Transplantace orgánů nebo výměna krve způsobuje změnu osobnosti / DOPORUČUJI

31.10.2015 v Zprávy 9

A dokonce většinou i změnu charakteru. Psal jsem v minulosti několik článků o transplantaci orgánů a hlavně srdce. Lidé, kteří obdrží srdce od jiného člověka, obdrží i energetické hodnoty a mají prokazatelně i jinou auru. V srdci se nachází tak zvaný hot spot, neboli vaše „duše“, která Vás doprovází celý život na cestě po planetě Zemi. Hot spot je po celý Váš život svítícím bodem v srdečním svalu. V den „úmrtí“ správně řečeno odchodu domů do jiné dimenze, hot spot mizí ze srdce. Lidská bytost NIKDY NEUMÍRÁ….

Všechno nám bylo záměrně řečeno úplně jinak. Přetočeno o 180°. Člověk má nejgeniálnější antény v lidském těle pro příjem signálů z morfogenetických polí a tím jsou chromozómy. Rovněž tak sroubovnice DNA je geniálním anténním systémem, který se stará o přirozené opravy Vašeho těla. Nejdokonalejší krví na výměnu je čistá mořská voda braná asi 30-50 metrů pod hladinou, přefiltrovaná přirozeně a zavedená do žíly pacienta. Během dvou hodin se se slanou vodou staně „zázrak“. Přemění se na vaši vlastní krev. Jeden francouzský lékař, který objevil a vynalezl tohle kouzlo slané mořské vody, nechal si patentovat myšlenku, chtěl ho předat farmacii. Ta se mu „odměnila“ za skvělý nápad přesunem jeho bytosti právě do jiné dimenze. Po celém světě jsou organizace na převozy, dárcovství krve a mnohé jiné, které rejžují na nevědomostí lidí billióny dolarů.

Bylo by dobré se podívat, jak to vlastně na planetě Zemi chodí, jak zde přicházíte a jak odcházíte, na následující stránky, kde jsem všechno perfektně popsal a pro Vás, Vážení čitatelé prvopodstaty, rozšifroval. Uvedená data se jinde nedozvíte. Článek najdete ZDE.

K dnešnímu tématu přikládám článek o zkušenosti lidí na zmíněné téma:

Transfúze krve mi změnila osobnost, tvrdí žena

Nedávno náš magazín přinesl článek o přenosu charakterových vlastností mezi dárci a příjemci transplantovaných orgánů. Redakci Energie života se ozvala devětapadesátiletá žena, která sice neprošla tímto zákrokem, ale zato během operačního zákroku dostala transfúzi krve. A po návratu z nemocnice začala silně pociťovat, že v jejím charakteru se objevily vlastnosti, které do té doby vůbec neměla!


DNA0„Jelikož jím velmi střídmě a z masa už cca 30 let jen kuřecí a rybí maso, po operaci jsem byla nesmírně překvapena svou změněnou chutí k jídlu! Ne snědla, ale snad doslova ´sežrala´ bych snad úplně vše, co jsem kde viděla, popisuje žena změnu apetitu.

Podle ní stačilo, když viděla v televizi reklamu na guláš a okamžitě ji přepadla obrovská chuť na propagované jídlo.

„Znám se a věděla jsem, že to nejsem já, že to není moje a že mi to nepatří,“ vypráví Iva Lenta.

Navíc jí neustále hlavou probíhaly myšlenky, jako kdyby byla mužem a nikoliv ženou. I mé city byly najednou úplně jiné! Jsem velká citlivka. A najednou jsem na vše měla úplně jiný úhel pohledu a vnímání. Hodně jsem o tom přemýšlela a naštěstí se mi to podařilo překonávat už během těch prožitků. Ale opravdu to nebylo nic příjemného,“ říká Iva Lenta.

Po této prožité zkušenosti dospěla k závěru, že vůbec není jedno, od koho člověk dostane krev, což samozřejmě platí i pro transplantaci orgánů.

Bohužel nenacházím jiné řešení než to, že než se někdo rozhodne ´kousek sebe´ darovat, měl by předtím uvědoměle na sobě ´pracovat´ do té míry, aby i jeho dar byl po všech stránkách ´čistý´ či alespoň neutrální ve smyslu přenosu všech energetických vibrací. Což je zatím asi pouhá utopie,“ povzdechla si Iva Lenta.

Jana Nováková, která také podstoupila transfúzi, tvrdí, že jí tento zákrok rovněž částečně změnil

„Dostala jsem při operaci srdce krev. Po probuzení první, co mne napadlo, byla chuť na kávu. A to jsem ji nepila, nikdy mi totiž nedělala dobře. Hned jak mě pustili domů, tak první byla káva. Od té doby ji piji stále a přitom mi vůbec nic nedělá,“ kroutí hlavou Jana Nováková.

DNA dárců se může v krvi příjemce vyskytovat až rok, zjistila studie

„Studie ukázaly, že DNA dárců se může v krvi příjemců po transfúzi vyskytovat po dobu několika dnů, někdy i déle. Ale i vzhledem k přítomnosti cizí DNA v krvi je nepravděpodobné, že by mohly významně změnit genetické testy,“ skepticky pronáší Michelle N. Gong, profesorka lékařské fakulty Mount Sinai v New Yorku. Červené krvinky, které jsou primární složkou transfuzí, totiž podle ní nemají jádro a ani DNA.

I když transplantovaná krev DNA dárce skutečně obsahuje, a sice v podobě miliardy buněk bílých krvinek na jednotku krve, než dojde k transfúzi, tak se krev filtruje, aby se bílé krvinky odstranily. Přesto jich může okolo miliónu v jednotce darované krve zůstat. Vyšetřovatelé objevili DNA dárce po transfuzi za pomocí procesu zvaného polymerázová řetězová reakce, která zesiluje nepatrné množství genetického materiálu pro detekci a identifikaci specifických genů. Díky této metodě, která zesílila mužské geny u žen, které obdržely transfuzí od mužských dárců, se prokázalo, že DNA dárce zůstává v krvi příjemců po dobu až sedmi dnů. A v případě pacientek, které byly nuceny přijmout velké množství krve, se doba „přežití“ cizí DNA protáhla až na jeden a půl roku.

Může ovšem podle lékařů nevýznamné množství dárcovské DNA v krvi příjemců uchovávat informace o dárcích, jak se stalo v případě dvou výše zmiňovaných žen? Podle nejnovějších vědeckých výzkumů se zdá, že pro přenos informací na množství až tolik nezáleží.

DNA přijímá a zároveň vysílá informace, objevili ruští vědci

DNA00Členové Ruské akademie věd Dr. Pjotr Garjajev a Vladimír Poponin již před časem zjistili, že DNA funguje jako vysílač a přijímač informací, téměř jako počítačový čip. Ba co více, podle Garjajeva je DNA nejen vysílačem a přijímačem elektromagnetického záření ve formě energie, ale rovněž absorbuje informace obsažené v záření a interpretuje dále. DNA by se tak mohla označit jako velmi složitý interaktivní optický biočip. Ruští výzkumníci se s těmito závěry ovšem nespokojili a podrobili DNA lingvistické analýze. A díky ní zjistili, že takzvaná nekódující DNA se řídí stejnými pravidly jako naše lidské jazyky. Znamená to, že struktura genetického kódu může být spojena s každou existující lidskou řečí.

Každý máme svůj specifický genetický podpis. Pokud bychom jej vložili do RFID čipu (slouží například k identifikaci zboží), ten by začal fungovat jako GPS zařízení, pomocí něhož by nás mohli najít kdekoliv a kdykoliv na celém světě.

Využití této technologie je opravdu široké. Nabízí se například při hledání pohřešovaných osob. Ale rovněž může být použita ke sledování osob, aniž by o tom věděly. Třeba i vás, kteří jste právě dočetli tento článek až do konce. A nejde jen o pouhé monitorování pohybu, jak je to možné již dnes prostřednictvím mobilních telefonů. Tady je v sázce mnohem víc. Jde o přímý přístup do naší mysli.

zdroje:
http://www.scientificamerican.com/article/donor-blood-transfustion
https://thebeaconsglare.wordpress.com/2012/02/17/the-song-of-your-dna

http://www.energiezivota.com/co-za-cim-je/393-transfuze-krve-mi-zmenila-osobnost-tvrdi-zena

Aluška.org převzala ze stránky Prvopodstata.cz i s komentářem tomáše marného (zelený text na začátku): http://www.prvopodstata.com/2015/10/16/transplantace-organu-nebo-vymena-krve-zpusobuje-zmenu-osobnosti/

Komentáře

Ikona diskutujiciho aves passeri 2015-10-31 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak možná právě darováním krve, pokud se budeme snažit být "vibračně dostatečně vysoko" můžeme převibrovat i ostatní :-))

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-10-31 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hádám, opravdu jen hádám – :-), že ten článek je dost přeceněný.

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-10-31 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě že nebývám nemocná a v nemocnici jsem byla 3x (jedna kýla, druhá kýla a mandle) antibioka  jsem brala jako hodně malá (ani si na to nepamatuju :D) myslím na boreliozu či co. Kdy jsem byla naposledy nemocná,pokud nepočítám : mami je mi strašně blbě tak nejdu do školy (a to jsem začla dělat až v pátý třídě, protože mne štvalo chodit furt do školy :D) tak si na to nepamatuju , možná ve třetí třídě … Jojo jsem vazne divná :D

Ikona diskutujiciho K. 2015-10-31 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale kdyz na tom zavisi zivot? :/

Ikona diskutujiciho rk 2015-10-31 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádnou krvavou tlačenku a už vůbec ne transfúzi prosím:D Jinak jsem AB Rh negativní – ne sice nejvzácnější z hlediska dárcovství, ale co do četnosti zcela jednoznačně.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-10-31 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je děsivé. Když si představím, že při operaci páteře mi dali transfuzi a rok jsem byla někým jiným… I když je pravda, že já jsem si nějakých větších změn nevšimla.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-01 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Práve Svedci Jehovovi čo viem ja, odsudzujú darcovstvo krvi, pravda odsuczujú i zásahy, operácie, ale, niečo vedia.

Ikona diskutujiciho lexie 2015-11-03 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

By mě teda zajímalo, když se provádí tranfuze například jen červených krvinek nebo plazmy, jak se přenese i DNA, když červené krvinky nemají jádro, ve kterém by DNA byla a plazma je pouze roztok…

Ikona diskutujiciho Scipia 2018-11-15 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevím, v porodnici jsem transfuzi dostala (od dvou různých dárců, pokud vím)  a kromě toho, že se mi pak opravdu ulevilo a začala jsem zase normálně fungovat, jsem na sobě žádné změny nepoznala.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek