V noci na mě útočí temná bytost – Co dělat?

16.7.2010 v Poradna 6

alue.cz

Následující otázka a odpověď je v podstatě zaznamenaný rozhovor, který se postupně rozvíjel. Téma tohoto článku je blízké těm, kteří zažili nějaké podivnosti spojené s temnými bytostmi, ale také těm, kteří se kdy v životě potýkali s neštěstím a nikdy neporozuměli, proč se to stalo. – Právě ty by měl zajímat závěr tohoto článku, kde čtenář vlastními slovy naprosto geniálně popisuje, jak svoji záležitost s temnou bytostí vyřešil a jak se na tom poučil. Jeho vysvětlení ,,všechno zlé je k něčemu dobré” se dá aplikovat nejen na tmnmé bytosti, doporučuji každému, aby si tento inspirativní text přečetl a pokusil se jím inspirovat ve svém životě.

Speciálně mě velmi závěr článku potěšil, ale co mi příjde vyloženě roztomilé je způsob, jakým tento pán vyřešil první noc, kdy temnou bytost potkal. – Však si to za chvilku přečtete. – Ano, samozřejmě mi to polichotilo, ale hlavně mám radost, že si šel pro pomoc rovnou ke zdroji, rozhodnutý s otevřeným srdcem, že vyzkouší, co najde.

Všechna čest a klobouk dolů!

linka

(Dotaz čtenáře)

Dobrý den,
Rád bych se vám svěřil s jedním zážitkem, který mě dnes v noci potkal. Bohužel dosti nepříjemným zážitkem.
( Mimochodem obdivuji vás, že máte trpělivost pořád řešit problémy a nepříjemné zážitky jiných lidí. Doufám proto, že brzy vám budu moci napsat i něco pěkného, jak mě vaše rady pomohly atp. Ať na vám jen nehážu moje problémy. )
Dnes v noci kdy jsem poprvé po týdnu šel spát, protože jsem byl na noční v práci a spal tedy jen přes den, jsem se chvíli poté co jsem usnul vzbudil a měl velice intenzivní pocit strachu. Celé tělo mě brnělo a skoro jsem se nemohl ani pohnout. Byl jsem jako ochromený. Takhle jsem ležel několik minut a snažil se usnout a zaspat to, ale nešlo to a naopak pocity strachu a ochromenosti byly stále horší. Nakonec jsem to vzdal vstal a pustil PC a najel na vaši stránku kterou jsem objevil teprve před ani né týdnem. Nedávno jsem na vaší stránce totiž našel článek o tom, jak na nějakou paní v noci taky něco zaútočilo a jak se s tím vypořádala. Ten článek jsem si přečetl + ještě několik článků o komunikaci s bytostmi a anděly a patřičně vyzbrojen znalostmi zhasnul a šel to vyzkoušet.
Poprosil jsem svoje anděly, aby mi pomohli. Pak jsem se snažil si představit, že mám kolem sebe štít a že vyzařuji bílou energii, která odpuzuje vše špatné.
Moc mi to nešlo, pořád jsem se nedokázal soustředit. V těle jsem měl ještě pořád třes po tom nedávném zážitku a navíc i teď když to píšu, mám stále nepříjemný pocit.
Zkusil jsem na to tedy jít jinak a představit si situace ve kterých jsem cítil silnou lásku nebo jsem prostě měl dobré pocity. To mě šlo lépe, jenže když jsem myslel na situaci ve které jsem cítil opravdu silnou lásku k jinému člověku místo, aby se ta dobrá energie nahrnula ke mně, tak mě připadá, jak by ji něco schlamstlo ještě před tím, než ke mně dorazí.
Zkoušel jsem to takhle asi 15 min a pořád to bylo stejné. Ať jsem myslel a snažil se soustředit sebevíc, nic ke mně nepřišlo a ten pocit, že všechnu tu dobrou energii, kterou si tímto přitahuji, něco vyžere, něž se ke mně vůbec dostane, byl stejný.
Znamená tohle všechno co jsem popsal, že se na mě přilepila nějaká zlá bytost? Nevím moc co se vlastně děje a prosím vás o jakoukoliv radu.

___________________________________________________

(Odpověď)

Dobrý den,
Ano, je to možné, ale ve vašem případě bych neházela flintu do žita, protože těch možností je vícero. Nemusí se na vás ani nic nalepit, aby jste se cítil nepříjemně. Sledujte nadále sám sebe. – Dávejte pozor, jestli se tyto strachy budou opakovat, přilepená bytost způsobuje únavu, deprese, nepříjemné vjemy jako hlas, nebo černé fleky okolo vás.
Pokud se to opakovat nebude, nic na sobě nalepené nemáte.

Ale pokud vás to skutečně trápí, můžete si říct o automatické písmo za 500, které vám udělá jasno. (,,Paní Lenka / Automatická tvorba skrze vyšší Já”)

___________________________________________________

(Reakce čtenáře)

Zdravím
Moc vám děkuji za radu.
Bohužel dnes v noci se to opakovalo jen s tím rozdílem, že jsem byl vzhůru, protože se učím na zkoušky, takže místo ochromení a brnění celého těla jsem měl jen velmi intenzivní pocit něčí přítomnosti. Jsem už opravdu hodně vylekaný. Něco takového se mi ještě nikdy nestalo.
Každopádně ten pocit něčí přítomnosti trval zhruba od 2 do 4 ráno a pak najednou úplně zmizel doslova z okamžiku na okamžik.
Nevím co si o tom myslet, ale vypadá to, že pokud jsem vzhůru a při vědomí tak ať to je cokoliv nemůže to na mě. Pouze opruzuje kolem a čeká. Zřejmě potřebuje abych spal, nebo byl v polospánku.
Pokud se to bude dnes v noci opakovat vstanu sednu si do prostřed místnosti a dám se na modlení a pokud ani to nepomůže zkusím to probrat s tou paní Lenkou – jen nevím k čemu mě to bude, když to odehnat nemůže. Pokud to chápu dobře, tak pomocí písma mě pouze řekne co to je, ale vypořádat se s tím nějak musím stejně sám.
Moc se na dnešní noc tedy netěším. Raději budu zase vzhůru a počkám co se stane.
Také by mě zajímal důvod proč se to děje zrovna teď a předtím byl klid. Možná to souvisí s tím že v poslední době se začínám hodně věnovat tomu nehmotnému kolem nás a díky tomu jsem se opravdu i cítil mnohem lépe. Jenže to je teď pryč a jsem celý den jen nevrlý a hnusný na každého koho potkám až je mě hanba. Doufám že se to zase spraví a bude to jako dřív. Možná je to nějaké varování, abych si nezahrával a nevybočoval z řady, nebo nevím.
Každopádně ještě jednou děkuji za rychlou odpověd a ať se vám daří co nejlépe.
Kéž by na světě bylo více dobrých lidí jako jste vy. To by se tady potom žilo mnohem lépe. 🙂

___________________________________________________

(Odpověď)

Dobrý den,
Nevrlý jste asi proto, že moc ponocujete.
 A pokud jste se o tyto věci začal zajímat čerstvě, je to teda jasné. Takové věci se dějí lidem, které se snaží temné bytosti zastrašit. Ony totiž nechtějí, abychom se takovým věcem věnovali. Oni potřebují poslušné ovečky, hloupé ovčany, kteří si myslí, že za hmotou není nic.
Ještě bych doporučila v noci vyzkoušet tento rituál, spojený s tichou prostou o ochranu:
,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi”
Také by bylo dobré vyhodit z pokoje všechny zrcadla a kříže, pokud je tam máte a místo nich umístit orgonity a květiny. To celé vylepší energii v místnosti a pokud tam něco temného je, nebude mu to tam dělat dobře.
Přinejhorším pomáhá dělat, jakože nic nevidím, nic necítím a toho ,,něčeho” si nevšímat, ono ho to přestane bavit a odejde, když zjistí, že nemá odezvu.

___________________________________________________

(Reakce čtenáře)
Dobrý den.
Moc vám děkuji za vaše rady. Nakonec mě opravdu pomohly. Paradoxně trochu jinde než jsme oba zamýšleli ale hlavně že pomohly.
Teď už mám od nočních zrůdiček skoro týden pokoj a jsem spokojenější než kdykoliv dřív.
Je to tím, že jsem si stáhnul některé Mozartovi skladby na piano a spolu s poslechem této krásné hudby jsem se začal soustředit na to abych se dostal do sféry pozitivní energie jak radíte.
A výsledek předčil všechny má očekávání.
Jen pro ilustraci za posledních pár dní jsem našel lásku ( to ale ještě musím trochu ošéfovat, nicméně je to na dobré cestě. ) udělal jsem těžkou zkoušku ve škole a pravděpodobně jsem dostal opravdu dobrou práci do které se těším jak malý kluk to se ale na jistotu dozvím až zítra.
Jinak se mi poslední dva dny daří prostě VŠECHNO. Je to jako v pohádce a opravdu bych vám přál, aby jste to mohla taky prožít a spolu s vámi i všichni další hodní lidé.
Navíc se zdá, že to známé přísloví, že na všem špatném je něco dobrého je pravdivější než si sami myslíme.
Z toho jak jsem žil a uvažoval před tímto mým zážitkem dnes vím, že jsem byl jen na půl cesty k duchovnímu poznání. Věřil jsem na pozitivní a negativní energii a věci co s tím souvisí. Ale nikdy jsme se nějak výrazněji neztotožnil s tím, že by mohly existovat nějaké bytosti, jak je popisujete vy a další duchovně vyspělí lidé. Po tomto mém zážitku už na ně věřím a vím že jsou a že nám pomáhají pokud o to požádáme, jejich pomoc oceníme a jsme za ni vděční.
Takže to vypadá, že jsem si tímto zážitkem prostě musel projít, jako jste si musela vy prožít život s vaší rodinou. Nakonec nás totiž tyto naše zážitky přivedly na tu správnou cestu. Jsem teď vlastně tomu bubákovi vděčný, že přišel a už z něj nemám strach.
Sám teď cítím tu sílu, kterou člověk může mít, když ví jak ji získat a jak správně žít. Toto všechno bych se možná nenaučil, kdyby mě ty nedávné okolnosti nedonutily se zaměřit na změnu v tom jak vedu svůj život.
Jsem vám opravdu vděčný a cítím, že konečně jsem díky vám a také své práci se sebou našel tu správnou cestu životem po které teď stačí jen jít a užívat si další zázraky, skvělé zážitky, které mě určitě ještě potkají.
Moc vám děkuji za váš parádní web, každý článek tam má svůj smysl a mě opravdu pomohl. Takže si můžete udělat další čárku za dalšího šťastného človíčka na jehož štěstí máte velký podíl.
A kdyby jste cokoli potřebovala v XYZ a okolí dejte vědět. Moc rád vám pomůžu.

normal_©Selina_Fenech_Brightskies©

Další díla od Seliny Fenech – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-07-17 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, snad každý si v něm něco najde 🙂 Když jsem byla zhruba v polovině článku, tak jsem si zrovna vzpomněla a v duchu si řikala: "Když jdu večer spát, tak když mám pocit, že bych si měla říct o ochranu a nemusím se nějak bát, tak si prostě o ni svým andílkům řeknu. Sice je nevidím, neumím s nima mluvit, ale přesto je požádám, aby byly se mnou v místnosti celou noc a chránili mě. Většinou, když žádám o ochranu, tak usnu dřív než normálně." No, tohle se mi promítalo hlavou jak jsem tenhle článek četla a najednou (všude bylo ticho) jakoby někdo byl naprotim mě u stolku a slyšela jsem jenom "jo". Ne v mysli, ale normálně ušima..nevíš Aluško co to mohlo být? Díky :-))

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-07-17 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem si na něco vzpomněla. Bylo to loni někdy v září a četla jsem tu na Aluščiných webu různý zážitky a i o těhle špatných bytostech. Byl už večer a tma, bylo asi okolo 21:30h. a jak jsem o nich četla, najednou se mě zmocnil takovej strach, že jsem nevěděla kam se podít a co dělat. Už jsem si řikala, že snad zavolám příteli, aby přijel a přespal u mě, ale nebyldí v našem městě. Svěřila jsem se s tím i kamarádovi přes icq a on mi poradil, abych se toho svýho strachu zbavila tím, že to nakreslím na papír nebo tak nějak v tom smyslu. No, chápete co tím chci asi říct 🙂 Tak jsem vzala papír a pastelky a na mysl mi rovnu přistál obrázek myslím 2 andílků a už nevím co bylo okolo nich. Zda srdíčka, ale bylo to pozitivní.Opravdu to pomohlo, jinak bych snad kamaráda poprosila, zda by nemohl u mě přespat. Takhle jsem se poprala se strachem, že jsem snad větší nezažila. Potom jsem po pár dnech obrázek zlikvidovala, pač byl kreslený ve/ze strachu (poradil mi to kamarád) a jsem ráda, že mi takhle pomohl.

Ikona diskutujiciho Katka 2010-07-21 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že "smyslem" takových zážitků má být boj se strachem. Každému kdo hledá a nerezignuje na "přebývání" ve hmotě se to určitě stalo nebo stane. Asi to má být zastrašení, jako "bubu- zase se schovej do svých strachů a boj se, nic dál nehledej".To, že to prožijeme, voláme ochranné bytosti, překonáme to, tím v sobě spouštíme režim boje. Člověk je pak víc odolný, nepřekvapí ho tolik věcí ani v hmotném světě. Myslím, že to souvisí i s odolností nervové soustavy. Tohle jsem pochopila já ze svých zážitků, protože mám potom takový pocit, že vše lépe zvládám, je ve mě víc klidu, sily, nic mě výrazně nerozhází. To vše tedy pouze za předpokladu, že to překonám. Takže všem hodně štěstí při hledání a nedejte se zastrašit. Alušce také hodně štěstí a díků. Katka

Ikona diskutujiciho singy 2010-12-09 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ze spaní,jsem slyšela divné hlasy,a kamarádka mi říkala,že si vymýšlím.

Ikona diskutujiciho Lukas 2010-12-26 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim,je to super,ze ste z toho venku a ste to prekonali.Mne odkedy sa stali podobne veci,sem na tom stale a hlavne posledne dni nejak spatne z nervama a celkove a nevim se steho dostat :-(

Ikona diskutujiciho Lussy 2010-12-27 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dojem, že jde o to, že čím víc se bojíme, tím větší je šance, že nás strach pohltí a že tomu podlehneme, tzn. bojujeme vlastně tak trochu i sami se sebou.. Strach nás vyžírá a snaží se nás ovládnout. Lukášovi bych zkusila doporučit, aby se pokusil nepoddávat se tomu, jakmile se smíříš a sám v sobě získáš pocit, že jsi silnější, možná nad tím vyzraješ.. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek