V rohu mého pokoje něco děsivého je. Jak se toho zbavit?

10.2.2013 v Poradna 23

Dotaz:

Ahoj Alue,

díky článku o bytosti s netopýřímy křídly, který jsi zveřejnila na svých stránkách, jsem byla donucena se skutečně zamyslet nad tím, co se mi v poslední době děje. Bohužel nemám tolik vědomostí, abych si mohla s naprostou jistotou odpovědět. Proto žádám o pomoc odborníka (resp. Rapunzel 😀 ).

Takže k věci. Jelikož dokáži dost dobře vnímat andílky a jiné bytosti, tak předpokládám, že poznám i ty zlé. A o ně jde. Abych byla upřímná, tak jsem dříve byla…více uvědomnělá. Myslím, co se duchovních věcí týče. Teď mám moc věcí do školy, snadněji upadám do depresí a věčné hádky rodičů taky nesnáším moc dobře. Hádám, že to se těm zlým moc líbí. Že už tolik nechodím do lesa a vůbec mě všechno hned naštve.


Už je to delší dobu… Vždycky, když jdu spát, tak na 100% vím, že v jednom z rohů pokoje TO stojí. Mám pocit, že to na mě i číhá ve tmě, když jdu kolem jiného pokoje. Dycky mě mrazí na zádech.

I teď vím, že tu je. Nechci se na něj vůbec soustředit, takže nevím, jak přesně vypadá, ale mám pocit, že je snad celý černý…jak v dlóóuhé kápi.

Používám na něj tvoje rady, takže na něj křičím, ať jde do háje, že na mě nemá a řeknu andílkům, ať mě chrání. Dřív to pomáhalo, ale teď mám uvnitř pocit, že to stejně nepomůže. Je tu pořád. Bojím se i zhasnout, když usínám.

Vím, že mi nic neudělá, kromě toho, že mám hroznej strach a nemůžu vůbec spát.

Myslíš, že bych se ho mohla nějak zbavit? A nevíš kdo to je? Jaký druh těch hnusáků….

Mockrát děkuji 🙂

K. L.

Odpověď:

Ahoj,
No, upřímně, zakřičet na něj a poslat ho někam, je takové až poslední ,,řešení”, když to ostatní selže. Ne vždy to totiž funguje a mně to někdy fungovalo jen na duchy. Na démony ne.
Zkoušela jsi už ve svém pokoji očistu svíčkami?
Speciálně bych se zaměřila na ten inkriminovaný roh, kde to ,,číhá”. – Opakovaně tam zapalovat svíčky do kruhu, nejenom udělat návod na celou místnost. (pro zopakování, návod na malý kruh je zde)

Jestli máš možnost, pouvažuj zároveň o novém uspořádání tvého pokoje.

Například já mám každé 2-3 roky nutkavou potřebu vlítnout na svoji ložnici a úplně všechno tam od základů překopat. A skutečně to dělám. Žádný kus nábytku nezůstane na svém místě, všechen prach se vyčistí, pavouci vyženou, nepotřebné věci se vyhodí.
Já to dělám jednoduše proto, že takto likviduji pocit bydlícího stereotypu. Když mám najednou všechno úplně jinde, mám pocit, že jsem v novém a znovu si na to zvykám. Ale často tyto reorganizace způsobují, že do místnosti začne proudit jiná energie. Rohy, kterých se třeba teď bojíš, můžou po novém přeskládání pokoje být ,,bezpečné”.

Pokud z nějakého důvodu nechceš nebo nemůžeš svůj pokoj celý úplně přeskládat a uklidit, zaměř se hlavně na ten roh: Co v něm je? Je prázdný? Je tam něco, co může vyzařovat destruktivní energii? Nebo je tam nějaká věc, která dráždí tvoji fantazii a ty pak máš pocit, že tam něco stojí?
Můžeš tam strčit například nějakou velikou rostlinu – vyzařuje konstruktivní energii, nebo tam přesunout skříň/knihovnu. Budeš pak mít pocit, že ta bytost tam není, protože ,,se nemá kam vlézt”. Ideálně nestavět skříň na těsno úplně ke zdi, ale šikmo k rohu. Tím místnost získá zaoblený tvar, kde se dá hůř ,,schovávat”.
– Zkus trochu zapracovat se svojí myslí. Co do toho rohu dát hezkého, aby ses ho ani od pohledu nebála? Aby byl ,,sympatický”? – Co nějaká malá lampička? Jestli tě mírné světlo ve spánku neruší, klidně ji dej do toho rohu a bude pokoj.

Vypadá to, že to co máš v pokoji bude klasická bytost, které malé děti říkají ,,bubák”. – Něco, co za tebou pravidelně chodí a bere ti to energii právě díky tvému strachu. Kdyby sis toho dokázala úplně nevšímat, odejde to samo, ale takhle si musíš trochu pomoct.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

• Další obrázky s fantazií: Zde

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-10 05:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Démoni sa zahnať len tak ľahko nedajú, odídu až keď sami budú chcieť. Rituálmi ich na chvíľu zaženieš, ale inak sú večný a nezničiteľný.

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-10 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hnusáci jsou všude… není to Zeman? :D

Ikona diskutujiciho martina 2013-02-10 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nasyp do toho rohu sůl

Ikona diskutujiciho Martin 2013-02-10 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jelikož mi přišlo oznámení o novém článku- 58x tak nešlo odolat a nekouknout se :)).

Ikona diskutujiciho Elis 2013-02-10 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek.. 🙂

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-02-10 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já nevím, ale na "bubáky" bych šla prostě s láskou :D dlouho se u mě sice žádný takový "frajer" nezastavil, (tedy přinejmenším žádný velký kalibr), ale když ano, prostě jsem mu řekla že ho mám ráda, což mu na síle skutečně nepřidalo :D

Ikona diskutujiciho silentday 2013-02-10 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zajímavý článek:)

Ikona diskutujiciho Anub 2013-02-10 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosnac – tady ani nejde o to, že by měla zapalovat svíčky a překopávat nábytek…bytost, kterou popisuje je typický přízrak, který jen čeká vždy na vhodnou chvíli, aby mohl našeptávat a uzmout si zas kus energie pro sebe. Ono se ho není proč bát, je jen škodolibý, nicméně, nějaká přestavba a rostliny toto nevyřeší…Otázkou je, jak ta entita je dotěrná..pokud málo, je to dobré, zatim. Ale vzhledem k tomu, že se rodiče prý hádají, do toho stres ze školy (slečna bude pěkně citlivá), tak jednoho vyženeš a druhý zase přijde…to je na prd pak. Mě na tohle pomohlo čištění prostoru prosbou do Světla a zároveň se nechat vyčistit i vnitřně, požádat o čištění buněk, aury apod. skrze Světlo a A.Michaela…toto čištění bývá i v některých případech nepříjemné, ale o to krásnější je výsledek..

Ikona diskutujiciho Peter 2013-02-10 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Dobrá rada:) i když přestat na (cokoli) myslet není ani trochu jednoduché..

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-02-10 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně hodně pomohlo, když jsem si koupila velké krystaly křišťálu a dala po jednom do každého rohu místnosti na zem , špicí směrem doprostřed. A na každé okno na parapet doprostřed, ideálně dvojhrotý, tak, že hroty ukazují směrem do rohů okna. A to samé na velké zrcadlo v kuchyni, tam jsem ho pro jistotu přilepila a do kuchyně už nám od té doby žádné "návštěvy" nechodí.

Ikona diskutujiciho Peter 2013-02-10 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo ještě ta má přímá otázka (chjo, píšu rychleji než myslím:D):

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2013-02-10 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty si dneska Aluško vstávala už v 5 hodin ráno??:))

Ikona diskutujiciho PEPA 2013-02-10 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:ROCHOVA SŮL JE NEJLEPŠÍ NA DÉMONY III.ŘÁDU.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-10 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Viz. dotazník č. 13:

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2013-02-10 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Jasný, ale já se neptal na čas uveřejnění článku, ale komentáře schvaluješ manuálně ne? A první je v 5:13 ráno, tak proto se divím:)

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-10 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: A co ta polská, ta by byla ještě účinnější. :D

Ikona diskutujiciho Džejár 2013-02-11 07:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nauč se ho mít ráda, komunikuj s ním v duchu myšlenkami, pokud jsi hodná nemůže ublížit, jsou jich tu spousty, přistupuj jen přísně a pozitivně, buď v pohodě a bude to v pohodě. Sůl, svíčky atd. jsou jen takové hračky, naše duše to je síla jen se jí naučit používat.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-11 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Čas ukazuje, kdy byl komentář napsán. Ne kdy byl schválen.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2013-02-11 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEEEEEEEE!!!!!:)))

Ikona diskutujiciho Black Blako 2013-02-11 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa tomu proste nechce veriť Už len tá predstava, že mám niečo v rohu izby. Toto nie že nezaspím, to sa rovno odsťahujem do iného mesta. Kebyže mam vypnuté svetlo, tak infarkt dostanem z toho.Ešte sa mi nič nestalo, čo by sa nedalo vysvetliť normálnou cestou. A ake to môže byť asi veľké? Inak s tou skriňou dobrý nápad.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-02-11 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak blbne blog. U Lúmennky chyběly články za únor, u Adelaine se opakovaně ztrácel ten poslední nebo jeho diskuse. Tay zas jsem viděl odpoledne, že jsi s knihou na straně 250 (nebo 251) a teď tam zas je 234.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-04 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:V žádném případě s ním nekomunikovat! Proč to aluška nesmazala? Nekomunikuj s tím, popros nebesa podtebou a nad tebou, ať si vezmou bloudilou duši tam, kam si zaslouží. Udělej si ochranu, ignoruj ho!

Ikona diskutujiciho ziza 2015-01-11 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slečna by si možná mohla dát do rohů pokoje sůl? Prý pomáhá od špatné energie ( něco na ten způsob ). Myslím, že říkat si, že anděkská pomoc už nepomáhá taky není dobrý. Prostě jim věř, určitě ví, co dělají. Držím palce.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek