Úvodní slovo

26.7.2009 v Aluška.org 0

Vítejte na Alušce.org, děkuji, že máte zájem si přečíst úvodní slovo stránek.

Aluška.org se zabývá světem hlavně z pohledu alternativního, hlavní téma jsou ,,věci mezi nebem a zemí”. Velké téma je také zdraví, část obsahu je deníčkového a osobního charakteru. Také jsou zde neustále aktualizované údaje o připravovaných, či vydaných knihách, které je možno zakoupit.

Najdete zde hodně poznatků o jemnohmotných bytostech, což jsou zpravidla víly, andělé, či rovnou skřítkové. To vše z reálného hlediska, obsah stránek nejsou pohádky.

Aluška.org obsahuje mnoho vysvětlení z esoterických oborů, doporučení, autentické zážitky. Poskytuje fungující návody na různé situace, se kterými se lidé, zajímající se o tato témata, mohou setkat.

Stránka Aluška.org za nic nebojuje, nic nepropaguje a neřadí se k žadnému oficiálně uznanému vyznání, nebo náboženství.

Ačkoliv Aluška.org je zaměřená hlavně na alternativní pohled na svět, můžete zde najít cokoliv, co mne aktuálně zrovna osloví, nebo zaujme. Protože jsem nikdy nedokázala nic pořádně tvořit, aniž bych do toho dala sebe samu. Proto jsou zde věci, které zdánlivě do ,,alternativna” nemusí zapadat a také osobní články, které jsou povětšinou v rubrice ,,Deníček”. Tato stránka odráží kus mne samotné a tak je vhodné k obsahu i přistupovat.

Prosím, chovejte se na webu slušně a mějte úctu a respekt k druhým. Aluška.org je osobní web, psaný od srdce pro slušné lidi a jakákoliv agrese nebo narušování zdejší pohody bude potlačeno.

Aluška.org je naprosto unikátní web v oboru, texty a skutečnosti zde zveřejněné nikde jinde nejsou ani na internetu, ani v knihách. Čerpám z vlastních zkušeností, zážitků, pozorování a kontaktů jak s lidmi, tak s různými bytostmi.

Veškeré články jsou psané co nejjednodušším jazykem, aby i laik vše dobře pochopil, neobvyklé termíny mají svou vlastní sekci vysvětlivek. – Nejedná se tedy o stránky pouze pro ,,zasvěcené”, jsou otevřené všem, bez rozdílu.

Ačkoliv se již desítky různých autorů znaží touto stránkou inspirovat a dosáhnout podobných úspěchů, originál je zkrátka jen jeden.

Tyto stránky spravuji pouze já, Alue. S e-maily, diskuzemi, designem ani s články mi nikdo nepomáhá, protože na čem mi nejvíce záleží, na to paradoxně nenechám sáhnout nikoho dalšího. Proto jsou tyto stránky velice osobní. Samozřejmě je tu mnoho prostoru pro vaši vlastní tvorbu a najdete zde i část galerie a rubriky věnované pouze vaším příspěvkům, které tvoří velice důležitou součást stránek. Materiály které si zde přejete zveřejnit, mi můžete poslat mailem.

Součástí stránek Aluška.org je také e-shop, sídlící na adrese Alue.cz. Zde je možné zakoupit mé knihy a jiné speciální výrobky.

S webem Aluška.org také souvisí kanál na Youtube s názvem AlueButterfly.

Co by vás mohlo ještě zajímat:

– Za používání stránek Aluška.org se nic neplatí

– Na Aluška.org se nikde není možné zaregistrovat. Každý návštěvník má plný přístup k veškerému obsahu a to Zdarma. Pokud byste rádi přesto poslali finanční příspěvek, budu vám velmi vděčná. Za tímto účelem vznikl i článek: ,,Příspěvky/Platby pro Alue“, můžete posílat na konto: 242302976/0300

– Reklama pod články je automaticky generovaná, díky ní bylo možné založit tyto stránky zdarma na serveru. Není možné ji odstranit, ani kontrolovat její obsah.

– Pod každým nadpisem článku je řádek, který ukazuje datum zveřejnění článku (vlevo), autora textu (uprostřed) a nejdůležitější, ve které rubrice se článek nachází. (vpravo)

– V Aktualitkách (barevný text mezi barevnou horní lištou a nadpisem článku) se neustále zobrazují novinky a upozornění ohledně změn, vylepšení a novinek.

Historie:

Původně sloužily stránky jako osobní blog na vyprázdnění myšlenek. – Z té doby jsou tu stále staré články a některé popsané osobní problémy. Znažila jsem se je protřídit a nevyhovující ostranit, přesto zde některé dodnes zůstaly.

Postupem času se stránky přeorientovaly, předělaly a jejich účel i úroveň daleko předčila obyčejný osobní blog, kterým byly ještě v roce 2006.

Z toho důvodu je na stránky možné přijít z více adres. – 1. Používaná je známá Aluška.org, druhá je stará adresa, která je ale funkční karolinaloskotova.blog.cz. Dále sem směřuje i doména Aluška.cz.

Pokud máte nějaké nejasnosti, nebo byste se rádi zeptali na něco, co jste v tomto článku nenašli, nebojte se zeptat, za tímto účelem funguje můj ►mail◄

(poslední aktualizace proběhla 5.6.2018)

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek