V čem spočívá numerologie a znamení zvěrokruhu?

9.9.2010 v Poradna 14

Dotaz:

Ahoj Alue,
mám dotaz ke znamením zvěrokruhu. Opravdu je to pravdivé? Já jsem třeba znamení ryb a vodu (můj živel) teda nemám moc ráda. A hlavně jak je možný určit chování, povahu a schopnosti člověka podle datumu, kdy se narodil? Přijde mi to jako blbost. V čem to spočívá?

Odpověď:

Ahoj,
Numerologie – tedy vyčtení povahy člověka podle data a času narození – není žádný blud, jak by se na první pohled zdálo. Funguje to s vysokou přesností a to z prostého důvodu, že to ctí Zákony Vesmíru, konkrétně zákon rezonance. Člověk si svůj život vybírá, stejně jako dobu, kdy se narodí. Doba narození se odvíjí od rezonance člověka, který má přijít na svět. Tedy čísla, která se při narození zapisují, jsou v harmonii s dítětem, které si tento čas vybralo. Není na tom nic složitého a kdo si dělal správně numerologický výklad, ten žasne, jak je to přesné, minimálně na 90%.
Znamení zvěrokruhu taky sedí, prakticky pracují na podobném principu jako numerologie. Kdo se narodil v září, ten má znamení váhu a zároveň má v numerologické mřížce minimálně jednu devítku, proto se tyto dvě vědy překrývají. Znamení zvěrokruhu v základním výkladu ale nebývají tak přesná, protože rozřadit veškeré lidstvo do dvanácti kategorií je nemožné, proto by se měla sledovat i k jakému druhému znamení se datum narození blíží, tedy sledovat dekády, popřípadě to s numerologií zkombinovat.
Obojí zkrátka pracuje s časem narození, tedy s čísly. Každý čas má rezonanci a podle toho se rodí děti. Proto to funguje.
To že je voda tvůj živel nemusí nutně znamenat, že ji musíš milovat. To přece ovlivňuje spousta jiných věcí. Já mám živel vítr a přitom mě vítr většinou štve, protože mi lítají vlasy do očí. Raději mám vodu. Živly jsou spíše symbolického významu, neříkají, že svůj živel musíš mít ráda.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Veverka

Další obrázky Veverek najdete ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho r 2010-09-09 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm to som prekvapeny, ze to niesu hluposti.

Ikona diskutujiciho M* 2010-09-09 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Numerologii ani horoskopům moc nerozumím, nikdy jsem se tím nezabýval…ale něco na tom možná bude, když to dělá někdo kdo tomu skutečně rozumí.Ale horoskopy v novinách nemá cenu vůbec číst…

Ikona diskutujiciho Dana 2010-09-09 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych dodala, že se dá sluneční znamení doplnit o měsíční znamení, ascendent atd., která mohou právě všechno změnit. Nakonec může být voda od ryb ovlivněna živlem ostatních planet.

Ikona diskutujiciho Dana 2010-09-09 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady jsou super stránečky: http://astrologie.najdise.cz/

Ikona diskutujiciho Andress 2010-09-09 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co by se stalo, kdyby si rodič znamení zvěrokruhu svého potomka jednoduše vybral? (to není můj nápad, ale mé známé)Byl by to problém? Narodilo by se tak, jak by se narodilo, kdyby si nic nevybírala (třeba předčasně), narodilo by se jiné, nebo by se nenarodilo vůbec? A nebo by svému znamení a datumu narození neodpovídalo?

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-09-09 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím víceméně souhlasím, nejlíp se mi osvědčuje zjistit si, co jsi za znamení+ascendent+měsíc v jakém byl znamení. A tato trojkombinace to většinou docela vystihne. Sluneční znamení je takový hrubý základ, ascendent je to, jak se projevuješ na venek a měsíc je jaký jsi uvnitř.

Ikona diskutujiciho ham 2010-09-09 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobré je svoj horoskop poznať, ja som si ho v 17tich počítal sám – ale to by asi každého nebavilo a navyše analýza získaných údajov si vyžaduje určité skúsenosti, tak dám do pozornosti toto:

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-09-09 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na toto jsem se také chtěla zeptat :-) Můj živěl je oheň ale přitom miluju nade všechny řivly vodu.. :-)

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-09-10 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týká astrologie, zdála se mi výstižnější pro mě osobně čínská astrologie, sem narozen v roce hada v hodině hada a docela si myslím, že to vystihuje můj charakter. Je tu ještě nějaký příznivec čínské astrologie ?

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-09-12 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem nad tím už přemýšlela :). A nějak jsem tomu nevěřila.. Ale když děti, které si vybrali čas, kdy se narodí jsou jakoby doktorama "uměle dostrkována k porodu" to musí mít nepřirozený vliv na ty lidi, nebo nemusí? 🙂

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-09-12 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teďka nevím, jestli to zní nějak srozumitelně.. Ale nenapadlo mě předtím, že by to mohlo být pravdivé :)..

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-09-13 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Numerologie je bezvadná, skutečně vychází a to až neuvěřitelně přesně! Myslím si, že kdo nechce být zaskočen osudem, měl by si určitě zjistit v jaké vibraci a v jakém domě se zrovna nachází a bude mít hned jasno.. :-) Doporučuji knihu Milana Walka Numerologie v praxi.

Ikona diskutujiciho Pepa 2010-09-13 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Co dale napisu bude asi trochu neurovnane, nicmene treba v tom nekdo i neco uvidi. Jako vzdy nevim, zda mam neco psat ci ne, cokoliv udelam je pouhe mavnuti motylich kridel.

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2020-07-27 16:24:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ryba, ascedent v blizencich. Poloviční introvert.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek