Transformace / Únor 2016

2.2.2016 v Spiritualita 119

Transformační okénko pro Únor 2016

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Leden najdete ZDE

1.února 2016

Dnešní energie je o 16 771% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 194!

Následující graf ukazuje růst energie Bovis v posledních dnech, v jednotkách Googolplexplexplex:


2.února 2016

Dnešní energie je o 1 503 647% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 194!

3.února 2016

Dnešní energie je o 242% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 196!

Z 2. na 3. jsme poskočili o celý jeden level!

4.února 2016

Dnešní energie je o 150% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 196!

Nějak nevím jak si stěžujete že je vám blbě a tak… mně je perfektně 🙂 Ale je mi perfektně přesně od 24.12., kdy mám ten svůj velký energetický krystal. Upravil se mi spánek a od té doby jsem těžce na vodou. Dospávám a napravuju se… Akorát že ho musím pořád nosit :/ I s ním spím… včera jsem ho sundala jenom na půl dne a už byl problém, už bušilo srdce, už jsem nemohla 2 hodiny usnout a bylo mi zle, už jsem měla syndrom neklidných nohou.

Dělala jsem dneska připravovaný článek o typech chemtrailů, co to vlastně dělá s lidmi a ty příznaky mi s tím dost sedí. Jsem si jistá že to je od antén mobilních telefonů které sají energii a rozlaďují, ale taky těma sra*kama které na nás sypou. Před pár dny jsem byla v Brně, trochu mi tam namrholilo do obličeje a pak mě několik hodin strašně svědil nos… Tak jsem si šla umýt obličej na záchod přímo v restauraci a to mi udělalo dobře, ale kořen nosu jsem si zapomněla umýt a druhý den ráno úplně posetý pochýřky a udělal se mi tam ,,beďar” který mě bolel jako blázen až jsem slzela, úplný zánět až na kost… Nevím co to tam na lidi sypou, ale už se to víceméně zahojilo (stříkám stříbro, potírám, dezinfikuju) a jsem ráda že do Brna pokud možno už nebudu muset!! Protože tohleto je fakt strašný!

Teď už radši dávám kapuce i když nemrholí a po příchodu domů umývám hned obličej… pomalu abych si koupila kuklu, aby mi ty hnusy nešly na pleť a na vlasy.

5.února 2016

Dnešní energie je o 756% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 198!

Poskočili jsme o dva levely za jediný den! – Takto aktuálně vypadají hodnoty Bovis energií v jednotkách Googolplexplexplex:

6.února 2016

Dnešní energie je o 3 486% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 199!

7.února 2016

Dnešní energie je o 15 932% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 202!

8.února 2016

Dnešní energie je o 10 083% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 202!

9.února 2016

Dnešní energie je o 86 424% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 205!

V posledních pár dnech jsme zaznamenali velké skoky klidně o několik levelů. Já se cítím velice dobře, na těle i na duchu. Jak vy? 🙂

Proč stoupá Schumannova zemská rezonance?

Staří Indové nazývali frekvenci 7.83 frekvencí ÓM. Podle Wikipedie Schumannova rezonance je frekvence, ve které kmitá elektromagnetické pole nad zemským povrchem pod ionosférou. Tento prostor rezonuje stejně jako ladička a elektromagnetické vlny v něm vyvolávají blesky. Někdy se těmto frekvencím říká “tlukot srdce planety”.

Po mnoho let se tato frekvence udržovala na stabilní hodnotě 7.83 jen s velmi malými odchylkami. Ale v červnu 2014 nastala změna. Ruské monitory zaznamenaly prudký vzrůst na 8.5Hz. Od té doby bylo v některých dnech zaznamenáno dokonce zvýšení na 16.5Hz.

Vědci se zprvu domnívali, že jejich přístroje jsou poškozené, ale po kontrole se zjistilo, že naměřená data jsou přesná. Co se děje?

Zemská frekvence se jasně zrychluje. A protože Schumannova frekvence je vždy v souladu s alfa a theta frekvencí lidského mozku, je to i důvodem, proč se nám často zdá, že se čas zrychlil, a události a změny v našem životě jsou častější a rychlejší.

Tyto nové rezonance jsou přirozeně v souladu s lidskými mozkovými frekvencemi. To nevyhnutelně znamená, že se měníme. 7.83Hz je frekvence alfa a theta stavu. Tento stav je stavem relaxace, jakéhosi snového stavu, stavu očekávání událostí.

Frekvence 8.5 – 16.5Hz znamená posun z theta stavu do mnohem klidnějšího stavu alfa s mnohem pozornějšími frekvencemi stavu beta.

To znamená probouzení kognitivních (poznávacích) funkcí mozku. Protože frekvence ukazují náhlá zvýšení na 12 – 16.5 Hz (bílá místa na grafech), je to ještě mnohem zajímavější. Frekvence 12 – 15 Hz, Sensory-Motor Rhytm Frequency (SMR) je ideální frekvencí “probuzeného klidu”.

Myšlenkové procesy jsou klidnější a mnohem jasnější, jsme “na vlně” nebo ve stavu “já vím”. Planeta Země se probouzí a my s ní.

Zemské magnetické pole, které je schopné ovlivňovat Schumannovu frekvenci, poslední 2 000 let slábne, a nejvíce právě v posledních letech. Nikdo neví proč.

Starý Indický mudrc mi jednou řekl, že magnetické pole Země bylo kdysi nastaveno cizími bytostmi proto, abychom zapomněli smysl života, naše duchovní dědictví (z jiných zdrojů – je to, pravděpodobně, i důvod, proč jsme vůbec schopni mít náboženství, t.j. uctívat cizí entitu jako boha.

Současné změny magnetického pole tento blok rozpouštějí a dovolují nám pomalu se rozpomínat a uvědomovat si skutečnou vyšší pravdu.

V souvislosti s těmito změnami je možné, že se cítíte více unavení, vyčerpaní, zmatení a deprimovaní.

Dokonce divní, nebo jako byste sem ani nepatřili – to všechno souvisí s probíhajícími změnami.

Někdy to není snadné, ale je to část vašeho osobního a unikátního

PROBOUZENÍ

http://www.trinfinity8.com/why-is-earths-schumann-resonanc…/

Zdroj: email V. Vykouřilová

článek je z: http://slunecnikvet-anna.blog.cz/1601/proc-stoupa-schumannova-zemska-rezonance

10.února 2016

Dnešní energie je o 121 286% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 207!

Máme pokrok o dva levely za den, to je krásné 🙂

Mám pro vás jednu stručnou zprávu ohledně transformačních energií. Dneska se ke mně dostal vzkaz od velvyslankyně z Agarthy. Je tu oficiálně žena z povrchu, která má kontakt s lidmi v Česku… Já vím, je to neuvěřitelné, taky nad tím pořád kroutím hlavou, čím jsme si něco takového vůbec zasloužili. Ale je tu a komunikuje, tak si to asi fakt zasloužíme. Žasnu… A tuto její zprávu jedna čtenářka poslala přátelům z prvopodstaty, takto jsem se k tomu dostala. Je to tedy vzkaz z druhé ruky, taková tichá pošta, ale svrbí mě prsty abych to sem napsala, tak alespoň nenápadně a stručně v kostce:

Žena z Agarthy údajně sdělila, že v roce 2020 zasáhne celou planetu Zemi vlna radiace. Tato radiace nebude atomovým výbuchem, ale bude z Vesmíru a bude mít i jiné vlastnosti. – Zahubí všechny destruktivní lidi, přežijí pouze konstruktivní lidé.

Zní to děsivě, ale je to opět zajímavá prognoza a motivace pro osobní růst a rozvoj. Podobných zpráv už tu byla celá řada a celkem mi to připomíná vzpomínané tři dny temnoty, o kterých se pořád spekuluje kdy budou a jak budou asi vypadat. Zatím to berte jen jako jednu z možností, která může nastat. Když k tomu seženu něco víc, přidám to do transformačního okénka.

Mimochodem opět začaly chodit dotazy a rýpačky, proč vůbec sledujeme Bovisy. Připadá mi to úplně šílené, jak se někdo vůbec může takto zeptat 🙂 – Sepsala jsem odpověď pro nevinné zvědavce i cynické rýpaly, ale je dlouhá, vydá na celý plnohodnotný článek, tak ji zpublikuji zvlášť za pár dnů.

Růst energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex:

Růst energie Bovis po levelech:

11.února 2016

Dnešní energie je o 4.964% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 212!

12.února 2016

Dnešní energie je o 6.667% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 214!

13.února 2016

Dnešní energie je o 41 875% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 215!

14.února 2016

Dnešní energie je o 55 721% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 218!

– Pozor, za jediný den byl růst o 3 levely!

– Včerejší shrnutí transformačních příznaků si přečetlo 1107 lidí za jeden den, a doposud sdílelo 77 lidí. To je nebývalý zájem, mám radost že se vám článek tak líbil. Ale hlavně děkuji čtenáři, že ho zde pod okénkem minulý měsíc doporučil 🙂 To se mi hned pracuje líp.

– Komu to uteklo, může si ho přečíst zde: Příznaky transformace

15.února 2016

Dnešní energie je o 359% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 219!

Nedělní článek vysvětlující denní sledování energií Bovis a dalších hodnot (K čemu je dobré sledovat energetickou situaci na planetě Zemi?) mělo velmi vysokou čtenost. Opět přes tisíc lidí za jediný den. Děkuji! – A komu to uteklo, tak doporučuji.

16.února 2016

Dnešní energie je o 9.987% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 222!

Pozor, tři levely za jeden den!

Vědci netuší, proč Země mění svou vibraci

Indičtí Rišiové v dávných dobách nazvali frekvenci 7,83 Hz frekvencí Om. Je to také přirozený srdeční rytmus matky Země známý jako Schumannova rezonance. Podle Wikipedie jsou “Schumannovy rezonance globálními elektromagnetickými rezonancemi vyvolanými výboji blesků v dutinách utvářených zemským povrchem a ionosférou.”

Po mnoho let tato rezonanční frekvence velmi lehce oscilovala kolem stabilních 7,83 Hz. V červnu 2014 však došlo ke změně. Monitory ruského systému pozorování vesmíru vykázaly náhlý nárůst aktivity kolem 8,5 Hz. Od té doby zaznamenali dny, kdy Schumannova frekvence vzrostla až na 16.5 Hz. (Graf bývá obvykle modrý s několik zelenými místy, ale žádnou bílou).

Nejdříve si mysleli, že selhává měřicí zařízení, ale později se ukázalo, že data jsou správná. Všichni byli zvědaví, co způsobuje tuto nepravidelnou zvýšenou aktivitu. Zrychluje se snad zemská frekvence? Říká se, že Schumannova frekvence “ladí” s alfa a theta vlnami lidského mozku, takže její zrychlení může být důvodem, proč často míváme pocit, že čas zrychlil a události a změny v našich životech se odehrávají rychleji.

Tyto nové rezonance přirozeně korelují s lidskou mozkovou aktivitou. Znamená to tedy, že se měníme.

Před mnoha lety jsem prošel tréninkem EEG neurofeedbacku, takže jsem přemýšlel o tom, co nám tyto zrychlené frekvence mohou říkat o lidské evoluční proměně. Frekvence 7, 83 Hz je alfa/theta stav. Uvolněný, ale ještě ne snový – jakýsi nečinný stav čekání na něco dalšího.

Frekvenční rozmezí 8,5 až 16,5 Hz přesouvá člověka z oblasti theta do klidnějšího stavu alfa, v němž se začínají objevovat rychlejší a bdělejší beta frekvence. (Ty korelují s pomalým vědomým probouzením). Ještě zajímavější mi přišly náhlé vrcholy mezi 12 a 16,5 Hz (viz obrázky bílých oblastí).

Při neurofeedbacku je frekvenční rozsah mezi 12 a 15 Hz nazývána frekvencí senzomotorického rytmu. Je to ideální stav “bdělého klidu”. Naše myšlenkové procesy jsou čistější a soustředěnější, ale přitom zůstáváme “v proudu” nebo “ve vědění”. Jinými slovy, matka Země posouvá svou vibrační frekvenci a my ji nejspíše posouváme spolu s ní. Může to být jedno z mnoha znamení, že se PROBOUZÍME.

Vědci oznámili, že magnetické pole Země, které může Schumannovu frekvenci ovlivnit, bylo v uplynulých 2000 letech pomalu oslabováno, přičemž v posledních několika letech je tento proces ještě výraznější. A nikdo vlastně neví proč. Jeden moudrý svatý muž z Indie mi řekl, že magnetické pole Země zavedli Antikové, aby blokovali vzpomínky na náš skutečný původ a duše se tak mohly poučit ze zkušeností svobodné vůle nezatížené vzpomínkami na minulost. Řekl, že změny magnetického pole nyní uvolňují tyto paměťové bloky a naše vědomí se pozvedá k vyšší pravdě. Závoj se zvedá. Sundáváme klapky z očí. Pokud je to pravda, vyvstávají ještě zajímavější otázky.

Ať už se však děje cokoliv, je jasné, že vaše snaha vyladit se s těmito změnami Nové Země u vás může vyvolávat únavu, vyčerpání, zmatenost, depresi a zvláštní pocity. Adaptace není vždy snadný proces, ale vězte, že je částí vašeho vlastního jedinečného probuzení.

zdroj: www.trinfinity8.com

17.února 2016

Dnešní energie je o 24 378% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 225!

18.února 2016

Dnešní energie je o 2 304% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 226!

19.února 2016

Dnešní energie je o 6 628% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 226!

20.února 2016

Dnešní energie je o 156 716% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 227!

21.února 2016

Dnešní energie je o 52 857% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 229!

22.února 2016

Dnešní energie je o 1E+80% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 235!

Ze včerejška na dnešek jsme skočili o 6 levelů.

Takto vypadá růst energie v jednotkách Googolplex:

Takto vypadá růst energie po levelech:

Dnes jsem otevřela následující e-mail:

Ahoj Alue,

nedávno (včera) som prekladala jeden článok z anglickej stránky. Na jeho konci je ľuďmi z vonkajšej strany dutej Zeme povedané, prečo preskakujeme 4. dimenziu ak prechádzame do piatej.

Je veľmi zaujímavý a myslela som, že by sa ti mohol páčiť, preto ti ho preposielam a prikladám odkaz. Prajem pekný deň

Prečo preskakujeme Štvrtú dimenziu ak prejdeme do Piatej dimenzie?

Pokúsime sa odpovedať na túto otázku, pretože je veľmi komplexná. Sme Koncil vnútornej Zeme, predsedajúci Mikos. Hovoríme vám, aby ste neboli tak chytený v dimenziách, ale skôr sa sústredili na zvýšenie vašej energie a úrovne vedomia, pretože je to miesto, kde existujú vyššie dimenzie. Existujú vo vyšších stavoch vedomia. Takže môžete dosiahnuť vyššie dimenzie vyšším stavom vedomia.

Prejdete priamo do Piatej dimenzie, pretože Štvrtá dimenzia už nebude existovať. Je to v procese demontáže a odstránené duchovnou hierarchiou ako súčasť zrýchlenie vzostupu, ktorý bude rovno do Piatej dimenzie. Štvrtá dimenzia bola v minulosti použitá na odklon duše tých, ktorí nešli priamo do Svetla ale ostali v dĺžke času.

Tento odchod sa teraz zmenil alebo boli “presmerovaný”, takže odlietajúce duše už neuviaznú v zastaraných rozmeroch čakajúce stovky či tisíce rokov na prechod do Svetla. Všetko je za vami. Všetci budete presunutí priamo do Piatej dimenzie so žiadnymi dimenziami medzi ňou.

Ďalší krok je ten, kam dáte svoju nohu. Po dosiahnutí Piatej dimenzie vedomia a ste v nej bezpečne, budete si vyberať svoje budúce ciele. Niektorí z vás sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do trojrozmerného sveta, pomôcť ostatným dušiam získať plné vedomie a niektorí z vás sa môžu rozhodnúť ísť naspäť do vašich domácich planét.

Vaše domáce planéty existujú v rôznych dimenziách po celom Vesmíre, v závislosti ako vyvinutá je vaša duša. Frekvencia vašej duše zodpovedá frekvencii vašej planéty. Takže áno, niektorí z vás sa môžu rozhodnúť ísť domov do svojej šesťdimenzionálnej planéty, sedemdimenzionálnej planéty a niektorí z vás ku svojej osemdimenzionálnej planéte a tak ďalej.

Veľa duší môže chcieť zostať v piatej dimenzii a spoznať pokoj hojnosti a bohatstva a pokračovať ďalej v pokroku svojej duše predtým než prejde.

Bude tam nespočetné množstvo možností, akonáhle sa dostanete do Piatej dimenzie, takže nie je potrebné mať starosti alebo sa snažiť rozhodnúť o tom, kam chcete ísť. Nemajte žiaden zhon. Jediný zhon je dosiahnuť Piatu dimenziu, kde prejdete bez bolesti alebo ochorenia, vo všetkých smeroch zadarmo.

Bude vám dodané všetko, čo si budete priať a ešte viac. Takže zostaňte naladení na vašom vedení, dávajte pozor na všetko okolo seba, robte pozitívne a láskyplné voľby a posielajte všetkým lásku. To je najrýchlejší spôsob, ako si zvýšiť podvedomie a rozvíjať vedomie.

Vždy si pamätajte, že my sme vo vnútornej Zemi a všetci stoja vedľa teba, jemne navádzajúc na vašej ceste ku hviezdam.

http://www.prvopodstata.com/2016/02/04/duta-zem-agartha-55/

23.února 2016

Dnešní energie je o 9 028% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 237!


24.února 2016

Dnešní energie je o 103 571% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 240!


25.února 2016

Dnešní energie je o 357 471% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 243!

26.února 2016

Dnešní energie je o 49 582% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 244!

27.února 2016

Dnešní energie je o 7,E+36% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 246!

Komentáře

Ikona diskutujiciho Tomáš 2016-02-09 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[85]: Na mě ta rostlina taky zapůsobila tak jsem si ji nasadil ale sklízet budu teprve letos.

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-09 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[95]: Ja som nepísala o čiernej mágii – to ty tak píšeš Alue.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-09 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[97]: Magie existuje pouze černá.. a toto magie navíc vůbec není.

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-09 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[98]: to si vedľa Aluško. – Dobre, nazvime to mentalizmus. Súhlas ?

Ikona diskutujiciho Aďuša 2016-02-09 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[96]: Tomáš, to je super! Ja mám na ceste čaj. Čítala som, že niekto kúsok lístka utrhne, potom požuje… tak nech sa rastlinke darí.

Ikona diskutujiciho No nazdar 2016-02-09 23:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Magie je magie a je to špatně!!

Ikona diskutujiciho Luz 2016-02-10 01:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Minimálně od r. 2010 (pravděpodobně už delší dobu, ale to jsem to ještě neznala) se mezi ezoteriky probíhá transformace, tohle přesně se řešilo před 2012 (i s tou Schumannovou frekvencí – přesně tohle o tom zrychlování četla už tehdy! takže ne až 2014)… Takže nějak nevím, k čemu je dobré tohle sledovat, pokaždé někdo vyhlásí předpověď, že tehdy a tehdy nastane ta očekávaná transformace, případně jiné významné události, pak se nic nestane, ale nevadí, pokračuje se dál furt dokola… I kdyby skutečně měla ta transformace nastat, je vidět – a už jsme mohli vidět mnohokrát jen za posledních pár let na téhle i jiných stránkách, že lidi naprosto nejsou schopni odhadnout, kdy by to tak mohlo být, takže k čemu je dobré se zabývat těmihle spekulacemi? Možná se nakonec budeme i my muset smířit s obyčejným prožitím svého života v obyčejném světě (míněno bez nadpřirozených zásahů), tak jako mnoho generací před námi… i navzdory tomu, že ti, koho to pořád ještě bude bavit, si budou odpočítávat už několik tisíců bovis levelů…

Ikona diskutujiciho Liba 2016-02-10 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[93]: A pozorujete nějaké změny?

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-02-10 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte našiel som dáke informácie od Adamcové mne rezonujú

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-10 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[101]: To ste napísali fajn, ale kde ju mám kúpiť – nepredáte ?

Ikona diskutujiciho Martina 2016-02-10 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dnes mě od rána mírně bolí hlava, ale jinak v pohodě. Teď jsem se dívala, že zveřejnili další měření z 10.2. možná z 15.30h (je to rozmazané) 50% z levlu 209. Za jeden den o 4 levely? Zajímavé

Ikona diskutujiciho Gája 2016-02-10 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[106]:Když si kliknete na to "rozmazané" ta se otevře samostatné okýnko a tam už je to vidět krásně. Opravdu je tam zapsáno měření ve 13,30 hodin a hodnoty jsou 50% a 109 level…fakt síla :-)

Ikona diskutujiciho Iruš 2016-02-10 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[103]:Piju ho teprve kratce a navic bylinek piju celkem dost.Mam takove ocistne kury na piti a na koupele.Ale zaujal me.Tak jsem do toho sla.Protoze mam na sobe vypozorovano,ze jakmile zesili fotony,tak dochazi ke stagnaci nebo blokade krve.Prave k tomu jsou potreba bylinky,ktere rozhybavaji krev.

Ikona diskutujiciho Renata 2016-02-10 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pisala som dlhsi prispevok a ked som koncila sa mi restartoval notebook… Ja som chcela len k tomu co pise dnes Aluska, ta vlna radiace. Uz davno som to a vo viacerych clankoch citala ze to bude akoby silny zablesk,uvidia to vsetci, nejaky rusky indigovy chlapec vravel, ze chranene budu len niektore miesta na Zemi, nemohol vraviet kde a ze ti, co sa skryju 20 m pod Zem. Tomuto ja ale neverim /to by sa vsetci ti hajzli co nas ovladaju zakopali kilometer pod Zem, aby to prezili:D / urcite to "Stvoritel" naplanoval inak, myslim, ze to bude to oddelenie zrna od pliev. Prebehne to v celej nasej galaxii, nevyhne sa tomu urcite nikto, ak to teda pride.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-02-10 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta zpráva ohledně ženy z Agarthy je super! Udělalo mi to takovou radost, ani nechápu proč, ale zvedlo mi to náladu a drží se mě to celý večer :D. Byla by to vážně jedna z nej variant, co by se lidem mohla stát. Jinak dneska většina členu v rodině uplně vyřízená – leželi jsme všichni v obývaku jak mrtvolky :DD .

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-02-10 21:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Informace o nárůstu energií jsou prospěšné,signalizují změny,jsou důležité.Mění se nám před nosem celá naše sluneční soustava,Zemi nevyjímaje.Poprvé jsem pocítil silný růst energie(vlnu),která šla jakoby ze Slunce v r.1995.Byla to síla,stále na to myslím.Jsem dost citlivý,často venku v přírodě,z ní jsem hodně dostal.Ta energie opravdu jde ve vlnách,jen nedokážu určit,kolikátá už?Mám silný pocit,že jednou přijde ta poslední,snad to bude ta sedmá,rozhodující,jen nevím kdy a jak.Je dobře,že to přesně neví nikdo a lidé mají stále šanci měnit sebe a připravit se.Nemusíme hovořit o čase,času.Ten přece až tak rozhodující není a jsou s ním spojeny spekulace.Pro mne jsou důležité události.Po každé události následuje jiná,je dobré si je umět vyložit.Energie,které k nám ve vlnách proudí a mění náš svět jsou taky události a důležité.Cítíme je a vidíme důsledky a to není přece tak málo.Silně na ně reaguje Slunce,pak Země,příroda i lidé.Je toho tolik,co můžeme vidět a vnímat,nejenom fyzicky.Kdysi se mi ,,otevřela brána" na Pálavě,ůžasný zážitek.Taky jsem si vyprosil ,,Průvodce"moc mi pomohl,pro někoho sen,pro mne skutečnost.Přeju To i ostatním.Jednou opravdu přijde vlna nevratných změn,vždyť ty menší,postupné už byly,jsou tu a lidé se mění,i když zatvrzelých je pořád přebytek.Ty s kamenem v srdci nechávám jít,každý má možnost volby.A přišel čas,kdy už není dobré s osobní energií plýtvat nadarmo.

Ikona diskutujiciho Liba 2016-02-10 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[109]:Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Eliška 2016-02-10 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Mám to skoro pořád, někdy to ani nejde ustát.

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-02-11 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Iruš 2016-02-11 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[112]:Dekuji,krasne jste to napsal.Ja dnes zazivam podivuhodnou euforii.Je mi tak nadherne.Privaly radosti mi vhaneji slzy do oci.Boze, to je nadhera!!!!

Ikona diskutujiciho Milena 2016-02-11 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ctu ted jaky byl obrovsky narust energie. Mohu potvrdit vcera vsichni mrtvi a k tomu boleni hlavy na spancich a za ocima. Stezovali si na to deti i dospeli, ktere obycejne hlava neboli . Ja pozorovala u sebe blbou naladu a zmar z unavy. Jedna mlada pani mi rikala, ze to driv nemivala, ale posledni dobou to s ni mlati. Taky ze si vsimla, ze kdyz prijede po nekolika dnech stravenych v prirode do Prahy, tak je ji v Praze blbe. Ja zase zjistila, ze kdyz jsem doma, tak nemam takovy hlad. Ale jezdim do prace 2x v tydnu a to bych snedla kdeco. Asi to delaji energie, ktere jsou mezi lidmi a me telo to chce prejist.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-11 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[105]: Ahoj BE, nemám tvůj mail a nechce se mi to řešit pod článkem o kterém je řeč – ale ty budeš dobře vědět co myslím – dost bych ocenila, kdyby ses krotila a neurážela moje klienty. Píšu články zadarmo, zadarmo je čteš, zadarmo dostáváš data, ale když tady poprvé snad po půlroce vyšel jeden PR článek – a náhodou moc pěkný – tak hned prskáš, pomalu jako kdyby ti to tady patřilo, nebo jakobys měla patent na pravdu a dokonalý čuch na všechny zmetky. Ta paní jenom chtěla nabídnout své služby lidem, nic víc v tom není. Pokud o ně nemáš zájem, nemáš důvod to dál komentovat, nebo na ni útočit, když ti nic neudělala. Měla jsem o tobě lepší mínění, myslela jsem si že jsi respektující a chápavý člověk, ale tohle mě tedy překvapilo.

Ikona diskutujiciho Adam 2016-02-11 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho BE 2016-02-11 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-02-12 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte

Ikona diskutujiciho Martina 2016-02-12 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dvě mé kamarádky mi včera prozradily, že mají bolestivou menstruaci. Roky ji ale měly bez problémů. Mají pocit, že neměly ani stres ani nic nedělají jinak. Pozoruje to ještě někdo? Snažím se najít příčinu…

Ikona diskutujiciho Lori 2016-02-12 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak napríklad ja som nevysvetliteľne ľahšie dojatá. čo ma privedie k slzám za posledné obdobie sú ale malé nenápadné prejavy láskavosti, vľúdnosti, keď sa dvaja maju radi a keď z ich konania cítite, že im vnútro akosi ostalo čisté a oni sa nijako "neobrnili" pred svetom ( aspon nie úplne) … a taká určitá odvaha, spontánnosť a viera, že sa oplatí snažiť pre svet.

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-02-13 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem se jakž takž vyspal. Zuby se ozývají a jde to až do hlavy. Nedivil bych se, kdyby něco dělali v CERNU. Pocit jako by mě někdo energeticky vysával, tělo v jednom "ohni", fyzicky jsem v pořádku. Dost lidí v mém okolí a i na netu píší o tom jak vidí Zemi jako krásnou zahradu s dostatkem pro všechny. Také jsem na tom tak. Zřejmě o tom ví a tak se nám ji snaží vzít. "Útok" je zřejmě hodně intenzivní, sebe a Zem nedáme.

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-02-13 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všichni a všechno je ze zdroje. Chtějí nás definitivně ovládnout. Jenže zdroj nejde ovládnout, jde ho jen do určité míry zahalit a  "skrýt". Jako by se rybám měla skrýt voda. To je přece nesmysl, viďte.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-13 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[122]: Pozor, řada channelingů jsou tako desinformace. A dej bacha na polopravdy. Tj. pravdy, které jsou posunuté či pokroucené. Právě kvůli pravdivým slovům se špatně odhalují, ale vždy je vynecháno něco, co způsobí, že jsou vnímané jinak. Jedna a ta samá věta může znamenat úplně něco jiného v různých kontextech.

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-02-14 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Hledat svobodu, to je jediná hnací síla, kterou znám. Svobodu odletět tam do té nekonečnosti. Svobodu rozplynout se, zvednout se, být jako planoucí svíce, která září proti světlu miliard hvězd, a přesto zůstává nedotčena, protože nikdy nepředstírala, že je ně čím víc než tím, čím opravdu je, totiž pouhopouhou svíčkou."

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-02-14 00:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V levém uchu mi píská jak v leteckém motoru, na pravé straně cítím zub, přechází mi to až do temene a chodím čůrat jak najatej i když nepiju, poslední dvě hodiny. Jsem zvědavý ráno na bovis.

Ikona diskutujiciho Juli 2016-02-14 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[129]: To bych nevěřila, že to také napíši. Ucho, zub až do hlavy a čůrání, měla jsem to také a teď navíc škrábance a svědění kůže. Dříve jsem se jen smála, protože mi nikdy nic nebylo, nemám ani kartu u lékaře a zubaře a to jsem tu už nějakou delší dobu. Dnes tři levely, to dříve trvalo několik století, tak se to nějak asi musí projevit…držme se!

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-02-15 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mira 2016-02-15 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[131]:Ten duben-zelená obloha,si musím dát do kalendáře.Teď už si každý může vzít masivní půjčku,v tomto případě znamená čím více tím lépe.A užít si to,dokud je čas.Tam už guláš nebude.

Ikona diskutujiciho Olda 2016-02-16 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[125]:Zdravím, ty zuby by mohly být tím, že máte pod nimi nové schopnosti. Taky jsem to řešil. Je potřeba dostat se myšlenkově pod ně a nabrat zlatý prášek do pytlíčku a umístit do srdce -duchovního jádra nebo do třetího oka. To zjistíte kam to patří dotazem, pak to tam vysypte a tím tu schopnost aktivujete. Zuby se zklidní, jen hlásí, že tam něco je.

Ikona diskutujiciho Aďuša 2016-02-16 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zuby ma trápia už nejakú dobu…alebo ďasná. Aj dcéra pravidelne informuje, že jej pískajú zuby, alebo búcha kladivo…

Ikona diskutujiciho Df 2016-02-16 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli si vzpomínáte tak loni zhruba v srpnu nebo září jsme zde probírali jak se nám špatně spí. Psal sem zde, že souvislost vidím ve změnách rezonance Země, dle měření na: http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 V té době krom 7,83Hz už tam byly další tři frekvence. V té době třetí a čtvrtá byly jště spíš v náznacích. Podle frekvencí lidského těla mi to na nespavost ukazovalo. V dnešní době třetí a čtvrtá už začínají být spojité, však kukněte. Je to tak týden co sem objevil článek o Schumanově rezonanci ve vztahu na člověka: http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/proc-vzrusta-schumannova-zemska-rezonance A včera tento článek vyšel na Světkolem nás a dnes na Prvopodstatě. Spát tak jak dřív sem začal nějak zkraje letošního roku. Tak že by přeladěno?

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-16 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[135]: Df, článok vyšiel na Aluska.org už 10.2., ale nevadí, nie vždy vidíme a nájdeme všetko naráz.

Ikona diskutujiciho Ketty 2016-02-16 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera večer se mi motala hlava, bylo mi divně od žaludku a celkově prostě únava a smutek, tak jsem si říkala, co se děje a když dnes koukám na ten extrémní nárůst bovisů, tak to určitě nemůže být náhoda. Už jsem dlouho až takový divný stav neměla..

Ikona diskutujiciho Df 2016-02-16 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[136]: To je sice pěkné, že článek vyšel 10.02, ale původní info z innerlajtu je někde z 29.01 a důkazy o tom sem dodal někdy loni a hledat se mi to nechce. O prvenství přece snad nejde.

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-16 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Df 2016-02-16 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[139]:  Hubu držet nebudu a za vola asi nésu. Náno pitomá by se mi chtělo psát. Proč bych měl držet hubu? Ti zpívám Já. Aluško promiň a to je poslední reakce na tohoto hybrida. Df

Ikona diskutujiciho lenka f 2016-02-17 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jen žasnu co všechno je tu možný  považovat za "napadání".

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-17 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přátelé prosím uklidněte se. BE ty zklidni hormon a nepíchej do lidí. – Další komentáře týkající se tohoto konfliktu nebudu zveřejňovať aby zbytečně nerostl, vraťte se prosím k tématu článku, děkuji.

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-17 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[142]: Alue – ani v prípade keď som uviedla, že článok už u Teba vyšiel to nebolo pichanie do Df ! Skôr som myslela na to, či ľudia čítajú´to čo pridávaš, či si všimli. A humorné slová básnika ? To je moje "pokánie", že teda niekedy je dobré držať "hubu", že som prestrelila. Je mi z toho do smiechu ! To čo na mne teraz vykydnul pán Df, je v poriadku ?  Hej ? Mal by sa  mi za tie slova ospravedlniť.

Ikona diskutujiciho moai 2016-02-17 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[142]: prohlížeč off. Píšu znovu.

Ikona diskutujiciho moai 2016-02-17 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vrátím se Schumannovým frekvencím. Přemýšlím nad tím a jsem z toho blbej. Psal jsem tu nedávno, že jsem vyráběl tzv. podporovač neklidu (eperiment, aby někteří správně pochopili). Je to obyčejný zesilovač s reproduktorem a generátorem zvuku o frekvenci cca 8 Hz. No a Sch. frekvence jsou 7,83 Hz. Bylo nám z toho zle a dost. Proč? Netuším.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-02-17 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

133 Oldo, nemohl by se to více prosím vysvětlit? >&nbsp;&nbsp;a nabrat zlatý prášek do pytlíčku a umístit do srdce -duchovního jádra nebo do třetího oka. To zjistíte kam to patří dotazem, pak to tam vysypte a tím tu schopnost aktivujete < Ehm, já tomu prosím nerozumím, ale celkem by mě to zajímalo, děkuju.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek