Vážně mluvím s Andělem? Netrpím spíš samomluvou?

26.9.2009 v Poradna 0

Přišla mi otázka, která často trápí kdekoho, jednu dobu jsem s tím měla potíž i já. Proto zveřejňuji, je to důležité pro všechny.

__________________________________________________________________________

Dotaz:

,,Děkuji za ten předchozí mail 🙂 …chtěla bych se tě zeptat ohledně mého andílka….nevím jestli s ním mluvím nebo trpím samomluvou..(myšlenkovou.. :D)…ne prostě něco říkám andílkovi, někdy se snažím nepochybovat že s ním mluvím, ale někdy si myslím, že si prostě odpovídám sama….”

___________________________

Odpověď od Alue:

,,Článků, které by tě mohly nakopnout mám na skladě hodně, holt s nejistotou kontaktérů se tak nějak počítá :)
Tohle je přesně pro tebe. Je to stručné a jasné:
ii-jasnomysleni-kdyz-prijimate-nebeska-zdeleni-v-podobe-myslenek
jasnocit-kdyz-prijimate-nebeska-poselstvi-v-podobe-pocitu
tady se popisují formy komunikace
jak-vetsinou-slysime-hlasy-z-nebes
jak-vnimame-pritomnost-andelskych-bytosti
To je článek zaměřený spíš na rozeznávání mezi dobrou a špatnou bytostí.
jak-poznam-ze-hlas-se-kterym-mluvim-je-andel
vliv andělů
co-mi-prinesla-prace-s-andely
jak-v-jemnohmotnem-svete-funguje-prenos-dat-aneb-dobry-svindl-pro-nas
Všechno si pročti, klidně několikrát, určitě tě to správně navede. Spíš si to vytiskni, ať tě ten počítač tolik neozařuje a můžeš si to přečíst někde v klidu. Články jsou krátké, neboj 🙂 Taky by bylo dobré vyzkoušet nějaký otřepaný návod na meditaci s andělem. Něco mám u sebe v rubrice ,,Andělé”, ale na internetu jich najdeš dost. Mohla bys to zkusit právě proto, že pokud si nejsi úplně jistá při jedné formě komunikace, mohla by jsi vyzkoušet jinou a na základě zážitku z ní to lépe posoudíš. Andělé mají tu úžasnou vlastnost, že člověka – pokud chce a snaží se – nakopnou, když pochybuje. A to bývá právě při cílených meditacích. Kdyžtak kdyby to bylo málo, klidně si rubriku ,,Andělé” prolistuj, možná tam ještě něco najdeš. Taky v otázkách a odpovědích by mohlo něco být, lidé se ptají na anděly povětšinou podobně.
Potíž je v tom, že každý vnímá andílky jinak, svým vlastním způsobem. Pokud je to formou telepatie, která bývá nejčastější, je potřeba umět rozeznávat co jsou tvé a cizí myšlenky. U mě se anděl vždycky před tím než mi něco důležitého poví většinou ohlásí tím, že ucítím teplo a příval radosti. Jeho slova vychází jakoby zvenku. Já nad ničím nepřemýšlím, ono to samo ke mě příjde a většinou mi to v hlavě zní jako zvon. Je to silná myšlenka a ne nějaký mišmaš, kterému ani moc pořádně nerozumím. Andělé v člověku zkrátka vyvolávají emoce. Pokud jsi při svých kontaktech ,,chladná” a nijak moc to s tebou nehýbe, pravděpodobně to bude samomluva 🙂

Ještě ti můžu poradit můj osvědčený návod. Nevím, jestli ti bude fungovat, každý zkrátka vnímáme jinak, ale když se mi stává, že se mnou dlouho anděl nemluvil, ani ho necítím a nějak se mi navazování kontaktu nedaří, přirozeně to začne člověku vrtat hlavou. Začne se mi stýskat a celá tak nějak znejistím, kdoví co se nestalo. Pak se něco smutného přihodí, člověk leží v posteli, andílka by potřeboval, ale on nikde. Občas to prostě tak bývá, že se komunikace z neznámých a někdy známých důvodů omezí.
Zkus před spaním na svého andílka pomyslet a pros ho, aby k tobě přišel a pohladil tě po tváři. Mysli na něho intenzivně a snaž se vydržet i když nepříjde hned. Někdy to může chvilku trvat. – Mě můj anděl vždycky před spaním hladíval. Dokonale cítím velikou teplou ruku, jak mě hladí po tváři. I když je to v době, kdy třeba ta komunikace nebývá, tu ruku vždycky ucítím. Jakmile se to stane, začne mi být líp, někdy mě to dojme a pak následují jiné vjemy, jako třeba že se nade mnou otvírá nebe a z něj se na mě sypou zlaté jiskřičky, nebo je mi prostě tak moc dobře, že v posteli do minuty vytuhnu. Někdy hlazení ruky doprovází právě vzkaz od andílka. Zkrátka naléhavá prosba před spaním o pohlazení po tváři vždycky funguje dokonale. Ty třeba nemusíš vyloženě cítit jeho ruku na tváři, třeba ucítíš jen takové šimrání, nebo tlaky, nebo jakoby teplo. Můžeš to cítit i na rukách, podle toho jak je to bližší vám.
Třeba neucítíš vůbec nic. Ale v takovém případě bych ještě neházela flintu do žita, může se stát, že hned další den se staně něco, čím ti tvůj anděl dá znamení, nebo jistotu, že tu pro tebe je a že tě slyší. Třeba nával lásky, nebo najdeš v posteli peříčko, uslyšíš nějakou úžasnou větu, která s tebou úplně otřese, na nebi může plout mrak ve tvaru srdíčka, nebo anděla, uvidíš číslo 444… zkrátka znamení je hodně :)”


Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek