA projektu Blue Beam, což je známá konspirační teorie, podle níže tato vesmírná agentura má v plánu simulovat holograficky invazi mimozemšťanů či druhý příchod Krista.
  • Jiný uživatel youtube se domnívá, že je to dílem mimozemšťanů Šediváků.
  • Jiní se domnívají, že se jedná o časový vortex, který dává nahlédnout do paralelního vesmíru.
  • Další tvrdí, že se jednalo o vysoce tajnou čínskou holografickou technologii, která byla použita pro otestování reakce veřejnosti.

Podobné město bylo pozorováno v Číně i v roce 2011. https://youtu.be/nuMKtktDja4

zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/2015/10/cina-mesto-mimozemstanu-v-oblacich.html

Dnešní energie je o 493% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 114.

Následující graf ukazuje výkyny v magnetickém poli zemském za posledních pár dnů: (… ale spíš čekám, kdy vyjde nový graf na postupy po levelech :))

21.10. 2015

Dnešní energie je o 333% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 114.

22.10. 2015

Dnešní energie je o 500% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 115.

Je zvláštní, jak moc se nám shodují příznaky v poslední době – dokonce i se záškuby při usínání! – , ale velice mě pobavil dnešní komentář v předešlém okénku, který se tak trochu vymyká obvyklému obsahu příspěvků a který by si zasloužil minimálně Zlatého bludišťáka:

– Zelený muž –

Nezažívám nic záhadného ani nevysvětlitelného, čas mě ubíhá normálně spojitě bez nějakých posunů, spím normálně pokud sousedi Ukrajinci zrovna nemají mejdan. Tím pádem moje poslání asi bude v tom, až se všichni Vy převibrujete do nějaké jiné dimenze (nebo kam), abych tady zhasnul…

23.10. 2015

Dnešní energie je o 1542% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 117.

24.10. 2015

Dnešní energie je o 649% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 117.

25.10. 2015

Dnešní energie je o 2 750 000 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 35% z levelu 120.

Po dnešních číslech už chápu co mi je – a co popisují čtenáři – od pěti od rána jsem nemohla spát, a protože jsem se nevyspala, pak jsem zase nemohla vstát. Nejvíc blbě mi bylo ráno, hučelo mi v uších, migréna, motání. V noci jsem měla horečku, propotila jsem celou postel a potím se pořád dál. Teplota zvýšená asi o 0,6-7 stupně… Přesto se necítím nemocná, spíš jakoby tupá a trochu slabá.

Včera jsem měla chuť jít ven na procházku, ale zjistila jsem, že mám dům celý olepený dlouhými bílými vlákny a chuchvalci a pořád další a další padaly z nebe. Tak jsem radši zůstala doma zavřená, nevím čím nás tady chtějí opět nakazit. (… a nebyly to pavučiny, tohle byly velké hnusné bílé cucky)

Následující graf ukazuje růst Bovisů v Googolplexech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/purefreude.png

…. A něco pěkného na večer pro lepší náladu 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ogGplC2rqv0

26.10. 2015

Dnešní energie je o 1 515 151 515 151 520 000 000 000 00 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 122.

Dneska to bylo mnohem, mnohem horší než včera. Před čtvrtou ranní (zimního času) mě probudilo jakési tajemné dunění a brnění. Cítla jsem, jakoby mi po celém těle běhaly velké bubliny a vzpomněla si na některé čtnenáře, kteří už něco takového popisovali.

Neradovala jsem se ale dlouho. Po hodině nespavosti jsem dostala hlad… Než jsem něco snědla a vypila konopný čaj, bylo půl šesté. A zase se čekalo tak půl hodiny. Znova jsem se probrala o půl sedmé. Když jsem zjistila že jsem spala tak 20 minut, málem mě trefil šlak.

Ráno úplný děs. Teplota o stupeň zvýšená, bolehlav, pálí mě oči protože jsem nespala… Mám jakoby kocovinu, jakobych strašně pila a pařila celou noc, přitom jsem šla v jedenáct spát a ještě jsem si před spaním křesťansky četla hezkou knížečku na dobrou noc… :-/

A první co jsem šla, tak zkontrolovat čísla na praxis-umeria, MUSELA být vysoká, jinak to není možné. No, teď už se ničemu nedivím. Pokusím se to nějak rozchodit, ale fungovat stejně nebudu, tak málo spánku mi na ,,provozní teplotu” nestačí.

Včera jsem mluvila s Laurejem nejenom ohledně třetí knihy kterou mám pořád rozdělanou, ale ptala jsem se ho i na energii bovis. Řekl mi, že ten efekt nebude úplně takový, jaký si myslím. Řekl, že ty energie nebudou působit na všechny stejně, že si každý člověk sám za sebe musí rozhodnout, jestli se chce dostat dál, nebo ne… jestli na tom bude rezonovat, nebo ne. A jestli si myslím že pouze díky bovisům se ozdraví postupně kompletní lidstvo, tak to tak nebude, protože by se tím lidem brala svobodná volba rozhodnutí. V podstatě mi řekl, že v energiích Bovis jsme každý sám za sebe… Tak jsem se zeptala co bude s těma co na tom nerezonují a podvědomě se rozhodnou že tu změnu nepřijímají? Nebo na to prostě nemají? Měla jsem otázek vícero… Ale víc jsem se už nedozvěděla.

Celkem mi to sedí s tím jak Messteam pořád píše ať žijeme a jíme čistě, ať pečujeme o svou energii. – My si tím totiž rozhodujeme, co s námi ta energie udělá. A navíc když nad tím tak přemýšlím, sedí mi to s jednou důležitou kapitolou v mém palmovém listu… Tak mám být nakonec vděčná, že je mi v noci blbě?

Příroda se povznáší podle mě kompletně, na základě jejího propojeného jednotného vědomí… ale lidé jednotní nejsou a v tom je ten ,,problém”. Nikdo druhý za nás naši práci neudělá.

Postup energie Bovis po levelech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/ziel26.png

27.10. 2015

Dnešní energie je o 281% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 123.

28.10. 2015

Dnešní energie je o 455% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 125.

Včera i dneska byly opět problémy se spánkem. Včera jsem šla spát opravdu unavená v 11 a usnula jsem až ve dvě ráno. A to jsem se ještě 2x stěhovala s peřinou, se snahou zjistit jestli to není místem… Není. Nakonec jsem skončila i tak ve své posteli. Byla bych upřímně vděčná, kdyby bovisy svůj růst alespoň na týden zmírnily. Že bych se třeba vyspala, chápete… taková ta věc co se v noci obyčejně dělá.

29.10. 2015

Dnešní energie je o 466% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 126.

30.10. 2015

Dnešní energie je o 1148% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 127.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dominik 2015-10-21 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa mna keď vytvoria činania hatsune miku nejak holograficky  tak by mohli vytvoriť aj  nejake mesto u nich je všetko možné či:D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-21 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"ke konci časů lidstva budou znamení na obloze" na tom niečo bude, čakajme teda na ďalšie znamenia. Toto mesto v oblakoch v číne je síce asi len fatamorgána, ale tak aj fatamorgána môže byť znamenie. Škoda že neukázali ktorého čínskeho mesta odraz to má byť, no nemusia to byť mrakodrapy ale zdeformovaný odraz čohokoľvek.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-21 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne to pripomína jedno moje videnie – zhorený a padnutý New York .

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-21 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To ma tiež napadlo, že to sú ruiny mrakodrapov. Žeby obraz budúcnosti?

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-10-21 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může to byt hologram či jina zkouška technologie (jina verze ,,hologramu'' -tvarujíci mrak). Tim, že je to v Číně tak bych se moc nedivil- nějací jednotlivci.  Nebo jiný svět jakože jich je tu kolem podle mě hodně. O branách do jiných světů jsou filmy a určítě i nějaký historicke záznamy. Jinak mraky krásně tvarují spoustu věci- Já třeba viděl čtyři pyramidy jak podle pravítka a to ještě barvově odlišené, ale to už je jiný příběh (ohledně jiných civilizaci). Často jsou to vzkazy pro nějakého jednotlivce- tak to aspoň někdy vnímám, že mraky občas jakoby ,,mluvi'' svým tvarem k někomu.

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-22 03:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:na youtube je to asi 2x a v komentářích jsem tam četla, že v tom někdo poznal Dubaj a někdo Kolumbii

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-22 03:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a někdo taky město Lima v Peru a někdo si myslí, že je to dík práci CERNu (zřejmě místo kde teď CERN vyrobil černou díru na zemském povrchu… (Possible CERN effect?) no a někdo "part of HAARP experiment"…

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-10-22 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, ještě se vrátím k Tvé potřebě hořčíku. Obecně nedostatek hořčíku a vápníku způsobuje svalové křeče, ale totéž způsobuje i dehydratace nebo svalové přetížení svalů. I mozek je sval, velmi vytížený sval. Příčinou může být i vysoké pracovní nasazení…

Ikona diskutujiciho Tiny 2015-10-22 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se bojím 🙁

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-22 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Čoho Tiny ? Napíš nahlas… cmuk…

Ikona diskutujiciho Andrea 2015-10-22 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A prečo by sa ten úkaz nedal vysvetliť rovno tak ako to vysvetľujú vo filme Náš domov? https://www.youtube.com/watch?v=RkhRH3z-xKI Tam hovoria, že takýchto miest nad nami je veľa ale vďaka špeciálnej technológii sú pre nás neviditeľné. Tak sa asi náhodou nachvíľu vypla špeciálna technológia u jednoho mesta :o))

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2015-10-22 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Presne v tomto svete je všetko možné aj keď sa deje len to čo si každý vytvorí svojou myslou (kolko ludi tolko svetov-realit):)a tie rušivé vplyvy ktoré nám bránia neustále nás posúvajú byť ešte silnejšími tak sa neustále učíme ešte viacej pracovať na sebe a prijimat viacej svetla vedome zhlboka dychat a tym aj doverovať že sa všetko deje tou najlepšou cestou pre všetkých 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-22 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak sú to ruiny, trebars je to znamenie že mestá skončia a ľudia sa vrátia na polia.

Ikona diskutujiciho Milena 2015-10-22 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Pred 3 roky jsem take videla rano cestou do prace 3 pyramidy jak ve skutecnosti- serazene a osvetlene sluncem. Byl to neskutecny zazitek. Jednou vecer zase pri ceste domu velkeho, leticiho, egyptskeho boha Hora. Mel dokonce i krasne rozfoukana kridla. Vse bylo podjasnene zapadem sluce, nadherne.

Ikona diskutujiciho Milena 2015-10-22 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, to skubani tela mam v posledni dobe take skoro obden. Zrovna vcera to se mnou skublo hodne silne. Pamatuji si, ze jako mala holka se mi to stavalo denne, snad az do mych 17 let. Strasne jsem se bala usinat, bylo to velice neprijemne, stale si ten pocit pamatuji. Zajimave je, ze se mi k tomu zdal vzdy jeden sen, jak plujl na mori na kovove postylce a jak se ta vlna zhoupla, tak ja se probudila skubnutim. Nikdy jsem se s tim nikomu nesverila, ale mam to porad v hlave. Je zajimave, ze se mi to po tolika letech vratilo, ale uz bez toho snu. Ja teda jsem na sebe hrozna, ja nic nezobu jen zdrave jim.  Mozna, ze si ten horcik koupim.

Ikona diskutujiciho Ananas 2015-10-22 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:hatsune miku byla promítána na skle, nedokážu si představit, že by to dokázali s tak obrovským městem ve vzduchu :D

Ikona diskutujiciho dadainka 2015-10-22 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžásaný článek, je vidět, že si s tím dáváš práci :-)

Ikona diskutujiciho mira 2015-10-22 23:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Špenát obsahuje šťavelany,to je nejlepší cesta jak si zadělat na ledvinové kameny.Co se týče ořechů,tak 2 až 3dkg denně,více nadělá problémy se žlučníkem,poznal jsem to.Ty luštěniny jsou na tom obdobně.Nemluvím o větrech,ty zažene zázvor,ale pěkně se za nějakou dobu nafoukne břicho

Ikona diskutujiciho Zina 2015-10-23 06:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tady je vysvětlení, proč je nám některým při nárůstech bovisů špatně. Mění se nám DNA. http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/transformace—vzestup/nove-dna.–dr.berrenda-fox-potvrdzuje-evoluciu-dna-a-symptomy.html

Ikona diskutujiciho Lenča 2015-10-23 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Hatsune Miku vytvořili japonci, pokud vím.

Ikona diskutujiciho Vojta 2015-10-23 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energie stoupají, světová atmosféra houstne, dějí se ,,nevysvětlitelné‘‘ věci. Už začala nová éra. Úryvek ze Smaragdových desek: Věky, které přijdou, uvidí obnovu moudrosti, pro ty, kteří zdědí vaše místo na této

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2015-10-23 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahojte našiel som zaujímavé informácie od Cobri

Ikona diskutujiciho Dominik 2015-10-23 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem jak vytvorili tu hatsune miku na skle ale ešťe by mohlo biť  para paralelní svet neviem či pozerá niekto

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-10-23 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud bytosti nebudou vědomé, pokud se nesdělí skutečný stav, nesdělí okolnosti, tak jak jsou ve své podstatě. Bude se stále manipulovat, svádět, zotročovat, i když se to bude halit jako boj dobra se zlem, i když to bude vypadat, že jde o správnou věc. Pokud budou říkat, že ještě nenadešla ta správná doba, že ještě není lidstvo připraveno. Můžeme si být jisti, že je to přesně tento stav. Kdy by mělo být lidstvo připraveno? Lidstvo je kdykoli připraveno, to jen manipulátoři, zotročovatelé a temné entity udržují tento stav. Zrovna v dnešních dnech působí, že se odehrává velmi mnoho událostí a mohou se vyvíjet tím dobrým směrem. Ptám se, komu patří továrny v Číně, Rusku, Indii, západní Evropě, Severní a Jižní Americe? Nepatří snad jedněm a těm samým? Stále se dějí události o nás bez nás, rozhodují stále o všem, ač to může vypadat, že se to vyvíjí tím správným směrem. Nic se nemění, stále jsme otroci, stále jsme jen figurkami na šachovnici, jen za provázky tahají jiní a tváří se, že v náš prospěch. Můžeme opět naletět, zase nás uspí, pokud se neprobudíme, nebudeme vědět a nebudeme vědomí.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-10-23 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zelený muž- To je hodně pesimistická vize :((

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-23 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Zaujímavé, na mňa výpoveď Zeleného muža pôsobí ukľudňujúco. Podľa mňa, on už má  za sebou hektické obdobie :-)

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-10-24 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pořad čekáme kdo nám dá cukřík a podrbe za ouškem. Stále vyhlížíme našeho cvičitele. My žádného cvičitele nepotřebujeme. Víme, co je správné. Jsme na a z krásné matky Země, která nás jako své děti má nekonečně ráda. Všechno nám splní,  mnohé i pro naše poučení. My to přece víme, že to tak je.

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-24 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Pokud je s námi manipulováno, takovým způsobem, jako tvrdí Cobra, tak bez pomoci z venčí, se lidstvo nemůže osvobodit. Tím myslím jako celek, jsme vlastně bio roboti. Jako jedinec sice máte šanci, ale co ti druzí, ty tu necháme. Návody nám chodí, ale my hledáme neustále jiné cesty, jako bychom se bály se sjednotit

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-24 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Aké zjednotenie ?  Každý tu prišiel sám za seba, on sa tu zanechá, nie my jeho. Práve prichádzajú na premenu od biorobotov ku človečenstvu energie. A vy si ťažkáte ?  Chce to len makať na dosah ruky… a samozrejme najviac pozerať do svojho vnútra.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-10-24 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Je to celý systém, který slouží k oddělení. Prakticky vše je tak uděláno.

Ikona diskutujiciho bobina62 2015-10-24 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koupila jsem si novou Enigmu a docela mě překvapilo, že tam o mnoha věcech, které by si před rokem netroufli,už píšou úplně normálně. Přijde mi, že se v tuhle dobu vše začíná opravdu měnit:)

Ikona diskutujiciho Zina 2015-10-25 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od rána se mnou všechno točí, hned po probuzení se se mnou točila jakoby i postel, bylo to jak po opici, ale neměla jsem ani kapku. Alkohol teď vůbec nemůžu, dělá se mi z něj špatně, jen k němu čuchnu. Celé dopoledne mám motanici, asi to dnes hodně vylítne. Jak jste na tom vy?

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-10-25 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mě zajímalo jaké jsou záměry s tím počasím? Období "oblačnosti" je za námi. Oblačnost byla taková, že by stačilo píchnout špendlíkem a měli jsme být v potopě. Jenže pod oblačnosti sucho. Trochu divná oblačnost. Nyní nám ordinují slunečné počasí. Zase je uvidíme létat. No a sucho, jak jinak. Byl jsem u studánky v lese. Na jaře 1,5l petka naplněna za pár minut. Nyní škoda mluvit. S takovou jsme na jaře bez vody. Dívám se na růst bovis a teď je mi jasné, proč jsem byl včera vyřízený, všechno mě bolelo jako kdyby na mě šla chřipka. Ráno již dobré a v pořádku.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-25 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: U mňa trošku nervóznejšie nohy, už večer. Akoby hriali stehná zopredu…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-25 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatiaľ mám len jeden problém a to je bolesť ako keď vás sekne pri dvíhaní niečoho ťažkého. Hocikedy to príde je to docela zlé dosť ma to obmedzuje. Naposledy som to mal tuším v dobe keď bol vysoký nárast bovisov a od včera zas.

Ikona diskutujiciho A.L. 2015-10-25 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je mazec o.O Já mám už od rána motání hlavy, nízky tlak, otupělost a neskutečná spavost, svůj díl asi nese i PMS, ale tohle mám vždycky, když energie lítají.

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-10-25 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ten skok energii, vysvetľuje posledných vyše 24 hodiny… v priebehu dňa, silnejúca bolesť krčnej chrbtice, pri klasických činnostiach. Divila som sa, bolesť nebola opodstatnená… no zhoršovalo sa to. Večer nešlo spať, bolesť sa šírila chrbtom ku krížom, až k ľavému členku.. Nešlo poriadne spať, vedľa v postely malý syn, ten sa budil asi každých 30 minút, partner ochorel, nemohol zaspať, jeho mama sa o 2 ráno zobudila a už nezaspala vôbec!!!

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-25 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: to u mě minulý týden velké bolesti v bedrech, tento kolen a za krkem, hlavně ta kolena…..na dnešek jsem spala jak mimino.

Ikona diskutujiciho Milena 2015-10-25 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V patek u nas bylo krasne, ale ja nemohla vubec odpoledne vyjit na slunce ven. Moje telo uplne rvalo unavou, motani hlavy, buseni srdce, no des. Rikala jsem si, ze se neco deje. Chut na horkou cokoladu a pouze piti vody s citronem. V sobotu bylo hnusne, seda deka pres stredocesky kraj. Ale to uz se mi delalo k veceru lepe. Dnes rano divne, jela jsem uz v 7 hod. autem do Prahy, strikali jak divi oblohu, cary byly videt i pod lehkymi mraky. Nemam vubec hlad, spis jen zizen a vysychani v krku. Zajimave je, ze se u nas vzdy na vecer vyjasni a po mrakach neni pamatky, ale pres den je zatazeno. V patek pry byla hodne silna slunecni erupce, ktera trvala 3 hodiny, pry nezvykle dlouha. Co se to deje?

Ikona diskutujiciho em 2015-10-25 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle své transformační období vnímám už asi od března. Od mala jsem měla špatné nálady, především v zimě, a celkově na počasí atd na mě začalo mít hlubší a hlubší vlitv, tak jsem si řekla, že s tím musím něco dělat. Vždycky, když jsem se zkouřila, jsem měla špatné stavy, ale bez depresí, jen plné menších starostí, které, byly provázány nějak s mým myšlením a chováním. Začala jsem to jen pozorovat a uvědomila jsem si, že v tom stavu jsou mé pocity (dobré, špatné, hodně zakořeněné) zněkolikanásobeny. V ten moment se ze mě stal nějaká obrovská anténa, která vstřebává informace až z nekonečného konce vesmíru. Bylo to magické, naučila jsem se pracovat s myšlenkami i tělem. Cítila jsem se za jedno s vesmírem. I bez hulení to šlo, ale ne tak moc. O celosvětové transformaci jsem v té době nebyla moc obeznámena, ale věděla jsem, že se něco takového děje u mě. Po pár měsících to ustalo v obou realitách. Měla jsem nehorázné výkyvy nálad a teď místo toho dokážu vidět a silně cítit energie a změnila jsem jak přemýšlení, mluvení, postoj k věcem, tak i jídelníček. Přišla škola, ale já naopak místo abych byla otrávená, dokázala jsem se už sama dostat pomocí myšlení do euforie. Taky jsem byla ve velkém sociálním opojení a začala jsem si všímat společných příznaků působením energií, tím jsem pak vypátrala informace o transformaci a všechno mi pak dávalo smysl. Problém v té době nastal a pořád ho mám, že do myšlenek upadám i když bych neměla, třeba když na mě někdo mluví a já si ani nevšimnu, že přemýšlím… Pak mě už pár měsíců bolí jenom pravá část hlavy, předtím to byl jenom občasný tlak na temenu, ale postupně se to rozlezlo do spánku, týlu, čela a dnes to všechno na procházce začalo šíleně bolet a přidal se mi k tomu tlak za oko. Bolívalo mě srdce nebo někde v jeho oblasti asi 2 týdny v kuse a bolest se přemísťovala co den, někdy i pár hodin. Pořád se mi chce spát. Moje tělo si vybírá, co bude jíst a když něco nechce, dává to silně najevo, ale je to fajn, cítím se silnější a odolnější, i když mě v poslední době pořád něco bolelo. Taky škola mi začala jít líp a vnímám, jak tam lidé přemýšlejí jinak např. o pyramidách, než je dáno v učebnicích. Jinak se lidem teď vyhýbám, protože mi většinou přijdou únavní a zbyteční pro moji mysl, protože přemýšlí úplně jinak a já s nimi neumím komunikovat. Prozměnu mám neustále chuť být s přírodou a cítím se v ní strašně super, že jen pozorováním mi toho nabídne víc než lidé. Taky vidím různé záblesky, divné věci, zvuky a cítím vibrace. Když se podívám zpětně, udělala jsem a i všichni kolem velký posun za krátkou dobu. Stává se vám to podobné? Zase mám strachy.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-10-25 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Už jsem to dříve četl,  ale dnes to vidím jinýma očima. Něco na tom je. Dnes jsem se procházel po Znojmě a vysloveně se kochal energiemi. Během posledních 3 týdnů jsem 2x byl u kamarádky, která mi pomohla s energiema. Naposledy tento týden v úterý. Světe div se, jestliže posledních cca 5 let mám stále se zhoršující bolesti zad, náhle po její práci bolesti ustaly. Ne zcela, ale dost na to, abych mohl normálně fungovat. Ty tři týdny jsem téměř každý den v extatickém stavu.V Znojemských energiích jsem se koupal jako v lázních. Možná tomu přidaly Bovisy…že by i ta DNA ?…ono to, totiž hodně sedí, změna životních hodnot, práce, vidím věci,  které mi dříve unikaly, jako v tom textu. Ale ty záda?  Ty byly na důchod a teď!

Ikona diskutujiciho bobina62 2015-10-25 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

měla jsem pocit, že se mi vrací viroza a vypadá to, že nejsem sama. Jsem unavená, bolí mi celé tělo. Dneska jsem proflákala celý den. Odpoledne jsem pospávala a nic mě nebavilo dělat. Energie byla opravdu silná:)

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-25 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemôžem nájsť ten článok hoci som ho čítala predvčerom, ale bol o príznakoch, stavoch, bolestiach pochádzajúcich z transformačného procesu. Jasné, keď sa mení bunková štruktúra z uhlíkovej na kremíkovú a členia sa vlákna DNA niečo musíme cítiť. Stavy nevyváženosti predovšetkým, že ?  raz tak, raz onak, a práve v tom článku ostatná veta znela, a pravdopodobne si ju mám zapamätať, :" pite Valerianu".

Ikona diskutujiciho Iruš 2015-10-25 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cely tyden spatny spanek,bolesti hlavy.Na dnesek jsem spala celych 9 hodin.Od rana mi bylo nejak divne.Jako bych byla nekde jinde.Kolem poledne me zacala priserne bolet hlava,pocity slabosti.Najednou jsem dostala chut na maso.Ted jsem asi 3 tydny zadne maso nemela.Vegetarian sice nejsem,ale nemela jsem na nej chut.Dneska jsem varila zrovna svickovou z hoveziho z domaciho chovu.Tak jsem si zakrojila prospikovanou spicku.Do ctvrt hodiny me bolest presla.Je to k nevire.Jinak mam porad chut na jablka.Dnes jsem jich snedla asi sedm.Meho muze uz dva dny hrozne boli zada-krcni pater,ramena.Dneska to vidim se spanim blede,protoze mam spoustu energie.Je 23:15,ospalost nikde.

Ikona diskutujiciho em 2015-10-26 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska je to o hubu. V noci zas buzení a absolutně nemám vědomí o tom, že se mi něco zdálo, přitom jsem si sny vždycky pamatovala (alespoň útržky). Každopádně ráno mi přišlo krásné, i když na obloze bylo pár chemických mráčků. Jakmile jsem vyšla ven, začala mě se stále víc zářícím sluncem opět bolet práva část hlavy, víc než dřív, ale ve škole s tím přežívám. Co vy?

Ikona diskutujiciho Raja 2015-10-26 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Já vám tu jižní Moravu tak závidím)))) To se Vám to na jihu transformuje))) Zkuste si to na severu Čech))) Doufám, že ty změny na lidech dorazí i sem))) I když vývoj tu je také to je nepopiratelné.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-26 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Za pár dnů vyjde i na Aluška.org

Ikona diskutujiciho Raja 2015-10-26 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, jak je možné, že na mě nijak zásadně bovisy nepůsobí. Občas jsem unavenější, ale jinak nic. Co to znamená? Že se mé tělo přizpůsobuje rychle, nebo naopak, nepřijímá tyto konstruktivní změny?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek