Transformace / Září 2015 (2.díl)

15.9.2015 v Spiritualita 120

Transformační okénko pro Září 2015. 2.díl.

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Srpen najdete ZDE

Kvůli překročení povoleného počtu znaků zakládám pro září nové okénko…

Není divu že je o čem psát, když máme takový úžasný vývoj! 🙂

15. Září 2015

Energie povyrostla o 1 428 571% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 55!

Včera večer se v diskuzi pod minulým okénkem objevil komentář tohoto znění:

,,V pátek jsem o šest dní dříve bez jakéhokoli “ohlášení” dostala měsíčky… a musím se přiznat, že mám ne červenou, ale nafialovělou krev… je to taková zvláštní fialovo-vínovo-šedivá barva… a bolesti nemám absolutně žádné… nikdy jsem nijak výrazně netrpěla, ale cítila jsem tlak v podbřišku a dost mě bolely záda… teď necítím absolutně! nic! na jednu stranu jsem ráda, že se nemusím choulet do klubíčka, na druhou stranu už mi to k tomu tak nějak patří… :)”

Co je na něm tak úžasného? Inu, pisatelka naprosto věrně jako podle kopíráku popisuje to, co jsem psala v srpnovém okénku. Žádné bolesti, a krev co vypadá spíš jako mixované borůvky. Mám radost že nejsem jediná kdo ,,morfuje ve strážce vesmíru”.


16. Září 2015

Energie povyrostla o 166 666 667% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 57!

17. Září 2015

Energie povyrostla o 100 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 59!

Včera mě zase rozbolela kostrč, ale jinak v pohodě, normálně jsem podala pracovní výkon i tak. Dneska ráno jsem se probudila o něco dřív a měla jsem zvýšenou teplotu asi o jeden stupeň. Dělám si bylinkový čaj (teď je půl deváté ráno), ale jinak se cítím dobře a energii mám víceméně na normální hladině.

Co mě ale netěší, poslední 2-3 dny se mi zase vrací syndrom neklidných nohou a to přitom pořád poctivě beru hořčík a měla jsem teď období, kdy jsem to už vůbec neměla. Hořčík fakt zabírá. Takže ho beru poctivě dál a snažím se to vydržet. Naštěstí to není na celou noc, ale škubnu s sebou třeba jenom 3x, ale zato pořádně. Ta razance je občas trochu děsivá.

Přikládám ještě tabulku, která ukazuje postup energie Bovis po Levelech:

18. Září 2015

Energie povyrostla o 100 000 000 000 000 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 63!

… To jsem z toho jelen.

19. září 2015

Energie povyrostla o 10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 66!

Víceméně by se dalo říct, že jsme v průběhu jednoho měsíce pokročili asi o 40 levelů v průměru. To je slušná nálož.

Na přání čtenářů jsem vytvořila novou anketu týkající se možnosti vzestupu. Na její výsledky jsem celkem zvědavá i já. Nechám tuto anketu možná i na říjen. Ještě mě zaujal nápad, zeptat se lidí jak si tu transformaci oni sami představují, ale říkat že taková by mohla vyjít v listopadu, je asi hodně předčasné, protože to už tady na blogu.cz asi Aluška.org nebude a ankety budou fungovat jinak.

Totiž před pár dny už jsme koupili hosting který je aktivní a můžeme začít budovat a dneska jsem poslala první zálohu na tvorbu nového webu. Ankety na něm budou, ale asi umístěny jinde, tak ta by se kdyžtak založila až tam… Ale kdoví, třeba moje náročná objednávka zabere víc času i práce a možná ještě listopadové okénko bude na blogu.cz…. Nechám to koňovi, ten má větší hlavu. A šikovnému programátorovi, kterému držím palečky a modlím se ať se dílo co nejlépe podaří 🙂

večerní dodatek:

V prvním dílu zářijového okénka 2015 jsem udělala přehled článků, které se týkají těchto dnů. Byl tam také zajímavý článek o krvavém měsíci (28.9. – údajná předzvěst apokalypsy). Zajímavé je, že dnes se opět v podstatě to samé zrecyklovalo i na hovinky.cz:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/381095-krvavy-supermesic-prinese-apokalypsu-tvrdi-americky-pastor.html

Překvapuje mě prozatímní výsledek aktuální nové ankety. Myslela jsem si že na tu první možnost snad nikdo neklikne, když nikdo neví co ho čeká a kde je na co daná hranice. Ale optimismus a sebedůvěra je v dnešní době potřeba. Jsem zvědavá, jak se výsledky posunou za pár dnů.

20. září 2015

Další zajímavé ,,transformační??” zkušenosti píše čtenářka Iveta do diskuze:

,,Rovněž menstruace o týden dříve a rovněž nezvykle temně rudá.
Jen s bolestí zad v kříži. Asi se to týká všech žen bez rozdílu věku a rodinného stavu 😀 – (39 let, 2 děti).”

,,Mění se mi barva očí. Za cca dva měsíce. Já bych si toho ani možná nevšimla, ale moje děti ano, jak stále něco fotí, natáčejí… Narodila jsem se a celý život mám oči zelené (tedy měla!). Teď je mám do tyrkysovo modré. Nechápu…
Bojím, bojím…:-D;-)…ještě jak tu Aluška psala o mutaci…! Abych se tedy vůbec jednoho dne ráno v zrcadle poznala, ale co já, co manžel a děti na to!:-O”

Energie povyrostla o 363% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 68!

21. září 2015

Energie povyrostla o 293% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 70!

Mimochodem když jsme u té barvy duhovky: Mně se barva očí mění podle toho kolik mám energie. Když mi není dobře a někdo mě vysaje, oči vyblednou. Když jsem v pohodě, mám hodně energie nebo dojdu z procházky, začnou mi svítit modře.

Jako malá jsem měla v očích fleky a obláčky, které ,,špinily” modrou barvu, to je z irisdiagnostiky znamení nemocí a zánětů. Po dlouholeté detoxikaci se mi oči krásně vyčistily a nahnědlé fleky z duhovky zmizely, takže oči ještě víc zmodraly. Zkrátka oko není celý život úplně stejné… Takže změny duhovek které popisujete naprosto chápu. Myslím si, že je to dáno buď tím kolik máte energie, nebo tím jak jste zdraví a jak je tělo uvnitř čisté, nebo si skutečně vlivem Bovis opravujete tělo.

22. září 2015

18.9. mi přišla do e-mailu následující zvláštní zpráva s dotazem, jestli někdo z vás viděl něco podobného??

,,Ahoj Alue,
rád bych se tě zeptal, jestli náhodou nemáš nějaké známé z okolí třinecka, co by ti podali podobné informace jako já níže?

V noci ze středy na čtvrtek tento týden, mezi 23 hodinou a 1 hodinou ranní se objevil nad třincem létající talíř. Udělál pár koleček a letěl směr Jablunkov. Po té chvíli létal nad jablunkovskou brazdou a pak kolem hory Javorový nad Oldřichovicemi. Někdy po půlnoci se objevily 2 vojenské vrtulníky, které letěly stejnou trasu, jako odletěl létající talíř. Viděli jsme to spolu s manželkou opravdu zřetelně, byl tak 50 až 100 metrů nad náma. Kroužil dokola jakoby mapoval terén. Nad barákem nám proletěl celkem třikrát.

Vždycky jsem si ale myslel, že létají potichu, což v tomto případě nebyla pravda. Zvuk byl hodně podobný vrtulníku (proto tam taky asi létaly, aby zamaskovali opravdové plány) s přídavkem alarmu.

Vysvětlení vzdušných sil čr znělo: Vámi zmíněné vrtulníky v uvedeném čase a místě létaly v rámci cvičení 601. skupiny speciálních sil. Zmíněný létající talíř byl vrtulník, jež byl pilotován za pomoci brýlí pro noční vidění (Night Vision Goggles, NVG).

Nevím teda jak to bývá ve zbytku naší republiky, ale dělat cvičení, kdy 2 hodiny v noci nemůžete spát kvůli kraválu, nedokážu opravdu pochopit. Ty vrtulníky tam opravdu byly, ale nesvítily tak jako létající talíř.
Promiň, jestli je zpráva zmatená, ale opravdu mě tato situace hodně překvapila a zároveň vystrašila. Přece jenom vidět to na vlastní oči je něco jiného než jen věřit.
měj se hezky, pa David”

Mimochodem Edward Snowden nedávno uvolnil zprávy, že se s námi v tomto období velmi intenzivně snaží zkontaktovat mimozemšťané. Souvisí snad tento talíř s jeho svědectvím? Je také známo, že i lidé už vyrábějí létající talíře (výměna technologií se šedou rasou). Mohl být klidně i z Ameriky.

Přidávám ještě moc zajímavý – tématicky související – článek, který dnes publikuje i Prvopodstata.com:

Zajímavé proroctví neznámeho proroka, co vás může očekávat za pár dní se vztahuje ke dni, který stojí jen pár dní před námi. Asi to bude ve všem velký tobogán. Aspoň tak plyne ze slov člověka, který má vize o budoucnosti a běží mu při zadívání se do dálky před očima film. Je to další možná další Nostradamus, Irlmayer nebo Sybila. Je to za pár dní. Takže uvidíme, jestli měl pravdu. Posoudit nechám Vás Vážené čitatele prvopodstaty.

Naprosto tyto bytosti chápu, ony měly “filmy” vize o lidstvu o budoucnosti. Mám podobnou vlastnost, která mně ukazuje ale jenom jednotlivé lidi, s kterými se setkám. Nikoliv dějiny jako celek. Ale je to jenom sem tam. Najednou mně naskočí obrazovka před očima před tím či oním člověkem a sleduji jeho budoucnost, film, který se odehraje. Neumím si to vynutit ani nastavit. Přichází to samo. Naštěstí jen občas, protože bych se z toho asi “zbláznil”.

Znám ale jednu vynikající kartářku, která nevykládá karty, hledí tupě dopředu před sebe a také vidí. Dotyčná dáma si to umí nastavit sama. No tak daleko nejsem a asi bych to ani nedělal.

Datum 28.9.2015 – Die fremdartige Prophezeihung des S. Nietzermann

Předpověď na 28.09.2015 od pana Jacques Nietzermanna.

https://www.youtube.com/watch?t=157&v=Gov4IqMvd3E

Překlad videa:

V mých proroctvích se jen zřídka spletu.

Sice někdy udělám špatný výrok a pravděpodobně to dělám také ještě dnes. Vždycky to ale záleží na tom, jak silnou mám vizi. Čím silnější je ta vize, tím pravděpodobnější je její naplnění.

Setkání s mimozemšťany, o kterém jsem hovořil, které se má stát dle vize koncem roku 2012, nebude v podstatě žádná invaze, nebude apokalyptické. Bude to spíše jako jejich zabydlení. Usídlí se zde. Toto je první krok. Usídlí se do středu našeho života. Jako virus do živoucího organismu.

Bude následovat inkubační doba, aby se mohli připravit na útok. Vidím dobu tak mezi 2-3 roky, než nás budou v roce 2015 atakovat. Bude to násilné a my nebudeme mít žádnou šanci.

Proč? Protože převezmou kontrolu nad něčím, co je v každé rodině ve Francii. Je to POČÍTAČ. Nechte mě to vysvětlit. Počítače budou mnohokrát výkonnější a budou nám asistovat v denodenním životě.

Éra 90. let až do poloviny 2000 (čili 1995) budete vidět. Počítače, tak jak je známe dneska, budou úplně jiné. Budeme v pozici kdy budeme moci poštu posílat přes počítače. Nebo samotné fotografie způsobem, kterým dneska posíláme telegramy přes “MINITEL”.

Poznámka překladatele tm: Minitel je francouzská služba na přeposílání telegramů a obrazů viz ZDE.

Začátkem let 2000 bude používání počítačů v domácnostech zavedeno takovým způsobem, že na nich budeme závislí. Tyto přístroje budou denně organizovat náš život. To bude naše slabina. V roce 2015, kdy bude útok mimozemšťanů, teď hovořím o násilném útoku, začínajícím obsazením našich počítačů.

Nebudeme mít žádnou možnost. Budeme jejich otroky.

Nyní k útoku mimozemšťanů. Hovořím o době kdy přeberou kontrolu nad našimi počítači. To se odehraje mezi zářím a prosincem 2015. Ale během této vize vidím útok kdy se odehraje zatmění měsíce. A jediné zatmění měsíce v této době je 28. září 2015.

Datum je 28.09.2015 asi se nejedná o konec světa, ale bude to bod zvratu pro kompletní lidstvo. TÍM JSEM SI NAPROSTO JISTÝ.

tm dodává: vzhledem k tomu, že jsem upozorňoval v minulosti na otevřené teleportační kanály nad Jemenem a mnoho dalšího jako klíč k lidstvu, tahle předpověď je dosti pravděpodobná. UVIDÍME…..

Zpět k Bovisům:

– Dnes Energie povyrostla o 475% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 71!

– Dnešní trefná poznámka čtenářky v diskuzi, za kterou tímto DĚKUJI:

,, Nevím, zda to tady už někde nezaznělo, ale podle stránek messteamu je “cílová stanice” 144. level. Tak to jen pro připomenutí, kolik těch levelů máme vlastně ještě před sebou.”

Graf znázorňující postup energie po levelech:

23. září 2015

Energie povyrostla o 412% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 73!

24. září 2015

Energie povyrostla o 596% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 74!

25. září 2015

Energie povyrostla o 2357% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 76!

27. září 2015

Energie včera: povyrostla o 14242% oproti včerejšku. To je 90% z levelu 77!

Přikládám zajímavé komentáře čtenářů z posledních dnů:

,,Mě se stalo něco podobného při úplňku v srpnu. Mluvilo se o něm jako o “modrém úplňku” a psalo se o něm ve smyslu, že to může být pro mnohé z nás “nový začátek”. Takže: šla jsem spát zdravá a v pohodě 🙂 Ráno ve čtyři hodiny mě cosi vzbudilo….a já si uvědomila, že mi “hoří” celé tělo. Cítila jsem tak silnou vnitřní horkost, že mě napadlo, že mám asi horečku. Změřila jsem se, a nic, normální teplota. Ale na dotyk rukou na své tělo jsem cítila tu horkost těla. No jo, ale to co jsem cítila uvnitř sebe byla síla. Vibrovalo mi celé tělo, měla jsem pocit, že mi vibruje snad každá buňka v těle. Bylo to tak fyzické, přirovnala bych to k tomu, když si třeba sáhnete na linku v místech, kde běží zapnutá myčka na nádobí, tak cítíte na lince ty jemné vibrace myčky. Přesně tohle jsem cítila po celém těle uvnitř. Nebyla to třesavka, zimnice, moje tělo se nechvělo. To vše bylo uvnitř těla. Musím říci, že v první okamžik mě to vystrašilo, dostala jsem strach, protože nikdy před tím jsem nic podobného nezažila. Napadaly mě různé nemoci a děsilo mě to. Když jsem se hodila do klidu a přijala svůj stav, přišel klid a já byla schopná to pozorovat. A do hlavy mi chodila jediná myšlenka…”já snad převibrovávám..” 🙂 Trvalo to asi hodinu, pak to odeznělo, já usnula a ráno jsem se cítila dobře. Tak, a teď mi někdo řekněte CO TO BYLO ? :-“

,,K aure a cakram – tvar aury nyni vypada jak uzky dlouhy zvon, dole rozsireny do sukynky. Je to proto, ze nas upozornuji, abychom se vice nez kdy uzemnovali a nevenovali se jen hornim cakram. Mnoho lidi pak ulitava, protoze v teto dobe jim chybi uzemneni vic nez kdy predtim.”

Nezapomeňte, že očekávané datum už je skoro tady a hovinky.cz dnes vydaly následující článek:

Úplné zatmění a “krvavý” superúplněk. Měsíc v noci předvede dva úkazy najednou

V noci na pondělí si mohou pozorovatelé užít úplné zatmění Měsíce. Vzácný úkaz nastane v časných ranních hodinách před rozbřeskem. Měsíc bude podle astronomů mít netradiční načervenalé zabarvení. Kromě zatmění nastane i takzvaný superúplňek, uvedl Astronomický ústav Akademie věd na svém webu.

Fáze úplného zatmění potrvá jednu hodinu a 12 minut. Úkaz začne zhruba okolo 02:50 hodin středoevropského letního času (SELČ), kdy na levém horním okraji bude měsíční disk tmavnout při sílící polostínové fázi zatmění. Částečné zatmění nastane o 17 minut později, ve 3:07 hodin SELČ. Úplňkový Měsíc najdou pozorovatelé 32° nad jihozápadním obzorem v souhvězdí Ryb.

Měsíc bude přibližně hodinu pozvolna vstupovat do zemského stínu a úplného zatmění se lidé dočkají ve 04:11 SELČ. Hvězdárny chystají veřejná pozorování.

Měsíc bude mít neobvyklou barvu

Měsíc se při zatmění noří do stínu Země a díky zemské atmosféře, která láme do zemského stínu načervenalý odstín slunečního záření, bude mít nezvyklý naoranžovělý až narudlý nádech.

“Na měsíční kotouč i v době úplného zatmění dopadne světlo a to má právě barvu východu nebo západu Slunce, která je typicky načervenalá. Aby Měsíc měl narudlé zbarvení, musí nastat jeho úplné zatmění,” řekl mluvčí ústavu Pavel Suchan.

Zatmění Měsíce se nad územím České republiky objevuje zhruba jednou za tři roky. Další nastane podle vědců v roce 2018.

Superúplněk vyvolá dojem obrovského Měsíce

Kromě zatmění budou moc lidé pozorovat superúplněk, největší úplněk v tomto roce. Právě 28. září ve 03:47 SELČ, tedy pouhou hodinu před maximem zatmění, projde podle astronomů Měsíc na své dráze nejblíže k Zemi. Oproti nejmenšímu úplňku je “superúplňek” na nebi úhlově o přibližně 15 procent větší. Dojem obrovského Měsíce u obzoru je ale optický klam.

Laici v poslední době označují zatmělý Měsíc jako krvavý v souvislosti se spekulacemi o údajném konci světa. Další spekulace hovoří o tom, že by měl do Země narazit velký asteroid.

“Ani jedno samozřejmě nenastane. Přesto tomu hodně lidí podléhá a nejenže se tomu nezasmějí, ale bojí se a telefonují k nám,” dodal Suchan.

zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/381762-uplne-zatmeni-a-krvavy-superuplnek-mesic-v-noci-predvede-dva-ukazy-najednou.html

Dnešní energie Bovis:

Jak vidíte, messteam měřil energie 2x. Zaznamenal extrémní nárůst. (poslední dva řádky, sloupeček ,,Steigerung”). Aktuálně jsme na 20% z levelu 83. Vsadím se, že to má souvislost s dnešním krvavým měsícem…. Dneska jsem měla oslavu narozenin, skončili jsme teď v deset a byla super. Takže jsem v dobrém nálevu a na zítřek se těším 🙂

28. září 2015

Tak krvavý měsíc jsme ve zdraví přežili… Stejně tak jako všechna jiná předešlá proroctví, zatím se ani tohle nevyplnilo. Naštěstí 🙂 Ještě by bylo super, kdyby se přišlo na to, že vlna uprchlíků je jenom mediální kampaň a ve kutečnosti neexistuje… škoda, že to tak nefunguje.

Já se v noci trochu budila, na měsíc jsem reagovala a nade mnou navíc žádná oblačnost nebyla, takže svit měsíce nic netlumilo… Ale nebudu přece kvůli měsíci strašit do čtyř, to mi za to nestojí… I tak když jsem se uprostřed noci probudila a viděla jak mi přes zatažené rolety svítí červené světlo, jsem si z toho taky nakonec trošku užila 🙂

Energie dnes povyrostla o 100 000 000 000 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 90!

29. září 2015

Včera messteam měřil nakonec celkem 3x, večer jsme se dostali až na 30% z levelu 91.

Dnešní růst je neuvěřitelný. 10% z levelu 96!

Přikládám ještě zajímavý komentář čtenářky k aktuálnímu dění:

,,Ahojte všetci! Ja som si všimla v obdobiach prudkého nárastu bovis toto: z ničoho nič dostanem žalúdočnú neurózu a nedokážem normálne fungovať,len sa schúliť do klbka a nič neriešiť,do všetkého sa musím dokopať nasilu.Potom to zrazu samo odíde a som fit. Niekedy vidím rozmazane,na ďalší deň už dobre, proste zraková ostrosť kolíše. Tiež musím potvrdiť že už od júna mám menštruáciu bez bolestí!!!A to nikdy u mňa nabývalo. To by ale mohlo súvisieť aj s tým že som práve vtom období ukončila protiparazitárnu kúru.Mám doma dve mačky,vždy sa tešia keď ich vypustím von,hlavne keď je krásne slniečko, no a teraz posledné týždne sú tiež ako vymenené,len spia a spia,aj otvorím terasu,inokedy by vybehli ajna tri hodiny a teraz nič. No a na záhrade nám rozkvitla jabloň. Neviem či za toto všetko môžu bovisy,ale takto to mám ja.”

Dneska jsem docela unavená, mouchy sežerte si mě a vůbec nic se mi nechce dělat, přitom venku není zataženo a sychravo, ale celkem pěkně. – Bovis?

30. září 2015

Energie povyrostla o 281% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 98!

Další transformační okénko vyjde 3. října, v tentýž den i nový zápisníček, kde byl už naplněn maximální povolený počet znaků. Výjimečně nevychází už 1. den v měsíci ale třetí, protože jsem se rozhodla dát přednost velice výživnému materiálu, který se týká aktuální doby a možné další budoucnosti. Ten vám možná pěkně zvedne mandle. Tak se na něj psychicky připravte… Ale čtenáři mě o podobný obsah vysloveně žádají, proto se snažím vyhovět a dávám co najdu, co mi připadá zajímavé, nebo důležité.

Mimochodem mě zase někdo nařknul ohledně bovisáckých okének, že se nic neplní, že nejsem důvěryhodná a přebírám sr*čky a lži… Znova opakuji, já neříkám že něco vím, já přebírám obsah z jiných zdrojů, snažím se ho kompletovat, snažím se dělat přehledy, aby se lidé mohli zorientovat v tom co se aktuálně globálně děje. Nesleduju na webu uprchlíky a jiné problémy, zato sleduju energie, což je podle mě to nejdůležitější, protože se od toho odvíjí všechno ostatní.

Pokud nějaký pastor v Americe nebo nějaký pán ve Francii řeknou že po 28. září přijde apokalypsa nebo náš zaberou mimozemšťani, nemůžete to reklamovat u mě, že jsem tyto materiály převzala. Moje předpovědi to přece nejsou.

I tyto předpovědi patří k přehledům, patří to k aktuálnímu dění a důvod proč je píšu a dávám dohromady je ten, ŽE O NĚ MÁ AKTUÁLNĚ ZÁJEM ASI 1500 LIDÍ CO TYTO PŘEHLEDY DENNĚ ČTOU a živě o nich každý den diskutují. Kvůli nim se přehledy píšou. A pokud je tu někdo, komu se transformační okénka nelíbí a nechce je číst, nikdo ho k tomu nenutí. A ať si prosím naivně nemyslí, že budu kvůli jednomu nespokojenci, co nechápe smysl, neváží si práce, neváží si přehledů a překladů zadarmo… rušit tak žádaný a potřebný obsah. Nejsem přece blázen.

Koho aktuální energetické dění na planetě Zemi nezajímá, může si jít číst na hovinky.cz o bouračkách, vždyť je to jeho problém a ne náš…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-24 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[144]: Probudila se Etna?  Ale Etna je jedna z najaktívnejších europskych sopiek, tá v podstate nikdy nespí. Na Etnu by som sa asi moc nespoliehal ako na znamenie, jedine že by silnejšie buchla. Daj radšej niečo od tej Baby Vangy.

Ikona diskutujiciho Martin(31) 2015-09-24 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle video jsem  znovu našel,náhoda není… tematický klip.IMPERIO: Return To Paradise – dešifrováno tomášem marným

Ikona diskutujiciho moai 2015-09-24 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[144]: No jám mám TM rád. Je to velice zajímavej a chytrej člověk. Ale už jsem přemýšlel, že prvopodstatu číst nebudu.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-09-24 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spatřím ještě nebe bez chemie?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-09-24 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, lepší a lepší. Ale příští týden máme několik písemek, takže si pro to musíte najít jiný termín, já nemám čas :D :D Vážně, začnu panikařit, až to bude opravdu tady.

Ikona diskutujiciho Peta 2015-09-24 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem,dnes se mi zdál sen.Někdo na mě křičel…na lidech nezáleží.Až jsem se z toho probudila a už do rána neusnula.Celý den se mi to honí hlavou.Nevíte někdo,co by to mohlo znamenat?Nemám z toho dobrý pocit,vždyť na lidech záleží,ale i na zvířatech,rostlinách,na celé planetě.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-09-24 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[149]: Po smrti je lépe jen těm,co za života dosáhli osvícení.-) Nemusí se znovu narodit,jako většina ostatnich.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-09-24 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[152]:   7 000 000 000 lidí na planetě -sluníčkáři to vidí takto-při současném tempu porodnosi- v roce 2069-14 000 000 000-tyto lidi bude živit kdo ? Ještě větší traktory ?(už tet je půda vyčerpaná a zničená těžkou technikou) Výnosy nebudou vyšší,ale nižší. Samozřejmě masný průmysl by musel skončit,jelikoš by se musely zorat pastviny-ale to nedovolí elita-pokut k moci nepustí vegetariány. Ale jak řekl náš chytrý pan prezidet-smrt vegetariánům.-(

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-24 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[152]: tiež mávam sny v zmysle "na ľudoch nezáleží". I ten môj posledný sen ktorý popisujem v komentári

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-09-24 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes stačí číst jen nadpisy.

Ikona diskutujiciho VS 2015-09-24 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[149]:Nebude to z mé hlavy, ale takhle jsem si to převzal. Ve vesmíru je stejně zla, nebo temna, jako dobra a lásky. Je to v rovnováze, to co je nám předkládáno jako temné, je pro vyvolání strachu a tím snížení vibrací atd. Naším úkolem je se naučit se ty věci jen pozorovat a uvádět je do rovnováhy. Přijmout je ale nesoudit. Hlavně neposilovat negativitu, tím ale nechci říct, že ignorovat a podobně. Ne vysílat proti agresi a to bývá těžké. I když člověk nadává, měl by vysílat energie, jako když rodiče vychovávají své dítě, nasekají mu, ale z lásky 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2015-09-25 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K pondělnímu a ostatním zatmění. Člověk a obzvlášť těhotná žena by se nikdy neměly dívat na zatmění slunce nebo měsíce, protože když uvidí zatmění slunce, budou mít děti fyzické problémy. Když se dívají na zatmění měsíce, budou mít mentální problémy.

Ikona diskutujiciho Beliath 2015-09-25 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj vsichni.. Nebylo by lepsi se nechat prekvapit, co bude 28.9.2015? Jakekoliv proroctvi beru s velkou rezervou :-D Taky prozivam posledni par tydnu neklidne spani, kolikrat nevnimam tento svet – cas a datum, unava, bolesti hlavy i cela :-D Snazim se byt pozitivni a usmevavy – dari se mi to ;-) Intuice mi rika uz nejaky cas, ze se neco velkeho bude dit. Hlavne se moc neupinat na nejake proroctvi. Pokud se nevyplnni, pak bude clovek zklamany. Tak to proste je – nechat tomu volny prubeh – nechat se prekvapit :-) Hezky den Vsem! :-)

Ikona diskutujiciho Df 2015-09-25 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[143]: To je pravda, zapoměl jsem, že lidé se chovají rozumně jen ve vztahu k penězům. Část rozumu jim chybí ve spolupráci se srdcem. To je smutné. Když se bavím s vrstevníkem o počasí tak nechápu jeho názory, že je vše normální a když ho vyzvu ať si vzpomene jaké počasí bylo před dvaceti, třiceti – čtyřiceti lety. Tak pak teprve řekne, no jo, to je pravda, že je něco špatně. Jsou úplně zabednění, i náš soused jinak chytrý člověk je mimoň. Takže mu říkám seš chytrej, ale rozumu aby u Tebe pohledal s lucernou.

Ikona diskutujiciho Gája 2015-09-25 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[149]:Už jsem také přemýšlela nad tím, že na Prvopodstatu nebudu chodit a napadá mě to samé co vás. Cítím v sobě, že mi to nedělá dobře, nosím pak v hlavě samé destruktivní myšlenky, mám pocit, že mě to táhne "dolů".

Ikona diskutujiciho Gája 2015-09-25 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[150]:..zrovna dnes ráno máme nad hlavou modré nebe,ovšem to bývá jen na chvíli.   Létají křížem krážem jak smyslů zbavení, létají více než dříve….je to blížícím se datumem???

Ikona diskutujiciho R... 2015-09-25 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho svobodná vůle 2015-09-25 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

člověk se sám rozhodne jakou cestou chce jít–první,druhá….

Ikona diskutujiciho R... 2015-09-25 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Kaia 2015-09-25 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem si všimla, že se zatím dvoum lidem kolem mě mění oči. První kámoška v lavici a pak mamka. Malá sestřenka je má modrý (ale úplně fest) odjakživa. A mně se taky mění oči. Ale přinde mi, že to hrozně blbne. Chvilku je mám spíš zelený, pak skoro modrý a nakonec něco mezi tím :D. Ale svou normální barvu už nemám..

Ikona diskutujiciho Ellen21 2015-09-25 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho BE 2015-09-25 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K postrekom :

Ikona diskutujiciho Jakub 2015-09-25 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj názor je takový, že mě datum 28.9. 2015 velmi zajímá, nevěřím,že by nastala apokalypsa, jak mnozí tvrdí. Možná nějaká změna, ale nedokážu popsat jaká, podle mě, pokud se má ten den něco stát, tak to bude na duchovní úrovni, nevěřím v to, že naše planeta se nějak promění nebo dojde k přírodním pohromám apod. Nicméně toto je jen můj názor. Každý si myslí a věří v něco jiného. Uvidíme všichni až 28.9. co nastane.

Ikona diskutujiciho R... 2015-09-25 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-25 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[165]: Pôda bude časom tak otrávená a nekvalitná, že už sa tu nebude dať poriadne nič pestovať. Úrodná bude už iba ukrajinská černozem, preto američania vo veľkom skupujú ukrajinskú pôdu. My môžme akurát tak zrušiť polia a postaviť tam ubytovne pre prisťahovalcov.

Ikona diskutujiciho Df 2015-09-25 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak, kosy jsou naklepané a pila taky připravená na víkend v lese. A tak mohu psát co mi to teda teď z vesmíru chodí jak jsem slíbil.

Ikona diskutujiciho mira 2015-09-25 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[167]:Opravdu tím jde zničit ten sajrajt,nebo jen jen odhrnout,aby ho bylo víc jinde?Jde o baryum,zinek atd.

Ikona diskutujiciho Ellen21 2015-09-26 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

173

Ikona diskutujiciho BE 2015-09-26 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[172]: Moc pekné DF. Prajem Vám to.

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-09-26 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[174]: Rozpustí v nás a v okolí. Kde jinde.

Ikona diskutujiciho Iris 2015-09-26 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[172]:Krásně popsáno MUŽEM ,díky,ano zažívám už od r.1995,ten stav který mnohdy přichází nečekaně je pak třeba "trénovat" udržovat co nejdéle ,pokud se to dá udržet.Tvoříme tím nové prostředí ve kterém se lidé s náma,ale i kolem nás cítí klidní a v bezpečí.V této frekvenci se tvoří v radosti,harmonií a  události pěkně navazují harmonicky jedna za druhou a bez námahy.JE TO UŽ ZDE. Jen je třeba ,aby nás bylo víc a více.Kdo v tom je ,mi rozumí.Praxe a výsledky jsou viditelné okamžitě.Plané řeči už nefungují.Tvožíme bezeslov.Denně se přidávájí další a další.

Ikona diskutujiciho Gája 2015-09-26 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[172]:Mě se stalo něco podobného při úplňku v srpnu. Mluvilo se o něm jako o "modrém úplňku" a psalo se o něm ve smyslu, že to může být pro mnohé z nás "nový začátek". Takže: šla jsem spát zdravá a v pohodě :-) Ráno ve čtyři hodiny mě cosi vzbudilo….a já si uvědomila, že mi "hoří" celé tělo. Cítila jsem tak silnou vnitřní horkost, že mě napadlo, že mám asi horečku. Změřila jsem se, a nic, normální teplota. Ale na dotyk rukou na své tělo jsem cítila tu horkost těla. No jo, ale to co jsem cítila uvnitř sebe byla síla. Vibrovalo mi celé tělo, měla jsem pocit, že mi vibruje snad každá buňka v těle. Bylo to tak fyzické, přirovnala bych to k tomu, když si třeba sáhnete na linku v místech, kde běží zapnutá myčka na nádobí, tak cítíte na lince ty jemné vibrace myčky. Přesně tohle jsem cítila po celém těle uvnitř. Nebyla to třesavka, zimnice, moje tělo se nechvělo. To vše bylo uvnitř těla. Musím říci, že v první okamžik mě to vystrašilo, dostala jsem strach, protože nikdy před tím jsem nic podobného nezažila. Napadaly mě různé nemoci a děsilo mě to. Když jsem se hodila do klidu a přijala svůj stav, přišel klid a já byla schopná to pozorovat. A do hlavy mi chodila jediná myšlenka…"já snad převibrovávám.." :-) Trvalo to asi hodinu, pak to odeznělo, já usnula a ráno jsem se cítila dobře. Tak, a teď mi někdo řekněte CO TO BYLO ? :-)

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-09-26 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

172-178-otvírají se vám jen nejvyšší čakry.-)

Ikona diskutujiciho Ayra 2015-09-26 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K čomu UFO, keď sa vieme úspešne zničiť aj sami… Stačí pozrieť televízne noviny :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-09-26 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekněte mi někdo, jak mám uklidnit kamarádku, která je přesvědčená, že dopadne asteroid a že musí utéct. Ona je schopná přesvědčit i mě, já odmítám někam zdrhat :D :D

Ikona diskutujiciho Tomáš 2015-09-26 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[181]: asteroid měl dopadnout ve středu.Ale jak to tak vypadá nedopadl ?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-26 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[181]: Možno by pomohlo jej vysvetliť, že pred asteroidom sa zdrhnúť nedá :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-09-26 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[182]: Vyřídím jí to.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-09-27 01:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[181]: …no, to je teda pěkný úlet…, omlouvám se:)

Ikona diskutujiciho moai 2015-09-27 01:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[180]: Nevím proč, ale myslím si, že ty jsi křesťanka. Celkem jsem o tom přesvědčený. A opakuji nevím proč.

Ikona diskutujiciho Iris 2015-09-27 01:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[178]:Do centrální nervové soustavy vám "přišla" vyšší dávka energie, je to jen trénink našich nervů,aby postupně byly připravené na zesilující vyšší frekvence a "nepropálilo" se nám nervové vedení.Ta horkost znamená,že se nám tím větším přílivem vyšší energie,postupně spaluje staré "nefunkční eterické tělo".Vše probíhá postupně i s obnovou nového eterického těla.Z vlastní zkušeností vím,že se tento stav  opakuje dle potřeb.Není třeba se ničeho obávat,zvyknete si :-)

Ikona diskutujiciho Depe 2015-09-27 07:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Depe 2015-09-27 07:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K aure a cakram – tvar aury nyni vypada jak uzky dlouhy zvon, dole rozsireny do sukynky. Je to proto, ze nas upozornuji, abychom se vice nez kdy uzemnovali a nevenovali se jen hornim cakram. Mnoho lidi pak ulitava, protoze v teto dobe jim chybi uzemneni vic nez kdy predtim.

Ikona diskutujiciho BE 2015-09-27 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[178]: Dovolíš mi Gaja použiť tvoj koment na mojom Fb ?  Okruh ľudí by to iste zaujalo a pomohlo im.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-27 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[180]: To že bez náboženstiev by sa žilo lepšie a svet by bol ucelenejší je len mýtus. Nebol, ludia sú vždy nejak rozdelený, vždy si niečo nájdu a rozdelia sa do skupín ktoré idú proti sebe.

Ikona diskutujiciho Gája 2015-09-27 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[190]:Ano, klidně. :-)

Ikona diskutujiciho zimniku 2015-09-27 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se Vám líbí modrá, která je dnes? Stejná jak v Simpsnech.

Ikona diskutujiciho Mia 2015-09-27 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám už dva cykly menstruaci dvakrát tak dlouhou. Znamená to také něco?

Ikona diskutujiciho ginze 2015-09-27 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom asteroidu slyším poslední dobou ze všech stran. To je pořád samé: ,,Co když bude konec světa? Co když na nás spadne asteroid? Co když umřu?!"…nejvíc mi vadí, že pokaždé, když má být nějaká významná událost tohoto typu, tak v tom všichni hned vidí samé katastrofy a konce světa. Málokoho napadne vidět v tom příležitost ke změně, která může být lidstvu prospěšná. Když bude většina lidí vyzařovat strach kvůli nějakému asteroidu, tak nám to určitě nepomůže. Ale tohle je spíš myšleno na lidi, co se o to nezajímají, jenom si přečtou jeden článek a už mají v hlavě katastrofické scénáře, což pro čtenáře tohoto blogu jistě neplatí.

Ikona diskutujiciho Dominik 2015-09-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte našiel som staršiu správičku o Františkovi tak možno to pasuje na aktuálne dianie vo svete pekný deň všetkým a nech sa vám darí vo všetkom 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek