Transformace / Říjen 2015

3.10.2015 v Spiritualita 120

Transformační okénko pro Říjen 2015

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Září najdete ZDE

1. října 2015

Na přání čtenářů jsem pro tento měsíc založila novou tématickou anketu ,,Jak si představujete vzestup a další osud lidstva?” Najdete ji dole pod článkem. Hlasujte, jsem zvědavá na vaše názory a komentáře 🙂 Snažila se do ní zahrnout takové ty nejvíc rozšířené představy, ale je jich hodně a všechno se to asi ani v jednoduché anketě podchytit nedá.

Musím vám moc poděkovat!! Nejenom za váš – z mé strany nevídaný – obrovský zájem o tyto přehledy, ale také za velmi plodné diskuze, které vytváříte. Za vaše postřehy, nápady, zážitky, za zajímavé materiály, které posíláte a kterými tak můžu doplňovat i toto okénko. Jsem moc ráda a jsem šťastná, že máme prostor kde se můžeme svobodně bavit na toto téma a kde si lidé tak krásně a tak ochotně předávají vědomosti. Všimněte si, že v poslední době pod transformačními okénky ani nejsou žádné hádky, já prakticky nemusím nic mazat. Vždycky se těším, když jdu odklikat diskuze, co jste mezitím vytvořili. Zkrátka to funguje naprosto perfektně. Moc bych si přála, kdyby podobný přátelský a plodný prostor vznikal i pod jinými články na těchto stránkách, že si lidé budou bez obav psát své zážitky, nebudou se hádat a i když spolu ve všem nesouhlasí, mohou si spolu na určité téma popovídat a říct své stanovisko, aniž by se zbytečně osobně napadali.

Úroveň diskuzí svědčí o úrovni diskutujících a jde zkrátka vidět, jací lidé transformační okénko čtou. – Jsem moc ráda že jste tady se mnou a že můžu být součástí toho úžasného procesu.

Vždyť hádek, negace, ponižování, napadání, pomlouvání, zesměšňování a podobné špíny je na světě až až, ale my tvoříme jiný prostor, kde je důvěra, přátelství a respekt k druhým. Držte prosím nadále tuto úroveň a tuto atmosféru, je úžasná.


Toto už je trošku mimo téma, ale moc se těším až doděláme nový web Aluška.org, budete totiž moct mít své uživatelské účty a s registrací diskutovat volně. (Připravujeme tam dokonce i chat, po kterém mladí posledních pár let tak volají!! …. nebo vlastní soukromý vzkazníček, nebo volitelné odběry a oznámení na mail, zkrátka bude toho hodně) Takže do budoucna transformační okénka nejenom že budou pokračovat, ale budete mít konečně více prostoru k projevu, nemusíte čekat na schvalování. Pevně věřím, že toho využijete co nejkonstruktivněji. Držte mi palečky v dalších přípravách!

Dnešní energie je o 156% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 98!

Tabulka znázorňující postup energie po levelech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/levelschnauf1.png

Přikládám další tři zajímavé postřehy čtenářů k aktuálnímu dění:

,,Občas mám pocit, že hmotná realita trochu blbne. Poslední dobou se mi někdy přihodí, že jdu třeba po chodníku a najednou se mi jakoby pohne země pod nohama, uvidím, jak sebou celá ulice cukne o kousek dopředu, ucítím ten pohyb, jako bych byla v autě. Nebo sedím ve školní jídelně na obědě a najednou se zase posune celý stůl proti zdi, vidím, jak se pohnul, leknu se, že do té zdi určitě vrazíme, a pak cítím, že jsme se zastavili i se stolem a jsem pořád na stejném místě jako předtím. Moji sousedi od stolu dál nerušeně jí a ničeho si nevšimli, i kamarádka předtím na ulici vypadala, že o ničem neví. Radši jsem se jich taky neptala, jestli to cítili a viděli, aby si nemysleli, že jsem něco pila a předstírala jsem, že se nic neděje-možná to udělali stejně. Jinak přísahám, že jsem byla vzhůru a naprosto střízlivá. Blbnu nebo bovisy?”

,,Poslední dobou se mi stávají velmi zvláštní věci. Nejvíce mě zaráží, to že se v noci probudím, podívám na hodiny a vidím půl noc. To by nebylo nic zvláštniho, kdyby se mi to nestalo opakovaně několikrát za noc. Jako by se vracel čas.

Dále jsem měla před asi měsícem zvláštní prožitek. Večer v deset hodin jsem si šla lehnout. Těsně před usnutím mi začalo být zničeho nic špatně a chtělo se mi zvracet. A k tomu se přidaly křeče v břiše. Bylo to tak nesnesitelné, že jsem se svíjela v neskutečných bolestech a modlila se, aby už byl konec. Po hodině a půl to zase z ničeho nic přešlo a vystřídal tento stav smích. Hodinu a půl jsem měla záchvat smíchu a připadala jsem si jako bych byla pod drogama. V jednu hodinu jsem usla a ráno po probuzení má první myšlenka byla… jsem na živu. A druhá myšlenka… ještě, že mě u toho nikdo neviděl. Menstruaci už mám také pár měsíců bezbolestnou a barva krve je jiná než bývala. A také mi trvá jen dva dny a je konec.”

,,Pozoruji už několikátý rok a v poslední době častěji, že tyto posuny jsou. Připadá mi to jako skoky v čase, kdy dojdu domů nebo do práce a nějakou drobnou nuancí, drobným rozdílem se to kolem mě liší… nějaká věc prostě chybí a nejde najít… nebo jsou posuny věcí, jsou jinak, než jsem je viděla naposledy – beru v úvahu jen to, co vím na 100%. A třeba se ta věc časem najde tam, kde být měla… ale celkem za dlouho, když už ji něčím nahradím, pokud je nezbytná.

Už jsem tu jednou psala, že jsem byla realistka a co jsem neviděla, nebrala jsem vážně. Ale jednou cestou domů v dešti přes most přes malou říčku v našem městě, nad níž prokazatelně nic nebylo, jsem znatelně “drhla” deštníkem o cosi (dalo by se říci neviditelná ufoloď v posunu ;-)), koukala jsem dokola a skutečně mi deštník zadrhával…a to mě přesvědčilo a “obrátilo” mé vnímání světa. A pak se stalo víc dalších nevýznamností podobného typu.”

Pro potěšení: Video z Ruska, které rozplakalo celý svět

https://www.youtube.com/watch?v=6m_nRe3i7pc&feature=youtu.be

2. října 2015
Dnešní energie je o 171% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 98. Očividně se mírní růst bovisů, poskočili jsme ,,jen” o 20%. Žeby přestávka na regeneraci? Řada lidí už zažívá velmi intenzivní a nevysvětlitelné stavy, jako píše další čtenářka!

,,V noci ze včerejška na dnešek jsem měla fakt divný zážitek. Nevím, jestli to připsat energiím Bovis nebo ne. Ale co si pamatuju, se mi tohle ještě nestalo. Mám ročního syna, a není noc, kdy by se nevzbudil. Obyčejně je to tak tři až pětkrát za noc (je to nespavec od narození). Ale dnes v noci se budil co hodina, pořád se ošíval, a fňukal. Byla jsem už unavená z toho věčného uspávání pořád dokola. Až po třetí ráno usnul a spal do půl sedmé. A tou dobou, kdy jsem konečně spala taky, mě v noci vzbudil fakt hnusný pocit. Znáte to, když si v noci přeležíte ruku, to pak tak brní, že nevím kam tu ruku vrazit. Tak tohle jsem cítila v hlavě. Ale asi tak stokrát víc. A nemohla jsem vůbec pohnout tělem, leželo jak přikované, doslova. Nedá se to popsat. A do toho velký tlak a tah, jakoby mě někto přetáhl po hlavě. Jo, párkrát jsem zažila, že si člověk přeleží jednu stranu, ale tohle se s tím nedá srovnat. Připadala jsem si, že každou chvíli vyletím z těla bůhví kam. Tak jsem se začala modlit a očišťovat se. A ono to během chvíle přestalo. Jen chci říct, že od malička mívám různé zážitky, ať jsou to sny, intuice, výstup duše z těla, občas vnímám i nehmohtný svět, atd. A beru to jako součást sama sebe, protože vím, kdo jsem. Ale tento dnešní zážitek mě trochu rozhodil.. že bych taky už převibrovávala? Jsem zvědavá, co mě čeká dál :-)”

3. října 2015

Dnešní energie je o 245% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 99.

V diskuzi jsem zaznamenala zmíňku, že meesteam tvrdí, že už jsme ve 4D. Jednak se mi to zdá jako nesmysl, druhak to nemůžu nikde vyčíst. Je pravda, že jejich poznámky bývají nepřehledné, ale zrovna dneska jich tam zase až tak moc není… Leda by to psali v jiném okénku.

Každopádně takto vypadá graf za poslední dobu, ukazuje růst energie v Googolplexech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/gogolplex3.png

4. října 2015

Dnešní energie je o 703% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 99.

Možná to trochu začíná vypadat jako sbírka vašich komentářů, ale nemůžu si pomoct a znova upozorňuji na to nejzajímavější:

,,Ve čtvrtek takhle jdu z práce. Krásná a modrá obloha. A najednou sleduju, že hodně vysoko v dálce na obloze je jakýsi podlouhlý stříbrolesklý útvar. Nebylo to letadlo. Nebyl to ani pták. Protože ani jedno z toho neumí zůstak tak dlouho na jednom místě a pak se pomalu vzdalovat někam do pryč. Myslím, že to bylo UFO. Takhle za bílého dne?

Dneska ráno kolem osmé jsem šla na záchod a z ničeho nic a tak náhle mi zalehlo levé ucho, zamotala se mi hlava ma málem jsem upadla na pravou stranu. A na to ucho jsem pak neslyšela a hučelo mi v něm, jako bych byla pod vodou. A měla jsem takový divný pocit, který neumím ani popsat. Nikdy jsem ho nezažila. Něco jako kdyby se ztratil tlak vzduchu ze zhora. Jako by i zem byla částečně nehmotná i hmotná zároveň. Skoro jako v astrálu a přesto to byla běžná realita. No ale na záchod jsem došla, vykonala potřebu, vyšla ze záchoda a zjistila, že už mi nic není. Že už je všechno zase normální. I časové podivnosti mám. Ve středu jsem se podívala na mobil a vidím 7:52. Říkám si fajn, už bude osm a dál jsem to neřešila. Pak se za nějakou dobu kouknu zase a vidím 7:39. A teď mi lidi povězte, co jsem to před tím vlastně viděla. To jsem opravdu tak slepá, že vidím kraviny a nebo se dává opravdu čas nazpátek? A ještě v té době, když jsem v práci!”

,,S tim casem to mam stejne. Pred tremi dny jsem sla spat po 21.hod. Probudila jsem se fit ve 23.45 hod. a myslela, ze je rano. Kdykoliv jsem usnula a koukla na hodiny, mela jsem pocit, ze se cas vraci. To se opakovalo po tri dny, ikdyz jsem sla ty nasledujici spat po 24.hod. Byla jsem z toho zmatena, cas neplynul normalne. Dnes v noci mne 2x obejmulo od temene hlavy celou krasne ruzovo-bile svetlo. Byl to neskutecny pocit. Spala jsem konecne celou noc.”

,,S tým časom sa fakt niečo deje. Mám elektrický rádiobudík nastavený na 10 minút dopredu… už roky ho tak nadtavujem, oproti času riadeným rádiosignálom… ( meteostanica, mobil) pred pár týždňami som zaregistrovala 3 minutový posun na rádiobudíku. Takže šli dopredu len 7 minút… žiaden výpadok,žiadne prestavovanie, nič… V deň, keď som si to všimla, a uvažovala, kam sa stratili 3 minúty, som obrovskou “náhodou” narazila na jeden koment, kde žena písala, že z nevysvetliteľných dôvodov, im doma začali hasprovať hodinky riadene len signálom, pretáčal sa čas, aj po výmene bateriek, nejakú dobu boli k ničomu, kým nabehli… Padla tam otázka, čo také enormné, silné, alebo aká sila by dokázala ovplyvniť tento signál, ktorý je odzačiatku stály, nemenný, funguje 1000 kilometrov a doteraz NIČ ho nedokázalo ovplyvniť… No zdá sa že čas sa mení, realita sa mení, naše vnímanie sa mení, verím, že naše telá tiež podstupujú obrovskú zmenu… A či už sú to bovis, previbrovanie, dimenzie, ešte tu máme CERN…a jeho hrátky s časom, a pravdepodobne existujú aj nejaké časové brány, dianie vo vesmíre, či ET ktoré môžu pôsobiť na čas ako ho poznáme.”

Já osobně jsem zatím posun času přímo nesledovala, ale jak čtenáři popisují zalehnutí ucha, měla jsem tento stav 2-3x v posledních pár dnech, kdy tak letěly bovisy nahoru. Většinou zprava jakoby do mě udeřila nějaká hlučná vlna. Jakoby zalehlo v jednom uchu a bylo slyšet hučení.

Také se mi před necelým měsícem stalo, že se mi rozhodila realita a já na pár vteřin viděla okolí rybím okem a neuměla jsem odhadnout vzdálenost, jakobych neuměla vnímat projrozměrný prostor. Tak jsem dostala něco jako závratě a málem jsem tehdy spadla na schodech :-/

Posuny času jsou možné, nezapomeňte že čas se v poslední době velice urychloval. Aktuálně už má den pouze 17 hodin (odhadem). To je důvod, proč nikdo nic nestíhá a ani se nenaděje, už by měl jít ZASE spát… Je dost možné, že vlivem těchto silných energií z Vesmíru dochází ke zpětné opravě pokřiveného času. (Pokud někdo neví, možná bych mohla věnovat nějaký článek zkracování času. Pokud je to potřeba, hlaste se.)

5. října 2015

Dnešní energie je o 1113% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 24% z levelu 100.

6. října 2015

Dnešní energie je o 428% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 100.

7. října 2015

Dnešní energie je o 9661% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 101.

Článek o zkracování času bude. Očividně je o něj velký zájem. Akorát se teď stala poměrně zábavná věc. Okrajově jsem se zmínila co chystám na Alušce.org tomáši marnému, když jsme probírali co se na našich webech aktuálně děje… A najednou jsme zjistili, že oba chystáme stejný článek ve stejném období. Nevím v jaké souvislosti hodlá prvopodstata zrovna teď psát o čase, ale prostě jsme se potkali na jedné židli a co teď s tím, přece nebudeme oba psát prakticky stejný článek. U mě vyjít víceméně ,,musí”, protože se čas hodně řeší v transfomačních okénkách a mělo by se to lidem vysvětlit… Takže teď probíhá debata kdo co napíše, kde se toho kolik dá. tomáš marný mě trošku předběhl. Zatímco já k tomu chtěla sednout a dneska to během hodinky sepsat, on už ho má rozdělaný a píše na etapy. Dopoledne mě hodně zdrželo řešení jiných záležitostí (viz. dnešní zápisníček o CNTV), jinak už bych ho měla hotový, ale co se dá dělat 🙂 Takže ho asi nakonec nějak splácneme dohromady, vyjde na obou stránkách stejný a bude vymalované.

8. října 2015

Dnešní energie je o 7018% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 33% z levelu 101.

9. října 2015

Dnešní energie je o 2 500 000 000 000 000 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 102.

AHÁ! Tak teď už to dává smysl!

Od 7. října jsem se cítila neskutečně divně. Po cestě vlakem mě přepadl jakýsi příšerný stav, kdy mi bylo extrémě nepohodlně ve vlastním těle. Jak když jste nacpaní do děsně nepohodlných nepadnoucích uplých hadrů a to jediné co chcete je ta chvíle, až je ze sebe servete…. Najednou na mě padla únava (což je super když jedete na kurzy a potřebujete být čerství… mě ten vlak uspává vždycky, ale tohle byla opravdu těžká únava, že byste spali.), do toho nějaké divné pobolívání v břiše, bolely mě nohy od bot, tlačila podprsenka, svíraly kalhoty, ten kluk vedle furt nějak divně funěl a trošku smrděl… prostě úplně všechno bylo špatně špatně špatně….

V němčině jsem na to úplně zapomněla, bylo mi dobře a hezky jsem si hodinu užila. Ale po cestě zpátky se to vrátilo a k tomu všemu se přidal ještě hlad a nuda v přeplněném vlaku, takže jsem přišla domů neskutečně naštvaná (přestože se mi nic špatného nestalo!!). Ulevilo se mi když jsem pak mohla být pár hodin sama a hlavně ze sebe servat všechny ty hadry a boty, ale ten nepříjemný pocit mi vydržel i další den.

To jsem se probudila a zase bylo úplně všechno špatně… Tak jsem nakrmila morčátka, všechna tři si pochovala a najednou to ze mě spadlo. Tak jsem si říkala, že to asi byla nějaká destrukce, co jsem ji možná omylem nabrala ve vlaku, možná ji na mě někdo ve městě plivnul, no ještě že už je to pryč… Pocitově ano, ale fyzicky ne.

Nic moc se mi nechtělo dělat, tak jsem se starala víceméně jenom o zvířata, vyčistila jsem morčíkům domeček – přišla nám poštou roubenka, morčátka mají novou schovávačku 😀 – ale začalo mi být divné, že vůbec nemám hlad.

K snídali byl čaj, ale vařit jsem šla až po půl druhé…. O půl třetí jsem měla hotové zapečené žampiony a brambory – normálně jídlo na které se vrhnu – a já neměla hlad. Místo toho jsem si nalila trochu vody a šla hodinku pařit agar. Ani o půl čtvré se hlad nedostavil, no to už jsem si jídlo z povinnosti přihřála a nacpala do sebe, protože vynechávat oběd není zdravé a dalo mi to krucinál práci.

Jindy bych se ve 4 odpoledne kroutila hladem jako žížala…. Od oběda se zbytek dne nesl v duchu nicnedělání a relaxu, ještě jsem byla odpoledne na procházku morčíkům pro travičku (denní rutina) a to bylo vše.

Pak byl problém s únavou – žádná neexistovala. Dokonce jsem od těch čtyř už nic nejedla! Když už byla jedna ráno a já pořád děsně čilá jako rybička, pojala jsem podezření.

Následovalo čekání na spánek asi do půl třetí. Pak jsem měla pocit že snad trochu ano – škub – zase vzhůru… Šla jsem si dát hořčík, na ten jsem zapomněla… Uvařila jsem si konopný čaj Delibutus a povinně do sebe nacpala alespoň 3 sušenky… Než jsem vypila čaj, stihla jsem ještě vyluštit dvě velké křížovky… No možná o půl čtvrté ráno jsem mohla usnout, možná ve čtyři. A to jsem se pekelně snažila s krystalem v ruce. Jinak jsem pořád byla čilá, vůbec jsem necítila únavu, ani mě od ní neštípaly oči, nic…. A hlavně všechno bylo zase špatně. Všechny pozice nepohodlné, tlačí rameno, bolí ruka, odkrvuje se ruka, funím si do polštáře, je mi zima…. (zapla jsem přímotop)… pyžamo zavazí, tahá, krabatí se sa sakra – pryč s tím – teď mě zase něco tlačí v polštáři, je tam nějaký cucek… panebože já prostě neusnu.

– Znova jsem se probudila, zdálo se být trošku světleji, ale ještě nebylo ráno. Po takové šílené anabázi jsem mohla spát asi hodinku a už jsem zase vzhůru?! – Nacpala jsem si špunty do uší a silou vůle jsem se na etapy asi 3x znova a znova přinutila usnout. Pak už bylo kolem deváté a víc to nešlo.

Čekala bych, že po takové jeté noci budu taky jetá, ale nic mi není. Půjdu nanosit dřevo a zatopím, mám v baráku zimu.

Vy jste se dneska vyspali? A jak se cítíte v posledních dvou dnech?

http://www.praxis-umeria.de/files/images/wertemessungoktober09.jpg

10. října 2015

Dnešní energie je o 285% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 103.

11. října 2015

Dnešní energie je o 373% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 104.

12. října 2015

Dnešní energie je o 418% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 105.

A přidávám dnešní hezký komentář čtenářky 🙂

,,Musim rici,ze mam neodbytny pocit,ze se skutecne neco deje. Na vylete se skolou mi jeden kluk zacal vypravet svou “teorii o vzniku sveta”,ktera znela docela zajimave. Zacala jsem to resit a za chvilku jsme meli dalsi dva posluchace. Za hodinu tohle tema resil cely autobus! Probiralo se hlavne fungovani sveta a vesmiru a casto padaly moc zajimave nazory. Nakonec jsme vytvorili zaklad,ktery byl velmi komplexni. Slo ale hlavne o to,jak me prekvapilo,ze nekdo prijde s “blaznivou”,ale pritom dulezitou myslenkou,a behem chvilky se spusti nadseny brainstorming. Vsichni to brali docela vazne a byli jsme jak v transu. Ucastnili se lide,do nichz bych to nerekla. Tohle se proste nemohlo stat jen tak,beru to jako projev bovisu. :-)”

13. října 2015

Dnešní energie je o 2083% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 58% z levelu 105.

14. října 2015

Dnešní energie je o 516% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 106.

Růst energie po levelech v grafu:

http://www.foundationforhealingarts.de/files/images/ziel13.png

15. října 2015

Dnešní energie je o 34 419% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 107.

16. října 2015

Dnešní energie je o 203% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 109.

17. října 2015

Dnešní energie je o 264% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 110.

Jak už tady někdo včera večer poznamenal, na dnešek vyšlo varování před výbuchem supervulkánu v Yellowstonském parku, o kterém jsem dávala článek v jednom z nedávných předešlých transformačních okének.

Údajně o tom bylo varování i v Ruském tisku. Pokud se to stane, okamžitě by zemřelo 40 milionů lidí.

Cituji co vyšlo na prvopodstatě.cz:

Varování na 17.10.2015 přichází už i z ruských novin VESTI.RU…..

….zajímavé že vzali v úvahu varování na stránky svého plátku. Doslova napsali, že britský inženýr předpověděl gigantické zemětřesení na 17.10.2015 a varoval svět před těmito událostmi. Mohou zemřít milióny lidí. O nadcházejícím kataklyzmatu lidstva varoval, jaderného inženýra z University of London, Mehran Keshi. Obětí této katastrofy může být až 40 miliónů lidí?????

Celý článek s překladačem si můžete přečíst: Британский инженер предсказал землетрясение, которое разрушит полмира 17 октября

Téma bylo dokonce probíráno i v ruské televizi Россия 24

A jak můžeme vidět na záznamu zemětřesení, v Americe se skutečně něco děje: http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

Těžko říct, jestli to bouchne skutečně už dneska, ale dříve nebo později k tomu dojde…

Pamatujete ještě na to varování proroka, který řekl, že nás čeká UFO invaze? Potom vám bude běhat mráz po zádech při čtení následujícího článku, který vyšel na svetkolemnas.info:

Nevysvětlitelná záhada zaznamenána na kameře. “Světelný sloup” způsobil hávárii kamionu

V Breaking News byla uvedena také zpráva z dopravy, která ukázala světelný sloupec, který zasáhl do klidné dopravy a způsobil nehodu jednomu z vozidel. O co se mohlo jednat?

Dalším nevysvětlitelným jevem se stala zářící a rychle se pohybující koule, kterou zachytila kamera v jednom z tunelů. To je vidět také na výše uvedeném videu. Co si o tom myslíte?

Video, kde je celá věc zaznamenaná si můžete pustit zde: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahady/3160-nevysvetlitelna-zahada-zaznamenana-na-kamere-svetelny-sloup-zpusobil-havarii-kamionu

18. října 2015

Dnešní energie je o 322% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 112.

Dneska to byla jedna z nejhorších nespavostí celkem. Došel mi hořčík, další přivezou až zítra… skočila bych si pro tabletkový rozpustný, třeba by taky mohl pomáhat, ale v neděli mají u nás zavřeno a bůhví jestli to ten malý krámek vůbec prodává.. :/

Přestože jsem zkoušela úplně všechno co mám, začala jsem trochu spát až kolem osmé ráno. Na etapy jsem pospávala do čtvrt na 11 a pak už to víc nešlo. Je mi špatně, bolí mě hlava a dneska nebudu nic dělat. K obědu bude ,,taťkova rybičková” pomazánka s chlebem a ať mi všechno vleze na hrb. Půjdu jenom morčatům na trávu a jinak se zahrabu 100 metrů pod zem… Hořčík sice pomáhá, ale je to divné, už jsem ho vypila několik litrů a je celkem dost koncentrovaný. Budu se do toho muset vložit a zjistit co je s nervy. Podle mě opravdu morfují, toto přece není možné!

… Neumím si ani představit to zoufalství, muset třeba ještě v 6-7 hodin ráno vstávat do práce… V tomto mám štěstí, jinak bych jela dva dny v kuse.

19. října 2015

Dnešní energie je o 221% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 113.

Dnešní noc byla ,,poslední”, kterou jsem musela vydržet ještě bez hořčíku, který dostanu až dneska. Měla jsem strach co bude, dala jsem si alespoň konopný čaj a zalehla o třičtvrtě na 11. Zajímavé je, že to se mnou sice 3x škublo, ale jenom velice lehce. První lýtko a pak 2x prsty a pak jsem už spala… sice jsem se asi 4-5x krátce probudila, ale prospala jsem se až do půl desáté ráno…. A to celé bez hořčíku, akorát ještě ze začátku s krystalem v ruce.

Je to strašně divné, já jsem opravdu přesvědčená o tom, že reaguji na nějaké energie, možná je to opravdu Bovis. Protože kdybych měla něco s nervy nebo málo hořčíku, bylo by to buď stejné, nebo horší, nebo už by se to po několika litrech vyléčilo… Předešlou noc jsem nejenom že nespala, ale nad ránem kolem třetí jsem měla i závratě, když jsem vstala otevřít okno, spadla jsem a trochu mě bolela ruka, ale už je to dobré. Pak mi začalo tak šíleně bušit srdce, že jsem ležela v posteli a dýchala, jakobych běžela maraton. I mě to bolelo a bolest šla do levé ruky, jako když vám začíná infarkt, nebo jakoby to byl energetický útok… když jsem po dvou hodinách celá zoufalá šla pro MMS, tak jsem spadla znova. Je to jako když jste strašně ožralí a vůbec se nekontrolujete… MMS mi naštěstí zabralo, asi po půl hodině.

Zkrátka divné divné divné… snad postupně zjistím víc.

+ Dnešní důležité postřehy čtenářů k aktuálnímu dění:

,,Nechci tady radit, ale o necem podobnem hovori Ivanka Adamcova. Upozornuje, ze se to bude dit cim dal vetsimu poctu lidi s tim busenim srdce. Ji se to stalo ve dne v obchodnim dome, volali ji zachranku, nic nezjistili. Tyto tlaky, buseni srdce a stavy na infarkt se opravdu deji hodne lidem. Nekomu dokonce uplne zcerna na chvili panenka. EKG nic nezjisti, souvisi to s energiemi. Nemame mit zadny strach, ikdyz je to velmi neprijemne” Milena

,,V neděli ráno jsem se probudila a bylo mi divně, jakoby na zvracení. Když jsem vstala, tak se mi tak zamotala hlava, že jsem se musela chytit zdi, jinak bych spadla. Celá neděle byla divná, bylo tak nějak nedobře. Večer jsem si musela jít brzy lehnout, ale usnout jsem nemohla. Cítila jsem jakoby nějakým způsobem špatnou energii, nedokážu to specifikovat. Zdály se mi i zlé sny. Dnes jsem v pohodě.” Zina

,,Aluško :O, mám úplně stejně zvláštní zážitek…Z ničeho nic….stála jsem u umyvadla, najednou cítím jak mi hučí v uších a tělo bylo “ožralé”…pak nic..a probouzím se pod záchodovou mísou s rozbitou hlavou…pak jsem se dopotácela do postele. Za chvilku jsem s velkým úsilím došla k oknu abych si pustila čerství vzduch a náhle nic o.O vůbec netuším jak jsem se dostala zpátky do postele, ale zvdla jsem se v ní a strašně spocená…Potom to odeznělo..Bylo to děsivý. V tom stavu jsem ale myslela že se něco děje, že převibrováváme snad. Opravdu to bylo to první co mě napadlo. Pak jsem četla, že přibylo dost bovisů, tak to přisuzuji jim….mrškám” Raja

Vypadá to, že moje noční pády nejsou nijak výjimečné.

…..

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-07 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[71]: dobrý dotaz: no je to myslím tak, že vzhledem k tomu, že čas je tady a teď a je to podobně jako když se člověk z 3D může octnout ve 2D…některé dimenze jsou časové a tak lze prolnout do nižší dimenze…nějaký rok zpátky jsem viděla pěkné animované youtube, jak se dá koukat shora na zmateného človíčka ve 2D…a drobně ho ovlivňovat a plést mu hlavinku ;-)

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-07 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

cituji: Je tu totiž jedna „nehezká“ hypotéza. Podle ní je celý vesmír jen velice dokonalý počítačový program. Jakási obdoba Matrixu. Od té filmové se liší v tom, že tu nejsou spící lidé, jejichž vědomí je superpočítačem propojeno do virtuálního matrixu, ale zcela vše se odehrává pouze v tom virtuálním prostředí. Přesnější by bylo hovořit o tom, že jsme jen postavami v počítačové hře stvořené nějakými „superbytostmi“, které si třeba studují varianty Velkého třesku nebo simulují sociální vývoj inteligentních bytostí anebo hrají trochu dokonalejší verzi StarWars.

Ikona diskutujiciho Peta 2015-10-07 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko,nejde opět Prvopodstata.Co se děje?

Ikona diskutujiciho Peta 2015-10-07 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se,prvopodstata už běží.Byl to asi výpadek.Už jsem měla strach,že se to zase opakuje.Přeji všem krásný večer

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-08 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nejsou zde mé reakce na některé dřívější komentáře, proto se zmíním ještě okrajově znova:

Ikona diskutujiciho mira 2015-10-08 00:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[81]:To je pěkné.Strom umí tvořit listy.A jiné, mají dané informace,podle nich jedou.To víte Vy.Ale je tu jedna věc:mutace.A ta nemá informací.Jede si podle svého.Takže všechno nemá informací.

Ikona diskutujiciho Honza 2015-10-08 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mám jednu zprávu o čase a to že: Nedávno jsem koukal z okna a jedná paní šla po cestě viděl jsem jí přiccházet z levé strany jen jsem na pár sekund otočil hlavu do domu hned zase vykoukl a byla už úplně v pravo že by za 5 sekund ušla asi tak 60 metrů??? to jsem čučel :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-08 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[90]: Třeba měla v zadku zabudovaný turbo pohon… neznáš? To je nový druh plastiky.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-10-08 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[89]: Děkuji za připomínku! Jak jsem psal vše je ENERGIE A INFORMACE. Energie vibruje v určitých frekvencích (pokud máme elektronový mikroskop viděli bychom, co se odehrává v „hmotě za činnost), frekvence se odehrávají ve třech úrovních VRCHOL (nejvyšší), STŘED (harmonické, rovnovážné), DNO (nenižší). Veškeré frekvence vibrací se snaží být harmonické, tj. ve středu a k tomu směřují. A, co je mimo střed je neharmonické. Pokud by byli na vrcholu, nejsilnější, tak by ustrnuly a zůstalo by vše statické, pokud by bylo jen dno, tak by zase nic nedělo. Proto ten středový, vyvážený, harmonický stav. My jsme v těch energiích, vibracích, harmoniích, a pokud není vyvážený, harmonický stav, tak vznikají anomálie, třeba ve formě nemocí, mutací apod. Transformace je vlastně vědomé docílení harmonického stavu. Probouzíme se a pracujeme na sobě směrem k harmonii, splynutí. Když vznikne anomálie ve formě mutace, nemoci, co se děje? Je snaha nastolit rovnovážný stav, zničit třeba tělo a navrátit do původního a opět tvořit a tak neustále a do nekonečna. Napadá mě přirovnání k poslouchání hudby. Když zvuk přebudíme, tak je to vše přes sebe a nedá se to poslouchat, když zvuk vypneme, tak se nic neděje, naladíme do harmonického zvuku.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-08 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda, že tu nie sú niečo ako lajky, líbí, nelíbi… mne se líbí tento koment :

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-08 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[93]: lajky budou na novém webu, už jsou zapnuté a fungují… tak tam budeš moct naklikávat 🙂

Ikona diskutujiciho Gája 2015-10-08 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[92]:moc hezky napsané :-)

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-10-08 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mate mě trochu jedna věc… 6. října byla energie na 30% z levelu 100. 7. října je energie o 9661% vyšší oproti dnu předem a byli jsme tak na 20% z levelu 101. Dnešní energie je o 7018% vyšší oproti včerejšku a aktuálně jsme na 33% z levelu 101- nerozumím tomu, jak je možné, že level pokročil jen o 13% (při nárůstu 7018% za den) když předtím level pokročil o 110% a nárůst byl ten den přitom "jen" o 2643% vyšší, než dnes?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-08 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[96]: Ale pokaždé je to ve vztahu k jiné hodnotě. Pokaždé se zvýší jiný základ.

Ikona diskutujiciho moai 2015-10-09 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[96]: Čísla na těchto stránkách jsou od začátku špatně počítaná. Matematicky jsou naprosto špatně. Bohužel si němci pletou exponenty, špatně počítají procenta atd. Už od prvého zlogaritmování je to číselný nesmysl.  Faktem je, že každý den naroste energie (za 1 den) víc než od začátku měření. Další nesmysl je, že zlogaritmují hodnotu energie, ale nezlogaritmují hodnotu levelu. Takže jiné čísla vztahují ke stejným. No zkrátka nesmysl. Asi jsou "vzděláni v jiném oboru". :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-09 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]: Ok moai, jak asi víš, mně matematika fyzika a trošku i chemie moc nesedí, nejsem expert, takže nerozeznám jestli je tam něco špatně. Já jsem na umělecký směr a na jazyky, tohle je přesný opak, kde je můj mozek zaměřený. Takže já prostě nemůžu jinak než opisovat. Navíc ten přístroj nemám, říkám, i němci to mají z Ruska.

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-09 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]:Je pravda, že matematicky to nedává smysl, toho jsem si všiml už dávno, ale nevidím v to něco zásadního, my z našeho úhlu poznání, našeho "3D" to dokonce nemusíme chápat. Každý ať si zvolí co bude sledovat, já jsem docela spokojený s leveli, protože jsou sladěny s pocity, které to často navozuje, bolesti a podobně, vždy pro nás k nějakému číslu. Určitě si pamatujeme dobu, kdy se tu pokoušelo to měřit a byl z toho docela poprask, ale i tenkrát, co měřitel to jiné hodnoty, tím chci jen říct, pokud to bereme z jednoho zdroje, jakousi výpověď nám to dává a jak říkáš je důležité pozorovat, stoupání a zda hodně či málo.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-09 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho moai 2015-10-09 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[99]: Já jsem chlapeček :-). A děláš to dobře. Jinak než opisovat to nejde. Dnes už je to nespočitatelné. V postatě jsem odpovídal na dotaz od Elda Trnimir.

Ikona diskutujiciho mira 2015-10-09 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]:Hm,taky se mi zdálo,že tady něco neštymuje.Tak to je tohle.Chtělo by to,aby se ty kolečka točila správně.Nemůžete jim to napsat,že je to trochu kaput?

Ikona diskutujiciho Katarína 2015-10-09 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, s jídlem to mám stejně, velmi se mi snížila potřeba jíst a když sním porci jako dříve, cítím se vyloženě přejedená. Jinak také cítím různé bolesti a nepříjemnosti (např. zápachy), ale co jsem se dočetla jinde, probíhá teď vysoce čistící vlna, tak to přikládám tomu. A také se mi zhoršil spánek, který jsem měla doposud velmi dobrý. Měj se hezky a děkuji za sdílení.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-09 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[101]: tak.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-10-09 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud se v těch bovisech někdo matematicky vyzná, tak podle mě je na Nobelovku za matematiku. Osobně pozorují jak se cítím a o kolik je nárůst. Jinak mi to nic neříká, jen čísla.

Ikona diskutujiciho moai 2015-10-09 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[100]: Však já chápu, že to dávat smysl nemusí. Naopak je možné, že když do toho zavedeme současnou matematiku bude to špatně, protože to mohou být klidně nesmyslné hodnoty, ale pokud jim uvěří dostatečné množství lidí, pak se stanou pravdivými. Jen jsem psal, že matematicky je to nesmysl. Jako reakci. Jinak já vůbec nejsem proti měření a němcům. Jen je to zkrátka jinak. A to je třeba dobře

Ikona diskutujiciho Auri 2015-10-09 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pripada mi, ze normalne nepocituji spoustu veci, na ktere tu prijde rec, ale to s tim jidlem mam posledni tyden podobne. Obvykle se dokazu nacpat jak nezrizena, ale ted jim kolikrat prvni jidlo az po obede a nasyti me i obycejny caj. Ze vcerejska na dnesek jsem taktez nemohla vubec spat, mam za sebou asi tri nebo ctyri hod. spanku. Za normalnich okolnosti bych byla nepouzitelna, ale misto toho jsem jak rybicka a nechapu to. =)

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-09 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALuško, dnes si mi dala porciu smiechu. :-D, perfektný opis !

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-09 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[109]: No a mně právě ta bavlněná pyžama nejvíc v posteli zavazí. Jeidné ve kterém se vyspím je právě z uměliny – měkké a elastické takže mě neškrtí a když se shrne tak netlačí, ale to mám jenom jedno… teď mám problém že jsem přes léto pyžama nenosila vůbec, to se vyspím nejlíp, ale začíná být zima 🙁

Ikona diskutujiciho Radek 2015-10-09 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento týden spím (oproti minulému) klidně a ráno mě musí budit budík- minulý týden sem se sám budil chvíli před budíkem ( 5:10h ) Dnes k ránu mě vzbudil zvuk, jakoby něco spadlo na zem (parkety) vedle mé postele, znělo to jako hrací kostka, ale nic sem ráno nenašel co by to mohlo způsobit.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-10-09 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak přežít roky budoucí:

Ikona diskutujiciho Sisi 2015-10-09 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já si říkala, že dnes musel být velký nárůst, protože já se zase celý den nemohla probrat. Byla jsme relativně v pohodě, ale neustále jsem měla těžká víčka a ani oční cviky nepomohly a to vždycky pomáhají 🙁 trochu to přešlo až v šest večer, ale pořád se cítím tak jako… přejetá parniválcem -_- a když se na chvilku uklidním a zavřu oči, cítím se být vědomím úplně mimo tělo…. nebo respektive… vůbec necítím svoje tělo!

Ikona diskutujiciho CZK 2015-10-09 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela se divím, že takový "esoterický" člověk, jako Vy, spí v umělé hmotě a pak se diví, že má problém se spánkem. Všechny umělé hmoty kradou záporné ionty. TM by o tom jistě dokázal vést celodenní přednášku :-)

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-09 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já dnes po hodně dlouhé době do práce zaspala…sice jen o asi 50 minut…nic hrozného se tím nestalo, mám hory přesčasů (neplacených, když to jde, tak je vyberu formou volna, ale mám v práci spec.funkci, takže být musím osobně.. a dnes velké bolesti zad se spasmem svalstva beder, polykala jsem analgetika- prášky na bolest s minim.efektem. Ale práci jsem zvládla. Vždy jak víc lezou bovisky nahoru, mám velké bolesti ve svalstvu podél páteře nebo v kolenou. Jinak psychika dobrá.

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-09 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[110]: z oblečení mi vadí na těle též spíš bavlna, umělé elastické v pohodě. Chuť k jídlu po delší době spíš na sladké ev.na umělé pendreky a kafe… a to jsem několik měsíců držela dietu dle paní Mačingové bez problémů, pročistila si organismus (na ty pendreky ;-)) a získala spíš odpor k masu, ten zůstává :-)

Ikona diskutujiciho AriaKeboke 2015-10-09 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera mi bylo pěkně zle a dneska jsem se skoro pozvracela. Pomohlo mi ale najíst se, i když jsem žádný hlad nepociťovala. Neskutečná únava. Se spánkem potíže nemám, spala bych furt, bohužel teď moc času nebylo. Ale doženu to :D …Ale jsem teď pořád nějak oslabená, pořád jednou nohou v nemoci. Už to trvá asi 2 měsíce a i když do sebe láduju vitaminy, nezabírá to. Takové ty pocity, že mě všechno slušně řečeno štve, mívám pravidelně. :D

Ikona diskutujiciho Ykka 2015-10-09 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobně jsem už delší dobu pozoroval kolísání potřeby potravy, vlny únavy a ospalosti, nebo nezvyklé pocity tepla, je toho hodně. Údajně by to mohlo být hormonálního původu, spíš jsem ale vypozoroval souvislost s geomagnetickými bouřemi, v noci ze 7. na 8. října byl Kp index 7, což je dost: http://www.swpc.noaa.gov/products/planetary-k-index  Dělá to na mě dojem, jako by se energie měly snahu více hromadit a přicházet ve vlnách. Dřív se mi často stávalo, že jsem přes zavřené oči viděl záblesky různých světel, to už je jen zřídka, že by bouřka v astrálu pomalu přecházela? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-09 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[114]: Pokud to bylo myšleno na mě: Píšu že spím bez pyžama, kdybyste si to přečetl tak to víte.

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-09 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[114]:ano, taky sleduji

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-09 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[110]:Aluško, on CZK myslel úsek (cituji Tě) "Jeidné ve kterém se vyspím je právě z uměliny – měkké a elastické takže mě neškrtí" – vyznělo to tak…určitě se Tě nechtěl nepříjemně dotknout ;-) ale elastické domácí slabounké černé leginy z Kiku jsou, ač nezdravé, doma nejpohodlnější :-D no a na 100% zdravě vše dodržovat ani snad nelze..

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-10-09 23:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zdá sa, že naše pocity a vnímanie mohol ovplyvniť aj rútiaci sa asteroid, ktorý zajtra minie Zem. Je veľký takmer 2 míle, ale preletí v údajne bezpečnej vzdialenosti… aj keď ho budú sledovať na celom svete, " kdyby neco" lebo astrologicky to nie je až taká vzdialenosť a dopaf či len štuchnutie by bolo katastrofálne… tak nech si letí, hlavne bezpečne…

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-09 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[110]:  I princeznu tlačil hrášek cez pár perín :-)

Ikona diskutujiciho Lily 2015-10-09 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem fakt zvědavá, jak tohle bude pokračovat, tenhle nárůst je tak krásně šílený 🙂 V příštích dnech se chystám navštívit Stonehenge, tak by mě zajímalo, jestli tam budou energie silnější a co to se mnou udělá 🙂

Ikona diskutujiciho Milena 2015-10-10 07:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja se take pripojuji s prosbou o clanek jak je to vlastne s tim casem. Davam si pozor, kdyz se koukam kolik je hodin. Dnes rano sel manzel na malou na wc. Bylo 5.32 hod. Za malou chvili se vracel a na hodinach bylo 6.00 hod. Pro overeni jsem se ho zeptala kolik je a jak tam byl dlouho. Potvrdil mi cas 6.00 a ze tam byl chvilku. Bud to muze delat radiovy signal nebo si s nama nekdo hraje. Protoze ja byla chvili pred tim na wc a bylo 5.37 hod. Uz tomu prestavam rozumet.

Ikona diskutujiciho myshoolka 2015-10-10 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem poslední dobou pořád nějak víc mimo než obvykle. Prostě se třeba zničeho nic potřebuju zastavit na ulici a koukám kolem sebe jak malé dítě, co vidí svět poprvé. Také nemám hlad… za celý den mi třeba stačí velký jogurt a pak už jen ze zvyku povečeřím s přítelem… A to jsem vždycky byla žrout 🙂 Naopak ale mám mnohem větší žízeň a spím jak zabitá a ráno vstávám před rozbřeskem a nedělá mi to problém a přitom jsem to vždycky nesnášela… Dokonce i v sobotu když nemusím! Prostě o ten den najednou nechci vůbec přijít, ale večer zas v 9 do hajan 🙂

Ikona diskutujiciho iriska 2015-10-10 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, tak to čučim na ty včerejší hodnoty. Se spánkem to mám podobně, za poslední měsíc jednu noc spím jednu noc nespím. Moc se s tím netrápím bo by mi pak bylo ještě hůř :-D S jídlem taky kolísání – buď celý den vůbec nemám hlad a do jídla se nutím, nebo mám naopak velký hlad. No a včerejší večer to bylo velmi zvláštní, taky jsem byla na cestě ale cítila se výborně, takový klid, vyrovnanost, moc příjemná energie šla a vnímala jsem všechno z nadhledu. Fakt moc krásný stav, snad se to bude opakovat:)

Ikona diskutujiciho Radek 2015-10-10 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to nejak špatně chápu tu tabulku s Bovisy a sloupci… ale 29.9. byl nárust z 90.levelu na 96.level a v tabulce je zobrazen "malý" sloupec… a dnes 10.10. to postoupilo jen o jeden level oproti včerejšku ze 102 na 103 a sloupec v tabulce je obrovský. Už se v tom ztrácím a přestávám těm tabulkám rozumět…

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-10-10 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera po celý den vypadávaly servery a já se také nemohl dostat do adminu na prvopodstatau. když jsem chtěl uložit napsaný článek, neuložil se a objevila se bílá obrazovka s EROR 303. Není vyloučeno, že takto připravují pomalý konec internetu, aby se lidé už nemohli na čemkoliv domluvit.

Ikona diskutujiciho CZK 2015-10-10 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[119]: Nu, z této věty jsem to pochopil trochu jinak :-)  ….No a mně právě ta bavlněná pyžama nejvíc v posteli zavazí. Jeidné ve kterém se vyspím je právě z uměliny – měkké a elastické…..

Ikona diskutujiciho R... 2015-10-10 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Gája 2015-10-10 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[104]:Jsem ráda, že tu píšete o jídle. Pocit, že jsem neustála najezená k prasknutí už cítím hodně dlouho. Buď mám hlad jako vlk a nebo se cítím přecpaná k prasknutí. Nic mezi tím. I když sním málo a i lehké jídlo, tak pak mám tíhu v žaludku, jako bych spápla hromádku kamení:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-10 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[128]: Tu se sloupci taky moc nechytám, dívám se na ty googolplexy a levely, ty jsou nejsrozumitelnější. Nevím co vlastně zakresluje ta SLOUPEČKOVÁ. Pussschlag bych ještě taky pochopila….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek