Transformace / Říjen 2016

1.10.2016 v Spiritualita 120

Transformační okénko pro Říjen 2016

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Září najdete ZDE

Vysvětlení PROČ sledovat vzestup energií ZDE

30. září 2016

Aktuální level je 1,73E+014 (v jednotkách Googol 37-plex). Růst oproti včerejšku: 62 863%.

1. října 2016

Aktuální level je 1,11E+029 (v jednotkách Googol 37-plex). Růst oproti včerejšku: 64 161 849 710 982 700%.

Ve včerejších zápiscích jednoho z člena messteamu na zdrojové stránce je řečeno, že cítí v poslední době velké napětí, skoro jakoby elektrické. Protože růst je enormní, ale ten je enormní nonstop, to už není žádná novinka 🙂 Messteam na svém webu také velice doporučoval vegetariánství, teď už přitvrdili a doporučují veganství…

Beru to s humorem. Vegani odvibrují a já tady zůstanu, co se dá dělat! 😀 Ale nepřipadá mi to moc rozumné, plošně všem čtenářům doporučovat extrémní stravovací styl. Vegan totiž musí velmi dobře rozumět své stravě, musí si hlídat co jí, kolik toho jí a ještě brát suplementy… Pokud jí blbě a nerozumí jídlu, výsledek nemusí dopadnout úplně dobře.


Já se cítím dobře, bez napětí. Cítila bych se však ještě mnohem líp, kdyby mě poslední čtyři noci netýral šílený vlčák v ulici pode mnou :-/ Nonstop řve, asi hodinu si odpočine a pak další tři hodiny řve. Ale dneska se mi zdá, že je nějak ticho, tak snad se vyspím. Na to že jsem na vesnici, moc klid nemám. V noci šílený pes a přes den cirkulárky, míchačky, zbíječky, sekačky, ideálně denní kutání dole v baráku, kde se neustále něco tuní a spravuje. Už to tak jde dva roky, asi se trochy klidu dočkám jen s dalším stěhováním, nebo s příchodem zimy. Což je taky jediná věc, která je výhodná na zimě – Pes není tak akční a tolik neřve a díky zimě mi dole v baráku nikdo moc nemlátí, možnosti prací jsou omezené, sousedi taky nezapínají cirkulárky a sekačky každý den, zkrátka v zimě je trochu větší klid. To je asi jediná dobrá věc na ní, že se mi líp pracuje a spí, akorát pod čtyřmi přikrývkami, což je taky na pytel :-/ Taky se tak moc těšíte na zimu jako já? 😀

2. října 2016

Aktuální level je 1,11E+144 (v jednotkách Googol 37-plex). Růst oproti včerejšku: 1,E+117%.

Dneska jsem otevřela zajímavý e-mail, který se podle mě hodí k tématu transformace (dávám anonymně):

,,Milá Alue,měla bych na Vás jeden dotaz.V minulosti jsem četla někde,to už fakt nevím kde,že existují 2 měsíce a kdo uvidí 2 měsíce,potažmo 2 úplňky,že to něco znamená.Mně se totiž letos 18.8.. stalo večer při procházce se psem asi ve 21.35 hod.,že jsem se koukla na oblohu směrem k jihu a na obloze se vyloupl z mraku krásný úplněk.Jen jsem si řekla,to je divné v tomto místě.Ale šli jsme dál směrem k výchou k našemu baráku/činžák/ a když jsme přešli hřiště pro děti a zahýbali směrem k baráku,tak na východě byl další úplněk.Pozastavila jsem se nad tím,ale nebyla jsem nějak schopná se nad tím nějak přemýšlet,neboť mi nebylo dobře,vše se se mnou houpalo a byla jsem ráda,že jsem došla domů.Na Fb byla další dny o tomto jevu diskuze,jestli to někdo viděl,ale nikdo jiný nic neviděl. Můžete mi,prosím sdělit,jestli to bylo nějaké znamení a co by to pro mne znamenalo? Čtyři roky i díky Vám jdu cestou Světla a lásky. Děkuji za Vaši odpověď. S.P.“

Kdyby vás zajímala odpověď:

,,Dobrý den,

Já zase před časem mnohokrát četla, že existují dvě slunce, ale na vlastní oči jsem je neviděla. O dvou měsících slyším teď poprvé.

Mnoho lidí věří a tvrdí, že žijeme ve světě jako je naprogramovaný matrix, nebo jaký je ukázaný ve filmu Třinácté patro.

http://www.csfd.cz/film/11907-trinacte-patro/prehled/

Já osobně jsem na vážkách, jestli tomuto věřit, koneckonců i kdyby, stejně s tím člověk nic neudělá. Ale podle této teorie jsou podivné úkazy, posuny v čase a dvojí slunce / měsíc, projevy chyb v tomto systému. Chyba v matrixu… A podle proroků podivná zjevení na obloze předznamenávají konec světa, či nějakou významnou globální změnu, otázka ale je, v jakém slovasmyslu, o jaký druh změny se jedná. Všechno je to věc dohadů.

s pozdravem
Alue“

3. října 2016

Aktuální level je 48 000 (v jednotkách Googol 38-plex). Růst oproti včerejšku: 33 322%.

Růst energie Bovis v grafu:

4. října 2016

Aktuální level je 3,35E+006 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 6 979%.

5. října 2016

Aktuální level je 2,35E+009 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 70 000%.

6. října 2016

Aktuální level je 1,11E+024 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 5E+16%.

7. října 2016

Aktuální level je 1,11E+070 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 1E+48%.

Čtenářka posílá zajímavý článek k aktuálnímu dění. Pamatujete ještě na tu sochu Ježíše, která otevřela oči? No, kdo by si ji nepamatoval, bylo to pěkně děsivé… Je natočený nový úlovek a samozřejmě se spekuluje, jestli je to pravda, nebo jen počítačová habaďůra:

https://www.youtube.com/watch?v=8bSC7dG7d7s#t=37

Kostel v Guadalajaře v Mexiku vystavil mrtvolu malé dívky zabité před třemi sty lety svým otcem. Jeden z návštěvníků kostela natáčel tělo na video, když to z nenadání otevřelo oči.

Video natočené v kostele nyní sledují statisíce lidí na internetu a jejich reakce se pohybují od hoaxu po zázrak. Dívka je nazývána místními Santa Inocencia, tedy Svatá nevinnost, a její příběh je v okolí velmi dobře znám. Žila přibližně v 18. století a toužila přidat se ke katolické církvi. Její otec to odmítal, ona se přesto tajně nechala pokřtít, a dostalo se jí svatého přijímání. Když se vrátila z kostela domů, otec ji ubil k smrti.

Její mrtvé tělo jakožto mučednice víry bylo odesláno do Říma, aby tam byla pohřbena v katakombách Santa Ciriaca. Bohatý kněz ji ale odtud nechal exhumovat a převézt do katedrály v mexické Guadalajaře. Právě zde je po celá desetiletí vystaveno její tělo. Je záhadou, jak to, že se tělo za tu dobu nerozložilo. Místní to považují za důkaz, že divenka byla svatá. Skeptici tvrdí, že jde o tělo z vosku. Jenže pokud by tomu tak bylo, pak by samozřejmě nemohlo mrkat. Takže jde buďto o zázrak, nebo o dobře provedený hoax za pomoci počítačového triku. Co si myslíte vy?

zdroj: http://extrastory.cz/tri-sta-let-stara-mrtvola-otevrela-oci-turista-to-natocil-na-video.html

Při čtení mě tak napadlo, jestli je teoreticky možné, že by slavná nerozkládající se těla staletí mrtvých lidí byla vlastně těla upírů. Upíři existují, jsou to ,,mrtvá“ těla, původní duše už v nich není, ale jsou posedlá určitou entitou, která je ovládá… Co když tahle ,,svatá dívenka“ je ve skutečnosti 300 let spící upír ve skleněné rakvi, co po nocích občas cucá krev z nemocničních pytlíků, nebo drží půst a občas se jukne, kdo to na ni přes sklo civí? …. Parádně šílená představa, podle mě by se z toho dal udělat brutální film.

8. října 2016

Aktuální level je 240,1 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 343%.

9. října 2016

Aktuální level je 1900 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 792%.

10. října 2016

Aktuální level je 16 700 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 879%.

11. října 2016

Aktuální level je 2 680 000 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 16 048%.

12. října 2016

Aktuální level je 1,34E+009 (v jednotkách Googol 41-plex). Růst oproti včerejšku: 50 112%.

Dějí se mi trošku divné věci. Dneska v noci jsem měla sen, kde jsem byla v neznámém starém domě, byla to nějaká bytovka v obrovském městě a vypadalo to i jako v jiném čase, zkrátka mně absolutně neznámé prostředí. Odehrával se tam nějaký příběh a usnula jsem potom na posteli v nějakém obyváku a v tom snu jsem cítila, jak se mi pomaličku odděluje astrální tělo, zatímco usínám. Zajímavé je, že to nebylo úplně spontánní, ale měla jsem to pod kontrolou, usínala jsem ve snu na posteli a vědomě jsem oddělovala astrální tělo. Takže jsem se postupně ,,vyloupla“ do další dimenze.

První mi sama sjela ruka mimo ,,fyzické snové tělo“ a pak už jsem vědomím postupně ,,odlepovala“ zbytek a když už jsem měla všechny končetiny oddělené, prostě jsem normálně z té postele vstala a dostala jsem se do další dimenze. Což byl astrální svět toho snového světa. Byl to dost mazec. Ale nevydržela jsem tam moc dlouho, takže mě to po menší procházce vrátilo zpátky na tu postel. Probudila jsem se. Ale do toho snu… A ten sen normálně dál pokračoval, pak jsem se budila znova do této reality.

Podobné zážitky už jsem měla, kdy jsem usnula ve snu, ale ještě nikdy jsem necestovala astrálně ve snu. Možná to bude znít divně, ale přesně díky těmto věcem mám celý život dost problém se plně ztotožnit se světem takovým jaký je a beru ho spíš jako nějaký příběh nebo dočasný obraz, než za něco co je skutečně tak jak se zdá. Protože jak se začnete dostávat do takových stavů, uvědomíte si, že vědomý stav je jenom jako jedna slupka cibule, ale ve skutečnosti existuje mnoho dimenzí a není ani tak těžké se do nich dostat, ,,problém“ je akorát to ukotvení ve hmotě, které člověka vrací zpátky, tak pak má dojem, že to ostatní není skutečné.

Aby toho nebylo dost, teď večer se mi sama od sebe zapnula lampička a dvakrát mi na chvilku vypadl proud a pak i internet, ale jsou to jenom vteřiny a naskočí to hned. Takže žádná reálná porucha… I se mi zničehonic zapnul alarm na lednici, ta začala kvílet, přitom se tam taky nic nestalo a mrazák normálně jede, nechápu proč se tam spouští alarm.

Někdo by z toho možná byl vybobkovaný, ale já si ještě klidně pouštím na noc Věřte nevěřte 😀 Jsem prostě gurmán.

13. října 2016

Aktuální level je 17,1 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 187%.

14. října 2016

Aktuální level je 36 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 211%.

15. října 2016

Aktuální level je 300 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 833%.

16. října 2016

Aktuální level je 84 000 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 27 996%.


17. října 2016

Aktuální level je 2 680 000 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 3 190%.


18. října 2016

Aktuální level je 102,1 (v jednotkách Googol 44-plex). Růst oproti včerejšku: 1588%.

19. října 2016

Aktuální level je 278,1 (v jednotkách Googol 44-plex). Růst oproti včerejšku: 272%.

20. října 2016

Aktuální level je 3110 (v jednotkách Googol 44-plex). Růst oproti včerejšku: 1118%.

21. října 2016

Aktuální level je 5,0 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 142%.

22. října 2016

Aktuální level je 8,8 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 176%.

23. října 2016

Aktuální level je 53,1 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 606%.

24. října 2016

Aktuální level je 244,1 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 422%.

25. října 2016

Aktuální level je 481,0 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 2015%.

Messteam konečně dodal data, ale dal je naspod pod starou tabulku, takže jsem je našla jakoby ,,náhodou“. Čísla za včerejšek a dnešek zatím chybí.

Komentář čtenáře k aktuálnímu dění:

,,Už druhý deň sú vysoké hodnoty v ionosfére, a dokonca vo Švajčiarsku a dnes v strednom Taliansku /6,2 richt.stup./ zemetrasenie.“

26. října 2016

Aktuální level je 800 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 166%.

27. října 2016

Aktuální level je 3,50E+003 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 438%.

28. října 2016

Aktuální level je 2,68E+005 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 7 657%.

29. října 2016

Aktuální level je 8,38E+007 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 31 250%.

30. října 2016

Aktuální level je 1,11E+021 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 1 325 373 134 328 360%.

31. října 2016

Aktuální level je 1,11E+048 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+29%.

Pokračující okénko vyjde zítra nové…

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-02 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: No jo, ono je to někdy těžké být ticho, kor v dysfunkčních rodinách. My jsme za mého dětství občas museli taky pěkně sousedy potrápit… Ale jejich dcérenka zase hrávala v 11 na klavír, když jsem s ní měla společnou zeď. Chodila jsem spát v 9:30… Řešila jsem to mlácením pěstí do zdi, ale přes klavír to nešlo slyšet. Jo a taky strašně hnusně falešně a ječivě zpívala, taky s oblibou v noci. To už vyřešila pěst na zdi :D Jednou jsem do zdi zařvala, že příšerně ječí, že se to nedá poslouchat… Zařvala na mě zpátky ať držím hubu, že si může zpívat jak chce, ale pak byla ticho a ,,zpívat" v noci úplně přestala, takže to zabralo. Asi jí to došlo… Tehdy jsem byla drsnější, dneska tiše trpím, co to se mnou je?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-02 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem tu jedinej kdo má sousedy celej život uplně v pohodě? :D

Ikona diskutujiciho Jana 2016-10-02 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: …..promiň, ale když čtu tvé nářky,…nemá ti to taky něco napovědět? Proč máš všude problémy s hlasitými sousedy, psy?

Ikona diskutujiciho Inovace..v tomto čase... 2016-10-02 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V baráku je hluk – bum bác, krik, tresk, hrôza. Potom ticho.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-02 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ano jistě… Já zapomněla, že člověk si za všechno v životě může sám, takže určitě můžu i za hlad v Africe, festival Yulin, nebo za homosexualitu. Někteří lidé a jejich mentální pochody mě nepřestávají udivovat.

Ikona diskutujiciho Jana 2016-10-02 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: … aha, tak asi víš co já ne ….. nicméně mě udivila zase ta tvá odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-02 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Nápodobně. Kdybys měla tak křehký spánek a ostrý sluch jako já, taky bys takový nesmysl nenapsala. Kde jsou lidi a psi, tam je hluk. Bohužel nemám strýčka milionáře, co by mi koupil odhlučněný dům na samotě v lese, kde deset kilometrů v okruhu nežijí žádní lidé. To je zatím jenom hezká představa.

Ikona diskutujiciho Milan 2016-10-02 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svět kolem nás se zhmotnil z našich myšlenek – to je to boží stvoření které je nám dáno – svět není tedy doslova Matrix který je podle filmu "někým" stvořený a ve kterém lidé napojení žijou, tento svět je stvořený námi samotnými krásnými bytostmi společně dohromady v nepodmíněné lásce a v informačním poli které je součástí každé jakékoliv hmoty, také proto tu prožíváme přítomnost odděleně každý sám za sebe, všichni umíme komunikovat i příroda jako jeden celek, leč jsme si zvolili v této realitě variantu aby to takto právě nefungovalo, každopádně tím že tvoříme vlastními myšlenkami, dokážeme si obdobný svět vytvořit třeba ve snu jen sami pro sebe, tak tvoříme i svět v jednotě tady a teď v přítomnu, tedy můžeme do jisté míry změnit své okolí pokud dokážeme utvořit změnu v sami sobě, spousty lidiček mají sebestředné myšlení jen pro sebe, pak od nich slýcháváme známou otázku "proboha proč?" jelikož nedokáží myslet ve všeobecné rovině zevnitř-ven, byli takto naučeni od mala, kde se jim nezaslepené dětské myšlení přetlačilo v naučené lidské programy, jestliže dokáže bytost v nepodmíněné lásce změnit svou mysl ve směru zvenku-ven, dokáže transformovat myšlenky do podoby ve které se dají i zhmotnit v této realitě teď a tady. Jedná se o praktické cvičení které se zpětně v této přítomnosti naučíme, tedy nejprve zahrnout v nepodmíněné lásce a poznání vše živé i neživé, naučit se správně si přát aby zůstala nedotčena svoboda rozhodování každné svobodné duše a nakonec se naučit tato rozhodnutí svobodných duší respektovat, následně přijímat i dávat lásku a vnitřně souzněn s nesmírnou úctou za možnost prožívat tuto hmotnou součást života, cvičení nelze nijak formulovat, každý má svého učitele v sobě sama, jen je důležité ho najít, záleží však do jaké míry si bytost přeje přožívat tuto hmotnou realitu, zda-li dokáže vyslovit přání utvořit ve svém vědomí změnu je na každé svodobné duši, je však důležité se při této transformaci obrátit na sebe sama tedy ve směru zevnitř-dovnitř, jedině tak lze dosáhnout zásadních životních změn, pokud si duše opravdu nepřeje změny provést, nikdy se pak žádné vnitřní změny nedočká… tedy jde o vnitřní rozhodnutí sebesama od srdce s láskou pojaté, které pak mohou touto změnou nastarvovat i změny vnější, tedy okolí. Přirovnám to následovně k jednoduchému přirovnání, nosím li modrý svetr, vidí mne okolí modře, svetr se mi líbí ale já bych chtěl jiný, třeba zelený, pak je na rozhodnutí, zda li si ho pořídim či ne, jelikož se mi ten modrý moc líbí, nakones ci pořídim zelený s rolákem, provedl jsem změnu kterou vnímám hlavně sám za sebe, tedy že mi netáhne na krk, okolí mne pak vidí se zeleným svetrem a nakonec přijme, že je dokonce i s rolákem, po čase mne okolí vnímá že nosám svetr s rolákem, důležité ve vnímání pro mne je, že sem udělal změnu sám za sebe…

Ikona diskutujiciho CZK 2016-10-02 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Jsem rád, že tady má taky někdo takové potíže jako já s partnerkou. Ne, že bych to někomu přál, ale bál jsem se, že se mi vrátila borelioza. Ale má partnerka má stejné potíže, jako já, a žádnou borelii neměla. Takže si myslím, že je to "tlak" přicházejících energií na náš nervový systém.

Ikona diskutujiciho David 2016-10-02 23:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Alue, zcela chápu Tvůj problém, mám podobný problém, ale vesnice bez psů to prostě jinak nejde. Právě proto jsem začal pátrat ve své minulosti(myslím tím zkušenosti získané z života). Víš, že můžeš nahradit meditací spánek. Lidé na východě si oplachují tvář, aby během meditace neusli, pomineš-li tuto procedúru, tak vcelku sic zdlouhavým způsobem ale, nakonec usneš. Zatím se mi to daří na několik málo hodin (1-3 hodiny) zatím stojím na svých. A fakt je takový, že nejen slyším

Ikona diskutujiciho Tauri 2016-10-03 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mira 2016-10-03 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Takovýhle kecy může vypustit jen póvl.Totiž psi a lidi odjakživa žili v pospolitosti.Patří k sobě.Možná někde žijou divocí jako třeba dingo.Ale tihle to maj nastavený s lidma.A neberou energii ale dávaj.Používaj se vlęčitelství,armádě,u policie,pro postižený,na hlídánį,lov a ještě by se našlo.Já mám psi na hlídání.objektu.Nebo by se našli chcípáci co by sem vlezli.Jedině kdo nemá rád psy jsou alergici a možná feťáci a zloději.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-03 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Psi energii dávají… Neberou.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-10-03 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žiju na vesnici celý život a na ten vesnický kravál jsem zvyklá. V neděli v šest ráno budíček (sousedova cirkulárka, někdy i motorovka). Dopoledne sekačky a křovinořezy. Odpoledne si hrajou na vsi řvoucí děti. V podvečer jsou to motorky. Za soumraku řvou zase žáby. A k tomu všemu vedle našeho baráku je hospoda. Takže ani nočním řevům se nevyhnem.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-03 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Večer po dlhšom čase bolesť hlavy, to zas  bude veľký nárast energií.

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-10-03 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Aluška, určite s klidem zavolaj policiu. Ja som sa toho dlhú dobu taky bála. Tiež som v týchto veciach introvert, vobec som si nevedela predstaviť čo budem s policiou robiť a hovoriť do telefonu a pod. A raz som to už nevydržala, celá zúfala som zavolala o pol noci. (Samozrejme, aj ja som sa snažila zaspať so štuplami v ušiach). Zavolala som, pohodička, povieš im  ako sa voláš, čo, kde a hotovo. Už len prídu, za hlukom idú samy a s tebou už nič neriešia (ak nemusia, zálleží asi od situácie).

Ikona diskutujiciho df 2016-10-03 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Mám sousedy taky v pohodě. A ani nějak nešmírujou a nevyzvídaj. Občas pokecáme a ostatní na ulici taky vpoho, dokonce jakž takž i v okolí.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-10-04 05:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdál se mi zajímavý sen, který nutí k zamyšlení…

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-10-04 07:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímala by mě Aluško věc, čím je pro tebe představa, že žijeme v počítačovém programu přípustně reálná? Vždyť takový intuicí a jemnohmotnými schopnostmi nadaný člověk jako ty by o tom už dávno musel něco vědět :)… Tohle mi přijde vyloženě jak sci-fi :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  Tak… nejvíc mě tu dojalo, jak někdo napsal, že na vesnici jsou prostě psi a ti řvou… Těch psů je na vesnici úplně stejně jako ve městě kde jsou domky se zahrádkou. Akorát že je tady víc blbců, co toho psa neumí vychovat, co se mu nevěnují, zavřou ho na dvorku, kašlou na něho a on pak pořád řve… Tak si ho přece neměli pořizovat, i lidi na vesnici se potřebují vyspat, to není jiný živočišný druh.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Beru to jako teorii, věci které nemůžeme přímo ovlivnit, jsem se odnaučila hrotit a neřeším je.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  Taky ve snech sním a taky se budí zpátky do toho původního snu… pamatuješ na ten film, jak tam byli napojení na jakési hadičky a spali skupinově a propadali se o úrovně pořád do hlubších rovin? Už si nepamatuju jak se to jmenovalo… Ale ukázali nám to ve filmu.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-04 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Teď naposledy jsem se představ si to překonala a dovolala se na technickou podporu banky, blbnul mi prohlížeč a blokovalo mi to heslo… No ,,strašná věc", pomohl mi, ještě jsem se mu omluvila že otravuju :D A když jsem to položila, tak jsem si uvědomila, že taková blbost, ale jak ten introvert to sluchátko nezvedne, nezvedne, nezvedne! – To jsem si vždycky myslela, že se s věkem spraví jako spousta jiných věcí, ale nic moc teda :-/ Je to pocit jako když jsi na základce a vyvolají tě na referát, který se bojíš, že neumíš.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-10-04 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Asi myslíš Incpeiton (česky počátek) 🙂

Ikona diskutujiciho df 2016-10-04 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: nojo no, je to prapodivný názor, taky mu nerozumím. Je to o lidech ani ne tak o psech. Cinkni policajtům přemož se. Jeden ze sousedů pravidelně na čarody sekal v pět odpolko trávu sekačkou, parkrát sme ho všeci okřikli a je klid. Všeci už seděli u ohýnků a besedovali a on vrr vrr.

Ikona diskutujiciho Myshelka 2016-10-04 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska se mi stala další podivná věc. Šla jsem cestou domů a najednou jsem cítila takový nepříjemný tlak na hlavě přesněji v týlní oblasti. Prvně jsem se strašně lekla, co se to se mnou děje?! Pak se ten tlak přesunul do horní částí hlavy a nebylo to 2x příjemné, jakoby mi někdo tlačil rukou na hlavu :D. Nějak jsem se nakonec uklidnila a tlak se přesunul do temenní oblasti a citíla jsem, jak se mi pomalu ohřívají ruce a chodila :D. To samé se mi stalo i minulý rok ráno a k tomu jsem viděla jak by takový bílo-průsvitný plot \\\\ nějak tak to vypadlo :D.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-04 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Mám to pri väčších výkyvoch energie, teraz práve už pár dní sú, a tiež teplo končí v chodidlách. To je fajn. Moje zmrzláky ožívajú !!!

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-10-04 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: :D presne, proste nezavoláš, nezavoláš, až pokým nie si z toho úplne frustrovaná alebo vytočená :D. Ten pocit z referátem mi zostal. Ešte aj teraz po 4och rokoch na výške mam panicku hrôzu z toho keď sa profák opýta do "pléna" otázku a niekedy si niekoho vybere aby odpovedal. A to naši profáci sú úplne v pohode. Chce skôr podnietiť diskusiu a aby sme nad vecami porozmýšlali. Nevadí mu keď nevieš proste pohodička… ale aj tak… ten pocit :D prosím chcem byť neviditeľná :D

Ikona diskutujiciho VS 2016-10-04 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:To že nic nevnímáte není chyba, jen prostě každý je jinak citlivý a taky lidičky rádi něco svedou na energie. Proč to sledujete, čekáte až vás  bude bolet hlava? O tom to přeci není 🙂

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-06 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady je taky psáno o příznacích vzestupu a taky o účincích skalárních zbraní http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/10/interview-s-cobrou-patrickem-z-pfc.html

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-07 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: FUJ. Asi si půjdu převlíct tepláky 😛

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-07 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu něco na tom bude co píšeš. Není normální aby se vystavovalo mrtvé tělo a ještě k tomu, tak dlouho tolik let vypadalo neporušené. A taky to tělo se nerozpadá což taky není přirozené. Většinou jsou to těla mladých žen nebo dívek což je taky zvláštní. Akorát vím, že vystavovali Lenina v Rusku nevím jestli ještě pořád jeho tělo vystavují a tady zkoušeli mumifikovat prezidenta Gottwalda, který se jim začal pak rozpadat.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-08 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Tak tak… správně má člověk po smrti shnít, jak nehnije, něco není v pořádku :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-08 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Lenin je ale neustále udržiavaný aby nezhnil, stojí to nemalé peniaze preto rusi uvažovali že ho pochovajú.

Ikona diskutujiciho Melody 2016-10-08 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To už sou pak ale zombííci ne?

Ikona diskutujiciho Depe 2016-10-09 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[50]: ze by Strigoni? ti jsou ted ve stavu spicim (nastesti)… pro nas pak predstavovani ve forme upiru apod.

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-10-09 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proběhly volby, poprvé zacpali ústa a zakryli oči koblížky, podruhé párečky. Jsem zvědav, co bude do třetice, příští rok. Ptám se, proč lidé nepoužívají své oči, svá ústa, svůj mozek. Proč stále vykonávají to, co jim říkají aby dělali. Vše je dané, vše je již vytvořené, vykonané. Jediné, co se po nás chce si to uvědomit, rozpomenout se na sebe, na skutečnost. Neustále nás matou, balamutí, svádějí na slepé cesty, je jen na nás, na každém zvlášť vědět a vidět. Tolikrát se ptám, proč to lidé nevidí, když je to tak očividné. Jsme v energicko-informačním hologramu, kde jsou informace již dané. Palmovė listy, čtení z karet (Osobní zkušenost, kdy se vyřčené odehrálo později).

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-09 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[52]:Máš pravdu taky to tak vidím…a jinak máš dobrý komentáře

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-09 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[52]:"Proč stále vykonávají to, co jim říkají aby dělali. Vše je dané,vše je již vytvořené .."

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-10-09 23:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[54]: Jen si to uvědomit. Ví se to, že se lidé probouzí, tak se to pokouší změnit. Nezmění to, ale je to únavné.

Ikona diskutujiciho Stenly919 2016-10-10 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, sice píši trochu mimo téma, ale co se týká těch dvou sluncí, pozoroval jsem je cestou vlakem do hodonína toho dne, kdy se nic nestalo a to 21. prosince 2012 a spolu se mnou všichni v tom vlaku. Poté jsem je viděl asi ještě jednou cestou do práce v autobusu a taky tomu bylo přítomno více lidí. Jinak dva měsíce jsem viděl vyjít taky a doknce tuším i letos v létě, ale nevpomenu si přesně kdy.

Ikona diskutujiciho Ancient 2016-10-10 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lava hemisfera mozku.informacia.mislienka.pravda.dokonalost.    prava hemisfera mozku.energia.pocit. dobri pocit.laska. rovnovaha harmonia medzi obidvoma hemisferami.  Strom zivota koren podvedomie vsetko splni ako dzin.kmen stromu vedomie vsetko si praje vibera rozhoduje.koruna stromu nadvedomie asi mozno ?dava pozor strazi co si prajeme a splname si a sinchronizuje.?tento svet aktivni premenlivi druhi svet pasivni vecni bez zmeni.mozno?

Ikona diskutujiciho Tauri 2016-10-12 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Tauri 2016-10-12 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-12 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od pondělí mám zvláštní pocit…dneska mám plno energie a pocit, že se něco děje nebo stane takový ten "klid před bouří"…nemám strach…jsem klidná…máte to taky někdo?

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-13 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[60]: mám tiež. až som z toho niekedy šiši, čo s toľkým kľudom. :D

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-10-13 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[60]: Také.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-13 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[61]:Joj, nejsem si vědoma, že bych něco takového psala ohledně energií v chodidlech.

Ikona diskutujiciho Kristina 2016-10-13 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážně je to další dimenze když astrálně cestujeme ve snu? To mě zaujalo. Já právě cestuju více ve snech než klasicky ale nemyslela jsem si že by to mohlo být víc než jen ten původní sen.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek