Transformace / Únor 2016

2.2.2016 v Spiritualita 119

Transformační okénko pro Únor 2016

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Leden najdete ZDE

1.února 2016

Dnešní energie je o 16 771% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 194!

Následující graf ukazuje růst energie Bovis v posledních dnech, v jednotkách Googolplexplexplex:


2.února 2016

Dnešní energie je o 1 503 647% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 194!

3.února 2016

Dnešní energie je o 242% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 196!

Z 2. na 3. jsme poskočili o celý jeden level!

4.února 2016

Dnešní energie je o 150% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 196!

Nějak nevím jak si stěžujete že je vám blbě a tak… mně je perfektně 🙂 Ale je mi perfektně přesně od 24.12., kdy mám ten svůj velký energetický krystal. Upravil se mi spánek a od té doby jsem těžce na vodou. Dospávám a napravuju se… Akorát že ho musím pořád nosit :/ I s ním spím… včera jsem ho sundala jenom na půl dne a už byl problém, už bušilo srdce, už jsem nemohla 2 hodiny usnout a bylo mi zle, už jsem měla syndrom neklidných nohou.

Dělala jsem dneska připravovaný článek o typech chemtrailů, co to vlastně dělá s lidmi a ty příznaky mi s tím dost sedí. Jsem si jistá že to je od antén mobilních telefonů které sají energii a rozlaďují, ale taky těma sra*kama které na nás sypou. Před pár dny jsem byla v Brně, trochu mi tam namrholilo do obličeje a pak mě několik hodin strašně svědil nos… Tak jsem si šla umýt obličej na záchod přímo v restauraci a to mi udělalo dobře, ale kořen nosu jsem si zapomněla umýt a druhý den ráno úplně posetý pochýřky a udělal se mi tam ,,beďar” který mě bolel jako blázen až jsem slzela, úplný zánět až na kost… Nevím co to tam na lidi sypou, ale už se to víceméně zahojilo (stříkám stříbro, potírám, dezinfikuju) a jsem ráda že do Brna pokud možno už nebudu muset!! Protože tohleto je fakt strašný!

Teď už radši dávám kapuce i když nemrholí a po příchodu domů umývám hned obličej… pomalu abych si koupila kuklu, aby mi ty hnusy nešly na pleť a na vlasy.

5.února 2016

Dnešní energie je o 756% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 198!

Poskočili jsme o dva levely za jediný den! – Takto aktuálně vypadají hodnoty Bovis energií v jednotkách Googolplexplexplex:

6.února 2016

Dnešní energie je o 3 486% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 199!

7.února 2016

Dnešní energie je o 15 932% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 202!

8.února 2016

Dnešní energie je o 10 083% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 202!

9.února 2016

Dnešní energie je o 86 424% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 205!

V posledních pár dnech jsme zaznamenali velké skoky klidně o několik levelů. Já se cítím velice dobře, na těle i na duchu. Jak vy? 🙂

Proč stoupá Schumannova zemská rezonance?

Staří Indové nazývali frekvenci 7.83 frekvencí ÓM. Podle Wikipedie Schumannova rezonance je frekvence, ve které kmitá elektromagnetické pole nad zemským povrchem pod ionosférou. Tento prostor rezonuje stejně jako ladička a elektromagnetické vlny v něm vyvolávají blesky. Někdy se těmto frekvencím říká “tlukot srdce planety”.

Po mnoho let se tato frekvence udržovala na stabilní hodnotě 7.83 jen s velmi malými odchylkami. Ale v červnu 2014 nastala změna. Ruské monitory zaznamenaly prudký vzrůst na 8.5Hz. Od té doby bylo v některých dnech zaznamenáno dokonce zvýšení na 16.5Hz.

Vědci se zprvu domnívali, že jejich přístroje jsou poškozené, ale po kontrole se zjistilo, že naměřená data jsou přesná. Co se děje?

Zemská frekvence se jasně zrychluje. A protože Schumannova frekvence je vždy v souladu s alfa a theta frekvencí lidského mozku, je to i důvodem, proč se nám často zdá, že se čas zrychlil, a události a změny v našem životě jsou častější a rychlejší.

Tyto nové rezonance jsou přirozeně v souladu s lidskými mozkovými frekvencemi. To nevyhnutelně znamená, že se měníme. 7.83Hz je frekvence alfa a theta stavu. Tento stav je stavem relaxace, jakéhosi snového stavu, stavu očekávání událostí.

Frekvence 8.5 – 16.5Hz znamená posun z theta stavu do mnohem klidnějšího stavu alfa s mnohem pozornějšími frekvencemi stavu beta.

To znamená probouzení kognitivních (poznávacích) funkcí mozku. Protože frekvence ukazují náhlá zvýšení na 12 – 16.5 Hz (bílá místa na grafech), je to ještě mnohem zajímavější. Frekvence 12 – 15 Hz, Sensory-Motor Rhytm Frequency (SMR) je ideální frekvencí “probuzeného klidu”.

Myšlenkové procesy jsou klidnější a mnohem jasnější, jsme “na vlně” nebo ve stavu “já vím”. Planeta Země se probouzí a my s ní.

Zemské magnetické pole, které je schopné ovlivňovat Schumannovu frekvenci, poslední 2 000 let slábne, a nejvíce právě v posledních letech. Nikdo neví proč.

Starý Indický mudrc mi jednou řekl, že magnetické pole Země bylo kdysi nastaveno cizími bytostmi proto, abychom zapomněli smysl života, naše duchovní dědictví (z jiných zdrojů – je to, pravděpodobně, i důvod, proč jsme vůbec schopni mít náboženství, t.j. uctívat cizí entitu jako boha.

Současné změny magnetického pole tento blok rozpouštějí a dovolují nám pomalu se rozpomínat a uvědomovat si skutečnou vyšší pravdu.

V souvislosti s těmito změnami je možné, že se cítíte více unavení, vyčerpaní, zmatení a deprimovaní.

Dokonce divní, nebo jako byste sem ani nepatřili – to všechno souvisí s probíhajícími změnami.

Někdy to není snadné, ale je to část vašeho osobního a unikátního

PROBOUZENÍ

http://www.trinfinity8.com/why-is-earths-schumann-resonanc…/

Zdroj: email V. Vykouřilová

článek je z: http://slunecnikvet-anna.blog.cz/1601/proc-stoupa-schumannova-zemska-rezonance

10.února 2016

Dnešní energie je o 121 286% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 207!

Máme pokrok o dva levely za den, to je krásné 🙂

Mám pro vás jednu stručnou zprávu ohledně transformačních energií. Dneska se ke mně dostal vzkaz od velvyslankyně z Agarthy. Je tu oficiálně žena z povrchu, která má kontakt s lidmi v Česku… Já vím, je to neuvěřitelné, taky nad tím pořád kroutím hlavou, čím jsme si něco takového vůbec zasloužili. Ale je tu a komunikuje, tak si to asi fakt zasloužíme. Žasnu… A tuto její zprávu jedna čtenářka poslala přátelům z prvopodstaty, takto jsem se k tomu dostala. Je to tedy vzkaz z druhé ruky, taková tichá pošta, ale svrbí mě prsty abych to sem napsala, tak alespoň nenápadně a stručně v kostce:

Žena z Agarthy údajně sdělila, že v roce 2020 zasáhne celou planetu Zemi vlna radiace. Tato radiace nebude atomovým výbuchem, ale bude z Vesmíru a bude mít i jiné vlastnosti. – Zahubí všechny destruktivní lidi, přežijí pouze konstruktivní lidé.

Zní to děsivě, ale je to opět zajímavá prognoza a motivace pro osobní růst a rozvoj. Podobných zpráv už tu byla celá řada a celkem mi to připomíná vzpomínané tři dny temnoty, o kterých se pořád spekuluje kdy budou a jak budou asi vypadat. Zatím to berte jen jako jednu z možností, která může nastat. Když k tomu seženu něco víc, přidám to do transformačního okénka.

Mimochodem opět začaly chodit dotazy a rýpačky, proč vůbec sledujeme Bovisy. Připadá mi to úplně šílené, jak se někdo vůbec může takto zeptat 🙂 – Sepsala jsem odpověď pro nevinné zvědavce i cynické rýpaly, ale je dlouhá, vydá na celý plnohodnotný článek, tak ji zpublikuji zvlášť za pár dnů.

Růst energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex:

Růst energie Bovis po levelech:

11.února 2016

Dnešní energie je o 4.964% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 212!

12.února 2016

Dnešní energie je o 6.667% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 214!

13.února 2016

Dnešní energie je o 41 875% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 215!

14.února 2016

Dnešní energie je o 55 721% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 218!

– Pozor, za jediný den byl růst o 3 levely!

– Včerejší shrnutí transformačních příznaků si přečetlo 1107 lidí za jeden den, a doposud sdílelo 77 lidí. To je nebývalý zájem, mám radost že se vám článek tak líbil. Ale hlavně děkuji čtenáři, že ho zde pod okénkem minulý měsíc doporučil 🙂 To se mi hned pracuje líp.

– Komu to uteklo, může si ho přečíst zde: Příznaky transformace

15.února 2016

Dnešní energie je o 359% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 219!

Nedělní článek vysvětlující denní sledování energií Bovis a dalších hodnot (K čemu je dobré sledovat energetickou situaci na planetě Zemi?) mělo velmi vysokou čtenost. Opět přes tisíc lidí za jediný den. Děkuji! – A komu to uteklo, tak doporučuji.

16.února 2016

Dnešní energie je o 9.987% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 222!

Pozor, tři levely za jeden den!

Vědci netuší, proč Země mění svou vibraci

Indičtí Rišiové v dávných dobách nazvali frekvenci 7,83 Hz frekvencí Om. Je to také přirozený srdeční rytmus matky Země známý jako Schumannova rezonance. Podle Wikipedie jsou “Schumannovy rezonance globálními elektromagnetickými rezonancemi vyvolanými výboji blesků v dutinách utvářených zemským povrchem a ionosférou.”

Po mnoho let tato rezonanční frekvence velmi lehce oscilovala kolem stabilních 7,83 Hz. V červnu 2014 však došlo ke změně. Monitory ruského systému pozorování vesmíru vykázaly náhlý nárůst aktivity kolem 8,5 Hz. Od té doby zaznamenali dny, kdy Schumannova frekvence vzrostla až na 16.5 Hz. (Graf bývá obvykle modrý s několik zelenými místy, ale žádnou bílou).

Nejdříve si mysleli, že selhává měřicí zařízení, ale později se ukázalo, že data jsou správná. Všichni byli zvědaví, co způsobuje tuto nepravidelnou zvýšenou aktivitu. Zrychluje se snad zemská frekvence? Říká se, že Schumannova frekvence “ladí” s alfa a theta vlnami lidského mozku, takže její zrychlení může být důvodem, proč často míváme pocit, že čas zrychlil a události a změny v našich životech se odehrávají rychleji.

Tyto nové rezonance přirozeně korelují s lidskou mozkovou aktivitou. Znamená to tedy, že se měníme.

Před mnoha lety jsem prošel tréninkem EEG neurofeedbacku, takže jsem přemýšlel o tom, co nám tyto zrychlené frekvence mohou říkat o lidské evoluční proměně. Frekvence 7, 83 Hz je alfa/theta stav. Uvolněný, ale ještě ne snový – jakýsi nečinný stav čekání na něco dalšího.

Frekvenční rozmezí 8,5 až 16,5 Hz přesouvá člověka z oblasti theta do klidnějšího stavu alfa, v němž se začínají objevovat rychlejší a bdělejší beta frekvence. (Ty korelují s pomalým vědomým probouzením). Ještě zajímavější mi přišly náhlé vrcholy mezi 12 a 16,5 Hz (viz obrázky bílých oblastí).

Při neurofeedbacku je frekvenční rozsah mezi 12 a 15 Hz nazývána frekvencí senzomotorického rytmu. Je to ideální stav “bdělého klidu”. Naše myšlenkové procesy jsou čistější a soustředěnější, ale přitom zůstáváme “v proudu” nebo “ve vědění”. Jinými slovy, matka Země posouvá svou vibrační frekvenci a my ji nejspíše posouváme spolu s ní. Může to být jedno z mnoha znamení, že se PROBOUZÍME.

Vědci oznámili, že magnetické pole Země, které může Schumannovu frekvenci ovlivnit, bylo v uplynulých 2000 letech pomalu oslabováno, přičemž v posledních několika letech je tento proces ještě výraznější. A nikdo vlastně neví proč. Jeden moudrý svatý muž z Indie mi řekl, že magnetické pole Země zavedli Antikové, aby blokovali vzpomínky na náš skutečný původ a duše se tak mohly poučit ze zkušeností svobodné vůle nezatížené vzpomínkami na minulost. Řekl, že změny magnetického pole nyní uvolňují tyto paměťové bloky a naše vědomí se pozvedá k vyšší pravdě. Závoj se zvedá. Sundáváme klapky z očí. Pokud je to pravda, vyvstávají ještě zajímavější otázky.

Ať už se však děje cokoliv, je jasné, že vaše snaha vyladit se s těmito změnami Nové Země u vás může vyvolávat únavu, vyčerpání, zmatenost, depresi a zvláštní pocity. Adaptace není vždy snadný proces, ale vězte, že je částí vašeho vlastního jedinečného probuzení.

zdroj: www.trinfinity8.com

17.února 2016

Dnešní energie je o 24 378% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 225!

18.února 2016

Dnešní energie je o 2 304% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 226!

19.února 2016

Dnešní energie je o 6 628% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 226!

20.února 2016

Dnešní energie je o 156 716% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 227!

21.února 2016

Dnešní energie je o 52 857% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 229!

22.února 2016

Dnešní energie je o 1E+80% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 235!

Ze včerejška na dnešek jsme skočili o 6 levelů.

Takto vypadá růst energie v jednotkách Googolplex:

Takto vypadá růst energie po levelech:

Dnes jsem otevřela následující e-mail:

Ahoj Alue,

nedávno (včera) som prekladala jeden článok z anglickej stránky. Na jeho konci je ľuďmi z vonkajšej strany dutej Zeme povedané, prečo preskakujeme 4. dimenziu ak prechádzame do piatej.

Je veľmi zaujímavý a myslela som, že by sa ti mohol páčiť, preto ti ho preposielam a prikladám odkaz. Prajem pekný deň

Prečo preskakujeme Štvrtú dimenziu ak prejdeme do Piatej dimenzie?

Pokúsime sa odpovedať na túto otázku, pretože je veľmi komplexná. Sme Koncil vnútornej Zeme, predsedajúci Mikos. Hovoríme vám, aby ste neboli tak chytený v dimenziách, ale skôr sa sústredili na zvýšenie vašej energie a úrovne vedomia, pretože je to miesto, kde existujú vyššie dimenzie. Existujú vo vyšších stavoch vedomia. Takže môžete dosiahnuť vyššie dimenzie vyšším stavom vedomia.

Prejdete priamo do Piatej dimenzie, pretože Štvrtá dimenzia už nebude existovať. Je to v procese demontáže a odstránené duchovnou hierarchiou ako súčasť zrýchlenie vzostupu, ktorý bude rovno do Piatej dimenzie. Štvrtá dimenzia bola v minulosti použitá na odklon duše tých, ktorí nešli priamo do Svetla ale ostali v dĺžke času.

Tento odchod sa teraz zmenil alebo boli “presmerovaný”, takže odlietajúce duše už neuviaznú v zastaraných rozmeroch čakajúce stovky či tisíce rokov na prechod do Svetla. Všetko je za vami. Všetci budete presunutí priamo do Piatej dimenzie so žiadnymi dimenziami medzi ňou.

Ďalší krok je ten, kam dáte svoju nohu. Po dosiahnutí Piatej dimenzie vedomia a ste v nej bezpečne, budete si vyberať svoje budúce ciele. Niektorí z vás sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do trojrozmerného sveta, pomôcť ostatným dušiam získať plné vedomie a niektorí z vás sa môžu rozhodnúť ísť naspäť do vašich domácich planét.

Vaše domáce planéty existujú v rôznych dimenziách po celom Vesmíre, v závislosti ako vyvinutá je vaša duša. Frekvencia vašej duše zodpovedá frekvencii vašej planéty. Takže áno, niektorí z vás sa môžu rozhodnúť ísť domov do svojej šesťdimenzionálnej planéty, sedemdimenzionálnej planéty a niektorí z vás ku svojej osemdimenzionálnej planéte a tak ďalej.

Veľa duší môže chcieť zostať v piatej dimenzii a spoznať pokoj hojnosti a bohatstva a pokračovať ďalej v pokroku svojej duše predtým než prejde.

Bude tam nespočetné množstvo možností, akonáhle sa dostanete do Piatej dimenzie, takže nie je potrebné mať starosti alebo sa snažiť rozhodnúť o tom, kam chcete ísť. Nemajte žiaden zhon. Jediný zhon je dosiahnuť Piatu dimenziu, kde prejdete bez bolesti alebo ochorenia, vo všetkých smeroch zadarmo.

Bude vám dodané všetko, čo si budete priať a ešte viac. Takže zostaňte naladení na vašom vedení, dávajte pozor na všetko okolo seba, robte pozitívne a láskyplné voľby a posielajte všetkým lásku. To je najrýchlejší spôsob, ako si zvýšiť podvedomie a rozvíjať vedomie.

Vždy si pamätajte, že my sme vo vnútornej Zemi a všetci stoja vedľa teba, jemne navádzajúc na vašej ceste ku hviezdam.

http://www.prvopodstata.com/2016/02/04/duta-zem-agartha-55/

23.února 2016

Dnešní energie je o 9 028% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 237!


24.února 2016

Dnešní energie je o 103 571% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 240!


25.února 2016

Dnešní energie je o 357 471% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 243!

26.února 2016

Dnešní energie je o 49 582% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 244!

27.února 2016

Dnešní energie je o 7,E+36% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 246!

Komentáře

Ikona diskutujiciho sa 2016-02-27 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme děti lásky. Někdo mluví o pracovnících světla.

Ikona diskutujiciho Iruš 2016-02-27 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[196]:Taky chodim skoro cele leto bosa venku,nekdy i na vyletech.Dnes jsem si opet nalepila na nohy detox  naplaste.A opravdu to funguje.Nohy me dnes nebolely.Vecer jsem si dala horkou koupel s bylinkami a je to dobre.Hlavne,kdyz clovek zjisti,co pomaha.Pekny vecer preju vsem 🙂

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-28 02:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[155]: To brání jakékoliv přátelské komunikaci, ostatně jako jakýkoliv podobný alibismus.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-28 02:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve čtvrtek silná bolest hlavy, příchod malátnosti, pád na postel a několik minut nezadržitelného třesu celého těla. Cca v 18 hodin. Když třes ustal, utekl jsem do lesa, kde se mi udělalo lépe. Co to mohlo být?

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-02-28 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[197]: Všechno je světlo a z jednoho zdroje. Vše je světelná matrice. Bez toho by jsme si napsali. Otázka zní: PROČ JE TAKOVÁ MANIPULACE, PROČ JE VŠECHNO ZAHALENO A KDYŽ JE NĚCO VIDĚT, TAK JE SNAHA TO OBRÁTIT VZHŮRU NOHAMA. Aby jsme nad tím nepřemýšleli, zabývali něčím jiným. Bez této manipulace, co by asi tak každý chtěl? Chtěl aby se mít dobře, aby se všichni a všechno měli/o dobře. Svým myšlením by tvořil konstruktivní energie a ty by se šířili. Víte, co by to znamenalo? Vrátili by jsme ztracený ráj. Ráj  nezmizel, nasadili nám brýle nesmyslů a dál nasazují. Ale je pojistka, která říká, že zde nic není nastálo, že to skončí. Na nás je kdy, na každém jednotlivě. Řeči, že sám nic nemůžu jsou těmi, kterými nás ovládají, rozdělují, manipulují. Jsme všichni připojení k jednomu zdroji, k jednomu stvoření. Sundejme si ty brýle, teď hned!!! Světlo není někde schováno. Jsme ve světle. Jen se silnými slunečními brýlemi a špuntem v hlavě!

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-28 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak má ten Ruiz pravdu, alebo nemá ? keď hovorí, že sme zodpovedni za to čo vyriekneme – nie za to čo ten druhý počuje.  

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-28 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[202]:  Zodpovědná jsi jenom za to co řekneš nebo uděláš ty sama. Za činy ostatních ani za to jestli tě chápou/nechápou nebo co udělají na základě toho když tebe vidí něco dělat, zodpovědná v žádném případě nejsi. Vždyť je to volovina i když si to přebereš normálním selským rozumem… + plus rodič má zodpovědnost za své dítě do 15ti let jeho věku, to je tak jediná výjimka. Případně zodpovědnost za domácího mazla, ale určitě ne za cizí lidi. Každý má přece svůj mozek a ten má používat a podle toho se rozhoduje.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-28 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[199]: Takže když ty řekneš ano a já slyším ne, tak ty za to můžeš? – Prosimtě vždyť to je absolutní nesmysl, popřemýšlej nad tou blbostí co jsi napsal.

Ikona diskutujiciho Juli 2016-02-28 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[199]: Když jsem dělala číšnici a lidé si objednali dobroty, tak jsem jim to vždy zopakovala, abych se ujistila, že jsem slyšela to, co oni chtěli, abych slyšela. Byli spokojení, když jsem to nezopakovala, tak si vymýšleli a posílali mne pro něco jiné, možná už zapomněli, co chtěli.

Ikona diskutujiciho BE 2016-02-28 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja by som to videla ešte tak : snažíme sa podať svoj postoj, názor. Keď je to len formou netu sami vieme aké je zložité celkom zrozumiteľne opísať, i pocity vyjadriť. Nie vždy sa nám chce dlho vysvetľovať, nie všetci sú vyjadrovaním zdatní, a ja sa priznám niekedy som lenivá viac rozepisovať, vsádzam na to, že budem pochopená. :-)Ako hore písala Janett, chýba nám pritom  neverbálna komunikácia a dať si čas na diskuziu a vysvetlenie tvárou v tvár. – Mnohé nedorozumenia by tu na okienku boli úplne inak pochopené, a namiesto "škubania " by sme si padli okolo krku :-)  Žejo ?

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-02-28 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[203]:K tomu mám přirovnání: Auto můžeme táhnout na laně, ale nemůžeme jej zároveň i řídit. Můžeme pomoci, ale řídit si musí každý sám i s důsledky.

Ikona diskutujiciho Petr 2016-02-29 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

NEJASNOST

Ikona diskutujiciho esterka 2016-02-29 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlhšie som toto okienko nesledovala, ale dnes som mala naozaj čudný deň. V práci mi to strašne, ale neskutočne rýchlo ubehlo, vzhľadom na to, že som robila naozaj nezáživnú a nudnú, zdĺhavú prácu, tak som bola úplne v šoku, kde je ten čas? No a popri tej nudnej práci mám veľa času na premýšľanie, tak som sa zamyslela a do mysle sa mi "vkradli" nejaké myšlienky, asi nie moje vlastné. Bolo to akoby niekto ku mne hovoril, oslovoval ma menom. Povedal mi, že teraz je najdôležitejšie venovať sa osobnému a duchovnému rozvoju, viac než fyzickému, materiálnemu, pretože o nejaký nie veľmi dlhý čas budú musieť zlí ľudia, nekonštruktívni odísť z planéty preč, začne veľké a masové umieranie v záujme vyčistenia planéty. No a tu to teraz čítam v článku, o tej radiácii z vesmíru v roku 2020. Je to náhoda?

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-29 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[204]: Nevytvářejme si domněnky – každý máme v hlavě jiný svět, jak říká J. Dušek ve 4 dohodách.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-29 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[206]: Hned, jak Tě uvidím, padnu Ti kolem krku. :-)

Ikona diskutujiciho BE 2016-03-01 00:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[211]: Neviem či ty Přemku áno, či máš na to "vlohy". 🙂

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-03-01 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Daniela 2016-03-01 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue chcem ti poďakovať za to co robíš pre ludi, ako sa delis s vlastnými poznatkami tu medzi nami, zatial aspoň takto dakujem

Ikona diskutujiciho Rheagar 2016-03-04 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Budu stručný. Úctyhodné

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek