Tvé stránky mě inspirují…

19.7.2010 v Čtenáři 9

alue.cz

Následující dopis jsem obdržela na e-mail. Není to první ani poslední text podobného druhu, který se ke mě dostal, ale zvláštní je, že některé děkovné maily mi příjdou přesládlé a falešné. Kolikrát se pak z takového člověka vyloupne muréna, která jenom zkouší moje reakce. Jak smutné, ale i na tohle musí být člověk při takové aktivitě, jakou se zabývám, připravený.

Tento přiložený dopis mě ale opravdu oslovil svojí srdečností, proto ho zde ráda vyvěsím. Potěšil mě, možná potěší i jiné.

Možná někteří budou prskat, že mám ráda, když mě někdo plácá po zádech. – Ovšemže ano. Mám ráda chválu, ráda chválím jiné lidi za maličkosti, ráda chválím sama sebe a nechávám se pochválit. – Není na tom nic špatného, každý má radost, jen se nesmí nic přehánět. Naučte se pořádně chválit a váš život bude hned krásnější, to vám garantuji. Neprskat, ale chválit! 🙂

linka

Ahoj Milá Alue,
Už dlouho jsem ti chtěla napsat, ale nějak sem nesesbírala odvahu. Teď tu sedím, ťukám prsty do nějakých zvláštních písmenek na klávesnici a buší mi srdce. Jasně, že se nemám čeho bát. Vždyť je to jen dopis, poděkování, pochvala…

Na tvé stránky jsem narazila asi před půl rokem, před pár měsíci.
A i když je mi 13 let, moc mi pomohly. Svět vnímám úplně jinak, a to jen díky tobě Alue. Jsi úžasný človíček a na tvých stránkách se cítím jak doma. Kdykoliv tam můžu přijít, přečíst si nějaký úžasný článek a je mi líp. Ať tam příjdu kdy chci vždy je tam něco nového, co mě zaujme a i kdybych tam strávila celý den, nikdy nemůžu přečíst vše co tam je.
Taky bych ti moc chtěla pochválit galerii. Protože to je úžasný výkon. Jak tvé obrázky, tak obrázky od čtenářů jsou úchvatné.
Ani nevím co si od tohohle dopisu slibuji, ale je to jen pochvala a těch není nikdy dost. Promiň že tě obírám o tvůj drahocený čas, vím že tvá schránka asi musí být pěkně zaplněná emaily..
Takže nějak na závěr, abych to ukončila.  Jsem moc ráda, že jsem narazila na takovéhle stránky. Možná jich je víc, ale ty tvoje jsou jedinečné, nenahraditelné. Léta práce.
Buď dál taková jaká jsi Alue a dál vkládej svou lásku do těch stránek a článků, lidé to poznají. Kéž by bylo víc lidí jako ty.
Měj se krásně 🙂

3db77e8272_17509742_o2

Další obrázky pegasů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-07-19 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda páni, slečna je na svůj věk velice vyspělá.. Má takový kultivovaný, moudrý projev 🙂 Zajímá se o život v jeho pravé podobě už takhle mladá..

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-07-19 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto souhlasím s pisatelkou. Kdykoliv se cítím špatně, vlezu sem a vždycky se najde nějáký článek, který mě zahřeje. V takové chvíle nejraději čtu o Aluščiných zážitcích s Anděly, při jejichž čtení je mi nepopsatelně krásně.

Ikona diskutujiciho ham 2010-07-19 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: No obávam sa, že mne to v 12-13rokoch pálilo lepšie ako teraz, odvtedy som skôr "zašľapávaný do prachu" a s jej reakciou sa nedá iné len súhlasiť… snáď len dodať, že ako budú disharmonický ľudia odchádzať/miznúť, jej záverečné želanie sa naplní (nakoniec ona je jednou z nich) a pre Alue asi nebude dosť chvály, aby to vyvážilo všetko čo pre to robí

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-19 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Páni, tak to je pro mě vážně pocta 🙂 Díky 🙂

Ikona diskutujiciho ham 2010-07-19 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako po sebe čítam, tá zátvorka sa dá pochopiť inak ako bola myslená -> pisateľka je samozrejme jednou z tých žiadúcich bytostí ;-)

Ikona diskutujiciho Luz 2010-07-21 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Opravdu věříš, že budou nějak mizet? Zatím to na to nevypadá, podle toho, co zloby a konfliktů vidím kolem (samozřejmě jsem si vědomá, že i u mě je stále co zlepšovat, ale na rozdíl od mnoha jiných se aspoň snažím neubližovat jiným lidem slovy ani jinak…)

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-07-21 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Vždyť se i říká: Doma je tam, kde je nám nejlíp. Občas mi připadá, že do tohoto světa jaksi nezapadám, a že se teď pomalu probouzím z iluze našeho hmotného světa. Můj pravý domov je úplně mimo tento svět a prostřednictvím Tvých stránek se domů občas můžu navrátit. Já děkuju.

Ikona diskutujiciho ham 2010-07-27 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: neverím, viem to.. ale aby to nepôsobilo prehnane sebavedomo, súhlasím, že momentálne to nie je ešte zrejmé… no súdiac podľa toho, čo sa deje v mojom okolí, som si istý, že po určitom náraste disharmónie (spôsobenom práve "kopaním zdochýnajúceho koňa" v tomto prípade aj ľuďmi, ktorí nechcú pochopiť súvislosti – v dôsledku čoho proste nebudú – spôsob ako, neriešim) príde vlna obratu (ona sa už v podstate rozbieha – je to ako keď sa mieša teplý a studený vzduch, na rozhraní je búrka – neharmonický stav) to, čo nastane, bude "parketa pre indigové deti" (aj pisateľka a aj "naše veľké A-čko" nimi sú – bez nich, by sme ako druh neprežili, pretože sme zabudli PREŽIVOTPODSTATNÉ veci) Za dôkaz pokladám aj tento web, aj odkazy spred mnohých vekov, ktoré sa práve vypĺňajú (ten kto ich zanechal – videl tam, kde my nie)

Ikona diskutujiciho kamosky-ze-samosky 2012-02-29 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: no jo, chtělo bych jich víc… Mohla bych si aspon s někým z mých vrstevnic pokecat o esoterice… Zatím nikoho tak mladého zajímající se o takovéhle věci neznám osobně :/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek