Trpím neustálými projevy nějakých nemocí, také bych potřebovala poradit ohledně meditování a andílků

22.10.2009 v Poradna 0

Dostala jsem po čase obsáhlejší dotazovací e-mail. Je zajímavé, že u některých lidí nemám žádnou motivaci jim odpovídat a odepisování mě neskutečně obtěžuje, zato u jiných jedu jako šroubek, dokonce se moc těším na jejich odezvu. Všimla jsem si, že se tyto pocity vůbec nevážou k tomu, na co se lidé ptají, pravděpodobně to bude vloženou energií. Každý z nás dává to textů kousek sebe a někteří lidé jsou našimi energiemi přitahováni, nebo odpuzováni.

Zrovna u tohoto případu jsem měla takovou motivaci jako jindy. Možná taky díky slušnosti a milému přístupu.

Tak si ty příjemné řádky užijte jako já 🙂

Text je ochuzený o jméno, některé osobnější podrobnosti a data, která nechci veřejně publikovat. I tak ale bude jistě velice užitečný.

___________________________________________________________________________

,,Ahoj Alue,
přeju hezký den. Chvilku jsem váhala, jestli ti mám napsat ale nakonec mi to nedalo :-). Mám pár dotazů, tak doufám, že se ti podaří je přelouskat a že ty moje výplody pochopíš. Budu vděčná za odpověď, ale kdyby tě to otravovalo, tak mě odbyj :D. Taky tě chci pochválit za stránky, máš podobný vkus na videa i na písničky :-).

První dotaz se týká nemocí. Mám poslední dobou takové vleklé zdravotní problémy, které vlastně nic moc neznamenají ale dohromady mě trápí docela nepříjemně. Neustále mě bolí zuby, občas gynekologické problémy, občas špatné trávení, snížená imunita a časté nemoce, časté bolení hlavy, nespavost, bolavá záda atd. Vždycky jednou za čas běhám po doktorech ale stejně se mi nikdy nic nezjistí (ani se nic nehledá, protože jde o banality). Ani se nedivím a ani bych s tím takové tyjátry nedělala jenže občas se to tak sejde, že se cítím opravdu mizerně. Pak jsem si četla něco o duchovních příčinách nemocí, například bolest zubů – nevyřešené citové problémy. Je možné, že prostě mám tolik různých problémů aniž si to uvědomuji? Jinak jsem relativně pozitivní člověk, nic si moc neberu, jediné takové vážnější problémy jsou finanční. Je nějaký duchovní způsob, jak bych si mohla pomoct a alespoň některé věci vyřešit? Samozřejmě papám vitamíny, pravidelně sportuju, snažím se hodně spát, teple se oblékám atd. Ještě poznámka, většina těch problémů začala po přestěhování do Prahy. Může to mít vliv, ale jak ho eliminovat?”

Alue odpověděla:

,,Co se týče tvých zdravotních problémů, samozřejmě všechno se dá vyléčit, ale pokud člověk nemá přístup k přístrojům, je to složitější. Ale co by ti určitě mohlo pomoci:
Bolesti zubů – je možné, že v nich máš nanočipy z potravy. Pokud nakupuješ v Lidlu, už nikdy tam nelez. Nanočipy bývají v jogurtech, taky většinou v kosmetice od Avonu. Zkus se tomu vyhýbat.
Pokud myslíš, že by to mohly být záněty, doporučila bych ti sehnat si skořici v celku. Kvalitní skořice je světle rezavá až dohněda, je křehká, sladká. – Dá se sehnat v obchodech se zdravou výživou, nebo tam kde se specializují na koření. – V supermarketech není dobrá.
Jez skořiči. (Kousek si ulomíš, cumláš. Nasákne sliny, změkne, pak se dá kousat. Je výborná, vůbec se jí neboj.)
Dezinfikuje ústní dutinu, pomáhá trávit, likviduje plísně a nebezpečné viry a bakterie. Léčí cukrovku… zkrátka je na všechno a určitě ti moc prospěje.
Se skořicí lze cucat i hřebíček v celku, ale ten není moc dobrý, nebo anýz. – ten je výborný. Mají podobné vlastnosti. Také bych doporučila do jídla přidávat více pepře, taky je moc zdravý.”


(-Zde o větší kus zkráceno, ne všechna data je dobré jentak dát do éteru. -)


,,…Zkus před spaním poprosit strážné bytosti, aby ti pomohly k lepšímu spánku, nebo udělej tento návod:
,,Jak perfektně usnout?
V této rubrice
,,Moje chytré návody”
taky určitě najdeš ještě jiné věci, které ti pomohou. Doporučuji to projet.
To že ti většina problémů začala po přestěhování do Prahy je zcela logické. Praha je odpradávna sídlo temnoty. Taky se nad ní chemtrailuje v maximální míře. Jak si pomoci proti chemtrailům ti bohužel neporadím, na to jsou potřeba věci, ke kterým se člověk normálně nedostane. A pokud je nějaká jiná nouzová pomoc, já ji neznám. Koloidní stříbro zakázali, takže jsme utřely.”

Pokračování dotazu

,,Další otázka už se týká duchovna. Loni jsem začala chodit na kurzy meditace do jednoho centra v Praze. Ze začátku to bylo super, učili jsme se jednoduché mantry a duchovní cvičení. Byla jsem nadšená, že mě konečně bude někdo učit. No ale mělo to háček, pokud chtěl člověk pokročit do dalšího kurzu, musel začít držet celibát, stát se vegetariánem, číst knihy toho duchovního mistra, což mi začalo zavánět sektou, tak jsem tam chodit přestala. Od té doby medituji jenom doma, a probíhá to nějak takhle: Sednu si, zapálím svíčku, vonnou tyčinku, zazpívám si jednu, dvě, tři mantry, přitom se soustředím na svíčku nebo na mandalu. Pak prociťuji srdeční čakru, třetí oko, nebo si představuji prod energie z vesmíru jak proudí všemi čakrami. Pak chvilku vypínám a na závěr děkuji vesmíru a andílkům za ochranu, a prosím o odpuštění za zlé věci co jsem za ten den provedla.
Takhle to dělám už skoro půl roku a začalo se mi to zdát stereotypní, ani nemívám žádné nové zážitky jako předtím. Chtěla jsem tě poprosit o inspiraci, jak bych mohla tyhle pravidelné meditace zpestřit, jestli máš nějaký svůj speciální návod a jestli nedělám něco špatně. Děkuji.

A s tím souvisí poslední otázka, po přečtení jednoho tvého článku jsem poprosila andílky, jestli u mě jsou, ať mi dávají znamení. No od té doby se mi stávají samé zajímavé náhody, strašně často mívám deja vu, koukám na hodiny ve 21:21 a podobné časy atd. Nedávno jsem začala prosit při meditaci, ať mi dají vědět. No vždycky když potom jdu spát, mám intenzivní pocit, že jsou u mě, hučí mi v uších, cítím něco zvláštního. Tak se snažím vyčistit si mysl a něco zaslechnout. No zatím se nedaří. Ale většinou mě najednou napadne myšlenka, co když jsou to démoni, a před očima se mi začnou objevovat záblesky škrcení, podřezávání, objeví se pocit něčeho divného na krku. Nejdřív mě to opravdu vyděsilo, teď už se nebojím a vždycky myslím na to ochranné vajíčko a po chvilce to přestane a usnu. Myslíš, že by to mohlo opravdu něco být? Nebo si to jenom namlouvám? Strašně ráda bych s andílky začala komunikovat, protože vím, že jsou se mnou a dávají mi znamení, ale nevím jak. Občas mám dojem, že mě hladí, občas se mi zdá že zahlédnu záblesk, ale nevím, jak tohle spojení prohloubit. Vím, že jsi o tom napsala několik článků, ale já se už opravdu nebojím tak jako dřív. Nevíš, kde by mohl být problém?”

Alue odpověděla:

,,Co se týče meditací, jsou povětšinou k ničemu. Ale když to někomu pomáhá aby se cítil lépe a uvolnil se, proč ne? Bohužel takhle člověk rychle padne do sekty – což se stalo očividně tobě, ještě že jsi je včas prokoukla.
Já nemedituji a neprovádím žádná extra cvičení ani nejsem vegetarián. Někdy před spaním dělám vizualizace, nebo se dívám do budoucnosti, někdy prosím vesmír… ale opravdu relaxovat chodím do přírody. Zkus si někdy zajít do lesa a tam zpívat stromům. Uvidíš, že budeš mít zážitky, že se nebudeš stačit divit.
Tvoje komunikace s andílky je správná. To škrcení jsi vyvolala svými pochybami. Kdykoliv člověk začne myslet na démony a nepříjemnosti, vždycky se okolo něj objeví. Slyší naše myšlenky, stejně tak andělé.
Jde vidět, že jsi citlivá. Ty vjemy jsou správné. Nevím ale, na jaké úrovni přesně chceš komunikovat. Chceš s nimi umět mluvit? – Tak to zkus. První zkoušej. Když něco nepůjde, zkus jiné metody. Každému jde něco jiného podle nadání, stupně vědomostí a citlivosti.
Až vyzkoušíš, můžeš se doptat, nebo napsat zkušenosti. Ráda to s tebou potáhnu ještě o kousek dál :) – Doufám, že ti moje rady pomohly a budou k užitku.

Měj se krásně :)
Aluška”

_______________________________________________________________________

Na závěr chci říct ještě jednou DÍKY autorce otázek, spolupráce s ní mě opravdu potěšila.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek