Transformace / Září 2016

1.9.2016 v Spiritualita 88

Transformační okénko pro Září 2016

Zdroj německého měřícího týmu najdete ZDE

Vysvětlení energií Bovis a našeho sledování grafů najdete ZDE

Předešlé transformační okénko pro Srpen najdete ZDE

Vysvětlení PROČ sledovat vzestup energií ZDE

29. srpna 2016

Aktuální level je 1 210 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 597%.

30. srpna 2016

Aktuální level je 9 600 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 799%.

31. srpna 2016

Aktuální level je 131 000 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 1365%.

V předešlém transformačním okénku někdo zmínil, že se jakoby nemůže dojíst, pořád cítí hlad. Potvrzuji, posledních 5 dnů mám také pocit neustálého hladu, snědla bych půl prasete.


1. září 2016

Aktuální level je 2 960 000 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 2280%.

2 zajímavé komentáře z nedávné doby:

,,V noci v Rožňave a okolí vypadol prúd, ktorému predchádzal záblesk…

„Všetko sa udialo približne o 19:00 hod. Prišla som domov so synom a chcela som ho okúpať, no zrazu vypla elektrina. Následne na to mi volala mama, že bola v izbe, keď uvidela bielu žiaru, niečo ako záblesk. Bola to len chvíľa a hneď na to začal ten výpadok. Neviem si to vysvetliť. Ona žiaru videla pri Pionierke, ale videli ju aj z Okružnej ulice,“ uviedla mamička Tímea z Rožňavy.

http://roznava.dnes24.sk/najprv-velka-ziara-a-roznava-sa-ponorila-do-tmy-co-sa-dialo-248486

– Možná kulový blesk?

,,Měl jsem teď 14 dní dovolenou s pobytem u moře, pak na horách, prostě mimo civilizaci. Podařilo se mi zcela eliminovat TV, PC a jen minimálně používat mobil. Byl jsem mimo oblasti s WiFi a LTE pokrytím. Stav se mi zlepšil o 100 procent, žádné příznaky. Sotva jsem se vrátil do města mezi všechen ten balast, hned tlaky v hlavě, sem tam malátnost, notorický hlad, apod. Děs běs…“

Je to tak. Problém však nejsou vysloveně města, problém jsou antény mobilních telefonů a jejich frekvence, které ovlivňují lidi. Blbě se tedy dělá i na vesnicích, kde jsou vysílače. V dnešní době už je problém poznat, co je z čeho. Těch vlivů je tolik, že se v tom člověk nevyzná.

2. září 2016

Aktuální level je 1,11E+036 (v jednotkách Googol 30-plex). Růst oproti včerejšku: 4,0E+25%.

3. září 2016

Aktuální level je 1,11E+081 (v jednotkách Googol 30-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+47%.

4. září 2016

Aktuální level je 347 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 428%.

5. září 2016

Aktuální level je 966 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 278%.

Je to jenom můj pocit, nebo jsou poslední dobou lidi za klávesnicemi nějací zlí? V poslední době cokoliv napíšu k někomu na youtube, tak se mi to vymstí, přestože píšu v dobrém. Taky jsem si všimla, že se na té platformě celkově dost změnila atmosféra, lidi co dřív tvořili hezké věci pro svou radost a své diváky, se najednou posledních pár měsíců strašně nenávidí, pomlouvají, špínu přehazují lopatama, z kanálů kde bývaly komedie je bulvární výblitek a já si říkám, co tak najednou. Všechny je skazil pocit slávy? Nebo jsem to prostě neviděla, protože tyhle věci nehledám? Blbý je, že když si člověk dovolí někomu slušně říct, ať se zamyslí nad svým jednáním protože není v pořádku někomu nadávat do pedofilů, úchylů apod., tak se pochopitelně nezamyslí a obrátí svůj plamenomet i proti vám.

Trochu si hraju s myšlenkou, že beztak všichni ti lidi hrají Pokémon Go 😀

Kroutím hlavou nad příspěvky některých lidí, co mi sem píší, že se jejich přátelé po té hře mění a začínají být zlí. Možná to má souvislost. Je mi z toho trošku smutno. Řekla jsem si, že si radši budu ty lidi pamatovat a zásadně na ty kanály nechodit a hlavně tam už nic nečíst, protože se z toho člověku dělá akorát blbě… Už to na mnoha kanálech není o relaxu a smíchu, je to tam jenom o nenávisti a ponižování druhých. Jsou z toho fakt ,,kanály“ v pravém slovasmyslu, někoho kdo nehejtuje aby člověk hledal jak jehlu v kupce sena, protože právě ty hnusy, výtrusy a hejty má masa ráda a nabírají nejvíc sledovanost, čili z nich je nejvíc peněz. Zrušila jsem kvůli tomu v krátké době hodně odběrů… Nerozumím tomu, proč lidi tak milují, když někdo na druhého nadává a pere ho jak špinavé fusekle. Ani je nenapadne, že cizí lidé jsou strašní experti na osobní život druhých a vidí jim i do hlavy – tak jde samozřejmě jen o sledovanost a popularitu, ne o pravdu. Přesto to žerou a masivně sledují.

To samé mi píšete, že sledujete na FB, kde lidé také začali být v poslední době hrozně zlí. Tak hlásím – už to bohužel prosáklo na youtube 🙁

V osobním životě tohle naštěstí nesleduji, jenomže já se taky vídám s lidma jako jsem já, takže to není úplně reprezentativní vzorek populace.

Jedna věc pro potěšení a zpestření – já vím, je mimo téma – dávala jsem ji do Zápisníčku, ale dám ji i sem. Je překrásný remake Deana Kopri na písničku The Islander, která by se vám mohla moc líbit 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=xzrLbEU0lLk

6. září 2016

Aktuální level je 6 300 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 652%.

7. září 2016

Aktuální level je 720 000 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 11 429%.

8. září 2016

Aktuální level je 7 940 000 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 1 103%.

9. září 2016

Aktuální level je 890 000 000 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 11 209%.

V noci z 9. na 10. září jsem viděla fakt hodně divnou věc. Bylo cca 23:15 a já otevřela střešní okno a koukám, kde je měsíc… Normálně bývá z toho okna vidět nahoře na obloze. A já ho našla kousek u horizontu, krvavě rudý, trochu ležel a nevycházel, ale zapadal pomalu za horizont. Snažila jsem se to fotit, ale ani kamera ani foťák to nebyly schopné zachytit. Taky vypadal hrozně velký… Divné taky je, že tím oknem koukám na jihozápad a právě na jihozápadě ten měsíc zapadl.

Já pochopitelně nejsem astronom, takže nemůžu říct, jestli je to OK, ale žiju tam přes dva roky a nikdy jsem takhle měsíc neviděla zapadat před půlnocí, ještě tímto směrem a v takové barvě. Už jsem si zvykla že někdy je měsíc vidět ve dne, ale že by zapadal v noci, to nechápu. Jestli je tu někdo, kdo by mi to uměl vysvětlit? Ráda se přiučím, ale takhle jak jsem to viděla, mě to jako laika dost znervoznilo.

10. září 2016

Aktuální level je 1,10E+022 (v jednotkách Googol 32-plex). Růst oproti včerejšku: 1,2E+15%.

11. září 2016

Aktuální level je 1,10E+072 (v jednotkách Googol 32-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+52%.

12. září 2016

Aktuální level je 1,10E+210 (v jednotkách Googol 32-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+140%.

13. září 2016

Aktuální level je 470,0 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 224%.

14. září 2016

Aktuální level je 1600 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 340%.

15. září 2016

Aktuální level je 6950 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 434%.

K tématu transformace vyšel článek, který velice doporučuji prostudovat: ,,Dochází k zásadním změnám v magnetickém poli zemském. Co to znamená pro lidstvo? / DOPORUČUJI

Pár trefných příspěvků čtenářů, které mě zde zaujaly a stojí za pozornost:

,,Ahoj.Žijeme nyní ve světě protikladů.Máme materiální a duchovní,kde proti sobě vždy působí 2 síly,proti každé síle působí protisíla.Velmi zajímavá je naše DNA-základ tvoří Aminokyselina-kdy dva protiklady-kyselina(COOH) a Zásada(NH-4)jsou trvale spojené,aniž by se navzájem anihilovaly a vyrušily(normálně kyselina a zásada prudce reaguje ..).Mění se až při spojování do větších celků-při vzniku nové buňky.Vždy a pokaždé,při spojení dvou aminokyselin zákonitě vzniká taky jedna molekula vody(H-2-O) plus uvolnění energie!..á tělo se tak ohřívá..! nikoliv jen cukrem a tukem ze zásob,ale tisíce jednotek uvolněné energie při stavbě Nové,mladé Buňky při regeneraci!! a obnově těla.Takže aminokyselina při spojování a regeneraci Tvoří ten Základní Otopný Systém! těla na fyzické ůrovni.Ale za nesmírně důležité podmínky,že: Tělo vyloučí zbytky a zplodiny ze starých buněk,vyplavením všeho svinstva ven,pryč z těla(zejména močovinu z masa zvířat a všechny ty jedy..)..Ale blíž k věci..Stačí,aby magnetické pole Země bylo vyrušeno na krátkou,omezenou dobu,kdy dvě síly,plus a mínus nefungují. A zůstane naprosto VYROVNANY STAV-statika = statické pole(může trvat hodiny- 3 dny by stačilo plně, víc a déle..raděj nemyslet,co by se dělo…) Duchovně zaměření lidé mluví o nárůstu energií v celé sluneční soustavě.Aluška nás informuje bovisy a grafy..energie rostou zvečnčí,bezesporu..naše těla,všichni lidé ji dostávají…CO SE STANE při statice-náhlé rovnováze,bez magnet.pole? Rovnováha = spojení a vyvážení energetických center-ČAKER,dokonce pravá a levá polovina mozku bude jednotná,sjednotí se obě poloviny..A nová,příchozí energie(bovisy) začne konat,pracovat.–Zatím ale klid,lidé se mění-probouzí,obrací se více k Duchovnu a odvrací od Materialismu,jeho vlády,ůskoků..ap…Ježíš i Marie Magdaléna učili,že až přijde ,,Ten Čas“změn,každý Dostane To,čeho má Nejvíce..( zlý posílí své zlo,dobrý a laskavý bude posílen v lásce a dobru..) Mnozí mi už asi rozumí.Vše tak proběhne poměr.rychle, ve,,Static.poli“–při absenci Magnet.pole.Dovedu si představit,jak lidé,znečistění fyzicky i psychicky negativní energií začnou trpět.Usazené,negativní energie se budou tlačit ven( třetí oko-Epifýza se ve sjednoceném poli otevře a aktivizuje..á Svědomí bude tím Soudcem..protože každý uvidí sebe v tom pravém světle..a PRAVDA se Plně Odhalí) Dobře víme,jak zlo a negativní energie bičují tělo,působí nemoci..tělo se jich často zbavuje nesčetnými záněty na už konečné,materielní ůrovni..i mutací-rakovinou,…ap.A to Bolí..Je mi jen líto těch,co se nedokáží změnit a v osobní volbě zůstanou tvrdými materialisty se vším všudy.Žádné GMO,peníze,bunkry a kryty je nezachrání.Budou rychle umírat a odcházet tak,jak sami zvolili a podle čeho žili a komu sloužili.Jednou to přijde.Stačí ale v klidu a míru,doma,s blízkými a přáteli přečkat Tu Hodinu.Tak to vidím,strachovat se nemusíme,rozhoduje,na čí straně jsme.“

,,Hmm, některé komentáře moc nechápu. Vždyt je přece jasné, že nikdo neví, co se přesně stane, protože záleží především na lidech (to máte to samé jaké to, že nám sem ve velkém cpou „uprchlíky“ – my nepotřebujeme proroctví, jak to dopadne, my musíme JEDNAT). Tento článek je prostě další možnost, co by se v budoucnu mohlo stát – a je dobré vědět o různých možnost, než mít hlavu zahrabanou v písku a tvrdit, že jsou to kraviny. I stupidním bulvárem každou chvíli prolítne zpráva o konci světa, o různých prorocích – to lidi berou v pohodě, ale jak se něco podobného objeví na alternativním webu, tak je situace úplně jiná – proč? Spíš by bylo dobré zamyslet se nad tím, že jsou mezi námi lidé, kteří si dávají tu práci zjištovat, jaké změny se nyní dějí na naší planetě a být vděční za to, že máme možnost doma, z pohodlí počítače, zjistit obrovskou spoustu věcí. Jo a hlavně – neberte všechno zase až tak moc vážně :D“

,,Berme Čas s rezervou,protože ten nerozhoduje.Rozhodují události,zejména ty významné.Od každé z nich se odvíjí další( a čas,jaký my známe,není prvotní ,navíc s časem bylo záměrně manipulováno,např.každý ví z dějepisu,jak byl kupříkladu změněn kalendář v Rusku-povinně,pod tlakem Říma se přetnul a musel se začít psát rok 1.700.-není to jediný příklad) Předpovědi jsou JEN předpovědi,berme je jako varování z minulosti,abychom neopakovali ty samé chyby( protože tzv.,,elity“co s lidmi manipulují používají velmi často stejné triky a ůskoky,opakující se dookola po stovky i tisíce let,prakticky od Srí Lanky,Babylonu,Egypta,později Říma, až dodnes,stále opakují své podvody naplno už 5.000 let)..A zafixovat Čas do budoucích událostí je dost těžké a složité.Proto taky staré kultury většinou předvídaly zcela jinak,bez začasování,předávaly se např.jako Legendy stovky let mnoha generacím..á ještě navíc jako jinotaje,kterým každý hned nerozuměl,prostě se takto kodovaly a dovedli je zprávně vyložit jen zasvěcenci! O jedné takové legendě jsem nedávno četl:,,Před novou obnovou Země,přijde několik Znamení časů-přijde událost,kdy z nebe budou na zem padat ohniví ptáci v Egyptě.A pak uběhne ještě víc jak 8 let,kdy se Svět zcela změní.Avšak ještě předtím vyjde znovu slunce nad Ruskem a na trůn nastoupí ten, co získal Sílu(hadí sílu a otevření třetího oka..) a celý svět uvidí,jak bude přísahat Slovanům pod pečetí Šambaly(trojuhelník s okem..častý znak v pravoslavných chrámech,s křídly,..ap..)Slovanský duch pak nabere sílu a znovu se sjednotí v čistotě své a jednotě národů svých.“ Zdroj: Anastasia Novych v knize Ptáci a Kámen,poprvé vydaná v r.2007 na Ukrajině,taky vloni u nás v ČR,nakl.Ibis.“

,,S tím přechodem do 5D – no to je podle fenoménu „sté opice.“ Navýši se individuálně vědomí a vibrácie, tím i vědomí planéty celé, a při dosažení jisté hodnoty se uděje přeskok – kvantový skok.“

16. září 2016

Aktuální level je 26 000 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 374%.

17. září 2016

Aktuální level je 1,10E+12 (v jednotkách Googol 34-plex). Růst oproti včerejšku: 4,2E+09%.

18. září 2016

Aktuální level je 1,10E+38 (v jednotkách Googol 34-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+28%.

19. září 2016

Aktuální level je 254,0 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 668%.

20. září 2016

Aktuální level je 750 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 295%.

21. září 2016

Aktuální level je 2,70E+003 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 360%.

22. září 2016

Aktuální level je 1,10E+010 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 407 407 407%.

23. září 2016

Aktuální level je 1,10E+027 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 1E+19%.

24. září 2016

Aktuální level je 1,10E+176 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 1E+151%.

25. září 2016

Aktuální level je 4800 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 2 727%.

Značení bylo opět změněno pro extrémní růst hodnot. Byla zaznamenána bouře v geomagnetickém poli Země.

26. září 2016

Aktuální level je 123 100 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 2 565%.

27. září 2016

Aktuální level je 10 150 000 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 8 245%.

28. září 2016

Aktuální level je 1 077 000 000 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 10 611%.

29. září 2016

Aktuální level je 275 200 000 000 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 25 552%.

Růst je opravdu neuvěřitelný. Dnes je opět velká bouře geomagnetického pole. – Jak se poslední dobou cítíte?

Já dobře. Připadám si trochu unavená, ale přesto jsem dost aktivní, pořád něco tvořím. Všimla jsem si, že to tady někdo také psal, že má kreativní vlnu… Chytlo to i někoho jiného?

Sny jsou celkem v pohodě, ale pamatuji si dva zajímavé momenty.

Jeden byl ze dne kdy celou noc stěkal pes, takže jsem usnula ve čtyři ráno. Byl to takový pitomý večer, šla jsem Moristovi v lese zkontrolovat a spravit hrob, našel to tam nějaký pes a viděla jsem tam něco, co jsem vidět fakt nechtěla. Nebudu říkat podrobnosti, ale pěkně mě to vypsychlo, tak jsem doufala, že se z toho alespoň vyspím a nějak to rozchodím. A ono ne. A jak mi bylo strašně zle a jak jsem z toho byla vyčerpaná, tak jsem z toho měla hrozný sen, že se Vanilka otrávila. Bylo to fakt hnusné, viděla jsem tam věci, které vůbec radši nebudu popisovat. Ale byla jsem v tom snu úplně nepříčetná hrůzou, a pak jsem ho nemohla dostat z hlavy, ráno jsem chovala Vanilku a skoro brečela, že to nebyla realita… Zvláštní je, že Vanilka se chovala jinak, jakoby rozuměla, co se mi stalo.

Řekla jsem jí ,,Miluju tě.“ A ona udělala ,,bu bu bu…“ a lehla mi za krk, jakože dobrý… A celý den neutíkala, vždycky se zastavila, nechala se hladit a zavírala u toho očička, přitom jindy před rukou utíká a je strašně akční. Je to neuvěřitelně hodné a rozumné zvíře.

A ještě se mi nedávno zdál sen, ve kterém jsem si uvědomila, že spím. Byl z budoucnosti a měla jsem tam manžela, vypadal kolem 45-50 let a byl moc příjemný. A sedíme u stolu a já mu říkám: ,,Víš, musím se ti k něčemu přiznat. Tohle nejsem já, já jsem ve skutečnosti z jiného světa a tady jsem jenom na chvilku, tohle tělo není moje, jenom jsem si ho vypůjčila a kdykoliv se můžu vrátit zpátky a už tu nebudu. Chci abys to věděl.“

A čekala jsem, co on na to. A on pokrčil rameny a říká co už, tak si aspoň užijeme ten čas, co nám zbývá, než odejdeš.

… Byl to takový divný moment, vysvětlovat snu, že víte, že spíte. A že brzy odejdete. Ale byla jsem tam dlouho a měla jsem ho fakt ráda, tak jsem chtěla být upřímná.

Nedávno jsem četla v jednom časopise o lucidním snění, že ve snech potkáváme skutečné bytosti, které jsou vědomé a pak bytosti, které jenom dělají křoví, že dotvářejí prostředí toho snu a poznáme je tak, že nemají vědomí, vůli, ani inteligenci, když na ně začneme při LD mluvit.

A včera jsem něco zvláštního viděla, stála jsem venku u poštovní schránky a jak mám skloněné oči nad papírem, tak vidím bočním pohledem, že přes silnici jde něco velkého bílého přímo ke mně. Mělo to velikost člověka. Tak jsem myslela, že je to někdo oblečený v bílém, kdo přichází a asi mi něco bude chtít.

Zvednu oči, čekám nějakou interakci – a silnice byla úplně prázdná.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho David 2016-09-01 04:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo trefné vrať se nazpátek v mysli a změň svou budoucnost jen neustále žij přítomností :-D

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-09-01 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celý život ma sprevádza dejavu, s tendenciou sa zhusťovať. Tak isto som to chcela pomenovať podla vnutorneho pocitu, ale ako keby som si nemohla spomenúť… tak som si konečne "spomenula" ze sú to predtuchy pred zmenou. Ze nás v živote čaka nieco co na nas silnejsie dolahne , aj v dobrom, a predtym si akoby vybavujeme spomienky, ktore sme na podvedonej, dusevnej, neviem akej urovni uz prezili, aj tu zmenu sme uz prezili dopredu, a cim sme blizsie tym vacsia pravdepodobnost deja vu. Alebo castejsie.. je to ako nahliadnutie do buducnosti co potom interpretujeme ako minulost.. co v podstate aj je, lebo sme to skutocne zazili, alebo videli hoc pred par sekundami… mozno je to nasa prebudzajuca sa nova vlastnost.. mozno ked vravia prebudte sa, znamena to, uvidte, rozpamatajte sa, otvorte myslenie… tiez to moze znamenat, ako som spominala, ze mozog takto casto reaguje pred zmenou.. mozno sa blizi nieco obrovske a vela ludi ma zazitky dejavu stale castejsie, lebo mozog vyrovnava napatie, alebo sa snazi o vyvolanie spomienky aby dotycny spravil nieco inak alebo vedel co bude a uvolnil sa vnutorny tlak, aby sa stihol na nieco pripravit.. Pisem, ze mozog, no mozno je to vskutocnosti dusa, vyssie ja, ktore dopredu vidi a takto nas v niektorych situaciach upozornuje.. viem, ze to znie dost pritiahnuto za vlasy, zvlast ked kazdy je nauceny, ze je to chyba v metrixe aby sme si to nevsimali, aby sme zili s tym, ze to nic nie je, nestoji to za pozornost..mozno opak je pravdou, mozno to stoji za pozornost, lebo niektore nase zmysly funguju a v urcitych podmienkach sa aktivuju… mozno dejavu sa postupne zmenia na predtuchu a potom zacneme vidiet aj dolezite posolstvo z toho co sa blizi, mozno sa konecne zobudime…

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-09-01 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte taka zaujímavosť, cez komentár na prvopodstate som sa dostala k predpovediam budúcnosti, ktore sa v poslednych rokoch tesia znacnemu vysmechu, nedovere a ludia sa na nich bavia. Je to tak, ze kazdy rok je predpovedany koniec sveta a podobne a nerata sa,ze aj ti co rozhoduju v zakulisi, mozno vedia taku predpoved ovpkyvnit ci zmenit. Odhliadnuc od toho, som studovala predpoved aj detajlnejsie, zo zvedavosti, uz na nich v podstate neverim… no vyslo mi, ze ak svetom prebehne sprava, ze rusky alebo americky prezident nezije, utekajte si nakupit jedlo a vodu , zatvorte sa v dome, nechodte autami po hlavnych tahoch, prip.opustite Prahu… ak by doslo na ostatne predpovede, neviem co by bolo nam to platne… ked by hrozili zemetrasenia, nasledky atomoveho utoku a este aj chemickeho… ostava verit, ze aj tato predpoved sa zaradi k tym nenaplnenym…

Ikona diskutujiciho DaveP 2016-09-01 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měl jsem teď 14 dní dovolenou s pobytem u moře, pak na horách, prostě mimo civilizaci. Podařilo se mi zcela eliminovat TV, PC a jen minimálně používat mobil. Byl jsem mimo oblasti s WiFi a LTE pokrytím. Stav se mi zlepšil o 100 procent, žádné příznaky. Sotva jsem se vrátil do města mezi všechen ten balast, hned tlaky v hlavě, sem tam malátnost, notorický hlad, apod. Děs běs…

Ikona diskutujiciho dexter 2016-09-01 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohl bych vědět, co je za jednotku "Googol 29-Plex"?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-01 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Veškerá vysvětlení jsou v odkazech v hlavičce článku.

Ikona diskutujiciho Vojta 2016-09-02 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:: 1) odkaz na wikipedii, kde jsou vysvětlené základní pojmy:

Ikona diskutujiciho Depe 2016-09-03 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co zname Kp-Index, co od vcera ukazuji pri mereni? Diky

Ikona diskutujiciho bering 2016-09-03 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevim jak jsou lidi v pozorovani energie zdatní, ale maji prijit ve sve podstate 4 vlny. 2 z jednoho smeru vesmiru a dalsi dve ruznym smerem vsechny smeruji na zem. Energie se da vyuzit a pouzivat. Vim kdo vyslal druhou v poradi vlnu, a i treti Take budou kopirovat prvni energetickou vlnu. A myslim, ze ti co je pozoruji vi co bude dusledkem.

Ikona diskutujiciho Juli 2016-09-03 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Sleduji tohle všechno dění a nevím kdo poslal druhou a třetí vlnu – Ty???

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-03 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekomu je dobre, niekomu zle… mrknite aj na toto : http://n3kl.org/sun/noaa.html

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-09-04 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mainstream-kulatá plná země, Prvopodstata-dutá země (jednou jsme v ní, jindy na ní), Street žurnal- plochá země s vodní klenbou. Četl jsem, že na energetické úrovni jsme takový chuchvalec energetických vláken, kde podle spojení s vnějšími vlákny, vzniká bod spojení, dle kterého máme i určitou realitu, která se dá měnit. Jsme všichni vedení k určitým energetickým spojením. Všechno je nám podstrčené, informace, myšlenky, nemoci atd.. Myslíme, myšlenkami vytvoříme realitu, kterou máme hodně podobnou ale každý jinou. Lidé myslí, všichni ostatní ví. Přestaňme myslet a začněme vědět, tak jako všechny bytosti.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-09-05 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, nepozoruju že by byl někdo zlejší než obvykle, ale já na YT sleduju jenom Majka, Fattyho a takový ty top 5.. a s nikým si už radši nechatuju tak nevím..

Ikona diskutujiciho Iris 2016-09-05 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Kdykoliv jedu v hromadné dopravě tak zaznamenávám negativní energetické útoky,na ochranu si sepnu prsty- uzavřu si energetický okruh, stanu se fialovým plamenem a poprosím matku Gaiu o ochranu a teprve pak to začíná pomáhat.Když vystoupím z busu nebo tramvaje ,tak to ustane. Poslední dobrou je to opravdu zesílené a nebo skrytí černí mágové "lezou" z děr napovrch.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-09-05 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to vážně šílené, co se na tom youtube teď děje, i když z českých youtuberů sleduju vlastně jen dva: Kovyho a Ester Starling. Někdy ještě Martina z kanálu Jmenujusemartin, ale o něm se momentálně taky přehazuje špína. Vážně nechápu, co je to všechny tak najednou chytlo.

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-06 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:.. udrž si svoje vibrácie Máro. Potom sa človeka nič moc nedotkne.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-09-06 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už druhý den u mě děsná únava, bolí mě hlava uprostřed čela taková tupá bolest…zdá se mi vše zrychlené, hodně věcí se děje zaráz, čas ubíhá pořád rychleji a rychleji…v práci lidi taky "jiní" zmatenější…

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-09-06 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi zdá, že se tvorba některých youtuberů změnila k horšímu. Ale moc to nesleduju. Jsem na blog.cz. Tady je svět ještě v pořádku. Tak si to nezkazme.

Ikona diskutujiciho honza 2016-09-06 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj nightwish je super já mám nejraději moondance 🙂

Ikona diskutujiciho Dominik 22 2016-09-07 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pár aktuálnych odkazov  :)

Ikona diskutujiciho henryho 2016-09-07 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vás konkrétně zdravím…..

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-09-07 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o narůstající počet lidí, vyjadřujících zlobu, mám stejný pocit. Může to být ovlivněno tím, že dříve jsem si hleděl svého a nevšiml si toho. Nejméně poslední 2 roky pozorně sleduji vývoj věcí a snažím se odhadnout příčinu. A opravdu jako by se vše zrychlovalo, jako by mnohem rychleji přicházely krize, u mého okolí nebo ve společnosti obecně. Přijde mi to divné. Vypadá to, jako by se vše odehrávalo ve spirále,  znovu a znovu. Jen lehce pozměněné, ale v zásadě stejné. Transformace?

Ikona diskutujiciho Depe 2016-09-07 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho VS 2016-09-08 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Asi by to chtělo se na to podívat trochu s nadhledem. Co je zlo a co je dobro, vlastně bez zla, tedy toho co nechci, nepoznám co je dobré, co chci. V podstatě to funguje velmi dobře, příchozí energie posilují vše. Ty věci z nás pak vyletí napovrch, prezentujeme se a pak to přijde, to probuzení. Dojde každému kde stojí co vysílá a co vlastně nechce vysílat a tak je v depresi a je zmatený. Nic extra jako by se nedělo, ale ono se děje a hodně, v podstatě vidíme co jsme dříve neviděli a začínáme se vědomě přiklánět k tomu co je nám milé co chceme žít. Prostě to nás probouzí, vidíme zlo a začínáme ho odstraňovat z našeho života a tentokrát vědomě 🙂

Ikona diskutujiciho carnelian 2016-09-08 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu youtube – sledovala jsem letos na jaře pár měsíců některé youtubery. Vlastně jsem na tom byla snad i závislá. Některé jsem začala sledovat, protože jsem viděla, že je taky sleduješ. Například Stejka, GoGa. Ale pak se něco stalo a mi přišlo, že se začali ti lidi, co jsem je sledovala měnit. Že nejenže se pomlouvají navzájem, ale tak nějak celkově můj dojem z nich byl, že jdou energeticky dolů. Hrála jsem tou dobou i Slither.io. A naráz mi došlo, že to jsou žrouty času a že nemusím sledovat tvorbu lidí, kteří tvoří jen pro vydělání peněz, ale evidentně už jim jde snad už jen o to. A došlo mi, že tenhhle typ youtuberů je tu proto, abychom svou drahocenou energii posílali jinam. Neříkám, že tu a tam ještě nemají dobrá videa, ale už je nesleduju. Nedávno jsem mrkla na něco do Stejka jen tak pro kontrolu, vlog s chytlavým názvem, kde se zjistilo, že ten název je vlastně jen chyták a jinak v něm nebylo nic zajímavého. Tak jsem si říkala, že jsem udělala dobře, že jsem s tím přestala – někdy v květnu. I to, jak se shlukují kolem televize a tvoří vlastně novou platformu pro mladé diváky, kde se snaží přilákat i na Ondru Sokola. Prostě jde to nějak ke dnu. Sleduju už jen příležitostně Peťana, kterého sleduju jako jediného díky Madman Pictures od doby, kdy poprvé jsi na ně tady upozornila. Takže teď je to dva roky. Přestože Peťan mluví jak dlaždič, tak je naprosto jiný jak ostatní. Je v něm ještě cosi nezkaženého. A přestože ho youtube živí, tak nemá žádné sponzory, svou tvorbu si jede jen podle sebe a je od nás z Jižní Moravy. 🙂 Jinak Madman Pictures sleduju taky, když něco vytvoří nového. Ale ti jsou taky něco jiného, než zbytek youtubu.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-09-08 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jestli se chceš zasmát, pobavit a najít vážně dobrého youtubera/youtuberku, tak doporučuju Superwoman. Má spousta videí, skvělých nápadu a úžasné zpracování, které ji dotáhlo tam, kde ted je. Krásné na tom, ale je, že se nezměnila a je furt taková ikdyž už je slavnější :). Vážně ji mám ráda, je dle mě velkou inspirací.

Ikona diskutujiciho Jana 2016-09-08 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny ……zítřek přinese silné energetické vlny – držme si klobouky a pracujme na sobě ….http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=2038:dualita-na-planet-zemi&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-09-08 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posílám takový uvodní hezký video na seznámení, pokud by ses na ni chtěla podívat.

Ikona diskutujiciho fred 2016-09-09 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady jsou fotky letadel, které něco vypouštějí:

Ikona diskutujiciho df 2016-09-10 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Ta borka na videu používá destruktivní znak obráceného zlomeného kříže v kruhu. Má to nalepené na noťasu v jiném videu. Nevím nevím, ale pozor na to! Možná jen neví co si tam dala, ale to neva, destruktivně to na ni působí zcela jistě.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-09-10 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měsíc jsem neviděla, ale probudila jsem se uprostřed noci vsedě, otočená zhruba směrem k oknu. Tak jsem si zase lehla a spala dál.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-09-10 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu měsíci… stačí pár sekund, aby si to člověk vygooglil 😉 Východy a západy Měsíce vůbec nejsou závislé na Slunci. Měsíc může vycházet i zapadat v kteroukoliv denní dobu. Když je nad obzorem, je často do ruda (ze stejného důvodu, jako bývá rudé slunce) a zdá se zdánlivě větší. Viděla jsem to mnohokrát a vždy mě to fascinuje.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-09-10 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu krvavému měsíci, taky jsem ho zaznamenal a v této souvislosti bych chtěl upozornit na tento článek http://slunecnikvet-anna.blog.cz/1609/9-9-2016-9-9-9-9-ukonceni-tri-projektu-na-planete-zemi protože to s ním může mít souvislost a já absolutně nevím, co to znamená…

Ikona diskutujiciho fred 2016-09-10 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím západem Měsíce je to tak, že ve fázi 1.čtvrti "D" vždy zapadá o půlnoci. To se stalo 9.9.2016 (máme letní čas posunutý o 1 hodinu), příště to nastane 9.10.2016.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-11 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za vysvětlení, to je přesně to co jsem potřebovala. Včera jsem na měsíc schválně koukala ve stejnou dobu a byl pořád nahoře na obloze, i když kousek posunutý tím směrem, kde předtím zapadal. Tenhle svět je zvláštní.

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-11 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera večer cca o 9tej, som niesla papier von do kontajneru. Kuk na mesiac,je za polovicou D, bol/stál na úrovni mňa rovno pred nosom. Pár minút som tam ukladala papier a keď som kukla znovu, bol /v rámci oblohy/ posunutý znateľný kus doprava/na juh/. Toto ma zarazilo, za tak krátku chvíľu…

Ikona diskutujiciho Milan 2016-09-11 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nutné si uvědomit, že k transformaci dochází v celém informačním poli, to znamená ve vnímání reality i nereality. Mění se naše matka země, mění se astronomické pochodny, mění se vše. Snad nejviditelnější změna je v počasí, spousty lidí mi potvrdilo, že takovýto letní září ještě nikdy nezažili, opět je to způsobeno několika změnami, ať už změnou mag.pole a tím i změnou orbitu měsíce, změnou polohy země vůči slunci, změnou polohy galaxie a tak dále… vědoucí vědci již nesmí říkat pravdu, pravda je tutlána, žijeme v nové totalitě, ano již žijeme v NWO, leč je to teprve začátek té pravé totality, avšak nejdříve příjde hlavní transformační změna, už se těším…

Ikona diskutujiciho zimniku 2016-09-11 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna okolnost mě mrzí. Stále se na něco čeká, neustále očekávání, nepřichází, neděje se. Mám střevní koliku a už to připisuji transformaci. Cožpak mi cokoliv brání v tom, abych hledal, tam kde to jde a to U SEBE, V SOBĚ? Jsme tak naučeni, že čekáme, až v 19:30 v hlavních večerních zprávách hlasatelé oznámí, že jsme transformovaní, nebo nám to oznámí doktor při jeho návštěvě?

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-11 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: na NOAA je vidieť včera nízke hodnoty, z ničoho nič som bola ako handrová bábika. Ale tiež je fakt, že tu máme hyc, a ja bývam pod strechou.  Popoludní vibrácie v druhej čakre, a šup potom sila a teplo do nôh. To už je fajn…

Ikona diskutujiciho Petr 2016-09-11 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Krásně jsi to napsal. Cítím a zažívám to stejně.

Ikona diskutujiciho Juli 2016-09-12 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Proto Tě nic nerozhodí, když si pěstuješ magnetizmus v sobě. Magnetizmus si vytvoříš vírou v sebe ve své počínání, když děláš v co věříš, když to, co děláš, miluješ, pak máš svůj obrovský magnetismus, kterým posílíš i okolí. Chápeš? Jsme všichni trochu rozhození a tihle lidé s magnetizmem jsou nám jedinou oporou, poznáš je, že mají lesk v očích. Tito lidé jsou jako převozníci, ovlivní magnetizmus planety budoucnosti. Podívej se do zrcadla!

Ikona diskutujiciho Jaromír 2016-09-12 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: jj

Ikona diskutujiciho Jaromír 2016-09-12 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Tý jo-já kupují hotel za 9999999 Kč.-) ha ha

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-12 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Pekne si to vysvetlila. Ja práve vidím, že keď hodnoty trieskajú, je mi ok.

Ikona diskutujiciho Renata 2016-09-12 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:Ja si casto davam otazku, ci za tieto pocity, podobne zazivam aj ja moze prirodzena transformacia, ze Zem meni vibracie a mame to prijat ako pozitivum, aj ked to tak casto necitime, alebo su tieto nase pocity vyvolavane umyselne nejakou manipulaciou napr. zmenami magnetizmu, vyzarovanim niecoho na nas a pod. /ak ovsem neratam, ze sme zatoxikovani chemtrailom, jedmi v strave a pod. co tiez neposobi na nas nervovy system a celkovy fyzicky stav pozitive/. Navyse tiez coraz menej tolerujem zlych ludi, hrube spravanie,nemusi to byt voci mne, staci vidiet vonku ludi, falos, pretvarku, normalne ma to rozhodi, mam pocity hnevu a beznadeje nad tou ludskou sprostostou a davam sa dokopy aj par hodin, pred rokmi som to tak vobec nevnimala silno, aj ked mi to vzdy vadilo.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-09-12 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, co si o tom článku na prvopodstatě , jak je tady už zmíněno, myslíš( Hrozí nám mnohem větší nebezpečí než si myslíme 1 a 2 )…nechtěla bys to tady taky zveřejnit? Je to celkem mazec 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2016-09-13 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Renata 2016-09-13 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:s tym leskom je to blbbost, lesknu sa oci hlavne tomu, kto ma zvysenu teplotu, aj tomu, kto je opity… Ja tomu hovorim iskra, ked su ludia stastni, vidite im to na ociach a vtedy vyzaruju mozno aj ten magnetizmus a vsetkych naokolo pritahuju, ako ked je napr. clovek zalubeny.. Ked som unavena , smutna a pozrem do zrkadla, mam prazdny pohlad, bez jasu a mozem si urobit dobry uces, makeup, nic nepomoze.  Ak som v pohode a tesim sa, je mi dobre, v zrkadle vidim , ako mi ziaria oci, je v nich ta "iskra" , to "svetlo". Oci su zrkadlom duse.

Ikona diskutujiciho Jaromír 2016-09-13 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

44:To není sranda,nýbrž Pravda..

Ikona diskutujiciho Ancient 2016-09-13 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://youtu.be/js4K0VF40-8  je to dobre

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek