V Temži se objevila příšera podobná slavné Nessie

3.9.2016 v Záhady 4

Na jaře roku 2016 se na řece Temži odehrála pozorování něčeho, co vypadá jako příšera z jezera Loch Ness.

Díky tomu, že v dnešní době má s sebou každý člověk telefon s kamerou, jsou pozorování podložena i autentickými záběry přímo z místa…

Podobní živočichové, jako ten nejslavnější, existují mnoho staletí a byli pozorováni i v Asii. Konkrétněji jsou to místa v Rusku. Jezero Bajkal, nebo Jakutsko. Místní starousedlíci si o nich předávají ústně zážitky, legendy a dávají si na ně pozor. Protože jsou to masožravé bytosti, které umí ulovit zvíře/člověka, když se pohybuje blízko vody. Nemusí v ní přímo plavat. Oproti tomu my technicky vyspělejší, kteří si je i točíme na kamery, se stále přeme, jestli je to vůbec skutečnost… Zajímavý paradox.

Není pouze jedna příšera na celém světě, je jich více. Nový objev v Temži by mohl teoreticky znamenat, že se tomuto záhadnému tvorovi na planetě Zemi dobře daří a ještě se stíhá množit.

Vzhledem k tomu, že jsou to tvorové inteligentní, jen tak se chytit a odhalit nenechají, i když jim technologie už šlape na paty. Málokdo totiž ví, že bytost jako je slavná příšera Lochness, má původ na jiné planetě a zde byla uměle vysazena. Otázka je, kolika set let se vlastně dožívá a jak vysoká je aktuální populace. Možná bychom se divili.


Tento záběr byl natočen 26. března v blízkosti Millennium Dome v Londýně slečnou Penn Plate. Je to originální záběr z jejího Youtube kanálu, kde se video objevilo jako první (27.3). Nyní má 4,5 milionu shlédnutí:

Mysterious Giant Creature/Object In The Thames

https://www.youtube.com/watch?v=ubwFvl-My4E#t=10

,,This was on the cable car in Greenwich yesterday. Something huge was moving under the water and then briefly surfaced. Are there whales in the Thames?? Or is it some weird submarine“

Krátce na to (9.4.2016) se něco podobného podařilo natočit slečně Lea K., která své video umístila na Youtube. Toto je její originální záběr, v této chvíli má necelých 0.5mil. shlédnutí:

Nessie in the Thames

https://www.youtube.com/watch?v=BXKDbvLhVR4

,,ANOTHER NESSIE SIGHTING?! #tessie
(everyone was looking at a freaking rainbow and no one paid attention to this thing.. its probs just rubbish haha)“

K tématu:

V tomto dokumentu z roku 2015 našli mrtvolu Nessie na dně jezera Loch Ness. Je dobře vidět v čase 36:35 a pak 38:08. Pouze anglicky: https://www.youtube.com/watch?v=NhGRZHoIAKM Je to přímý důkaz, že slavné jezero skutečně obývá tato bytost a určitě tam nežila pouze jedna.

Zde je také zajímavé video k tématu, posbírané záběry záhadných mořských bytostí (zaživa plovoucí, nebo co vyvrhlo moře):

7 Most Strange Unidentified Creatures Ever Caught on tape

https://www.youtube.com/watch?v=VJ92bjvf8gg

O této planetě a hlavně o tom co všechno neznámého ještě stále žije v oceánech a na dně hlubokých jezer, víme málo. Vědci to přiznávají a stále objevují nové a nové druhy. Je tedy spíš jen otázka času, než budou prozkoumáni i tito živočichové.

Nutno však přihlédnout i k tomu, že řada podivných nalezených mrtvol, včetně psovité čupakabry, mohou být i výsledky genetických pokusů, nebo mutací.

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2016-09-03 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

byla zde vysazena kým, odkud .. ale hlavně proč? 😮

Ikona diskutujiciho Lori 2016-09-03 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mňa napríklad zaujala séria videí z Animal Planet o morských pannách ( alebo aspoň o niečom, to sa na ne podobá)

Ikona diskutujiciho Matěj 2016-09-10 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V mém zrcadle se taky pořad něco objevuje :D

Ikona diskutujiciho Malina 2016-09-12 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já věděla že existují!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek